Filtry UV a makijaż - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-04, 21:10   #1501
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
oh la la! A estee lauder też tam jest? Mam ochotę na Lucidity, bo jednak Avenka u mnie gości na paszczy sporadycznie (zachomikowałam jak na razie jedną tubkę emulsji na chłodniejsze dni ), więc bym chciała coś beztalkowego A matmata musze pojść "pomacać" do sephory czy innego douglasa...
Czyli lucidity mozna spokojnie na antki itp zamiast Hauschki?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 21:21   #1502
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Aga dzięki

Ash nie bardzo. Lucidity nie ma talku, ale inne zakazane składniki niestety ma.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 21:27   #1503
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax
Ivvonko gratuluje udanego zakupu.

Mat Honey jest rzeczywiście najjaśniejszym kolorem z palety żółci, odcień jest piękny.
Ostatnio miałam odcień 01 Mat Sugar i w efekcie go nie wzięłam, bo właśnie wpada w róż, delikatnie ale jednak. A mnie taki kolor zupełnie nie odpowiada, czuję się w takich kolorach jak miss piggi.

Ivv na polowaniach byłaś już w waszawskich sephorzach?
Z odcieniem faktycznie trafilam w dziesiatke! Teraz kiedy juz nie samoopalam sie tak intensywnie nie musze uzywac pudru brazujacego, wystarczy tylko Matmate. Jedno mnie tylko martwi i nie wiem jak sobie z tym poradzic: mimo iz nazwa wskazuje, iz powinien wspomagac matowienie, to tylko je wzmacnia. Owszem na poczatku buzia jest matowa, ale potem zaczynam sie swiecic jak latarka i nie pomaga nawet skrobia pod. Nie wiem jak sobie poradzic z tym (na razie wspomagam sie bibulkami). Moze macie jakies pomysly?

Na matmate zapolowalam w poznanskiej Sephorze, zmienily mi sie bardzo moje plany zyciowe. Postanowilam zdawac na filologie germanska u siebie na UZ i zostaje w swojej rodzinnej miejscowosci. Zapraszam do Zielonej Gory, obecnie trwa Winobranie (www.winobranie.zgora.pl)
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 21:42   #1504
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

Ash nie bardzo. Lucidity nie ma talku, ale inne zakazane składniki niestety ma.
Moze i dobrze, bo juz zaczynalam załować, że weszłam na wątek jedynie na pokuszenie i totalne wypłukanie kasy z portfela ;-)
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 21:43   #1505
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Z odcieniem faktycznie trafilam w dziesiatke! Teraz kiedy juz nie samoopalam sie tak intensywnie nie musze uzywac pudru brazujacego, wystarczy tylko Matmate.
oj, nie strasz mnie

jeśli można - co spowodowało, że zmieniłaś plany?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 21:56   #1506
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Agniesko mama nie chciala mnie puszczac tak daleko i w koncu uleglam jej namowom, iz dalej niz za Poznan mam nie wyjezdzac

Ash Lucidity poza tym, ze wspaniale wygladza i jest lekki, to nie matuje. To jest raczej rozswietlajacy puder.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 21:57   #1507
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga dzięki

Ash nie bardzo. Lucidity nie ma talku, ale inne zakazane składniki niestety ma.
upsssss....ssnaczy się co? mika, tlenki?
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-04, 22:01   #1508
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Skład: polymethyl methacrylate, boron nitride, ptfe, aluminium starch octenylsuccinante, zinc stereate, tricaprylin, tocopheryl linoelate, lipopolysaccharide, santalum album (sandal wood), tocopheryl oleate, isopropyl titanium trisostearte, fragrance (parfum), trisodium edta, bht, potassium sorbate, methylparaben, propylparaben, butylparaben, may contain (+-) mica, iron oxides (ci 77491, ci77492, ci 77499), titanium dioxide (ci77891), bismuth oxychloride (ci77163)


Moze zawierac mike (a mysle, ze troche jej ma, skoro rozswietla) i tlenki chyab tez (to iron oxides?)
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 22:02   #1509
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Owszem na poczatku buzia jest matowa, ale potem zaczynam sie swiecic jak latarka i nie pomaga nawet skrobia pod. Nie wiem jak sobie poradzic z tym (na razie wspomagam sie bibulkami). Moze macie jakies pomysly?

Na matmate zapolowalam w poznanskiej Sephorze, zmienily mi sie bardzo moje plany zyciowe. Postanowilam zdawac na filologie germanska u siebie na UZ i zostaje w swojej rodzinnej miejscowosci.
Poza bibułkami, które i tak są zakazane, nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Dobrze zrobiłaś, trzeba być jak najdłużej z bliskimi. Wyjechać zawsze zdążysz.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 22:09   #1510
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Skład: polymethyl methacrylate, boron nitride, ptfe, aluminium starch octenylsuccinante, zinc stereate, tricaprylin, tocopheryl linoelate, lipopolysaccharide, santalum album (sandal wood), tocopheryl oleate, isopropyl titanium trisostearte, fragrance (parfum), trisodium edta, bht, potassium sorbate, methylparaben, propylparaben, butylparaben, may contain (+-) mica, iron oxides (ci 77491, ci77492, ci 77499), titanium dioxide (ci77891), bismuth oxychloride (ci77163)


Moze zawierac mike (a mysle, ze troche jej ma, skoro rozswietla) i tlenki chyab tez (to iron oxides?)
taaa... słynne "may contain"
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 22:12   #1511
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

A wlasnie... Chodzilo mi po glowie caly czas to pytanie: na ile filtr (ponoc spf 20, wiec nie taki maly jak na kosmetyki kolorowe) w Matmate jest fotostabilny?

Oto sklad:

Skład: synthetic fluorphlogopite, talc, titanium dioxide, silica, ethylhexyl methoxycinnamate, ethylene/acrylic acid copolymer, barium sulfate, benzophenone-3, polymethyl methacrylate, nylon-12, stearic acid, phenyl trimethicone, alumina, c9-13 fluoroalcohol, methylparaben, sorbic acid, chlorphenesin, lauroyl lysine, aluminum hydroxide, phosphoric acid, parfum (fragrance), polyurethane-7, bht.
[+/- (may contain): ci 77491 - ci 77492 - ci 77499 (iron oxides), ci 77891 (titanium dioxide), mica].
Contains oxybenzone.


Bo tak sobie pomyslalam, nawet jesli troche mi scieram sobie Avenke, no to moze te spf 20 troche dodatkowo wspomaga ochrone.

O bibulkach nie wiedzialam! A zwykle chusteczki?
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-04, 22:15   #1512
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
taaa... słynne "may contain"
No właśnie Ivv mnie wyręczyła.

Poza tym trochę mnie zmartwiło, że EL kiepsko matuje. Ja go swego czasu używałam, ale do zwykłego makijażu i był wówczas OK. Zdaje się, że nie kupię go w ciemno. Trza w sephorze wysępić próbkę
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 22:16   #1513
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax
Dobrze zrobiłaś, trzeba być jak najdłużej z bliskimi. Wyjechać zawsze zdążysz.
Dlugo myslalam nad ta decyzja, bo mozliwosci w duzych miastach bardzo mnie pociagaja... Mieszkalam ostatni rok w Poznaniu, 150 km od swojej rodzinnej miejscowosci i tesknilam czasem bardzo za domem, tym bardziej, ze jestem bardzo emocjonalnie zwiazana ze swoja rodzinka Wtedy wsiadalam w pociag i po 2 godzinach bylam w domu. Bedac w Warszawie byloby mi o wiele ciezej, tak po prostu wsiasc i przyjechac...

Cytat:
Napisane przez Contax
Poza tym trochę mnie zmartwiło, że kiepsko matuje.
Wiesz, Contus, ja mam wybitnie tlusta cere i nawet skrobia nie matowi mnie na caly dzien. Generalnie w ciagu dnia i tak zawsze musze poprawiac sobie makijaz. Wiadomo, ze filtr troche te tlustosc wzmaga. Dotychas nie skrobiowalam sie jeszcze na matmate - wyprobuje pod i nad (choc troche szkoda mi psuc te gladkosc lica, jaka czyni givenchy - naprawde buzia wyglada bardzo ladnie i bardzo naturalnie!). Przyprusze chociaz strefe T i zdam jutro relacje, czy to dziala.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 22:22   #1514
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość

Bo tak sobie pomyslalam, nawet jesli troche mi scieram sobie Avenke, no to moze te spf 20 troche dodatkowo wspomaga ochrone.

O bibulkach nie wiedzialam! A zwykle chusteczki?
Na wspomaganie ochrony raczej bym nie liczyła. Jeśli jest to i tak znikoma przy takiej ilości jaką się nakłada na twarz.
Jak ma się na pysiolu nałożony filtr to żeby nie zmniejszyć jego ochrony nie powinno się dotykać w ciągu dni twarzy rękoma, ani bibułkami, czy innymi chusteczkami. Ale żyć trzeba
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 22:29   #1515
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Wiesz, Contus, ja mam wybitnie tlusta cere i nawet skrobia nie matowi mnie na caly dzien. Generalnie w ciagu dnia i tak zawsze musze poprawiac sobie makijaz. Wiadomo, ze filtr troche te tlustosc wzmaga.
Ja niby nie mam tłustej, ale z kolei zawsze pocę się na brodzie i pod nosem, i efekt jest ten sam => latarnia morska. Dlatego chciałabym, a boję się Naczajki robię też na kompakt DP. Pewnie trochę potrwa zanim coś wybiorę.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 22:30   #1516
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Czyli zostaje mi dopudrowywanie sie skrobia w ciagu dnia, bo innego wyjscia nie widze...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-04, 22:36   #1517
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ivv raczej tak, ale sprobuj, może efekt nie bedzie taki zły.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 02:40   #1518
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

No właśnie Lucidity kiepsko matuje, fakt. Z mocą porównywalną do rozświetlającego H.

Iwonko -na Avenki nie ma rady, wylezą na wierzch zawsze, trzeba się z tym pogodzić i odciskać w razie rzeczywistej potrzeby.
Zwykłe chusteczki chyba są lepsze od bibułek, nie absorbują sebum (a więc i filtra) z taką mocą jak absorbentki, tak się łudzę znaczy.
Sama czasem odciskam avenki w ciągu dnia.
Mam pewną tolerancję dla latarni, ale tylko pewną.

Aga - twoja stronka tyż fajna.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 08:35   #1519
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
A wlasnie... Chodzilo mi po glowie caly czas to pytanie: na ile filtr (ponoc spf 20, wiec nie taki maly jak na kosmetyki kolorowe) w Matmate jest fotostabilny?

Oto sklad:

Skład: synthetic fluorphlogopite, talc, titanium dioxide, silica, ethylhexyl methoxycinnamate, ethylene/acrylic acid copolymer, barium sulfate, benzophenone-3, polymethyl methacrylate, nylon-12, stearic acid, phenyl trimethicone, alumina, c9-13 fluoroalcohol, methylparaben, sorbic acid, chlorphenesin, lauroyl lysine, aluminum hydroxide, phosphoric acid, parfum (fragrance), polyurethane-7, bht.
[+/- (may contain): ci 77491 - ci 77492 - ci 77499 (iron oxides), ci 77891 (titanium dioxide), mica].
Contains oxybenzone.

Bo tak sobie pomyslalam, nawet jesli troche mi scieram sobie Avenke, no to moze te spf 20 troche dodatkowo wspomaga ochrone.

O bibulkach nie wiedzialam! A zwykle chusteczki?
nie ma stabilnych filtrów chemicznych, za to jest titanium dioxide wysoko w składzie, czyli jako filtr, a nie pigment, zdaje się Tak czy inaczej na jakąś rozsądną ochronę bym nie liczyła, no bo ile się tego podkładu nakłada... Musiałabyś naciapać solidną warstwę, żeby spełnił funkcję ochronną.
A z tym ścieraniem filtra np. absorbentkami czy chusteczkami (nie ma różnicy) to nie dajmy się zwariować. Gdyby chcieć osiągnąć idealną ochronę, to trzeba by chodzić z grubą warstwą niczym nie pudrowanego filtra na gębie To już by była lekka schiza, mimo wszystko...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-05, 10:27   #1520
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
A z tym ścieraniem filtra np. absorbentkami czy chusteczkami (nie ma różnicy) to nie dajmy się zwariować. Gdyby chcieć osiągnąć idealną ochronę, to trzeba by chodzić z grubą warstwą niczym nie pudrowanego filtra na gębie To już by była lekka schiza, mimo wszystko...
no właśnie, zwłaszcza, że filtr lepiej chroni, jeśli skóra jest grubo pokryta jego niewsmarowaną warstwą. a tak to chyba nikt z domu nie wychodzi?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 16:37   #1521
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

ugh, dusiłam się dziś przez jakieś 9 godzin pod warstwą Antka 60+ i dermablendu... nie mogę z tym podkładem, świetnie kryje (jak na podkład, bo najbardziej upierdliwe blizny i tak przeświecają) cienką warstwą, ale traci świeżość już po 2-3 godzinach

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
No właśnie Lucidity kiepsko matuje, fakt. Z mocą porównywalną do rozświetlającego H.

Aga - twoja stronka tyż fajna.
Do usług a L. na normalnym makijażu też się nie popisze? bo już zbieram informacje do skompletowana zestawu małej makijażystki studniówkowej - znaczy siebie samej eh, 8 godzin w samej szkole i mam problemy z wysłowieniem się ze zmęczenia

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Agniesko mama nie chciala mnie puszczac tak daleko i w koncu uleglam jej namowom, iz dalej niz za Poznan mam nie wyjezdzac
ach no cóż, ja swoją rodzinę lubię, ale w miarę pokojowo wytrzymujemy ze sobą tylko 6-7h dziennie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 17:47   #1522
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Postanowilam zdawac na filologie germanska u siebie na UZ i zostaje w swojej rodzinnej miejscowosci. Zapraszam do Zielonej Gory, obecnie trwa Winobranie (www.winobranie.zgora.pl)
Życzę powodzenia przyszłej germanistce . Ja również skończyłam filologię germańską (ale na UŁ ) - piękne studia, piękny czas....
agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 18:20   #1523
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Nie dziekuje
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 18:30   #1524
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Do usług a L. na normalnym makijażu też się nie popisze? bo już zbieram informacje do skompletowana zestawu małej makijażystki studniówkowej - znaczy siebie samej eh, 8 godzin w samej szkole i mam problemy z wysłowieniem się ze zmęczenia
Ja jakiś czas temu dość długo używałam kosmetyków E.Laudera i m.in, Lucidity.
Zużyłam kilka pudełek (jest niewydajny) i na zwykłym makijażu wyglada bardzo dobrze, byłam z niego zadowolona.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 18:45   #1525
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
no właśnie, zwłaszcza, że filtr lepiej chroni, jeśli skóra jest grubo pokryta jego niewsmarowaną warstwą. a tak to chyba nikt z domu nie wychodzi?
Ja nie wychodzę Ba, nawet jak nie wychodzę, to nie mogę się zmusić, żeby siedzieć z tłustą warstwą na gębie
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 18:47   #1526
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Erato świetne zdjęcie. a kapelusza już Ci zazdraszczam
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 18:50   #1527
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Erato świetne zdjęcie. a kapelusza już Ci zazdraszczam
Dziękuję Staram się przedłużać wakacyjne klimaty... A kapelusz nalepszą ma metkę - jest na niej napisane: "100% paper"!
Jak na filtromaniaczkę przystało, kapelusz na głowie, a lico "opalone" antkiem tonującym
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 18:51   #1528
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Erato! Ślicznie wyglądasz w avaratku!!!!!!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 18:56   #1529
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Jak na filtromaniaczkę przystało, kapelusz na głowie, a lico "opalone" antkiem tonującym
Ja tyż się opalam antkiem barwionym, tylko nie wiem czy z takim samym ładnym efektem.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 19:28   #1530
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dzięki Contuś
Erato, super avatar

a'propos makijażu - zdesperowana stworzyłam dziś mieszankę lekko różowego MF LP 100 i LRP kryjącego najjaśniejszego (choć i tak lekko za ciemny, ale za to żółtawy). Wyszedł cudowny kolorek, jak z jego trwałością i trzymaniem na filtrach - relacja jutro popołudniu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.