* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 11:57   #2911
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ninka ma w przedszkolu angielski ,niemiecki , kółko teatralne i zespól taneczny w ramach zajęć i oplaty za przedszkole.
Oprócz tego mają tańce dodatkowo płatne ,tez w godzinach przedszkolnych.
chętnie bym ją jeszcze właśnie na zumbe dla dzieci zapisała .

aha ,jeszcze ma rytmikę oczywiscie i gimnastykę też.
a jak wróci do domu to i tak energii tyle ,ze ją roznosi.

Edytowane przez gosiula
Czas edycji: 2012-03-13 o 12:09
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 18:52   #2912
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Monka ja o syfa sie nie boję, no co Ty! Ciekawa byłam czy używałaś i Twojej opinii Kremowe cienie ciężko sie nakłada. Ja to kompakty nawet lubię, są fajne przy poprawkach, a pudełeczko w takiej formie zawsze można wrzucić do torebki. Ale już nie chwalę bo pożałujesz że mi oddałaś
Do tego kompaktu mialam oryginalne pudelko, jak sie konczylo to wlasnie moglam tym dopelnic, ale chyba tez komus dalam , jak ci pasuje wszystk o to wsio i git.

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Co Wy odliczaliście jeszcze?
Ja bym odliczyla jeszcze, ciagle mycie podlog, i pranie smierdzacych gaci, do tego , poranne pobudki , zwiazany z tym stres i rozbicie emocjonalne ,ponadto, stanie przy garach oraz zobwowiazujacy sex chyba to wszystko


Cytat:
Napisane przez gosiula Pokaż wiadomość
Ninka ma w przedszkolu angielski ,niemiecki , kółko teatralne i zespól taneczny w ramach zajęć i oplaty za przedszkole.
Oprócz tego mają tańce dodatkowo płatne ,tez w godzinach przedszkolnych.
chętnie bym ją jeszcze właśnie na zumbe dla dzieci zapisała .

aha ,jeszcze ma rytmikę oczywiscie i gimnastykę też.
a jak wróci do domu to i tak energii tyle ,ze ją roznosi.
Jak sie pierwszy raz czytta , to sie mysli, kurcze chyba za duzo ma tych zajec, zeby sie mala nie przemeczyla. Ale on sa super bo ma je w ramach przedszkola, takze czas w szkole zajety m rozlozone na 5 dni. Rozumiem ze po przedszkolu jest wolna, nie ma juz innych dodatkowych zajec? zumba dla dzieci odlot, tym bardziej jak mala bedzie chciala chodzic. Ja bym sie anwet nie zastanawiala.



Co ja dzisiaj przezylam z tym malym smrodem
Przed wyjsciem , wlonczylam zelazko na gorze ( co praktycznie nie zdarza sie wcale ) chcialm podprasowac jedna bluzke, bo akurat zrobilam wczoraj dwa prania. Prasowalam sobie wlosy i jakos sie tak zawiesilam ze malego nie zauwazylam a ten gnoj do zelazka podszedl i polozyl je na ziemi , krzyczal wolal mnie , podniecony na maxa W koncu sie ockenalam i to widze. Kij tam dywan przyjarany , ale jakby sie kozwa nim poarzyl to bym chyba sie .. .
Jak wrocilismy z zakupow , tz pojechal na szybko auto sprawdzic a ja z czubkami zostalam. Polecialam na gore rozpakowac zakupy i nagle Kartal drze sie ze Jemala nie ma A ten gnoj , otworzyl sobie drzwi i POOOLECIAL , zabral w jednej rece lentyki w drugiej gumy rozpuszczalne i idzie na spacer . Widzialam tylkoz gory auta dwa jak jechaly, ale gnojek lecial po chodniku a nie przez ulice, tak to by go jedno albo drugie sciachalo, bo przy chodniku auta staly i oczywiscie go zaslanialy . No czubek czubek, chwila moment a cos zlego moze sie stac. Nigdy jeszcze mi z domu nie wylecial .

Dzis nie cwicze , mam dosc atakcji pozatym spiaca jestem, gowniarze wstali po 6 i oczywiscie jam jest spiaca i nie tomna , zwlaszcza ze bez drzemki

Ide gnoje polozyc


Naszyjnik zwrocilam , git nie bylo problemow

Edycia a ty w buwniczym pracujesz? bo moj tz dzis chcial buty uddac, rok na gwarancji a mu koles powiedzial ze to nie wada fabryczna. Jak bedziesz to daj cyna to napisze o co chodzi
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 19:01   #2913
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka no tak na to wszystko powinny być odliczenia.

Nie pracuje w sklepie, ale w kardach u producenta butów. Co nieco o reklamacjach wiem, to zapodawaj co tam z tymi butami.


gosiula rewelacja, że to wszystko ma w ramach przedszkola. U nas nic nie ma to i myślałam sobie że Ninę pozapisywałaś po przedszkolu na tyle zajęć no i trochę w szoku byłam, ale jak tak to super.

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2012-03-13 o 19:03
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 19:52   #2914
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia . Gwarancja jest na rok, buty kupil w pazdzierniku. Nie sa zniszczone, ale z tylu ma szwy i tam popuscilo w obu butach w tych samych miejscach. I koles nam mowil ze to nie ejst wada fabrycza, to sie go pytam co wg niego jest wada fabryczna. Jak buty dwa sa w tym samym miejsu rozwalone czyli jest cos nie tak zszyte , za slabo, albo zly szew czy cos . I tz w☠☠☠☠iony jest na maxa, Bo kiedys kupil te buty ale wywalil paragon to mu powiedzieli w sklepie , zeby teraz nie wywalal bo na rok gwarancja. I tym razem nie wywalil tak wiesz w razie WU. Pech ze znowu sie rozpierdzielily , ale nowe te z pazdzienirka , Myslal ze problemu nie bedzie ale ciec mu powiedzial ze mu ich nie przyjmie. Co o tym myslisz ?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 20:31   #2915
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka z tego co ja się orientuję, to w tej chwili w całej unii obowiązuje na buty gwarancja 2 lata, a w sklepie to mogą sobie mówić, że jest rok... Niektórzy producenci - np. profesjonalnych górskich butów - dają czasem nawet więcej gwarancji niż dwa lata.
W każdym razie w Polsce jest tak, że sprzedawca chce czy nie towar do reklamacji MUSI przyjąć. JEDYNYM wypadkiem, kiedy sprzedawca nie przyjmie butów - to wtedy gdy są one po prostu brudne.
Potem producent ma dwa tygodnie na odpowiedź, jeśli nie odpowie to uwzględnia naszą reklamację.
U mnie raczej na pewno zostałyby przyjęte i po prostu zszyte tam gdzie trzeba.

Znalazłam coś takiego: dyrektywa 1999/44/WE (...) W każdym kraju UE obowiązuje dwuletnia gwarancja w przypadku sprzedaży wszystkich towarów konsumpcyjnych. Przepisy niektórych krajów mogą wydłużać ten termin, ponadto niektórzy producenci mogą oferować dłuższy okres gwarancji. (...)"

Poza tym - to sorry - jak po nie całym pół roku coś się pruje w bucie to raczej jak najbardziej może być wada fabryczna ukryta - zwłaszcza, że stało się to w obu butach.

Ja bym nie odpuściła.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 20:41   #2916
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia no wlasnie , to samo mowilam temu kolesiowi, ze co innego jak w jednym cos sie psuje a co innego jak w dwoch i w tym samym miejscu . Koles byl serio pier.lniety. On mowi ze to nie wada fabryczna , to sie go pytam co to jest ta wada fabryczna i tak glupio ogolnikowo gadal . May telefon i immie i nazwisko tego kolesia to bedziemy dzwonic. Wiesz te buty nie byly drogie, ale sa fakt ze z klijeta robi sie debila. Tym bardziej ze juz mial takie buty , ale wtedy wywalil paragon i przy kupnie tych kazali trzymac jakby cos sie dzialo.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 22:39   #2917
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka nie odpuszczaj z tymi butami, trzeba nauczyć buraków kultury i szacunku dla klienta Tak jak Edycia pisze przyjać reklamacje MUSI, a co dalej to mają 2 tyg na odpowiedź, jak nie zdążą to odgórnie przychylaja sie do reklamacji i albo naprawiają, albo wymieniają Dowiedz czy macie jakieś biura konsumenta tam w UK, zebyś mogła go postraszyć, ze sie zgłosisz do nich, zobaczysz jak mu rura zmięknie. Myśli, że was spławi. Ja to w takich sprawach cięta jestem
To samo Andrzej miał w butach Badury, też zaczęło sie pruć na szwie. Co prawda trwało to trochę, ale buty naprawione i śmiga w nich. Jak sie pruje to ewidentnie wina producenta.
Ale miałaś dzień.. no szok normalnie. Jak to trzeba uważać na te dzieciaki... Wychodzą Wasze dzieci juz same na dwór? Na plac zabaw?

Gosiula naprawdę świetne te zajęcia Ninka ma. One są w cenie przedszkola? Ile w ogóle płacicie za przedszkole? Ala w ramach oferty przedszkola ma: rytmikę i chyba religię tylko, na którą i tak nie chodzi bo nie chce. Dodatkowo chodzi na kółko plastyczne, angielski i tańce regionalne. Ale to już zajęcia odpłatne. Nad tą zumbą też bym sie nie zastanawiała. Przyciśnij tą babkę
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 22:56   #2918
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hey dziewczyny,

Ja od poniedzialku do konca tygodnia zostaje w domu, jestem na chorobowym. W sobote bylam taka chora, ze myslalam " jak nie umre dzisiaj to juz chyba nigdy nie umre " w niedziele podobnie, dlatego napisalam esa do wszystkich szefow, ze biore wolne na caly tydzien, a w poniedzialek jak nowo narodzona glupio mi bylo dzwonic, ze juz okay wiec zostalam w domu i odpoczywam

Doridee ja juz ponad miesiac czekam na zwrot podatku my zaraz w styczniu robimy, zeby pieniadze szybciutko na konto wplynely tez dostaniemy sporo, bylby niezle wypasiony urlop, ale planujemy remonty i Tzeta ur. tez pociagna po kieszeni. U nas mozna prawie wszystko odpisac....

Monka no co Ty, mysl pozytywnie, ze zdasz Ale akcje mialas z Jemalem, chryste dobrze ze w miare szybko sie zorientowalas. Moje wyniki wpisze Ci jutro, bo leze juz w lozku.

Gosiula troche duzo tych zajec ma Ninka... nie narzeka ??? Chetnie na wszystkie uczeszcza ???

Podpytywalam Tzeta ( ze niby inni goscie mnie pytali ) co by chcial dostac na ur. zadne masaze czy spa ma swojego ulubionego komika ( ktorego i ja lubie ) to moze bilety na jego wystep z noclegiem itd... oboje ogladamy DSDS (Idol) to ew. bilety na final rowniez z noclegiem i zwiedzaniem, bo to w Koln ( daleko od nas ) takze mysle, ze cos z tego... Do konca tego tygodnia sie zdecyduje


Ostatnio trafilam na youtube na "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym " Kiedys, jak jeszcze w PL mieszkalam to ogladalam to i wczoraj zaczelam na nowo, wiecie moze co sie dzieje z tym Czarkiem ???? Ogladala to ktoras z Was ???

Jestes Monka ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 23:15   #2919
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

jestem jeste, kuzwa plomba mi wyleciala z zeba , jaki pojechany dzien .

Nie odpuscimy z butmai, serio myslalam ze tz mu z banki da albo go za ten zasrany krawacik zlapie. To nie byl glowny menager calego domu handlowego tylko jakis dzialowy czy cos, tamtego nie bylo . Mamy telefon bedziemy dzwonic Trzymac kciuki bo lubie ten sklep ale wiecie jak sie na kogos wkurzy to sie tam chodzic niechce

Doridee co ty w zyciu mojego czuba samego naplac zabaw nie puszcze, wiesz to zalezy gdzie on jest i czy go widze hehe jakbym miala za ogrodem plac zabaw, jak niektorzy maja to pewnie zeby szedl. Mam 2 min na plac zabaw ale samego go nie puszcze. Kolo domu lata, teraz nie bo zima, ale jak sie cieplej zrobi to spoko. Mamy ulice , to musi uwazac, malo uczeszczana ale jednak.

Sniezynka to kupuj bilety nad czym sie zastanawiac . O to chodzi w preencie ze ma sie podobac hehe. Czyli juz zdrowa jestes? a cwiczylas wtedy? juz widze jak zes skakala a ci gluty z nosa lecialy i je spowrotem wciagalas hehe gorzej jak jezykiem zalizalas hahah Az sie sama rozsmieszylam hehe Dziewczynki juz zdrowe?

Ja chyba ta ballade ogladalam hahaha glupia ty co ty ogladasz .

no kurcze plomba mi wypadla , co za pech, nie przezyje, za bulilam za nia strasznie duzo

Kupuje malemu rowerek bez pedalow, sniezynka ty mialas taki sprawdzil sie u ciebie? Ja juz mam metlik w glowie jaki . Ty mialas drewniany , ja znalazlam drewniany z waga 2,7 kg , bardzo malo, wyczailam metalowy tez ok 3kg i nie wiem jaki tera wybrac. Ten metalowy ok 100f a drewniany chyba 40F .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 23:56   #2920
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Kurde, nie wiedzialam ze jestes i latalam po forum.

Doridee moje dziewczyzn bawia sie przed domem w gorodku, wiec moga isc same, bo widze je z okna

Monka tak, dziewczyzny juz zdrowe, ale sa w domu, bo nie chce mi sie rano wstawac i zawozic ich do przedszkola 2 dni nie cwiczylam, bo nie dalabym rady, ale nie szkodzi bo waga mi spada hehehe

Nigdy w zyciu nie kupilabym takiego rowerka !!!! Dosatala go Olivia na ur 2 lata temu jak dobrze pamietam, do dzisiaj wyglada jak nowiuski, nawet ma wstazki ( te do pakowania prezentu ) na ramie, stoi bezuzyteczny. Sarah ma na 4 kolkach a Olivia na 2 ale w tym roku kupie jej nowy, na tamtym sie nauczyla to moze teraz dostac nowy, nie zniszczy tak szybko.

Chcesz to Ci wysle, tylko wysylka sie chyba nie bedzie oplacac

Na ballade rzucilam okiem, bo wtedy ogladalam to jako nastolatka, a teraz chcialam na to spojrzec jako dorosla kobietka

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2012-03-14 o 00:06
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 00:11   #2921
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ale co nie jezdzila anie jedna ani druga , czemu? Moj na ten pierwszy rowerek od 3 lat jest za maly . Dlatego szukam czegos zeby sobie smigal . siedze i od kad zasiadlam na kanape tylko wertuje i co chwile cos wyszukuje i sie napalam .
Aile twoj rowerek wazy? ja szukam takich bardzo lekkich zebym nie musiala dziecka z ciezkim rowerkiem dziwgac hehe
waga ci spadna , wow szuuuper Ja sie zwarze pod koniec tyg jak ciocia pojedzie zebym sie nie wkurzala niepotrzebnie
Kupilam dzis tapsy , promo byla to wzielam hehe z acai i zielonej herbaty a drugie to jakas mieszanka, chromu l carnityny, zielonej herbaty, pieprzu cayen i cos tam jeszcze .
Kupilam tez dzis quinoe do jedzenia, musze poczytac troche jeszcze co i jak zebym nie przzesadzila z proteinami hehe

---------- Dopisano o 02:11 ---------- Poprzedni post napisano o 02:09 ----------

i co jakie masz przemyslenia hehehe zmienilo sie cos?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 00:17   #2922
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Jakie przemyslenia ??? Olivia bujnela sie na nim kilka raz i wszystko, twierdzi ze to nudne jest. Sarence tez sie nie podoba, woli ruszac nozkami- my takie sportsmenki jestesmy Nie mam pojecia ile wazy, jutro zwaze dziada

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Nie znam tych rzeczy co kupilas hehehe po polsku pisz tylko chrom znam.
Ja mam wlasnie w piatek termin do gina, jestem jakies 2 tyg po okresie i teraz mam jakies niewielkie plamienia i nie wiem czy odmowic termin czy isc....
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 00:26   #2923
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Jakie przemyslenia ??? Olivia bujnela sie na nim kilka raz i wszystko, twierdzi ze to nudne jest. Sarence tez sie nie podoba, woli ruszac nozkami- my takie sportsmenki jestesmy Nie mam pojecia ile wazy, jutro zwaze dziada

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Nie znam tych rzeczy co kupilas hehehe po polsku pisz tylko chrom znam.
Ja mam wlasnie w piatek termin do gina, jestem jakies 2 tyg po okresie i teraz mam jakies niewielkie plamienia i nie wiem czy odmowic termin czy isc....
wez przestan, zaraz sie tu pisiuram

Przemyslenia na temat ballady .
Ja piszesz ze ci tam dziewczyny olaly ten rowerek to teraz nie wiem czy wydac 80 f na ten ktory mi sie podoba czy 40 f na drewniany , co chwile zmieniam zdanie ktory , pelno ich kuzwa Tz wrocil to zaraz mu pokaze hehehe
Zadzwon i powiedz co i jak to ci powie czy masz przyjsc jak z ciebie cieknie czy poczekac az przestanie A po co masz isc tak na przeglad? baba cizaglada czy koles? Ja to tylko do kobitek chodze.

Quinoa prosze poczytaj http://www.zdrowylink.pl/gotowanie/z...-z-kraju-inkow , przeczytaj , krotki fajny artykul .

slownik wyrazow obcych hehe
- promo byla - promocja byla
- acaya jagody czytaj http://acaijagody.pl/ hehe
-pieprz cayenne = no poprostu pieprz tylko ma popieprzona nazwe, ostra przyprawa hehe
- l carnityna - l karnityna

i chyba wsio

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-03-14 o 00:31
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 00:42   #2924
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka Ty swirze !!!!!!! Ze mnie nic nie cieknie, tylko leciusienkie plamienia mam Mam kontrole, ze spirala czy wszystko ok, bada mnie facet i jestem baardzo zadowolona

Ty sobie chyba ze mnie jaja robisz ja wiem co to jest l- karnityna, pieprz cayenne i promo- nie gadaj ze myslalas, ze ja taka malo rozgarnieta jestem ?? chodzilo mi o te jagody i to na Q zaraz poczytam...

Nie wiem, jak wiesz ze bedzie bujal na tym maly to kup, dla mnie szkoda kasy lepiej rowerek na 4 kolkach. Te na 2 maja pomagac w rownowadze itd... ale u nas sie nie sprawdzilo.

Ballada to dla mnie jeden wielki chlam. Tego pedofila razem z tym pozal sie Boze"fotografem" bym do ciupy wlozyla dozywotnio...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 00:56   #2925
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No oczywiście ze sobie jaja robię hehe
Mój tz siedzi na ebayu i rowerki ogląda hahaha
Dobranoc idę spać


Aaaaaaaa No ja się domyślam ze ty zadowolona jesteś jak on cię bedą hehe ..................... Żartuje
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 07:32   #2926
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka to mały dał czadu

Gosiula Iza chodzi w przedszkolu na rytmikę i angielski - ale dodatkowo za to płacimy, po zajęciach chodzi na tańce towarzyskie, plastyke i chór - tez płacimy

Sniezynka fajnie Ci z ta waga tez bym chciała a szmaciara stoi w miejscu
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 08:23   #2927
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka ale Ty mieszkasz w domku, tak? Ten ogródek ma ogrodzenie? Mi chodzi o taki plac zabaw przy bloku, nie ogrodzony i z ulicami w pobliżu. Ja Ali nie puszczam bo mam okna z drugiej strony i nie widziałabym jej, poza tym ma czasem tak durne pomysły, że bałabym się. Ale są u nas na osiedlu dzieci, które na taki plac wychodzą w wieku 4 lat. Ja sie boję i zastanawiałam sie jak to jest u was.
My też oddaliśmy już Ali rower i czeka nas zakup nowego, większego.
Też chodzę do faceta ginekologa i też jestem zadowolona Jak pierwszy raz do niego poszłam to byłam tak stremowana tym, ze jest taki młody i przystojny, że aż zapomniałam jaki mam nr telefonu, normalnie pierwszy raz cos takiego mi sie przytrafiło, hehe To plamienie chyba nie przeszkadza. Też chcę umówić sie na piątek na zrobienie USG. Mirena też ma te nitki?

Monka a takiej plomby nie można reklamować? Skoro wypadła to może była źle założona? Zawsze mnie to dziwiło, przecież to chyba nie Twoja wina, tylko dentysty Tak mi sie wydaje
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 08:55   #2928
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee no no to juz pewnie d niego bedziesz chodzic . Tez bym miala stresa, ale j adzika jestem to pewnie bym wyszla . Mysmy jak byli lepki to latalismy kolo bloku, ale to byly inne czasy. No kupa dzieciakow latala, pelno ich bylo, a teraz tych dzici nie widac. Pojechali teraz , kartal zawiezc, do tesco i ma zachaczyc dentyste . MI sie wydaje ze nie powinnam placic, zobaczymy, nie pamietam kiedy go robilam chyba na jesien
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 09:32   #2929
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka no chyba bym zawału dostała jakby mi mały taki kawał wywinął. Szok normalnie.
A plombę reklamuj śmiało - niech nie myślą, że im to płazem ujdzie. A dawno ją robiłaś?

magda ja mam chyba ta samą wagę

Zosia wychodzi sama, ale też do ogrodu, to może gonić, ale mamy zawsze otwartą bramę wjazdową. Wyszkoliłam ją, że nie wolno na drogę wychodzić i póki co się słucha.
U nas mimo, że to nie droga główna, to spory ruch i zazwyczaj są to samochody dostawcze.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 12:31   #2930
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda ale spokojnie, bo u mnie to waga raz spada a 7 razy idzie w gore Zazdroszcze tych tancow, tez chcialabym zeby Olivia chodzila na towarzskie, ale u nas sa dopiero od 8 lat o ile sie nie myle...a taki taniec zawsze sie w zyciu przyda.

Doridee tak, ja mieszkam w domku ogrodzenie mamy, ale nie do konca, dlatego zawsze musze miec na nie oko. Tak, ta spirala tez ma jakies nitki|druciki . Chodzisz prywatnie na wizyty czy mozna dzien przed zadzwonic i masz juz termin na nastepny dzien ??? Ja musze u swojego troche czasu czekac na termin dlatego wole isc teraz niz czekac jakies 3 m-ce. Za USG placisz dodatkowo ????

Monka wyspalas sie ???? I co zdeczdowalas sie na ten rowerek ???

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2012-03-14 o 12:33
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 13:40   #2931
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

cześc .
Piszecie o wypuszczaniu dzieci samych na podwórko , wlasnie o tym myślałam .Kiedy Oskar był mały ,to już jako 4-5 latek biegał sam ,ale Niny to ja szybko samej nie puszczę .
Oskar był spokojny ,najpierw pomyślał 3 razy ,potem robił a, Nina dokładnie na odwrót.
Plac zabaw mam za blokiem ,ogrodzony ,ale byle jaki ,więc niestety idziemy zawsze gdzieś dalej ,gdzie można naprawdę sie pobawić .

Doridee- pytałaś o cenę przedszkola ,Ja płacę chyba niedużo jak na prywatne ,bo 130 zł stałej opłaty i dopłacam tylko za jedne tańce 20 zł.
Oczywiście są jeszcze koszty wyżywienia.

jutro mam wolne ,bo przyjeżdża fachowiec od zmywarki ,mam wiec okazje wziac się za porządki ,bo szkoda mi soboty -ma byc bardzo ładna.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 18:29   #2932
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Spalam oczywiscie , tz zabral chlopakow aja odrazu dluga do sypialnia i sie szybko ululalam, jakby nie przyszli to bym dalej spala .

Sniezynka chyba juz zdecydowalismy sie kupic jaki rowerek hehe, co chwile cos innego. ale wybralam jakis lekki .Nie wyspalam sie wiec w dzien pokimalam

Doridee widac nie mozan reklamowac plomby bo dzis bylam dal mi na tydzien i za tydz mam przyjsc i zaplacic 98f . Serio ten koles jest po☠☠☠☠☠☠☠ony . a robilam zeba pare miesiecy temu i wydalam prawie 600 f za leczenie kanalowe. Mialam dwie wizyty . Dzis sie smialismy z tz-ta bratem bo pracownicy tez tam poszli i jak im powiedzial na pierwszej wizycie ze maja po ok 300 f placic to powiedzeli ze juz tu nie wroca .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 21:37   #2933
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka cwiczysz? ja juz po , matko jedyna myslalam ze zemdleje jutro jak z lozka nie wstane to przyjerdzasz do mnie i mi obiad ugotujesz . Kurcze w przerwie na picie nie moglam butelki podniesc zeby sie napic hehe taaaak ciezka byla .
kURDE MUSZE ISC PRASOWAC
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 07:31   #2934
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka i jak, masz zakwasy ?? Gotowac ten obiad czy nie ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 09:03   #2935
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

dawaj do mnie juz ziemnioki na pierogi gotuje bedziesz lepic az zakwasow palcow dostaniesz hehehe
Ja chyba bede cwiczyc raz insanity a raz areoby . Naprzemian. Zaraz mam jechac i nie mam czasu na areoby, jak zdarze to dobrze jak nie to dopiero wieczorem .
Milego dnia
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 09:20   #2936
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hello

Monka jak tam pierogi? Wyszły? Robiłaś ruskie? Ja też ostatnio miałam, ale od mamusi Sama pierogów nie robię. I jak tam z tą plombą, wstawiłaś nową? Jak będę u swojej dentystki to zapytam jak to jest u niej. Kurcze, no muszę się zapisać i też ząbki porobić bo na bank mam coś do robienia

Gosiula to naprawdę mało płacisz. U nas podstawa to 320zł + wyżywienie i 3 zajęcia dodatkowe, jak chodzi cały m-c to płacimy ok 530zł. Pocieszam się, że to i tak niedużo jak na prywatne przedszkole. I jak tam, zmywarka naprawiona?

Weekend ma być piękny Niestety Ala zakatarzona i gardło ją boli, została dziś w domu. Mam nadzieję, że nic gorszego sie nie rozwinie. Dzieciaków w przedszkolu garstka, szkarlatyna panuje. Wczoraj robili teatrzyk z okazji święta patronki przedszkola, no i ciężko było, skład bardzo okrojony. Ala była żółtym motylkiem

Śnieżynko do ginekologa chodzę tylko prywatnie, i tylko do facetów Akurat u tego z umawianiem nie ma problemu, nie jest aż tak oblegany, ale dobry fachowiec Normalnie płacę za wszystko, ale dzisiejsze USG jest kontrolne po założeniu spiralki i nie będę płacić. A sprawdzasz sobie te nitki, czy je wyczuwasz? Do tej pory tego nie robiłam, ale ten mi powiedział żebym sprawdzała. No i po założeniu je czułam, ale teraz już nie, i nie wiem czy to dobrze

Edycia a jeszcze zapytam, czemu nie kupujesz butów Badury tylko Ryłko? Te drugie bardziej Ci sie podobają czy jest inny powód? Ja to sie za bardzo nie orientuje we wzorach i jakości Badury, nigdy nie miałam butów tej firmy, W Olsztynie dostępne tylko pojedyncze egzemplarze, nie mamy sklepu firmowego, a przydałby się Możesz podsunąć pomysł komu trzeba Będzie sie teraz budować nowa Galeria Warmińska, teraz też koło dworca sie coś buduje, miejsce pewnie by sie znalazło.

Magda a jak tam u Ciebie? Dzieciaczki zdrowe? Jak sie trzymasz?

Spadam, Ala stoi mi nad głową bo chce pograć
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 10:01   #2937
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee- z moją zmywarką to cała historia. wzięłam wolne na wczoraj bo serwisant miał byc między 10-tą a 12-stą . Przed pierwszą zadzwoniłam żeby zapytać dlaczego go jeszcze nie ma ,to sie okazało że przyjedzie dopiero po 15-stej , no i w sumie był juz dobrze po 16-stej.
Ale nic nie zrobił bo mam źle założone blaszki montujące i dzis przyjechali stolarze którzy mi robili kuchnie i sami wykręcali zmywarkę .
Tym sposobem mam dzień w plecy ,następny tydzień zmywania ręcznie
( bo serwis jest raz w tygodniu) ,ale chociaż wczoraj umyłam okno ,posprzątałam ,polatałam po szmatach itd.

Poniewaz ja ostatnio sporo wpakowałam w zęby to wiem ,ze mozna reklamować taką usługę.

Ja mam jedne buty Badury-ale to takie trekkingi i jestem bardzo zadowolona. u nas niestety wyjsciówek z tej firmy nie ma.
Ostatnio kupiłam sobie 2 pary Ryłko i tez są fajne ,narazie chodze w nich po firmie. a teraz chętnie kupiłabym sobie jakies przejsciówki ,ale nic nie ma.
Poza tym uwilbiam obcasy ,ale przy moim wzroście t o trudno coś dobrać .

mam takie http://www.e-rylko.com/produkt/r7mb4...r/0/k/0/pp/148 a czarnych nie moge znależć.

znalazłam http://www.e-rylko.com/produkt/z8mc1...r/0/k/0/pp/136

a te podobają mi się http://www.e-rylko.com/produkt/r7v90...0/r/0/k/0/pp/7

Edytowane przez gosiula
Czas edycji: 2012-03-16 o 10:37
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 12:08   #2938
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Hello

Monka jak tam pierogi? Wyszły? Robiłaś ruskie? Ja też ostatnio miałam, ale od mamusi Sama pierogów nie robię. I jak tam z tą plombą, wstawiłaś nową? Jak będę u swojej dentystki to zapytam jak to jest u niej. Kurcze, no muszę się zapisać i też ząbki porobić bo na bank mam coś do robienia

Gosiula to naprawdę mało płacisz. U nas podstawa to 320zł + wyżywienie i 3 zajęcia dodatkowe, jak chodzi cały m-c to płacimy ok 530zł. Pocieszam się, że to i tak niedużo jak na prywatne przedszkole. I jak tam, zmywarka naprawiona?

Weekend ma być piękny Niestety Ala zakatarzona i gardło ją boli, została dziś w domu. Mam nadzieję, że nic gorszego sie nie rozwinie. Dzieciaków w przedszkolu garstka, szkarlatyna panuje. Wczoraj robili teatrzyk z okazji święta patronki przedszkola, no i ciężko było, skład bardzo okrojony. Ala była żółtym motylkiem

Śnieżynko do ginekologa chodzę tylko prywatnie, i tylko do facetów Akurat u tego z umawianiem nie ma problemu, nie jest aż tak oblegany, ale dobry fachowiec Normalnie płacę za wszystko, ale dzisiejsze USG jest kontrolne po założeniu spiralki i nie będę płacić. A sprawdzasz sobie te nitki, czy je wyczuwasz? Do tej pory tego nie robiłam, ale ten mi powiedział żebym sprawdzała. No i po założeniu je czułam, ale teraz już nie, i nie wiem czy to dobrze

Edycia a jeszcze zapytam, czemu nie kupujesz butów Badury tylko Ryłko? Te drugie bardziej Ci sie podobają czy jest inny powód? Ja to sie za bardzo nie orientuje we wzorach i jakości Badury, nigdy nie miałam butów tej firmy, W Olsztynie dostępne tylko pojedyncze egzemplarze, nie mamy sklepu firmowego, a przydałby się Możesz podsunąć pomysł komu trzeba Będzie sie teraz budować nowa Galeria Warmińska, teraz też koło dworca sie coś buduje, miejsce pewnie by sie znalazło.

Magda a jak tam u Ciebie? Dzieciaczki zdrowe? Jak sie trzymasz?

Spadam, Ala stoi mi nad głową bo chce pograć

Nie robilam wczoraj, zaraz ide robic , wsadzilam farsz do lodowki .Jak wrocilam z zakupow to bylam padnieta .
Moj mlody tez kaszle - dalej i katar ma. Psikam mu i odciagam bo sam juz nie daje rady wydmuchac , w nosie mu si strupy porobily i je tylko drapie.


Sniezynka zyjesz? zmusilam sie wczoraj do treningu, myslalam ze pluca wypluje, ale swietnie sie czulam . Musze isz po poludniu na drzemke zeby miec wiecej powera na wieczor . hehe U mnie dzisisaj chyba 3 dzien .


Edycia Doridee jak tam wasza skora po kremie? pali was? szczypie? bo mnie tak . Dzis z rana nalozylam krem nawilzajacy, tak mnie kuzwa pieklo, ze musialam zmyc go z twarzy , ludzie jak bolalo , oczy mi napuchly czerwone , policzki czerowne hehe .Nalozylam potem inny i juz lepiej . Jesooo jaka ja glupia ze tych kremow wiecej nie kupilam tak teraz zaluje teraz sa w pelnej cenie 45f Takim tepym debilem byc .
Jak mje twaz to tez mnie lekko szczypie , na ulotce pisze ze do 2 tyg tak moze byc, skora az tak mi nie schodzi.
Nie wiem czy bym dala rade z takim mocenym jak wasz chyba bym ryczala .

No nic trzeba isc pierogi lepic

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

A za tendyste musze zaplacic 98f za tydzien mam wizyte, bede sie go pytac , za te pieniadze to moglam sobie implanta wstawic .
To jest stara dziura w szostce .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 14:00   #2939
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka mnie nic a nic nie szczypie, tylko delikatnie łuszczy sie skóra ale to po dwóch dniach od nałożenia. Po peelingu jest ok. Trochę dziwne, że aż tak reagujesz Szczypało mnie przy Glico-A, ale do wytrzymania, natomiast przy Retinie nic nie czuję.
Edycia a jak u Ciebie?

A z tym dentystą to niefajnie, kupa kasy, tym bardziej że już raz zapłaciłaś...
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 15:33   #2940
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee wtedy tez mnie tak szypalo , potem przeszlo . Chyba bym sie martwila ze nie szczypie hehe

Pierogi zrobione, czekam jak tz przyjedzie z czubkiem ze szkoly i ich zabierze a ja sru do wyra , juz przysypiam i widze ze maly tez. Jak pojdzie na dwor to sie rozbudzi.

Uczymy sie sikac na nocnik od paru dni, super mu idze. Dzis siada sam i sika , kupe strzelil, nie musze go pytac normalnie sam siada , az w szoku jstem . Oby tak dalej , na dwor jeszcze chodzi z pampkiem .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.