* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-25, 15:38   #3181
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wow, Monka w szoku jestem :O niezle jada z tym nauczaniem... Ja juz mam dosyc szkoly :/ Matko kochana, co ja nerwow przez nia strace to jeden Bog wie Wkurzaja mnie te codzienne zadania domowe, nam to zajmuje mniej wiecej 1,5- 2h i do tego jeszcze czytanki...
U nas zajecia sa od 8:30- 12:00 ale ja place dodatkowo godzine przed i po zajeciach, bo inaczej musialabym rzucic prace :/ takze codziennie wyjezdza o 7:08 a wraca o 13:10. Na autobus ze mna nie chce chodzic, wiec smiga sama.

Tzet nie mial zadnej dziury, ja nie wiem jak to opisac. Mial wypadek w pracy ( spadl z maszyny ) i caly czas bolal kregoslup w dole, poszedl do lekarza i sie okazalo, ze kosc uderzyla o miesien i powstala jakas cysta ( wielkosci malej piesci ) i mu ja wyjeli, ale nie zszywali tego, caly czas krwawilo przez 2 tyg. to tak w skrocie

Ide sie szykowac na Zumbe, bede wieczorem ok 20-21

Ciao
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 20:07   #3182
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zdjecia w galerii

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2012-10-26 o 06:41
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 20:22   #3183
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka noooo jakie laski , ale ci dziewczyny podrosly maaaaasakra
Ide czubki polozyc.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 06:44   #3184
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No, tak ja sie pojawiam na watku a Wy znikacie :/

Czekam az mi sie ser rozmrozi i bede robic pierogi na odbiad.

Dziewczyny jakie macie pedzle do makijazu ??? Potrzebuje nowych i zastanawiam sie nad Sigma, ma ktoras z Was ???

Monka- a gdzie te Twoje zdjecia ???? :/
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 08:36   #3185
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ty to widzę spania nie masz hehe .
Tez mam ser ale mi się dziś niechce robić , jeszcze mi się data waznosci nie kończy - chyba hehe.
Chciałam dodać fotki ale nie weszlyza duże, musze je przerobić na mniejsze.
Ja ci powiem ze Oliwka to się taka mała dupencja zrobiła ze aż w szoku jestem, ja ja pamietam taka mała a tu na mega wystrzelila w górę, nogi chudiutkie jak payyczki , ona mi na 6 lat nie wyglada. Sara to taka dziewczynka jeszcze już się boje co będzie za 2 lata heheh.
Właśnie , ty za długo odrabiali lekcje z młoda 2 h to stanowczo za dużo. Ona powinna spędzać max 40 min na wszystko , jak się nie zmniejszysz to max do 1 h spróbuj . Zniechecisz ja do lekcji, ona mała nie ogarnia jeszcze. Powiedz mi dokładnie co tak długo czasu zajmuje.
My nie robimy długo. Nie mecze go i siebie.
Czytanka , potem literowanie - chwile i najdłużej to matma , ale tam dostaje 4 zadania które pisałam wcześniej i tyle.
On nie ma umieć na już wszystko, powoli spokojnie to są lepki maja to skumac i mózg ma pracować ale nieprzepracowywac się.


No reszta się obija , Doride chyba ma zwale . Edycia zajęta kopie dół pod dom , Monika z zakupów nie wróciła czy co ? Jak było ? Cora szalała?


Idę zaraz biegać albo spać jeszcze nie wiem
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 12:19   #3186
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cze Gosiula co tam.

Jednak poszlam spac , ale tz wyssal , ze mnie cala energie

Sniezynka ile ulepilas? Tyyyy daj mi twoj prepis na ciasto na pierogi , ja jutro zrobie , bo mi sie skonczyly w zamrazalce

oka wykapalam sie, ide ogarnac syf, ja nie wiem, ale codziennie to samo ten sam burdel i jeszcze mam wielka kupe prasowania bo mi sie nie chcialo , Sniezynka dalej skarpetki prasujesz ?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 15:33   #3187
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- w sumie to ma prawie codziennie min 2 kartki, na jednej pisze literke ktora w szkole tego dnia poznali, na drugiej jest matematyka- cyfry ktore poznali... Hmm... ja nie wiem, jak Ci to opisac. W niedziele bede miala wiecej czasu to Ci wkleje zdjecia z jej zadaniami, jak to mniej wiecej wyglada.
Ja nie siedze z nia tyle czasu, bo mam ochote, ona jest poprostu wolna, szybko sie meczy i na wszystko zawsze ma czas !
Nie wiem czy juz mowilam, 16 listopada Olivia bedzie miala operacje plastyczna na uszy. Ladna jest rzeczywiscie ( hehe wszystkie mamy tak o swoich dzieciach mysla ) ale te uszy ma naprawde mocno odstajace...

Pierogow nie robilam duzo, 88 sztuk mi wyszlo. Ciasto robie tak :
1 kg maki tortowej
2 szklanki wody ( jedna bardzo ciepla- nie goraca a druga zimna )
szczypta soli
i gotowe Moja mama dodaje jeszcze jedno jajko do ciasta, ale ja nie daje. Dosyc sporo smazonej cebulki dodaje i sa naprawde pyszne

Monka jakie pedzle uzywasz ????
Kupilam ostatnio nowy podklad z Diora kurrrr NIGDY WIECEJ tak mi widac zmarszczki na czole po nim, ze szok. Nie wiem ile lat uplynie zanim znajde taki idealny...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 16:34   #3188
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Monka- w sumie to ma prawie codziennie min 2 kartki, na jednej pisze literke ktora w szkole tego dnia poznali, na drugiej jest matematyka- cyfry ktore poznali... Hmm... ja nie wiem, jak Ci to opisac. W niedziele bede miala wiecej czasu to Ci wkleje zdjecia z jej zadaniami, jak to mniej wiecej wyglada.
Ja nie siedze z nia tyle czasu, bo mam ochote, ona jest poprostu wolna, szybko sie meczy i na wszystko zawsze ma czas !
Nie wiem czy juz mowilam, 16 listopada Olivia bedzie miala operacje plastyczna na uszy. Ladna jest rzeczywiscie ( hehe wszystkie mamy tak o swoich dzieciach mysla ) ale te uszy ma naprawde mocno odstajace...

Pierogow nie robilam duzo, 88 sztuk mi wyszlo. Ciasto robie tak :
1 kg maki tortowej
2 szklanki wody ( jedna bardzo ciepla- nie goraca a druga zimna )
szczypta soli
i gotowe Moja mama dodaje jeszcze jedno jajko do ciasta, ale ja nie daje. Dosyc sporo smazonej cebulki dodaje i sa naprawde pyszne

Monka jakie pedzle uzywasz ????
Kupilam ostatnio nowy podklad z Diora kurrrr NIGDY WIECEJ tak mi widac zmarszczki na czole po nim, ze szok. Nie wiem ile lat uplynie zanim znajde taki idealny...
No co ty, operacje jej robicie? ale co ona sama chciala ? dokuczali jej w szkole ? czy wg was powinna, zeby temu zapobiec w przyszlosci .
Beda ja usypiac? bo wiem ze robia w znieczuleniu miejscowym, ale ona mala to chyba ja uspia co ?
Moj tez ma odstajace uszy

Pudru z Diora nie kupuje tez mi nie pasi. Ktory masz? Z lancoma tez gowna maja.
Potem ci napisze wiecej, musze isc prasowac,. Pedze mam z Chanela i pare zwyklych i jestem zadowlona, Podklad nakladam gabkami teraz, wywalilam wlasnie i potem ci wkleje ktora chce kupic .

Dzieki za ciacho , to robilam podobnie ja tez z jajkiem i troche oleju jeszcze daje .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 22:19   #3189
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

http://www.beautyblender.net/sponge.html ta gabka do nakladania podkladu

Mam te i jeste zadowolona :
http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...mb=Home~Beauty - lekko kryjacy , mam odcienie 30 i 40

http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...mb=Home~Beauty mam odcienie 30 i 40 o ile dobrze pamietam .

- taki bronzer , albo do modelowania , albo pod makijaz, albo sam
http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...mb=Home~Beauty

- http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...mb=Home~Beauty

- http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...mb=Home~Beauty

- http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...mb=Home~Beauty

- http://www.makeupforever.com/product...l#.UIr69sXAe8A

- http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...mb=Home~Beauty - bardzo ciezko traktuje jako korektor

- ten musze dokupic http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...mb=Home~Beauty

Tego nie mialam a chce kupic z Mac-a i Bobbi brown , nie mialam nigdy a slyszalam, ze dobre

Pedzle jutro dam
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:36   #3190
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka aleś mnie na fejsie zalajkowała ty lepiej franco wrzuc jakies swoje fotki ale nie lepiej nie bo wszystkie tu popadniemy w kompleksy
dzieci urocze,przystojniaki wam rosna.
Piszecie że macie problemy z cerą,a uzywalyście kiedys takiego niepozornego kremy firmy Barwa?"siarkowa moc"-tak się nazywa,ja mialam okropne problemy z cerą jak fajczyłam,nic mi nie pomagalo?nawet doustne lekijak rzucilam to skonczylo się wyskakiwanie ropnych guli,teraz mam troche zaskórniakow ale skutecznie znikaja po tym kremie,stosuje go rano i wieczorem jest mega wydajny,konsystencja musu,nie zapycha,sloiczek 50ml mam juz ponad miesiąc a nie ubyla ani polowa a cena tez smieszna 16zl mi pomaga bardzo dobrze,zerknijcie na kwc ma dobre opinie

Lece bo dzieciaki zaraz maja angielski paaaaa
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 14:22   #3191
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ło matko, nie wiedziałam że piszecie Nie dostałam powiadomienia na maila albo przeoczyłam :/
Aluta mi kaszle i juz drugi tydzień ze mna w domu. Najlepsze jest to, ze czuje sie doskonale a kaszle jak gruźlik, głównie w nocy. Byliśmy wczoraj u lekarza i nic nie słychać Nie wiem o co chodzi. Daje jej wykrztuśny syrop, cos tam wypluwa ale nie bardzo dużo.
W sprawie nauki to u nas lajt, Ala w przedszkolu i cieszę się bardzo, raczej systematyczna i obowiązkowa to ona nie będzie
Gips mają mi zdjąć za tydzień, ufff, jakoś te 5 tyg. zleci. Już staje na tej nodze, nie boli, miałam juz dość kul.

Śnieżynka ja mam pędzle z Kozłowskiego, cały duży zestaw i jestem zadowolona. Podkład EL Double Wear - troche cieżki ale dla mnie bezkonkurencyjny. Gdzie te zdjecia w galerii??? Usunęłaś?

Monka Retin pomógł, jest lepiej. Tak sie zastanawiam czy skóra sie nie uzależnia od tego złuszczania bo w wakacje jak nie uzywałam to masakra, jak mi zaskórniki powyłaziły... Muszę tylko powstrzymywać sie od wyciskania, wiem że nic to nie daje ale łapy same lecą.
Nie cierpię FB, nie wiem czemu...

Nie pamiętam czy pisałam.. Byliśmy u ortopedy z Alą i okazało sie że ma początki skoliozy, i lekko zrotowany kręgosłup. Mamy chodzić na ćwiczenia ale przez tą nogę moją jeszcze nie byliśmy, więc nie wiem na czym polegają. A wy sprawdzałyście postawę dzieciaków?

Monika dobrze że piszesz o tym kremie, na pewno wypróbuje. Czasem takie niepozorne kosmetyki potrafią zdziałać cuda. A Ty kiedy pokażesz dzieciaczki i siebie?

Edycia, Gosiula, Djamelka przywołujemy was do porządku!!! Co u Was?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 21:21   #3192
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee moge z czystym sumieniem ten krem polecić,dziewczyny na kosmetycznym polecaja równiez mydlo siarkowe z tej seriipiszesz że masz podklad cięzki,może on cie zapycha?ja ograniczam podklady od kiedy cera mi sie poprawila uzywam tyklko BB kremychodzi mi o wyrownanie kolorytu a jak cos mi wylezie to wspomagam sie korektorem

Daria bedzie musiala miec aparat ortodontyczny bylismy u ortodonty,jak przebija sie górne 6tki bedzie miala zalozony aparat który rozszerzy jej górną szczekę ponieważ pani doktor zdiagnozowala przodozgryz jestem załamana bo podobno rozciaganie szczeki jest dośc bolesnym procesem.Az strach pomysleć co Daria na to,na razie z gabinetu wyskoczyla bardzo optymistycznie nastawiona a ja przerażona.

Muszę porobic maluchom jakieś zdjęcia bo mam juz stare a moich nie pokaże bo na prawde nie ma sie czym chwalić
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 11:03   #3193
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
monka aleś mnie na fejsie zalajkowała ty lepiej franco wrzuc jakies swoje fotki ale nie lepiej nie bo wszystkie tu popadniemy w kompleksy
dzieci urocze,przystojniaki wam rosna.
Piszecie że macie problemy z cerą,a uzywalyście kiedys takiego niepozornego kremy firmy Barwa?"siarkowa moc".

Lece bo dzieciaki zaraz maja angielski paaaaa
Nie znam tego kremu, gdzie go kupilas? w sklepie latwo dostepny ? powiem , zeby mi mama kupila.
Nie widzalam wczesniej tych fotek to musialam zlajkowac hurtem hehe

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Ło matko, nie wiedziałam że piszecie Nie dostałam powiadomienia na maila albo przeoczyłam :/
Aluta mi kaszle i juz drugi tydzień ze mna w domu. Najlepsze jest to, ze czuje sie doskonale a kaszle jak gruźlik, głównie w nocy. Byliśmy wczoraj u lekarza i nic nie słychać Nie wiem o co chodzi. Daje jej wykrztuśny syrop, cos tam wypluwa ale nie bardzo dużo.
W sprawie nauki to u nas lajt, Ala w przedszkolu i cieszę się bardzo, raczej systematyczna i obowiązkowa to ona nie będzie
Gips mają mi zdjąć za tydzień, ufff, jakoś te 5 tyg. zleci. Już staje na tej nodze, nie boli, miałam juz dość kul.



Monka Retin pomógł, jest lepiej. Tak sie zastanawiam czy skóra sie nie uzależnia od tego złuszczania bo w wakacje jak nie uzywałam to masakra, jak mi zaskórniki powyłaziły... Muszę tylko powstrzymywać sie od wyciskania, wiem że nic to nie daje ale łapy same lecą.
Nie cierpię FB, nie wiem czemu...

Nie pamiętam czy pisałam.. Byliśmy u ortopedy z Alą i okazało sie że ma początki skoliozy, i lekko zrotowany kręgosłup. Mamy chodzić na ćwiczenia ale przez tą nogę moją jeszcze nie byliśmy, więc nie wiem na czym polegają. A wy sprawdzałyście postawę dzieciaków?

Piszemy piszemy , czesciej zagladaj .

Fajnie , ze ci juz ten gips scigaja, pewnie bedzie jeszcze bolec przez jakis czas. Kto z psem wychodzil jak ty o kulach musialas chodzic ?Czy jakos daalas rade?

Ja ci powiem, ze nie wydaje mi sie ze to przez retin, wczesniej mi nic nie wyskakiwalo, ja zwalam na diete , albo jakis kosmetyk mnie zapchal . Mam nadzieje , ze mi to minie bo przez tyle lat nic mi nie wyskakiwalo a tu hurtem inwazja , tez mnie korci zeby wyciskac . Masz jakies przebarwienia po nich ? co bedziesz nakladac?

Co to ten lekko zrotowany kręgosłup ? ja w szkole tez chodzilam na jakies zajecia bo mialam krzywy kregoslup.

No szkoda ,ze fasa nie lubisz .

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość

Daria bedzie musiala miec aparat ortodontyczny bylismy u ortodonty,jak przebija sie górne 6tki bedzie miala zalozony aparat który rozszerzy jej górną szczekę ponieważ pani doktor zdiagnozowala przodozgryz jestem załamana bo podobno rozciaganie szczeki jest dośc bolesnym procesem.Az strach pomysleć co Daria na to,na razie z gabinetu wyskoczyla bardzo optymistycznie nastawiona a ja przerażona.

Muszę porobic maluchom jakieś zdjęcia bo mam juz stare a moich nie pokaże bo na prawde nie ma sie czym chwalić
Co to ten przodogryz, do przodu jej zeby ida ? Mojemu dolne jedynki tak do srodka ida, kazal mu duzo twardych rzeczy jesc , zeby naturalnie sie porozsuwaly i miejsce na zeby sie zrobi bo reszta sie porozchodzi.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 11:29   #3194
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka Ala ma trochę skrzywiony kręgosłup w okolicy krzyżowej i dodatkowo te kręgi są o parę stopni przekręcone, widać to na zdjęciu RTG - nie wiem jak to wyjaśnić. Mam tylko nadzieję, ze to nic bardzo poważnego, zobaczymy co ćwiczenia dadzą. Musimy też częściej na basen śmigać. Oby tylko nie było to przeciwwskazaniem do jazdy konnej bo Ala sie załamie, ma hopla na punkcie koni, zaczęliśmy juz fachową naukę, na razie jest na etapie robienia różnych ćwiczeń na lonży, uczy sie anglezować i utrzymywać równowagę. Uwielbia to
Troche wychodzę na dwór, ale głównie to śmiga TŻ z Luną i w ogóle wszystkie zakupy itp na jego głowie. Teraz ma już lzej bo prawie wszystko robie juz w domu, no i Ala nie chodzi do przedszkola to mu odpada odprowadzanie jej. Ale pierwsze dni były dla niego cieżkie
Mam przebarwienia Niestety.. Dlatego tak lubię DW Liczę na to że Retin też pomoze na te przebarwienia
Wypróbuje ten krem siarkowy, słyszałam juz wcześniej że jest niezły. Raczej jest łatwo dostępny, jakby mama miała problemy z kupieniem to pisz.

Monika to nie wina podkładu bo latem jak miałam najgorszy wysyp akurat tego podkładu nie używałam Ja to nawet na dekolcie miałam wysyp Nigdy czegos podobnego nie miałam. Jeszcze trochę mi wyskakuje a tu podkładu ani pudru nie stosuje Nie wiem o co chodzi, jest lepiej ale nie idealnie.
Co Ty gadasz, pokaż się!!!
My też musimy wybrać sie do ortodonty, mamy to samo, Ala ma zgryz po tatusiu - masakra!
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 16:03   #3195
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka przodozgryz jest wtedy gdy żuchwa wysunięta jest do przodu względem górnej szczęki,jak sie tego w miare szybko nie zacznie leczyć to wtedy brzydko wygląda,znasz może polskiego piłkarza Jacka Gmocha?Sprawdz na google to bedziesz wiedzieć o co mi chodzi bo on ma własnie tę wadę
A krem jest dostępny w Rossmannie


Dorride a może to na tle hormonalnym?jak twoja tarczyca?robiłas badania?czy masz jakies inne objawy oprócz problemów z cerą?zrób TSH zbadaj poziom prolaktyny,testosteronu:e hem: trzeba szukać przyczyny,a może masz uczulenie na cos co jesz?wprowadzałas do diety nowe posilki?skladniki?czasem nawet przyprawy mogą być przyczyną.

Ja tez miałam noge w gipsie,w 7 klasie na lodowisku się wybaranilam i mialam w 3 miejscach kolano polamane,wszystko bylo ok z tym ze jak mi wprawiali noge to myslalam ze zejdę a jak zdjeli mi gips to jeszcze tydzien chodzilam z wyprostowana nogą

Aha Doridde ja na przebarwienia stosowałam Skinoren-polecam a z takich najtańszych Acne-Derm
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 17:05   #3196
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee a przypomnij mi czy daleko macie na konie ? ile placicie? miesiecznie? czy jednorazowo . To juz po mlodej jak sie tak zakochala w koniach .
Ja na przebarwienia kwasy sobie musze pokupowac, poschodzilo mi wszystko , nie pamietam strony z ktorej kiedys kupowalam. Dodatkowo musze kupic ten co wklejalam .
Wydaje mi sie ze jak szybko wada zostala wykryta to szybko minie, regularne cwiczenia i bedzie git. Nie nawidzilam tych cwczen ale mnie wyprosotowaly.Mam nadzieje ze u Aluski tez tka bedzie i nie sa to powazniejsze problemy. Dzieki Dori, ale mysle , ze mi mama znajdzie


Monika eeeee no nieciekawie to wyglada, dobrze , ze tego nie zaniedblas i cos bedziecie z tym robic jezeli jest ryzyko . To sie jakis apartt nosi dzien w dzien? czy jak bo pisalas ze to boli , masakra . Wysle mama do rosmana bedzie polowac


Bylismy wczoraj w Londynie. Bylam taka padnieta , ze po 21 bylam juz w lozku .

W poniedzialek poszlam biegac na biezni, chlopaki byli ze mna w pokoju. No chwila moment , mlodyrzucil auto na bieznie i je lapal , ja mu zakazlam , mial przestac, podszedl z tylu biezni i jeszcze moja wytrzymalosc na nerwy sprawdzal . Kolejny raz rzucil , maly podszedl chcial zlapac auto czy chuj wie co i mu bieznia reke zlapala , w momencie jak biegalam .
Wsciekla bylam, skore mu zdarlo , masakra , zalozyli mu opatrunek , ma 4 palce razem zwiazane i tylko kciuk mu wystaje. Dzis mial zmiane opatrunku , dostal antybiotyk , jutro koljna wizyta i w piatek .

Tylko przez to ze mi mlody sie nie slucha , zawsze sprawdza do konca ile kowa ja wytrzymam, nie da sie do niego mowic, trzeba krzyknac i serio sie wkurzyc. Wsciekla bylam. Dobrze wiedza ze to glupia zabawa , nie pozwalam , gonie a tu w sekundzie malemu reke zlapalo.

U nas dzis halloween ,chlopaki maja stroje , te co maja facebooka wiedza
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 18:46   #3197
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka no stroje sa superaśne,my mamy tylko dynię hehe
Aparat jest taki specjalny zakładany po wewnetrznej stronie górnej szczeki rozpycha zęby przednie tak aby mogły zachodzić na dolne zęby aby te nie wysuwały sie bardziej do przoduchyba zrozumiale napisalam no i ten proces rozciągania jest dosc bolesny ale nie wiem jaka skala tego bóluzwłaszcza jak bardzo odczuwa go dziecko,to chyba tez zależy od osoby,może niektorzy odczuwaja to jako dośc dokuczliwy ból a inni jako dyskomfort niewiadomo wsystko się okarze jak młodej wyjdą stałe ząbki.Sluchaj kumpel pisal do mnie z Londynu że tam już choinki i lampiony i te sprawyto prawda?
Czy wyspy juz ogarnął świąteczny szał?
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 19:23   #3198
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika aha no mniej wiecej kumam. Lipa z tym bolem , napewno bedzie jakis dyskomfort , starsze rodzenstwo nie mialo nic z tych rzeczy? moze i Darie to ominie .
Tyz mamy dynie w tym roku tz zrobil, raz dwa mu poszlo, ja to sie pol dnia sram zeby bylo rozno, zeby tego i tego nie bylo widac .

Pewnie ze juz sa choinki, ozdoby swiateczne, swiatelka, slodycze i inne dupere.le sa w sklepach .Dzieciaki mi znosza te kalendarza do odliczania swiat z czekoladkami i wpierniczaja .
Juz zakladaja ozdoby swiecace w miastach, nie wiem kiedy je odpala, pewnie po halloween.
Ja chybaa w tym roku kupie czarna choinke bo za mna chodzi i chodzi , ozdob w tym roku jeszcze nie zmieniam, nie dokupuje, zeby malego nie korcilo .


Wlasnie co z prezentami swiateczymi , sa juz wymagania? pomysly ? moj mlody jak mi zrobil liste to mu powiedzialam zeby poszedl sie leczyc, serio , tez ma dzieciak wymagania


Sniezynka wez ty zolzo jedna, napisz co i jak a zwlasza o tej operacji bom ciekawa , mam sto pytan , czesc juz zadalam .

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Doridee tyy a wyczailam, ze z tym sklepie maja ten kamuflaz ardeco , ja to mam zaplon , kiedys go mialam i byl dobry , mialas masz tez? bo zastanawiam sie nad kolorem jakim , nie lubie wybierac z neta. http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...mb=Home~Beauty

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-10-31 o 19:28
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 20:35   #3199
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka no nikt u nas w rodzinie nie ma żadnej wady zgryzu
Z tymi ozdobami dwa miesiące wcześniej to lekka przesada jak dla mnie rozumiem jak adwent sie zaczyna ale zaraz po 1 listopada uwielbiam klimat świat,długie wieczory w udekorowanym domu,reklamy,kevina:brzyd al: ale z umiarem hehe

Co do prezentów to najstarsza chce zwierzaka fretke np.albo świnke morską
Bartosz koniecznie jakis mega zestaw lego,mysli tez nad konsolą a Daria jeszcze nie jest zdecydowana,ostatnio też ma faze na klocki lego tż tez nie wiem co chce ja tez nie wiem co ja chce
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 22:06   #3200
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika dlamnie to tez z deka przesada, ale jak mijam to w sklepie to jakos obojetnie narazie rpzechodze, za miesiac bede sie jarac
Nie wiem co malemu kupie , pewnie siade z nim i na necie cos wybierzemy, z mlodym tez bede musiala siasc zeby wybral albo jeden porzadny albo kilka dupowatych ,
Mowisz o x boxie dla mlodego ? ja myslalam w tamtym roku, ale w sumie stwierdzilam, zenie bedzie mial kiedy grac jak dokupie 2 tv to wtedy mu kupie .

Doridee bede zamawiac kwasy z tej strony http://www.bravuralondon.com/ , nie pamietam z ktorej wczesniej zamawialam, moze potem znajde , nie moge sie zdecydowac ktory kupic czy glico czy salicynowy , bo on jest mocniejszy i na pory zaskorniaki chyba bedzie najepszy .
Wezme jeszcze http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...~txtvitamine+c i http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...mb=Home~Beauty . Jak chcesz kwasy nakladac to musisz przestac uzywac retin .

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 22:45 ----------

ale czad to ta strona z kwasami z ktorej juz wczesniej zamawialam, takze jest sprawdzona . Cos mi ta nazwa taka znajoma byla, sprobowalam sie zalogowac i weszlo hehe.
W takim razie niekupuje tamtych produktow, a biore tylko te kwasy .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-10-31 o 22:13
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 16:54   #3201
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Czesc dziewczyny

Po pierwsze nie wiedzialam, ze cos piszecie a po drugie cos mi dolega i nie mam pojecia co :/ Od 3 dni mam potworne zawroty glowy, wymioty i w ogole czuje sie do bani. Juz kiedys to mialam poszlam do lekarza, to mi powiedzial, ze na tle nerwowym, wiec tym razem nie szlam. Juz mi przechodzic wiec i pisac i czytac moge- wczesniej nie dalo rady.

Doridee- jak bylam jeszcze dzieckiem jeden z lekarzy postawil u mnie diagnoze: skolioza, wiec sie leczylam... po jakims czasie poszlismy do innego lekarza ( nie pamietam dlaczego ) i powwiedzial, ze zadnej skoliozy nie widzi, tylko lekkie skrzywienie/garbienie sie, ale juz mi chyba przeszlo Jak wyglada takie lecznie ??? Widac po Alicji, ze cos nie tak z jej kregoslupem ?? Jak dlugo musisz nosic gips ??

Monka- kurde ja juz nie wiem co pisalam na temat Olivii uszu, wiec od poczatku Bylam z nia na badaniu kontrolnym ( tym przed szkola ) i juz po wszystkim zapytala czy moglaby pomiar uszu jej zrobic, no to mowie ok. Powiedziala, ze uszy odstaja jej 90 % czyli baaaardzo odstajace ma i widzi, ze z wiekiem beda jej jeszcze bardziej odstawac, malo tego nie ma rozwinietej malzowiny usznej tak jak kazdy czlowiek, tzn nie ma tej czrzastki na placie ucha, kurrrrr ja nie wiem jak to opisac, ostatnio mam problemy z wyslawianiem sie ale chyba wiesz o co mi chodzi. Jutro jedziemy z nia do kliniki na wizyte z anestezjologiem, musimy wszystko konkretnie ustalic, bo bedzie calkowicie uspana. Podobno takie male dzieci wybudzaja sie znacznie dluzej niz dorosli. No, nie wiem jutro bede wiecej wiedziec na ten temat.

Na co Wy te kwasy i retinol uzywacie ???? tak piszecie o tym od jakiegos czasu i nie bardzo wiem o co kaman

Ja nadal poszukuje jakiegos podkladu, zeby mi zakryl moje cholerne zmarszczki na czole, bo kurde ostatnio tak mi je widac, ze to porazka...

No to chyba na tyle...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 21:23   #3202
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka a może ty w ciąży jestes?
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 21:31   #3203
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika- nawet nie pomyslalam, zeby Was uprzedzic, ze NIE jestem w ciazy Jestem pewna. To by byla dopiero katastrofa

Gdzie jestescie dziewczynki ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 10:00   #3204
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śniezynka e tam zaraz katastrofa, jak to mowi moja teściowa"od przybytku głowa nie boli"

Chyba bierze mnie grypa,wczoraj tak wymarzlam na cmentarzu ze przyjechalam do domu skostnialauwiel biam katar,kaszel i te sprawy,dzis robie sałatkę serową dla tesciowej,obiecałam jej bo ma jutro urodziny mam ogólnie dzis duzo do roboty ale zeby mi sie tak chcialo tak jak mi się nie chce to byloby super

musze jeszcze jechac po zakupy takze pa
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 13:13   #3205
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika- mnie to sie juz od kilku miesiecy nic nie chce ! Masz dobry kontakt z tesciowa ???? Daleko mieszka od Was ??

Gdzie reszta ???

Dziewczyny mam takie pytanie, bo Wy sie znacie Chce sobie porobic wszystkie badania, pod katem cukrzycy, nadwrazliwosc jelita grubego itp.... Jakie powinnam robic badania, tylko krew i mocz ??? Bo nie wiem co mam powiedziec lekarzowi
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 15:51   #3206
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynko faktycznie dziwne te dolegliwości, zwłaszcza że to już drugi raz Zacznij od podstawowych badań, krew mocz, zbadaj cukier, cholesterol, TSH też możesz chociaż to raczej nie takie objawy. Ale jak nie badałaś to warto Nie wiem co jeszcze
Ponawiam pytanie o zdjęcia? Usunęłaś z galerii bo widzę tylko starsze...
Co do operacji to trzymam kciuki, ale to dobra decyzja, zwłaszcza że jest tak widoczne jak mówisz.
Po Ali raczej nie widać tego skrzywienia, jak była młodsza to wydaje mi sie ze bardziej. Będziemy chodzić na rehabilitację, ale to jak zdejmą mi gips. A muszę go nosić 5 tyg, dłuuuugo
Retin i kwasy na niedoskonałości w moim przypadku Na zmarszczki też pomagają bo złuszczają naskórek Podkładem będzie ciężko ukryć Ci zmarszczkę, musi być naprawdę idealnie dobrany żeby nie pogarszał sprawy. Niezłe są też korektory rozświetlające, spróbuj YSL, może będzie lepiej

Monka rany, nieciekawie z tą ręka.. Ala też tak sprawdza, ile może sobie pozwolić, sprawdza nie tylko nas ale i kumpele. Ona ma dominujący charakter, lubi rządzić. Nie raz rodzice nam sie skarżyli na nią.. No wiem że nie mam aniołka Ale ma też zalety i potrafi być urocza
Dobrze że mu palców nie połamało.. Człowiekowi to aż wyobraźni brakuje co tym dzieciakom przyjdzie do głowy.
Dzis sąsiadka tak sie piłowała na dzieciaka, tak klęła, rzucała czymś, aż wysłałam TŻ żeby zapukał. Za pierwszym razem nie otworzyła, ale za drugim razem sie udało, też płakała ale bez przesady, to tylko dzieciak... W każdym razie po interwencji cisza..
Kiedyś faktycznie miałam te kamuflaże Art deco, ale kompletnie nie pamietam jakie kolory Teraz mam Kryolan ale bardzo rzadko używam, a Ty chcesz je używać jako korektor na niedoskonałości?

Na konie mamy bliziutko, jest to gospodarstwo agro, mają mini zoo, super zwierzaki, no i piekne konie. Też tam kiedyś jeździłam konno Płacimy jednorazowo, 20zł za 0,5h - niedużo. Troche nas traktuje ulgowo bo normalnie kosztuje 30zł za 0,5h.

Monika też podejrzewam hormony, nie robiłam dotąd takich badań. 14.11 mam usg tarczycy, potem wizyta u endo, moze mi cos podpowie chociaż wątpie bo mało komunikatywna i bardzo wyniosła ta moja lekarka :/
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 19:47   #3207
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość

Po pierwsze nie wiedzialam, ze cos piszecie a po drugie cos mi dolega i nie mam pojecia co :/ Od 3 dni mam potworne zawroty glowy, wymioty i w ogole czuje sie do bani. Juz kiedys to mialam poszlam do lekarza, to mi powiedzial, ze na tle nerwowym, wiec tym razem nie szlam. Juz mi przechodzic wiec i pisac i czytac moge- wczesniej nie dalo rady.





Na co Wy te kwasy i retinol uzywacie ???? tak piszecie o tym od jakiegos czasu i nie bardzo wiem o co kaman

Ja nadal poszukuje jakiegos podkladu, zeby mi zakryl moje cholerne zmarszczki na czole, bo kurde ostatnio tak mi je widac, ze to porazka...
Nie wiem co ci moze byc ,z badaniami tez nie doradze, najlepiej te chyba podstawowe, a wpisywalas objawy w net, moze byc cos wyskoczylo , albo lepiej tego nie rob bo jeszcze sie zeschizujesz.
A moze masz anemie , po tych dietach zanim organizm nadrobi to troche to potrwa.
Dzisiaj byla wizyta? jak bylo?
Moj byl usypiany do migdalow , szybko padl, ale troce trwalo wybudzanie.
Zrob sobie kwasy na ryj splyca zmarszczki . Jakie na czole masz te poziome? nie marszcz sie tak . Sproboj kwasy i potem zobczysz co i jak.
Kupilam ostatnio maseczke ze zlotem na ryj, jak sciaglam to az powiedzialam WOW , w szoku tak bylam , normalnie napieta , pelna geba . Ale to raz w miechu trzeba uzywac a w opakowanu 2 maseczki .


Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość

Chyba bierze mnie grypa,wczoraj tak wymarzlam na cmentarzu ze przyjechalam do domu skostnialauwiel biam katar,kaszel i te sprawy,dzis robie sałatkę serową dla tesciowej,obiecałam jej bo ma jutro urodziny mam ogólnie dzis duzo do roboty ale zeby mi sie tak chcialo tak jak mi się nie chce to byloby super

musze jeszcze jechac po zakupy takze pa
No to zdrowia , wodeczke sie napij , powybija zarazki
Co za salatka? Daj przepis

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam takie pytanie, bo Wy sie znacie Chce sobie porobic wszystkie badania, pod katem cukrzycy, nadwrazliwosc jelita grubego itp.... Jakie powinnam robic badania, tylko krew i mocz ??? Bo nie wiem co mam powiedziec lekarzowi
Co masz problemy ze sraniem ? jak tak to przez diety jak nic rozregulowany metabolizm . Lekkostrawne potrawy i regularne posilki co 3 h powinny wszystko odwrocic.

Doridee nie gadaj ze ci sie rodzice skarzyli na Aluske, ale co mowili ? No no charakterna jest , po kim ? kto z was ma taki ciezki charakterek? moj ma pomnie wszystko co zle .
Mam ten korektor YSL , super , a mialas z bobi browna? tez ne wiem jakie kolory wziasc, sprzedaja na necie a nie w sklepie i ciezko sie zdecydowac. Z tego ardeco chcialam teraz na te zaczerwienienia , ale wlasnie nie wiem jaki odcien wziasc , tez nie ma w sklepie . Ja ostatnio kupilam korektory z Katt cosmetics do modelowaja ryja i zadowolona jeste .
Fest jape darla sasiadka na te dzieciaki, mi tez czasem nerwy puszcze i dre sie jak pojechaniec


Bylismy wczoraj w kinie na Hotel Transylwania , fajny , w niedziele zaliczylismy Madagaskar tez im sie podobalo.
Zostawilam czubka u brata i tylko z malym jeste, cisza taka ze szok . Zaraz malego poloze , moze pojde pocwiczyc , ale zjadlam salatke i mi sie niechce, moze jak nizej zejdzie to mi ochota wroci .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 21:44   #3208
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee zrób badania i wszystko się wyjaśni
Ta sąsiadka w jakim wieku ma dziecko?Jak w takim jak te nasze to sie jej nie dziwie że nerwy pusciły,oczywiście bron boże nie tłumacze jej zachowania bo bylo skandaliczne pewnie ale same wiecie do czego mogą doprowadzić nasze kochane rezolutne skarby

monka przepis na sałatkę:
-30dag sera zółtego(potrzeć)
-30dag szynki gotowanej(pokroić w cienkie paski)
-puszka ananasa(pokroic w paski)
-słoik selera
-7 jajek(ugotować na twardo)
-por(pokroić drobno i lekko osolic aby zmiękł)
-2 dość duże jabłka(obkroić skórke i potrzeć jak ser)
-majonez

wymieszać wszystko razem,osolić,opieprzyć według uznania

śnieżynka z teściami mieszkamy w jednym domukazdy ma swoje mieszkanie i nie wchodzimy sobie w drogę,atmosfera przyjemna,tescia mam super gościa z tesciowa róznie bywalo ale ogólnie nie jest stereotypową "teściową"

Czy wasze dziewczynki no i chlopcy też chętnie pomagaja wam w kuchni?i ogólnie w obowiązkach domowych? Daria dzis cały dzień pomagała babci przyszykować jedzonko na bibkę i potem jej odkurzyła a mi ostatnie kilka dni myla podłogi,trochę ją mop męczy bo cięzki ale sie nie poddaję,zasuwa wszędzie równo a jaki ryk jak po niej poprawiam
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 00:06   #3209
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika dzieki , jak bede robic to jakis zamiennik za szynke dodam , tylko, ze ona dodaje smaku .
O widzisz trafilas z tym sprzataniem ,u mnie dzis bylo 30 min placzu przy odkurzaczu ojjj ile sie nagadalam, nawet kara byla za przywalenie rura w panele . Niechcial.
Lubi myc podlogi , ale tak mi naciapie ze boje sie o panele . Juz niech mi kafle myje to bezpieczniejsze.
Trzeba gonic bo ja nie wyrobie z tymi brudasami . W tyg gorzej do jak wraca po szkole to juz posprzatane , najwyzej recznym po sobie odkurzy jak nakruszy. W weekendy zawsze jada ok 11 i wracaja po 13-14 , jak zostane i nie pojade to sprzatam, czyli wychodzi ze w sumie nie ma za bardzo jak go gonic , ale cos tam musi robic. Lozko swoje sam po swojemu scieli. Zabawki po sobie sprzata, po jedzeniu wynosi do kuchni , garow nie myje bo jest zmywarka, czasem pranie wsadzi wlaczy - tez lubi . W kuchni jak jest cos do roboty, to albo go nie ma albo juz jest gotowe albo tz swoje gotuje.

Polozylam malego spac do tego pustego pokoju i mam wyrzuty sumienia, ze sam ma tam spac jakos tak dziwnie. Z mlodym bylo to naturalne , nie bylo malego to sie tego nie odczuwalo, a jak juz jest to pokoj byl wypelniony starszym bratem. Spia razem na pietrowym , a tu dupa jakies wyimaginowane wyrzuty sumienia .Pewnie jakby byl zawsze sam to spal by w swoim pokoju . Nie wiem czy mnie kumacie To tak jak z 3 dzieckiem ( kolejnymi), ktorego nie mam i nie czuje puski, a jak by juz bylo to czlowiek sobie mysli -jak mysmy wczesniej zyli bez niego , taka pustka, dziwnie.Jak sie maly urodzil tak pare razy myslalam .

Maly w koncu sie przebudzil z placzem ze sie boi i spi teraz ze mna , a brat dzwonil i mowil ze mlody pierdzi i jego baki mega smierdza i czy to normalne no baa pewnie ze ta
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 15:41   #3210
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Pisze po raz 3 i ostatni tego posta

Doridee- dla Twojego TZeta za interwencje u sasiadki, to bardzo mile z jego strony, zeby kazdy tak postepowal to byloby swietnie, mozna by uniknac jakis odsetek tragedii domowych. Ja tez czasami krzykne, ale mysle, ze sasiedzi mnie nie slysza... poza tym jak juz jest u mnie w domu napieta atmosfera to dziewczyny wiedza, ze musza isc do swoich pokoi

Ja mam w domu kopie Twojej Alicji ( mysle, ze duzo gorsza ) Sarah tez lubi dominowac i wszystkimi w kolo dyrygowac. Uwielbia gdy to do niej nalezy ostatnie slowo. W przedszkolu to ona gra pierwsze skrzypce, ale w domu jej na to nie pozwalam Sa pewne granice i ona doskonale wie, ze kiedy je przekroczy czeka ja kara.

Bylam w sobote w drogerii i babka mi polecila Shiseido Refining Makeup Primer (baza ). Wczoraj nalozylam ja pod podklad (Clinique) i rzeczywiscie spelnia swoja role, jestem bardzo zadowolona. Ale YSL tez kupie, bo wczesniej czytalam o nim bardzo dobre opinie ( to ten zloty ?? ) Musze poszukac na necie gdzie go dostane.

Zdjecia sa w Profilu (ponownie )

Monka- nie mam klopotow z wyproznianiem sie Wrecz przeciwnie, wszystko jak sie nalezy. Tylko nie moge jesc rzeczy smazonych, macznych itd, po takich produktach mam brzucj jak w conajmniej 6 m-cu ciazy i strasznie mnie boli, dlatego pomyslalam o drazliwosci jelita. Mialam dzisiaj isc na badania, ale ze czuje sie jak nowo narodzona to nie poszlam Pewnie za jakis czas bede zalowac.

Odnosnie tej operacji. Trwa jakies 2 h, calkowicie bezbolesna ( narkoza ) i po podobno tez nie boli. Caly tydzien po musi byc w domu. Mam pewne obawy, bo nie ma co ukrywac, ale mysle ze wszystko fajnie pojdzie. Pani anestezjolog robila z Olivia wywiad i pytala czy jest swiadoma tego co beda jej robic i dlaczego itd... i czy ona tez tego chce, czy moze tylko rodzice. Gdyby to bylo tylko nasze widzi-misie to nie przeprowadziliby tej operacji. Twierdza, ze jest juz na tyle duza ze ma prawo sie nie zgodzic, ze wzgledu np. na strach przed bolem itd...

Co jeszcze chcesz wiedziec na temat tej Operacji ?? Tutaj jest calkowicie refundowana.

Monika- fajnie, ze masz cieple stosunki z tesciowa, to tez ulatwia znacznie zycie
Moje dziewczyny lubia nam w kuchni pomagac, jak trzeba to i sprzataja, ale juz mniej chetnie
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.