Oryginał czy podróbka? - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-17, 22:39   #2371
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Można brać. Ten sprzedawca ma towar raczej niepodrabiany. A i opinia dobra (co prawda nie zawsze to o czymś świadczy no ale...).
dzięki. właśnie sprawdziłam i ten allegrowicz znalazł się w tym wątku-->
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200620
więc kupię
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 06:07   #2372
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez h2opolomatti Pokaż wiadomość
hahah widze że wszystko przeciwko mnie. No fakt frajer jestem kupowałem w perfumeriach wszystko to nawet mi sie nie śniło żebym miał podrobione perfumy a teraz sie nie znam. Jednka jak mi sie perf. skończyły i zacząłem sie interesowac kupnem ti wychodzi że nawet TANIO można kupić to dostaje podupie i nawet przez kochane grono moderacyjne !!. o i nawet mam własną storne z perfumami.
ANiu bardzo ciekawa teoria tym bardziej że poprosiłem o zdjęcia Chanell i dostałem je z email'a o podobnym nick'u ale nic. Pozatym SKĄD TEORIA ŻE WIEM ŻE TO SĄ ZAMIENNIKI ? CZYZBYŚ SUGEROWAŁA ŻE ROZMAWIALEM DZIŚ Z TOBĄ NA TEMAT ORYGINALNYCH PERFUM Z TEJ STORNY... HEM?
nagroda grona mod. jest nie zasłurzona:hahaha :
jesli mi nie wierzycie, prosze bardzo zawale topik wypiep****rza mnie z forum, ale za to inni będa mieli widok tego że jednak ktoś tu broni interesu swojej storny.... Aniu ??
poniżej kilka email które dostałem gdy licytowałem perfumy na allegro,
macie nawet ip zeby nie było ale pewnie tez wymysliłem ^^
Wiadomość od: anulka17101 (1) , wysłana z komputera o numerze IP: 79.162.226.115
--------------------------------------------------------------------------------
Treść wiadomości:
Witam.Widze że licytujesz perfumy.Posiadam oryginalne markowe po bardzo atrakcyjnych cenach,bardzo duży wybór.Jeżeli cie to interesuje to odpisz na maila lub na gg.
To mój nr.gg:7752339
Pozdrawiam

wysłana z komputera o numerze IP: 89.161.18.238
--------------------------------------------------------------------------------
Treść wiadomości:
Witam
Licytuje Pan/i perfumy LACOSTE RED.Jeżeli jest Pan/i zainteresowany/a moge dla Pana/i sprzedać takie perfumy ( NIE TESTER) za 80zł koszt wysyłki ponosze ja (wysyłka za pobraniem ) .Perfumy pochodzą z Londynu.Czekam na PROPOZYCJE CENOWE. POSIADAM TAKŻE INNE PERFUMY
proszę sobie znaleźć inne forum;
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 08:06   #2373
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Oryginał czy podróbka?



Czy któraś z Was jest w stanie zweryfikować tę aukcję?

http://www.allegro.pl/item638805686_...ler_60_ml.html
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 08:18   #2374
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Poza tym że flakon (za) bardzo przezroczysty (może zdjęcia robione pod światło) no i sprej trochę porysowany nie miałabym uwag. Nie mogę porównać naklejki niestety, bo mój to produkt. Może ktoś ma tester Alien?
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 09:07   #2375
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was jest w stanie zweryfikować tę aukcję
http://www.allegro.pl/item638805686_...ler_60_ml.html
aukcji nie zweryfikuje, jedynie rzec moge w tym temacie, ze kupowalam kiedys miniaturke Indian Holi u tej sprzedajacej - ale chyba za duzo Ci nie pomoglam
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 11:28   #2376
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość


Czy któraś z Was jest w stanie zweryfikować tę aukcję?

http://www.allegro.pl/item638805686_...ler_60_ml.html
Aliena nikt nie podrabia poza tym wygląda oki
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 16:50   #2377
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez essme Pokaż wiadomość
Mam problem. wyczytałam, że na iperfumy sprzedają podróbki. A ja kupiłam tam 3 miesiące temu perfumy - Versace Crystal Noir EDP 90 ml.
Teraz pytanie do Was: czy mam podróbkę (zapłaciłam -już nie pamiętam - coś ponad 200 zł.)? Po za tym często gdy otwieram ten wielki korek to odpada mi ten atomizer. Czy to z powodu bycia podróbką czy raczej z powodu korka (jest duży ciężki i mocno przytwierdzony) - ostatnie zdjęcie. Starałam się zrobić jak najlepszej jakości zdjęcia by można było ocenić.

Ach i pod spodem jest czarny kod: H8214

EDIT: To jednak jest podróbka! Litery Versace są oddalone od siebie, a nie powinny być. Ach!! Tyle pieniędzy za podróbkę!
Uppsss... Jednak się myliłam. Poszłam do Sephory i spojrzałam na półkę z Versace. Crystal Noir ma dwa różne opakowania/buteleczki. Jedno - ze ściśniętymi literami VERSACE, a drugie z odstępami. Na wszelki wypadek psiknęłam na nadgarstek - identyczny zapach. Moja pomyłka
essme jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 21:46   #2378
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Dziewczyny, jak wyglądają kody YSL? Sprzedawca podał mi kod: 1209 bądź 4209 (nie potrafi odczytać czy na początkku jest 4 czy 1) i datecalculator mi go nie odczytuje Czyżby podróbka?


Co do CN EDP, to moja flaszka ma zupełnie inny wygląd spodu. I kod wygląda inaczej: P20560. Pomiędzy atomizerem, a górą buteleczki jet taki spłaszczony ozdobny 'srebrny' pierścień, którego u Ciebie nie widzę. Aczkolwiek kupowałam go jako używkę i głowy za niego nie dałabym sobie uciąć. Z tym, że sam zapach jest OK - b. trwały, pięknie się rozwija...

Edytowane przez Layila
Czas edycji: 2009-05-19 o 22:04
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 22:22   #2379
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Oryginał czy podróbka?

pomożecie?
http://www.allegro.pl/item622431524_...50ml_oryg.html

http://www.allegro.pl/item631609045_...omen_cena.html

który lepiej brać? i czy w ogóle?
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 22:55   #2380
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wyglądają kody YSL? Sprzedawca podał mi kod: 1209 bądź 4209 (nie potrafi odczytać czy na początkku jest 4 czy 1) i datecalculator mi go nie odczytuje Czyżby podróbka?


Co do CN EDP, to moja flaszka ma zupełnie inny wygląd spodu. I kod wygląda inaczej: P20560. Pomiędzy atomizerem, a górą buteleczki jet taki spłaszczony ozdobny 'srebrny' pierścień, którego u Ciebie nie widzę. Aczkolwiek kupowałam go jako używkę i głowy za niego nie dałabym sobie uciąć. Z tym, że sam zapach jest OK - b. trwały, pięknie się rozwija...
Datecalculator google nie czyta kodów YSL. Sprawdzone na kilku oryginalnych flaszkach Inna sprawa różnice w budowie butli...

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
Niczego podejrzanego to ja tutaj nie widzę Brałabym gdzie taniej.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 07:35   #2381
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Oryginał czy podróbka?

dzięki
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 10:34   #2382
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Chciałabym kupić dużą pojemność Gucci Rush. Znalazłam taką aukcję
http://www.allegro.pl/item620904304_...oman_75ml.html

Gdzieś mi się obiło o uszy,że ten Sprzedawca jest polecany ale mam wątpliwości, ponieważ 75 ml Rush na innych aukcjach jest dużo droższe.Czy to możliwe,by 75 ml Gucci kosztowało 139 zł? Czy któraś z Was kupowała u niego i sądzi,że to oryginał.Proszę Was o pomoc.
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 10:50   #2383
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez beta-ina Pokaż wiadomość
Chciałabym kupić dużą pojemność Gucci Rush. Znalazłam taką aukcję
http://www.allegro.pl/item620904304_...oman_75ml.html

Gdzieś mi się obiło o uszy,że ten Sprzedawca jest polecany ale mam wątpliwości, ponieważ 75 ml Rush na innych aukcjach jest dużo droższe.Czy to możliwe,by 75 ml Gucci kosztowało 139 zł? Czy któraś z Was kupowała u niego i sądzi,że to oryginał.Proszę Was o pomoc.
Nie powiem Ci czy to oryginał, bo sie nie znam akurat na tych perfumach. ale co do Sprzedawcy, to kupowalam ostatnio u niego amor amor - tez za smieszne pieniadze, bo 100 ml za 139 zl + przesylka i perfumy sa oryginalne i swieze. Sprzedawca jest polecany na wizazu. Co do aukcji, moze ktos madrzejszy sie wypowie
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:37   #2384
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Tez mi sie wydaje ze jest polecany, ale widac nie Ty jedna sie zastanawiasz, skoro perfumy nadal dostepne Pozostaje klasyka, czyli prosba o fotki i mozolne porownywanie (niestety nie posiadam Rush, tzn. moze nie niestety w kazdym razie nie posiadam).
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 08:59   #2385
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Oryginał czy podróbka?

witajcie ,chcialam sie zapytać czy któraś z Was wie czy perfumy Parfumerie Generale a ściślej Intrigant patchouli EDP i Musc Maori EDP ,występuję też w wersji EDT ,BO takie zamówiłam w Galilu,na stronie producenta i na recenzjach pojawia się tylko EDP ,a w warszawskiej perfumerii internetowej tylko EDT ,
dzięki za odpowiedź aczkolwiek pewnie nikt mi nie odpowie
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 13:07   #2386
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Oryginał czy podróbka?

http://www.allegro.pl/item640548552_...ieuzywany.html

oryginal?
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 13:09   #2387
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:35   #2388
groza
Raczkowanie
 
Avatar groza
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 299
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
witajcie ,chcialam sie zapytać czy któraś z Was wie czy perfumy Parfumerie Generale a ściślej Intrigant patchouli EDP i Musc Maori EDP ,występuję też w wersji EDT ,BO takie zamówiłam w Galilu,na stronie producenta i na recenzjach pojawia się tylko EDP ,a w warszawskiej perfumerii internetowej tylko EDT ,
dzięki za odpowiedź aczkolwiek pewnie nikt mi nie odpowie
[uwaga: odpowiadam nie jako znawca, tylko jako 'buszujacy w google' ]

Poszperałam - i jest to jak najbardziej możliwe, że istnieją wersje edt. Po pierwsze: na swojej stronie PG nie podaje jakie wersje są, tylko wymienia swoje zapachy. Więc wcale nie określa, że istnieją 'takie to a takie' odmiany. Może więc być i EDP i EDT. Podejrzewam, że perfumerie internetowe nie muszą mieć na zachodzie przecież wszystkiego. Polskie perfumerie zaś może sprowadziły akurat wersje edt, bo są tańsze? (a perfumy PG do tanich i tak nie należą)

Poszukałam innych perfum PG na zachodnich perfumeriach i takie wersje ich da się znaleźć:

  • cologne grand siecle.......EDT
  • aomassai................. .........EDP, EDT
  • harmatan noir.................EDP, EDT
  • brulure de rose...............EDP
  • felanilla................ .............EDP
  • cadjmere................. .........EDP, EDT
  • l'eau guerriere................ .EDP, EDT
  • cuir venemum.................E DP, EDT
  • drama nuui..................... .EDP, EDT
[nie mówiąc już o takich przypadkach jak tu: http://shop.lessenteurs.com/product/..._Profanes_50ml --- gdzie w ogóle nie jest podane jaka to wersja]

Widać po tym, że zapachy są tworzone w obu wersjach, ale po prostu nie wszystkie te wersje są dystrybuowane. Galilu jak widać postanowiło zapachy PG sprowadzać w wersjach EDT.
[mówiąc po krótce: uważam, że wersje edt tych zapachów istnieją, tyle, że w zachodnich perfumeriach internetowych ich nie ma - i to tyle ^^]
Mam nadzieję, że nie piszę jakoś pokrętnie. Pozdrawiam

EDIT: zawsze można hmm.. napisać do PG i się o to spytać, ale nie podejrzewam Galilu o jakiś mocny przekręt ^^

Edytowane przez groza
Czas edycji: 2009-05-22 o 22:56
groza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 09:02   #2389
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Oryginał czy podróbka?

MAM DO WAS PYTANKO !!

Ostatnio szykowałam sie na zapachy Lancome voyage. NA allegro,w sklepach intenretowych WSZĘDZIE atomizeer (ta żylka) skierowana jest w prawo Zaś na moich, kupionych od Pana/Pani któa sprzedaje używane jest na leewo Czy to ma znaczenie???
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 19:56   #2390
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Oryginał czy podróbka?

http://www.allegro.pl/item642461784_...dp_okazja.html

bardzo zależy mi na waszej opinii...
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 20:04   #2391
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item642461784_...dp_okazja.html

bardzo zależy mi na waszej opinii...
a, teraz rozumiem cel Twojego pytania w watku weryfikujacym aukcje
odpisalam Ci tam
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 22:57   #2392
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Mam pytanie w związku z Diorami 2009. Do tej pory literką w kodzie była A-L (12 liter - 12 miesięcy), ale zdarza mi się otrzymać od sprzedawcy info z kodem np. 8P03 I tak się zastanawiam czy zaszły jakieś zmiany? Macie może perfumy Diora z 2009/2008 roku i mogłybyście sprawdzić jakie tam są literki?
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:00   #2393
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Mam pytanie w związku z Diorami 2009. Do tej pory literką w kodzie była A-L (12 liter - 12 miesięcy), ale zdarza mi się otrzymać od sprzedawcy info z kodem np. 8P03 I tak się zastanawiam czy zaszły jakieś zmiany? Macie może perfumy Diora z 2009/2008 roku i mogłybyście sprawdzić jakie tam są literki?
DV z bezcłówki 8W01 więc coś się chyba zmieniło.

Edit: sprawdziłam jeszcze Pure Poison i też ma inny kod: 7M01.

Edytowane przez Kagan
Czas edycji: 2009-05-26 o 08:02
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:31   #2394
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez groza Pokaż wiadomość
[uwaga: odpowiadam nie jako znawca, tylko jako 'buszujacy w google' ]

Poszperałam - i jest to jak najbardziej możliwe, że istnieją wersje edt. Po pierwsze: na swojej stronie PG nie podaje jakie wersje są, tylko wymienia swoje zapachy. Więc wcale nie określa, że istnieją 'takie to a takie' odmiany. Może więc być i EDP i EDT. Podejrzewam, że perfumerie internetowe nie muszą mieć na zachodzie przecież wszystkiego. Polskie perfumerie zaś może sprowadziły akurat wersje edt, bo są tańsze? (a perfumy PG do tanich i tak nie należą)

Poszukałam innych perfum PG na zachodnich perfumeriach i takie wersje ich da się znaleźć:

  • cologne grand siecle.......EDT
  • aomassai................. .........EDP, EDT
  • harmatan noir.................EDP, EDT
  • brulure de rose...............EDP
  • felanilla................ .............EDP
  • cadjmere................. .........EDP, EDT
  • l'eau guerriere................ .EDP, EDT
  • cuir venemum.................E DP, EDT
  • drama nuui..................... .EDP, EDT
[nie mówiąc już o takich przypadkach jak tu: http://shop.lessenteurs.com/product/..._Profanes_50ml --- gdzie w ogóle nie jest podane jaka to wersja]

Widać po tym, że zapachy są tworzone w obu wersjach, ale po prostu nie wszystkie te wersje są dystrybuowane. Galilu jak widać postanowiło zapachy PG sprowadzać w wersjach EDT.
[mówiąc po krótce: uważam, że wersje edt tych zapachów istnieją, tyle, że w zachodnich perfumeriach internetowych ich nie ma - i to tyle ^^]
Mam nadzieję, że nie piszę jakoś pokrętnie. Pozdrawiam

EDIT: zawsze można hmm.. napisać do PG i się o to spytać, ale nie podejrzewam Galilu o jakiś mocny przekręt ^^
dzięki za zainteresowanie problememwczoraj dostalam paczkę z perfumami i jednak jest to EDP ,pewnie im się pomyliło na stronie internetowej,więc wszystko ok,poza tym dostalam tyle próbek że głowa boli ,same niszowce ,bosko,. jescze raz dzieki za odpowiedz, kochana jesteś

Edytowane przez angellika
Czas edycji: 2009-05-26 o 09:36
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:57   #2395
x0x0
Raczkowanie
 
Avatar x0x0
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 124
Question Dot.: Oryginał czy podróbka?

Witajcie,
Bardzo Was proszę o pomoc, wczoraj przejrzałam wszystkie możliwe wątki o podróbkach na wizażu i ku mojemu przerażeniu dowiedziałam się, że Dune jest jednym z najczęściej podrabianych zapachów.
Wczoraj przyszła do mnie paczka z Dior Dune EDT, kupione w perfumerii internetowej (169pln za 50ml) (na ceneo ponad 900 pozytywnych komentarzy) no i wpadłam trochę w panikę, napisałam wiadomość do sklepu o moich wątpliwościach, oto jej treść:

Witam,
Dostałam dziś w prezencie perfumy kupione przez mojego narzeczonego w Państwa perfumerii. Chodzi o wodę toaletową Dior Dune (damską).
Przyjechał kurier, odebrałam paczkę, otworzyłam, kartonik rozfoliowałam, wyjęłam flakon, i w tym momencie zaczęłam niestety mieć wątpliwości co do autentyczności sprezentowanych mi perfum :-(

1. Literki na flakonie są jaśniejsze, brązowe, nie gładkie, i chropowate
2. Znacznie rożni się skład perfum podany na spodzie pudełka, wzbogacony jest o Benzyl Benzoate, Linalool, Limonene, Coumarin, Geraniol, Citronellol oraz BHT, które swoją drogą jest dość mocnym alergenem
3. Kod kreskowy na spodzie pudełka jest w innym miejscu, podobnie jest ze znaczkami "łatwopalne" i znaczek recyklingu
4. Pod kodem kreskowym na boku opakowania jest dodatkowo adres strony internetowej "www.dior.com"
5. W porównaniu z innym pudełkiem (z perfumerii, oraz tym pokazanym na Państwa stronie), typografia napisu "Dior" na dole przedniej części pudełka jest inna. Literki są bliżej siebie i literki "i", "o", oraz "r" są mniejsze
6. Dodatkowo są napisy po arabsku na dolnej części opakowania
Moje obawy potęgują liczne informacje znalezione w poradnikach i na forach internetowych o tym, że Dune jest obecnie jednym za najczęściej podrabianych zapachów.
Prosiłabym o pomoc w rozwianiu tych wątpliwości. Martwi mnie nie tylko ewentualna możliwość nieautentyczności prezentu, ale też potencjalne zagrożenie dla zdrowia mojej skóry.
Mam na uwadze dobrą reputację Państwa sklepu, i dlatego proszę o kontakt i mam nadzieję, że wszystko się szybko wyjaśni.


a oto co mi odpisali dziś rano, czy jest to wiarygodne? jakoś nie chcę mi się wierzyć :/

Witam pania pisze odnosnie uwag ktore pani opisala....Otoz sytuacja jest bardzo prosta produkt ktory pani dostala jest w innej szacie graficznej niz taki z ktorym pani go porownuje...Dior kazdy produkt ze wzgledu na duza ilosc podrobek zmienia co jakis czas szate graficzna.Fahrenheit ma 3 szaty graficzne , miss dior cherie dwie, jadore tez dwie i kazdy inny produkt diora jest w wielu sz\atach graficznych zarowno pudelko jak i butelka, roznia sie znacznie maja nawet rozne napisy na butelkach niektore nawet (miss dior cherie) ma naklejke na butelce natomiast druga szata ma grawer.Ponadto wszystkie produkty oferowane przez nas sa kupowane od autoryzowanych dystrybutorow i sa w 100% oryginalne tak wiec moze pani byc pewna ze sa one takim samym produktem jak te kupione w sieci sephora , douglas itd..

co o tym myślicie? czy macie jakąś wiedzę na ten temat?
__________________

x0x0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 10:24   #2396
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Angry Ange ou Etrange - podróbka czy tez nie ???

Witam wszystkie forumowiczki jestem tutaj "nowa"
A ponieważ nurtuje mnie jeden problem, uznałam, że być może z Wasza pomocą znajdę jego rozwiązanie
Otóż na stronie iperfumy.pl zanabyłam flakonik Givenchy - 100 ml w cenie 299 pln. To miały być Ange ou Demon, niestety po rozpakowaniu paczki moim oczom ukazała się nazwa Ange ou Etrange. Od razu zanipokojona dorwałam się google z nadzieją wyszukania wyjasnienia.. na stronie tejze perfumerii sprzedawany fakonik figuruje pod nazwa "Ange ou Demon (Etrange), na zdjęciu równiez pisze Ange ou Demon.
W internecie widzialam na stronach roznych perfumerii obydwie nazwy, jednak z kolei na stronach firmowych Givenchy jak i w filmikach reklamowych figuruje tylko jedna nazwa "Ange ou Demon". Kochani moi.. może któraś z Was się orientuje o co tu chodzi? Bo w końcu nie wiem, czy mam oryginał, czy podróbke
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 10:26   #2397
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Ange ou Etrange - podróbka czy tez nie ???

oryginał, ino lżejsza wersja chyba
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 10:32   #2398
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ange ou Etrange - podróbka czy tez nie ???

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
oryginał, ino lżejsza wersja chyba
ehh.. no tym tropem też szłam .. ale nie lżejsza wersja ma flakon w kolorze biało niebieskim i nazywa się Ange ou Demon Tender EDT .
To, co zakupiłam, jest EDP ...
no i jestem w tym samym miejscu dokładnie, gdzie byłam wczoraj
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 10:38   #2399
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Ange ou Etrange - podróbka czy tez nie ???

znalazłam podobną dyskusje na innym forum: klik
wygląda na to, że to ta samo woda
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 10:43   #2400
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ange ou Etrange - podróbka czy tez nie ???

to to samo- nazwę zmieniono podobno na bardziej purytańskie rynki zeby nie było demona
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.