Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-28, 20:05   #91
beania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: LAMBREKIN-potrzebny wykrój FIRANKI/ZASŁONKI - potrzebny wykrój

Jak to ładnie powieszę i jeszcze poprawię będzie lepiej wyglądało. Na pewno pokarzę Wam już odpowiednio ułożone.
beania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 08:40   #92
nanano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 33
Dot.: LAMBREKIN-potrzebny wykrój FIRANKI/ZASŁONKI - potrzebny wykrój

ładnie
nanano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 11:38   #93
nanano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 33
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Do Agnieszki Malinowskiej: skroiłam jak napisałaś, ale wyszły mi tylko 2 ładne fale, a na dole brzydki worek, dlaczego , nie mam pojęcia, chyba się załamę (dodam, że materiał mam lejący, bardzo śliski), proszę o pomoc
nanano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 13:41   #94
Marzena Brdys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: LAMBREKIN-potrzebny wykrój FIRANKI/ZASŁONKI - potrzebny wykrój

Szanowne koleżnki, prawie kumam jak uszyć lambrekin tylko nie wiem jakich proporcji użyć na karnisz dł 2m, chciałabym aby ten lambrekin był prawie do parapetu czyli ok 1,5m. Jaką kupić taśme bo są różne marszczenia i jaki szeroki ma być materiał, no i co z bokami? Jak je wykroic? Czy one są przyszyte do tej samej taśmy co lambrekin czy jak? Jeśli mógłby ktoś narysować jak "krowie na rowie" to byłabym bardzo wdzięczna.
Marzena Brdys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:04   #95
malinowska agnieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Podaj maila spróbuje ci pomoc, chociaż będzie trudno
malinowska agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 18:17   #96
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: LAMBREKIN-potrzebny wykrój FIRANKI/ZASŁONKI - potrzebny wykrój

To linki do książek o dekoracji okien, ale można podpatrzeć ciekawe rozwiązania, zainspirować się pomysłami. (Nie reklamuję, żeby nie było!)

http://www.ksiegarnia.meble.pl/aranz...je/art327.html
http://www.ksiegarnia.meble.pl/aranz...je/art731.html
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 14:33   #97
dimabilan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

cześć jestem tu pierwszy raz.Ja również chciałam uszyć takie zasłony jak na zdjęciu u roxana00 byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś przesłał mi formę to mój adres karolina002@interia.eu
dimabilan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 16:11   #98
wikcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: LAMBREKIN-potrzebny wykrój FIRANKI/ZASŁONKI - potrzebny wykrój

Teraz to i ja wiem jak uszyc lambrekin i to taki ladny...
wikcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 20:59   #99
t4sik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Ja uszyłam zesłonki i lembrekin do kuchni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 032.jpg (98,8 KB, 1243 załadowań)
t4sik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 21:45   #100
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

ładnie, ładnie zdolna dziewczyna !!!
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 18:13   #101
nanano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 33
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

bardzo ładnie, chociaż ja nie odważyłabym się uszyć zielonych zasłon
nanano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 09:19   #102
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Cytat:
Napisane przez nanano Pokaż wiadomość
bardzo ładnie, chociaż ja nie odważyłabym się uszyć zielonych zasłon
hmmm a dlaczego nie zielone????
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 13:18   #103
malinowska agnieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Zasłony bardzo ładne.Domyślam sie że pasują do wystroju wnętrza,dzieki temu że są zielone mają charakter.Nie bójmy sie koloru.Brawo za odwagę.
malinowska agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 20:14   #104
gosik232323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Drapowana firanka . Pomocy!!!!!!!!!

czy aby uszyć lambrekin to musi byś taśma, a nie dałoby się jej upiąć na "patyku" od zazdrosek. Proszę o szybką podpowiedz. Dzięki za pomoc. Chciałabym uszyć jeszcze przed świętami
gosik232323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 08:32   #105
gosik232323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Chciałabym uszyć firankę w kształcie lambrekina o wymiarach 1metr i 15 cm szerokości na 1,20 m. którą chcę zamontować na "patyku " do zazdrosek . Czy da się to zrobić? Jeśli tak to materiał mam o szerokości 3 metrów i wysokości 1,60 m. Proszę o pomoc w wykroju.

Margot66_66@o2.pl.
gosik232323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 10:39   #106
gosik232323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

pomóż mi uszyć lambrekin - firanę o wys. 1- 1,20 i szer. 1,15. Z góry dziękuję
gosik232323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:49   #107
terkul52
Przyczajenie
 
Avatar terkul52
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 10
Dot.: Drapowana firanka . Pomocy!!!!!!!!!

Da się tylko zamiast do góry firany wszywać taśmę marszczącą , wszywasz a raczaj obszywasz firanę plisą w której tunel wkładasz pręt do zazdrostek. Oczywiście najpierw musisz upiąć wszystkie fałdy wody a dopiero potem wszyć je w plisę.
http://www.season.ru/sovety/sew_with_us/zan_lambr.html
To powinno Ci pomóc
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych trzeba tylko chcieć
terkul52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 15:49   #108
gosik232323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Drapowana firanka . Pomocy!!!!!!!!!

a jeśli ta firanka ma mieć 1metr długości i 1,15 szerokości to jaka musi być wysokość trapezu i szerokość.
Bardzo dziękuję za szybką pomoc
gosik232323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 06:58   #109
malinowska agnieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Cytat:
Napisane przez gosik232323 Pokaż wiadomość
pomóż mi uszyć lambrekin - firanę o wys. 1- 1,20 i szer. 1,15. Z góry dziękuję
Chętnie Ci pomogę,o ile będę potrafiła.Z opisu nie bardzo wiem jaki ma byc ten lambrekin.Najprościej byloby wszyć tasmę o dużym marszczeniu.Można wydłużyc fantazyjnie boki.Lambrekin typu "woda"nie jest prosty,nie znam sie na tym aż tak dobrze.Są podobno specjalne tasmy "smok"do wszywania w lambrekin.Myśle że jeśli chcesz skorzytac z mojego wykroju to trzeba wydłużyć te boki trapezu o dł 70 cm,a także dół aby niżej wisiał ,ale nie potrafie Ci dokladnie powiedzieć o ile. Może na jakimś niepotrzebnym kawałku materiału uda Ci sie to przetestować.Powodzenia
malinowska agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 13:31   #110
terkul52
Przyczajenie
 
Avatar terkul52
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 10
Dot.: Drapowana firanka . Pomocy!!!!!!!!!

[FONT='Verdana','sans-serif']Dla amatorów klasyki - lambrekin i dwustronne story. O szyciu [/FONT][FONT='Verdana','sans-serif']Dwustronnych stor[/FONT][FONT='Verdana','sans-serif'] już mówiliśmy, a oto o lambrekinie porozmawiamy teraz. [/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Lambrekin może składać się z jednej, dwóch albo trzech sekcji. [/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Szerokość sekcji zależy od długości gzymsu. Każda sekcja lambrekinu ma w środku gładką działkę (1/3 szerokości szczegółu) i po obu stronach od niego - prisboriennyje działki (po 1/3 szerokości szczegółu). [/FONT]
[FONT='Verdana','sans-serif']Obrachunek szerokości lambrekinu[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Jeśli lambrekin składa się tylko z jednej sekcji, to jej szerokość będzie równać się długości gzymsu. [/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Dla lambrekinu z dwóch sekcji, jedna z których na 1/3 pokrywa się inną, szerokość sekcji rozlicza się w następujący sposób: Każda sekcja składa się z 3/3 = razem 6/3; Z nich odjąć 1/3, na którą jedna sekcja pokrywa się inną = 5/3.
Zmierzyć długość gzymsu, rozdzielić ją na 5 = 1/3 szerokości sekcji. Tę wielkość trzeba znów pomnożyć na 3 = szerokość jednej sekcji lambrekinu. [/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Dla triechsjekcionnogo lambrekinu, gdzie każda sekcja pieriekrywajetsa na 1/3: 9/3 minusa 2/3 (pieriekrywajuszczyjesa) = 7/3. Długość gzymsu, podzielona na 7 i pomnożona na 3 = szerokość jednej sekcji. [/FONT]
[FONT='Verdana','sans-serif']Układanie wykroju sekcji lambrekinu[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Żeby wytworzyć wykrój sekcji lambrekinu, proszę przypiąć do ściany wielki liść papieru, wykreślicie poziomą linię długością, równej rasczytannoj szerokości sekcji (na rysunku linii 1-2)i za pomocą przymocowywanego w punktach 1 i 2 zawisający sznur wykreślicie formę sekcji lambrekinu (punktowa linia na rysunku). [/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Tę formę proszę przeprowadzić na liść papieru. Od punktu środka szerokości sekcji (3) proszę przeprowadzić na dół pionową linię i proszę zaznaczyć na niej:
[/FONT][FONT='Verdana','sans-serif']Wysokość sekcji [/FONT][FONT='Verdana','sans-serif'](4) = punkt przecięcia punktowej linii i pionu
[/FONT][FONT='Verdana','sans-serif']wysokość papierowego wykroju[/FONT][FONT='Verdana','sans-serif'] (4a) = wysokość sekcji plus wymagalne dopuszczenia (w zależności od gęstości tkaniny oni zestawiają 50 - 80 % szerokości sekcji, więcej do cienkich tkanin i mniej dla gęstych).[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Dolny brzeg szczegółu papierowego wykroju wykreślicie przy pomocy cyrkla: Centrum w punkcie 3, łuk przeprowadzić przez punkt 4a, cm. Rysunek.[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] 1/2 długości dolnego brzegu sekcji lambrekinu (1-4) proszę przenieść na linię okręgu od punktu 4a otrzymamy punkt 1a. Taki sam sposobem wyjaśnia się punkt 2a.[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Szerokość sekcji rozdzielicie na trzy części - cm. Punktu 5 i 6 = gładka działka. Teraz złączycie prostymi liniami punktu 1a i 5, 2a i 6 - na tych działkach tkaninę będziemy potem ściągać.[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] W uniknięcie zbyt gęstej draperii po obu stronach, po dolnym brzegu wykroju z prawej strony i z lewej strony, na działkach, równej 1/3 długości dolnego brzegu, niewiele spriamitie, cm. Rysunek.
Punkty 5 i 6 złączycie z lekką skruglennoj linią. Otrzymany szczegół wyrież'tie. [/FONT]
[FONT='Verdana','sans-serif']Skrój[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Tkanina raskraiwajetsa pod kątem 45 stopni.[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Trzej jednakowe szczegóły wykrawamy z dopuszczeniem na szwy 2 cm.[/FONT]
[FONT='Verdana','sans-serif']Opis pracy[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Po skruglennomu brzegowi każdej sekcji wykonać podwójną podgibku szerokością 1 cm.[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] W podgibku lepiej wdziać specjalną giętką metalową wstążkę. Końce umocować.[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Trzy szczegóły złożyć iznanocznymi stronami do góry. Średnia sekcja znajduje się pod dwoma bocznymi (rys. z lewej strony).[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Staczat' po górnym brzegu z dopuszczeniem na szew 1 cm.[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Wierzch otrzymanego szczegółu zautiużyt' na iznanocznuju stronę na szerokość 2 cm.[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Z lewej strony lambrekinu, na odległość jest 1 cm. Od górnego brzegu pristroczyt' z obu stron wkraj roletową tasiemkę.[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Nici tasiemki naciągnąć tak, żeby ściągać tylko po 1/3 szerokości każdej sekcji z prawej strony i z lewej strony, a średnia jedna trzecia pozostawała gładkiej[/FONT]
·[FONT='Verdana','sans-serif'] Lambrekin zawiesić i umocnić na gzymsie ustalacz na początku, końcu i między sekcjami. [/FONT]
[FONT='Verdana','sans-serif']Wrzucam Ci tłumaczenie tej rosyjskiej strony , ale w/g mnie jak ma mieć wys 1 m to wystarczy trapez o wysokości 1,80. podstawa trapezu około 1,90. Jak mają być fale na całości lambrekinua nie z pustym środkiem to góra trapezu musi być jak najkrótsza. Przy dłuższym odcinku fale będą się układać po bokach a środek wody będzie gładki. Poupinaj te wszystkie zakładki szpilkami i po sprawdzeniu jak się układa całość przeszyj na maszynie, odetnij zbywający woal w odległości 1 - 1.50cm od brzegu i zabezpiecz zygzakiem, żeby się nie strzępiło. Tak przygotowaną wodę obszyj plisą , w którą włożysz pręt zazdroski.[/FONT]
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych trzeba tylko chcieć
terkul52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 09:34   #111
Ninka RSP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Witajcie.
Jestem na tym forum po raz pierwszy bo szukam wykroju na lambrekin z zasłonami. Niektóre proponowane wykroje które podejrzałam chyba mi pomogą ale jeżeli ktoś moze mi przesłac jakieś wykroje to bardzo proszę .Chcę trroche zmienic te swoje okno.
rolnicz.spoldzielnia.prod ukcyjna7@neostrada.pl
Ninka RSP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 14:16   #112
bambinio
Przyczajenie
 
Avatar bambinio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 18
GG do bambinio
Dot.: LAMBREKIN-potrzebny wykrój FIRANKI/ZASŁONKI - potrzebny wykrój

Hej mecze sie i mecze by wykombinowac jak uszyc lamrekin i nic Bardzo prosze o wykroj na maila bambinio@interia.pl z gory dzieki ;D
__________________
"Ja mam Ciebie, a Ty mnie, to jest para, co się wie"
www.wesolezelki.cba.pl
bambinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 17:28   #113
ananna
Raczkowanie
 
Avatar ananna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z mojego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 280
Dot.: LAMBREKIN-potrzebny wykrój FIRANKI/ZASŁONKI - potrzebny wykrój

Bardzo pilne! Proszę o poradę szycia lambrekinów, jakie są sposoby, jak mierzyć i skroić materiał. Mam karnisz o długości 3.3m i chciałam uszyć 3 wody na 35cm w dół, na taśmie lub na zakładkach, nie wiem ile kupić materiału i jakiej szerokości. Będę wdzięczna za dokładne wyjaśnienie. Z góry dziękuję!
ananna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 20:28   #114
bambinio
Przyczajenie
 
Avatar bambinio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 18
GG do bambinio
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Witam zagladam tu 1-wszy raz i potrezbuje wykroj na lambrekin w ksztaucie wody ; glowie sie nad nim juz jakis czas wiec bardzo prosze o pomoc i przeslanie kilku wykrojow. Moj karnisz mierzy 230 cm ale chcialabym tam miec 3 luki. pozdrawiam bambinio@interia.pl
__________________
"Ja mam Ciebie, a Ty mnie, to jest para, co się wie"
www.wesolezelki.cba.pl
bambinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 12:59   #115
annapatryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Witam,jestem tu po raz pierwszy czy ktos dysponuje jakimis ciekawymi wykrojami na lambrekiny typu woda??prosze pomóżcie mi nie wiem gdzie mozna szukac takich wykroi,annapatryk@wp.pl
annapatryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 12:08   #116
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

witaj , w poście nr 16 czyli na pierwszej stronce masz instrukcję jak zrobić taką wodę - proszę poczytaj sobie
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 14:40   #117
kikiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 93
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Witam. Jestem pierwszy raz na tej stronce, cieszę się bardzo że na nią trafiłam. Bardzo ładne i klarowne rysunki jak uszyć wodę. Jeżeli możecie kochane Pani zamieścić również inne ciekawe opisy i rysunki lambrekinów to by było cudnie. Jeżeli uważacie iż na tym forum powinny się znaleźć tylko wykroje wody, to proszę o przesyłanie mi linków ewentualnie rysunków z opisami na kikiola@wp.pl. Ps. ostatnio uszyłam sobie do kuchni firany z woalu żółto zielonego jak tylko uda mi się zrobić zdjęcie i je pomniejszyć to wstawię je. I mój osobisty apel kobietki nie bójcie się kolorów, mamy i tak wystarczająco szare życie by w domu było szaro Pozdrawiam serdecznie
kikiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 19:39   #118
t4sik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

Moje kolejne zasłonki..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 037.jpg (68,2 KB, 1946 załadowań)
t4sik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 20:36   #119
kikiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 93
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

kikiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 09:07   #120
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Lambrekin w kształcie wody PILNIE !!!

t4sik bardzo ładny komplecik uszyłaś - woda pierwsza klasa , kolorystyka świetnie dobrana - cieszy oko
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 21:31:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.