PYtanie do kosmetyczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-25, 11:51   #1
Grzegorz24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 11

PYtanie do kosmetyczki


witam serdecznie mam 26 lat no i problemy z cerą . Pierwszy problem to taki że w okolicy czoła nosa mam tłusta sóre i narazie żadne kosmetyki dla meżczyzn nie pomoagaja miałem linie Vichy Homme i nic nie pomaga już nie wiem jakich kosmetykow mam używać czy przydałaby się wizyta u dermatologa ewentualnie kosmetolog lub kosmetyczka ..dodatkowo wychdża mi jakieś pryszcze itp. nie jest ich masa to pojedyńcze mógłbym poprosic o rade ewentualnie namiary na kosmetyczke kosmetologa w woj.śląskim ok. Katowice
Grzegorz24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 12:16   #2
abaco
Raczkowanie
 
Avatar abaco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 59
Dot.: PYtanie do kosmetyczki

Tłuste okolice nosa są zmorą prawie nas wszystkich na tym forum a tak serio to postaraj się rano i wieczorem precierac buzie tonikiem oczyszczającym, z tego co piszesz twoja skora wydziela nadmiar sebum wiec raz na 2-3 dni proponuje maseczke gleboko oczyszczajaca, ja uzywam ziemi wulkanicznej i jestem zadowolona, oprocz tego postaraj sie nie roznosic palcami wypryskow (robia sie nowe miejsca zapalne), tzn, nie dotykaj buzi brudnymi rekami i jesli nie mozesz powstrzymac sie od wyciskania to rob to za pomoca jednorazowych chusteczek - ale lepiej zebys tego wcale nie robil tak szczerze powiedziawszy. No i oczywiscie raz w miesiacu (srednio - to zalezy od skory) zglos sie na oczyszczanko u kosmetyczki. Powinno pomóc. Powodzenia!

aha jesli planujesz zakup kosmetykow do pielegnacji buzi to popros o porade kosmetyczke, czesto w salonach sprzedaja tego typu kosmetyki (te same na ktorych pracuja w salonie) i one naprawde w wiekszosci sa skuteczne.
abaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 19:49   #3
Grzegorz24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 11
Dot.: PYtanie do kosmetyczki

hm ciekawe..ziemi wulkanicnzej a jak dokładnei sie nazywa
Grzegorz24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 08:33   #4
abaco
Raczkowanie
 
Avatar abaco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 59
Dot.: PYtanie do kosmetyczki

Ziemia Wulkaniczna nazywa sie Ziemia Wulkaniczna naturalna maska wydobywana ze zrodel wulkanicznych w Argentynie. Przeczytaj sobie recenzje na wizazu.
abaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 00:24   #5
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: PYtanie do kosmetyczki

tak, ta maseczka potrafi czynić cuda
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.