Czego nie lubicie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-20, 12:54   #1
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili

Czego nie lubicie...


...u swoich partnerów???Czyli temat opozycyjny do wątku, w którym wychwalaliśmy pod niebiosa nasze "skarby", "misie", "kochanie". Bardzo ich kochamy, ale przecież nikt nie jest ideałem. Więc co was na prawdę wkurza w TŻetach?
Ja strasznie nie lubię, gdy mówię mu, by czegoś nie robił, a on to specjalnie na złość mi robi i to z jeszcze większą intensywnościąJak dziecko dosłownie
Poza tym denerwuje mnie jego brak praktycznego podejścia do życia, np. we wrześniu chciał kupować sobie krótkie spodenki, bo było jeszcze dośc ciepło. Jesień się zbliża, a ten zamiast długich, ciepłych spodni leci do sklepu po szorty Bezsensu
Nie lubię też, kiedy wiecznie przekłada ważne sprawy na później.
I jego wiecznego narzekania, że ciągle go coś boli, a to ręka, a to noga, a to bark. I tak przez cały czas
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 13:02   #2
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez Szczypta Chili
Poza tym denerwuje mnie jego brak praktycznego podejścia do życia, np. we wrześniu chciał kupować sobie krótkie spodenki, bo było jeszcze dośc ciepło. Jesień się zbliża, a ten zamiast długich, ciepłych spodni leci do sklepu po szorty Bezsensu
He he, mój TŻ ustalił sobie że chodzi w sandałach i spodniach 3/4 minimalnie do końca września, oczywiście niezależnie od pogody. Jakiś tydzień temu w takich spodniach szedł do sklepu, dobrze że przynajmniej buty zamknięte założył.
Najbardziej ze wszystkiego wkurza mnie jego rzucanie palenia. jakby nie mógł powiedzieć że ograniczy do minimum i się tego trzymać. On "rzuca" a jak tylko ktoś palący przychodzi do domu to go od razu na balkon na papierosa ciągnie. Nienawidzę braku konsekwencji!
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 13:16   #3
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Czego nie lubicie...

I jeszcze to uleganie woli kolegów...Coraz mniejsze, a jednak nadal istnieje. Ninawidzę, gdy słucha bardziej ich niż mnie.
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 14:26   #4
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Czego nie lubicie...

Doprowadza mnie do szalu, kiedy:
- nie wywiazuje sie z obietnic
- nie oddzwania lub w ogole nie odzywa sie przez jakis czas, a pozniej okazuje sie, ze mial jakies problemy, o ktorych bal mi sie powiedziec ("nie chcialem cie martwic, Kochanie...", nie domysla sie, ze milczenie doprawdza mnie do szalu i ze zamartwiam sie jeszcze bardziej...)

Hm...

- kiedy sie mnie nie slucha...

Robi mi czasem cos na przekor, bo jak kiedys stwierdzil, uwielbia kiedy sie zloszcze i martwie o niego (zupelnie tego nie rozumiem ). Gdyby byl jednak zawsze potulny i pod moim pantofelkiem, to... szybko by mi sie znudzil Dlatego kocham tego drania
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 14:27   #5
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Czego nie lubicie...

Ja pomimo tego że jestem w zwiazku 3 lata, nie ma rzeczy której nie nawidziłabym u mojego Kochaniutkiego. Są małe sprawy które mnie denerwują, ale nie aż tak, np:rozrzucanie swoich ubrań po całym domu, nie zamykanie szafek z ubraniami, a przecież po to są w nich magnesy no i że nie znosi do zmywania kubków po kawie, do tego stopnia że czasami nie ma się już z czego napić. Ale są to sprawy małego kalibru
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 15:46   #6
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Czego nie lubicie...

Tak naprawdę wkurza mnie w moim TŻ to kiedy się zgrwa na twardziela
Rozmowa na gg z kumplem : Kumpel wyjezdzal na studia i pisze mówi mojemu TŻ ,że sa ze swoją dziewczyną w "lużnym układzie ,bo na roku też trzeba kogoś miec" a mój TZ odpisuje " z moja się tak nie da " no szlag mnie trafia najjasniejszy i mam ochote mu powiedzieć,żeby sobie zmienił mnie na inny model skoro ze mna sie tak nie da i mu smutno z tego powodu. Wiem,że tak nie mysli,ale kiedy jest z kumplami zgrywa sie :| Potrafi stanąc i to dośc ostro w moje obronie gdyby któryś z nich mi docinał (nawet w żartach,ale zbyt mocno). Zastanawiam sie co zrobic,żeby go tego pozerstwa oduczyć.

Aaa..i wkurza mnie jęczenie jak jest chory. Katar,lekkie przeziębienie,a on juz umiera
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 20:07   #7
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Czego nie lubicie...

Mnie wkurza to, że lubi oglądać pszczółke maję i mam te pół godziny wyjęte z życiorysu.. Nie lubię też jak mnie ciągle zaczepia łąskocze, szczypie itp no i kiedy mimo moich protestów kupuje mi słodycze A z takich poważniejszych rzeczy to denerwuje mnie, że nie rozmawia o problemach. Trzyma coś w sobie i później awantura.
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-20, 20:42   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez wredne_slonko
Mnie wkurza to, że lubi oglądać pszczółke maję i mam te pół godziny wyjęte z życiorysu.. Nie lubię też jak mnie ciągle zaczepia łąskocze, szczypie itp no i kiedy mimo moich protestów kupuje mi słodycze A z takich poważniejszych rzeczy to denerwuje mnie, że nie rozmawia o problemach. Trzyma coś w sobie i później awantura.
urocze!
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 21:16   #9
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez Szczypta Chili
I jeszcze to uleganie woli kolegów...Coraz mniejsze, a jednak nadal istnieje. Ninawidzę, gdy słucha bardziej ich niż mnie.
To jest najgorsza rzecz na swiecie! Koleżensko zależny... Znalam kiedys faceta, jakby mial rozdwojenie jaźni.. kochany i uroczy a przy kolegach idiota do potegi! Popisywal sie jak kawal kretyna i to stary facet bo po 30tce

Drażni mnie pijanstwo! Jak sie nawali, nie moze prowadzic auta i wydzwania po nocy! i na drugi dzien ma kaca! Albo co gorsze pije nastepnego dnia od rana by do tego kaca nie dopuscic!
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 21:38   #10
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez wredne_slonko
Mnie wkurza to, że lubi oglądać pszczółke maję i mam te pół godziny wyjęte z życiorysu.. Nie lubię też jak mnie ciągle zaczepia łąskocze, szczypie itp no i kiedy mimo moich protestów kupuje mi słodycze A z takich poważniejszych rzeczy to denerwuje mnie, że nie rozmawia o problemach. Trzyma coś w sobie i później awantura.
Skąd ja to znam!!! Mój dla odmiany ogląda filmy przyrodnicze na Animal Planet. I weź oglądaj nim 2 godzinny program o ośmiornicach I te ciągłe zaczepianie + to, co napisałam w pierwszym poście, czyli jak mu mówię, żeby przestał to on to robi jeszcze bardziej intensywnie Ehh co za zycie. I te słodycze...Też mu ciągle powtarzam niby żeby nie kupwał, ale co raz w sumie wspominam, że a to na czekolade, a to na czipsiki mam chęć...
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 22:29   #11
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez Szczypta Chili
Skąd ja to znam!!! Mój dla odmiany ogląda filmy przyrodnicze na Animal Planet. I weź oglądaj nim 2 godzinny program o ośmiornicach
Kurcze.. Jak się tak zastanowić to On ma więcej takich nie fajnych zainteresowań Też ogląda Animal Planet i ciągle marzy o wyjeżdzie na Safari Uwielbia też 'baśniowe' filmy typu Władca Pieścieni. Ja wszystko przeżyje, ale kiedy zachwyca się programami o budowie mostów, statków itp. to już jest dla mnie koniec Tak sobie właśnie uświadomołam, że mam w domu dziecko Gdzieś ostatnio przeczytałam, chyba w podpisie jednej z wizażanek, że mężczyźni nie dorastają, tylko zaczynają się starzeć
Wiesz Lexie ,że przy tym jak starają się być męscy to naprawdę urocze
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 11:17   #12
Paskalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 17
Angry Dot.: Czego nie lubicie...

Mnie denerwuje sposob wybudzania sie. Nie mieszkamy razem, jednak gdy gdzies wyjeżdżamy na pare dni mam okazje sie temu przyjrzec . Otoz nie dosc, ze uwielbia sie wylegiwac straaasznie dlugo ( no ja tez uwielbiam ale szkoda mi tracic na to czas, gdy mamy okazje spedzic kilka aktywnych dni np. w gorach ), to niech no tylko sprobuje go obudzic, gorzej niz z malym dzieckiem . Marudzenie, nakrywanie sie poduszką, a czasem nawet niemile odzywki. Niekiedy mnie to nawet bawi ale niekiedy doprowadza do szewskiej pasji.
Paskalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 11:30   #13
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Czego nie lubicie...

Co mnie denerwuje? Przekonanie, że ma zawsze rację (zazwyczaj, o zgrozo!, ma), szczypania mnie , gilgotania i gryzienia. Nie lubię, gdy przysysa się do mojego pilota i TV i przełączania z mtv na animal planet i wiadomości. Nie znosze też jego tłumaczenia się w taki sposób, że "chciał byc miły", grrr!
No i nie lubię gdy mnie budzi w środku nocy (gada przez sen)
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 11:35   #14
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez Szczypta Chili
I jeszcze to uleganie woli kolegów...Coraz mniejsze, a jednak nadal istnieje. Ninawidzę, gdy słucha bardziej ich niż mnie.
dokladnie i jeszcze chodzi nie ogolony jak sie ze mna spotyka
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 13:01   #15
davi
BAN stały
 
Avatar davi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 304
GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Cool Dot.: Czego nie lubicie...

-kiedy mnie okłamuje
-kiedy przekłada spotkania
-kiedy nie dzwoni ani nie pisze
-kiedy wymaga odemnie za dużo
-kiedy wiecznie jest niezadowolony ( to ten 2 przypadek)
davi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 19:47   #16
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Czego nie lubicie...

Hmm..o ile pamietam był już podobny art na ten temat ;] No niestety..nikt nie jest idealny koleżanko :p On pewnie tak samo mówi/pisze o Tobie heh tacy juz są faceci..maja swój świat,swoje hobby, jakieś tam swoje wartości,którymi sie 3mają ;] ale w sumie może i lepiej ze ich świat pozostaje tajemniczy..bo jak byśmy sie w niego wgłębiły..mogłybyśmy zmienic diametralnie o naszych 'misiakach' zdanie My też mamy swój świat świat..i niewpuszczamy do niego mężczyzn..tak będzie chyba lepiej
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 21:08   #17
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa
dokladnie i jeszcze chodzi nie ogolony jak sie ze mna spotyka
dokładnie u mnie jest to samo zaloży cokolwiek i ten zarost on twierdzi, że jest wtedy seksi, ale na pewno ode mnie tego nie uslyszał
Denerwuje mnie to, że kiedy chcę pogadać poważnie on dowcipkuje i na odwrót ja żartuje a on poważny...Denerwuje mnie też jego leniuchowanie całe życie by przespał :P
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 21:45   #18
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czego nie lubicie...

-jak je w łóżku (krusząc przy okazji), a talerze, szklanki itp. zostawia na podłodze. (ciężko jest ręką sięgnąć do stolika) a potem ja w nie wchodze oczywiście (talerze.., stałyście keidyś gołą stopą w tależu z ogórkową? ).
-jak zostawia mokrą podłoge w łazience
-jak obraca kota ogonem
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 21:50   #19
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Czego nie lubicie...

- jak udaje ze mnie słucha a siedzi przed kompem, potem pyta :co mówiłas? ja gadam a on dalej nie słucha... i znowu pyta: co mówiłas?
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
i ta jego pedantycznosc... Jak nie posprzątam swoich rzeczy to wrzuca do mojej szuflady..
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 22:58   #20
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez takasobieania
- jak udaje ze mnie słucha a siedzi przed kompem, potem pyta :co mówiłas? ja gadam a on dalej nie słucha... i znowu pyta: co mówiłas?
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
i ta jego pedantycznosc... Jak nie posprzątam swoich rzeczy to wrzuca do mojej szuflady..
lepiej ze facet jest pedantyczny i dba o porzadek niz byc z fleją hihih
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 23:07   #21
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez agi_kn
lepiej ze facet jest pedantyczny i dba o porzadek niz byc z fleją hihih
no pewnie tak.. Ale dla mnie on czasem przesadza, bo ja czesto lubie miec jakis rzeczy pod ręką a on upycha wszystko do szafy.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 12:25   #22
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Smile Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez agi_kn
lepiej ze facet jest pedantyczny i dba o porzadek niz byc z fleją hihih
To prawda! Podpisuje sie pod tym! Moj ma fiola na punkcie prasowania, prasuje sobie doslownie wszystko... Zwykle dzielimy sie tak (jak razem mieszkamy przez jakis czas), ze ja gotuje (bo lubie) i zmywam (czasem tez on zmywa). On odkurza i prasuje. Ja nie jestem az taka pedantka i nie lubie (z lenistwa...) sprzatac, ale nie znosze tego u faceta
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 14:04   #23
ewca
Zadomowienie
 
Avatar ewca
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 461
Dot.: Czego nie lubicie...

Oj podpisuje sie pod tym pedanctwem ja nie zwracam uwagi na niektóre rzeczy - jestem roztargniona, a on mnie ciągle upomina, że nie posprzątałam, nie odniosłam, nie ułożyłam - wychodze przy nim na fleję (którą bynajmniej nie jestem). Oprócz tego denerwuje mnie, że jest zazdrosny o moich znajomych, ale nie że sie z nim spotykam, tylko np. ze z kolezankami bawię się lepiej niz z nim. A co jego denerwuje we mnie (wiem dobrze) - ze nie garnę się do gotowania i zmywania - on mnie w tym wyrecza i za to go kocham
ewca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 16:56   #24
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czego nie lubicie...

Nie znosze gdy on:
-sie spoznia ( a robi to notorycznie) :/
-kladzie sie w dzien do lozka a mnie wczesniej nie powiadomi o tym smsem i ja wtedy pisze i dzwonie a on nie odbiera i rozne dziwne mysli przychodza mi do glowy
-zabrania mi nosic spodnic i ogolnie gdy mi czegos zabrania
- mnie wkurza
-obgaduje i wysmiewa sie z innych
- nie spusci wody gdy zalatwi swoje potrzeby fizjologiczne (za wyjatkiem kupy, bo ja zawsze spusci )
-zostawia podniesiona deske klozetowa
-maczajac wlosy, by pomownie miec nazelowane wlosy bo ja mu je wczesniej rozwale pobrudzi lustro :wrrr:
-po goleniu niedokladnie oplucze umywalke po swoich wlosach
-podczas golenia caly czas ma odkrecony kran, przez co zuzywa litry wody, zupelnie niepotrzebnie, bo moze odkrecic, gdy chce oplukac maszynke i ponownie zakrecic

nie myslcie, ze jestem straszna czysciocha, bo gdybyscie weszly do mojego pokoju to byscie nie wiedzialy gdzie noge postawic, ale jesli chodzi o lazienke, to tu musi byc czysto, nie znosze brudnych lazieniek
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 19:05   #25
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez sweetes_things
Hmm..o ile pamietam był już podobny art na ten temat ;] No niestety..nikt nie jest idealny koleżanko :p On pewnie tak samo mówi/pisze o Tobie heh tacy juz są faceci..maja swój świat,swoje hobby, jakieś tam swoje wartości,którymi sie 3mają ;] ale w sumie może i lepiej ze ich świat pozostaje tajemniczy..bo jak byśmy sie w niego wgłębiły..mogłybyśmy zmienic diametralnie o naszych 'misiakach' zdanie My też mamy swój świat świat..i niewpuszczamy do niego mężczyzn..tak będzie chyba lepiej
Ależ ja nie twierdze, że ktokolwiek jest idealny, co zaznaczyłam w pierwszym poście. Przecież i tak mimo tych wad i niedociągnięć kochamy ich (o czym też w pierwszym poście wspomniałam). Miłość polega przecież na wzajemnej tolerancji i poszanowaniu. My mamy wady i oni mają, nigdy nie twierdziłam, że jest inaczej.A ten temat to miejsce po prostu aby zwyczajnie, sobie ponarzekać na swoich partnerów.
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 19:42   #26
simonka cynamonka
Raczkowanie
 
Avatar simonka cynamonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: USA/Luizjana
Wiadomości: 91
GG do simonka cynamonka
Czego nie lubicie...

Ale sie ubawilam czytajac wasze wypowiedzi

kurcze macie z tymi facetami
moj tez jest dokuczny-w zime chodzi w sandalach..nie chce obcinac paznokci u nog,przez to wyglada ja wilkolak..podobnie u rak...jak lezy w lozku to czasem mnie dotknie tym pazurem,azzzzzz ciarki przechodza!
ostatnio nasikal do butelki z coca-coli,bo stwierdzl,ze juz nie mogl wytrzymac!
bo ktos inny kozystal z toalety...a on mial nagla potrzebe

rozwala ciuchy po pokoju
porozrywal wszystkie majtki po bokach ,widac mu poldupki jak chodzi-wyglada jak tarzan,twierdzi,ze tak mu wygodnie

jest okropny-na dodatek jest moim mezem!moje placze i prosby nic na niego nie dzialaja!
ale wiecie co-on byl zupelnie inny przed slubem!ideal!!-no powiedzmy!
co sie z nim stalo

ale ja tez nie jestem swietoszek-kupuje letnie ciuchy w listopadzie -leje wode w lazience...godzinami
jak biore prysznic to na podlodze zostawiam swiming pool
dookola pelno papierkow z cukierkow
kubkow po herbacie nie myje do momentu,az nie mam sie z czego napic...
niestety,potem drogo za to place,bo moj szanowny maz w porzadkach mi nigdy nie pomaga.
wiec musze zrobic wszystko sama:
poodkurzac ,kurze itd..
zmyc naczynia
uprac i uprasowac
ugotowac...wszystko na mojej glowie do tego mam roczna corke,wiec dochodza pampersy,szykowanie mleczka..itd...czas na zabawe z nia...czas na klikanie i plotki na necie

a i dodam,ze bardzo chce sobie kupic psa-wtedy to juz bedzie KOMPLECIK!!!

i wiecie co ja sie z tego wszystkiego smieje
a niech sobie bedzie jaki chce!
za to jest cudownym ojcem!!!najwspanialszym na swiecie!potrafi zrobic wszystko przy malutkiej.nakarmi ja ubierze,zmieni pampersa..zabierze na spacer..itd..uwielbiam patrzec jak sie razem, bawia!
moze nie mam idealnego meza,ale coreczka ma cudownego tate
__________________
baby magic & mama drama

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-17 o 22:34 Powód: Post po poscie!!
simonka cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 20:04   #27
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez ewca
Oj podpisuje sie pod tym pedanctwem ja nie zwracam uwagi na niektóre rzeczy - jestem roztargniona, a on mnie ciągle upomina, że nie posprzątałam, nie odniosłam, nie ułożyłam - wychodze przy nim na fleję (którą bynajmniej nie jestem).
No o to mi właśnie chodzi. Ostatnio zgubił moje lusterko, bo je gdzies zostawiłam na stole, wiec musiał je sprzatnąc.. No i nie pamięta gdzie...
Ale moze to lepiej niz gdyby był fleją.... Bo wtedy przy moim roztargnieniu moglibyśmy sie nie odkopac....
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 01:32   #28
simonka cynamonka
Raczkowanie
 
Avatar simonka cynamonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: USA/Luizjana
Wiadomości: 91
GG do simonka cynamonka
Dot.: Czego nie lubicie...

hi hi hi-czytam co napisalam wczesniej o moim kochanym-ukazalam go jak najgorsza swinie

on wcale taki straszny nie jest
te pazurki-czasem przydlugie,ma zawsze czysciutkie!
a z ta butelka po coli....no coz ...stalo sie -biedaczek nie wytrzymal

ale jestem okropna ,az mi wstyd i mam wyrzuty sumienia

naleza mi sie porzadne klapsy
jak tak mozna brzydko pisac o kochanym mezu na forum publicznym!?
__________________
baby magic & mama drama
simonka cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 07:21   #29
ewca
Zadomowienie
 
Avatar ewca
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 461
Dot.: Czego nie lubicie...

Cytat:
Napisane przez takasobieania
No o to mi właśnie chodzi. Ostatnio zgubił moje lusterko, bo je gdzies zostawiłam na stole, wiec musiał je sprzatnąc.. No i nie pamięta gdzie...
Ale moze to lepiej niz gdyby był fleją.... Bo wtedy przy moim roztargnieniu moglibyśmy sie nie odkopac....

tez dochodze do takiego wniosku, w sumie dobrze się uzupełniać - byleby tylko strony były wzajemnie zadowolone - i najczęśćiej są, wyłączając nagłe kłótnie o wszystko.
Żeby jeszcze się trochę powyżywać (hihihihha!) - nie znoszę jak udaje faceta z zasadami, który nigdy nie zmienia zdania. Jak raz coś postanowi, idzie w zaparte, zawsze musi być tym porządnym i rozsądnym - bo tak sobie postanowił. A mnie czasem aż cholera bierze... chcę żeby zaszalał i żebyśmy jeden dzień dajmy na to ujarali się jak dzikie orangutany (for instance of course)
ewca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 08:01   #30
monia___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 33
Dot.: Czego nie lubicie...

Ja nie lubie jak przychodzi i na wstępie: "O, tego znowu nie sprzątnełąaś", "Ten papierek to już chyba tu leży z 2 tygodnie." No wściec sie idzie żeby facet jeszcze pouczał kobite że nie sprząta :P Jest pedancikiem.. Ale nie jest to u niego najważniejsze i nie lubie jak opowiada że widział dzisiaj swoją koleżankę która kiedyś była brzydka, teraz wyładniała itp, itd.. Choć wiem że chce we mnie wzbudzić zazdrość i to ja jestem u niego najważniejsza No i poza tym to chyba nic więcej Dobrze że ma wady, bo bez tych wad nie byłby tak cudowny
monia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.