Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 09:53   #3331
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez agaa125 Pokaż wiadomość
Madziunia i jak tam, jesteś zadowolona z rozjaśniania włosów ??
Chciałam jeszcze poczekać z achami i ochami.
Byłam byłam, jestem bardzo zadowolona, włosy niezniszczone, kolor ładny. Rozjaśniałam pasemkami, około 60-70% ogółu włosów. Przed rozjaśnianiem miałam włosy farbowane w Lorenco ciemnym brązem (poziom 4) gdzieś we wrześniu, potem w grudniu w domu robiłam pasemka rozjaśniaczem i nakładałam na pasemka l'oreal casting 6.13. 23 grudnia nakładałam na całość l'oreal excellance 7.1. Przed sobotnim rozjaśnianiem miałam wiec włosy mocno zapigmentowane, ale mniej więcej na poziomie średniego brązu.
Pani Alinka rozjaśniała mi włosy na 3 i 4% utleniaczu, rozjaśniły się dobrze, na to miałam nakładany color touch welli 88/07 pojaśniony 10/0.
A na razie nie pisałam na forum, bo jak zawsze z opinią chcę poczekać chwilkę. Nie mniej już widzę, że jest dobrze

Za 2 miesiące jednak chyba zrobię tych pasemek trochę więcej
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:05   #3332
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Też się muszę na dniach do Pani Alinki znowu umówić ,bo strasze odrostem
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:38   #3333
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
No i tak jak obiecalam zdaje relacje z wizyty u p. Basi z Eccelente przy ul. Wieziennej
Jestem super zadowolona! Sciecie swietne Pani pytala sie mnie dokladnie jakie mam wlosy, czym pielegnuje no i jakiego efektu oczekuje na koniec. Zrobila dokladnie to co chcialam. Przede wszystkim wlosy sie piekne kreca i to juz od samej nasady i z tylu glowy utworzyla mi sie taka kopulka z kreconych wlosow, ktorej jeszcze nigdy nie udalo mi sie uzyskac.
Oprocz tego p. Basia jest bardzo sympatyczna, wiec mozna pogadac, posmiac sie. Salon bardzo czysty i elegancki.
Takze jestem super zadowolona i na pewno tam wroce! Moj fryzjer nr 1 do kreconych wlosow

Ja wyszłam z eccelente z bluzką poplamioną farbą i już nigdy nie wrócę...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 22:17   #3334
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Ja wyszłam z eccelente z bluzką poplamioną farbą i już nigdy nie wrócę...
A farbowala Cie p.Basia?
Ona akurat juz nie pracuje w Eccelente tylko w Mariposie na ul. Kosciuszki.
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 22:21   #3335
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
A farbowala Cie p.Basia?
Ona akurat juz nie pracuje w Eccelente tylko w Mariposie na ul. Kosciuszki.
Właśnie nie zwrocilam uwagi na imię. W każdym bądź razie młoda blondynka.
iivii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 22:35   #3336
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Właśnie nie zwrocilam uwagi na imię. W każdym bądź razie młoda blondynka.
Ciezko mi powiedziec, czy to ona, bo zmienia kolor i dlugosc wlosow jak w kalejdoskopie. A dawno temu sie scinalas? Bo p. Basia przesniosla sie chyba w pazdzierniku/listopadzie.
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 19:40   #3337
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Ciezko mi powiedziec, czy to ona, bo zmienia kolor i dlugosc wlosow jak w kalejdoskopie. A dawno temu sie scinalas? Bo p. Basia przesniosla sie chyba w pazdzierniku/listopadzie.

To bylo w polowie lipca.
iivii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 22:18   #3338
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
To bylo w polowie lipca.
A to mogla byc p. Basia. Nieladnie z ta farba, nieladnie
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 23:24   #3339
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
A to mogla byc p. Basia. Nieladnie z ta farba, nieladnie
Hehe no nieładnie. Ale cóż, na wszelki wypadek będę omijać łukiem fryzjerki Basie
Jeszcze nie znalazłam dobrego fryzjera. Moze wybiorę sie do pani Aliny. Tyle z was jest zadowolonych...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 08:12   #3340
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dobra.. tak sie czaje i czaje od pewnego czasu i napisze Wam, gdzie ja chodzilam do fryzjera...
na ul.Kukuczki jest p.Marlena. pomagala mi pare lat temu zejsc z moich naturalnych brazowych wlosow na blond... oczywiscie balejazem efekt byl bardzo fajny, bylam bardzo zadowolona. teraz do niej nie chodze, bo po przygodach z roznymi kolorami wlosow znowu wrocilam do blondu, ale radzac sobie sama

moja przyjaciolka tez do niej chodzila na blonding i tez byla bardzo zadowolona. takze ja polecam z czystym sumieniem, bo nigdy nie zrobila nic nie tak
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 20:08   #3341
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, czy wiecie jakie salony jeszcze pracują na farbach Joico oprócz Lorenco i Quattro?
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 08:55   #3342
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;31848231]Dziewczyny, czy wiecie jakie salony jeszcze pracują na farbach Joico oprócz Lorenco i Quattro?[/QUOTE]
Ania Grzywna na pewno.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 13:31   #3343
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A ja po tym co przeżyłam u Pani Ani z Kwiskiej sceptycznie podchodziłam do proponowanych tutaj salonów, ale postanowiłam skorzystać z usług Pani Aliny z Lorenco. I jak narazie się nie zawiodłam. Salon jest ładny, przytulny, Pani Alina jak dla mnie bardzo przyjazna, kompetentna. Byłam umówiona na konkretną godzinę i kiedy przyszłam nie musiałam czekać. Najpierw Pani Alina dokładnie przyjrzała się moim włosom, zobaczyła jakie są, jak rosną i skonsultowałyśmy co bym chciała mieć na głowie. Jej wizja była podobna do mojej tylko bardziej "szalona". Postanowiłam zaryzykować. Wysłuchałam w jakich fryzurach byłoby mi dobrze, jakie mi kompletnie nie pasują. Potem Pani Alina umyła moje włoski ( przy tym wykonała genialny masaż głowy, za który w innych salonach trzeba dodatkowo płacić ). Potem przez dobre 40 min cięła, podcinała, cieniowała, bawiła się dosłownie z każdym włoskiem, dokładnie, perfekcyjnie. Byłam w szoku, potem tylko wykończenie fryzury, ułożenie ( przy okazji pokazała mi jak zrobić z tych włosów inne fryzury ) i moment zapłaty. Tutaj też się zdziwiłam i to pozytywnie. W cenniku było 60 zł, a Pani Alina skasowała tylko 50. W domu mogłam ułożyć sobie fryzurę tak jak chciałam, nie było żadnego problemu, bo włosy były dokładnie i dobrze wycieniowane. Teraz po kilku tygodniach też nie mam z nimi większego problemu, układają się dobrze. Tym razem cieszę się, że się skusiłam i odwiedziłam Lorenco. Pewnie tak jeszcze wrócę.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 13:35   #3344
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja po tym co przeżyłam u Pani Ani z Kwiskiej sceptycznie podchodziłam do proponowanych tutaj salonów, ale postanowiłam skorzystać z usług Pani Aliny z Lorenco. I jak narazie się nie zawiodłam. Salon jest ładny, przytulny, Pani Alina jak dla mnie bardzo przyjazna, kompetentna. Byłam umówiona na konkretną godzinę i kiedy przyszłam nie musiałam czekać. Najpierw Pani Alina dokładnie przyjrzała się moim włosom, zobaczyła jakie są, jak rosną i skonsultowałyśmy co bym chciała mieć na głowie. Jej wizja była podobna do mojej tylko bardziej "szalona". Postanowiłam zaryzykować. Wysłuchałam w jakich fryzurach byłoby mi dobrze, jakie mi kompletnie nie pasują. Potem Pani Alina umyła moje włoski ( przy tym wykonała genialny masaż głowy, za który w innych salonach trzeba dodatkowo płacić ). Potem przez dobre 40 min cięła, podcinała, cieniowała, bawiła się dosłownie z każdym włoskiem, dokładnie, perfekcyjnie. Byłam w szoku, potem tylko wykończenie fryzury, ułożenie ( przy okazji pokazała mi jak zrobić z tych włosów inne fryzury ) i moment zapłaty. Tutaj też się zdziwiłam i to pozytywnie. W cenniku było 60 zł, a Pani Alina skasowała tylko 50. W domu mogłam ułożyć sobie fryzurę tak jak chciałam, nie było żadnego problemu, bo włosy były dokładnie i dobrze wycieniowane. Teraz po kilku tygodniach też nie mam z nimi większego problemu, układają się dobrze. Tym razem cieszę się, że się skusiłam i odwiedziłam Lorenco. Pewnie tak jeszcze wrócę.
a co przeżyłaś na Kwiskiej? możesz się podzielić? bo chciałam się właśnie tam umówić...
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 15:16   #3345
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja też prawie rok temu byłam u Pani Ani na Kwiskiej i totalne rozczarowanie. Bardzo trudno mi zapuścić włosy i jak już mi trochę odrosły poszłam tam w celu dobrania koloru i żeby Pani Ania coś z nimi zrobiła żebym wyglądała jak człowiek. Co do pielęgnacji, koloru nie mam żadnych obiekcji, byłam zadowolona, dobrany kolor był idealny, wyposażenie salonu super i obsługa też bardzo sympatyczna. Ale jak zobaczyłam siebie w nowej fryzurze to się rozpłakałam. Przy mojej małej posturze miałam przyklapnięte włosy, zrobione na pazia, z okropną grzywką, której nie chciałam od początku ( i o tym mówiłam ). Pani Ania zobaczyła, że nie jestem zadowolona więc próbowała to jakoś naprawić co wyszło jeszcze gorzej, szczególnie po tym jak już to wszystko ułożyła na tonę lakieru, żelu i gumy. Jak zobaczyłam siebie w lustrze i mój TŻ to zobaczył to nawet już nie próbował mnie pocieszać taka była masakra. Nie mówiąc jak na mnie ludzie patrzyli jak po wizycie u Pani Ani poszłam zaraz na zakupy do marketu. Myślałam, że zrobienie fryzury z krótkich włosów nie jest wielkim wyzwaniem.
W skrócie koloryzacja, pielęgnacja jak najbardziej na tak, dobór fryzury i jej wykonanie zdecydowanie NIE!!
to mój poprzedni post o wizycie na Kwiskiej, tak jak pisałam, koloryzacja, pielegnacja OK ale dobór fryzur i jej wykonanie NIE!!
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 07:37   #3346
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
to mój poprzedni post o wizycie na Kwiskiej, tak jak pisałam, koloryzacja, pielegnacja OK ale dobór fryzur i jej wykonanie NIE!!
dziękuję bardzo!
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:50   #3347
misunderstood
Raczkowanie
 
Avatar misunderstood
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 192
GG do misunderstood
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy znacie salon fryzjerski RELEVE przy ul. Krasińskiego? Jakieś opinie?
__________________

misunderstood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 22:28   #3348
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

hej
dziewczyny gdzie moge znalesc salon loreala, czy ktoras z Was ma jakies doswiadczenia??potrzebuje koloryzacje zrobic..
pozdrawiam
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 00:51   #3349
anastazja83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez pikkumi Pokaż wiadomość
dzien dobry

czy ktoś wie jak ma na imie jedna z fryzjerek ze studia Lima, pani jest wysoka i dość postawna, ma proste czarne włosy(i nie jest to ani pani Lidia, ani Kinga) ? Będę bardzo wdzięczna, byłam u niej dwa razy za kazdym mega zadowolona, ale nigdy się nie przedstawiła, a chciałam zapisać się właśnie do niej i z pozostałymi paniami nie eksperymentować.
Alcja, ktora teraz pracuje na własny rachunek i ma inny numer telefonu.
anastazja83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 07:46   #3350
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

zadna z Was nie byla w salonie loreala we Wrocku. chcialabym sie tam wybrac, bo zalezy mi na koloryzacji produktami loreala, jakies pzytywne lub niegatywne opinie?? doswiadczenia??
pozdrawiam
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 08:09   #3351
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
zadna z Was nie byla w salonie loreala we Wrocku. chcialabym sie tam wybrac, bo zalezy mi na koloryzacji produktami loreala, jakies pzytywne lub niegatywne opinie?? doswiadczenia??
pozdrawiam
W salonie Loreala nie byłam, nawet nie wiem gdzie taki się znajduje...ale bywałam w salonach gdzie na ich farbach pracują
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 05:55   #3352
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

dzieki moniczorek
ale bylas zadowolona, efekt uzyskalas taki jak chcialas?? ja mam bardzo jasne wloski blond i cos chce o 2 tony przyciemnic, ale sama sie boje, chcialabym aby to zrobic przy pomocy farb loreala wlasnie w salonie, zeby nie wyszlo mi szaro zielono fioletowo itd, moze sobie z blondem kuku zrobic i to duze))dlatego wole dac komus kto sie na tym zna i zna te farby ktorymi ja robie..jak mozesz to podaj namiar na ten salon i napisz cos wiecej, oczywiscie jesli polecasz,..
pozdrawiam

Ps. znalazlam w necie salon fryzjerski loreal na ulicy jarczej..

Edytowane przez katebury
Czas edycji: 2012-02-03 o 06:14
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 22:53   #3353
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
zadna z Was nie byla w salonie loreala we Wrocku. chcialabym sie tam wybrac, bo zalezy mi na koloryzacji produktami loreala, jakies pzytywne lub niegatywne opinie?? doswiadczenia??
pozdrawiam
Ja też nie byłam w salonie l'oreala, ale w Jean Louis David w Renomie na 100% pracują na farbach L'oreala
__________________
Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651488
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 16:39   #3354
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
hej
dziewczyny gdzie moge znalesc salon loreala, czy ktoras z Was ma jakies doswiadczenia??potrzebuje koloryzacje zrobic..
pozdrawiam
Z tego co wiem to p. Tomek w Callas na ul. Kosciuszki pracuje na Loreal majirel.
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 18:21   #3355
deyzi174
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam Ja od kilku lat chodze do zaufanej fryzjerki Pani Doroty z ul Śrubowej ( boczna Dubois) Jeszcze nie zdazylo sie abym wyszla od Niej niezadowolona Mam bardzo ciezkie wlsy do rozjasnienia a wychodze od niej z platynowym baleyagem w przeciwienstwie od fryzjerek do ktorych wczesniej chodzilam Babka naprawde ma doswiadczenie i wie co robi A co najwazniejsze ceny ma naprawde konkurencyjne Goraco polecam
deyzi174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 18:51   #3356
deyzi174
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Re: Fryzjer we Wrocławiu:)

Witan Ja od kilku lat chodze do jedniej i tej samej fryzjerki Mianowicie Pani Dorotki na ul Śrutowa (boczna Dubois) Jeszcze nigdy nie wyszlam z jej salonu niezadowolona Mam ciezkie wlosy do rozjasniania od Niej wychodze w platynowym baleyagu w przeciwienstwie do innych fryzjerek do ktorych chodzilam wczesniej Babka naprawde ma duze doswiadczenie i wiedze Naprawde wie co robi A co najwazniejsze ceny ma konkurencyjne Goraco polecam
deyzi174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 08:41   #3357
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez deyzi174 Pokaż wiadomość
Witam Ja od kilku lat chodze do zaufanej fryzjerki Pani Doroty z ul Śrubowej ( boczna Dubois) Jeszcze nie zdazylo sie abym wyszla od Niej niezadowolona Mam bardzo ciezkie wlsy do rozjasnienia a wychodze od niej z platynowym baleyagem w przeciwienstwie od fryzjerek do ktorych wczesniej chodzilam Babka naprawde ma doswiadczenie i wie co robi A co najwazniejsze ceny ma naprawde konkurencyjne Goraco polecam
no chyba nie Śrubowa jest kolo Strzegomskiej i robotniczej
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 08:09   #3358
Falkor1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Re: Fryzjer we Wrocławiu:)

Cytat:
Napisane przez deyzi174 Pokaż wiadomość
Witan Ja od kilku lat chodze do jedniej i tej samej fryzjerki Mianowicie Pani Dorotki na ul Śrutowa (boczna Dubois) Jeszcze nigdy nie wyszlam z jej salonu niezadowolona Mam ciezkie wlosy do rozjasniania od Niej wychodze w platynowym baleyagu w przeciwienstwie do innych fryzjerek do ktorych chodzilam wczesniej Babka naprawde ma duze doswiadczenie i wiedze Naprawde wie co robi A co najwazniejsze ceny ma konkurencyjne Goraco polecam

podaj dokładny namiar bo jak to jest koło Dubois to chętnie tam pójdę, masz jakiś nr telefonu?
Falkor1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 08:12   #3359
Falkor1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Re: Fryzjer we Wrocławiu:)

Cytat:
Napisane przez deyzi174 Pokaż wiadomość
Witan Ja od kilku lat chodze do jedniej i tej samej fryzjerki Mianowicie Pani Dorotki na ul Śrutowa (boczna Dubois) Jeszcze nigdy nie wyszlam z jej salonu niezadowolona Mam ciezkie wlosy do rozjasniania od Niej wychodze w platynowym baleyagu w przeciwienstwie do innych fryzjerek do ktorych chodzilam wczesniej Babka naprawde ma duze doswiadczenie i wiedze Naprawde wie co robi A co najwazniejsze ceny ma konkurencyjne Goraco polecam
http://bliskausluga.pl/wizytowka/480...i-damsko-meski

to ten salon?
Falkor1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 09:34   #3360
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ale nędzna reklama....aż żal
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.