Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-08, 21:08   #1561
Silver Horse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

A mogę prosić o podpowiedź o koszt badania? Gdzieś mi się wcześniej cena przewinęła, ale dziś net się muli i zanim znajdę tamten post to nadejdzie rano
Silver Horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 21:20   #1562
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

A to różnie, u mnie tanio, 17zł, ale raz w innym labie byłam i rok temu 35zł płaciłam, pogięło ich :/
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 16:47   #1563
delilahinsomnia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Silver Horse Pokaż wiadomość
A mogę prosić o podpowiedź o koszt badania? Gdzieś mi się wcześniej cena przewinęła, ale dziś net się muli i zanim znajdę tamten post to nadejdzie rano
U mnie w Rybniku to koszt ok. 25 zł(wynik w ten sam dzień). Ps. mam bardzo podobne objawy do Ciebie, okres jak narazie spoznia mi sie dwa dni a test negatywny. Tak jak mówi Szaja - najlepiej na bete iśc. Ja śmigam w poniedziałek
delilahinsomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 12:14   #1564
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

hej ja dzis zrobiłam test i JESTEM W CIĄZY:_)

bardzo się cieszę
jutro wybieram się do lekarza
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 12:24   #1565
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez kafetka Pokaż wiadomość
hej ja dzis zrobiłam test i JESTEM W CIĄZY:_)

bardzo się cieszę
jutro wybieram się do lekarza
Gratulacje
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 00:42   #1566
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez kafetka Pokaż wiadomość
hej ja dzis zrobiłam test i JESTEM W CIĄZY:_)

bardzo się cieszę
jutro wybieram się do lekarza
Gratulacje powodzenia i spokojnych reszty ciążowych miesięcy.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 09:51   #1567
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

sailomary, jak sie czujesz?mam nadzieje ze wszytsko dobrze, trzymam kciuki
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 10:20   #1568
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
sailomary, jak sie czujesz?mam nadzieje ze wszytsko dobrze, trzymam kciuki
To może opisze co się ze mną teraz dzieje, mam rozwarcie wewnętrzna 2 cm, czop mi już odszedł kilka dni temu, miewam skurcze takie co 8 min bóle od krzyża przez brzuch aż do połowy ud...;/(jak na taki mega mocny okres) miałam badanie ginekologiczne i od tego czasu mam jakieś krwawe/brązowe wycieki;/
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 17:41   #1569
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

już niedługo przytulisz swoją kruszynkę
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 17:46   #1570
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez evvelina88 Pokaż wiadomość
już niedługo przytulisz swoją kruszynkę
Tylko jak ja dam radę ją urodzić
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 07:00   #1571
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witam!

Dołączam do wątku
Staramy się o maleństwo od kilku miesięcy, od kilku dni mam zawroty głowy (w najmniej spodziewanym momencie), pojawiły się plamienia (a koniec cyklu za tydzień). Odrzuca mnie od kawy parzonej, wyczulona jestem na zapachy. Walczę z sennością. Robiłam test - negatywy ale liczę że za wcześnie go zrobiłam.
Odczekam jeszcze tydzień - dwa i zobaczymy...

Moja siostra też się stara od pół roku i też na razie nic. Wcale łatwo nie jest jakby się to wydawało...
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 09:58   #1572
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Witam!

Dołączam do wątku
Staramy się o maleństwo od kilku miesięcy, od kilku dni mam zawroty głowy (w najmniej spodziewanym momencie), pojawiły się plamienia (a koniec cyklu za tydzień). Odrzuca mnie od kawy parzonej, wyczulona jestem na zapachy. Walczę z sennością. Robiłam test - negatywy ale liczę że za wcześnie go zrobiłam.
Odczekam jeszcze tydzień - dwa i zobaczymy...

Moja siostra też się stara od pół roku i też na razie nic. Wcale łatwo nie jest jakby się to wydawało...
He he to prawda, my też pół roku się staraliśmy A jak ktoś nie chce to za pierwszym razem trafi (albo tak tylko mówią:P) Bo to wcale nie jest proste, niektórzy się kilka lat starają i nic...
Życzę powodzenia
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 13:02   #1573
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

sailomary oj to naprawde niedługo nie bój się. uwierz mi ze to nie boli tak jak kazdy straszy. zrob to dla swojej córeczki
ja z rozwarciem dlugo chodzilam. a czop odszedl m i 4dni przez porodem. natomiast z pierwszym silnym skurczem odeszly mi wody i od razu sie zaczelo. wczeniej nic sien ie dzialo skurczowego!
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 13:23   #1574
agulka_oo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
He he to prawda, my też pół roku się staraliśmy A jak ktoś nie chce to za pierwszym razem trafi (albo tak tylko mówią:P) Bo to wcale nie jest proste, niektórzy się kilka lat starają i nic...
Życzę powodzenia
Witajcie!!
No, wlasnie!! Ja myslalam, ze zajscie w ciaze jest duzo latwiejsze:P Myslalam, ze "chop" i juz!:P My z mezem staramy sie o bobaska jak na razie od 2 miesiecy (a wlasciwie to 3) i prawde mowiac wczesniej, przed i przez pierwsze 2 miesiace nie interesowalam sie kalendarzykami dni plodnych itd, myslalam sobie ot tak "jesli ma byc to bedzie i na pewno BEDZIE" (bo w koncu to "takie proste"!!!:P)... nie udalo sie ani za pierwszym razem, ani za drugim... Moze to smieszne, ale teraz przed trzecim cyklem spojrzalam dokladnie, na kiedy przypadaja dni plodne etc, no i staralismy sie wlasnie w te dni, i jeden dzien po owulacji...
Z tego co juz poczytalam na forum, w jakis artykulach etc, to najwczesniejszy test powinno sie zrobic tak z min. 10 dni po zaplodnieniu, ale najlepiej to poczekac na czas spodziewanej miesiaczki.. Prawde mowiac to jeszcze u mnie ponad tydzien, czyli duzo czekania!! Strasznie dlugo!! wiecie, ja chyba zaczynam wariowac i naprawde zaczynam miec jakas obsesje!!!! Mam nadzieje, ze ktos mi napisze, ze tez przez to przechodzil i tez swirowal...
Napisze jeszcze, ze... po "ostatnim razie", w dniu poowulacyjnym, zaraz "po" mialam uczucie jakby wypelnienia (ale to nie bylo fizyczne uczucie!) i to uczucie mi sie utrzymuje az do dzisiaj, choc prawde mowiac zaczynam myslec, ze ubzduralam to sobie... Uffff Chyba musialam o tym napisac Sciskam wszystkie Mamy i przyszle Mamy baaardzo mocno!!!
agulka_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 17:17   #1575
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
sailomary oj to naprawde niedługo nie bój się. uwierz mi ze to nie boli tak jak kazdy straszy. zrob to dla swojej córeczki
ja z rozwarciem dlugo chodzilam. a czop odszedl m i 4dni przez porodem. natomiast z pierwszym silnym skurczem odeszly mi wody i od razu sie zaczelo. wczeniej nic sien ie dzialo skurczowego!
No jedni mówią, że to koszmarny ból a inni nawet, że przyjemność, nigdy nie wiesz co tak na prawdę cię czeka;/ Ja miewam skurcze ale nie są mocno bolesne na razie pewnie jak pojawią się te bolesne to się zacznie W każdym razie wszystko już przygotowane na pojawienie się córeczki
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 17:26   #1576
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
No jedni mówią, że to koszmarny ból a inni nawet, że przyjemność, nigdy nie wiesz co tak na prawdę cię czeka;/ Ja miewam skurcze ale nie są mocno bolesne na razie pewnie jak pojawią się te bolesne to się zacznie W każdym razie wszystko już przygotowane na pojawienie się córeczki
Pamiętaj o foteliku z wkładką dla noworodka, w niektórych szpitalach bez tego nie pozwolą Ci odwieźć dzidziusia autem do domku.
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 17:29   #1577
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez evvelina88 Pokaż wiadomość
Pamiętaj o foteliku z wkładką dla noworodka, w niektórych szpitalach bez tego nie pozwolą Ci odwieźć dzidziusia autem do domku.
o kurcze! Dobrze, że mówisz, bo ja nie wiedziałam;/ a dodatkowo akurat nie mamy jeszcze fotelika;/
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 17:38   #1578
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
o kurcze! Dobrze, że mówisz, bo ja nie wiedziałam;/ a dodatkowo akurat nie mamy jeszcze fotelika;/
zawsze można powiedzieć że jedziesz tramwajem czy autobusem, tylko wtedy musisz wózkiem wyjechać
jeśli jednak zdecydujecie się na fotelik to potestujcie wpinanie go do auta oraz niektóre starsze samochody mają za krótkie pasy, wieć trzeba na szybkiego wymieniać.

To można powiedzieć że histria mojej przyjaciółki, po 1 mąż kupował na szybkiego fotelik w dniu wypisu, później leciał po wkład dla niemowlaka a suma sumarum okazało się że jednak go nie wczepi bo pasy były za krótkie, wieć musieli udać że jednak jadą autbusem. Za krzakami wsiedli i trzmała dziecko w rękach, a mąż jechał 40km/h
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 18:10   #1579
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez evvelina88 Pokaż wiadomość
zawsze można powiedzieć że jedziesz tramwajem czy autobusem, tylko wtedy musisz wózkiem wyjechać
jeśli jednak zdecydujecie się na fotelik to potestujcie wpinanie go do auta oraz niektóre starsze samochody mają za krótkie pasy, wieć trzeba na szybkiego wymieniać.

To można powiedzieć że histria mojej przyjaciółki, po 1 mąż kupował na szybkiego fotelik w dniu wypisu, później leciał po wkład dla niemowlaka a suma sumarum okazało się że jednak go nie wczepi bo pasy były za krótkie, wieć musieli udać że jednak jadą autbusem. Za krzakami wsiedli i trzmała dziecko w rękach, a mąż jechał 40km/h
He he No my mamy nowy samochód więc raczej takich problemów nie powinno być, ale trzeba to przetestować
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 18:44   #1580
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
He he No my mamy nowy samochód więc raczej takich problemów nie powinno być, ale trzeba to przetestować
Sailormaary koniecznie to sprawdz, jazda z noworodkiem na rekach nawet przy niewielkiej predkosci to idiotyzm. Zreszta nie tylko z noworodkiem, z kazdym dzieckiem. Widac, ze u Ciebie juz blisko trzymam kciuki!
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 18:51   #1581
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Sailormaary koniecznie to sprawdz, jazda z noworodkiem na rekach nawet przy niewielkiej predkosci to idiotyzm. Zreszta nie tylko z noworodkiem, z kazdym dzieckiem. Widac, ze u Ciebie juz blisko trzymam kciuki!
Zgadzam się, ja też bym tak nie ryzykowała.
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 13:55   #1582
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Na pewno kupimy fotelik
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 16:21   #1583
charlotte_69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 41
GG do charlotte_69
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Czesc kochane ! Jestem nowa i miło mi do Was dołączyć
Mam taki problem. Otóż dwa dni przed okresem kochalam się z TZ. Wszystko bylo ok. Po pierwszym orgazmie odpoczelismy, umylismy rece i TZ wytarl mokrego z nasienia czlonka. Postanwilismy, ze zrnbimy petting. TZ zalozyl na odwrot gumke. Pozniej zrobil to poprawnie i wytarlismy to w posciel. Nie wszedl we mnie, ale troche síe pocieral. Dwa dni pozniej dostalam okres (rowno w 28 dzien, zazwyczaj mam w 29. Trwal 6 dni, nie byl za obfity). Okres dostalam 29 maja. Mam ciagle schizy, ze jesem w ciazy nie mam zadnych objawow. Mialam tylko objawy charakterystycznd dla owulacji. Od 3 dni boli mnie zoladek, bylam u lekarza i to wrzody. Dzis trobhe boli mnie w dole brzucha i czasem jajniki, pojawil sie bialy sluz. Czy mam powody do zmartwien ? Poradzcie cos
charlotte_69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 11:35   #1584
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez charlotte_69 Pokaż wiadomość
Czesc kochane ! Jestem nowa i miło mi do Was dołączyć
Mam taki problem. Otóż dwa dni przed okresem kochalam się z TZ. Wszystko bylo ok. Po pierwszym orgazmie odpoczelismy, umylismy rece i TZ wytarl mokrego z nasienia czlonka. Postanwilismy, ze zrnbimy petting. TZ zalozyl na odwrot gumke. Pozniej zrobil to poprawnie i wytarlismy to w posciel. Nie wszedl we mnie, ale troche síe pocieral. Dwa dni pozniej dostalam okres (rowno w 28 dzien, zazwyczaj mam w 29. Trwal 6 dni, nie byl za obfity). Okres dostalam 29 maja. Mam ciagle schizy, ze jesem w ciazy nie mam zadnych objawow. Mialam tylko objawy charakterystycznd dla owulacji. Od 3 dni boli mnie zoladek, bylam u lekarza i to wrzody. Dzis trobhe boli mnie w dole brzucha i czasem jajniki, pojawil sie bialy sluz. Czy mam powody do zmartwien ? Poradzcie cos
Omg Nie, nie jesteś w ciąży.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 22:23   #1585
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Smile Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witajcie Wizażanki na wstępie wielkie gratulacje i uściski dla przyszłych Mamuś.

Czytam ten wątek od jakiegoś czasu dopiero co prawda przez pierwszą część, ale codziennie czytam dalej.

Chciałabym się z Wami podzielić moim przypuszczeniem. 12 czerwca był ten najlepszy dzień i od kilku dni mam dziwne bóle podbrzusza czasami mnie tak mocniej zakuje, piersi są dziwne, już bolą od dwóch dni a do @ mam jeszcze 7 dni nigdy tak wcześnie nie dawały o sobie znać. Oczy mi się same zamykają i spać mogę nawet do 13. W końcu się tym z kimś podzieliłam. Mam nadzieję, że niedługo do Was dołączę
pozdrowionka
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 08:23   #1586
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki na wstępie wielkie gratulacje i uściski dla przyszłych Mamuś.

Czytam ten wątek od jakiegoś czasu dopiero co prawda przez pierwszą część, ale codziennie czytam dalej.

Chciałabym się z Wami podzielić moim przypuszczeniem. 12 czerwca był ten najlepszy dzień i od kilku dni mam dziwne bóle podbrzusza czasami mnie tak mocniej zakuje, piersi są dziwne, już bolą od dwóch dni a do @ mam jeszcze 7 dni nigdy tak wcześnie nie dawały o sobie znać. Oczy mi się same zamykają i spać mogę nawet do 13. W końcu się tym z kimś podzieliłam. Mam nadzieję, że niedługo do Was dołączę
pozdrowionka
Moim pierwszym objawem ciążowym był właśnie okropny ból piersi, gdzie nigdy wcześniej nie miałam bolesnych piersi nawet przed @ i pojawił się mniej więcej ok. tydzień przed terminem spodziewanej @.

Także życzę powodzenia! i daj znać co tam u Ciebie
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 10:36   #1587
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Dzieki wielkie dzis po pracy jade kupic folik nie zaszkodzi a przeciez moze tylko moze pomoc jezeli jest juz Fasolcia. Kupie jeszcze test ciazowy ale z wykonaniem go jeszcze poczekam kilka dni. Czytalam u Was o temperaturze mi od kilku dni utrzymuje sie 37, wczoraj przed snem zmierzylam i bylo nawet 37,4. Mam nadzieje ze wszystko jest na dobrej drodze. Dam znac oczywiscie co i jak
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:32   #1588
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki na wstępie wielkie gratulacje i uściski dla przyszłych Mamuś.

Czytam ten wątek od jakiegoś czasu dopiero co prawda przez pierwszą część, ale codziennie czytam dalej.

Chciałabym się z Wami podzielić moim przypuszczeniem. 12 czerwca był ten najlepszy dzień i od kilku dni mam dziwne bóle podbrzusza czasami mnie tak mocniej zakuje, piersi są dziwne, już bolą od dwóch dni a do @ mam jeszcze 7 dni nigdy tak wcześnie nie dawały o sobie znać. Oczy mi się same zamykają i spać mogę nawet do 13. W końcu się tym z kimś podzieliłam. Mam nadzieję, że niedługo do Was dołączę
pozdrowionka
Powodzenia
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 18:01   #1589
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Hej! Też się pochwalę ciążą - dziś odebrałam wynik Bety - 152 ml - 4 tydzień
Moje pierwsze objawy to ból piersi po bokach gdzieś na tydzień przed @; ciągłe uczucie wilgotności i duuuuuuużo białego śluzu praktycznie już od owulacji aż do teraz; kłucie w lewej pachwinie - pulsowanie, pikanie.
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.



LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 20:19   #1590
poziomka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witajcie
Boję się, że jestem w ciąży więc postanowiłam się z wami tym podzielić.
Moje objawy: dwa razy prawie bym zemdlała (ale mam wypadanie płatka zastawki i za drugim razem było duszno więc można powiedzieć, że to przez to), duszności, przez kilka dni miałam nudności, jestem nadwrażliwa na zapachy, mam lekko obolałe piersi, a dziś mam lekkie skurcze podbrzusza Objawy zaczęły się od ok 14 dnia cyklu Jutro wezmę ostatnią tabletkę anty więc w niedzielę / poniedziałek powinnam mieć miesiączkę. Byłam w poniedziałek u lekarki i zrobiłam badania krwi, a jutro będę mieć wyniki. Test ciążowy wyszedł ujemny, ale z tego co wiem to i tak za wcześnie, żeby wykazał ciążę. Może to po prostu anemia + stres w trakcie sesji + upały + moja chora wyobraźnia i przewrażliwienie w tym temacie ? Oprócz tabletek używamy też prezerwatyw (i żadna nie pękła), więc powinnam mieć 100% pewność, ale jednak się boję Martwię się, że podczas różnego rodzaju zabaw jakiś zbłąkany plemnik znalazł się tam gdzie nie trzeba... Wiem, że powinnam cierpliwie czekać na miesiączkę, ale bardzo się tym denerwuję
Czekam na wasze opinie i porady...
__________________
Studiuję turystykę
Robię to co kocham - fotografuję i podróżuję
Zakochana

Edytowane przez poziomka_1
Czas edycji: 2012-06-19 o 20:28
poziomka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-30 06:24:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.