Tesori d'Oriente - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-09, 18:27   #451
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Tesori d'Oriente

Potwierdzam, są w halach Makro, niestety nie wszystkie. W mojej było tylko 6 zapachów, wzięłam jaśmin.

Poluję na Afrykę, Egipt i Mirrę, gdyby ktoś widział w okolicach Katowic to proszę o cynk
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 08:57   #452
Famousgirl86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: Tesori d'Oriente

kurczę ale do tego makro potrzebna jest karta aby wejść a ja nie prowadzę żadnej działalności
Famousgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 20:37   #453
Famousgirl86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: Tesori d'Oriente

zamówiłam przez neta kilka zapachów :
- Białe piżmo- kwiatowe mydełko, bardzo świeży pasuje mi na cieplejsze dni trwałość bardzo dobra;
-Jaśmin jawajski- słodkie cudeńko podobny do Angela , dość trwały
- Smoczy Kwiat- tu nie jestem zdecydowana zapach lekko słodki, mi wydaje się podobny do Hugo Bossa deep red, trwałość na mojej skórze marna
Wygrałam w konkursie zniżkę - 50 % na kosmetyki tesori (woda koszt ok 11 zł) i zamówiłam:
- Orchidee
- Kwiat Lotosu
- Białe piżmo tym razem dla mamy
Bardzo jestem ciekawa orchidei i kwiatu lotosu przede wszystkim ich trwałości
Famousgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 23:04   #454
xbox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 26
Dot.: Tesori d'Oriente

te perfumy są jeszcze w Rossmanach...
xbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 14:34   #455
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Do znawczyń Tesori d'Oriente - Neroli czy Egipt?

1. http://www.fragrantica.com/perfume/T...ptus-7550.html,
2. http://www.fragrantica.com/perfume/T...momo-9676.html - miałyście może któryś z tych zapachów? Bardziej chodzi mi tu o Neroli, bo chcę sobie kupić, ale się waham - cokolwiek z neroli zawsze biorę w ciemno, ale nie wąchałam tego, a Kyfi wąchałam, ale tylko żel pod prysznic i wydaje się super
Który jest mniej duszący (tego się boję w Neroli) i do czego można porównać to Neroli? Nawet nie wiem, gdzie mogę powąchać zapachy tej marki w Krakowie (poza tym żelem pod prysznic), stąd pytanie.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 20:11   #456
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Do znawczyń Tesori d'Oriente - Neroli czy Egipt?

Zapachy Tesori przewąchiwałam w Galerii Krakowskiej, konkretnie w apteko-drogerii Mediq, oczywiście w części drogeryjnej Zajrzyj tam.
Egipt wyszedł na mojej skórze bardzo męsko-kolońsko, brrrr.
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2013-06-28 o 20:12
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 19:56   #457
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Do znawczyń Tesori d'Oriente - Neroli czy Egipt?

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Zapachy Tesori przewąchiwałam w Galerii Krakowskiej, konkretnie w apteko-drogerii Mediq, oczywiście w części drogeryjnej Zajrzyj tam.
Egipt wyszedł na mojej skórze bardzo męsko-kolońsko, brrrr.
Dzięki!
Trafiłam na piżmo, orchideę, lilię, lotos, kyfi oraz krem z Marakeszu (ale to ten sam zapach co w wodzie toaletowej, więc też wywąchałam). Neroli niestety nie było, ale i tak pomogło mi to podjąć decyzję - biorę piżmo (tzn wymieniam się z kimś, kto je ma), jest przepiękne, czuję w nim podobieństwo do Essence Rodrigueza (a Essence trzyma się na mnie bardzo krótko, więc będę bardzo zaskoczona jeśli Tesoro będzie trwalsze.
Podobała mi się jeszcze bardzo orchidea - bardzo świeży i optymistyczny zapach, mimo, że orient.
Egipt - faktycznie bardziej dla faceta niż kobiety, mimo, że też jest bardzo ładny.
Neroli chyba kliknę w ciemno w takim razie.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 21:44   #458
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Tesori d'Oriente

Mam pytanie, zauważyłem że są dwie wersje flakonów "Egiptu" stara :"Essenza di Kifi" , oraz nowa, żółta " Blu del Nilo" , czy ktoś miał porównanie obu, czy sam zapach znacznie od siebie odbiega?
Kupiłem wersję "żółtą" i jest bardzo delikatna, świeża, wodna, do tego nietrwała. A tak się napaliłem czytając opisy o przyprawowym charakterze i podobieństwie do Dune.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o.7550.jpg (12,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31_1.jpg (18,2 KB, 25 załadowań)
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 14:17   #459
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Tesori d'Oriente

Dreamer, faktycznie! Myślalam, że to na pewno muszą być te same zapachy, ale dolny napis sugeruje, że może perfumy uległy reformulacji? Strasznie byłoby mi szkoda, bo starszej wersji używam do perfumowania szafy. Jedyny pomysł jaki przychodzi mi do głowy, to zakupienie próbki u jednego ze sprzedawców na Allegro, z zastrzeżeniem, że chodzi o zapach z nowej wersji flakonu.
__________________
Not only are we in the universe, the universe is in us. I don’t know of any deeper spiritual feeling than what that brings upon me.
Neil deGrasse Tyson
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 22:23   #460
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez tahivare Pokaż wiadomość
Dreamer, faktycznie! Myślalam, że to na pewno muszą być te same zapachy, ale dolny napis sugeruje, że może perfumy uległy reformulacji? Strasznie byłoby mi szkoda, bo starszej wersji używam do perfumowania szafy. Jedyny pomysł jaki przychodzi mi do głowy, to zakupienie próbki u jednego ze sprzedawców na Allegro, z zastrzeżeniem, że chodzi o zapach z nowej wersji flakonu.
Ja właśnie zakupiłem ten nowy żółty i bardzo delikatny, nietrwały, dla mnie raczej brzydki.
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 18:10   #461
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Tesori d'Oriente

Przeczytałam, że wcześniej kupiłeś żółty i właśnie teraz też - czyli nadal rozmawiamy o jednym zapachu? Już się pogubiłam.
__________________
Not only are we in the universe, the universe is in us. I don’t know of any deeper spiritual feeling than what that brings upon me.
Neil deGrasse Tyson
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 11:52   #462
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Tesori d'Oriente

Zamówiłam w ciemno serię białe piżmo-wodę,płyn do kąpieli i krem.Łudzę się, że może zapach będzie trochę podobny do Noa Cacharel, co myślicie?
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 12:01   #463
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Zamówiłam w ciemno serię białe piżmo-wodę,płyn do kąpieli i krem.Łudzę się, że może zapach będzie trochę podobny do Noa Cacharel, co myślicie?
Nie, to czyste (dosłownie i w przenośni) białe piżmo - ja jestem zachwycona, lubię mydlane zapaszki na początek dnia.
Noa jest bardziej złożona.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 12:11   #464
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Nie, to czyste (dosłownie i w przenośni) białe piżmo - ja jestem zachwycona, lubię mydlane zapaszki na początek dnia.
Noa jest bardziej złożona.
uuu,no to zobaczymy,bo ja też lubię wszelkie pudry i mydełka,więc może mi się spodoba
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 12:25   #465
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
uuu,no to zobaczymy,bo ja też lubię wszelkie pudry i mydełka,więc może mi się spodoba
Miałaś może coś innego z tej serii? Ja się czaję na Papavero (~Kenzo Flower) Jasmin de Giava z tej serii - replika Angela
Jeszcze neroli z kardamonem jest interesujący.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 12:43   #466
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Tesori d'Oriente

Papavero jest dość podobny do Kenzo Flower, z tym, że jest bardziej jednostajny, nieco mocniej skoncentrowany. Ze wszystkich zapachów Tesori to właśnie Mak jest w mojej ocenie najbardziej podobny do Piżma. Delikatny i pudrowy, ale już o wiele słodszy od Muschio Bianco. Z kolei Kardamon i Neroli przypomniał mi imbirowe Tesori, dość ostry, ale taki jakby zakurzony Z marokańskiej serii najmniej mi się spodobał. Ale warto spróbować, bo każdy lubi co innego Z marokańskiej serii polecam Hibiskus i różowy pieprz oraz Ambrę i szafran, ale zapach ambry jest nieco syntetyczny.


Ja z kolei jestem ciekawa nowych zapachów, tj: Sandalo del Kashmir & Vetiver oraz Vaniglia e Zenzero del Madagascar. Gdyby ktoś coś o nich wiedział proszę o opinię
__________________
Not only are we in the universe, the universe is in us. I don’t know of any deeper spiritual feeling than what that brings upon me.
Neil deGrasse Tyson
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 12:47   #467
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Tesori d'Oriente

Sandalo del Kashmir& Vetiver pachnie głównie vetiverem , potem trochę "sandałowieje" i pachnie jak świeży ogolony facet Typowo męski moim zdaniem .
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 13:18   #468
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez tahivare Pokaż wiadomość
Papavero jest dość podobny do Kenzo Flower, z tym, że jest bardziej jednostajny, nieco mocniej skoncentrowany. Ze wszystkich zapachów Tesori to właśnie Mak jest w mojej ocenie najbardziej podobny do Piżma. Delikatny i pudrowy, ale już o wiele słodszy od Muschio Bianco. Z kolei Kardamon i Neroli przypomniał mi imbirowe Tesori, dość ostry, ale taki jakby zakurzony Z marokańskiej serii najmniej mi się spodobał. Ale warto spróbować, bo każdy lubi co innego Z marokańskiej serii polecam Hibiskus i różowy pieprz oraz Ambrę i szafran, ale zapach ambry jest nieco syntetyczny.


Ja z kolei jestem ciekawa nowych zapachów, tj: Sandalo del Kashmir & Vetiver oraz Vaniglia e Zenzero del Madagascar. Gdyby ktoś coś o nich wiedział proszę o opinię
A czy Kardamon i Neroli wg Ciebie da się porównać do jakiegoś ogólnie znanego zapachu z wyższej półki, tak jak Papavero?
Bo nie wiem, jak pachnie Imbir, więc nie wiem jak się odnieść i jak porównać

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Sandalo del Kashmir& Vetiver pachnie głównie vetiverem , potem trochę "sandałowieje" i pachnie jak świeży ogolony facet Typowo męski moim zdaniem .
Wieje sandałem
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 13:37   #469
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Sandalo del Kashmir& Vetiver pachnie głównie vetiverem , potem trochę "sandałowieje" i pachnie jak świeży ogolony facet Typowo męski moim zdaniem .
O, to coś dla mnie A czy masz może porównanie z Vetyver Malizia? Ten mi się niesamowicie podoba, a obawiam się, że Tesori będzie bardziej takie hmm...że będzie posiadać nuty higieniczne, których nie lubię Jakby nie patrzeć "świeży, ogolony facet" też tak się kojarzy Pomimo niskiej ceny, chyba obawiam się brać w ciemno.

Ulicznico, obawiam się, że niestety nie jestem w stanie do niczego tego kardamonu przyrównać. Na pewno nie licz na piękny, głęboki kardamon. Jeśli tego się spodziewasz, to niestety...
Jedyne z czym mi się kojarzył ten zapach to olejek eteryczny petitgrain, mocno gorzkawy, a niekoniecznie cytrusowy.
__________________
Not only are we in the universe, the universe is in us. I don’t know of any deeper spiritual feeling than what that brings upon me.
Neil deGrasse Tyson
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 13:43   #470
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez tahivare Pokaż wiadomość
O, to coś dla mnie A czy masz może porównanie z Vetyver Malizia? Ten mi się niesamowicie podoba, a obawiam się, że Tesori będzie bardziej takie hmm...że będzie posiadać nuty higieniczne, których nie lubię Jakby nie patrzeć "świeży, ogolony facet" też tak się kojarzy Pomimo niskiej ceny, chyba obawiam się brać w ciemno.

Ulicznico, obawiam się, że niestety nie jestem w stanie do niczego tego kardamonu przyrównać. Na pewno nie licz na piękny, głęboki kardamon. Jeśli tego się spodziewasz, to niestety...
Jedyne z czym mi się kojarzył ten zapach to olejek eteryczny petitgrain, mocno gorzkawy, a niekoniecznie cytrusowy.
O, to już daje jakieś wyobrażenie - właśnie tego kardamonu się bałam, że będzie ciężko i bardziej przyprawowo niż kwiatowo, neroli.
Ale jeśli to coś jak olejek z gorzkiej pomarańczy - to super, chyba go kupię.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 14:09   #471
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Miałaś może coś innego z tej serii? Ja się czaję na Papavero (~Kenzo Flower) Jasmin de Giava z tej serii - replika Angela
Jeszcze neroli z kardamonem jest interesujący.
Mam chińską orchideę-jak dla mnie to duszny, intensywny,trwały zapach kwiatów,wyczuwam tam lilię,a przecież ,chyba, nie ma jej w składzie
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 14:17   #472
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Mam chińską orchideę-jak dla mnie to duszny, intensywny,trwały zapach kwiatów,wyczuwam tam lilię,a przecież ,chyba, nie ma jej w składzie
O, orchidea też mi się podoba - wg mnie to bardzo "wiosenny" zapach, chyba najświeższy w całej serii.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 15:49   #473
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Tesori d'Oriente

Dziewczyny, pomóżcie
Zakochałam się w Hypnotic Poison, niestety finanse chwilowo powstrzymują mnie od zakupu Na fragrantice naczytałam się, że Tesori d'Oriente - Fiore del Dragone pachnie bardzo podobnie Czy któraś z Was miała może okazję porównać?
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 16:02   #474
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Tesori d'Oriente

Doleciało białe piżmo-pierwsze testy są pozytywne-zapach mydła,umytego ciała,a to lubię
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 17:16   #475
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie
Zakochałam się w Hypnotic Poison, niestety finanse chwilowo powstrzymują mnie od zakupu Na fragrantice naczytałam się, że Tesori d'Oriente - Fiore del Dragone pachnie bardzo podobnie Czy któraś z Was miała może okazję porównać?

Tak, to bardzo podobne zapachy. Niestety musisz brać pod uwagę to, że zapachy Tesori są dość płaskie, nieco syntetyczne i ogólnie dość adekwatne do swojej ceny. Jeśli szukasz perfum, którę będą posiadały tę samą nutę przewodnią co HP, to faktycznie FdD ją posiada. Natomiast jakość zapachu jest już niższa. Ale znów: za tak niską cenę warto
__________________
Not only are we in the universe, the universe is in us. I don’t know of any deeper spiritual feeling than what that brings upon me.
Neil deGrasse Tyson
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 19:28   #476
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez tahivare Pokaż wiadomość
Tak, to bardzo podobne zapachy. Niestety musisz brać pod uwagę to, że zapachy Tesori są dość płaskie, nieco syntetyczne i ogólnie dość adekwatne do swojej ceny. Jeśli szukasz perfum, którę będą posiadały tę samą nutę przewodnią co HP, to faktycznie FdD ją posiada. Natomiast jakość zapachu jest już niższa. Ale znów: za tak niską cenę warto
Pięknie dziękuję za odpowiedź
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 19:31   #477
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Tesori d'Oriente

ja miałam HP, potem kupiłam tesori. Niby nuta ta sama, ale ja byłam zawiedziona, brakuje w nim głębi, zapach "nie pracuje" tak jak oryginał. Poza tym wg mnie tesori ma jakąś taką oblepiającą słodycz, taka niefajna landrynka
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 20:16   #478
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
ja miałam HP, potem kupiłam tesori. Niby nuta ta sama, ale ja byłam zawiedziona, brakuje w nim głębi, zapach "nie pracuje" tak jak oryginał. Poza tym wg mnie tesori ma jakąś taką oblepiającą słodycz, taka niefajna landrynka
Tesori kosztuje 20 złotych, nie oczekuj zbyt wiele za taką cenę
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 20:18   #479
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Tesori d'Oriente

odpowiadam na pytanie martyny. Ja tesori kupiłam pod wpływem ekstatycznych komentarzy, nie oczekiwałam cudów. Ale nawet moje niewielkie oczekiwania nie zostały zaspokojone.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 21:09   #480
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Tesori d'Oriente

No to już sama nie wiem... Na mnie HP pachnie jak słodkie migdały na puchatej wanilii i właśnie na czymś podobnym mi zależy. Boję się, że również się zawiodę - niby 20zł to nie majątek, ale zawsze można je odłożyć i zbierać na HP
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-10 23:25:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.