Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-07, 13:07   #2311
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Beauty eggg z LF jest mega kiepski

What's in the box?

Color Wow Speed Dry 150ml (Full Size)
Sol De Janeiro Bum Bum Cream 75ml (Full Size)
MZ Skin Vitamin Infused Mask (Full Size)
Elemis Superfood Glow Priming Moisturiser 60ml (Full Size)
Sweed Mascara 8ml (Full Size)
Dr Jart Cicapair Cream 10ml
Nudestix Mini Magnetic Luminous Eye Colour in shade 'Dew Wap' 2.5g
Iconic Matte Liquid Shadow - 4 shade split (Full Size)
Grande Cosmetics Lip Plump (Full Size)
Też jestem zawiedziona, dosłownie nic mnie z niego nie interesuje, no możne ten primer Elemis.
A zeszłoroczne było super
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 14:05   #2312
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A jaki kolor zamówiłaś?
Ja właśnie zamówiłam jeden odcień, chyba limitowany, na Dolce, ale coś długo czekam. Obstawiam, że się okaże, że nie tylko nie mają na stanie, ale też nie jest dostępny w hurtowniach .


W serii Souffle poziom zadowolenia zależy chyba od odcienia . Mam 3 ciemniejsze i dwa jaśniejsze, i zdecydowanie wolę te ciemniejsze, bo jaśniejsze wychodzą mdło. Niemniej bardzo je lubię za matowo-satynowy efekt, niewysuszanie ust i przyjemną aksamitną konsystencję.
Ten nowy ciemniejszy z limitki Pastel Delices. Tak jakos mnie naszlo, najpierw chcialam Coco Baume, ale mialam je w zeszlym roku i jak mam wybierac to wole podobnego Diora Addicta A z Ink poodbal mi sie kolor na swatchach.

No bo ja wiem, kolor mi odpowiadal, ciemny, brazowawy jakis to byl, ale no nie polubilam sie z sufletem na ustch i tyle

Widze, ze tego nowego rozu jak nie bylo, tak nie ma dalej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 14:41   #2313
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ten nowy ciemniejszy z limitki Pastel Delices. Tak jakos mnie naszlo, najpierw chcialam Coco Baume, ale mialam je w zeszlym roku i jak mam wybierac to wole podobnego Diora Addicta A z Ink poodbal mi sie kolor na swatchach.

No bo ja wiem, kolor mi odpowiadal, ciemny, brazowawy jakis to byl, ale no nie polubilam sie z sufletem na ustch i tyle

Widze, ze tego nowego rozu jak nie bylo, tak nie ma dalej
A to nawet nie wyhaczyłam akurat z tej kolekcji - muszę obadać .


A z Suffle jak ze wszystkim, to wiadomo - albo jest chemia albo nie ma .


Ja róż ostatecznie zdobyłam - bezpośrednio ze stacjonarnego butiku Chanel, ostatnią sztukę . Testów jednak jeszcze nie było - dziś dopiero wpadł w moje ręce
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 14:47   #2314
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Ja róż ostatecznie zdobyłam - bezpośrednio ze stacjonarnego butiku Chanel, ostatnią sztukę . Testów jednak jeszcze nie było - dziś dopiero wpadł w moje ręce
O proszę, gratulacje Jesteś jedną z niewielu w Polsce, które dostąpiły zaszczytu zakupu tego różu

I jak z nim na żywo ? Dalej taki fajny ?

Wrzuć fotkę
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 14:55   #2315
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A to nawet nie wyhaczyłam akurat z tej kolekcji - muszę obadać .


A z Suffle jak ze wszystkim, to wiadomo - albo jest chemia albo nie ma .


Ja róż ostatecznie zdobyłam - bezpośrednio ze stacjonarnego butiku Chanel, ostatnią sztukę . Testów jednak jeszcze nie było - dziś dopiero wpadł w moje ręce
Ja sobie ogladalam co tam ciekawego no i sztyfty rozswietlajace i te pomadki plynne mi wpadly w oko, a ze nigdy nie mialam, to stwierdzialam, ze zaryzykuje jedna

No raczej

Ja szczerze mowiac nawet nie wiem czy go chce, bo nie przepadam za rozami w odcieniu takiego rozu, tym bardziej, ze wszystkie roze z wiosennych limitek w przeszlosci zbylam, wiec nie sadze zeby z tym bylo inaczej A malo nie kosztuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 15:23   #2316
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Beauty eggg z LF jest mega kiepski

What's in the box?

Color Wow Speed Dry 150ml (Full Size)
Sol De Janeiro Bum Bum Cream 75ml (Full Size)
MZ Skin Vitamin Infused Mask (Full Size)
Elemis Superfood Glow Priming Moisturiser 60ml (Full Size)
Sweed Mascara 8ml (Full Size)
Dr Jart Cicapair Cream 10ml
Nudestix Mini Magnetic Luminous Eye Colour in shade 'Dew Wap' 2.5g
Iconic Matte Liquid Shadow - 4 shade split (Full Size)
Grande Cosmetics Lip Plump (Full Size)
Widziałam i nawet mnie to ucieszyło, bo nie kusi. Kiedyś te jaja wielkanocne były super i naprawdę opłacało się je kupować. To samo z TrendMood box.

Dziewczyny, macie jakieś doświadczenia ze szminką YSL Slim, dokładnie ? Zachwycił mnie odcień 36 Pulsating Rosewood na obrazku, no ale właśnie, często te obrazki nijak się maja i nie znam formuły, a tak w ciemno nie chcę zamawiać. Ewentualnie może kojarzycie coś identycznego z innych marek, obojętnie cenowo? Znając życie, mam 10 identycznych w szufladzie, ale ostatnio weszło mi straszne ciśnienie na szminki i konturówki w chłodnych brązach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ysl.jpg (103,4 KB, 55 załadowań)
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 16:06   #2317
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Widziałam i nawet mnie to ucieszyło, bo nie kusi. Kiedyś te jaja wielkanocne były super i naprawdę opłacało się je kupować. To samo z TrendMood box.

Dziewczyny, macie jakieś doświadczenia ze szminką YSL Slim, dokładnie ? Zachwycił mnie odcień 36 Pulsating Rosewood na obrazku, no ale właśnie, często te obrazki nijak się maja i nie znam formuły, a tak w ciemno nie chcę zamawiać. Ewentualnie może kojarzycie coś identycznego z innych marek, obojętnie cenowo? Znając życie, mam 10 identycznych w szufladzie, ale ostatnio weszło mi straszne ciśnienie na szminki i konturówki w chłodnych brązach
A co on taki obsypany jak krupczatka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-07, 16:30   #2318
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A co on taki obsypany jak krupczatka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojęcia, co grafik miał na myśli
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 17:09   #2319
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89523170]O proszę, gratulacje Jesteś jedną z niewielu w Polsce, które dostąpiły zaszczytu zakupu tego różu

I jak z nim na żywo ? Dalej taki fajny ?

Wrzuć fotkę [/QUOTE]
Jeśli wierzyć danym z infolinii, to jedną z siedmiu (4 sztuki były stacjonarnie, a online ponoć 3 ).
A tak naprawdę to miałam strasznego fuksa i w grę wchodziły dosłownie minuty. Muszę przy okazji powiedzieć, że obsługa z warszawskiego salonu firmowego jest na najwyższym poziomie - przemiłe babeczki.

Na żywo jeszcze wnikliwie nie oglądałam, bo do domu jak dotąd nie dotarłam, a w pracy nie miałam czasu, ale obiecuję, że jeśli nie dziś, to w najbliższych dniach wrzucę foty.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sobie ogladalam co tam ciekawego no i sztyfty rozswietlajace i te pomadki plynne mi wpadly w oko, a ze nigdy nie mialam, to stwierdzialam, ze zaryzykuje jedna

No raczej

Ja szczerze mowiac nawet nie wiem czy go chce, bo nie przepadam za rozami w odcieniu takiego rozu, tym bardziej, ze wszystkie roze z wiosennych limitek w przeszlosci zbylam, wiec nie sadze zeby z tym bylo inaczej A malo nie kosztuje
Odcień różu na pewno jest cukierkowy, taki typowo wiosenny, a jak będzie na twarzy - to się okaże . W sumie za takimi odcieniami jakoś specjalnie nie przepadam, ale lubię z kolei róże z połyskiem, rozświetlające, więc liczę, że będę zadowolona.
Poza tym mam tę nieciekawą przypadłość, że na hasło „limited” dostaję małpiego rozumu i po prostu muszę mieć - ot taka durna baba ze mnie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 17:17   #2320
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Odcień różu na pewno jest cukierkowy, taki typowo wiosenny, a jak będzie na twarzy - to się okaże . W sumie za takimi odcieniami jakoś specjalnie nie przepadam, ale lubię z kolei róże z połyskiem, rozświetlające, więc liczę, że będę zadowolona.
Poza tym mam tę nieciekawą przypadłość, że na hasło „limited” dostaję małpiego rozumu i po prostu muszę mieć - ot taka durna baba ze mnie
No otoz to, mam obecnie juz tylko jeden cukierkowy i niezbyt go lubie, co uzyje to zirytowana jestem, stad mysl, ze ten z limitki raczej nie pode mnie odcien
Mimo, ze akurat u mnie obecnie haslo "limitka" nie dziala, to jednak rozumiem, ze na innych moze dzialac, w koncu limitowane to jakby eksluzywne bardziej, bo dostepne tylko przez krotki okres czasu A mnie po prostu cos musi uwiesc, niewazne limitka, czy stala kolekcja, ale najlepiej jak z butow mnie wyrywa wtedy jestem sklonna sie porwac na cos

Mam nadzieje, ze skoro fartem udalo Ci sie ten roz kupic, to bedziesz jednak z niego zadowolona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 17:43   #2321
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No otoz to, mam obecnie juz tylko jeden cukierkowy i niezbyt go lubie, co uzyje to zirytowana jestem, stad mysl, ze ten z limitki raczej nie pode mnie odcien
Mimo, ze akurat u mnie obecnie haslo "limitka" nie dziala, to jednak rozumiem, ze na innych moze dzialac, w koncu limitowane to jakby eksluzywne bardziej, bo dostepne tylko przez krotki okres czasu A mnie po prostu cos musi uwiesc, niewazne limitka, czy stala kolekcja, ale najlepiej jak z butow mnie wyrywa wtedy jestem sklonna sie porwac na cos

Mam nadzieje, ze skoro fartem udalo Ci sie ten roz kupic, to bedziesz jednak z niego zadowolona
Na swoje usprawiedliwienie dodam, że jeśli coś od początku mi się zdecydowanie nie podoba, to „limitka” mnie nie rusza, ale jeśli dana rzecz mnie interesuje tak wstępnie, to utrudniona dostępność bardziej mnie skłania do zakupu niż zniechęca
Choć tak naprawdę to nie ma reguł
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-07, 18:18   #2322
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na swoje usprawiedliwienie dodam, że jeśli coś od początku mi się zdecydowanie nie podoba, to „limitka” mnie nie rusza, ale jeśli dana rzecz mnie interesuje tak wstępnie, to utrudniona dostępność bardziej mnie skłania do zakupu niż zniechęca
Choć tak naprawdę to nie ma reguł
No wiesz, trzeba miec jakies guilty pleasure, w koncu zyje sie tylko raz

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

A czy ktos ma moze i nie potrzebuje kodu urodzinowego na % do Douglasa? Chodzi mi o marke wykluczona z normalnych promek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 18:53   #2323
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Oto moja zdobycz
W rzeczywistości odcień jest ciut bardziej różowy, na zdjęciach wygląda cieplej.
Na razie tylko w sztucznym świetle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 97AB7022-FE8C-4582-9993-E00DB1DFE4EF.jpeg (77,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 0E5F0030-D3C4-4C0A-A863-9FD557F76BA9.jpeg (79,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 545F30EB-3DDD-417E-97D2-B1DAAED30CD0.jpeg (83,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 2D26A958-C557-473D-AAE9-3635E51F4A57.jpeg (60,2 KB, 40 załadowań)
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 21:13   #2324
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Bardzo ładny, teraz to i ja go zachciałam!

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 22:28   #2325
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Piękny ten róż, napisałam dziś do nich przez formularz czy jeszcze będzie, ciekawe co odpiszą.
Na mnie niestety tez działa hasło limitka, jak mi się coś zupełnie nie podoba to nie, ale jeśli jestem niezdecydowana to zaraz jednak się decyduję a potem dużo tych rzeczy leży w szufladzie…ostatnio właśnie wyciągnęłam limitke wiosenna z zeszłego roku, taki pomarańczowy róż. Zaraz po zakupie go używałam a potem jakoś o nim zapomniałam, wyglada prawie jak nowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 07:23   #2326
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Tak dumam jak zrobić zamowienie w Sephora z tym dzisiejszym kodem zeby opłacało mi sie wybrac 3 miniatury.
Problem w tym ze kod nie dziala do produkt9w przecenionych czyli wszystkich cen oznaczonych na czerwono.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 08:23   #2327
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Piękny ten róż, napisałam dziś do nich przez formularz czy jeszcze będzie, ciekawe co odpiszą.
Na mnie niestety tez działa hasło limitka, jak mi się coś zupełnie nie podoba to nie, ale jeśli jestem niezdecydowana to zaraz jednak się decyduję a potem dużo tych rzeczy leży w szufladzie…ostatnio właśnie wyciągnęłam limitke wiosenna z zeszłego roku, taki pomarańczowy róż. Zaraz po zakupie go używałam a potem jakoś o nim zapomniałam, wyglada prawie jak nowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie tak mam


Trzymam kciuki, żeby się jednak pojawił w sprzedaży .


Dziś się nim pomalowałam. Na twarzy wychodzi dość delikatnie, odcień ma taki, że będzie pasował do większości karnacji, aczkolwiek na pewno nie jest to typowo chłodny róż, raczej ciepły, choć nie aż tak, jak wyszło na powyższych zdjęciach.


Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Tak dumam jak zrobić zamowienie w Sephora z tym dzisiejszym kodem zeby opłacało mi sie wybrac 3 miniatury.
Problem w tym ze kod nie dziala do produkt9w przecenionych czyli wszystkich cen oznaczonych na czerwono.
Potwierdzam, kod nie działa na produkty przecenione lub ze specjalną ceną, nie kumuluje się z innymi kodami, a do tego bywały problemy z działaniem tego kodu na marki wyłączone co do zasady z promocji.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 08:58   #2328
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

To ja się wyłamię z zachwytów nad różem. Totalnie nie moja kolorystyka. Po początkowym zachwycie (wywołanym materiałami pracowymi tu wrzuconym) bardzo chciałam go kupić, ale już jakiś czas temu ktoś wrzucił na insta swatche i wiedziałam, że to nie kosmetyk dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 09:06   #2329
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
To ja się wyłamię z zachwytów nad różem. Totalnie nie moja kolorystyka. Po początkowym zachwycie (wywołanym materiałami pracowymi tu wrzuconym) bardzo chciałam go kupić, ale już jakiś czas temu ktoś wrzucił na insta swatche i wiedziałam, że to nie kosmetyk dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo tak naprawdę to nie jest produkt jakoś szczególnie odkrywczy czy unikatowy. Zresztą nie ukrywajmy - w kolorówce już chyba wszystko było .
Ja też nie pieję z zachwytu, po prostu mi się podoba
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-08, 09:30   #2330
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeśli wierzyć danym z infolinii, to jedną z siedmiu (4 sztuki były stacjonarnie, a online ponoć 3 ).
Haha, dobre. Co oni taką słabą wiarę mieli w Polki i myśleli, że u nas się to cudo słabo będzie sprzedawać ? Dzbany.

Róż jest śliczny, ale nie wiem czy nie byłby zbyt ciemny dla mnie. Na zdjęciach w każdym razie widzę go w nasyconym, koralowym różu. Pewnie trzeba by go oszczędnie aplikować.

Na mnie limitowanie zupełnie nie działa, na mnie działa napalenie od pierwszego wejrzenia Jak mi się coś spodoba to zaczynam tego pragnąć. BARDZO

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zresztą nie ukrywajmy - w kolorówce już chyba wszystko było .
Dokładnie.
I człowiek jest taki durny, że pomimo tego, że sobie to przecież uświadamia, to i tak szał na kolejną zdobycz do kolekcji <której już nie ma gdzie upchnąć>

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziś się nim pomalowałam. Na twarzy wychodzi dość delikatnie, odcień ma taki, że będzie pasował do większości karnacji, aczkolwiek na pewno nie jest to typowo chłodny róż, raczej ciepły, choć nie aż tak, jak wyszło na powyższych zdjęciach.
Jak jest deliktany i ciepły to jednak byłby dla mnie dobry, niestety

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-03-08 o 09:31
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 09:40   #2331
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89523976]Haha, dobre. Co oni taką słabą wiarę mieli w Polki i myśleli, że u nas się to cudo słabo będzie sprzedawać ? Dzbany.

Róż jest śliczny, ale nie wiem czy nie byłby zbyt ciemny dla mnie. Na zdjęciach w każdym razie widzę go w nasyconym, koralowym różu. Pewnie trzeba by go oszczędnie aplikować.

Na mnie limitowanie zupełnie nie działa, na mnie działa napalenie od pierwszego wejrzenia Jak mi się coś spodoba to zaczynam tego pragnąć. BARDZO [/QUOTE]
1. Zgadzam się .

2. Róż jest dość jasny wg mnie, nasycony też nie za bardzo, można użyć cięższej ręki

3. Na mnie działa wszystko -

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89523976]
Dokładnie.
I człowiek jest taki durny, że pomimo tego, że sobie to przecież uświadamia, to i tak szał na kolejną zdobycz do kolekcji <której już nie ma gdzie upchnąć>[/QUOTE]
O to to


[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89523976]
Jak jest deliktany i ciepły to jednak byłby dla mnie dobry, niestety [/QUOTE]
Niestety tak
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 09:49   #2332
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Niestety tak
To chyba jednak męża po butikach w Azji przegalopuję. Nie ma wyjścia O ile to do nich już weszło. Muszę sprawdzić.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 09:53   #2333
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89524012] To chyba jednak męża po butikach w Azji przegalopuję. Nie ma wyjścia O ile to do nich już weszło. Muszę sprawdzić.[/QUOTE]
Pewnie, że tak
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 12:28   #2334
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Nie bedzie mi dane sprawdzic tej Rouge Allure Ink, bo chanel mi anulowalo zamowienie, nei wiedziec czemu, bo produkty sa dostepne na stronie ale nie chca mojej kasy to nie, plakac nie bede

Za to zainteresowaly mnie te roze w tym duzym quadzie, na necie tez pozytywnie o nich mowia, a kolory do mnie w sumie przemawiaja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 12:35   #2335
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Tak dumam jak zrobić zamowienie w Sephora z tym dzisiejszym kodem zeby opłacało mi sie wybrac 3 miniatury.
Problem w tym ze kod nie dziala do produkt9w przecenionych czyli wszystkich cen oznaczonych na czerwono.

A co to za kod? Chyba nie dostałam, mam tylko wczorajsze info o dniach VIP do 18.03.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
A co to za kod? Chyba nie dostałam, mam tylko wczorajsze info o dniach VIP do 18.03.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jednak znalazłam takie sobie te prezenty, wydaje mi się ze niedawno było to samo, chciałam wtedy wybrać między innymi butelkę na wodę eris ale za każdym razem mi ją wywalało z koszyka wiec się obraziłam i nic nie kupiłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 09:46   #2336
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie bedzie mi dane sprawdzic tej Rouge Allure Ink, bo chanel mi anulowalo zamowienie, nei wiedziec czemu, bo produkty sa dostepne na stronie ale nie chca mojej kasy to nie, plakac nie bede

Za to zainteresowaly mnie te roze w tym duzym quadzie, na necie tez pozytywnie o nich mowia, a kolory do mnie w sumie przemawiaja
O, to niefajnie. Nie cierpię anulowania zamówień.

Też oglądałam te quady w necie, ale w żadnym kolory mi do końca nie pasują, a tak naprawdę to najchętniej zrobiłabym sobie własną kompozycję z tych dwóch
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 10:18   #2337
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Na allegro serum z wittamina C Eveline wystawilo po 19 zl.
Dobrac cena choć w Rossmann rowniez ma byc od 1 kwietnia po 23.99zl
Rzadko jednak kupuje stacjonarnie.

Wzięłam 2 serum z maseczką minus kod rabatowy 10zl i. darmowa wysyłka SMART
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2023-03-09 o 10:23
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 10:59   #2338
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O, to niefajnie. Nie cierpię anulowania zamówień.

Też oglądałam te quady w necie, ale w żadnym kolory mi do końca nie pasują, a tak naprawdę to najchętniej zrobiłabym sobie własną kompozycję z tych dwóch
Oczywiscie nie odpisali, dlaczego anulowali skoro produkty caly czas dostepne na stronie nie mowiac ze na moj inny mail czekam na odpowiedz od niedzieli obsluga klienta iscie chanelowska

Mnie sie ten jasniejszy w calosci spodobal, wiec sprawilam sobie wczoraj na dzien kobiet w sephorze, obawialam sie ze rozswietlacz bedzie za ciemny, ale nie jest zle, ma fajny odcien.

EDIT, uzylam calego quadu i jestem nim zachwycona, deliktnie podkresla policzki,kolory mozna miksowac razem i tez super, nie dla osob co lubia konkret i mocna pigmentacje, tak dla osob, ktore wola subtelnie i promiennie.
Na oczach nie uzywalam poki co, ale nie taki byl moj cel kupujac je
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-03-09 o 13:52
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 13:51   #2339
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A tak naprawdę to miałam strasznego fuksa i w grę wchodziły dosłownie minuty. Muszę przy okazji powiedzieć, że obsługa z warszawskiego salonu firmowego jest na najwyższym poziomie - przemiłe babeczki.
Już wiem kto mi gwizdnął sprzed nosa róż!
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 13:51   #2340
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wiesz, trzeba miec jakies guilty pleasure, w koncu zyje sie tylko raz

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

A czy ktos ma moze i nie potrzebuje kodu urodzinowego na % do Douglasa? Chodzi mi o marke wykluczona z normalnych promek
Ja mam ale zamierzam użyć Chociaż i on ma jakieś wyłączenia: "Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie dotyczy zakupu produktów marki Dyson, The Ordinary, kalendarzy adwentowych, zestawu Estée Lauder Blockbuster, karty podarunkowej Douglas, produktów opisanych na karcie produktu jako niepodlegające rabatom oraz produktów Partnerów (oznaczonych komunikatem „wysyłka przez Douglas Partner”). Nie łączy się z innymi promocjami."

Mam kod z Syforki też ale co z tego jak tu i tu praktycznie wszystkie moje zachciewajki niedostępne Muszę się uzbroić w cierpliwość, a z tym ciężko bo chciało by się sprawić przyjemność już

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89523976]Haha, dobre. Co oni taką słabą wiarę mieli w Polki i myśleli, że u nas się to cudo słabo będzie sprzedawać ? Dzbany.

Róż jest śliczny, ale nie wiem czy nie byłby zbyt ciemny dla mnie. Na zdjęciach w każdym razie widzę go w nasyconym, koralowym różu. Pewnie trzeba by go oszczędnie aplikować.

Na mnie limitowanie zupełnie nie działa, na mnie działa napalenie od pierwszego wejrzenia Jak mi się coś spodoba to zaczynam tego pragnąć. BARDZO

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------



Dokładnie.
I człowiek jest taki durny, że pomimo tego, że sobie to przecież uświadamia, to i tak szał na kolejną zdobycz do kolekcji <której już nie ma gdzie upchnąć>

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------



Jak jest deliktany i ciepły to jednak byłby dla mnie dobry, niestety [/QUOTE]

O to to najgorsze Dlatego ja już tak bardzo sporadycznie coś kupuję, a przynajmniej się staram

Pisałyście sporo o cieniach. Z takich do codziennego użytku i nie za mocny pigment, tylko taki wyważony, ultra łatwa w obsłudze z pięknymi błyskami to Makeup By Mario Ethereal Eyes. No świetna jest, bardzo droga była, ale nie żałuję zakupu. Palety Pat mnie nie kuszą, może trochę przez chwilę, ale patrzę na cenę, na szalone kolory i mówię sobie nieeee po co Za to kupiłam nową paletę Affect Timeless Moments, też dzienniaczkowa, ale jeszcze nie użyłam. Nie wiem czy to już starość, że idę w takie grzeczne kolory
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.