Dobry Fryzjer w Zielonej Górze - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 18:29   #121
malwismichalka
Przyczajenie
 
Avatar malwismichalka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Piszcieeeee!!!! ...((....
malwismichalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 18:30   #122
malwismichalka
Przyczajenie
 
Avatar malwismichalka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

słyszałam cos o dekoloryzacji..? na czym ona polega? i ile ona kosztuje?
malwismichalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 13:12   #123
mishell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Wink Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Witajcie jestem ciemną blondynką a chciałabym rozjaśnić włosy tak by wyglądały NATURALNIE i by odcień był dobrze dobrany. Nie mam pojęcia, gdzie się wybrać...??!! Jestem w stanie zapłacić każdą sumę, byleby fryzjer dobrał mi profesjonalnie kolor i nie spartaczył roboty(nigdy nie farbowałam włosów)
Proszę o rady
mishell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 10:10   #124
julka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 34
GG do julka29
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Witam. czy ktos moze polecić dobrego ale w miare taniego fryzjera? chce zrobic odrosty i ewentualnie pasemka ale nie znam gdzie mogłabym sie udac. dzwoniłam do paru zakładów ale troche mnie te ceny przeraziły. ok 150zł jak dla mnie to troche duzo.
julka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 22:10   #125
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez mishell Pokaż wiadomość
Witajcie jestem ciemną blondynką a chciałabym rozjaśnić włosy tak by wyglądały NATURALNIE i by odcień był dobrze dobrany. Nie mam pojęcia, gdzie się wybrać...??!! Jestem w stanie zapłacić każdą sumę, byleby fryzjer dobrał mi profesjonalnie kolor i nie spartaczył roboty(nigdy nie farbowałam włosów)
Proszę o rady
Witaj,
Ja też jestem ciemną blondynką, a przynajmniej kiedyś tak było, bo dawno nie widziałam swojego naturalnego koloru
Z czystym sumieniem mogę Ci polecić salon Śpiewaka na Westerplatte. Właśnie wczoraj u niego byłam, już drugi raz, no i muszę przyznać, że pierwszy raz jestem aż tak zadowolona z fryzjera. Do tej pory fryzjerki ścinały mnie zawsze tak samo (mam cienkie włosy, z którymi trudno zrobić coś rozsądnego). Jeśli chodzi o blond, to zawsze kończyło się na pasemkach, a kondycja moich włosów wołała o pomstę do nieba. Śpiewak wybrał mi kolor jakiś taki beżowy i przede wszystkim położył farbę na całe włosy, które, o dziwo, się od tego rozjaśniły bez większych problemów. Najpierw kolor wydał mi się żółty, ale teraz, kiedy już się przyzwyczaiłam do szoku po zmianie z pasemek, czuję się jakby był moim naturalnym. Naprawdę z przyjemnością patrzę w lustro, a z reguły wizyta u fryzjera kończyła się dla mnie w najlepszym razie poczuciem bezradności. Zbieram wiele pochwał za ten kolor, a nawet niektórzy się nabierają, ze to mój własny, naturalny blond. No i włosy są w lepszym stanie, choć oczywiście mogłyby być jeszcze bardziej.
W sumie nie jest nawet tak drogo. Za farbowanie i ścięcie włosów do łopatek zapłaciłam 170 zł. U przeciętnej fryzjerki z reguły i tak dawałam za to 150zł.
Sorki, że się tak rozpisałam, ale naprawdę sama się dziwię, że dało się z moich połamanych piórek zrobić coś, co przypomina fryzurę, a wydaje mi się, że właśnie takiego efektu jak mój (jeśli chodzi o kolor, bo ogólny stan włosów pewnie masz lepszy) oczekujesz.
Pozdrawiam
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 05:55   #126
malwismichalka
Przyczajenie
 
Avatar malwismichalka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Znacie Kogoś kto przedłuża włosy???? za nie wielkie pieniadze..??? pozdrawiam..)...
malwismichalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 05:56   #127
malwismichalka
Przyczajenie
 
Avatar malwismichalka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

dodam jeszcze ze nie chodzi mi zeby miec te wlosy nie wiem jak długo. Chce po prostu zobaczyc jak to jest
!!~~)
malwismichalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 13:37   #128
ke3r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

szukam męskiego fryzjera co by ogarnął mi włosy na coś takiego możecie kogoś mi poradzić ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2713276547_9a2b2963d6.jpg (49,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg manutd-cristiano-ronaldo.jpg (25,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cristiano-ronaldo.jpg (6,2 KB, 9 załadowań)
ke3r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 13:43   #129
malwismichalka
Przyczajenie
 
Avatar malwismichalka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez ke3r Pokaż wiadomość
szukam męskiego fryzjera co by ogarnął mi włosy na coś takiego możecie kogoś mi poradzić ?
http://th.interia.pl/30,b9a387d01212...no-ronaldo.jpg


W ZG w carefour salon "EVOLUTION" tam Ci cos takiego zrobia pozdrawiam ok 40 zl
malwismichalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 13:55   #130
ke3r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

rozumiem że trzeba się tam umawiać wcześniej tak ?
będę musiał druknąć kartkę z zdjęciami
ke3r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 15:16   #131
malwismichalka
Przyczajenie
 
Avatar malwismichalka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez ke3r Pokaż wiadomość
rozumiem że trzeba się tam umawiać wcześniej tak ?
będę musiał druknąć kartkę z zdjęciami


no tak najlepiej zadzwonic dzien przed i bedzie ok... jasne ze mozesz wydrukowac
malwismichalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 15:17   #132
malwismichalka
Przyczajenie
 
Avatar malwismichalka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez malwismichalka Pokaż wiadomość
no tak najlepiej zadzwonic dzien przed i bedzie ok... jasne ze mozesz wydrukowac
ale na miejscu masz katalog z fryzurkami .. albo po prostu wytlumaczysz jak chcesz i bedzie oki
malwismichalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 17:50   #133
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

tak dokladnie evolution w carrefourze, do Pawła Jaszczyszyna

pozdrawiam
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 12:19   #134
czekoada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
GG do czekoada
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

hmm hmmm czytam wasze wypowiedzi i doszlam do wniosku ze najlepiej by sie bylo wybrac do pana darka z salonu spiewak & matyja.. mam tylko pytanie czy jego miejsce pracy jest nadal aktualne? nprosze o jak najszybsza odpowiedz i czy trzeba sie tam umawiac z duzym wyprzedzeniem?
czekoada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 15:39   #135
gadajacaglowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Pan Dariusz nadal pracuje na ul. Westerplatte. Byłam u niego w czwartek (znowu jestem strasznie zadowolona) i z tego co wiem to terminy są dość odległe - koniec października/początek listopada. Ja sama zapisywałam się miesiąc wcześniej.
gadajacaglowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 10:32   #136
czekoada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
GG do czekoada
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

to bardzo nie dobrze bo dobrego fryzjera potrzebuje juz teraz.. a moze znacie jeszce kogos zaufanego i godnego polecenia?;>
czekoada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 13:07   #137
Berlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 60
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Witajcie..
Byłam kilka dni temu w Carlo Biani. Chociaż nie wymagałam niczego niesamowitego - zależało mi na lekkim podcieciu końcówek i małym wycieniowaniu przy buzi - efekt nie jest za ciekawy. Mysle ze dodatkowo przepalili mi koncowki wlosow, poniewaz mialam robiona kuracie nawilzajaca a pozniej podczas suszenia chyba temperatura byla za wysoka i efekt jest taki ze konce wlosow sa jak po ostrej trwalej. Twarde, sztywne i jasniejsze.. Kiedys, kiedy pracowala tam jeszcze Pani Ania Kondratowicz ( Loczek ) taka sytuacja nie mialaby miejsca. Bylam ZAWSZE zadowolona, wlosy byly pieknie sciete, ukladaly sie cudownie nawet po kilku miesiacach .. Pani Ania odeszla jednak juz okolo dwa lata temu na urlop maciezynski, a ja nadal ja wspominam ... Czy ktorac z Was, drogie dziewczyny slyszala moze o Niej ? Moze otworzyla gdzies Swoj zaklad fryzjerski ??? Jesli cos wiecie, piszcze ... Bede bardzo wdzieczna za informacje ...
Berlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 18:32   #138
malwismichalka
Przyczajenie
 
Avatar malwismichalka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Wink Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Wie ktoś może ile kosztuje farbowanie włosów w Carlo Biani? włosy mam do ramion + uczesanie ???
malwismichalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 08:05   #139
Berlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 60
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?


Ja ostatnio tylko cięłam i modelowałam.Zapłaciłam 60zl... Podam jednak numer telefonu pod który można dzwonić i omawiać sie na wizyty oraz pytać o ceny ...
tj. 068 325 41 06
Berlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 05:29   #140
malwismichalka
Przyczajenie
 
Avatar malwismichalka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Exclamation Helllllpppppp meeeee!!!!

Byłam w Carlo Biani ogólnie jestem zadowolona co do koloru włosów..)../ Moje włosy dosyc sporo przeżyły ;((( i są jak z gumy ( Pani w Bląd krótkich włosach mówiła mi o jakis zabiegach odnawiających...ok 99zl on kosztował czy wie ktos moze jak sie on nazywa albo podajcie inne jakie Robiłyście w Carlo Biani i jesteście po nich zadowolone( HELLLLLLPPPPP !!!!!!!!!!!!!!!!!:confuse d:
malwismichalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:57   #141
xxx87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Witam wszystkich!

Rowniez mam pytanko odnosnie fryzury, chodzi o dobrego fryzjera meskiego. Zapuscilem wlosy i chcialbym sobie strzelic cos takiego:

http://popularbiographies.files.word.../zac-efron.jpg
http://www.blog-city.info/en/img4/45...1-05182007.jpg
http://www.aolcdn.com/red_galleries/...-400ds0814.jpg

Fryzury zasadniczo roznia sie nieco dlugoscia i ulozeniem, ale chodzi mi o ogolna forme. Czekam na propozycje. Pozdrawiam

Edytowane przez xxx87
Czas edycji: 2009-01-04 o 22:59
xxx87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 01:44   #142
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Hej! Nosze się z zamiarem pójscia do fryzjera i zastanawiam się, czy u Śpiewaka udało by się zrobić tę fryzure? I czy przy włosach wywijających się na końcach z powodu cieniowania dało by się uzyskać tę fryzurę bez prostowania, za pomocą samego jedwabiu na włosach w zasadzie prostych (pomijając te cieniowanie którego już pewnie nie będzie po stworzeniu fryzury)? http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura65865.htm#
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (25,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg harrypotter5prem70.jpg (41,3 KB, 34 załadowań)
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 22:15   #143
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Ja też bym chciała wreszcie zmienić fryzjera, bo od lat ścinam się u tej samej fryzjerki w Świebodzinie i pomimo, że ścina "bezpiecznie", to jednak zawsze tak samo. mam włosy długie, ciemne, do połowy pleców, ostatni raz farbowane były ponad rok temu, lekko cieniowane i długie chyba chciałabym zostawić, ale może jakiś inny fryzjer potrafiłby jednak nadać im inny kształt ?

Poza tym bardzo zależy mi na jakimś zabiegu, który sprawiłby, że włosy będą się bardzo błyszczeć Kilka dni temu dziewczyna w Douglasie powiedziała mi, ze jest podobno jakaś farba/nie farba (Natura coś tam, dokładnie mi nie tłumaczyła) z Welli, która właśnie to czyni z włosami.
Czy może wiecie o co mi chodzi ?

Z tego wątku wytypowałam 2 fryzjerów w ZG, którzy mogliby coś doradzić w kwestii cięcia:
1/ Spiewak &Matyja - p. Darek
2/ eVolution - Carerefour - p. Paweł Jaszczyszyn

Czy dobrze celuję ? Poza tym nie chciaabym wydać powyżej 100 zł.

Doradźcie mi coś.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 11:47   #144
aza-h
Raczkowanie
 
Avatar aza-h
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Szukam dobrego fryzjera z wyobraźnią, który wyczarowałby jakąś elegancką fryzurkę z mojej szopy >< mam ciemnobrązowe włosy do łopatek, strasznie się wywijają każdy w inną stronę i generalnie bez prostownicy nie można tego bajzlu ogarnąć :/ Nie wiecie ile w Ewie, Carlo Biani etc. kosztowałyby, że tak to nazwę, konsultacje dot.wyboru fryzurki? Może którąś z was już jakiś zielonogórski fryzjer uratował z takiej "szopy"? Myślałam o lekkim rozjaśnieniu wlosów, może przydałaby sie trwała (kręcenie albo prostowanie, bo moje włosy to nie są ani loki ani fale ani proste), ile trwałe kosztują w tych salonach? Ajuto
__________________
I am mine.
aza-h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 16:47   #145
elcia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 12
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Szukam fryzjera w zielonej górze który robi ładne fryzury ślubne ?
Czy znacie takiego ? Może znacie fryzjera który jest połączony z salon fryzjerski z salonem kosmetycznym :-D
elcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 23:37   #146
dominisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 21
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

sprawdź www.studiourody.h2.pl

ale to pod zieloną kawałek

Cytat:
Napisane przez malwismichalka Pokaż wiadomość
dodam jeszcze ze nie chodzi mi zeby miec te wlosy nie wiem jak długo. Chce po prostu zobaczyc jak to jest
!!~~)
dominisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:19   #147
kasia44
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Witam! Kiedyś mieszkałam troche w ZG. Byłam raz z koleżanką w takim salonie u sympatycznej pani , niepamiętam wogle jak się nazywa i jaka ulica. Wiem ze to było jakieś osiedle z blokami i ten salon taki mały. Panie tam pracowały na Matrixie. Pamiętam tylko dziwną rzecz, że właścicielka salonu fryzjerka miała uczulenie na farbe i niemogła nakładać ;-) Farbe robiła jakaś Marzena. Ale widziałam że koleżance bardzo ładną fryzurke zrobiła i sama dobrała i wszystko. Pozdrawiam ! Może kiedyś odnajdziecie tą panią. P.S Wydaje mi się że się nazywała jakoś tak inaczej, może i ta Kalina . Coś takiego było że nie pospolite imię.
kasia44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 08:32   #148
asaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

witam dziewczyny! dwa dni temu rozczesałam swoje 3-letnie dredy, włosy mam zniszczone i postrzępione ale udało się bez obcinania. szukam jakiegoś dobrego fryzjera który dobierze coś co będzie mi pasowało. nie ukrywam że nie lubie wizyt w salonach bo efekty końcowe były tragiczne. Słyszałam coś o panu Arturze z nowej ery na wyszyńskiego czy któraś może coś o nim powiedzieć.
asaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:31   #149
hanuga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

HEJ!!
ponawiam pytanko, gdzie znajdę dobrego w miarę taniego fryzjera w Zielonej? nie pójdę do carlo biani bo wg mnie to kiepski salon, u pana Darka i u p. Sylwii jakie są mniej więcej ceny? mam włosy do ramion, dość cienkie i falujące się mniej lub bardziej w zależności od pogody, chciałabym, żeby ktoś dobrał mi taką fryzurkę, która możnaby było szybciutko ułozyć i żeby pasowała do mojej twarzy, zależy mi tylko na ścięciu bo farbuje je sama
Z góry dzięki!!
hanuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 18:00   #150
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez hanuga Pokaż wiadomość
HEJ!!
ponawiam pytanko, gdzie znajdę dobrego w miarę taniego fryzjera w Zielonej? nie pójdę do carlo biani bo wg mnie to kiepski salon, u pana Darka i u p. Sylwii jakie są mniej więcej ceny? mam włosy do ramion, dość cienkie i falujące się mniej lub bardziej w zależności od pogody, chciałabym, żeby ktoś dobrał mi taką fryzurkę, która możnaby było szybciutko ułozyć i żeby pasowała do mojej twarzy, zależy mi tylko na ścięciu bo farbuje je sama
Z góry dzięki!!
Ja byłam jakieś 1,5 miesiąca temu u p. Pawła Jaszczyszyn w Evolution w Carrefour. Mam włosy za ramiona i też tylko ścinałam. Ułożył mi nawet Zapłaciłam 60 zł. Jestem zadowolona z cięcia, stopniowania
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-14 12:35:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.