kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-06, 21:12   #31
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Racja Poszperam na stoisku Clinique. A uzywalas moze tego nowego toniku Anti Blemish Solutions? Mnie kusi bo z moja tlusta skora musze dmuchac na zimne Jestem ciekawa jakichs rzeczowych opinii na jego temat, ale jest bardzo nowy i opinii brak...
Tu jest link: http://www.boots.com/brandrooms/clinique.jsp?

Mysle tez nad tym pudrem/rozem/rozswietlaczem... Co to wlasciwie jest? Ale sliczne i kusi mnie jakies licho zeby zakupic: http://www.boots.com/brandrooms/clin...ng/clinique_uk
Wiem, ze masz to cudenko Kattarino. Do czego najczesciej go uzywasz, bo rozumiem, ze jest wielofunkcyjny. I jaki kolor polecasz takiemu bladziochowi jak ja? Ty chyba tez jestes jasnolica (na zdjeciu widac ) stad to pytanie


Ja coraz mniej L'Oreala uzywam. Glownie dzieki Clinique wlasnie. Polubilam tez lokalne brytyjskie marki np. Sanctuary Ale Body Shopu wyrzec chyba sie nie potrafie
Niestety linki mi sie nie otwieraja
Rozumiem, ze chodzi Ci o rozo-rozswietlacz z kwiatkiem (makiem?).
Mam 01-Peony- chyba najjasniejszy odcien.
Owszem jestem bladziochem- i to takim ktory nie moze (ze wzgledow zdrowotnych) i nie chce sie opalac .
Najczesciej uzywam rozswietlaczy na twarz, dekolt i.....lydki Skoro sa blade, to niech beda ladnie blyszczace

Co do olejkow, do cery tlustej: polecam Lotus Clarinsa , a odradzam Decleora Ylan Ylang (opisalam kiedys w KWC swoje doswiadczenia z nimi )
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 21:13   #32
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kasiahan
Edit: podobia mi sie jeszcze najnowsze pudry brazujace w taka szachownice i
Up-Lighting Liquid Illuminator
O, te : clinique

tylko u nas ich nie widzialam, sa juz w GB?
Kasiu, szachownice od niedawna sa u nas w sprzedazy trzy odcienie - Golden Bronze, Peach Bronze i Pink Bronze . Sa na pewno w Dauglasach, w Sephorach ich nie widzialam. Przy okazji zerknij sobie na nie, warto
Ja mam 02 i jestem bardzo zadowolona, uzywam go na szczyty policzkow, jako cen do oczu.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 21:20   #33
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Niedoinformowani Na moje szczescie lubie toniki z alkoholem i na mojej cerze nie robia zadnego wrazenie w sensie negatywnym, mam za to poczucie ze skora jest doglebnie oczyszczona. Dlatego nie psuje sobie w brode, ze nie uzywam Milda . Ale faktem jest, ze kwas salicylowy najlepiej sprawdza sie na mojej cerze, nie moge sie nadziwic co tonik nr3 zrobil z moja niegdys tradzikowa cera.
Pisalas chyba w watku "brytyjskim", ze Tobie sluzy nr.3. To bardzo dobrze, tez bym chciala, zeby mnie alkohol nie podraznial, bo on przeciez siedzi w wiekszosci kremow i musze sie niezle nagimnastykowac, zeby znalezc krem bez alkoholu i na dodatek bez zapychaczy



Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Przyjrze sie blizej Clarinsowi i Decleorowi z pewnoscia . Ciekawia mnie olejki Decleora. Czy one nadaja sie do tlustych cer? Zawsze mi sie wydawalo, ze olejki plus tlusta cera to katastrofa, az do Dr Haushki (tak to sie pisze ), ktory krzywdy mi nie zrobil. A Decleor ma duzo olejkow do cery, i chcialabym kiedys doswiadczyc zbawiennego ich dzialania na wlasnej skorze, ale odwagi mi na razie brak
Z Decleora do tlustej i mieszanej cery jest olejek Ylag-ylang, super pachnie, ale ze uzywam go od przedwczoraj to jeszcze nie wiem, czy dziala Tez mi sie zawsze wydawalo, ze tlusta cera i tlusty olejek to porazka, no ale zobaczymy, mialam ochote na cos innego, niz krem, wiec padlo na olejek.
z Clarinsa jest olejek Lotus, ale nie probowalam. Z Clarinsa moim ulubionym kosmetykiem jest chyba krem Moisture Quenching, super nawilza, szczegolnie nocna wersja.


Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Mnie to wlasnie zafascynowalo w kampaniach reklamowych L'Oreala - sa wszechobecne i roznorodne I przez to kosmetyki roznych marek trafiaja do roznych odbiorcow. Jednym slowem - dla kazdego cos milego
Dokladnie dla kazdego cos milego Reklamy rzeczywiscie sa roznorodne i ladnie zrobione, co trafia do ludzi. bardzo dbaja o strone marketingowa swoich produktow Niestety, albo raczej stety dla mojego portfela zauwazylam, ze reklamy nie maja juz na mnie tak duzego oddzialywania, jak kiedys i ciagnie mnie do marek mniej popularnych a czasem wrecz niszowych. Takie moje male zboczenia

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Kasiu, szachownice od niedawna sa u nas w sprzedazy trzy odcienie - Golden Bronze, Peach Bronze i Pink Bronze . Sa na pewno w Dauglasach, w Sephorach ich nie widzialam. Przy okazji zerknij sobie na nie, warto
Ja mam 02 i jestem bardzo zadowolona, uzywam go na szczyty policzkow, jako cen do oczu.
Dziekuje Kasiu za info , czuje, ze nie obedzie sie bez wycieczki do Douglasa
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 21:23   #34
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Niestety linki mi sie nie otwieraja
Rozumiem, ze chodzi Ci o rozo-rozswietlacz z kwiatkiem (makiem?).
Mam 01-Peony- chyba najjasniejszy odcien.
Owszem jestem bladziochem- i to takim ktory nie moze (ze wzgledow zdrowotnych) i nie chce sie opalac .
Najczesciej uzywam rozswietlaczy na twarz, dekolt i.....lydki Skoro sa blade, to niech beda ladnie blyszczace
Moze ten link zadziala (tonik): http://www.clinique.co.uk/templates/...T_ID=PROD74610
Tak chodzilo mi o ten rozswietlacz z makiem. Zanotowalam, ze Peony

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Co do olejkow, do cery tlustej: polecam Lotus Clarinsa , a odradzam Decleora Ylan Ylang (opisalam kiedys w KWC swoje doswiadczenia z nimi )
Rowniez zanotowalam. Dziekuje bardzo Kasiu
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 21:28   #35
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Co do olejkow, do cery tlustej: polecam Lotus Clarinsa , a odradzam Decleora Ylan Ylang (opisalam kiedys w KWC swoje doswiadczenia z nimi )
Wlasnie przeczytalam Twoja recenzje Kattarino Tos mnie wystraszyla, moze go lepiej siostrze sprezentuje
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 21:31   #36
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Moze ten link zadziala (tonik): http://www.clinique.co.uk/templates/...T_ID=PROD74610
Tak chodzilo mi o ten rozswietlacz z makiem. Zanotowalam, ze Peony



Rowniez zanotowalam. Dziekuje bardzo Kasiu
Ten link zadzialal Nie znam jeszcze tego produktu- jutro popytam w perfumerii i zobacze sklad.
Zastanawiam sie, czy dla mojej "okielznanej" cery, nie bylby zbyt agresywny ?

Cytat:
Napisane przez kasiahan:
Wlasnie przeczytalam Twoja recenzje Kattarino Tos mnie wystraszyla, moze go lepiej siostrze sprezentuje
Kasiu- moze Tobie bedzie sluzyl Ja mialam naprawde specyficzne problemy z hiperprzetluszczajaca sie skora.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 21:49   #37
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Ten link zadzialal Nie znam jeszcze tego produktu- jutro popytam w perfumerii i zobacze sklad.
Zastanawiam sie, czy dla mojej "okielznanej" cery, nie bylby zbyt agresywny ?
Podobno ma jakis talk/puder w skladzie i przez to matuje cere. Ale to tylko takie sluchy, ktore do mnie dotarly Tez sie wlasnie zastanawiam czy to dobry pomysl, tym bardziej ze przyszczy juz nie mam, a jak to sie mowi - "lepsze jest wrogiem dobrego" Ale pewnie i tak go kupie, jak tylko zobacze w sklepie nastepnym razem Chocby z checi przetestowania nowosci Jesli sie zdecyduje (a raczej kiedy) to na pewno podziele sie doswiadczeniami
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 21:55   #38
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Podobno ma jakis talk/puder w skladzie i przez to matuje cere. Ale to tylko takie sluchy, ktore do mnie dotarly Tez sie wlasnie zastanawiam czy to dobry pomysl, tym bardziej ze przyszczy juz nie mam, a jak to sie mowi - "lepsze jest wrogiem dobrego" Ale pewnie i tak go kupie, jak tylko zobacze w sklepie nastepnym razem Chocby z checi przetestowania nowosci Jesli sie zdecyduje (a raczej kiedy) to na pewno podziele sie doswiadczeniami
Czyli robisz tak, jak ja -wiem, ze nie powinnam eksperymentowac, ale bedzie mnie kusil nowy produkt
Czekam na Twoje wrazenia
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 09:03   #39
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Niedoinformowani Na moje szczescie lubie toniki z alkoholem i na mojej cerze nie robia zadnego wrazenie w sensie negatywnym, mam za to poczucie ze skora jest doglebnie oczyszczona. Dlatego nie psuje sobie w brode, ze nie uzywam Milda . Ale faktem jest, ze kwas salicylowy najlepiej sprawdza sie na mojej cerze, nie moge sie nadziwic co tonik nr3 zrobil z moja niegdys tradzikowa cera.
Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Pisalas chyba w watku "brytyjskim", ze Tobie sluzy nr.3. To bardzo dobrze, tez bym chciala, zeby mnie alkohol nie podraznial, bo on przeciez siedzi w wiekszosci kremow i musze sie niezle nagimnastykowac, zeby znalezc krem bez alkoholu i na dodatek bez zapychaczy
Chyba zaczynam sie bac...
Czyli Mild - niby ten dla super wrazliwcow, tez ma alkohol? Toto nie wypala buzi?
Czy sa jakies mniejsze opakowania? Bo w tych malych zestawach Clinique 3 steps nie widzialam Milda.

Przy okazji - maseczka Turnaround podraznila ktoras z Was czy nie macie zastrzezen?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 09:21   #40
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja też bardzo lubię kosmetyki Clinique
Wieczorem sobie dokładnie przeanalizuję ten wątek i opiszę czego sama używam - jestem właśnie na etapie zużywania zapasów i przechodzenia na Clinique

Mój powrót do Clinique zaczął się od pomysłu używania kostki myjącej do świeżych tatuaży - doskonale oczyszcza
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 09:56   #41
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Chyba zaczynam sie bac...
Czyli Mild - niby ten dla super wrazliwcow, tez ma alkohol? Toto nie wypala buzi?
Czy sa jakies mniejsze opakowania? Bo w tych malych zestawach Clinique 3 steps nie widzialam Milda.

Przy okazji - maseczka Turnaround podraznila ktoras z Was czy nie macie zastrzezen?
mimbi- nie jestem specjalistka od skladow, moze dlatego nie zauwazylam alkoholu w lotionie Mild- wczoraj przepisalam jego sklad, w poscie nr 24- LINK

Co do serii Turnaround- (na szczescie) zaden kosmetyk mnie nie uczulil.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 10:10   #42
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

No to ja dorzucę swoje 2 grosze odnośnie kremu pod oczy anti gravity. Po tym kremie dostałam mega uczuenia a że pod oczami to nawet nie chcę opisywać jak wyglądałam. Opuchliznę miałam aż do samych policzków a skóra wyglądała jakby była poparzona Eektem tego była wziytana pogotowiu i zwolnienie z pracy. Tak się zakończyła moja przygoda z cliniquem i raczej nie zanosi się na to, żebym kupiła coś więcej, choć muszę przyznać, ze mam jeszcze korektor w pędzelku i ten jest ok
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 11:01   #43
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Chyba zaczynam sie bac...
Czyli Mild - niby ten dla super wrazliwcow, tez ma alkohol? Toto nie wypala buzi?
Czy sa jakies mniejsze opakowania? Bo w tych malych zestawach Clinique 3 steps nie widzialam Milda.

Przy okazji - maseczka Turnaround podraznila ktoras z Was czy nie macie zastrzezen?

Mimbi
, Mild wlasnie jako jedyny nie zawiera alkoholu, zawiera za to kwas salicylowy, aloes i wyciag z jakiegos zboza. Pozostale Lotiony (nr.1, 2 i 3) maja juz alkohol.

Mild wystepuje tylko w pojemnosci 200ml, nie ma innych

W tych malych zestawach 3 steps ja widzilam tylko wersje z Lotionem 2, z Mildem sie nie spotkalam. On chyba malo popularny jest, bo w perfumeriach nawet nie wiedza, ze go sprzedaja
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 11:16   #44
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Hmmm, podejrzewam ze na kwas salicylowy i alkohol moja skora moze zareagowac podobnie, ale zalezy mi na delikatnym podluszczeniu, wiec mysle, ze i tak kupie Milda (o ile uda mi sie go zdobyc W razie czego wyladuje na targowisku, chociaz oczywiscie chcialabym tego uniknac i byc z niego bardzo zadowolona.
Dziewczyny napiszcie prosze, jak stosuje sie peeling-maseczke Turnaround, bo w tej kwestii jestem zielona, znaczy cos tam slyszalam, ale wole dopytac u zrodla
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 11:26   #45
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Lotion Mild ma 0,5% kwasu salicylowego, wiec nie duzo, ja sie na niego przerzucilam, kiedy Effaclar K (1,5% kwasu salic.) wysuszyl mi twarz. Teraz wiosna i latem, uzywam go dwa razy w tygodniu, raz w tygodniu maseczki 15minutes.

Zima stosowalam Mild czesciej, lub pod inne kremy, zeby skladniki aktywne mogly glebiej wniknac, ale moja geba juz zprawiona w kwasach jest.

Maseczke nakladam cienka warstwa, 15 minut pozniej scieram ja z twarzy, ona sie tak gumkuje jakby i nalezy tak dlugo "gumkowac" az sie cala nie zetrze a potem to juz tylko cieszyc sie z efektu
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 16:33   #46
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja tez b.lubie lotion mild; poza tym z Clinique sluzylo mi kiedys DDML, Repaiwear (w formie kuracji), dawna wersja TT, teraz probowalam maseczki z tej linii i pewnie kupie pelne opakowanie ( za to mega podraznieniem skonczyla sie przygoda z kremem All about eyes); no i lubie kolorowka Clinique (poza podkladami)
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 19:07   #47
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Lotion Mild ma 0,5% kwasu salicylowego, wiec nie duzo, ja sie na niego przerzucilam, kiedy Effaclar K (1,5% kwasu salic.) wysuszyl mi twarz. Teraz wiosna i latem, uzywam go dwa razy w tygodniu, raz w tygodniu maseczki 15minutes.
Kasiu, a skad wiesz ile procent kwasu salicylowego zawiera ten tonik. Z tego co wiem to Clinique niechetnie zdradza takie informacje. I na opakowaniu tez tej informacji nie ma. Procent alkoholu to i owszem zdradza, ale jak pytalam o zawartosc kwasu w tonikach to procentowo nie chcieli podac.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 19:56   #48
basia_magus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Kocham poprostu kocham mam mnóstwo kosmetyków (tusze, 2x "trzy kroki", z 10 cieni heh , 2 szminki, 3 błyszczyki...) oczywiście wszytsko prezenty bo w moim mieście takich cudów sie nie da dostać (nawet h&m nie ma )

Bardzo chętnie oddam konturówke khaki dokładnie taką jak na zdjęciu nowiutka nie "latana" poprostu nie mój kolor (ciemno zielony)

http://www.auctiva.com/hostedimages/...ats=0&format=0.
basia_magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:26   #49
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Aktualnie używam:
Lotion 2 - świetny do mojej skóry, nie wiem dlaczego kiedyś używałam namiętnie "trójki", która ewidentnie jest dla mnie za mocna
DDML - niezastąpiony przy katarze i pod filtr jak używam kwasów i się łuszczę
rozświetlacz z kwiatkiem - mam kolor 02 Posy - fanstastyczny, bardzo naturalny jako róż
kostka myjąca (już nawet nie pamietam do jakiej skóry) - idealnie oczyszcza, nie wysusza no i ta wydajność

W kolejce czeka nowa kostka, Total Turnaround, trochę kolorowki (szminki i tusz), więcej DDML i Superdefense - był Bonus Time a ja kocham miniaturki

Dla mnie kosmetyki Clinique mają tylko jeden minus - nie pachną; ale z tym sobie radzę pojedynczymi produktami innych firm - np. różany krem Hauschki lub Idealist EL
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 23:16   #50
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
W kolejce czeka nowa kostka, Total Turnaround, trochę kolorowki (szminki i tusz), więcej DDML i Superdefense - był Bonus Time a ja kocham miniaturki
Tak, miniaturki to to co tygrysy lubia najbardziej , nazbieralam juz kolo 20 miniaturek Clinique I sobie po troszku testuje
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 10:32   #51
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczyny, a orientujecie sie czy promocja w Sephorze jest jeszcze aktualna?
http://www.sephora.pl/klub/promo/promocja/?prodId=3841
W nadchodzacym tygodniu dostaje pensje plus do tego mam kupon na 10% do Sephory,wiec jakbym sie jeszcze zalapala na probki to byloby bardzo fajnie.

Cos jeszcze powinnam poznac oprocz Milda i maseczki Turnaround?
Kolorowke na razie pomijam, bo w taka pogode sie prawie wcale nie maluje, a moj ulubiony tusz to Lancome, wiec poki co z Clinique interesuje mnie tylko pielegnacja.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 11:39   #52
Amelia_Rusalka
Przyczajenie
 
Avatar Amelia_Rusalka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
GG do Amelia_Rusalka
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja uzywam tylko perfumu Clinique "Simply" jest to jak dla mnie najpiekniejszy zapach na Swiecie :P:P
Amelia_Rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 11:41   #53
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

ja mam pomadke cilique sugr4e butter czy jakos tak i jestem bardzo zadowolona-super nawilża, nabłyszcz i jest bardzo trwała
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 13:34   #54
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja rowniez zapisze sie do fanow Clinique

Aktualnie uzywam cieni Clinique : buttermilk, bewitched, black velvet, buttered bronze.. mialam ich więcej, ale postanowilam sie ograniczyc do minimum Są boskie Poza rodzykiem givenchy nie posiadam innych


Clarifying Lotion 1 i 2
- na pocżatku 2 na próbe, pzoniej 1 juz ilosci 400ml. O dziwo nawet jedynka jest w stanie przesuszyc skóre.. nie wolno naduzywac, wcale taki lagodny nie jest Planujedodatkowo zakup 2 w pojemnosci 100ml. Rewelacyjne są..swietnie oczyszczająi odswiezają skore mocno przetluszczającą się...

Turnaround Concentrate Visible Skin Renewer - zuzyłam 30 ml, krem jest bardzo dobry,dziala jak powinien, jednak cieniutka silikonowa warstwa ktora pozostawia na skorze, wzmaga przetluszczanie sie skory...


Brow Shaper
- moj ulubieniec. Mega trwały cień do modelowania brwi. Aplikatork swietny, kolory bardzo naturalne, znalazlam idealny dla siebie. Super... szkoda jedynie ze u nas niedostepny


DDML - wpadka. Nie robi nic, poza nawilzaniem. Chociaz tydzien temu bym doceniła jego zbawienne dzialanie... z masakrycznie przesuszoną skórą spowodowaną naduzyciem tonika Juz wiem dlaczego DDML nie zostaje wycofywany z oferty.. plulam sobie w brode ze oddalam. Napewno by tak nie szczypal jak Neutrogena i inne kremy ktorymi probowalam sie wykurowac...

Simply - znam od podszewki, tęsknie za nim, uwielbiam wąchać, ale nie nosic na sobie. Sliczny zapach..

Fresh Bloom Allover Colour - Peony - na jego temat wszystko zostało juz powiedziane
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 17:48   #55
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

A czy ktoś może się orientuje czy toniki 1, 2, 3 i 4 różnią się od między sobą tylko stężeniem alkoholu, czy jeszcze innymi składnikami? Np stężeniam kwasu slicylowego?
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 18:42   #56
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
A czy ktoś może się orientuje czy toniki 1, 2, 3 i 4 różnią się od między sobą tylko stężeniem alkoholu, czy jeszcze innymi składnikami? Np stężeniam kwasu slicylowego?
Stezenie alkoholu:
Clarifying Lotion 1 - 10 - 20%
Clarifying Lotion 2 - 40 - 50%
Clarifying Lotion 3 - 40 - 50%
Clarifying Lotion 4 - 40 - 50%

Kwas salicylowy wystepuje tylko w Clarifying Lotion 3 i Clarifying Lotion 4. Niestety nie wiem ile procent kwasu zawieraja.

Wiem ze 4-ka ma dodatkowo miedz w skladzie i chyba wyciag z jakiejs kory...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 10:36   #57
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczyny na stronie Clinique w dziale porad odnalazlam wiadomosc, ze maseczka Turnaround polecana jest dla pan przechodzacych...
menopauze
Szczegoly tutaj:
http://www.clinique.co.uk/tips/tips_dry.tmpl
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 10:58   #58
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dziewczyny na stronie Clinique w dziale porad odnalazlam wiadomosc, ze maseczka Turnaround polecana jest dla pan przechodzacych...
menopauze
Szczegoly tutaj:
http://www.clinique.co.uk/tips/tips_dry.tmpl
I co w tym dziwnego... Ta maseczka pobudza odnowe komorkowa i jest dobra dla wszystkich problemowych cer
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 12:18   #59
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczyny gdzie mozna kupić miniaturki clinique? Czy macie jakiegoś wypróbowanego sprzedawce na allegro?
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 18:56   #60
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

nie wiem jak z allegro, ale w sephorze są. ja kiedys kupiłam ten średni za 25 pln
__________________
systematycznie zmieniam się
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.