Moc pozytywnego myślenia - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-11, 13:42   #751
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
A ja się chciałam pochwalić, że w końcu znalazłam pracę.Miałam chwile załamania, ale się nie poddałam, uwierzyłam w siebie i znalazłam pracę, ktora mi pasuje i nie ebdzie kolidowała z moją nauką Wystarczyć uwierzyć!
Wow gratulacje
Cudownie jest pracować na siebie i mieć z tego satysfakcję no i oczywiście niezależnosć finansową
Gratuluję, jak się wierzy to można wszystko

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
Dziewczyny , a może byśmy sie spotkali tak kiedyś, wszystkie te które wierzą w PP? co wy na to?
Dobry pomysł
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 14:30   #752
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------



Dobry pomysł
też tak myśle, to może czekamy na chetnych z okolic i warszawy. Co wy na to? Zawsze to fajnie mieć wiecej znajomych a szczególnie jesli chodzi o PP
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 18:47   #753
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
też tak myśle, to może czekamy na chetnych z okolic i warszawy. Co wy na to? Zawsze to fajnie mieć wiecej znajomych a szczególnie jesli chodzi o PP
No ja jestem z W-wy
Btw, ten wątek ma już ponad 700 wpisów, dopiero teraz zauważyłam
Wow
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 19:48   #754
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Pozytywne myślenie skłania do działania -> działając tworzymy nowe szanse i wykorzystujemy także już obecne -> wykorzystując je sprawiamy, że "świat wydaje się lepszy" i daje więcej możliwości niż przypuszczaliśmy. Kluczem jest tu chyba samo działanie. Ale -moim osobistym zdaniem motorem wszystkiego jest.. kqrwienie Gdyby Bella nie wkurzała poczta i wysyłanie telegramów, nie wykombinowałby telefonu. Gdyby Edison lubił gasnące od byle podmuchu świeczki, nie myślałby nad żarówką..
dokladnie

jakby nie wqrwienie(i lenistwo!!)nie byloby dzis samochodow, lodowek, komputerow i innych
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 20:37   #755
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
No ja jestem z W-wy
Btw, ten wątek ma już ponad 700 wpisów, dopiero teraz zauważyłam
Wow

to czekamy na wiecej chetnych, a w jakich mieszkasz okolicach ? było by milo poplotkowac i poznac nowe osoby
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 20:52   #756
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
Nie wiem czy znacie taką stronkę http://osiagacz.info Jest tam taka fajna rzecz jak Darmowy biuletyn sukcesu. Podajecie e-mail i codziennie dostajecie na mejla jakiś motywujący cytat dnia, a oprócz tego co tydzień jakiś artykuł czy poradę
ja z tego korzystam
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 23:55   #757
MissBiscuit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Śląsk/UK
Wiadomości: 72
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Witam!
Postanowiłam zmienić coś w swoim życiu, byłam już zmęczona tym ciągłym zadręczaniem własnej osoby i zapisałam się do klubu optymistek. Staram się myśleć pozytywnie i wyznaczać sobie cele. Przeczytałam już "Sukces" a teraz inne książki czekają w kolejce. Mam tylko jeden mały problem...Od paru dni próbuję sobie coś wizualizować (pomyślne rozwiązanie pewnej dla mnie bardzo ważnej sprawy) i moja podświadomość chyba sobie ze mną pogrywa!!! Otóż ostatniej nocy miałam koszmarny sen tzn. the worst case scenario -sen przedstawiał jedną z najgorszych rzeczy która by się mogla zdarzyć w danej sprawie...Oczywiście rano obudziłam się w koszmarnym nastroju, pozbieranie się do kupy zajęło mi trochę czasu! Czy komuś też to się przytrafiło?

Edytowane przez MissBiscuit
Czas edycji: 2009-07-12 o 11:47 Powód: błędy ortograficzne -ale wstyd :(
MissBiscuit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 09:24   #758
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
Nie wiem czy znacie taką stronkę http://osiagacz.info Jest tam taka fajna rzecz jak Darmowy biuletyn sukcesu. Podajecie e-mail i codziennie dostajecie na mejla jakiś motywujący cytat dnia, a oprócz tego co tydzień jakiś artykuł czy poradę
dzięki, już się zapisałam do DBS
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 11:31   #759
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

hej. o pp wiem już od około 1,5 roku, świadomie je wykorzystuje od roku ale tak konretnie od kilku miesięcy. Najpierw przyciągnęłam jedną pracę potem postanowiłam ją zmienić i przyciągnęłam drugą 100% lepszą od poprzedniej choć wcale nie narzekałam na te pierwszą teraz pracuję nad przyciągnięciem odpowiednich osób miłości i wiadomo kasy pozdro
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 11:45   #760
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez wiolafrytka Pokaż wiadomość
hej. o pp wiem już od około 1,5 roku, świadomie je wykorzystuje od roku ale tak konretnie od kilku miesięcy. Najpierw przyciągnęłam jedną pracę potem postanowiłam ją zmienić i przyciągnęłam drugą 100% lepszą od poprzedniej choć wcale nie narzekałam na te pierwszą teraz pracuję nad przyciągnięciem odpowiednich osób miłości i wiadomo kasy pozdro
A jak to zrobiłaś?? Oprócz tej wizualizacji? Ot tak ktoś nagle do ciebie zadzwonił z propozycją??
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 13:55   #761
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
A jak to zrobiłaś?? Oprócz tej wizualizacji? Ot tak ktoś nagle do ciebie zadzwonił z propozycją??
tak nagle zadzwonili * rok temu im wysłałam cv a teraz szukali* było ciężko się dostać ale czesto sobie powtarzałam że będę mieć tę pracę i dostałam
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 13:56   #762
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Ja jestem z łódzkiego jakby ktoś chciał się spotkać :P
Ja się za mało staram co do PP, ale jak czytam jak Wam się udaje, to od razu zmienia mi się nastawienie
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 14:20   #763
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

a z Trójmiasta ktoś jest? Moze ktos byłby uprzejmy pozyczyc ksiazki o pozytywnym mysleniu? Moge dac cos za poreczenie czy cos ^^
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 14:41   #764
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

A może w bibliotece mają jakieś książki? Ja kiedyś pytałam u mnie o "Sekret", ale nie mieli. Może jakieś inne za to by były
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 14:46   #765
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Mgiełka91 Pokaż wiadomość
A może w bibliotece mają jakieś książki? Ja kiedyś pytałam u mnie o "Sekret", ale nie mieli. Może jakieś inne za to by były

W bibliotekach to raczcej ciężko
Tam to raczej beletrystyka króluje aniżeli takie tematyczne książki
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 14:53   #766
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Mgiełka91 Pokaż wiadomość
A może w bibliotece mają jakieś książki? Ja kiedyś pytałam u mnie o "Sekret", ale nie mieli. Może jakieś inne za to by były
w bibl. powinni mieć "potęgę podświadomości" bardzo fajna książka. polecam
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 14:57   #767
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

A "Potęgę" to czytam na kompie Ale jednak wolę takie książki, które można wziąć w rękę, dlatego pomyślałam o bibliotece.
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 15:20   #768
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

ja kiedyś tylko nie pamiętam z jakiej stronki ściągłam sobie the secret także szukaj a znajdziesz. w jakich darmowych ebookach lub ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ ale nie pamiętam. wyslałabym Ci to na emailem ale nie mam już tego...
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 15:39   #769
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Mgiełka91 Pokaż wiadomość
A "Potęgę" to czytam na kompie Ale jednak wolę takie książki, które można wziąć w rękę, dlatego pomyślałam o bibliotece.
Zawsze można wydrukować, lepsze to niż czytać w komputerze
Poza tym w dużych Empikach zawsze mają masę książek o PP i tym podobnych tematach
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 15:58   #770
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez wiolafrytka Pokaż wiadomość
ja kiedyś tylko nie pamiętam z jakiej stronki ściągłam sobie the secret także szukaj a znajdziesz. w jakich darmowych ebookach lub ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ ale nie pamiętam. wyslałabym Ci to na emailem ale nie mam już tego...
Ja mam tych książek duuużo na kompie, "Sekret" też, ale po prostu wolę czytać normalnie, a nie tak z ekranu :P

Theoneandonly: Wiem, wiem, że można, ale trochę drukowania by było Jakoś sobie poradzę, będę czytała po troszeczku na kompie A "Potęgę" i tak chcę kupić sobie normalnie, bo uważam, że warto
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 19:25   #771
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez wiolafrytka Pokaż wiadomość
tak nagle zadzwonili * rok temu im wysłałam cv a teraz szukali* było ciężko się dostać ale czesto sobie powtarzałam że będę mieć tę pracę i dostałam
No to żadne czary mary, ale skutek twojego wcześniejszego działania Ale gratuluję
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 19:42   #772
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Nefre-Jam z 3miasta Co do książek posiadam ;Sekret,Coś Louise L.Hay i Potęgę Podświadomości więc chętnie bym Ci pożyczyła

Wogóle to witam.


PM 'zajmuję' sie gdzies od 3 lat, przez pewien temat hmm na kafeterii ;p
Wzlotym,upadki,acz pozostał dystans do siebie i reszty i chęć ,aby cieszyć michę z pozornie małych rzeczy.
Nawet mi się to udaje,jako,że po roku od wykrajania nowotworu i słabych rokowań co do re-emisji i niekończących się wizyt w sprawie hmm. estetycznej...wciąż nie zwariowałam(do reszty..) ,ba z beztroską,nonszalancją podchodzę do reszty kruchego żywota, studiując 'wymarzone' kulturoznawstwo (i 2 poprawki welkam to ), popadając w skrajny zakupoholizm od czasu do czasu i relaksując się non-stop, coraz bardziej uświadczywszy się,że winnam zająć się tym co wsumie kocham najbardziej ten,no graniem muzyki (gitara pół roku stoi w kącie.. ),tańcem i tzw. rock'n'roll'owym high lajfem.

A propos muzyki,
czyjaż to zasługa,że na takim maleńkim pomorzu odbyły się arcy niesamowite koncerty ukochanego The Prodigy,Placebo,Marillion czy Kings Of Leon... ;D B)
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 13:20   #773
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Witajcie...
ja tez z Wawy
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 14:35   #774
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

To mamy juz dwie osoby w wawy trzyze mna. To na kiedy sie umawiamy??? moze jakas imprezka pozytywnie nakreconych??
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 18:53   #775
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Witajcie. Hm...jakiś czas temu pisałam w tym wątku, że próbowałam praktykować pozytywną afirmację, ale niestety nie dałam rady, bo brak mi samozaparcia i silnej woli. I wiecie, dziś sobie uświadomiłam pewną rzecz! Ponieważ interesuję się pewną dziedziną nauki marzyłam, aby mieć sprzęt do rozwijania swoich zainteresowań. Nie myślałam jak go zdobyć, tylko nastawiłam się na jego posiadanie, po prostu powiedziałam sobie: "Tak, będę ten sprzęt miała". I w ciągu nie całych dwóch lat udało mi się go skompletować i mam go. Nastawiłam się pozytywnie i o to mam rezultat. Powaliło mnie dzisiaj, jak to sobie uświadomiłam.
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 20:00   #776
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
No to żadne czary mary, ale skutek twojego wcześniejszego działania Ale gratuluję
no nie do końca. wcześniej kilkanaście razy im odpowiadałam na tę samą ofertę pracy i było zero odzewu.... aż jakis miesiąc temu dałam sobie cel pracy tam i wysłałam znów aplikację gdy się pojawiła oferta, i udało się, cały czas wierzylam że już tam pracuje.
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 08:29   #777
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Gdzie wszysscy, nasz watek zaczyna umierac
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 10:10   #778
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
Nefre-Jam z 3miasta Co do książek posiadam ;Sekret,Coś Louise L.Hay i Potęgę Podświadomości więc chętnie bym Ci pożyczyła

Wogóle to witam.


PM 'zajmuję' sie gdzies od 3 lat, przez pewien temat hmm na kafeterii ;p
Wzlotym,upadki,acz pozostał dystans do siebie i reszty i chęć ,aby cieszyć michę z pozornie małych rzeczy.
Nawet mi się to udaje,jako,że po roku od wykrajania nowotworu i słabych rokowań co do re-emisji i niekończących się wizyt w sprawie hmm. estetycznej...wciąż nie zwariowałam(do reszty..) ,ba z beztroską,nonszalancją podchodzę do reszty kruchego żywota, studiując 'wymarzone' kulturoznawstwo (i 2 poprawki welkam to ), popadając w skrajny zakupoholizm od czasu do czasu i relaksując się non-stop, coraz bardziej uświadczywszy się,że winnam zająć się tym co wsumie kocham najbardziej ten,no graniem muzyki (gitara pół roku stoi w kącie.. ),tańcem i tzw. rock'n'roll'owym high lajfem.
Co Ty nie powiesz, ze z Trójmiasta jesteś W sumie dobry pretekst, aby (w końcu!) się spotkać i ujrzeć swe mordencje na żywo ;-)
W ogóle z tego co patrzałam na nk to kwitniesz kochaniutka


Kochane, niby dostalam tamta prace, ale dojazdy mi nie pasowały, wiec napisałam maila na drugi dzien od razu, ze nie moge zostawac dłuzej w pracy, bo nie mam autobusu bla bla... TŻ nalegal, aby zapytala po prostu o to przy podpisywaniu umowy, ale ja się uparłam Odpisali mi, zę nie mogą mnie zatrudnic i tego samego dnia traf chciał, ze pojawiło się ogł. o pracy w aptece(kształce się w tym kierunku) i pach! Już umowiona na rozmowę kwalifikacyjną! Wczoraj się odbyła, myślę, że wypadłam świetnie, do piątku mają zadzwonić Się okaże ;-) Jestem dobrej myśli, a jak nie to szukam dalej, ale się nie będę załamywała!
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 11:39   #779
-=Reyka=-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez wiolafrytka Pokaż wiadomość
no nie do końca. wcześniej kilkanaście razy im odpowiadałam na tę samą ofertę pracy i było zero odzewu.... aż jakis miesiąc temu dałam sobie cel pracy tam i wysłałam znów aplikację gdy się pojawiła oferta, i udało się, cały czas wierzylam że już tam pracuje.
Gratuluję efektów dla mnie nadal swiadomie zacząć wierzyć w coś czego jeszcze nie ma to jakaś abstrakcja ale moze kiedys się uda. w to przynajmniej wierzę

co do spotkania to również mieszkam w Warszawie i chętnie poznałabym nowe osoby zwłaszcza które interesują się PP
pozdrawiam
-=Reyka=- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 12:43   #780
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Pisalam juz jakies wiadomosci w tym watku, ale sie nie przywitalam wiec witam

Czytam watek od poczatku, teraz jestem na 17 stronie
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.