Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Zapraszam do glosowania na kolejny tytuł wątku!
W majteczkach biegam, plecak noszę-przedszkolak będę za rok o tej porze 3 10,71%
Drugie lato już na nami, na zimę i sanki teraz czekamy 4 14,29%
Bunt dwulatka w pełnej krasie, żyć się jednak z tym jakoś da się 6 21,43%
Super mamy, super dzieci, drugi roczek szybko zleci 5 17,86%
Dzieciaki nasz maja 2 lata, a my w komplecie nadal "tratatata" 1 3,57%
Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach" 9 32,14%
Głosujący: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 22:17   #3061
Vaniliova11
Zadomowienie
 
Avatar Vaniliova11
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 849
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Dzisiaj maly wstal o 6.10 i na pierwsza drzemke poszedl o 13.30 , ale poszlismy razem spac o 21 wiec jestem wyspana
Krystianek też miał taki czas że wstawał o 5.30 jak ja do pracy ale na szczęście mu minęło a teraz jak mam urlop a dziecko mi sie za wcześnie budzi to karze mu iść spać bo jest jeszcze wcześnie
Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
To zasypianie to ja znam
Najpierw wściekałam się na tż, że zasypia z Radkiem jak ja np z filmem na niego czekam a później jak samej mi się zdarzyło zasnąć to się uspokoiłam
Teraz się pilnuję żeby nie zasnąć bo inaczej nie mam szans żeby na komputer siąść


dla Krystiana za nocnik

Radek też sika na stojąco ale ja trzymam sprzęt
Oj u mnie pilnowanie sie żeby nie zasnąć nic nie da bo mimo pilnowania i tak zasypiam

Krystian siedzi na nocniku , jeszcze nie sika na stojąco
Vaniliova11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 23:22   #3062
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Wiadomość od EVE:
Została przyjęta do szpitala, bo zapisały sie skurcze na ktg, ale cesarkę ma miec prawdopodobnie dopiero w pon.lub we wtorek, bo w pon.zacznie się 38tydzień. Jeszcze jej lekarz i inni się zastanawiają czy nie wcześniej, ale chyba nie...najgorzej, że Marysia chora w domu
Olala, ale się dzieje!!! Eve

Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Moje dziecko mnie rozczula. Dziś jak pranie wieszałam to tulił swoją piżamkę bo tam jest miś. Potem myszkę w książeczce zobaczył to tak cmokał, pokazywał, zachwycał się.
Wziął moją torebeczkę na rower ,założył sobie na szyję, wszystko z niej wyjął i nosił ze 2 h z bidonem w środku. Jak on fajnie wyglądał.
Jestem po prostu zakochana w tym swoim Smyku czasem to bym go zjadła.
Ogólnie to czasem mi go szkoda że nie ma rodzeństwa bo wydaje mi się, że brakuje mu towarzystwa dzieci, jest samotny ale cóż zrobię...
Jeszcze będzie miał, zobaczysz

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
jestem tak genialna ze 2 autobusy na dzialke mi dzis zwialy. najepierw zwyczajnie sie spoznilismy 3 min. potem nie chcialo mi sie wracac na 30 min wiec poszlismy na plac zabaw i... zwial nam kolejny. zrezygnowalam, poszlismy do domu...
To za daleko nie ujechaliście

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
dziewczyny co do kłopotów
to wiadomo że te najpoważniejsze wiążą sie zawsze ze zdrowiem
wiec i u mnie w rodzinie musiało w końcu sie coś wydarzyć
a pozatym finansowe zawirowania, bo okradziono karte tz na kilka tysięcy

a tak wogóle to mam dziś strasznego moralniaka
jutro jade nad morze
bo moja przyjaciółka organizuje tam Wieczór panienski
i zostawiam moich facetów samych
z jednej strony cieszę się na plażę, ciszę i słońce
a z drugiej strony od kilku dni nie moge przestać robić sobie wyrzutów
ale też wiem że będzie dobrze i staram sobie nie wkręcać.
- O raju, to straszne Nieszczęścia rzeczywiście lubią chodzić parami
Mam nadzieję, że problemy ze zdrowiem da się wkrótce opanować
A pieniądze to przez internet, czy karta zginęła?
Jest szansa, żeby to odzyskać?

- Teliczku, Ty - z Twoim fajowym facetem - to sie w ogóle nie musisz przejmowac i sobie wyrzutów robić, bo on się świetnie Jasiem zajmie Męski weekend będą mieli

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Brumek, uwielbiam Cię za to podejście. A nie było nigdy sytuacji, że tłumaczysz, wyjaśniasz, niby rozumie a za chwilę chce po swojemu zrobić? Co wtedy? Ja tak mam z zabawą kontaktami i kuchenką... tłumaczę cierpliwie, posłucha i i tak chce zrobić inaczej...

Musiałam dziś zawieźć mamę do lekarza, przy okazji chciała jakieś zakupy zrobić, więc wzięłam chłopców. W sklepie się Bartek obudził, zaczął marudzić ale zaraz się uspokoił i uśmiechał. A jakaś stara torba stoi za mną z wnuczką i gada do niego "oj, gorąco ci, tak, zmęczony... tak cię mama męczy..." Myślałam że mnie szlag trafi. Nic mi mądrzejszego do głowy nie przyszło to jej tylko dość ostro powiedziałam "a to lepiej żeby sam w domu został, tak?" zamknęła się i poszła. Jak ja lubię takie panie...

AgaG, pytałaś co Adaś robi jak siusia na stojąco? Trzyma sprzęt jak należy, jakby od urodzenia to robił mało tego, celuje w konkretne miejsce
-
Pewnie, że były, ciągle są! Częściej są, niż ich nie ma Ja sie staram jak najmniej uwagi poświęcać (przynajmniej pozornie) takim jego zachowaniom, które mi się nie podobają: niszczeniu, biciu itp. Mówię krótko żeby tego nie robił, bo tego nie lubię/nie podoba mi się to/nie chcę, krótko tłumaczę dlaczego i koniec. jak powtarza - to samo. I próbuję zając czymś innym, zabrać z "miejsca pokusy" Bo im bardziej pokazuję, że to na mnie wrażenie robi, tym wiadomo, że on bardziej będzie chciał to powtarzać.
Więc mówię np. nie chcę, żebyś właził na kuchenkę, jak nie schodzi, to ściągam i zajmuję czymś. On oczywiście niebawem tam wraca, więc tak do skutku próbujemy. Ale na luzie, nie denerwuję się, nie podnoszę głosu, ściągam go niby od niechcenia. I tylko strrrrasznie jestem zainteresowana czymś innym obok, żeby zwrócić na to jego uwagę Po paru razach (albo paru dniach) mu się nudzi ta zakazana czynność
A jak się naprawdę zezłości, bo mu zakazuję czegoś/zabieram/odmawiam, to po prostu staram się przytulić mocno, mówiąc, że ma prawo się złościć, że rozumiem, że jest zły i smutny, że słyszę czego chce, ale w tej chwili nie mogę mu tego dać. I, o dziwo, to naprawdę działa
- Uwielbiam takie panie
- Może faceci to w genach mają?

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Dzisiaj maly wstal o 6.10 i na pierwsza drzemke poszedl o 13.30 , ale poszlismy razem spac o 21 wiec jestem wyspana
Uuuu, to pospaliście!

Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
Hej
Sto lat mnie nie było ... czy ktoś mnie jeszcze pamięta ?
Heeej, córo marnotrawna

Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
Uwaga chwale się - Krystianek korzysta z nocnika a już myślałam że ostatnia na wątku to napisze
No a ja mam calutki lipiec urlop więc częściej bede Was odwiedzać
za nocnik. Co robicie w ramach urlopu?


Zdjęć nie porobiłam, bo jakoś nie było kiedy. Musicie mi wierzyć na słowo, że go obcięłam Padam...
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 06:43   #3063
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
"tata zmoknie", "tata zginie", "deszczyk pada"

-

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość

dziewczyny co do kłopotów
to wiadomo że te najpoważniejsze wiążą sie zawsze ze zdrowiem
wiec i u mnie w rodzinie musiało w końcu sie coś wydarzyć
a pozatym finansowe zawirowania, bo okradziono karte tz na kilka tysięcy

a tak wogóle to mam dziś strasznego moralniaka
jutro jade nad morze
bo moja przyjaciółka organizuje tam Wieczór panienski
i zostawiam moich facetów samych
z jednej strony cieszę się na plażę, ciszę i słońce
a z drugiej strony od kilku dni nie moge przestać robić sobie wyrzutów
ale też wiem że będzie dobrze i staram sobie nie wkręcać.
Współczuję kłopotów ze zdrowiem, a kradzież-coś okropnego- z internetu go okradli, czy jakims innym sposobem?
Nad morze mówisz-poszalejesz A Jasio napewno spędzi miło czas z tatą.
Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
Hej

Sto lat mnie nie było ... czy ktoś mnie jeszcze pamięta ?
hej
Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
AgaG, pytałaś co Adaś robi jak siusia na stojąco? Trzyma sprzęt jak należy, jakby od urodzenia to robił mało tego, celuje w konkretne miejsce

prawdziwy facet.
A babki ze sklepu-tragedia...nie mają się czym zająć i tyle. Ciepło-źle, zimno-też źle-nie ma odpowiedniej pory, żeby wyjść z niemowlęciem na dwórtrzeba siedzieć w domu
Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość

Uwaga chwale się - Krystianek korzysta z nocnika a już myślałam że ostatnia na wątku to napisze
No a ja mam calutki lipiec urlop więc częściej bede Was odwiedzać
za nocnikowanie-ostatnia to napewno nie...moja tylko pieluchy.
Ale dłuuugi urlop


Hejka.
Pojechałam wczoraj po pracy na poszukiwanie bluzki dla mojego taty na imieniny z napisem-Najlepszy Dziadek na Świecie, ale jak na złość nigdzie nie było, więc kupiłam zwykłą, zawiozłam do studia reklamy i zrobią napis, ale taki inny/osobowy: Nasz Najlepszy Dziadziuś na Świecie z podpisem Julcia i Macio.
Julcia wczoraj spała w dzień 3h(teściowa była z nimi parę godzin) i w nocy tylko jedna pobudka na mleko(może to się jednak jakoś przekłada na nocne pobudki?)Wstała przed 6- wszystko było ok, ale jak przyszła babcia, to juz była trochę niespokojna-wiedziała co się święci. Strasznie płakała jak wychodziłammało ja się nie popłakałam, ale potem dzwoniłam i podobno bardzo szybko się uspokoiła...dlatego nie lubię jak wstaje przed moim wyjściem do pracy.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 07:10   #3064
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Monia uśmiałam się z Waszej wycieczki
Teliku współczuję problemów a nad morzem na pewno od tego odpoczniesz. faceci będą mieli męski weekend, na pewno dadzą radę! też mi się marzy taki wypad...
Vaniliova witaj zgubo dla Krystiana za nocnik!
Oliweczka Hania też coraz częściejmarudzi jak do pracy wychodze...znam ten ból...

witam się
wczoraj spędziłyśmy popołudnie na działce. ale wypoczęłam plotek jako takich nie podłapałam, ale za to pomęczę Was zdjęciami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_9862.jpg (194,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_9871.jpg (111,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_9851.jpg (179,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_9853.jpg (202,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_9859.jpg (195,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_9860.jpg (199,2 KB, 23 załadowań)
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 07:21   #3065
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

hejka

telik i Ty śmiało nad morze smigaj tylko serio pozbądź się wyrzutów sumienia bo Ci wyjazd uprzykrzą, a nie o to przecież chodzi chłopaki bedą mieli męski weekend, tylko na zdrowie im to wyjdzie

Vaniliowa no witaj!!! gratulacje za nocnik, u nas cisza w temacie

brumek czy ty jesteś z krwi i kości?? zazdroszczę cierpliwości i opanowania ze mnie nerwus wychodzi i potem tylko wyrzuty sumienia mnie dobijają ech zostało mi pracować nad sobą, może przy drugim wzniosę się na Twój poziom ...hehe wątpie, raczej w drugą stronę

eveeve może to jednak dzisiaj, jak wcześniej planowali?? czekamy na wieści ze zniecierpliwieniem

piątek no mam dość juz tego tygodnia.

Aaa pieleszko wiesz podobne jestesmy podzielam zamiłowanie do drożdżówek A tak w ogóle to ja do pracy z siatą jedzenia jeżdżę

Moja Karolinka mówi o sobie per "dzidzia" i to jest na prawdę czasem smieszne, np:
-K. powiedz Karolina
-Tanija
-a powiedz <nazwisko>
-<nazwisko>
-To teraz powiedz Karolina <nazwisko>
- Dzidzia <nazwisko>

Edytowane przez ellika
Czas edycji: 2013-07-05 o 07:28
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 07:30   #3066
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
A ty nie za dużo byś chciała?
Dobrze, że wszystko ok z Igim-gorzej z matką
zebys wiedziała ale ja wogole nie mam cierpliwosci i w takich sytuacjach to sie ukazuje ja bym chiala juz i koniec

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Hej!

Sweet i co z tego, że nie sika. Mój też nie sika, nie s*a, dalej na pampersach a starszy 2 miechy od Twojego. I nie mam parcia. Jakoś na luzie podchodzę. Przecież kiedyś się nauczy, jako np. 4 latek nie będzie już robił w pampersy.
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Hej
Sweet, ale czemu tak Ci się spieszy? Ja Tymka nawet nie zaczęłam odpieluchowywać i wcale nie wydaje mi się to pilne.
Poza tym, im bardziej będzie wyczuwał Twoje napięcie przy tej okazji, tym bardziej będzie tego unikał.

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Sweet, super, że z Igorem wszystko ok- na odpieluchowanie jeszcze przyjdzie pora.
Zdrówka dla Ciebie.
Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Zdrówka dla Ciebie
Na Igiego przyjdzie ze wszystkim czas tak jak i na Julka
aj wiem wiem ale ja myslalam ze uda mi sie sprawe zalatwic poki cieplo i bez pieluchy lata nie weidzialam ze to tak trudno

Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
Hej

Sto lat mnie nie było ... czy ktoś mnie jeszcze pamięta ?
ja i mnie nie byl oz 50 lat

u nas duchota i parnota.......... oklejny mokry dzien
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 07:34   #3067
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hejo

Witaj Vaniliowa
pokaż Krystianka
oj tak Brumciu odwrócenie uwagi to jeden z najlepszych sposobów

super dialog ellika, nie ma jak dogadać się z własnym dzieckiem
pieleszko nigdy nie męczysz zdjęciami, lubie was oglądać

dziewczynki problemy ze zdrowiem nie dotyczą naszj 3 tylko kogoś z mojej rodziny, a co karty to nie znamy sposobu w jakim dane wypłyneły od kilku tygodni ktoś robił zakupy z róznych czesci świata. Prawdopodobieństwo odzyskaia małe bo TZ za późno się zoorientował. a co do wyjazdu to dziękuje kochane jesteście

zmykam
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 08:17   #3068
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość


Współczuję kłopotów ze zdrowiem, a kradzież-coś okropnego- z internetu go okradli, czy jakims innym sposobem?
Nad morze mówisz-poszalejesz A Jasio napewno spędzi miło czas z tatą.

hej

prawdziwy facet.
A babki ze sklepu-tragedia...nie mają się czym zająć i tyle. Ciepło-źle, zimno-też źle-nie ma odpowiedniej pory, żeby wyjść z niemowlęciem na dwórtrzeba siedzieć w domu

za nocnikowanie-ostatnia to napewno nie...moja tylko pieluchy.
Ale dłuuugi urlop


Hejka.
Pojechałam wczoraj po pracy na poszukiwanie bluzki dla mojego taty na imieniny z napisem-Najlepszy Dziadek na Świecie, ale jak na złość nigdzie nie było, więc kupiłam zwykłą, zawiozłam do studia reklamy i zrobią napis, ale taki inny/osobowy: Nasz Najlepszy Dziadziuś na Świecie z podpisem Julcia i Macio.
Julcia wczoraj spała w dzień 3h(teściowa była z nimi parę godzin) i w nocy tylko jedna pobudka na mleko(może to się jednak jakoś przekłada na nocne pobudki?)Wstała przed 6- wszystko było ok, ale jak przyszła babcia, to juz była trochę niespokojna-wiedziała co się święci. Strasznie płakała jak wychodziłammało ja się nie popłakałam, ale potem dzwoniłam i podobno bardzo szybko się uspokoiła...dlatego nie lubię jak wstaje przed moim wyjściem do pracy.
Dzieciaki niestety nie lubią jak rodzice wychodzą.
Co do prezentu - genialny pomysł!
Nawet dobrze wyszło że nie znalazłas tamtej koszulki.
Dziadek na pewno bedzie zadowolony

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
hejka

telik i Ty śmiało nad morze smigaj tylko serio pozbądź się wyrzutów sumienia bo Ci wyjazd uprzykrzą, a nie o to przecież chodzi chłopaki bedą mieli męski weekend, tylko na zdrowie im to wyjdzie

Vaniliowa no witaj!!! gratulacje za nocnik, u nas cisza w temacie

brumek czy ty jesteś z krwi i kości?? zazdroszczę cierpliwości i opanowania ze mnie nerwus wychodzi i potem tylko wyrzuty sumienia mnie dobijają ech zostało mi pracować nad sobą, może przy drugim wzniosę się na Twój poziom ...hehe wątpie, raczej w drugą stronę

eveeve może to jednak dzisiaj, jak wcześniej planowali?? czekamy na wieści ze zniecierpliwieniem

piątek no mam dość juz tego tygodnia.

Aaa pieleszko wiesz podobne jestesmy podzielam zamiłowanie do drożdżówek A tak w ogóle to ja do pracy z siatą jedzenia jeżdżę

Moja Karolinka mówi o sobie per "dzidzia" i to jest na prawdę czasem smieszne, np:
-K. powiedz Karolina
-Tanija
-a powiedz <nazwisko>
-<nazwisko>
-To teraz powiedz Karolina <nazwisko>
- Dzidzia <nazwisko>
Hehe, jakbym Karola słyszała, on też na siebie mówi Dzidzia.
Jak ktoś się go pyta o to jak ma na imię to odpowiada: Dzidzi.
Już tak się przyjęło ze dziadkowie, babcie, ciocie mówią do niego czasem Dzidzi.
Albo jak tłumaczy coś, to też opowiada np. dzidzi tam, tam pieś, itp.

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Hejo

Witaj Vaniliowa
pokaż Krystianka
oj tak Brumciu odwrócenie uwagi to jeden z najlepszych sposobów

super dialog ellika, nie ma jak dogadać się z własnym dzieckiem
pieleszko nigdy nie męczysz zdjęciami, lubie was oglądać

dziewczynki problemy ze zdrowiem nie dotyczą naszj 3 tylko kogoś z mojej rodziny, a co karty to nie znamy sposobu w jakim dane wypłyneły od kilku tygodni ktoś robił zakupy z róznych czesci świata. Prawdopodobieństwo odzyskaia małe bo TZ za późno się zoorientował. a co do wyjazdu to dziękuje kochane jesteście

zmykam
To bardzo przykre co piszesz, szybkiego powrotu do zdrowia życzę, no i dużo cierpliwości.
Co do karty, nie płaciłaś za jakieś zakupy internetowe?
Niby kradzieże danych z kart są coraz rzadziej, ale jak widać są.

My z siostą założyłyśmy sobie wspólnie specjalne konto do zakupów internetowych i wpłacamy tam kase tylko jak coś zamawiamy z zagranicznych stron, np. Aliexpress.com czy z Asosa.
Niby ja sama zamawiam rzadko bo nie częściej niż raz w miesiącu, ale mimo wszystko zawsze to bezpieczniejsze.
Bo jak zamawiam na allegro czy jakiegoś sklepu pl robię przelew więc nie ma obaw.


Co do wyjazdu - jeżeli tż nie ma nic przeciwko, to ja bym się nie wahała
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 09:59   #3069
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

Hej :p
Potem was ponadrabiam. Jestem dzis jakas nie do zycia. Nie wyspalam sie, bola mnie glowa i oczy. Julek tez stekajacy ale w ramach poprawy samopoczucia wskoczylam pod prysznic i zrobilam sobie cytrynowy peeling cukrowy z olejkiem kokosowym. Srednio pomoglo. Moze kawa cos da... :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.

Edytowane przez Chelsea91
Czas edycji: 2013-07-05 o 10:03
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:49   #3070
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej dziewczynki - dzieki za mile slowa i ze sie o mnie martwicie

Kolezanka mi wczoraj pozyczyla swego malego lapka i zalatwila net, wiec mam kontakt ze swiatem.

No wiec, zostawili mnie juz i musze lezec, pozniej sie okazalo, ze nie zrobia mi dzis cesarki, bo juz bylo ich duzo poplanowane na piatek - ale to tak po cichu sie dowiedzialam. Ja nie bylam wczesniej zaplanowana, wiec dlatego jestem juz wpisana na poniedzialek. Ale zostac musze. Z marysia lepiej, dokazuje TZ ak nie wiem. Byl niedawno z nia na chwile. Zeszlam do nich na dol, jak mnie zobaczyla byla taka zawstydzona, pozniej sie puscila biegiem do mnie i wyprztulala i wyglaskala, a pozniej zaczela broic Za niedlugo brykne sie do dyzurki to mi powiedza o ktorej bede ja miec.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 12:37   #3071
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki - dzieki za mile slowa i ze sie o mnie martwicie

Kolezanka mi wczoraj pozyczyla swego malego lapka i zalatwila net, wiec mam kontakt ze swiatem.

No wiec, zostawili mnie juz i musze lezec, pozniej sie okazalo, ze nie zrobia mi dzis cesarki, bo juz bylo ich duzo poplanowane na piatek - ale to tak po cichu sie dowiedzialam. Ja nie bylam wczesniej zaplanowana, wiec dlatego jestem juz wpisana na poniedzialek. Ale zostac musze. Z marysia lepiej, dokazuje TZ ak nie wiem. Byl niedawno z nia na chwile. Zeszlam do nich na dol, jak mnie zobaczyla byla taka zawstydzona, pozniej sie puscila biegiem do mnie i wyprztulala i wyglaskala, a pozniej zaczela broic Za niedlugo brykne sie do dyzurki to mi powiedza o ktorej bede ja miec.
Fajnie, że masz kontakt ze światem
Weekend szybko zleci i nastąpi kulminacyjny dzieńpotem już tylko radość i szczęście.
Super, że z Marysią juz lepiej i że Cię odwiedziła
Trzymaj się dzielnie.Pa.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Miłego weekendu dziewczynki
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 13:04   #3072
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Brumku podziwiam Ciebie za tak duze poklady cierpliwosci Ja niestety jej tyle nie mam

Z dwoma zachowaniami Szymka zupelnie nie umiem sobie poradzic, maz tez.. Odwracanie uwagi itp. nie dziala..

Pieleszko Hania wyglada na zdjeciach na bardzo spokojna dziewczynke

Ellika Szymon tez mowi o sobie dzidzia ( dzidzi ). W ogole ostatnio ma faze na dzidzi ( chusteczki do pupy, bajki, zdjecia ) - jak zobaczy od razu krzyczy dzidzi, dzidzi, dzidzi! Moja podopieczna i jej lalki to tez dzidzi

Telik jakie wyrzuty sumienia? Jedz i baw sie dobrze
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 13:41   #3073
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

elliko a już myślałam, że to tylko na mnie patrzą dziwnie, bo ja też z reklamówką pełną jedzonka do pracy przychodzę

Madziulka to tylko tak wygląda - bo do spokojnych to ciężko Hanyskę zaliczyć. to wulkan energii

eweve to dobrze, że możesz "wypocząć" w szpitalu i nabrać sił przed cc.

pustki weekendowe chyba na nasz wątek spadły. ja zaraz też uciekam, bo 15 wybije. i weekend jadę w niedziele na pierogi z jagodami do mamy. już mi ślina leci po brodzie. pojemy z Hanyskiem
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 13:43   #3074
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

My wczoraj zaliczyłyśmy bilans - Agata ma 88 cm i 12 kg wagi, czyli jest w sam raz. Tylko nic nie chciała powiedzieć do pani dr. Powiedziała tylko, że nazywa się Agatka Lokićka i później mimochodem jedno zdanie. Mierzyły jej też ciśnienie. No i niestety Agata krzywi stopy do środka - ja tak chodziłam, mój brat, moja mama...
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 14:35   #3075
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki - dzieki za mile slowa i ze sie o mnie martwicie

Kolezanka mi wczoraj pozyczyla swego malego lapka i zalatwila net, wiec mam kontakt ze swiatem.

No wiec, zostawili mnie juz i musze lezec, pozniej sie okazalo, ze nie zrobia mi dzis cesarki, bo juz bylo ich duzo poplanowane na piatek - ale to tak po cichu sie dowiedzialam. Ja nie bylam wczesniej zaplanowana, wiec dlatego jestem juz wpisana na poniedzialek. Ale zostac musze. Z marysia lepiej, dokazuje TZ ak nie wiem. Byl niedawno z nia na chwile. Zeszlam do nich na dol, jak mnie zobaczyla byla taka zawstydzona, pozniej sie puscila biegiem do mnie i wyprztulala i wyglaskala, a pozniej zaczela broic Za niedlugo brykne sie do dyzurki to mi powiedza o ktorej bede ja miec.
Trzymam kciuki oby wszystko poszlo dobrze. Weekend zleci I zaraz bedziesz po cc I niunie bedziesz tulic.
A u nas zmiany dziecko sie przekrecilo wiec czeka mnie porod naturalny , ciesze sie ale rownoczesnie tez jestem tym faktem przerazona bo jednak bedzie bolec
A tak wogole to Witam
Telik przytulam I mam nadzieje ze sie wszystko dobrze skonczy z choroba I kasa Tza
Brumek - jestes naprawde wzorowa mama , ja teraz krzycze troche . Tz twierdzi ze o wiele za duzo krzycze , marudze a przy nim dziecko jest inne , spokojnoejsze.
IDE sie troche polozyc
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 14:52   #3076
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Bry Kuny

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
marzenko dziekuje ze pytasz, mam stresa, hustawki nastrojow i takie tam. podczytuje, ale weny na pisanie brak ogarniam co sie da w domu, aby zostawic jakis wzgledny porzadek. Plus martwie si eo marysie....
trzymam kciuki doczytałam, że poniedziałek będzie tym ważnym dniem! będzie dobrze kochana

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Wczoraj podczas kąpieli rozmawiam sobie z Hanią i pytam ją jakie zwierzaki wdziała w parku? (pawie) Proces myślowy na najwyższym poziomie, stęka, sapie .
- Bazianty?
-Nie
- Bocianty?
-Nie. No pomyśl jeszcze, jak te ptaki się nazywały?
- Sopciaki!


:
co to za ptak sopciak???

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Ale Buka!!! Mój mąż uwielbiam BUkę. Mówi, że go ... wzrusza Bo jest taka wyobcowana, samotna i pewnie nieszczęśliwa. A w głębi duszy bardzo by się chciała zaprzyjaźnić, tylko nie potrafi
No, to zdradziłam wstydliwy sekret swojego faceta


:
usiknełam w gacie



Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
Hej

Sto lat mnie nie było ... czy ktoś mnie jeszcze pamięta ?
ja bry Piękna

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki oby wszystko poszlo dobrze. Weekend zleci I zaraz bedziesz po cc I niunie bedziesz tulic.
A u nas zmiany dziecko sie przekrecilo wiec czeka mnie porod naturalny , ciesze sie ale rownoczesnie tez jestem tym faktem przerazona bo jednak bedzie bolec
cesarka za to boli po fakcie


tak dziś wyruszamy na wczasy do Dąbek morze morze !! Krzyś będzie miał mega piaskownice tylko ta droga 9-10 h w aucie oby się udało bez ekscesów wykapie małego do piżamki i w drogę

wicie jak mój syn mówi na penisa SIK-SIAK biegnie do kibelka i wrzeszczy aaaa sik siak to znaczy, ze trzeba się spieszyć

a gdzie Patik całkiem zniknęła?
__________________
maleństwo-synek

Edytowane przez Shira_83
Czas edycji: 2013-07-05 o 15:00
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 15:53   #3077
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

cesarka bezbolesna też nie jest

zwłaszcza jak później koło 2 dzieci trzeba robić


chyba się dzisiaj nie przywitałam jeszcze

no to hej

popiszę wieczorem bo od rana młyn jakiś mamy
i na dłużej nawet nie miałam kiedy usiąść
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 17:30   #3078
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dzień dobry

Brumku, a wiesz, że podobne odczucia mam do buki co Twój tż ... Zawsze mi jej szkoda było i czekałam na moment kiedy się z kimś zaprzyjaźni.

Eve, może nie wyszło tak źle- masz dwa dni do nabrania sił przed CC. Zleci raz dwa i z Aleksem wyjdziecie do domku.

Shira, Sopciaki to nasze nazwisko, ale to pewnie ironiczne pytanie. Udanego wczasowania, przywieźcie Nam w butach trochę piasku z tej dużej piaskownicy.

Madziara, no to super, że maluszek się obrócił- sam wybrał w jaki sposób chce przyjść na świat- będzie dobrze.

Teliczku, co za pech mam nadzieję, że jednak w jakiś sposób uda się odzyskać pieniądze- to duża suma. Mam nadzieję, że stan zdrowia bliskiej osoby się poprawi.

Aaniu, sąsiedzi by mieli niezłe widoki gdybyście mieszkali w bloku.

Lili, słyszałam, że ćwiczenia Chodakowskiej dają super efekty, ale nie wiedziałam że aż tak!

Pieleszko, Hania to mały aniołek.

Skończyłam dla Hani ekologiczną torebkę z lisa i rozpoczęliśmy sezon dreptania na rowerku. Hania drepcze 5 minut, a ja kolejne 30 go noszę i tak w kółko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0953.jpg (64,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg robal.jpg (116,3 KB, 62 załadowań)
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 18:20   #3079
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

dziewczyny jedzą kolację - może dadzą mi popisać

Teliku życzę dużo zdrowia dla potrzebującej osoby z Twojej rodzinki
z tą kradzieżą to nie wesoło :/ współczuję
moralniakowi powiedz precz i baw się przednio

Lili ja się do tego skalpela zabieram i zabieram i zabrać nie mogę
ale teraz to i tak robić nie zamierzam bo u teściów ćwiczyć nie będę

Aania ja też "uwielbiam" takie komentarze :/

Vaniliova gratuluję sukcesów nocnikowych
coś na urlop planujecie?

Oliweczko dziadek na pewno chodząc w koszulce od dzieciaczków będzie pękał z dumy

Pieleszko super zdjęcia! z Hania piękna ogrodniczka

Ellika ja akurat przy drugim zyskałam sporo na cierpliwości
także może i u Ciebie tak będzie
Karolinka super się przedstawia

Chelsea i jak samopoczucie po kawie?

Eve cieszę się, że Marysia czuje się lepiej
nudzisz się bardzo w szpitalu?

Madziulko a o jakich zachowaniach Szymka piszesz?

Shira spokojnej podróży!
wypoczywajcie

Marzenko jeszcze raz napiszę słowa podziwu dla torebki
Hania na rowerku wygląda baaardzo dorośle
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 18:55   #3080
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
cesarka bezbolesna też nie jest

zwłaszcza jak później koło 2 dzieci trzeba robić


chyba się dzisiaj nie przywitałam jeszcze

no to hej

popiszę wieczorem bo od rana młyn jakiś mamy
i na dłużej nawet nie miałam kiedy usiąść
z ta cesarką to różnie
tak jak i z porodem naturalnym, jedne przejdą lekko; inne ciężko boleśnie.

Ja nie narzekam na cesarke, doszłam do siebie bardzo szybko, i nie miałam problemów z opieką nad dwójką dzieci.
W zasadzie to bolał mnie brzuch tylko w szpitalu przez pierwsze 3 dni, ale znośnie, nie musiałam mieć nawet potężnych leków przeciwbólowych.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 19:02   #3081
DDewik
Raczkowanie
 
Avatar DDewik
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zielone wzgórze
Wiadomości: 454
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej Kobitki!
Witam po długiej nieobecności, ale zupełnie nie mam czasu po powrocie w marcu do pracy.Teraz mam wakacie to może częściej będę się odzywać.
Ja tak czytam o postępach waszych pociech to jestem w szoku, Borysek na nocnik nawet nie chce spojrzeć, a rano po spaniu pampers jest wielkim pontonem.
Mówić tez zupełnie nie chce, no ale cóż czekamy(juz nawet konsultowałam z pania logopedą i powiedziała ze nie ma co sie martwic ,do 3 roku ma czas-ja wiem ze dzieci róznie zaczynają, ale wiecie same jak to jest...)

Ogólnie to wakacje zaczęly sie u nas pechowo, Borys załapał zapalenie jamy ustnej, a od wczoraj ma anginę, dostał antybiotyk(pierwszy od urodzenia).Siedzimy w ta piękna pogode w domu, ale jutro moze krótki spacer zrobimy zdala od innych dzieci(lekarka mowiła ze mozna jak nie ma gorączki, ).Dzisiaj juz nawet zaczął jeść.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Eve- trzymam kciuki za poniedziałek,

Marzenko - Hania jest do schrupania, śliczna dziewczynka, a te minki-cudo!Torebkę z lisa to sama bym założyła , to najmodniejszy kolor sezonu!Wyszła Ci pięknie!
Tez kupiłiśmy Boryskowi rowerek biegowy(w lidlu), ale cos on słabo zainteresowany, woli swojego drewnianego pajaca na patyku, wszędzie go zabiera

Edytowane przez DDewik
Czas edycji: 2013-07-05 o 19:44
DDewik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 19:11   #3082
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Madziara cc też bezbolesna nie jest Dłużej się trzeba po niej zbierać.

Marzena torebka mistrzostwo świata
A rowerek idealnie do Hani pasuje!

Ddewik zdrówka dla Borysa!



Wszystkiego co najlepsze dla Alicji z okazji urodzinek!
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 19:13   #3083
DDewik
Raczkowanie
 
Avatar DDewik
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zielone wzgórze
Wiadomości: 454
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Lili- super ze pracujesz w kwiaciarni, mi sie zawsze własna marzyła.
Zaraz po studiach pracowałam 3 miesiące własnei w kwiaciarni i zawsze myslałam ze to taka czysta praca, dopiero wtedy przekonałam sie jakie to trudne zajęcie, ręce zniszczone, itp.Bardzo lubiłam wymyślać bukiety(np w drewnianych klatkach, itp.), nie lubiłam natomiast tych dni kiedy było pełno ludzi, bo wtedy człowiek jak mróweczka zasuwał.Pamiętam ze ogrona trudnośc sprawialy mi bukiety np, z 20 róz, jak te kwiaty trudno ułożyc zeby to ładnie i równo wyglądało.
Ogólnie mam miłe wspomnienia z tej pracy(fajne babki tam pracowały), ale sama sie zwolniłam , bo własciciele nie byli w porządku, bardzo wykorzystywali pracowników, a to mi sie nie podobało więc odeszłam.Była to pierwsza poważna praca zaraz po studiach-boze jak to dawno było11lat temu.


Ja dzisiaj tez obcięlam Boryska ,bo on fryzjera bardzo sie boi, troszke mi szkoda tych jego blond włosków, ale bardzo sie pocił, smiesznie troszke wygląda, taka krótka mi ta grzywa wyszła, ale odrosną mam nadzieje szybko, ja lubie dlugie wlosy u chłopców.

Brumku-ależ sie uśmiałam z tych nadgryzionych pomidorów i Twojego Tż-faceci.
Pytałaś mnie kiedyś czy jakies zabawy przenosze do domu z pracy, raczej nie, to jednak wiekowo duża róznica, a ja duzo bawie sie z dziećmi w gry zespołowe i prowadze duzo zajęć plastyczny, moje dziecko zupełnie plastyką niezainteresowane(nie chce rysować, lepić, itp)


Jaki probiotyk polecacie przy antybiotyku(ja mam dicoflor 30 w saszetkach, ale nie wiem czy dobry) i ile mam mu dawać (antybiotyk Sumamed ma brać 3 dni)?(pytam bo nie dopytałam lekarki)

Zapomniałabym-Buziaki dla wszystkich 2-latkowych solenizantów!

Edytowane przez DDewik
Czas edycji: 2013-07-05 o 19:38
DDewik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 19:44   #3084
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

dzis moge powiedziec ze mamy nocnikowy sukces: kinga zrobila kupe i siku na chodnik na dzialce sama, zdejmujac spodnie i buty w odpowiednim czasie. tylko zostaje by robila to w wc a nie tam gdzie stoi problemem bylo tylko to ze w kupe potem wdepła poza tym tylko dwa sikniecia bezwiedne byly...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 19:48   #3085
DDewik
Raczkowanie
 
Avatar DDewik
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zielone wzgórze
Wiadomości: 454
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
dzis moge powiedziec ze mamy nocnikowy sukces: kinga zrobila kupe i siku na chodnik na dzialce sama, zdejmujac spodnie i buty w odpowiednim czasie. tylko zostaje by robila to w wc a nie tam gdzie stoi problemem bylo tylko to ze w kupe potem wdepła poza tym tylko dwa sikniecia bezwiedne byly...
podziwiam Cię Monia , masz Ty kobieto cierpliwosci duuuużo!
Gratuluje 3 Potomka
DDewik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 19:58   #3086
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Oliweczko w sprawie butów dopiero teraz przeczytałam jak to wyszło. Otóż kupiłam Idzie drugą parę, pierwsza była jeszcze ok. Przez dwa tygodnie chodziła tylko w tych nowych, a jak chciałam ubrać te stare to okazało się, że już sa małe.
Mierzylam małą w sklepie do rowerka biegowego, ale zupełnie nie była nim zainteresowana, choć rozmiarowo był akurat dobry. Za to tradycyjne rowery, różowe, z koszykami, ze wstążkami to był szał. Chyba jeszcze jest za mała.
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 19:59   #3087
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej
Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Brumku, a wiesz, że podobne odczucia mam do buki co Twój tż ... Zawsze mi jej szkoda było i czekałam na moment kiedy się z kimś zaprzyjaźni.

Eve, może nie wyszło tak źle- masz dwa dni do nabrania sił przed CC. Zleci raz dwa i z Aleksem wyjdziecie do domku.

Shira, Sopciaki to nasze nazwisko, ale to pewnie ironiczne pytanie. Udanego wczasowania, przywieźcie Nam w butach trochę piasku z tej dużej piaskownicy.

Madziara, no to super, że maluszek się obrócił- sam wybrał w jaki sposób chce przyjść na świat- będzie dobrze.

Teliczku, co za pech mam nadzieję, że jednak w jakiś sposób uda się odzyskać pieniądze- to duża suma. Mam nadzieję, że stan zdrowia bliskiej osoby się poprawi.

Aaniu, sąsiedzi by mieli niezłe widoki gdybyście mieszkali w bloku.

Lili, słyszałam, że ćwiczenia Chodakowskiej dają super efekty, ale nie wiedziałam że aż tak!

Pieleszko, Hania to mały aniołek.

Skończyłam dla Hani ekologiczną torebkę z lisa i rozpoczęliśmy sezon dreptania na rowerku. Hania drepcze 5 minut, a ja kolejne 30 go noszę i tak w kółko.
Ależ ona pieknie wygląda A torebka boska

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość

Chelsea i jak samopoczucie po kawie?
A dopiero przed chwilą wróciliśmy z podwórka i jak trzeba iść spać to ja w końcu dobrze się czuję, tak przewrotnie. Zmęczenia nie czuję mimo że biegałam dziś 12 h za Julkiem.
Dzięki, że pytasz

Cytat:
Napisane przez DDewik Pokaż wiadomość
Hej Kobitki!
Witam po długiej nieobecności, ale zupełnie nie mam czasu po powrocie w marcu do pracy.Teraz mam wakacie to może częściej będę się odzywać.
Ja tak czytam o postępach waszych pociech to jestem w szoku, Borysek na nocnik nawet nie chce spojrzeć, a rano po spaniu pampers jest wielkim pontonem.
Mówić tez zupełnie nie chce, no ale cóż czekamy(juz nawet konsultowałam z pania logopedą i powiedziała ze nie ma co sie martwic ,do 3 roku ma czas-ja wiem ze dzieci róznie zaczynają, ale wiecie same jak to jest...)

Ogólnie to wakacje zaczęly sie u nas pechowo, Borys załapał zapalenie jamy ustnej, a od wczoraj ma anginę, dostał antybiotyk(pierwszy od urodzenia).Siedzimy w ta piękna pogode w domu, ale jutro moze krótki spacer zrobimy zdala od innych dzieci(lekarka mowiła ze mozna jak nie ma gorączki, ).Dzisiaj juz nawet zaczął jeść.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Eve- trzymam kciuki za poniedziałek,

Marzenko - Hania jest do schrupania, śliczna dziewczynka, a te minki-cudo!Torebkę z lisa to sama bym założyła , to najmodniejszy kolor sezonu!Wyszła Ci pięknie!
Tez kupiłiśmy Boryskowi rowerek biegowy(w lidlu), ale cos on słabo zainteresowany, woli swojego drewnianego pajaca na patyku, wszędzie go zabiera
Dzień dobry
Dawno Cię nie było
Zdrówka dla Boryska My też niedawnio anginę przerabialiśmy. Dicoflor jest dobry Jul jeszcze pił do antybiotyku syrop sosnowy.

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
dzis moge powiedziec ze mamy nocnikowy sukces: kinga zrobila kupe i siku na chodnik na dzialce sama, zdejmujac spodnie i buty w odpowiednim czasie. tylko zostaje by robila to w wc a nie tam gdzie stoi problemem bylo tylko to ze w kupe potem wdepła poza tym tylko dwa sikniecia bezwiedne byly...
No to gratki :klaski:
Madziara super, że się dzidziol przekręcił
Eve no to byle do poniedziałku

Idę Julka myć i usypiać bo zmęczony bardzo a brudny.....
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.

Edytowane przez Chelsea91
Czas edycji: 2013-07-05 o 20:27
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 20:00   #3088
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Monia Kinia jest niezła

Ddewik duuużo zdrówka!
co do probiotyku to Dicoflor jest jednym z lepszych podobno (ja nawet ostatnio w kroplach dostałam hehe)
niby antybiotyk macie na 3 dni, ale on w organizmie dłużej działa - ok. 7 dni bodajże
myślę, że probiotyk spokojnie i do 2 tygodni bym podawała
tylko teraz nie pamiętam, ale masz pewnie w ulotce - u 2 letnich smyków to już chyba 2xdzienie
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.

Edytowane przez Iwa_iw
Czas edycji: 2013-07-05 o 20:01
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 20:05   #3089
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dewik moja pediatra oslonowo zawsze zaleca enderol, a Summamed chyba faktycznie bierze się 3 dni, ale na 100% nie pamiętam. A co jest napisane w ulotce?
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 20:08   #3090
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Dewik moja pediatra oslonowo zawsze zaleca enderol, a Summamed chyba faktycznie bierze się 3 dni, ale na 100% nie pamiętam. A co jest napisane w ulotce?

znam Enterol
w sumie to nie wiedziałam, że to też taki probiotyk osłonowy bo ja go tylko raz kupowałam jak Ala rozwolnienie miała
ale dobrze wiedzieć chociaż ja wierna Dicoflorowi jestem póki co
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.