Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Zapraszam do glosowania na kolejny tytuł wątku!
W majteczkach biegam, plecak noszę-przedszkolak będę za rok o tej porze 3 10,71%
Drugie lato już na nami, na zimę i sanki teraz czekamy 4 14,29%
Bunt dwulatka w pełnej krasie, żyć się jednak z tym jakoś da się 6 21,43%
Super mamy, super dzieci, drugi roczek szybko zleci 5 17,86%
Dzieciaki nasz maja 2 lata, a my w komplecie nadal "tratatata" 1 3,57%
Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach" 9 32,14%
Głosujący: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-07, 12:49   #3151
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Alu, Karolku- spóźnione sto lat maluchy!

DDewik, Vaniliova
, fajnie że zajrzałyście, mam nadzieję że będziecie z Nami chociaż przez okres wakacji.


Alibany, to łóżeczko Kritter było wielokrotnie polecane tu na forum. Mi też się ono bardzo podoba, ale przed pojawieniem się Hani kupiliśmy do jej pokoju małą rozkładaną sofę i szkoda byłoby się jej teraz pozbyć, więc Hania na niej śpi.

Też się bałam, że jak przyjdzie pora do spania to Hania będzie mi z niego uciekać, ale nic takiego nie ma miejsca (no chyba, że tż próbuje ją uśpić to wtedy przychodzi do mnie).



Naklejki- u Nas największy szał już chyba minął. Na kupowaniu naklejek straciłam majątek, bo szły w ilościach hurtowych , aż w końcu znalazłam naklejki wielokrotnego użytku! http://allegro.pl/melissa-doug-nakle...319569158.html , http://allegro.pl/melissa-doug-dom-n...318067611.html rewelacyjnie wykonane i pewnie posłużą na dłużej.

Hania od wczoraj mi gorączkuje- nie wiem o co chodzi. Nie czuję, żeby z dziąsłami coś się działo, a żadnego kataru kaszlu też nie ma. Temperatura dochodziła do 38,6, więc dość wysoka, po zbiciu zachowuje się normalnie. Dwie trzydniówki za Nami, więc nie wiem co to za cholerstwo. (a tak samo jak przy 3-dniówkach wraca jak bumerang po 5-6 godzinach od podania czegoś na zbicie)
No i mam zagwozdkę, czy mogę z nią wyjść z domu. Miałyśmy jechać gdzieś nad jezioro.

Oby z ta gorączką to nic powaznego, choć tak jak Iwa nie ryzykowałabym wypadu nad jeziorko. czyżby 3 trzydniówka????


Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Witam!
Brumek zawartosc Twojego kosza na zakupy pewnie robi furrore na cjodnikuBo chyba nie widac Tymka z przodu?
Brumiatko z misiem rozczulajace! I gdzie on niby jest okraglutki w tej fryzurze?Drobniutki slodziak!
A z krowami masz racjeKiedys biegalo sie wieczorami z pusta kanka a w kazdym domu wisial ser w gazie nad piecem kaflowym...coraz mniej wsi na wsi

alibanu U Was wciaz tak swojsko?Cudnie!
Sama pieklas tort? I jak wogole udaly sie urodzinki?

Ewka o dziwo szybko dzisiaj zasnela, czekam az wstanie i zawoze ja tesciowej na plac zabaw...sama musze sie przebiec z CV po galeriach
Oj swojsko swojsko, traktory co chwile przejeżdżające kolo nas, i zaprzęg z koniem się trafi, kurki na wolnym wybiegu i mnóstwo krów. Ale nie ma co, dla kontrastu coraz więcej nowych willi wsród tej wiejskiej zabudowy, hitem jest nowoczesny szeregowiec sąsiadujący z jednej strony z oborą a z drugiej mega kurnikiem i takimi naprawde starymi domami.

Z tortem poszłam na łatwiznę, zamówiłam od Sowy (jagodowy) Dodatkowo teściowa upiekła dwa ciacha. Imprezki jakiejś wiekszej nie było, raptem teście (dziadkowie) i trójka dzieci po sąsiedzku więc skromnie. Chrzestni wpadną w innym czasie, wiedząc, że cieżko będzie wsyzstkim jeden termin dopasowac odpuściłam sobie i w ramach urodzinowego party organizujemy sobie mały urlopik nad morzem.
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 13:52   #3152
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej hej

Telik, kurcze ale pech z tymi pieniędzmi Mam nadzieję, że te zawirowania finansowe i zdrowotne szybko się unormują!.

Brumku, Timo słodziaczek Ale sobie miejscówkę znalazł w koszu. Mój syn mówi na siebie Dominik Aniołek

Iwa, ale dziewczyny miały frajdę!

Marzena, Wasza sesja zdjęciowa boska Fajnie, że Tż dał się namówić, bo mojego to bym chyba siłą musiała zaciągnąć

Lili, za zrzucowe kg.

Stronczek, jak w pracy?

Vaniliova, Devik, fajnie, że zajrzałyście

Devik, fajnie Was znowu zobaczyć, Borysek już taki duży chłopak Lubi jeździć na rowerze? Bo Dominik uwielbia

Eweve, trzymam za Was!

Wszystkiego najlepszego dla solenizantów, buziaki od ciotki i Domeczka!!


I więcej nie pamiętam...

U nas wszystko dobrze, lato za oknem, więc większość czasu spędzamy na dworze. Wczoraj miałam ostatni egzamin. Czekam jeszcze na wyniki, jeśli wszystko udało mi się zaliczyć to koniec sesji

Byliśmy ostatnio z Domkiem na kąpielisku, szał ciał, nie mogłam go wyciągnąć z wody.
14stego robimy Domkowi urodzinki. W ramach prezentu chcemy mu zrobić superaśny plac zabaw już u nas w ogrodzie.

Dawno nie pokazywałam postępów w budowie, więc dzisiaj Was męczę. Teraz stoimy, bo kolega który u nas robi wczasuje się w Egipcie Za tydzień przyjeżdża mój tata i bierze się za ocieplenie domu i elewacje.
Zdecydowaliśmy się wkońcu na drzwi wejściowe, ale trzeba miesiąc na nie czekać :/

1. Salon
2.Jadalnia
3.Kuchnia
4.Sypialnia z wejściem do garderoby
5.Widok z salonu, po lewej łazienka, tam gdzie światło-przedpokój, całkiem po prawej kuchnia
6.Tż wkońcu wyrównał działkę
7.Sypialnia
8.Pokój Domka
9.Domka pokój
10.Sypialnia, po lewej wejście do garderoby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg salon (1).jpg (35,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sypialnia (2).jpg (109,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuchnia.jpg (75,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sypialnia2 (1).jpg (71,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg salon 3.jpg (34,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dzialka.jpg (78,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sypialnia4.jpg (30,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pokod domka1 (1).jpg (30,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pokod domka1 (2).jpg (23,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sypialnia2 (2).jpg (98,5 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez Natka_
Czas edycji: 2013-07-07 o 14:08
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 13:53   #3153
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki oby wszystko poszlo dobrze. Weekend zleci I zaraz bedziesz po cc I niunie bedziesz tulic.
A u nas zmiany dziecko sie przekrecilo wiec czeka mnie porod naturalny , ciesze sie ale rownoczesnie tez jestem tym faktem przerazona bo jednak bedzie bolec
dzieki bedzie jak ma byc, jak sie maluszek przekrecil to tez fajno.

Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość

Trzymam kciuki żeby wszystko poszło sprawnie i napewno w poniedziałek żebyś dłużej już nie czekała
A dlaczego Ty masz planowaną cesarke jeśli moge zapytać
mam planowana cesarke, bo maly ma ulozenie posladkowe i jest duzy.

Witam sie

Dzieki dziewczynki ze o mnie myslicie. Fajnie mam w szpitalu bo mamy fajna ekipe. Dziewczyki wesole, dzielimy sie wszystkim, wlasnie jednej mama na nasze zyczenie upiekla placka z rabarbarem i juz go pochlonelysmypojde niedlugo na KTG to sie dowiem o ktorej jutro mnie czeka godzina 0. Marysia oki. Rozrabia, maz juz opadal z sil, za to ona ma energii za nas dwoje. Ponadto pani dr powiadomila mnie, ze czeka juz na mnie pokoj jednoosobowy, wiec jutro po cc, juz mnie tam przewioza bo maz moze spac ze mna. W pierwsza dobe zajmie sie malym i jak cos mnie pomoze. U nas niestety po cc, wioze matke z dzieckiem i pozniej przychodza co 3 h z jedzeniem maluchom i przewijaja i tyle.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 13:57   #3154
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dalej:
1. Salon
2. Pokój gościnny
3.Pokój gościnny
4.Klatka schodowa
5.Klatka
6.Łazienka góra
7.Przedpokój, gospodarczy i wejście do garażu
8.Pralnia
9.Dom z zewnątrz, w końcu mamy schody
10. Dominik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Salon.jpg (40,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg goscinny1 (1).jpg (27,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg goscinny1 (2).jpg (36,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg klatka.jpg (28,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg korytarz 1.jpg (95,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lazienka gora.jpg (30,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg korytarz 4.jpg (28,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pralnia.jpg (28,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Schody.jpg (66,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130707_113138.jpg (56,3 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez Natka_
Czas edycji: 2013-07-07 o 14:09
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 14:06   #3155
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Jeszcze Dominik

Aaa i wyszło, że okno tarasowe jest źle zamontowane, jakby się mocniej oprzeć to wyleci. Wina montażystów, okno do demontażu... Nie muszę pisać jak Tż zareagował biorąc pod uwagę, że gładzie i wszystko było już porobione
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130703_112547-1.jpg (44,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130703_125020.jpg (87,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130703_125132.jpg (83,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130704_184439.jpg (93,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130704_200244.jpg (53,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130705_171034.jpg (44,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130707_113228.jpg (130,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130707_121414-1.jpg (114,5 KB, 43 załadowań)
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 16:40   #3156
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Natka domek wydaje się spory, no i podoba mi sie rozłożenie.
Basen macie taki jaki jak my, no i właśnie dziś go rozkładaliśmy z nie mamy korka zeby zatkać z boku powietrze w środku. Tż niby dopasował coś ale uchodzi, nie wiesz czy można dokupić gdzies takie coś przypadkiem? Na Twoim zdjeciu widać ten korek z boku.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-07-07 o 16:45
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 17:57   #3157
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

Gomra, niestety nie mam pojęcia bo to nie nasz basen. Byliśmy u znajomych
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-07, 20:29   #3158
Vaniliova11
Zadomowienie
 
Avatar Vaniliova11
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 849
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Witam wieczorem
Krystianek śpi więc moge z Wami pogadać

Tak bez cytowania

Eve to dobrze że od razu masz cesarke . Mój Krystianek też był duży ale na usg nie było widać no i męczyłam sie bez sensu

Brumek ja jak Iwa też bym sie bała podejść do krowy Tymuś słodziak

Marzenka zdrówka dla Hani

Natka ale fajny ten Wasz dom jeszcze troche i przeprowadzka a Domek ma prześliczny uśmiech

No i zaległe życzenia urodzinowe dla Karolka

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Ale ze mnie gapa

Sto latek dla Lenki
Vaniliova11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 21:09   #3159
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Wpadam tylko złożyć najlepsze życzenia Lence i uciekam na razie dalej

Lenko - sto lat, ślicznotko maleńka
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 21:38   #3160
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Brumku sliczne włsoski ma
Tymuś słodki jest, mojemu nigdy nie przyszło do głowy jeźdxić w koszu, ale ja bym naszego tak nie odpieła, zeby wygodnie mu wchodzić i wychodzić, bo mamy zawieszony z tyłu i przodu na metalowym stelazu.

Ja Tymka nie przypinałam już od wieków, bo lubił sobie wstawać, wiercić się, wychodzić często. Potem już w ogóle wózka nie braliśmy na spacery, tylko wyjątkowo, jak po jakieś ciężkie zakupy przy okazji szłam. Ostatnio znowu sobie zażyczył jeździć w wózku, ale tylko w wybranych przez siebie pozycjach

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
kinga wczoraj mnie zaskoczyla. Przejezdzalismy wozkie obok obsciskuhacaj sie pary a kinia do mnie " mama kinia cie kocha" od pewnego czasu to mowi ale dzis skojarzyla z zakochanymi. No i codziennie mamy rano przytulaski- jak nigdy.


Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość
Co o urzedu komunikacji to chyba tylko kupujący idąc zarejsetrować auto przedstawia umoe kupna sprzedazy i automatycznie on już widnieje jako posiadacz tego auta. tak mi się wydaje....

u nas krów od zatrzęsienia na wsi Kury, konie wszystko czego dusza spragnionego wrażeń dziecia zapragnie
Dziękuję

Koń by nam się gdzieś przydała w okolicy, bo takiego cuda jeszcze Tymuś z bliska nie widział A nie, kłamię! Widział, bo na Starówce głaskaliśmy konia z dorożki. Ale to tylko przez moment.
On w ogóle kocha zwierzęta, nie boi się ich i pięknie je traktuje: i te duże, i średnie, i małe, jak owady. I strasznie jestem z tego dumna

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Brumku, ale Tymek ma kryjówkę- rzeczywiście ten kosz z Mutsiaka jest zbudowany tak, że można tam swobodnie wejść. Ja co prawda nie widzę za bardzo różnicy w długości włosów Tymcia na poszczególnych zdjęciach, ale na wszystkich wyszedł uroczo.
Nasz mutsiak którego mieliśmy po bratanku, od września będzie woził kolejnego malucha.(czwartego!) Kilka miesięcy temu pękła w nim rama i pomimo tego, że okres gwarancji minął firma wymieniła go za darmo.

Hania od wczoraj mi gorączkuje- nie wiem o co chodzi. Nie czuję, żeby z dziąsłami coś się działo, a żadnego kataru kaszlu też nie ma. Temperatura dochodziła do 38,6, więc dość wysoka, po zbiciu zachowuje się normalnie. Dwie trzydniówki za Nami, więc nie wiem co to za cholerstwo. (a tak samo jak przy 3-dniówkach wraca jak bumerang po 5-6 godzinach od podania czegoś na zbicie)
No i mam zagwozdkę, czy mogę z nią wyjść z domu. Miałyśmy jechać gdzieś nad jezioro.
Marzenko, ale zagadka z tą gorączką
A jak jest teraz? Jak było w dzień? Macie już jakiś trop?

Ja z Mutsiaka jestem bardzo zadowolona, aczkolwiek porównania nie mam, bo nigdy nie miałam innego Żadnej inne spacerówki, parasolki itp. Ten mi starcza.
A stelaże się faktycznie ponoć często łamały w modelach sprzed 2011 roku. Wada fabryczna, czytałam kiedyś ich komunikat. Te nowsze mają już ramy ok.

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
dzisiaj tak na szybko bo zaraz jemy obiad i jadę z dziewczynami do teściów.
I jak był? Wytrzymałaś?

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Brumek zawartosc Twojego kosza na zakupy pewnie robi furrore na cjodnikuBo chyba nie widac Tymka z przodu?
Brumiatko z misiem rozczulajace! I gdzie on niby jest okraglutki w tej fryzurze?Drobniutki slodziak!
A z krowami masz racjeKiedys biegalo sie wieczorami z pusta kanka a w kazdym domu wisial ser w gazie nad piecem kaflowym...coraz mniej wsi na wsi
Robi, żebyś wiedziała Ile razy już się ludzi na mnie dziwnie patrzyli, to nie zliczę Niektórzy patrzą jak na wariatkę, bo idę chodnikiem i gadam cały czas na głoś, a nie wiedzą do kogo
Portier z naszego osiedla ostatnio się mnie pytał, co to się stało, że na spacer bez dziecka idę?
Jakim skutkiem Twoje bieganie po galeriach się zakończyło?

Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
Brumek ja jak Iwa też bym sie bała podejść do krowy Tymuś słodziak


Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Brumku, Timo słodziaczek Ale sobie miejscówkę znalazł w koszu. Mój syn mówi na siebie Dominik Aniołek

U nas wszystko dobrze, lato za oknem, więc większość czasu spędzamy na dworze. Wczoraj miałam ostatni egzamin. Czekam jeszcze na wyniki, jeśli wszystko udało mi się zaliczyć to koniec sesji

Byliśmy ostatnio z Domkiem na kąpielisku, szał ciał, nie mogłam go wyciągnąć z wody.
14stego robimy Domkowi urodzinki. W ramach prezentu chcemy mu zrobić superaśny plac zabaw już u nas w ogrodzie.

Pewnie wszystkie egzaminy na piątki, co?
A plac sami będziecie robić? W sensie na zamówienie, czy gotowe elementy kupować? Drewniany?

A domek - ech, cudny będzie Ile pomieszczeń!

Domek (przez duże "D") korzysta z wakacji na całego Mamy takie same spodenki i koszulkę
__________________
........................

Edytowane przez brumek
Czas edycji: 2013-07-07 o 21:43
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 21:43   #3161
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

I musze się powściekać - czy Wam tez wszyscy chcą karmić dzieci na siłę? Na zapas? Jakaś obsesja wśród starszego pokolenia panuje. Naprawdę OBSESJA. Żeby faszerować jak najwięcej, bez przerwy prawie. Moja mama przechodzi pod tym względem samą siebie. Na zapas chce go karmić Mówić:"korzystaj z tego, że taki ma apetyt i tak pieknie je, bo może kiedyś przestanie". Paranoja. Na szczęście nikt tego nie robi bez mojej zgody (boją się ), ale cały czas słyszę "daj mu jeszcze", "może głodny", "jeszcze, jeszcze, jeszcze". Dziecko je duży obiad, odchodzi od stłołu, a moja mama za 20 minut proponuje, żebym mu kanapeczkę zrobiła. Jak sie nie zgadzam, to zaczyna koło niego krążyć z jakims jedzeniem i prowokować. No paranoja... To sobie ulżyłam
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-07, 21:47   #3162
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

eeee... jakos nie umiem sie ostatnio wbic w rozmowe i pogadac z wami i tylko o sobie pisdze... swinka ze mnie i tyle...

kinia jeszcze nienalepkowa. obecnie na tapecie ciastolina i rysowanie kółek i róznych zygzakow. zabawia sie tez nozyczkami ale bezsutecznie stara sie cos wyciać jak brat. za to swietnie sie z arturem dogaduje, mimo iz czasami sie o cos wykłócają. jak cos dostaje do jedzenia to uprasza sie ze dla artura tez. a artur nie pozwala mi np. wżartach "zjesc" kingi, bo to jego siostra przeciez i musze miec na to jego pozwolenie

brumek - moje dzieci maja w sumie apetyt, ale nie sa obzartuchami i nic w nie na sile nie da sie wcisnac. nawet ulubione truskwaki kiga jak ma za duzo to nie chce. chyba tylko czekolada moglaby byc zawsze ale rzeczywiscie, cos w tym jest ze jachetniej to jakby dziecko co chwile jadlo. ja wychodze z zalozenia ze taki duze to sie upomni o jedzenie a poza tym jak je tak samo jak ja czesto to juz starczy.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2013-07-07 o 21:49
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 22:15   #3163
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
tak dziś wyruszamy na wczasy do Dąbek morze morze !! Krzyś będzie miał mega piaskownice tylko ta droga 9-10 h w aucie oby się udało bez ekscesów wykapie małego do piżamki i w drogę
Miłego wakacjowania
Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Ellika ja akurat przy drugim zyskałam sporo na cierpliwości
także może i u Ciebie tak będzie
Karolinka super się przedstawia
no to jest dla mnie nadzieja
Cytat:
Napisane przez DDewik Pokaż wiadomość
Kilka zdjęć dla przypomnienia
Ale się zmienił! fajny chłopak z niego
Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
EllikaKolejna co niby z reklamowka jedzenia jezdzi...
A Ty bys sie chciala spotkac po pracy?Bez Karolinki, tak na kawe?Czy z Karolcia?I w jakich okolicach pracujesz?
Tak, bardzo chętnie się spotkam raczej sama - po pracy, a pracuję na Muchoborskiej, więc okolice Powstańców Sl. są mi po drodze do dworca, także gdzieś tam możnaby się spotkać. Mam Twój nr tel. to się odezwę, ale tak wstępnie może w czwartek?
Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
- W duzym pokoju mamy dwie sofy, jedna z funkcja spania i jedna bez. Szymon uparl sie na ta z funkcja spania i non stop ja rozklada. Wysuwa skrzynie ( a nie jest lekka ), zrzuca wszystkie poduchy. Co wiecej ta sofa ma pokrowiec na zamek sciagany do prania i on go tez zdejmuje, a pozniej ten pokrowiec nie jest tak latwo zalozyc. Nie wiem jak mu juz wytlumaczyc to, ze nie wolno. Odwracanie uwagi nie dziala. Jak ja tam usiade, czy jak ktos do mnie przyjdzie spycha z calej sily, bo on musi sofe rozlozyc.. Rece opadaja..
- A druga sprawa to wieczorne wychodzenie z lozeczka po kilkanascie razy..

Witam sobotnio
Oj to ci psotnik znam takie zagrywki. Chyba jak ze wszystkim, kropla drąży skałę, tłumaczyć, zabraniać i w końcu się znudzi i odpuści...


Hejka
Znowu jutro do pracy...jak zwykle nie wiem kiedy weekend minął...
w sobotę popracowałam trochę na działce mamy (Monia nie wiem jak ty dajesz rade ze swoją) ponaciągałam mięśnie i komary mnie zciachaly - no more
A dzisiaj byliśmy w JuraParku w Krasiejowie. Super miejsce dla dzieciaków, ale jednak starszych niż nasze. Słońce nas spiekło i ledwo żywi do domu wróciliśmy

Teraz kąpać i spać... i tak się już dziś nie wyśpię

Lenka sto lat
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 22:18   #3164
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Karolek dziekuje za życzenia ślicznie

No i najlepszego dla LENKI


Weekend minął, ale wykńczył nas wszystkich swoją intensywnością.
Wczoraj od rana uwijałam się szybko z powodu gości, co prawda nie byli to goście urodzinowi, ale tacy których dawno nie było.
Okazało się że zamiast kuzynki i dwóch ciotek, przyjedzie też trójka małych dzieci.
Więc szalało wczoraj u nas pięć dzieciaków.
Zrobiłam obiad, poźniej lody z owocami i zabawa.
Wieczorem musieliśmy iść na msze, bo była na cmentarzu, a po niej byliśmy na grilu u znajomych.

Dziś z koleji, mamy taką wiejską imprezę, nasza miejscowość obchodzi urodziny. Zapisaliśmy się na całość z dziecmi, trzeba było zapłacić, bo to impreza podobna do wesela. Ale w sumie byliśmy tylko na części oficjanej, i poźniej na obiedzie, trochę z dzieciakami na tancach, ale już pasujemy i nie idziemy na zabawe taneczną, chociaż ja tam bym jeszcze siłę znalazła, ale tżulek wykonczony. Zresztą wczoraj popił, a jutro rano trzeba wstać.


Brumku to chyba wszędzie tak. Też mam taką ciotkę która tkałaby w Karola tyle ile się zmieści, dopóki nie urzyg*nie, jak w kaczkę dosłownie. I pomimo tłumaczen to coś tam zawsze mu przemyci. Dobrze że mieszka daleko i rzadko się widujemy, chociaż z Karolka powoli niejadek się robi.
Zje rano mleczko, kanapkę i to nie zawsze, poźniej jakis owoc czy jogurt, na obiad troche coś tam podziubie, i do wieczora juz czasem nic nie je. Trzeba go kusić zeby kolacje zjadł. Ale jak nie zje to nie zmuszam.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-07-07 o 22:23
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 22:21   #3165
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
brumek - moje dzieci maja w sumie apetyt, ale nie sa obzartuchami i nic w nie na sile nie da sie wcisnac. nawet ulubione truskwaki kiga jak ma za duzo to nie chce. chyba tylko czekolada moglaby byc zawsze ale rzeczywiscie, cos w tym jest ze jachetniej to jakby dziecko co chwile jadlo. ja wychodze z zalozenia ze taki duze to sie upomni o jedzenie a poza tym jak je tak samo jak ja czesto to juz starczy.
W Tymka też na siłę nikt nie wciska (bo tylko ja mu w sumie daję jedzenie), ale chodzi mi o to, że bacie, ciocie itp by CHCIAŁY
Jedzenie to jedno z moich najmniej przyjemnych wspomnień z dzieciństwa. Mama z nim za mną po całym mieskzaniu biegała, nie raz pamiętam, że rodzice się o to kłócili. A ja byłam niejadkiem. Umiarkowanym Ale co tu się dziwić, jak do jedzenia podchodzi się, jak do najważniejszej rzeczy we wszechświecie, "gra" się nim, zmusza, łamie dziecka prawo do własnych odczuć. Teraz widzę dokładnie wszystkie "jedzeniowe" błędy mojej mamy i je dziwne skłonności w tym temacie. Jak zdarza się, że Tymek coś przy niej je - jak wczoraj - to ona staje na baczność, prawie że mu na głowę wchodzi, sama przestaje jeść i leci do niego i chce karmić. A on od dawna wszystko je sam, bez pomocy i tyle, ile chce. I co jeszcze gorsze, jak on sobie wkłada np. jedną porcję na widelcu do buzi i gryzie, to ona już go pospiesza, żeby następną i następną. A to nie jest dziecko, które kiepsko je. On je chętnie i prawie wszystko lubi. Słowo honoru, że moja mama ma jakiś poważny problem z tym jedzeniem!
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 22:32   #3166
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość

Sto latek dla Lenki
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Wpadam tylko złożyć najlepsze życzenia Lence i uciekam na razie dalej

Lenko - sto lat, ślicznotko maleńka
Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość



Lenka sto lat
Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
No i najlepszego dla LENKI

dziękujemy bardzo za pamięć
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 22:42   #3167
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Ellika czwartek jak najbardziejz reszta ja poki co bezrobotna wiec moze byc kazdy dzien Skoro po pracy i sama to zaprqszam do nas- umowimy sie jeszcze dokladnie na priv


natka az czuje zapach gladzi w powietrzuNajbardziej podoba mi sie jadalnia!Piekna! Taka jasna i mnostwo okien na ogrod!Bosko!!!I scody tez fajne.Bedziecie je wykanczac drewnem?
A Domek znowu sie zmienil!Nasz watkowy elegancik
I T-shirt z wasem super!

ewe czekamy jutro na info!Fajnie ze tz bedzie mogl zostac


Brumek o pracy nawet nie piszelicze na szczescie
a z jedzeniem...az mi sie smiac zachcialo po Twoim wpisie bo przeszlam dzisiaj to samo z tesciowamaltretowalam opowiesciami tz

Moja tesciowa ma OBSSESJE na punkcie Ewy wagi...z reszta pisalam to juz nie raz...ale dzisiaj przeszla sama siebie
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 00:21   #3168
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Aania możesz mi wytłumaczyć tak mniej więcej gdzie jest i jak dojechać do punktu w Krakowie gdzie można oglądać startujące i lądujące samoloty?

Jezu, ja jeszcze nie śpie. I nie chce mi się
Radek nie będzie miał dla mnie rano litości.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 07:31   #3169
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

ddewik śliczna kobieta z Ciebie! i jak fachowo-rowerowo odziana
Natko za sesję, dom już się super prezentuje, a Domek cudny jak zawsze
Iwa fajna zabawa musiała być!
Brumku Tymek cudny! ja tam krów nie lubię, za dzieciaka się za nimi nałaziłam, żeby do obory zagnać, więc już teraz nie podchodzę..a Hania też lubi zwierzątka. krowy, kury, kaczki, psy i koty to największe atrakcje u moich rodziców na wiosce a Tymek w wózku, a raczej w koszu super
Ala, Karolek, Lenka zaległe urodzinowe buziaki
marzenko i jak Hania?? przeszło jej???
Eweeve jeszcze chwila i będzie Aleks na świecie! powodzenia!!!!!!!
monia kinia z tym kocham rozkoszna Hanka mnie często raczy takimi wyznaniami, ale ich nigdy za wiele
isia się naśmiałam z blachary udana Ewunia
audrey z tym zdrowiem to nie fajnie...
vaniliova zazdroszczę gór!

a co do łóżeczek też mamy to najprostsze, sosnowe z ikea i jest ok.

i więcej nie pamiętam chyba u wszystkich weekendy aktywne?? myśmy w sobotę byli na turnieju piłki nożnej (mąż grał ), Hania szalała na placu zabaw, kibicowała i ogólnie żywioł jeden - wszędzie jej pełno było. a wczoraj sielanka na wiosce - pierogi z jagodami zaliczone, czereśnie, porzeczki i agrest prosto z krzaków też. i kuzynów swoich Hanka wykończyła - było tylko "adianek, dałidek bawić!!!! i chłopaki musieli damie towarzystwa dotrzymywać
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 07:59   #3170
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

brumek - u mnie jest problem jedzenia powolnego. Sama tez bylam poganiana i do dzis jem powoli. Przez to np. W szkole nie zdazalam zjesc drugiego sniadania na czas na dlugiej przerwie. Obiad potrafilam godzine jesc. Nie powiem - artur ma podobnie tyle ze on sie rozprasza i zapomina jesc a ja zulam i zulam... Sama czasem pogonie artura jak mamy gdzies wyjsc albo kaze mu zjesc porcje do konca jak nie chce ziemniakow czy warzyw. Poza tym niech je jak dlugo i co chce. Ja za to daje male porcje dzieciom ze wiem ze zjedza a dziadkowie wrzucaja jak dla doroslego i nie dziwota ze niezjada. Ale to dlatego wlasnie ze ja najczesciej karmie to skad maja wiedziec.

Wy tez jedliscie "za mamusie, tatusia,ciocie..."? To chyba najgorszy sposob wg mnie...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 08:06   #3171
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

co do jedzenia - ja byłam za dzieciaka i długo jeszcze potem strasznym niejadkiem..pamiętam nawet jakie "uczucia" wywoływał we mnie talerz zupy masakra... domyślam się, jak mama musiała się przy mnie namęczyć, dlatego cieszę się, że Hania jeść lubi. wszystko jej smakuje, ba - sama się dopomina o jedzonko! czasem ją stopowac muszę..zjada obiad z nianią, a po godzinie gdy wrócimy z pracy z mężem ona się też domaga. no to chcąc nie chcąc daje jej jeszcze porcję, że by jadła, ale wiadomo, że mniejszą znacznie... nie zauważyłam sytuacji, żeby mi babcie, ciocie czy ktokolwiek wciskali w małą jedzenie. jak ktoś jej coś próbuje zaoferować, a wiem, że jadła przed chwilą to mówię, że nie teraz. czasami jak Hania mi się zabawi, a wiem, że pora jest na podwieczorek to pytam ją czy chce np. banana lub serek. jak chce to powie tak, jeśli nie, to stanowczo odmawia. nie da sobie nic na się wcisnąć. ja jej bynajmniej nie wciskam. bo wiem, że nie muszę. będzie głodna to się upomni
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 08:29   #3172
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej


Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
Natka ale fajny ten Wasz dom jeszcze troche i przeprowadzka a Domek ma prześliczny uśmiech


Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczynki ze o mnie myslicie. Fajnie mam w szpitalu bo mamy fajna ekipe. Dziewczyki wesole, dzielimy sie wszystkim, wlasnie jednej mama na nasze zyczenie upiekla placka z rabarbarem i juz go pochlonelysmypojde niedlugo na KTG to sie dowiem o ktorej jutro mnie czeka godzina 0. Marysia oki. Rozrabia, maz juz opadal z sil, za to ona ma energii za nas dwoje. Ponadto pani dr powiadomila mnie, ze czeka juz na mnie pokoj jednoosobowy, wiec jutro po cc, juz mnie tam przewioza bo maz moze spac ze mna. W pierwsza dobe zajmie sie malym i jak cos mnie pomoze. U nas niestety po cc, wioze matke z dzieckiem i pozniej przychodza co 3 h z jedzeniem maluchom i przewijaja i tyle.
Trzymam kciuki!!! :kciucki:
Już za moment będziesz tliła maleństwo

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Pewnie wszystkie egzaminy na piątki, co?
A plac sami będziecie robić? W sensie na zamówienie, czy gotowe elementy kupować? Drewniany?

A domek - ech, cudny będzie Ile pomieszczeń!

Domek (przez duże "D") korzysta z wakacji na całego Mamy takie same spodenki i koszulkę
-Oj niestety nie tym razem...
-Właśnie wczoraj przemyśleliśmy sprawę placu zabaw i doszliśmy do wniosku, że w tym roku kupimy mu tylko jakiś fajny domek, zjeżdżalnię, huśtawkę, piaskownicę, bo ogród nie jest zagospodarowany jeszcze i nie chcielibyśmy wykopywać placu zabaw. Za rok chcielibyśmy kupić mu coś takiego http://allegro.pl/plac-zabaw-dla-dzi...211895878.html
-Widziałam na zdjęciu z krową spodenki w kratkę

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
I musze się powściekać - czy Wam tez wszyscy chcą karmić dzieci na siłę? Na zapas? Jakaś obsesja wśród starszego pokolenia panuje. Naprawdę OBSESJA. Żeby faszerować jak najwięcej, bez przerwy prawie. Moja mama przechodzi pod tym względem samą siebie. Na zapas chce go karmić Mówić:"korzystaj z tego, że taki ma apetyt i tak pieknie je, bo może kiedyś przestanie". Paranoja. Na szczęście nikt tego nie robi bez mojej zgody (boją się ), ale cały czas słyszę "daj mu jeszcze", "może głodny", "jeszcze, jeszcze, jeszcze". Dziecko je duży obiad, odchodzi od stłołu, a moja mama za 20 minut proponuje, żebym mu kanapeczkę zrobiła. Jak sie nie zgadzam, to zaczyna koło niego krążyć z jakims jedzeniem i prowokować. No paranoja... To sobie ulżyłam
Ja mam to teściową Domek dopiero co zje obiad, a ona po godzinie robi mu kanapki bądź biega z ciasteczkami czy innymi "przekąskami":rolleye s:Bo twierdzi, że strasznie schudł. No tak, jak biega i cały czas jest w ruchu to dziwne żeby był opasły Bo z jedzeniem nie mam z nim kompletnie problemu. Bardzo ładnie je Moja mama pod tym względem jest super, nie wciska mu nic, wie kiedy ma zjeść i wie że nie pozwalam napychać go między posiłkami

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
A dzisiaj byliśmy w JuraParku w Krasiejowie. Super miejsce dla dzieciaków, ale jednak starszych niż nasze. Słońce nas spiekło i ledwo żywi do domu wróciliśmy
A wiesz, że gdyby nie to że musiałam jechać do szkoły po wpis to też bysmy się wybrali do Krasiejowa Umówilismy się ze znajomymi, ale wkońcu musieli jechać sami. Moja teściowa strasznie zachwalała ten Krasiejów, często jeżdżą tam z dzieciakami z przedszkola.

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość


natka az czuje zapach gladzi w powietrzuNajbardziej podoba mi sie jadalnia!Piekna! Taka jasna i mnostwo okien na ogrod!Bosko!!!I scody tez fajne.Bedziecie je wykanczac drewnem?
A Domek znowu sie zmienil!Nasz watkowy elegancik
I T-shirt z wasem super!


Moja tesciowa ma OBSSESJE na punkcie Ewy wagi...z reszta pisalam to juz nie raz...ale dzisiaj przeszla sama siebie
-Dziękuję
-Schody będą wykańczane drewnem i kafelkami z połyskiem Mam już na nie plan, ale nie wiem co z tego wyjdzie
A jadalnia też mi się najbardziej podoba Żałuję tylko, że nie zrobilismy okien do samej podłogi...
-Co teściowa nawywijała

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
Natko za sesję, dom już się super prezentuje, a Domek cudny jak zawsze


i więcej nie pamiętam chyba u wszystkich weekendy aktywne?? myśmy w sobotę byli na turnieju piłki nożnej (mąż grał ), Hania szalała na placu zabaw, kibicowała i ogólnie żywioł jeden - wszędzie jej pełno było. a wczoraj sielanka na wiosce - pierogi z jagodami zaliczone, czereśnie, porzeczki i agrest prosto z krzaków też. i kuzynów swoich Hanka wykończyła - było tylko "adianek, dałidek bawić!!!! i chłopaki musieli damie towarzystwa dotrzymywać
-Dziękuję
-Fajnie dzień spędziliście A na czereśnie ślina mi cieknie Nie jadłam w tym roku, a UWIELBIAM.

Dominik jeszcze śpi, a ja z kawką przeglądam allegro
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 08:35   #3173
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dewik- też kiedyś grałam w tenisa, ale podobnie jak Ty z pół roku, ale miło wspominam
A Wy na rowerach ślicznie
Isia- mała fascynatka samochodowa
Aniu- dla Adasia za nocki. Moja jak nie śpi w dzień, to w nocy źle śpi, ale mam nadzieję, że niedługo to się zmieni
Iwa- fajnie, że impreza sie udała-super zdjęcia
Isia- my materac mieliśmy w zestawie z łóżkiem- zwłykły piankowy.
Brumek- też nie widze wielkiej różnicy we fryzurze Tymcia, ale ogólnie śliczny chłopak i niezłą sobie wymyślił ,,skrytkę" na spacerze Zdjęcia super, tylko Ciebie tak mało widać
Marzenko- i co z gorączką Hani?
Natka- dom przepiękny(ile macie metrów?) zazdroszczę , Domin świetny i basen widać, że się bardzo podobał
Eve- dzisiaj WIELKI dzień- trzymaj się dzielnie

Witam.
Weekend jak zwykle minął w trybie ekspresowym. W sobotę sprzątanie i długie spacery/zabawy na placu zabaw, a wczoraj imieniny u moich rodziców-jak zwykle sie obżarłam
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 12:42   #3174
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

EVE URODZIŁA

O 12:18 waży 3770g, długi 55cm pisze, że jest piękny i czuje się dobrze

GRATULUJEMY EVE

Brumek-miałyśmy nosa, że nie taki wielki będzie Aleks
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 12:54   #3175
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Eve gratuluję! witaj Aleks
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 13:13   #3176
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

EVE OGROMNE GRATULACJE!!! Czekamy na pierwsze zdjęcie.
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 13:25   #3177
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Oj to ci psotnik znam takie zagrywki. Chyba jak ze wszystkim, kropla drąży skałę, tłumaczyć, zabraniać i w końcu się znudzi i odpuści...
Jak narazie trwa to okolo miesiaca, czyli tyle ile mamy sofe.
Teraz wpadl na nowy pomysl.. Rozpina zamek od pokrowca i upycha tam wszystkie zabawki

Ewe gratki! Aleks witaj
Czyli wcale nie urodzil sie duzy

__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 13:38   #3178
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Eve gratuluję! Superowo!
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 14:26   #3179
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

Eve gratuluje serdecznie!
Aleks witaj po drugiej stronie brzuszka!



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 14:45   #3180
agni82
Zadomowienie
 
Avatar agni82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 232
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość

Wy tez jedliscie "za mamusie, tatusia,ciocie..."? To chyba najgorszy sposob wg mnie...
ja nie, bo osobiście byłam żarłokiem i nie było ze mną problemów, ale moje kuzynki to tak. a jedna była taka jak ty. ona potreafiła jeść obiad godzinę. Jadła i trzymała w buzi jedzenie. Ciekawe, że wtedy nie wydawało mi się to dziwne, a całkiem normalne. Teraz jednak rozumiem krzyki mojej ciotki
Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
ja tam krów nie lubię, za dzieciaka się za nimi nałaziłam, żeby do obory zagnać, więc już teraz nie podchodzę..a
a ja miastowa, ale kocham wieś i wszelkie jej uroki i nieuroki. a za krowami to tesknię. i bardzo mi brakuje zapachu końskiej i krowiej kupy. Serio.
Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Jak narazie trwa to okolo miesiaca, czyli tyle ile mamy sofe.
Teraz wpadl na nowy pomysl.. Rozpina zamek od pokrowca i upycha tam wszystkie zabawki
spoko znudzi mu się. jeszcze kilka tygodni, albo kup jakis nowy fajny mebel, albo jakąś mega interesującą zabawkę dla niego. u nas też była faza wyciągania przewodników turystycznych, wrzucania kart za telewizor, upychania krakersów w rowek w kanapie, wycierania nos o zasłony, wylewania wody na stół i czyszczenia chusteczką. wszystko trwało kilka tygodni i przeszło. uzbrój się w cierpliwość
Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
EVE URODZIŁA

O 12:18 waży 3770g, długi 55cm pisze, że jest piękny i czuje się dobrze

GRATULUJEMY EVE

Brumek-miałyśmy nosa, że nie taki wielki będzie Aleks
Eve - gratulacje!!!!!

wybaczcie że mnie mało, ale po powrocie z wakacji odpoczywam i ogarniam się przed pójsciem do pracy. Dodatkowo moja mam i ciocia przyjeżdzają do mnie na tydzień, więc trochę się dzieje. mąż wyjeżdza na 5 dni i znów będe ogarniac młodego sama.uffff...

na wakcajach było fajnie, ale... no właśnie jest ale. Emil tragicznie zniósł podróż. nie wiem co my zrobimy we wrześniu. można coś uspokającego podac dziecku? wydawało mi się że on się boi latać, ale czy 2 latek już rozumie?

hotel 4gwiazdkowy- z bajerami dla Emila: bidet, drzwi automatyczne i winda. więcej mu nie trzeba było. serio. Do morza nie chciał wchodzić, do basenu tez nie. najchętniej to by jeździł autobusem i jadł lody na starym mieście siedząc na poduszce przed lodziarnią.

Sto lat zaległe wszystkim dwulatkom
agni82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.