Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Zapraszam do glosowania na kolejny tytuł wątku!
W majteczkach biegam, plecak noszę-przedszkolak będę za rok o tej porze 3 10,71%
Drugie lato już na nami, na zimę i sanki teraz czekamy 4 14,29%
Bunt dwulatka w pełnej krasie, żyć się jednak z tym jakoś da się 6 21,43%
Super mamy, super dzieci, drugi roczek szybko zleci 5 17,86%
Dzieciaki nasz maja 2 lata, a my w komplecie nadal "tratatata" 1 3,57%
Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach" 9 32,14%
Głosujący: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-22, 20:10   #3601
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej
Brak mi weny...Czytam was na biezaco ale sama juz nie wiem co komu mialam odpisac...Przepraszam
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla wszystkich dwulatków
ELIANKA Piekne zdjecia urodzinowe takie sloneczne i kolorowe. Piekny torcik
MARZENKO Hania mnie ciagle zadziwia swoja madroscia Akcja z dziadkiem
OLIWKO tez chce zamówic tort z Peppa. Jakby mogla cały czas by ja ogladała. gazetki oczywiscie namietnie kupujemy. Wiekszosc ubran ma z Peppa i nawet pare zabawek.
Kiedys pisałyscie o MM. my nadal takie pijemy Dwie butle dziennie. i czasami jeszcze w nocy sie domaga-co jest naszym utrapieniem.
Ciastolina-tez ostatnio jest hitem. Kupilismy taki duzy zestaw jakiesc firmy drucik. Ma juz ja dwa tygodnie i ciagle jest miekka wiec chyba nie jest źle.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

A jednak nie jestem na biezaco...myslalam ze jednak przez weekend mało naskrobałyscie. musze doczytac
ISIA dzieki na namiary na wózek.
MARZENKO hania znów mnie zachwyca swoimi kitkami. Jak ja marze zeby Martyna chciala nosic kucyki. Torebka świetna. Liska widzialam na FB. Czego ty nie potrafisz...

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

CHELSEA świetny tort i na pewno pyszny. Niestety wszytskim nie dogodzisz...
IW co to za mysli o papierosach. Ja tez paliłam. Chyba 7 lat i to bardzo duzo. Nie ciagnie mnie nic a nic. Wrecz stałam sie wrogiem papierosów.
DDEWIK Borys przystojniak . Swietny tort z Tutkiem. tez ogladamy Miska

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

OLIWKO slicznie masz dzieciaczki
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 20:54   #3602
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

Hej
Dziekujemy za zyczenia i komplementy. Tort do zrobienia bardzo latwy.
Skladam zalegle zyczenia solenizantom.
Wszystkie dzieciaczku cudne
Nie mam weny ostatnio, napisalam w k dlaczego.

Kupilismy dzis Julowi akwarele, plasteline, papier kolorowy, blok, nozyczki, plecaczek. 2 pary majtek ale dosc drogie bo 6,5 za pare, tanszych w auchan nie bylo i 3 pary skarpet bo wszystkie gdzies pogubil a te co zostaly sa za male...
Szukalismy pizamy z dlugim rekawem dla niego ale ani w auchan ani w 5.10.15 nie bylo, zobaczymy jutro w Pepco.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 21:08   #3603
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Brumku
przepis na krem
śmietana kremówka 250-500ml( ja wzięłam 250ml i nie starczyło na gorę)
serek mascarpone 250
4 łyżki pudru

ubijasz śmietanę z pudrem na koniec dodajesz serek i miksujesz parę sekund aby się połączyło.

http://cupcakefactory.pl/krem-mascarpone/
Dziękuję, brzmi bardzo fajnie


Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
dziękuję tak - obie masy, tj. biszkopt, na to masa kisielowa, potem jogurtowa i znowu biszkopt
zdjecia brzuszka coś nie mam
ból niestety mnie trzyma - w pracy teraz jak siedzę jest ok, ale wstać ciężko pewnie parę dni podokucza
Strasznie współczuję tego bólu, znam go niestety

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Brumku, a przymierzałaś Tymcia do tego najmniejszego Puky? On naprawdę jest maleńki. W sklepie rodzice takiego ledwo chodzącego chłopca na niego sadzali i dotykał nóżkami podłoża. (tak dla frajdy malucha to robili, wybierali rowerek dla starszego synka)

Hania dzisiaj piła zbożówkę z kubka i jedną rączką podtrzymywała go od spodu, więc mówię do niej: Złap za ucho będzie wygodniej. I złapała... tylko, że za swoje.

Ale jeszcze śmieszniej było jak któregoś dnia zrobiła pobudkę o 6,tata się zlitował i ją ode mnie zabrał dając mi dospać. Moja mama też jeszcze spała, więc Hania z dziadkiem urzędowała na dole. W pewnym momencie tata musiał skorzystać z toalety,ale żeby mieć Hanię na oku nie zamknął drzwi. Jak tylko usiadł na kibelku Hania na całe gardło wykrzyknęła "dziadek ma siusiaka!", a tata o mało co z niego nie spadł po takim zdemaskowaniu. (później mu wyjaśniłam, że Hania pewnie nic nie dojrzała, ale ma książeczkę "ciało" i doskonale wie, czym różni się chłopiec od dziewczynki.)
Hani teksty mogłabyś wydać drukiem
Choć Tymek ostatnio miał podobnie, bo przymierzałam mu czapeczkę i mówię "pokaż buzię". A on mi na to usta otworzył i całe wnętrze owej buzi zaprezentował

Do Puky nie przymierzałam i nie przymierzę już raczej Szczegóły poniżej

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
ja to się zastanawiam co z Alą i z tym mlekiem.
HA już całkiem całkiem przyswoiła.
jogurty, serki, śmietanę czy to w mizerii czy w zupie czasami je i kompletnie nic jej nie jest
i teraz się zastanawiam czy wtedy ta wysypka to była rzeczywście od zwykłego Nana czy jednak od tego jajka sklepowego :/
A nie masz ochoty zrobić prowokacji? Podać mleko i zobaczyć? Albo podać jajko i zobaczyć?

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
pochwalę się a co chociaż do totalnego odpieluchowania droga jeszcze daleka, ale bilans na dzisiaj to tylko 2 wpadki
jak po nocy ściągnęłam suchego pampersa tak od rana bez pieluchy (no ok do sklepu jej założyłam, ale jak wyszłyśmy to od razu ściągnęłam)
tylko to bardziej moja inicjatywa chociaż widzę już niejakie zmiany i jak mówi, że nie chce na nocnik to zazwyczaj rzeczywiście jej się nie chce
a jak siądzie to jednak w większości wypadków coś zrobi
ale na to żeby sama wołała to jeszcze dłuuuugo będę czekać podejrzewam
Brawo!
Dwie wpadeczki to pikuś!

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny za ospowiedzi w sprawie ząbka.
Bylismy dziś u dentysty, jestem bardzo zadowolona z obsługi, zazwyczaj ja sama unikałam tych stomatologów, bo są drodzy, jest to gabinet tylko prywatny.
Ale.
Bartek dostał znieczulenie (którego niestety się wystraszył), ale samo wyrwanie go nie bolało, a miał spory korzeń.
Ząbka zapakowali mu w wisiorek w kształcie ząbka, i teraz maluch chodzi ciesząc się i chwalac że ma na szyji swojego ząbka
Zapłaciliśmy tylko 20 zł.
Pani stomatolog powiedziała, że powninien sam go językiem wepchnąć na swoje miejsce.
Szybko poszło I niesamowicie tanio!

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Hej
Brak mi weny...Czytam was na biezaco ale sama juz nie wiem co komu mialam odpisac...Przepraszam
Ale napisz troszkę, co u Was? Jak sobie radzicie w powiekszonym gronie? Bardzo dostajesz w kość? Bo jakiś jakby smutek przez Ciebie przemawia

Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Kupilismy dzis Julowi akwarele, plasteline, papier kolorowy, blok, nozyczki, plecaczek. 2 pary majtek ale dosc drogie bo 6,5 za pare, tanszych w auchan nie bylo i 3 pary skarpet bo wszystkie gdzies pogubil a te co zostaly sa za male...
Szukalismy pizamy z dlugim rekawem dla niego ale ani w auchan ani w 5.10.15 nie bylo, zobaczymy jutro w Pepco.
Wyprawka całkiem jakby do pierwszej klasy szedł
Ale będzie jutro radocha


A my od 3 godzin jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami rowerku biegowego Aż sama jestem zaskoczona Bo w sumie nie myślałam o nim na poważnie, tylko chciałam z ciekawości przymierzyć. Jakoś na wiosnę pokazałam takie coś Tymkowi i nie był kompletnie zainteresowany, więc podejrzewałam, ze teraz tak będzie. Ale tak kusiłyście, ze chciałam właśnie choć go przymierzyć. No i pojechaliśmy do Decathlonu, zupełnie bez zamiaru zakupu. Bo nawet porządnego wywiadu rowerkowego nie zrobiłam, a wiecie, że ja bez wywiadu to nie funkcjonuję
No więc pojechaliśmy, pokazałam Tymciowi rower i ... zachwyt na buzi! I rozmiar idealny, a bałam się, ze Tymuś będzie za mały. No i w sekundę postanowiłam, że bierzemy Potem jeszcze kask wybieraliśmy i mimo początkowego sprzeciwu, tak mu się spodobał, że łaził w nim kilkanaście minut i nawet przy kasie nie chciał zdjąć. Teraz w domu to samo
A najlepsze, ze cena na półce byłą 189 zł, a my zapłaciliśmy 139! nie wiem czemu, coś się babce nabić nie chciało, pytała inne kasjerki co i jak (chyba nowa była), w końcu stwierdziła, że nie umie inaczej i najwyżej będzie na nasza korzyść

I bardzo mi się ten rowerek podoba - jest leciusieńki, zgrabny, niziutki. Tylko mnie dziwi, czemu on taki tani Bo teraz, jak czytam, to widzę, ze ludzie go sobie chwalą...

W każdym razie jutro inauguracja sezonu
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 21:55   #3604
DDewik
Raczkowanie
 
Avatar DDewik
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zielone wzgórze
Wiadomości: 454
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Witam wieczorkiem!
Dziękuję Wam za życzenia i komplementy !Mój Borysek ma już 2 latka, jak to zleciało

Dzisiaj mieliśmy druga imprezkę , przyszli znajomi z dzieckiem(Pawełek 4 miesiace starszy od Boryska), bardzo było miło i nawet chłopaki czasami razem rozrabiali.
Padam dziewczynki.Dobranoc

Marzenko-Tutek rano przydreptał pod nasze drzwi, bardzo sie podobał, Borysek zrobił łooooooooooooo !Jeszcze raz dziękuję, jest ładniejszy niz na zdjęciu!
DDewik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:09   #3605
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Gomra super, że tak szybko załatwiliście z tym ząbkiem
oby rzeczywiście ten stały za pomocą języka wszedł na swoje miejsce

Myha dwa tygodnie mówisz?
nasze Play doh ma 1,5 roku
Hania dostała kiedyś pod choinkę tyle tego, że nie do przerobienia
jeszcze 1 pudełko w ogóle nie ruszane
a wszystko dalej mięciutkie

Chelsea fajne zakupy zrobiliście
w Pepco jakieś piżamy dzisiaj widziałam, ale raczej z krótkim
w Tesco są świetne po 20zł, ale też z krótkim (takim w sumie do łokcia) wczoraj Ali kupiłam - były z biedronkami, pszczółkami, kwiatkami a ta sobie z tygrysem wybrała

Brumku jajka Ala je w sumie cały czas tylko takie naprawdę w 100% EKO
od cioci TŻ dostajemy
w wtedy jak ją wysypało to akurat jajko bardzo chciała a ja tylko sklepowe jakieś najtańsze miałam i jej dałam i nie wiem czy aż taka różnica może być między jajkami najłatwiej mi wtedy było jednak na mleko "zwalić"

hehe super z tym rowerkiem! czasami nieplanowany zakup jest najlepszy!
czekam jutro na relację z jazdy!
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:09   #3606
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej

Iwa, kopniak w oba pośladki! Żadnych papierochòw
Marzena, Hania śliczna jak zwykle I już swòj wòzeczek nawet z lalką.
Zapomniałam ostatnio pogratulować Tżtowi wygranej

Chelsea, piękny tort! Jak to się mòwi jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził

Elika, świetne zdjęcia

Oliweczka, ale z Mateuszka śmieszek. Śliczne masz dzieciaczki

Devik, Borysek to niezły przystojniak

Lili, jak Ci odpieluchowanie Radka?

Brumek, tak, Domek ma dokładnieten rowerek, ktòry pokazałaś, ale widzę że też już kupiliście I 50 zl taniej, super się Wam udało!

Sory, że tak pobieżnie, ale ciężko bez kompa, a jak mam odpisywać z tableta to mnie szlag trafia
W sobote byliśmy u prababci w gòrach. Fajnie spędzili§my dzień, pogoda dopisała.
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:11   #3607
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tych ciastolinach-macie jakieś godne polecenia?
My mamy z Biedronki Elefun i jest świetna! Mięciutka i ładnie pachnie. Radek jej jeść nie chce.


Brumek jaki rowerek wzięłaś? Taki jak ma Domek?

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Brumku narazie nie wybieramy sie do Polski Nie chce po raz kolejny leciec bez meza, a on nie ma na to szans w zwiazku ze zmiana stanowiska..
Madziulka mąż awansował?
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 22:12   #3608
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

I oczywiście torba ze mnie! Życzenia dla naszych dwulatkòw!!!! Wszystkiego najcudowniejszego kochani!
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:18   #3609
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość

Lili, jak Ci odpieluchowanie Radka?
Natka my już nie wiemy co to pielucha
Radek od początku czerwca w dzień w samych majtkach. Na noc zakładałam pampersa ale było sucho, może raz na dwa tygodnie coś siurnął. Teraz już od kilku nocy kładę Radka w majkach i póki co raz się zesikał


Pamiętacie jaki zapas pampersów zrobiłam w Biedronce w grudniu?
Zostało mi 12 paczek Trzy już sprzedałam.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Ellika inaczej Cię kojarzę z fb
Tort bym jadła Pięknie wyglądacie
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:18   #3610
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Natko ja też nie lubię pisać z tableta czy z tel

Lili to ileś Ty tych pieluch nakupiła w grudniu???
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:21   #3611
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Brumku jajka Ala je w sumie cały czas tylko takie naprawdę w 100% EKO
od cioci TŻ dostajemy
w wtedy jak ją wysypało to akurat jajko bardzo chciała a ja tylko sklepowe jakieś najtańsze miałam i jej dałam i nie wiem czy aż taka różnica może być między jajkami najłatwiej mi wtedy było jednak na mleko "zwalić"
Wiem, wiem, pamiętam, że je takie niesklepowe. Ale właśnie pomyślałam, żeby dać sklepowe i zobaczyć.

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Brumek jaki rowerek wzięłaś? Taki jak ma Domek?
Taki sam
O taki, tyle że nasz jest niebieski: http://www.decathlon.pl/new-run-ride...d_8237693.html
No i za 139

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Pamiętacie jaki zapas pampersów zrobiłam w Biedronce w grudniu?
Zostało mi 12 paczek Trzy już sprzedałam.
O rany, to naprawdę zapas!
To ile wtedy w sumie kupiłaś?
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 22:22   #3612
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Natko, Brumku tak chwalicie ten rowerek biegowy, ze nic innego nam nie pozostalo tylko jechac do decathlonu i kupic Szymkowi na urodzinki Mam nadzieje, ze rozmiarowo bedzie ok

Lili jest kierownikiem, bardzo sie ciesze, ze nie musi juz pracowac fizycznie, bo dokuczaly mu ciagle bole plecow
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:23   #3613
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Teliczek - mieszkasz już, czy nie mieszkasz?

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Natko, Brumku tak chwalicie ten rowerek biegowy, ze nic innego nam nie pozostalo tylko jechac do decathlonu i kupic Szymkowi na urodzinki Mam nadzieje, ze rozmiarowo bedzie ok
Na pewno będzie ok, skoro dla Tymusia jest
Ile Szymek ma wzrostu?
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:34   #3614
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość

Lili to ileś Ty tych pieluch nakupiła w grudniu???
27 paczek Biedronkę otwierali

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Lili jest kierownikiem, bardzo sie ciesze, ze nie musi juz pracowac fizycznie, bo dokuczaly mu ciagle bole plecow
To tylko się cieszyć

Mój mąż też awansował

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Decathlon mamy dopiero w Krakowie... nosz!
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:34   #3615
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Raju, chyba Kajooolek urodziła
Przedwczoraj.
GRATULACJE!!!
__________________
........................

Edytowane przez brumek
Czas edycji: 2013-07-22 o 22:45
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:37   #3616
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

hehe Lili i wiesz, jeden ten Decathlon to baaaardzo blisko mnie
ale Wam pewnie bliżej do tego koło Plazy nie?

to niezły zapas zrobiłaś tych pieluch
jaki rozmiar masz i po ile sprzedajesz?


no i w takim razie mega gratulacje dla Kajool!!!!!


Madziulko, Lili brawa dla mężów
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:41   #3617
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Brumku Szymek ma 90 cm. Pojedziemy w sobote i go przymierzymy
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:43   #3618
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
hehe Lili i wiesz, jeden ten Decathlon to baaaardzo blisko mnie
ale Wam pewnie bliżej do tego koło Plazy nie?

to niezły zapas zrobiłaś tych pieluch
jaki rozmiar masz i po ile sprzedajesz?
)
Nie wiem do którego nam bliżej, nie mam orientacji to już muszę męża pytać.

Piątki mam, sprzedałam po 25zł :p
Ale myślę żeby resztę puścić po 23zł. Zostawię ze dwie paczki żeby mieć na prezent dla koleżanki

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Brumku Szymek ma 90 cm. Pojedziemy w sobote i go przymierzymy
Madziulka daj znać czy pasuje. Radek też ma około 90cm. może kupię bez przymiarki
Może u nas też będą w cenie Brumka
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:46   #3619
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Ok Lili dam znac pod koniec tygodnia W angielskim decathlonie kosztuje 40 funtow
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 22:48   #3620
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Madziulka i Lili gratulacje dla mezow

Lili to zes zapasy poczynila. Gdzies Ty to schowala ????

My narazie o rowerku nie myslelismy. Kupilam za to Wiki hulajnoge (to juz w ramach prezentu urodzinowego). Od cioteczek naszych dostanie wozek spacerowke dla lalek i placzaca lale do tego.

W sobote zabralam Wiktorie na basen. Byl szal cial. Na poczatku troche oniesmielona byla, stala na brzegu i palce u stop moczyla a pozniej jak sie rozkrecila to nie straszne jej byly fontanny, woda w oczach i mokre wlosy. Musialam ja niestety sila wyciagac z wody tak jej sie podobalo. Teraz czesciej bede ja zabierac. Naprawde polecam
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 23:20   #3621
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Kajool, ogromne gratulacje! Witamy Nathanka na świecie.

Iwa
, zbożówkę zalewam do połowy wrzątkiem, później dolewam mleko z lodówki, które w ten sposób się podgrzewa. Hania ją uwielbia, nie ma dnia bez kawy. Pięknie dzisiaj Ali poszło bez pieluchy.

Blondynko, to rzeczywiście mieszkacie teraz na wariackich papierach.
Co Ty zrobisz jak Bruno z wózka wyrośnie? My swojego już sporadycznie używamy, raczej tylko jak mam zakupy w planie. Hania już nie bardzo chce nim jeździć.

Chelsea, no to Julek ma teraz prawdziwy ekwipunek przedszkolaka.

Natko, a jak Domkowi idzie jazda na rowerku? Hani najlepiej szło w sklepie, później zainteresowanie się zmniejszyło. Może po powrocie do domu znowu odżyje miłość do "motoru".

Brumku, jednym słowem zaszaleliście- czekam na relacje z pierwszej jazdy.

Lili, Madziulka, brawa dla tż za awans.
Lili, niezły miałaś zapas. Myślałam, że moje 5 paczek to już było sporo. Polecam Gumtree/tablicę- mi w ten sposób udało się pozbyć nadmiaru.

Gomra, super, że problem z ząbkiem macie za sobą- brawa dla dzielnego synka.

Telik, no właśnie, jak Wam idzie? Wiesz, że tu czeka Cię solidne lanie za takie zaniedbywanie Nas?

Jutro tż do Nas dojedzie, wreszcie będziemy w komplecie.
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 01:40   #3622
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

Miałam wpaść i napisać kiedy urodze. Także nathan jest na świecie od soboty. Waży 3310 i mierzy 52 cm. Jest taki śmieszny. Ma mniej włosków niż szymek ale jest przekochany. Poród trwał bagatela 58 minut. Znowu nie wiedziałam czy to już czy nie,bo skurcze szalaly, raz były co 8 minut by za chwilę być za 4 u znowu za 7.
Tylko obkurczanie teraz strasznie mnie boli.
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 05:34   #3623
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dzień dobry

Ciut spóźnione, ale :
Karolinko, Bruno, Sara, Juleczko, Borysku, wszystkiego najlepszego!!!!


Kajool, gratuluję!!!
klask i:58 minut??? Wow!!!! To zdążyłaś w ogóle do szpitala?


Iwa_iw, Hania w pokrzywach

Gomra, dobrze że u dentysty tak bezproblemowo poszło

Brumek, nawet jak się zmęczy bardzo to nie zaśnie w samochodzie? A w spacerówce?

DDewik, słodki dwulatek

Oliweczko, ale masz cudne skarby! Tak fajnie razem wyglądają
Dobrze że z palcem na płaczu się skończyło.

ellika, masa wygląda obłędnie! A nie wyszła zbyt rzadka? Nie spływała? Ja bym się pewnie bała i dorzucała żelatynę..
Ślicznie wyglądacie!

blondynka, masa wygląda

Brumek, z nocnikiem na pewno się uda w swoim czasie, u nas kilka tygodni wcześniej też się nie zanosiło na sukces. A potem poszło raz-dwa. Sama nie sądziłam że tak szybko.

marzenko, Hania the best! Chyba się dziadek zdziwił
U nas ciastolina niedawno nie wzbudzała zainteresowania, więc czeka, będzie za jakiś czas. Czy Play-Doh poza ceną czymkolwiek różni się od innych? Czy tu też tylko za markę się płaci?

Brumek, fajny zakup. To Ty się ciesz że tani, a nie narzekaj

Lili, niestety nie są w cenie Brumka, patrzyłam w czwartek Chyba że coś się zmieniło od tej pory. Zresztą na stronie Decathlona masz "sprawdź cenę i dostępność w Twoim sklepie", nie trzeba specjalnie jechać

Za to do całego arsenału pojazdów dokupiłam wczoraj Adasiowi taczkę. Wiecie jak to wyglądało, jak przez pół galerii zasuwał pchając taczki? Co spytałam "ponieść ci?" "ja sam!", tylko się ludzie śmiali
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "


Edytowane przez aania_20
Czas edycji: 2013-07-23 o 05:35
aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 07:00   #3624
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Kajool- OGROMNE gratulacje!!!Witamy Nathana na świecie!Obkurczanie boli, ale weź tabletkę przeciwbólową i będzie ok.

Iwa- tak na tym zdjęciu to ja, ale jakoś dziko wyszłam wklejałam już zdjęcia-napewno widzialaś tylko nie pamiętasz.

Marzenko-kolejny tekst Hani chyba dziadzio w popłochu się ubierał
A Mateuszek tak, jest bardzo pogodnym dzieckiem, ma marudne chwile, bo nie można powiedzieć, że dni, ale ogólnie jest SUPER
Julci paluszek już na drugi dzień był ok-widać jeszcze zaczerwienienie, ale wszystko robi normalnie rączką.

Brumek- to super, że macie rowerek. ( to chyba jedna z niewielu rzeczy, którą kupiłaś ,,bez wywiadu")Ciekawa jestem, czy dziecko jak usiądzie, to samo wie, że trzeba się nóżkami odpychać? i jak Mu wogóle idzie?
Zaczynacie odpieluchowywanie?

Natka- ja też mam prababcię w górach, ale Świętokrzyskich, a Ty?Ile ma lat?

Lili- za męża awans-kim teraz jest? A pieluchy chętnie bym od Ciebie odkupiła, ale jak dojdzie kwota za przesyłkę, to na jedno wyjdzie.

Gomra-super, że tak szybko poszło u dentysty

Hej.

Kusicie tym rowerkiem, ale poczekam po urodzinach Julci, może dostanie coś podobnego(choć wątpię)no i niewiem jakby Ona miała na nim jeździć po dworze-musiałabym to dobrze zorganizować-Macio w wózeczku i Jula na rowerku-gorzej jak Jej sie w między czasie znudzi.

U nas pogoda taka pół na pół od dawna już-trochę ciepło, a jak zawieje wiaterek, to zimno... rano jak jechałam do pracy było tylko 14stopni...takie to lato byle jakie, nawet nie ma kiedy nad wode pojechać, bo ciagle pogoda nie dopisuje na takie wojaże.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek

Edytowane przez Oliweczka1985
Czas edycji: 2013-07-23 o 07:09
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 07:14   #3625
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011

MARZENA. U Nas Emilie podobne cyrku robi, mówię do niej ostatnio " bo otwórz szeroko oczy i szukaj" a ona oczy do góry buzia otwarta i tak wiesz jakby naciagnieta i szuka




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 07:22   #3626
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Kajool wielkie, wielkie gratulacje!! buziaki dla Nathana

Marzenko to dziadek musiał się zdziwić u nas zbożówka zawsze w sobotę, Hania uwielbia. ja daję bez mleka.

Myha


Brumku to za zakup niekontrolowany. takie są często najlepsze czekam na relację z pierwszej jazdy w plenerze. i na zdjęcia!

stronczku fajnie, że Wiki się basen spodobał

Lili pamiętam ten Twój zakup pieluch..

witam się
a u nas rowerku biegowego nie będzie jednak na urodzinki mimo najszczerszych naszych chęci postanowiliśmy, że odkładamy biegówkę na przyszły sezon. wczoraj pojechaliśmy z Hanią do sklepu, żeby przymierzyć ja do rowerków jako takich (chodziło nam o wysokość). a Hania w ogóle nie była zainteresowana. nie chciała usiąśc na żadnym. jak się ją posadziło to momentalnie nóżki na ramę zarzucała (przyzwyczajenie po "pchanym" rowerku pewnie), aż w końcu po którymś tam naszym pytaniu czy chce usiąść na rowerek powiedziała stanowcze "nie!" i uciekła.. zastanawialiśmy się z mężem jeszcze dłyugo w domu, czy może spróbować, ale jednak ostatecznie postanowiliśmy nie kupować. po co ma stać kolejny "grat" na przedpokoju?? Hania jak wyjdzie na dwór to i tak po 5 minutach zostawia cokolwiek by nie wzięła ze sobą (wózek, motorek-odpychacz itp..) i leci gdzieś na ślizgawki, hustawki itp... stwierdziliśmy więc, że nie ma sensu. i zamówiliśmy jej kuchnie na urodziny. może z tego użytek będzie bo takie stukanie garnkami, przesypywanie, ustawianie itp. to ona bardzo lubi
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 07:27   #3627
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

Kajool gratuluje!
Szybko Ci poszlo
Brumku fajny rowerek, tez mielismy taki kupowac a w koncu kupilusmy nornalny na 2 kolkach z kolkami po bokach w tym samym sklepie rowerowym w Knurowie w ktorym dla mnie 4 kolowy kupowali babcia i chrzestna.
Tylko za ten babcia moja sie wykosztowala bo az 400 zl dala a i tak chcialaby jeszcze biegowke mu kupic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 07:58   #3628
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy.

kajol - gratulacje

pampersy - u nas dalej to samo. Malo sygnalizuje. Moze jeszcze nie pora

wozek - u nas jest ryk jak go widzi a mamy isc pieszo. Ksiezniczka lubi miec wozony tyleczek!
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 08:10   #3629
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dzień dobry

Lili, ja wiem, że Wy jiż byliście na finiszu, byłam ciekawa jak w nocy Domek już czasem woła siku, ale chce robić tylko na stojąco. Czasem woła i tak naprawde nie zrobi nic, ja mu ściągam a on "oo zrobiłem" i ubiera się. Ja się i z tego cieszę
Jejku, ale zrobiłaś zapas!

Oliweczko, to Dominika prababcia, ja już mam tylko babcie. Mieszka koło Nowego Sącza

Aniu, "ja sam" też bardzo dobrze znam

Brumek, biedny Timo, tak ciężko ząbkuje Ale nie martw się maluszku to już ostatnie

Pieleszko, możecie jeszcze z tym rowerkiem spróbować za jakoś czas

My chyba dzisiaj z Domkiem na rowerze na kąpielisko pojedziemy.
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 08:28   #3630
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Pieleszko, możecie jeszcze z tym rowerkiem spróbować za jakoś czas

My chyba dzisiaj z Domkiem na rowerze na kąpielisko pojedziemy.
no wiem właśnie i tak zrobimy. ale dopiero na przyszła wiosnę-lato. w sumie to zaraz sierpień, wrzesień, a potem to już jesień i zima więc sobie w tym roku odpuszczamy.

my chyba tez po pracy nad jezioro się wybierzemy, bo upał okrutny u nas
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.