Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011 - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Zapraszam do glosowania na kolejny tytuł wątku!
W majteczkach biegam, plecak noszę-przedszkolak będę za rok o tej porze 3 10,71%
Drugie lato już na nami, na zimę i sanki teraz czekamy 4 14,29%
Bunt dwulatka w pełnej krasie, żyć się jednak z tym jakoś da się 6 21,43%
Super mamy, super dzieci, drugi roczek szybko zleci 5 17,86%
Dzieciaki nasz maja 2 lata, a my w komplecie nadal "tratatata" 1 3,57%
Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach" 9 32,14%
Głosujący: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-27, 15:33   #3781
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Witam UPALNIE|:love : choć dzieciom to nie bardzo służy Mateuszek zalicza 3 drzemkę( a ma zawsze 3 w ciągu dnia-ostatnia ok.18), Jula padła w wózku, więc wracaliśmy do domu.

Miłego weekendu dziewczynki
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 16:32   #3782
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0



Ale tutaj dzisiaj pustki. Ja sie nudze.. Maz w pracy, a mielismy jechac po rower dla malego.. no nic, jutro pojedziemy

Aga super, ze wczasy sie udaly i dzieciaki nie chorowaly, a inny klimat rzeczywiscie robi swoje. Moja mama od lat choruje na nadcisnienie i bierze leki po kilka razy dziennie, a bedac u mnie rok temu w Anglii przez 10 dni nie wziela ani raz tabletki i cisnienie idealne. Szok!
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 21:31   #3783
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Widzę że u Was też upał... u nas masakra, jutro ma być jeszcze cieplej


Dziewczyny, wiecie co, od września będę się uczyć na politechnice
Boję się trochę bo to dość ciężki kierunek ( inz. ochrony środowiska), pierwszy rok to głównie matematyka fizyka chemia i rysunek techniczny, samej ochrony śr. czyli tego co lubie za wiele nie ma, ale jak nie teraz to kiedy?
robiłam technika pod studia i i tak już wiekszość wyparowała mi wiedzy z główki. 4 lata przerwy.

Odkładam bo dzieci, bo mało kasy, bo coś tam jeszcze innego, ale szczerze mówiąc robię się coraz starsza i odechciewa mi się zaglądać w ksiązki.

No i jest jeszcze jeden motyw który popycha mnie do działania, o którym wolę tu nie pisać, ale jakby coś to mogę szkrobnąć w klubie
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 21:54   #3784
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Aga Super,ze wakacje udane! A lmit choro juz dawno wyczerpaliscie I pewnie bedziesz szydelkowac bez trojeczki?

Brumek historia z dziewczynka straszna...nasuwa mi sie takie samo pytanie...po co takim ludziom dzieci???Na jednym z placow zabaw nororycznie pojawia sie rodzenstwo w Ewy wieku...bliznieta,kazde z nich ze smokiem i kawalkiem urwanej pieluchy tetrowej...same sie bawia,zjezdzaja, dziewczynka nawet wyjada wszystkim jedzenie,chlopczyk z kolei uwiesza sie na nogach jak chce zeby go gdzies podsadzic...a ojciec zazwyczaj uwalony na lawce po drugiej stronie parku
Dzieci sa czyste, ladnie ubrane,kiteczki wyczesane...tylko takie samotne....

Chellsea jak poparzenie?Bedzie blizna?

Marzena wcale sie nie dziwie ze sowa na zamowienie!!!!Piekna!!!


i chyba nic wiecej nie pamietam
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 22:45   #3785
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej Ale puchy, pewnie się opalacie całe dnie, co?

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Aparat żyje?
Ano nie

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Jakos nie mogę się zebrac, żeby napisac, poki nie nadrobię Was, a ciężko mi idzie, bo a to praca, a to pranie, prasowanie, czy jeszcze spacery z dzieciakami. Od poniedziałku będę miała chwile laby od dzieci, bo cala trojka jedzie do moich rodzicow. Antek tylko na tydzień, dziewczyny zostaną caly sierpień. Ja oczywiście w pracy, wiec nie mogę jechać z nimi, a szkoda, bo już tak dawno tam nie bylam....


aaa i musze to napisac! To były pierwsze wczasy moich dzieci, na których nie miały najmniejszego kataru, kaszlu, czy innych takich. Na drugi dzień po przylocie Antek pozbyl się jego kataru alergicznego! No w szoku bylam. Jednak inny klimat i proszę. Chyba się przeprowadze
No to może troszkę odsapniesz teraz. Należy Ci się! Chyba że się zatęsknisz na śmierć

Fajnie, że tak dzieciakom klimat posłużył. Ja się tam chyba wyprowadzę z Wami

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Witam!
Wszytkim Aniom

W poniedzialek dead line...musze oddac tacie rzezbe takze praca, praca, praca
moze nadrobie wieczorem

U nas juz chyba 37643772236 stopni.............:brzyd al:
Uuu, to ciepło
To powodzenia w kończeniu pracy życzę

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie co, od września będę się uczyć na politechnice
Boję się trochę bo to dość ciężki kierunek ( inz. ochrony środowiska), pierwszy rok to głównie matematyka fizyka chemia i rysunek techniczny, samej ochrony śr. czyli tego co lubie za wiele nie ma, ale jak nie teraz to kiedy?
robiłam technika pod studia i i tak już wiekszość wyparowała mi wiedzy z główki. 4 lata przerwy.

Odkładam bo dzieci, bo mało kasy, bo coś tam jeszcze innego, ale szczerze mówiąc robię się coraz starsza i odechciewa mi się zaglądać w ksiązki.

No i jest jeszcze jeden motyw który popycha mnie do działania, o którym wolę tu nie pisać, ale jakby coś to mogę szkrobnąć w klubie
Brawa za ambicję!
Skrob


A my spokojnie i miło spędziliśmy dzień. Trochę na spacerze, trochę w domu, a wieczorem poszliśmy na gofry
A jutro chrzciny. Ależ nie mam na nie ochoty...
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 07:44   #3786
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość

Kochane mam pytanie, kupowala ktoras elektroniczna nianie? polecacie cos? musze sie rozejrzec. Prosze o info.

Buziaki
My mamy Angelcare. Jestem z niej zadowolona.

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Zgadnijcie co nowego wydziergałam? Tak, tak- torebkę. Tym razem już nie dla Hani.
Piękna

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość

no i udało nam się z mężem wyrwać trochę urlopu jeszcze latem!! w sierpniu odpocznę
Suuuper

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Moje maleństwo kończy dzisiaj 8 miesięcy i kolejne ząbki już prawie wyszły- 2 górne jedynki. Wczoraj po kąpieli tak się śmiał, że nie mógł się uspokoić-wszystko Go rozśmieszało- zwłaszcza jak już bardzo śpiąca Julcia chciała sie do mnie przytulić i dotknęła Jego gołej stópki
Mateuszek idzie z zębami jak burza

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Pochwalę się, od wczoraj Adaś przychodzi się przytulać mówiąc "ja tocham mama" " ja tocham tata" Cudnie!
A poza tym sam idzie wyrzucić zawartość nocnika, po czym nachyla się nad toaletą, macha i mówi "papa si!", a do grubszych spraw "papa dudu"
dla Adasia. Dominik też wyznaje nam miłość, a najczęściej Tżtowi, dzwoni do niego i mówi "kocham Cie tatusiu". Strasznie za nim tęskni (od dwóch tygodni Tż wychodzi o 6 a wraca o 23, więc się nie widują... )
Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość

Dziś byłam z moim dzieckiem na krótkim spacerku , Krystek bez pieluchy i wytrzymał

Też jestem ciekawa pokoiku

Shira, ciotunia widzę dokazuje coraz bardziej

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
aaa i musze to napisac! To były pierwsze wczasy moich dzieci, na których nie miały najmniejszego kataru, kaszlu, czy innych takich. Na drugi dzień po przylocie Antek pozbyl się jego kataru alergicznego! No w szoku bylam. Jednak inny klimat i proszę. Chyba się przeprowadze

Reszta po obiedzie...
Fajnie, że Wam się tak wczasy udały !!

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Ale się zryczałam przed chwilą http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-sw...ie,342105.html
Chodzi o ten film.
Widziałam Może niektórym to da do myślenia. Ostatnio u nas pod Tesco jakaś kobieta zostawiła dziecko i poszła na zakupy, całe szczęście ktoś wezwał policję.
Ja Dominika nawet na chwilę nie zostawiam samego w aucie. Dla mnie to nieodpowiedzialne i już.

Ellika, za odsmoczkowanie.

Stronczku, słodka Wiki
Fajnie Ci się udało z tym telefonem

A u nas w końcu nastał spokój. Dwa ostatnie tygodnie były bardzo ciężkie. Rano zawoziłam Dominika do mojej mamy i jechałam na budowę pomóc przy ociepleniu, o 17 go odbierałam i tak codzień
Mój tata spisał się na medal, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Nie wiem jak mu się odwdzięczymy. Nie dość, że nam to wszystko zrobił to zapłacił sam za cały materiał... Dwa tygodnie na urlopie zamiast wypocząć to walczył od rana do nocy

Upały u nas okropne. Nie da się na dworze wytrzymać.
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 07:55   #3787
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Brumku, mój syn też maniak samochodowy. Wie kto jakim autem jeździ, nawet sąsiedzi Jak stoi na balkonie to słyszę "oo sąsiad pyjechał peziotem".
A tej dziewczynki, którą opisywałaś strasznie mi szkoda Niestety bardzo dużo jest takich dzieci, dla których rodzice nie mają czasu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130727_114947.jpg (65,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130727_114928.jpg (65,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130727_113816.jpg (64,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130727_113741.jpg (50,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130726_154204.jpg (84,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130724_185836.jpg (83,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130723_150743.jpg (61,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130723_155735.jpg (90,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130723_155316.jpg (99,1 KB, 40 załadowań)
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 09:39   #3788
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hejo

zdycham z tych upałów. Wczoraj ledwo żywa chodziłam, a dzisiaj u nas 38st, aż się boję z domu wychodzić. Wczoraj Karolcia pluskała się u mojej mamy w ogrodzie całe popołudnie, dzisiaj chyba nawet na to za gorąco
Jutro do pracy? Pociągiem wracać przy 36st upale, chyba podziękuję, jadę rano prosto do lekarza chyba....albo urlop wezmę na żądanie chociaż...ajj nie wiem co robić

Chyba dzisiaj idealny dzień żeby go spędzić w galerii handlowej
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 11:35   #3789
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej
A ja pozdrawiam z samochodu Chrzciny trwają, a ja siedzę ze śpiącym Tymulem w samochodzie, z włączonym silnikiem, bo jak się wyłącza, to się wybudza Mam nadzieję, że pośpi chociaż ze 40 minut

Elliko - no, u Was najgoręcej w całej Polsce!

Natko - ale dom!!! Juz taki prawdziwy, najprawdziwszy
My też uskuteczniamy chlapanie w fontannie I mamy tego Elmo. I go wielbimy Dziś rano musiałam go ubrać w Tymcia spodnie i kurtkę od deszczu, i karmić owsianką Bo tak sobie syn zażyczył
__________________
........................

Edytowane przez brumek
Czas edycji: 2013-07-28 o 11:39
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 12:19   #3790
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Witam!

Ellika Wez jutro nz a we wtorek ma byc chlodniej-to do lekarza po L4
dzisiaj naprawse strach sie kapac

Natka ale juz blisko konca!I Domek ma juz swoj kacik A tata pewnie mimo zmeczenia szczesliwy,ze mogl sie wykazacjeszcze troche i odpoczniecie na wlasnej sofie

Brumek Ja za to dzisiaj czesalam wszystkie lale i misiekazdy musial miec "gumku" jak dzidzia

Mam nadzieje,ze Tymus wstanie w dobrym humorze
nie lubie takichsytuacji My juz tez funkcjonujemy tylko do 13 i od 15

nazbieralam koszyk moreli i szukam inspiracji...szkoda tylko,ze zostawilam mamie wszystkie blaszki-ma kros przepis na szybka tarte owocowa?
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 12:35   #3791
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość


Ale tutaj dzisiaj pustki. Ja sie nudze.. Maz w pracy, a mielismy jechac po rower dla malego.. no nic, jutro pojedziemy

Aga super, ze wczasy sie udaly i dzieciaki nie chorowaly, a inny klimat rzeczywiscie robi swoje. Moja mama od lat choruje na nadcisnienie i bierze leki po kilka razy dziennie, a bedac u mnie rok temu w Anglii przez 10 dni nie wziela ani raz tabletki i cisnienie idealne. Szok!
Madziulka i jak, rower kupiony?

A jak mama zniosła lot samolotem? Czy osoby z problemami ciśnieniowymi normalnie mogą latac? Pytam, bo mój tata ma takie problemy (i generalnie z sercem), a chciałabym, żeby kiedyś z nami lecieli na wczasy, ale boje się o niego jak zniesie lot.


Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Widzę że u Was też upał... u nas masakra, jutro ma być jeszcze cieplej


Dziewczyny, wiecie co, od września będę się uczyć na politechnice
Boję się trochę bo to dość ciężki kierunek ( inz. ochrony środowiska), pierwszy rok to głównie matematyka fizyka chemia i rysunek techniczny, samej ochrony śr. czyli tego co lubie za wiele nie ma, ale jak nie teraz to kiedy?
robiłam technika pod studia i i tak już wiekszość wyparowała mi wiedzy z główki. 4 lata przerwy.

Odkładam bo dzieci, bo mało kasy, bo coś tam jeszcze innego, ale szczerze mówiąc robię się coraz starsza i odechciewa mi się zaglądać w ksiązki.

No i jest jeszcze jeden motyw który popycha mnie do działania, o którym wolę tu nie pisać, ale jakby coś to mogę szkrobnąć w klubie
No to brawa za decyzje!


Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Aga Super,ze wakacje udane! A lmit choro juz dawno wyczerpaliscie I pewnie bedziesz szydelkowac bez trojeczki?

Dzieki, ale mysle, ze jeszcze nie wszystko za nami. Ale obym się mylila!

Wiesz jakos nie zamierzałam szydelkowac, w planach mam na 100% umyc okna, bo wolaja o to, ale dziś Wiki się pytala kiedy zrobie jej torebke, wiec może się zmobilizuje?



Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
No to może troszkę odsapniesz teraz. Należy Ci się! Chyba że się zatęsknisz na śmierć

Fajnie, że tak dzieciakom klimat posłużył. Ja się tam chyba wyprowadzę z Wami
Mysle, ze tesknic będę, ale może tez podladuje baterie bez dzieci na nadchodzaca jesien. Najbardziej obawiam się o Antka, ale mysle, ze da sobie lepiej rade niż ja. W końcu będzie z siostrami i kochanymi dziadkami, o których bez przerwy pyta.

To kiedy lecimy?


Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
A u nas w końcu nastał spokój. Dwa ostatnie tygodnie były bardzo ciężkie. Rano zawoziłam Dominika do mojej mamy i jechałam na budowę pomóc przy ociepleniu, o 17 go odbierałam i tak codzień
Mój tata spisał się na medal, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Nie wiem jak mu się odwdzięczymy. Nie dość, że nam to wszystko zrobił to zapłacił sam za cały materiał... Dwa tygodnie na urlopie zamiast wypocząć to walczył od rana do nocy

Upały u nas okropne. Nie da się na dworze wytrzymać.
Swietnie wszyscy daliście rade! A efekty imponujące. Nie mogę się nadziwić jak czyjas budowa szybko postepuje, choć Wam pewnie już się trochę dluzy.

Dominik sliczy!


Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Hej
A ja pozdrawiam z samochodu Chrzciny trwają, a ja siedzę ze śpiącym Tymulem w samochodzie, z włączonym silnikiem, bo jak się wyłącza, to się wybudza Mam nadzieję, że pośpi chociaż ze 40 minut
Dobrze, ze choć w samochodzie się zdrzemnal, bo chyba w taki upal byłoby mu ciężko funkcjonować.


Mysmy rano obeszli tylko do kościoła, teraz Antos spi, dziewczyny baja, ja kawka. A z domu wyjdziemy albo tylko na basen (ale czy dam rade z trojka sama), albo dopiero pod wieczor. Zreszta znowu czeka mnie ich pakowanie.
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 13:04   #3792
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hejo mamolki
wpadam w ramch przerwy pomiedzy pakowaniem a schładzaniem

własnie wykorzystuje ostatnie chwile że mam klimatyzacje...

Aga-fajnie że już jesteś i że że samoorganizowany urlop udał się

Natko oooo rusztowania lubię Dom wygląda coraz piękniej, a domek ma taka samą czapeczkę jak jaś

Gomra brawo za odwagę. A masz plany zawodowe związane z tymi studiami?

Brumciu trzymam kciuki za drzemke Tymka
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 14:16   #3793
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

hej dziewczynki
tak na szybko bo wróciliśmy nie dawno od teściów
ponadrabiam wieczorkiem
ale


AgaG miałam sms-a do Ciebie pisać, ale nr na tel. miałam zapisany a tel. w naprawie a na simie nie mam nr
czy byłaby możliwość żebyś nam dzisiaj wieczorem walizkę podrzuciła???
bo TŻ jutro rano do Gdańska jedzie i chciał się do niej spakować

chyba, że nie dasz rady to on by sobie podjechał jak by z siłowni wracał???
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 15:33   #3794
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Bry Spocone Kuny

rozpływam się jest mi zaaaaaa ciepło ......

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Shira, ciotunia widzę dokazuje coraz bardziej[COLOR="Silver"]

[.

ojjj tak ...
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 19:23   #3795
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Madziulka i jak, rower kupiony?

A jak mama zniosła lot samolotem? Czy osoby z problemami ciśnieniowymi normalnie mogą latac? Pytam, bo mój tata ma takie problemy (i generalnie z sercem), a chciałabym, żeby kiedyś z nami lecieli na wczasy, ale boje się o niego jak zniesie lot.
Bardzo stresowala sie lotem, bo byl to jej pierwszy lot w zyciu. Brala jakies tabletki ziolowe, uspokajajace, ale tak to ok.

A rowerek nie kupiony.
U Nas chyba jeszcze za wczesnie na biegowke. Zero zainteresowania ze strony Szymona. Kupilismy mu taki pojazd http://www.smythstoys.com/ride-ons-9...a-1910e38077df
i jest szal cial Od 4 h nie mam w domu dziecka tak zajety swoja nowa bryka

__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 19:50   #3796
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Brumku, może lepiej przemilcze

Telik, tak, to jest kierunek który wybrałam już bardzo bardzo dawno temu, jak decydowałam się na szkołę średnią. Właśnie dlatego robiłam technika ochrony środowiska.
No i jeden z najbardziej pożądanych, tak mi się zdaje, a mało osób daje rade skończyć.
Dla przykładu - w tym mieście do którego pojdę na magista decyduje się rocznie po 5-6 osób, gdzie inżyniera zaczyna 60. I są to osoby porozsiewane po świecie.
Trzeba będzie się zdyscyplinować jeszcze bardziej.

Natko bardzo ładny domek, taki nietypowy i ma swój urok, dobrze że zdecydowaliście się na coś bardziej fikuśnego bo te typowe domki które teraz się buduje są tak oklepane że aż strach


U nas jeszcze 31 stopni.
Byliśmyu teściów dziś, chłopcy skapnęli się że jest na ogródku kran, taplali się pod nim jak gąski, aż cięzko było ich zabrać by się nie zaziębili
Muszę kupić im tam chociaż taki mały basen.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-07-28 o 19:53
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 20:48   #3797
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

ok no to nadrabiam

oczywiście spóźnione, ale najszczersze życzenia dla Ań z okazji imienin!!!

Pieleszko cieszę się, że prezent przypadł Hani do gustu
no i z urlopem fajnie, że się udało

Oliweczko gratulacje dla Mateuszka kolejnych ząbków

Telik mimo braku czasu i tak zazdraszczam przeprowadzki

Aaniu teksty Adasia na pewno chwytają za serce

Brumku oj żal mi strasznie Tymcia z tymi ząbkami

Chelsea kiedyś to zostawianie dzieci chyba poprostu było normalne?
mnie mama zostawiała w zimie śpiącą (mieszkaliśmy na wsi wtedy) szła na zakupy - wiadomo, w sklepach pustki, kolejki i nie raz jak wracała to jeszcze spałam a nie raz byłam straaasznie upłakana....
ja sobie nie wyobrażam, ale rozumiem, że kiedyś było zupełnie inaczej - wiem, że to nie wytłumaczenie, ale dobrze, że tamte czasy się zmieniły


a co to ta organiczna kostka rosołowa?

Audrey życzę zdrowia dla potrzebującej osoby!
a i Wam udanego wypoczynku!

Vaniliova brawa za spacer bez wpadki

Mamad oby piątka szybko się przebiła!

Brumku haha i co Tymkwoi basen posmakował?
oj szkoda aparatu

AgaG, ale się stęsknisz za dziećmi
super, że bez chorób się obyło!!!

Gomra, ale ciekawość zasiałaś

Natko, ale super zdjęcia
dom rośnie w tempie expresowym! super, że tata tak Wam dużo pomógł!

Madziulko, ale fajny ten pojazd!

AgaG Robert spakował się w końcu do plecaka.
niczym się nie przejmuj - on ma czasami różne wyskoki a torbę inną ma tylko większą
nas w weekend nie było więc i tak nie miałam Ci jak wcześniej dać znać


my u teściów byliśmy - wszyscy opaleni
Ala odpieluchowana, ale mam problem - za nic w świecie nie wysika się na trawę - próbowałam przekonywać, że na kwiatuszka, trawa urośnie, mrówki oblejemy etc etc - nic. popuszcza, popuszcza aż w końcu się zesika. i nie wiem jak ją przekonać bo na spacerze jak coś wypije to przecież nie wytrzyma i dobrze by było jakby udało się zrobić coś pod krzaczek nawet widok sikającej na trawę Hani jej nie przekonuje
na nocnik póki co czasami sama zawoła albo dopiero jak popuści a najczęściej jednak widzę, że jej się chce to się pytam i wtedy potwierdza, że chce i biegnie do nocnika także to nie jest jeszcze to co powinno być, ale jest super
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.

Edytowane przez Iwa_iw
Czas edycji: 2013-07-28 o 20:50
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:04   #3798
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

Hej
Iwa kiedys to byla chyba norma niestety
A kostki to babcia mi kupila u niej 6 paczej w sklepie eko, 2 moja mama wziela jak moja siostra ze slaska od babci przywiozla bo u nas nie ma.
One sa bez chemii - glutaminianu i innych.
Ja nawet wegety nie uzywam. 500 g uzywam juz ponad 6 mcy i konca nie widac. Maggi tak samo.
A propos eco zrobilam sobie dzis plastelinki do mycia twarzy- 3 i kazda inna. Sa bardzo fajne.

Bylismy dzis w parku w centrum na lodach i w Zwierzyncu. Zrobilismy jakies 18 km w tym skwarze.
Jul dostal kredki do wanny i kolejne 2 ksiazeczki cwiczeniowe Akademia Malucha. Oczywiscie najlepsze sa naklejki

Natka Domek i domek cudne
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:14   #3799
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Chelsea szacun!
ja nie funkcjonuję przy takich upałach

ja właśnie też nie używam veget, maggi ani żadnych kostek rosołowych
jak od czasu do czasu kupuję jakieś mieszanki przypraw to bez dodatków typu właśnie glutaminian sodu i inne syfy
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 21:30   #3800
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Aleeeeee upał! Wszyscy umierają, a ja mam energii za 10 osób

Chrzciny się udały. Tymuś spał w samochodzie króciutko, tylko 25 minut, więc nawet na końcówkę mszy zdążyliśmy Potem była impreza w knajpie, milutko i mnóstwo dzieci. Ale raczej takich starszych, więc Tymek bawił się głównie sam i z dorosłymi. A był dziś duszą towarzystwa, mimo tej króciutkiej drzemki. Rany, jestem z niego taka dumna, mówię Wam Ale już mi głupio się chwalić, więc nie będę Ale jego poczynania z ostatnich dwóch tygodni nie przestają mnie zaskakiwać. To chyba jakiś skok, bo raptem zaczął robić rzeczy o których paręnaście dni temu mi się nie śniło. I wielki wysp nowych słów Chociaż on bardzo mało mówi zdaniami, raczej tylko potok pojedynczych słów.


I mam pytanie: czy ma któraś z Was buty dla dziecka z Zary? Tenisówki konkretnie. A zresztą jakiekolwiek. Jak tam jest z rozmiarami? Zawyżone, zaniżone, normalne? Natko, Ty nie masz czegoś dla Domka od nich?

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Kupilismy mu taki pojazd http://www.smythstoys.com/ride-ons-9...a-1910e38077df
i jest szal cial Od 4 h nie mam w domu dziecka tak zajety swoja nowa bryka
To takie podobne coś do tych aute, które się w sklepach wypożycza. Fajnie, że tak go wciągnęło

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Brumku, może lepiej przemilcze
No to teraz rozbudziłaś moją ciekawość

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Brumku oj żal mi strasznie Tymcia z tymi ząbkami

a co to ta organiczna kostka rosołowa?

Ala odpieluchowana, ale mam problem - za nic w świecie nie wysika się na trawę - próbowałam przekonywać, że na kwiatuszka, trawa urośnie, mrówki oblejemy etc etc - nic. popuszcza, popuszcza aż w końcu się zesika. i nie wiem jak ją przekonać bo na spacerze jak coś wypije to przecież nie wytrzyma i dobrze by było jakby udało się zrobić coś pod krzaczek nawet widok sikającej na trawę Hani jej nie przekonuje
na nocnik póki co czasami sama zawoła albo dopiero jak popuści a najczęściej jednak widzę, że jej się chce to się pytam i wtedy potwierdza, że chce i biegnie do nocnika także to nie jest jeszcze to co powinno być, ale jest super
-
- Tez jestem ciekawa, co to za wynalazek Bo samo wyrażenie "kostka rosołowa" działa mało zachęcająco, ale pewnie to coś innego
edit: już doczytałam
Ja też nawet nie posiadam veget, maggi itp. Za to ziół całe słoiki
- Nie pomogę, nie znam się, ale powiem tylko, że to widocznie prawdziwa DAMA

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
To kiedy lecimy?

Dobrze, ze choć w samochodzie się zdrzemnal, bo chyba w taki upal byłoby mu ciężko funkcjonować.
- Może z nowym miesiącem?
- Nie pospał za długo (25 min.), ale funkcjonował na szczęście całkiem nieźle. Wyjątkowo dobrze, powiedziałabym
- Jesteś już chyba mistrzynią pakowania i logistyki wyjazdowej

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Hejo mamolki
wpadam w ramch przerwy pomiedzy pakowaniem a schładzaniem

własnie wykorzystuje ostatnie chwile że mam klimatyzacje...
E tam, nie będzie źle. Wiatraczek wystarczy
__________________
........................

Edytowane przez brumek
Czas edycji: 2013-07-28 o 21:31
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 22:54   #3801
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Matko, ale ukrop! Do 18 siedzieliśmy w domu z włączoną klimatyzacją, bo na dworze 38stopni Dopiero później ruszyliśmy się z domu. Byliśmy w CH, ale tylko ja się obkupiłam Fajne wyprzedaże w sklepach, nawet nie bardzo przebrane.

Jutro Tż ma zostaje w domu, ma problemy z kręgosłupem, drętwieją mu ręce. Gonię do lekarza, ale on jak zwykle nie musi...
Popołudniu jedziemy z Domkiem do lekarza z wynikami badań, ale chyba go nie zaszczepią bo Mid wyszedł mu w 25, 7% a norma do 9. Ciekawe skąd to, pewnie wyślą nas na morfo z rozmazem.

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Hejo

zdycham z tych upałów. Wczoraj ledwo żywa chodziłam, a dzisiaj u nas 38st, aż się boję z domu wychodzić. Wczoraj Karolcia pluskała się u mojej mamy w ogrodzie całe popołudnie, dzisiaj chyba nawet na to za gorąco
Jutro do pracy? Pociągiem wracać przy 36st upale, chyba podziękuję, jadę rano prosto do lekarza chyba....albo urlop wezmę na żądanie chociaż...ajj nie wiem co robić

Chyba dzisiaj idealny dzień żeby go spędzić w galerii handlowej
Nie męcz się, bierz wolne!
Nie
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Hej
A ja pozdrawiam z samochodu Chrzciny trwają, a ja siedzę ze śpiącym Tymulem w samochodzie, z włączonym silnikiem, bo jak się wyłącza, to się wybudza Mam nadzieję, że pośpi chociaż ze 40 minut

Elliko - no, u Was najgoręcej w całej Polsce!

Natko - ale dom!!! Juz taki prawdziwy, najprawdziwszy
My też uskuteczniamy chlapanie w fontannie mamy tego Elmo. I go wielbimy Dziś rano musiałam go ubrać w Tymcia spodnie i kurtkę od deszczu, i karmić owsianką Bo tak sobie syn zażyczył

Oj tak, nasz Elmo też ma czasem buźkę przybrudzoną jakimś posiłkiem A ostatnio jechał z nami w aucie przypięty pasami

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Witam!

Ellika Wez jutro nz a we wtorek ma byc chlodniej-to do lekarza po L4
dzisiaj naprawse strach sie kapac

Natka ale juz blisko konca!I Domek ma juz swoj kacik A tata pewnie mimo zmeczenia szczesliwy,ze mogl sie wykazacjeszcze troche i odpoczniecie na wlasnej sofie

Brumek Ja za to dzisiaj czesalam wszystkie lale i misiekazdy musial miec "gumku" jak dzidzia

Mam nadzieje,ze Tymus wstanie w dobrym humorze
nie lubie takichsytuacji My juz tez funkcjonujemy tylko do 13 i od 15

nazbieralam koszyk moreli i szukam inspiracji...szkoda tylko,ze zostawilam mamie wszystkie blaszki-ma kros przepis na szybka tarte owocowa?
O tak! Mòj tata to chyba największy pracoholik. Ja wiem, że on się strasznie cieszy z naszej budowy. Bardzo chce nam pomòc, a my się cieszymy, że mamy kogoś kto się zna i nie damy się oszukać
Na odpoczynek w nowym domku już czekam z nie nierpliwością


Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Hejo mamolki
wpadam w ramch przerwy pomiedzy pakowaniem a schładzaniem

własnie wykorzystuje ostatnie chwile że mam klimatyzacje...

Aga-fajnie że już jesteś i że że samoorganizowany urlop udał się

Natko oooo rusztowania lubię Dom wygląda coraz piękniej, a domek ma taka samą czapeczkę jak jaś

Gomra brawo za odwagę. A masz plany zawodowe związane z tymi studiami?

Brumciu trzymam kciuki za drzemke Tymka
Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Bardzo stresowala sie lotem, bo byl to jej pierwszy lot w zyciu. Brala jakies tabletki ziolowe, uspokajajace, ale tak to ok.

A rowerek nie kupiony.
U Nas chyba jeszcze za wczesnie na biegowke. Zero zainteresowania ze strony Szymona. Kupilismy mu taki pojazd http://www.smythstoys.com/ride-ons-9...a-1910e38077df
i jest szal cial Od 4 h nie mam w domu dziecka tak zajety swoja nowa bryka

Ale Ci zazdroszcze tego pakowania, wiesz Jeszcze w tym roku skorzystacie z prywatnego ogròdka. Jaś będzie w 7 niebie

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Brumku, może lepiej przemilcze

Telik, tak, to jest kierunek który wybrałam już bardzo bardzo dawno temu, jak decydowałam się na szkołę średnią. Właśnie dlatego robiłam technika ochrony środowiska.
No i jeden z najbardziej pożądanych, tak mi się zdaje, a mało osób daje rade skończyć.
Dla przykładu - w tym mieście do którego pojdę na magista decyduje się rocznie po 5-6 osób, gdzie inżyniera zaczyna 60. I są to osoby porozsiewane po świecie.
Trzeba będzie się zdyscyplinować jeszcze bardziej.

Natko bardzo ładny domek, taki nietypowy i ma swój urok, dobrze że zdecydowaliście się na coś bardziej fikuśnego bo te typowe domki które teraz się buduje są tak oklepane że aż strach


U nas jeszcze 31 stopni.
Byliśmyu teściów dziś, chłopcy skapnęli się że jest na ogródku kran, taplali się pod nim jak gąski, aż cięzko było ich zabrać by się nie zaziębili
Muszę kupić im tam chociaż taki mały basen.
Dasz radę Moje dwie koleżanki niedawno skończły ochrone na politechnice i mówiły, że nie ma źle. Najważniejsze, że się zdecydowałaś.
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 23:07   #3802
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Hej
Iwa kiedys to byla chyba norma niestety
A kostki to babcia mi kupila u niej 6 paczej w sklepie eko, 2trzechh mama wziela jak moja siostra ze slaska od babci przywiozla bo u nas nie ma.
One sa bez chemii - glutaminianu i innych.
Ja nawet wegety nie uzywam. 500 g uzywam juz ponad 6 mcy i konca nie widac. Maggi tak samo.
A propos eco zrobilam sobie dzis plastelinki do mycia twarzy- 3 i kazda inna. Sa bardzo fajne.

Bylismy dzis w parku w centrum na lodach i w 7Zwierzyncu. Zrobilismy jakies 18 km w tym skwarze.
Jul dostal kredki do wanny i kolejne 2 ksiazeczki cwiczeniowe Akademia Malucha. Oczywiscie najlepsze sa naklejki

Natka Domek i domek cudne
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pierwszy raz słyszę o takich kostkach, aczasem by się przydała

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Aleeeeee upał! Wszyscy umierają, a ja mam energii za 10 osób

Chrzciny się udały. Tymuś spał w samochodzie króciutko, tylko 25 minut, więc nawet na końcówkę mszy zdążyliśmy Potem była impreza w knajpie, milutko i mnóstwo dzieci. Ale raczej takich starszych, więc Tymek bawił się głównie sam i z dorosłymi. A był dziś duszą towarzystwa, mimo tej króciutkiej drzemki. Rany, jestem z niego taka dumna, mówię Wam Ale już mi głupio się chwalić, więc nie będę Ale jego poczynania z ostatnich dwóch tygodni nie przestają mnie zaskakiwać. To chyba jakiś skok, bo raptem zaczął robić rzeczy o których paręnaście dni temu mi się nie śniło. I wielki wysp nowych słów Chociaż on bardzo mało mówi zdaniami, raczej tylko potok pojedynczych słów.


I mam pytanie: czy ma któraś z Was buty dla dziecka z Zary? Tenisówki konkretnie. A zresztą jakiekolwiek. Jak tam jest z rozmiarami? Zawyżone, zaniżone, normalne? Natko, Ty nie masz czegoś dla Domka od nich?


To takie podobne coś do tych aute, które się w sklepach wypożycza. Fajnie, że tak go wciągnęło


No to teraz rozbudziłaś moją ciekawość

-
- Tez jestem ciekawa, co to za wynalazek Bo samo wyrażenie "kostka rosołowa" działa mało zachęcająco, ale pewnie to coś innego
edit: już doczytałam
Ja też nawet nie posiadam veget, maggi itp. Za to ziół całe słoiki
- Nie pomogę, nie znam się, ale powiem tylko, że to widocznie prawdziwa DAMA


- Może z nowym miesiącem?
- Nie pospał za długo (25 min.), ale funkcjonował na szczęście całkiem nieźle. Wyjątkowo dobrze, powiedziałabym
- Jesteś już chyba mistrzynią pakowania i logistyki wyjazdowej


E tam, nie będzie źle. Wiatraczek wystarczy
Bo Ty kosmitka jesteś, nie z tej ziemi i tyle
dla Timo, duszy towarzystwa
Trampki z zary mamy i bardzo sobie je chwalę. Są fajne, mięciutkie i ładne Rozmiarówka bym powiedziała standardowa, Domek ma teraz trampki z Zary 22.

Iwa, jeszcze się Ala przekona do trawki

Madziulka, Domek ma takie autko. Fajne jest, ale bez sensu że ta kierownica nie jest kompatybilna z kołami. Dominik baaaaardzo długo jeździł tylko do tyłu, dopiero od jakiś trzech m-cy jeździ też do przodu
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 23:16   #3803
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Matko, ale ukrop! Do 18 siedzieliśmy w domu z włączoną klimatyzacją, bo na dworze 38stopni Dopiero później ruszyliśmy się z domu. Byliśmy w CH, ale tylko ja się obkupiłam Fajne wyprzedaże w sklepach, nawet nie bardzo przebrane.

Jutro Tż ma zostaje w domu, ma problemy z kręgosłupem, drętwieją mu ręce. Gonię do lekarza, ale on jak zwykle nie musi...
Popołudniu jedziemy z Domkiem do lekarza z wynikami badań, ale chyba go nie zaszczepią bo Mid wyszedł mu w 25, 7% a norma do 9. Ciekawe skąd to, pewnie wyślą nas na morfo z rozmazem.
To pogoń go skutecznie, bo z tym nie ma żartów!
No, ciekawe skąd taki wynik u Domka. Masz rację, że pewnie każą zrobić rozmaz... Daj znać od razu, co lekarz powie!

Co kupiłaś i gdzie?
Ja wczoraj wpadłam z Tymkiem (w drodze na gofry ) do CH kupić mu coś na dziś i kupiłam mu piękną, białą koszulę w 5 10 15 za 9 zł i spodenki dżinsowe ale takie elegantsze w zarze za 19 zł. Także poszaleć można I sobie sukienkę i bluzkę przy okazji
Teraz mam taką metodę, ze mało co mierzę, tylko kupuję, w domu sprawdzam i oddaję, jak niedobre albo mi się nie podoba. Tym sposobem mogę sobie coś od czasu do czasu kupić, a Tymek się nie męczy na zakupach

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Bo Ty kosmitka jesteś, nie z tej ziemi i tyle
dla Timo, duszy towarzystwa
Trampki z zary mamy i bardzo sobie je chwalę. Są fajne, mięciutkie i ładne Rozmiarówka bym powiedziała standardowa, Domek ma teraz trampki z Zary 22.

Dziękuję, w takim razie wezmę chyba 23
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 06:54   #3804
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

witam się!
nadrobiłam wczoraj, ale nie dałam rady odpisać, bo padłam ze zmęczenia.. za nami urodzinowy weekend Hanuśki. udany nawet bardzo! tylko mogło być nieco chłodniej z prezentów obie jesteśmy zadowolone. torty wyszły teściowej super! Hanka na maksa oswoiła się z wodą. szalała ze swoją starszą kuzynką w basenie, aż wyłazić nie chciała... tylko w nocy było ciężko. teściowie na piętrze mieszkają, okropnie gorąco i duszno było, do tego komary gryzły..mała co chwile się wybudzała z płaczem...
dzisiaj od rana leje, ale faaaaajnieeeeeeeeeee
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 07:40   #3805
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Gomra-fajnie, że wybierasz się na studia
Natko-cudne zdjęcia, śliczny domek, a Domek fajnie się kąpie pod-własnie co to jest?to gdzieś w środku miasta?
Brumek-fajnie, że chrzciny udane
Aga- dawaj zdjęcia z wakacji
Pieleszko- też dawaj zdjęcia i co tam fajnego Hania dostała?

Witam.
Mateuszkowi wyszły pleśniawki, ale chyba go nie bolą, bo zachowuje się normalnie, a z jedzeniem to i tak od dłuższego czasu trzeba walczyć. Kupiłam wczoraj w aptece na to płyn i mu smarujemy, jak sie nie poprawi do środy, to pójdę z nim do lekarza. No i jeszcze nadal trochę chrypi i tamte dwa zęby już oficjalnie wyszły(już ma 7)więc odporność osłabiona.

Wczoraj byliśmy nad zalewem, ale więcej pakowania i podróży niż pobytu-byliśmy 1h i był to już max!Oboje zaczęli już marudzić, więc trzeba się było zabierać.Woda zimna okropnie, ale to wiadomo na początku zawsze jest zimna, ale JUlcia jak poczula jaka zimna, to już nie chciała dalej wchodzić. Mateuszkowi na początku podobało się STRASZNIE-mało nie wyskoczył z rąk, jak zobaczył tyle wody, ale potem jak zaczęło na niego patrzeć słonce, to już było marudzenie. Usnęli obydwoje w drodze powrotnej.
Wieczorem byłam u rodziców.

Upała upałem, ale stwierdzam, że powyżej 30 stopni, to nie fajnie się robi- ani z dziećmi na dwór wyjść, marudzą, pocą się...lubie ciepło, ale 30 to max
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek

Edytowane przez Oliweczka1985
Czas edycji: 2013-07-29 o 07:42
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 07:55   #3806
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

cześć dziewczyny

AgaG, super że wakacje udane i dzieci zdrowe


Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Witam!
Wszytkim Aniom

W poniedzialek dead line...musze oddac tacie rzezbe takze praca, praca, praca
moze nadrobie wieczorem
.

Jak tam praca?
Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość

No i jest jeszcze jeden motyw który popycha mnie do działania, o którym wolę tu nie pisać, ale jakby coś to mogę szkrobnąć w klubie
pisz koniecznie! Gratuluję decyzji

Natka, uwielbiam oglądać Wasz dom!!! Już coraz bliżej finiszu

iwa_iw, brawa dla Ali! Może się przekona do trawki

Brumek, fajnie że chrzciny się udały

Chelsea, co to takiego, te plasteliny do mycia?

Natka, zdrówka dla Twoich panów!!

Ja muszę TŻa wygonić do lekarza, bo tydzień temu znalazłam na nim dwa kleszcze Miejsca po ugryzieniu ma dalej czerwone, ale takie małe kropki tylko... zna sie ktoś? Do tego narzeka na katar co mi się nie podoba
Ale nie ma kiedy jechać, bo swojego rodzinnego ma daleko (koło teściów), nasz ośrodek jest beznadziejny, będą problem robić żeby przyjąć, a poza tym znów do jutra jest w pracy,...


a ja nie jadę dziś na rezonans, w piątek pani zadzwoniła że mają awarię aparatu i przełożyli mi na jutro.

Wczoraj robiliśmy grilla, Adaś pół dnia w basenie szalał, najpierw sam, potem z kuzynką zaraz zdjęcie wrzucę
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 08:04   #3807
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

hej hej

Brumku super, że mimo króciutkiej drzemki Tymka chrzciny się udały
z obuwiem z Zary nie pomogę

Natko oby te dolegliwości męża nie okazały się niczym poważnym!
no i daj znać co z dalszymi wynikami Domeczka!

Pieleszko wrzucisz jakieś foty?

Oliweczko w taki upał to chyba większość dzieci marudnych - zwłaszcza tych młodszych

Aania z kleszczami nie mam doświadczenia...

znowu upał a ja na zakupy muszę z dziewczynami podjechać bo mi się mleko dla Ali kończy
mąż do środy w Gdańsku :/
nocka dzisiejsza to była masakra - nie wiem czy się Ali coś śniło czy ją coś bolało, ale pół nocy ryku, rzucania się po łóżeczku i to z taką wściekłością straszną....na ręce nie chciała - nie wiem o co chodzi
wołała swoją myszkę Pipi a miała ją w ręce
w końcu dałam jej Ibum i nie wiem czy ją coś puściło po tym czy samo jakoś przeszło i jak zasnęła przed 5 tak śpi do teraz....
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 08:11   #3808
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Chciałam wysłać post z samymi zdjęciami to mi napisało "zbyt lakoniczna wypowiedź"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5537.jpg (57,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5553.jpg (60,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5558.jpg (56,6 KB, 31 załadowań)
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 08:22   #3809
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Aaniu jaki Adaś "wyluzowany" w basenie, super!!
co do kleszczy to taka jakby "kropka" po ugryzieniu może być, to normalne..gorzej jeśli zacznie się robić wokół tego miejsca (albo gdzie indziej, bo też się zdarza) rumień, tzn. taka "opaska", otoczka dookoła tej kropki... jeżeli się niepokoicie to zróbcie badanie podstawowe tzn. test Elisa w kierunku boreliozy... niestety nie są to badania refundowane... lekarz rodzinny może jedynie przepisać antybiotyk, jeżeli faktycznie stwierdzi, że u męża wystąpił rumień.
pogorszenie samopoczucia po ukąszeniu kleszczy też są objawami boreliozy...nagła temperatura (nawet nie silnie podwyższona), bóle głowy, takie samopoczucie "przeziębieniowo-grypowe"

Iwa zdjęcia postaram się wrzucić wieczorem, zgrałam je wczoraj już z aparatu, ale nie miałam siły zmniejszać, czekać aż się załadują... może dzisiaj się uda
nocy współczuję! biedna ala... oby to tylko takie chwilowe było!!!

Oliweczko ja już Hanię rozgryzłam z lękiem co do wody... ta w jeziorze chyba dla niej też za zimna początkowo... bo w basenie była cieplutka (nagrzała się migiem na słońcu) i ona bez oporów szalała. nurkowała, na brzuchu "pływała" no szok!
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)

Edytowane przez pieleszka
Czas edycji: 2013-07-29 o 08:24
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 08:34   #3810
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
co do kleszczy to taka jakby "kropka" po ugryzieniu może być, to normalne..gorzej jeśli zacznie się robić wokół tego miejsca (albo gdzie indziej, bo też się zdarza) rumień, tzn. taka "opaska", otoczka dookoła tej kropki... jeżeli się niepokoicie to zróbcie badanie podstawowe tzn. test Elisa w kierunku boreliozy... niestety nie są to badania refundowane... lekarz rodzinny może jedynie przepisać antybiotyk, jeżeli faktycznie stwierdzi, że u męża wystąpił rumień.
pogorszenie samopoczucia po ukąszeniu kleszczy też są objawami boreliozy...nagła temperatura (nawet nie silnie podwyższona), bóle głowy, takie samopoczucie "przeziębieniowo-grypowe"
dziękuję Ci bardzo
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.