Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Zapraszam do glosowania na kolejny tytuł wątku!
W majteczkach biegam, plecak noszę-przedszkolak będę za rok o tej porze 3 10,71%
Drugie lato już na nami, na zimę i sanki teraz czekamy 4 14,29%
Bunt dwulatka w pełnej krasie, żyć się jednak z tym jakoś da się 6 21,43%
Super mamy, super dzieci, drugi roczek szybko zleci 5 17,86%
Dzieciaki nasz maja 2 lata, a my w komplecie nadal "tratatata" 1 3,57%
Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach" 9 32,14%
Głosujący: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-06, 08:15   #4771
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Iwa, isiaok, pieleszka, oliweczka, brumek dzięki za porady katarowe. Ja też uważam że katar to jedna z paskudniejszych chorób

Hej
U nas spokojna noc - zapsikałam i zasmarowałam Karolcie na noc i przespała całą, gorączki nie miała. Trochę czasem kaszlnie ale tak samo jak ja, więc mam nadzieje że syrop z cebuli wystarczy i szybko nam przejdzie

madziaranew u nas na problemy skórne sprawdził się kisiel z płatków owsianych. co prawda Karolcia nie miała aż tak zaognionych zmian ale taką czerwoną kaszkę. płatki owsiane zalać wrzącą wodą żeby takie rzadsze było i jak postoi pare minut i ostygnie to tą wodą jej buzie przemywałam, pomogło nawet szybko.

A wiecie czym mnie KArola rozbraja - ona kocha wszystko i wszystkich kocha mamusię i tatusia ale kocha też swoją nóżkę, nasze stopy, wieżę którą zbuduje z klocków, wszystkie przytulanki, szklankę z której piła kawę...po prostu wszystko to jest takie przekomiczne czasem, im bardziej abstrakcyjne tym większy ubaw. Bo ona przytula TO mocno i mówi 'tocham'
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 08:19   #4772
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Zatochana Karolcia
To dobrze, że pomimo kataru przespała całą noc.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 08:36   #4773
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Zatochana Karolcia
To dobrze, że pomimo kataru przespała całą noc.

No na prawde cud!
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 09:19   #4774
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny
Sophie ma azs , nie ma skazy, jej wysypka wyglada inaczej. Amela ma typowe pryszcze, no I niektore ropne. Amela nie ulewa, ale dalej ma kolki, tyle ze pomaga nam infacol.
Oby sudokrem pomogl bo tak biednie wyglada kruszynka
może to rzeczywiście tylko trądzik - oby!
u Hani właśnie oprócz wysypki były i kolki i chlustanie totalne :/
no i Hani ta wysypka na początku wyglądała tak, że były krostki a później takie rany jej się robiły i ta skóra wyglądała na taką mocno ściągniętą
no i miała je tylko na policzkach...


Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość

Hej
U nas spokojna noc - zapsikałam i zasmarowałam Karolcie na noc i przespała całą, gorączki nie miała. Trochę czasem kaszlnie ale tak samo jak ja, więc mam nadzieje że syrop z cebuli wystarczy i szybko nam przejdzie


A wiecie czym mnie KArola rozbraja - ona kocha wszystko i wszystkich kocha mamusię i tatusia ale kocha też swoją nóżkę, nasze stopy, wieżę którą zbuduje z klocków, wszystkie przytulanki, szklankę z której piła kawę...po prostu wszystko to jest takie przekomiczne czasem, im bardziej abstrakcyjne tym większy ubaw. Bo ona przytula TO mocno i mówi 'tocham'

extra, że noc spokojna!

tochana Karolcia


Ala mi już śpi.
dzisiaj wstała o 6 nakręcona jak nie wiem
ale nawet jak ją o 7 budzę to niezły układ bo zasypia ok. 9-10
śpi do 2 godzin i szaleje do wieczora i zasypia bez problemu 20-21
tak więc super bo ona jak rano dosypia to ja mam czas na kawę i czasami obiad robię (albo czekam i robię razem z Alą) a i wieczoru jest kawałek dla siebie

co ja jeszcze miałam....
aha
http://allegro.pl/tunika-topolino-r-...505070468.html
podoba Wam się czy nie?
dla Hani chciałam jakąś sukienkę - ma, ale takie bardziej wyjściowe a takich na co dzień nie - spódnic kilka tylko
hmm mi się podoba tylko nie wiem - nie za ciemna trochę? potrzebuję opinii
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 09:23   #4775
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Iwa-tunika nie w moim stylu
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 09:46   #4776
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

dzień dobry Ja tylko na moment, bo na uczelni siedzę, tzn biegam..
Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość

Dominik dzisiaj podchodzi do mnie i pyta:
-mamusia boli coś?
-tak mamusie boli głowa i gardło
-pynieść kabetke?
-nie dziękuję, już wzięłam
-trzeba mamusie to pitala zawieźć. Pan doktol pomose.
słodziak zdrowiej szybko!
Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Musze sie pochwalic. Wyszłam sama z dwójka na spacer. Dzisiaj było o tyle łatwiej, ze nie zakładałam czapeczki Natalce wiec obeszło sie bez histerii i uspakajania. Wyniosłam najpierw z Martyna wózek a potem wróciłam po Natalke. Martyna bardzo ładnie szła przy wózku i gdy tylko widziaął samochód chwytała mnie za reke (tak sie umówiłysmy przed wyjsciem) Potem juz posiedziałysmy pod klatka i wymalowałysmy kreda cały chodnik i nawet spruchniałe drzewo


Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Dziś byłam z mężem w ch (z okazji rocznicy wziął w pracy wolne i pojechaliśmy na zakupy )
to wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy
Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mamy bilans dwulatka
daj znać
Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
A wiecie czym mnie KArola rozbraja - ona kocha wszystko i wszystkich kocha mamusię i tatusia ale kocha też swoją nóżkę, nasze stopy, wieżę którą zbuduje z klocków, wszystkie przytulanki, szklankę z której piła kawę...po prostu wszystko to jest takie przekomiczne czasem, im bardziej abstrakcyjne tym większy ubaw. Bo ona przytula TO mocno i mówi 'tocham'


U nas spacerówka stoi i się kurzy od dawna Adaś odkąd zaczął chodzić to w wózku nie usiedział spokojnie, tylko wstawał i chciał wychodzić, potem przyszła zima, sanki, a po sezonie sankowym do wózka już nie wsiadł. Wszędzie piechotką, w zasadzie to biegiem
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:35   #4777
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Bry Kuny

ogłaszam, Żbik będzie miał braciszka

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
trochę ala kowboj zuzia


Przenosimy się do innych pokoi z babcią naszą coby dzidzie miały więcej miejsca wszędzie jest dosłownie burdel nie ogarniam!
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 10:37   #4778
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Jeszcze raz GRATKI SHIRKO!
Skąd ten burdel?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:05   #4779
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dzień dobry

Shira, gratuluję drugiego Żbika!

Natko, jaki kochany Domek. Fajowe ciuszki wybrałaś.

Ellika, zdrówka dla Was dziewczyny! Karolcia jest urocza.

Oliweczko, gratulacje dla Mateuszka, niebawem będzie śmigał jak Julcia.

Isia, Hania też do wózka nie dawała się wsadzić od długiego czasu, teraz w wakacje nie używaliśmy go wcale przez 1,5 miesiąca i jak Hania go zobaczyła to miłość na nowo odżyła. Wszędzie chce jeździć wózkiem. (chyba dotarło do niej, że ten sposób przemieszczania jest wygodniejszy )
I nie gadaj głupot tylko pochwal się jak coś uszyjesz.

Scio, chyba sporo z Nas miało problemy z myciem głowy dziecka. Na szczęście w każdym przypadku było to chwilowe. U Nas rondo kąpielowe wylądowało w śmietniku, nie było mowy żeby je założyła. Jednak była wtedy mała, może teraz dała by sobie wytłumaczyć dlaczego ma je założyć. Hania ostatnio też zbuntowała się na mycie głowy poprzez spłukiwanie prysznicem, ale spokojnie daje sobie umyć ją na leżąco. Może gdybyś wzięła jakąś lalę i pokazała na niej Agatce jak myje się głowę (potem ona mogła by to zrobić)- to może by to ją ośmieliło i zachęciło?

Iwa, ja oczami wyobraźni widzę, że kiecka będzie Hani pasowała. I jak dla mnie nie jest za ciemna.

Wczoraj przyjaciółka wpadła do Nas na malowanie brzucha, więc było wesoło. Miło mi się zrobiło, jak po obejrzeniu zdjęć z brzuchowej sesji wzruszona zadzwoniła i podziękowała, że ją do tego namówiłam. (bo początkowo nie chciała się zgodzić) Same pewnie wiecie jak z biegiem czasu docenia się pamiątkę w takiej postaci.

Mieliśmy z tż wybrać się na weekend we dwoje, a zamiast tego ruszamy z Hanią (bez tż ) na tydzień nad morze... z jego rodzicami. Cały czas się zastanawiam jak to się stało, że się zgodziłam. Mam nadzieję, że będzie znośnie.
W związku z tym czekają Nas dziś szybkie ciuchowe zakupy, bo wyjeżdżać mamy jutro lub w niedzielę.
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:30   #4780
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

elliko urocza zatofana Karolcia

Shirka wielkie gratulacje kolejny żbiczek rośnie

Iwa mi się tunika podoba właśnie sama lubię takie "nietypowe" kiecki dla haneczki, nie tylko wróżkowo-różowe. ostatnio nabyłam w sh cudną (jak dla mnie ) kiecusię też w krateczkę(tylko drobniejszą), w zbliżonej kolorystyce jak dobierzesz do tej tuniczki fajne rajsopki i ozdóbki (gumkę, opaskę czy spinkę) do włosów dto będzie idealne do przedszkola do ganiania

Marzenko to się wyjazd szykuje! teraz ma być też fajna pogoda po weekendzie, to skorzystacie z Haniołkiem, jodu powdychacie itp. ale nie wiem jak tam Twoje relacje z teściami. ja bym ze swoimi pojechała z wielką chęcią. lubię ich, szanuję, nie ma między nami żadnych niedomówień, problemów itp.
i super, że koleżanka zadowolona z sesji. ja nie mam takich "sesyjnych" zdjęć brzuszka i nieraz żałuję
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:49   #4781
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
Bry Kuny

ogłaszam, Żbik będzie miał braciszka
suuper
jakieś typy imienia już są?



Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Mieliśmy z tż wybrać się na weekend we dwoje, a zamiast tego ruszamy z Hanią (bez tż ) na tydzień nad morze... z jego rodzicami. Cały czas się zastanawiam jak to się stało, że się zgodziłam. Mam nadzieję, że będzie znośnie.
W związku z tym czekają Nas dziś szybkie ciuchowe zakupy, bo wyjeżdżać mamy jutro lub w niedzielę.
eh z moimi teściami to bym się mocno zastanawiała czy jechać, ale pocieszające może być to, że teraz najwięcej jodu nad morzem więc dziewczyny pakujcie się, jedźcie i wdychajcie ile się da!!!!

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość

Iwa mi się tunika podoba właśnie sama lubię takie "nietypowe" kiecki dla haneczki, nie tylko wróżkowo-różowe. ostatnio nabyłam w sh cudną (jak dla mnie ) kiecusię też w krateczkę(tylko drobniejszą), w zbliżonej kolorystyce jak dobierzesz do tej tuniczki fajne rajsopki i ozdóbki (gumkę, opaskę czy spinkę) do włosów dto będzie idealne do przedszkola do ganiania
dziękuję dziewczynki za opinię
w takim razie klikam tą tunikę
wiecie - mi się podoba, ale nie chciałabym dziecku "obciachu" narobić dlatego jak czasami nie jestem do końca do czegoś przekonana to wolę zasięgnąć języka
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 13:35   #4782
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej

Byliśmy z Xavierem na kontroli słuchu i wszystko jest w porządku.
Straszna ulga

Któraś pytała czy Emilie żłobkowa nadal?? tak nadal chodzi do żłobka, miała co prawda teraz 3 dni laby, bo przeziębiona była, ale chodzi nawet awansowała do starszaków i śpi na leżaczkach ! Jeju taka duża dziewczyna już

Ostatnio mnie szokuje, naśladuje mnie i też jest mama dla swojej lalki i to w dosłownym znaczeniu : bierze nakładki moje do karmienia przykłada sobie do cycka i karmi swoją lalkę potem nakłada sobie wkładkę laktacyjną komicznie to wygląda. Lalka musi mieć pampersa, pieluchę, smoczka i nawet body mała aparatka...

A Xavier śpi je śpi je.. od jakiegoś czasu męczą go gazy, ale jak zrobić kupkę to zdecydowanie lepiej śpi. Generalnie dla mnie że Ja czuję się fizycznie dobrze po porodzie to OGROMNY plus, bo przy Emilie tego nie miałam
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 13:55   #4783
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
Bry Kuny

ogłaszam, Żbik będzie miał braciszka



trochę ala kowboj zuzia


Przenosimy się do innych pokoi z babcią naszą coby dzidzie miały więcej miejsca wszędzie jest dosłownie burdel nie ogarniam!
Gratulacje



Sama nie wiem czy to ten tradzik bo robiasie talkie zapgnione place po tych pryszczach . Wstawie zdjecie tyle ze to wyglada o wiele gorzej przy placzu
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 13:58   #4784
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (98,6 KB, 49 załadowań)
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 14:23   #4785
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
Bry Kuny

ogłaszam, Żbik będzie miał braciszka



trochę ala kowboj zuzia


Przenosimy się do innych pokoi z babcią naszą coby dzidzie miały więcej miejsca wszędzie jest dosłownie burdel nie ogarniam!
Gratuluję szirko ! Dobrze pamiętam typ imienia - Dominik ?
Jak się czujesz? w którym jesteś tc?

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Mieliśmy z tż wybrać się na weekend we dwoje, a zamiast tego ruszamy z Hanią (bez tż ) na tydzień nad morze... z jego rodzicami. Cały czas się zastanawiam jak to się stało, że się zgodziłam. Mam nadzieję, że będzie znośnie.
W związku z tym czekają Nas dziś szybkie ciuchowe zakupy, bo wyjeżdżać mamy jutro lub w niedzielę.
Na pewno będzie fajnie! Pewnie powstanie kolejna porcja pięknych zdjęć.!


Madziara mój miał potówki, kąpałam go w nadmanganianie potasu i przechodziło, bo wysuszało. Wyglądało podobnie - miało końcówki białe ropne...

My z wozka też rzadko korzystamy. Teraz jeździmy na rowerze to już całkiem wózek w zapomnieniu.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

zaneta karmisz piersią malucha? Wcina? Oj tak, badanie słuchu jest bardzo ważne i stresujące. Dobrze, ze gra wszystko.

Iwa dla mnie śliczna sukienka. Bardzo ładna.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 14:44   #4786
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Aniu dzieki za przepis

Madzia mi to wyglada na tradzik niemowlecy.

Iwa tunika nie w moim stylu, ale kazdy ma inny gust

Czesc
Ale dzisiaj u mnie paskudna pogoda - pada, pada, pada..
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 16:16   #4787
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

teraz tak na szybko bo odkurzam

Madziaranew mi wygląda to na trądzik
przynajmniej to co miała Hania przy skazie wyglądało inaczej
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 17:20   #4788
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

MADZIARANEW u nas wygladało to identycznie mysle ze to tradzik. U nas to trwało ok miesiaca o ile dobrze pamietam. Martyna zreszta tez to przechodziła.
ZANETA u nas tez był czas, ze Martyna wszytsko naśladowała. Nawet podciagał koszulke i wyciagała cycka i chciała karmic Natalke.
MARZENA a jest szansa zobaczyc twoje dzieło-sesje kolezanki? Np w klubie? fajnie, ze jedziecie nad morze. teraz przynajmniej nie ma tłumó. Szkoda jednak, ze jedziecie bez TZ
SHIRA gratuluje chlopaka
SCIO najlepsze zyczenia z okazji rocznicy
OLIWECZKO zapomniałam pogratulowac Mateuszkowi. To juz lada chwila postawi pierwsze kroki
ELLIKA ufff dobrze ze nocka mineła bez problemu. Ty teraz musisz sie porządnie wysypiac-magazynowac pokłady snu

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

My dzisiaj znów wybrałysmy sie na sapcer. Dzisiaj nawet dosc daleko bo dosżłysmy az na plac zabaw. Natalka spała w wózku wiec mogłam asekurowac Martyne na konstrukcjach. Teraz porwał ja dziadek na krótki spacer
A w niedziele jedziemy do ZOO
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 20:36   #4789
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Żanetko no to pięknie, że badanie wyszło dobrze! a mała Emi-mamusia rozczulająca

Myha pięknie sobie radzicie już dziewczyny!!

witam się
oglądamy mecz. tzn. mąż ogląda, a ja wizażuję ale chyba zaraz się położe, bo coś tu pustawo
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 20:36   #4790
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

A my wlasnie dzis byliśmy w zoo! Wrocilismy pozno, w związku z czym dopiero co dzieciaki poszly spac, ale przynajmniej odplynely w sekundzie.


Ja tez czuje, ze odpływam, dlatego więcej nie popisze...dobranoc.
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 20:50   #4791
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

A ja sie wreszcie zabrałam za moja prace dyplomowa. Miaąłm sie bronic w lipcu ale jednak przełozyłam. Chciałam we wrzesniu, ale cinko to widze. Prawda jest taka,ze musze tylko zakończenie napisac. Mam wrazenie,z e moj mózg to papka. nie umiem myslec. Musze wracac do pracy!!!
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 22:17   #4792
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Bry wieczór

Kochane, dziękuję wracam powoli do żywych, gdyby nie ta jedna wielka rana w buzi to byłoby super
Chyba moją mamę zaraziłam, bo przyjeżdżała mi tutaj pomagać, a dzisiaj dzwoni, że się źle czuje, łamie ją w kościach i gardło pobolewa Mam teraz wyrzuty sumienia... Biedna

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
melduję że żyjemy ale obydwie chorujemy - wczoraj dopadło i Karolcie
Nie pamiętam kiedy mi chorrowała i tak męczy ją katar, bidulka moja no i ma gorączkę do tego. W nocy nie spałyśmy. Mam nadzieję że ta noc będzie lepsza
Dziewczyny macie jakies rady przy katarze u dziecka? czym na noc ja posmarować, popsikać żeby spała? Mamy otrivin (marny z niego pożytek bo ryczy i nie pozwala sobie zapsikać ) i maść pulmex baby. Jest może jeszcze coś co mogę zrobić?
Ojej, dziewczyny duuuużo zdrówka dla Was Katar to coś okropnego, bo potrafi naprawdę dokuczyć.
Jak Dominik ma katar to stosuję Nasivin, psikam solą morską i inhaluję, czasem pod nosek maść majerankową jeszcze, ale niestety tak jak dziewczyny piszą on po prostu musi sam przejść...

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
-NatkaPierwszy raz słysze o takiej anginieale wyobrazam sobie jak te ranki musza potwornie bolec
A Domek jaki kochany!
I zakupy bardzo fajne Ewka dopiero co wyrosła ze swojej szarej hm bluzy-jest boska!Do wszystkiego!
-Piszecie o myciu głowy a u nas problemem jest wozek Nie ma opcji zeby do niego weszła...wczoraj juz była naprawde zmeczona i jakos usiadła ale dzisiaj juz nie było mowy...na wsi nie używałysmy prawie wogole wozka-bo nie było potrzeby, a tutaj takie krzyzówki, że strach!Za reke nie chce isć, na rekach tez nie, a jak mamy do przejscia 3 przejscia dla pieszych to jest naprawde niebezpiecznie
Nie mam juz pomysłu jak ja zachecic do trzymania ja za reke na pasach-cyrk!Ucieka, biegnie...ach
-A wiesz, że nawet Domek uwielbia tę szarą bluzę Jak wychodzimy to wyciąga ją sam z szafki i prosi, żebym włożyła do torebki hihi
-Ojjj Domin też nie lubi wózka. Używaliśmy go ostatni raz we Wiedniu, bo jednak tam strasznie dużo chodziliśmy i poruszaliśmy się tylko komunikacją miejską, ale Dominik więcej sam go pchał niż w nim siedział

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Musze sie pochwalic. Wyszłam sama z dwójka na spacer. Dzisiaj było o tyle łatwiej, ze nie zakładałam czapeczki Natalce wiec obeszło sie bez histerii i uspakajania. Wyniosłam najpierw z Martyna wózek a potem wróciłam po Natalke. Martyna bardzo ładnie szła przy wózku i gdy tylko widziaął samochód chwytała mnie za reke (tak sie umówiłysmy przed wyjsciem) Potem juz posiedziałysmy pod klatka i wymalowałysmy kreda cały chodnik i nawet spruchniałe drzewo

Teraz przyjechał dziadek i zabrał ja jeszcze na mały spacerek
No to fajnie, że udało Wam się wyjść na spacerek. Będzie już tylko lepiej, zobaczysz

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Dziś byłam z mężem w ch (z okazji rocznicy wziął w pracy wolne i pojechaliśmy na zakupy )
Co to kupiłaś ciekawego ?

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość

dobrze, że lek zaczął działać
moja mama miała kiedyś takie zap. gardła, że tam jedną wielką ranę miała
jak zazwyczaj twardzielką jest tak wtedy nawet na L4 poszła
No właśnie, ta rana najbardziej dokuczliwa :/

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Natko-dziękuję za namiar na kurtko-bluzę-może dzisiaj uda mi się podskoczyć z Julcią.
Tekst Domka , ale jakże uroczyDzisiaj mamy bilans dwulatka
Miłam Ci jeszcze pisać, ja Domkowi kupiłam rozmiar 86, bo na nim 92 strasznie wisiała. Więc może na Julkę ten 92 będzie dobry

I jak po bilansie?

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
Bry Kuny

ogłaszam, Żbik będzie miał braciszka



trochę ala kowboj zuzia
Aaa super super!!

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Wczoraj przyjaciółka wpadła do Nas na malowanie brzucha, więc było wesoło. Miło mi się zrobiło, jak po obejrzeniu zdjęć z brzuchowej sesji wzruszona zadzwoniła i podziękowała, że ją do tego namówiłam. (bo początkowo nie chciała się zgodzić) Same pewnie wiecie jak z biegiem czasu docenia się pamiątkę w takiej postaci.

Mieliśmy z tż wybrać się na weekend we dwoje, a zamiast tego ruszamy z Hanią (bez tż ) na tydzień nad morze... z jego rodzicami. Cały czas się zastanawiam jak to się stało, że się zgodziłam. Mam nadzieję, że będzie znośnie.
W związku z tym czekają Nas dziś szybkie ciuchowe zakupy, bo wyjeżdżać mamy jutro lub w niedzielę.
-Takie pamiątki są najlepsze. Sama bardzo żałuję, że nie wybrałam się na sesję ciążową
-Ooo kurka, ale zmiana planów. Mimo wszystko na pewno będzie fajnie

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Hej

Byliśmy z Xavierem na kontroli słuchu i wszystko jest w porządku.
Straszna ulga
To super!

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
A my wlasnie dzis byliśmy w zoo! Wrocilismy pozno, w związku z czym dopiero co dzieciaki poszly spac, ale przynajmniej odplynely w sekundzie.


Ja tez czuje, ze odpływam, dlatego więcej nie popisze...dobranoc.
Ale fajnie Pokaż jakieś zdjęcia rodzinki
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 23:21   #4793
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dobry wieczór

Myha, malutko Ci zostało do napisania. Trzymam kciuki, żeby udało Ci się obronić jeszcze we wrześniu! Wstawię kilka zdjęć do klubu- tylko to nie żadna wielka sesja.

Żaneta
, super, że ze słuchem Xaviera wszystko ok. Emi dopiero co była niemowlakiem, a już jest mamusią z dzieckiem przy piersi i wkładkami w "staniku". Jak w ogóle reaguje na brata?

Aga, ooo będą jakieś zdjęcia z wyprawy? Już padła decyzja co do tortów?

Natko, no to zdrówka dla mamy- może u niej grypa nie przyjmie tak przykrej formy.

Scio, wszystkiego najlepszego z okazji Waszej rocznicy. Pochwal się rocznicowymi zakupami.

Kupiłam Hani cudną kurtkę i h&m-owy polarek (miałam ochotę na inny wzór, ale było widać, że ciuszki mocno przebrane - pewnie przez magiczny rabat ). Chciałam jeszcze jakieś piżamki dwuczęściowe kupić (odkąd Hania bez pieluchy, to wszystkie pajace zrobiły się niepraktyczne, a tak je uwielbiałam ), ale ceny takie masakryczne, że odpuściłam (50-80 zł za jeden komplet z długim rękawem , czasami dwa razy na metkę patrzyłam ze zdziwienia ) Może macie coś godnego polecenia w rozsądnej cenie?
Jutro popołudniu ruszamy, jeszcze czeka Nas pakowanie. Z teściami żyję ostatnio w poprawnych stosunkach , ale Hania przy nich jeszcze nigdy nie spała, więc obawy jakieś są. (ona zazwyczaj gorzej sypia w nowych miejscach) Widzę, że strasznie się cieszą i są podekscytowani wspólnym wyjazdem, więc postaram się im dać nacieszyć wnuczką. Zabieram włóczki i książki, jakoś przeżyje.
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 23:26   #4794
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

tak na szybko (chyba to już dzisiaj pisałam hehe)

Marzenko u nas sprawdzają się piżamki zakupione podczas promocji w Biedronce
fajna bawełna, wytrzymała, mięciutka - my lubimy

idę spać
popiszę jutro na spokojnie
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 23:46   #4795
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Iwa, oo a to jakaś aktualna promocja? Te piżamki bawełniane są, czy z domieszką? Byłam niedawno w Naszej biedronce i nic nie rzuciło mi się w oczy.

No i zapomniałam się pochwalić- wczoraj dopatrzyłam się, że Haniowe dolne piątki nieśmiało wyglądają na świat (Dopiero co się przebiły. Jedna w dwóch miejscach, a druga w jednym, więc jeszcze dłuuuuga droga do całkowitego wyklucia . Pamiętam, że czwórki dokuczały Hani aż do końca tego procesu. ). Wyjaśniło się, czemu ich dumna właścicielka jest ostatnio mega drażliwą Jęczysławą.
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 23:56   #4796
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

bry wieczor!

Marzenko brawa dla Hani za kolejne potwory. U nas tez chyba jest cos na rzeczy...wczoraj w nocy obudzila sie z takim mega rykiem ze nie wiedzialam co sie dzieje (baaaaardzo dawno jej sie to nie zdarzylo, zawsze przesypia cale noce spokojnie). Dalam paracetamol i sie uspokoila, spala dalej do rana ale juz z nami w lozku.
pokaz jaka kurteczke kupilas, mnie tez czeka taki zakup.
Udanego urlopowania...

Shirka
gratulacje ! trzeba jakis pseudonim mu wymyslec by do żbika pasowal jak tam szanowna ciotunia?

zapomnialam co mialam jeszcze napisac...

aaaa odnosnie pizamek, ja w zeszlym roku kupowalam w tesco z Disneya. Jakosciowo super i wcale drogie nie byly...

Edytowane przez Stronczek27
Czas edycji: 2013-09-06 o 23:57
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 06:15   #4797
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

mamy bezpieluchowcow - ubieracie dzieciom body? Kinga ma mase bo artur w tym rizm to byl roczniakiem i teraz sama nie wiem bo jeszvze na spacerze ujdzie ale w domu to sama lata na nocnik a z zapieciem sobie nie radzi.

Tak jak artur robil do nocnika smierdzace zwierzatka tak kinga nadaje imiona swoim tworom. Nistety to zwykle czlonkowie rodziny. Wiec przed chwila spuszczalismy w wc mame, tate, artura i kinie
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 06:23   #4798
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Madziarew moi nie mieli trądziku, wiec nie wiem, ale za to mieli potwówy, dokładnie starszemu wyszły, i to są takie właśnie chrostki z białawymi czubeczkami.

Marina, pytałaś na fb czy to zdjęcie do indeksu tak to zdjęcie krtóre muszę wklepać do systemu i podac z papierami.
Chociaż cały czas zastanawiam się czy dobrze robie.
Siostra puscila ścieme o prawku, bo nie chcę by znajomi się na razie dowiedzieli, bo jak mi sie noga podwinie to nie muszę wcale wiedzieć


U nas bunt, Karol zrobił się tak kapryśny ze
guza sobie dzisiaj nabił na czole. Bidulka,.


A starszy po badaniu logopedycznym wniebowzięty. Okazało się ze wymowa jest na bardzo wysokim poziomie, zrobił masakryczne postępy przez wakacje, wszystkie głoski wymawia prawidłowo, ma bardzo bogate slownictwo. Spotkania nie sa potrzebne, no i nie musi mieć podcinanego jezyka, szczerze mówiąc liczyłam że go wyćwiczy, i w sumie dobrze ze zwlekałam z zabiegiem.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-09-07 o 09:48
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 12:25   #4799
anka_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 486
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cześć kobitki

Gomra - super, że wszystko dobrze z wymową synka i Twoja intuicja dobrze Ci podpowiadała, żeby poczekać z podcinaniem języka
Buziaki dla Karolka, oby szynko przestało boleć.

Ze studiami na pewno dobrze robisz, ale dlaczego nie mówisz o studiach, na pewno sobie świetnie poradzisz, a gdyby nawet - odpukać - nie to żaden wstyd.

marzenka - ja nie pomogę odnośnie piżamek - mój śpi jeszcze w pajacu.
Super, że jedziecie nad morze, pomyśl, że teściowie to tylko dodatek JA ze swoimi też jak bym miała okazje, pojechałabym.
A Hania jest związana z nimi?
I oczywiście pokaż zakupy.

Natko - lepiej dzisiaj? A Dominik opiekun rozczulający A jego nic nie chwyta?

myha - zakończenie napisane?
Świetnie sobie radzisz z dwójką - podziwiam

żaneta- słodki ten Twój duży maluszek i dla Mery, że jest taka dzielna

brumek - gdzie jesteś? Nie odzywałaś się wczoraj?

madziaranew - ja nie pomogę odnośnie trądziku, u nas był niewielki i położna radziła przemywać przegotowaną wodą z sodą oczyszczoną.

A co się dzieje z Patik - też dawno nie pisała, ale ja też nie zawsze jestem na bieżąco, wiec może coś przegapiłam.

U nas dzisiaj ciepło, bardzo przyjemnie. Mąż z małym na spacerze, a jak trochę ogarniam dom.
Od środy jestem na urlopie i zabrałam się za odpieluchowanie Rafcia - jak na razie z baaaardzo marnym skutkiem.
Rano po wstaniu obowiązkowo idziemy do łazienki i mały siedzi na nocniku, a ja czytam książeczki i tak kilka razy dziennie. Jednak jak na razie tylko dwa razy było siku do nocnika. A często bywa, że po siedzeniu ok. 20 min. na nocniku wstaje i za kilka minut robi siku w majtki Może się boi robić do nocnika Sama nie wiem czy nie odpuścić jeszcze na jakiś czas czy po prostu musi trochę posikać w majty i się z tym oswoić. A jak miał pampersa, to mówił, że robił siku, ale wtedy nie chce za nic siąść na nocnik. W ogóle jak widzę, że zaczyna się kręcić, bo chce siku i proponuję nocnik to on ucieka i piszczy.
Co radzicie - przeczekać czy odpuścić jeszcze?
W teorii doskonale wie, co i jak, ale praktyka....
anka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 12:31   #4800
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
Bry Kuny

ogłaszam, Żbik będzie miał braciszka
drugi żbiczek
Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Hej

Byliśmy z Xavierem na kontroli słuchu i wszystko jest w porządku.
Straszna ulga

Któraś pytała czy Emilie żłobkowa nadal?? tak nadal chodzi do żłobka, miała co prawda teraz 3 dni laby, bo przeziębiona była, ale chodzi nawet awansowała do starszaków i śpi na leżaczkach ! Jeju taka duża dziewczyna już

Ostatnio mnie szokuje, naśladuje mnie i też jest mama dla swojej lalki i to w dosłownym znaczeniu : bierze nakładki moje do karmienia przykłada sobie do cycka i karmi swoją lalkę potem nakłada sobie wkładkę laktacyjną komicznie to wygląda. Lalka musi mieć pampersa, pieluchę, smoczka i nawet body mała aparatka...

A Xavier śpi je śpi je.. od jakiegoś czasu męczą go gazy, ale jak zrobić kupkę to zdecydowanie lepiej śpi. Generalnie dla mnie że Ja czuję się fizycznie dobrze po porodzie to OGROMNY plus, bo przy Emilie tego nie miałam
za badanie słuchu
Słodko to wszystko musi wyglądać w wykonaniu Emi
Fajnie że tak dobrze się wszystko potoczyło
Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
ELLIKA ufff dobrze ze nocka mineła bez problemu. Ty teraz musisz sie porządnie wysypiac-magazynowac pokłady snu

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

My dzisiaj znów wybrałysmy sie na sapcer. Dzisiaj nawet dosc daleko bo dosżłysmy az na plac zabaw. Natalka spała w wózku wiec mogłam asekurowac Martyne na konstrukcjach. Teraz porwał ja dziadek na krótki spacer
A w niedziele jedziemy do ZOO
żeby to się tak dało zmagazynować
za ogarnianie spacerów
Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
mamy bezpieluchowcow - ubieracie dzieciom body? Kinga ma mase bo artur w tym rizm to byl roczniakiem i teraz sama nie wiem bo jeszvze na spacerze ujdzie ale w domu to sama lata na nocnik a z zapieciem sobie nie radzi.

Tak jak artur robil do nocnika smierdzace zwierzatka tak kinga nadaje imiona swoim tworom. Nistety to zwykle czlonkowie rodziny. Wiec przed chwila spuszczalismy w wc mame, tate, artura i kinie
u nas wszystkie body poszły w odstawkę - są niepraktyczne nakupiłam podkoszulek ostatnio.
Nie no Kinia wymiata


Byliśmy w lesie na grzybach. było super Znaleźliśmy 5 grzybów, Karolcia nazbierała żołędzi, pogoda cudna. Jedynie Off'em z abardzo się wypryskaliśmy i za bardzo zapachy lasu czuć nie było

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Marzenka w Lidlu teraz od czwartku fajną piżamkę dziewczęcą mają w sprzedaży - kupilam i jestem zadowolona http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_44779.htm
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.