Nareszcie troszke sie ruszyło.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-17, 12:54   #1
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010

Nareszcie troszke sie ruszyło....


Już sie prawie załamałam, dwa miesiące zapychałam codziennie na rowerku stacjonarnym i waga ani centymetry przedewszystkim nie chciały się ruszyc i dziś mogę sie Wam pochwalic. Talia mniejsza o 2 cm, bioderka o 5 cm, w pupci też 5 cm, udo niestety minimalnie 1 cm. Ale zawsze to troszkę do przodu. Dodam ze miesiąc temu zostawiłam rowerek bo sie npo prostu wkurzyłam , nic mi nie dawał. Teraz troszke więcej spaceruje i jem owoce, warzywa i twarozki i kefiry, czasem pozwole sobie na zapiekanki własnego przepisu jak dotąd raz ;-). Mam nadzieje ze na tym nie stanie. Duzo pracy mnie jeszcze czeka ale bedzie dobrze , za dwa tygodnie wracam na rowerek i do cwiczen. Chciałabym osiągnąc w talii 65 cm, w biodrach 80 cm i żeby udko miało 50-52 cm. Trzymam kciuki za siebie i wszystkie które walczą o lepszy wygląd. Buziaki
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 14:26   #2
andariel
Raczkowanie
 
Avatar andariel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 183
GG do andariel
Dot.: Nareszcie troszke sie ruszyło....

Jestem pełna podziwu i GRATULUJĘ
__________________
NAJPIEKNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU
andariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 14:40   #3
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Nareszcie troszke sie ruszyło....

80 w biodrach - chyba pomyliło ci sie?

i gratuluję, ja już schudłam połowę tego, co bym chciała - 5 kg i od kilknastu tygodni bez problemu trzymam wagę, ale nadejdzie czas - nie chce sie katować, szczególnie że wyglądam dobrze, a facet na mnie krzyczy, że za chuda jestem - że schudnę do 50tki
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 21:25   #4
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Nareszcie troszke sie ruszyło....

Tez jestem zaskoczona-jak to 80 w biodrach?Cieszę się Carla,że schudłaś.Życzę ci dalszych sukcesów.I jak najszybciej wracaj do ćwiczonek!
SandraBullock jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 07:37   #5
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Nareszcie troszke sie ruszyło....

Powiem szczerze ze z tym 80 to strzeliłam teraz mam 87 no i niestety tłuszczyk na bioderkach jest, do niedawna nosiłam biodrówki w rozmiarze 31. Pomyslałam że jakby było ok 80 to byłoby idealnie, ja drobna jestem. Mam tylko 163 wzrostu i takie moje wymiary:84-68-87 mi się bardzo nie podobają, ale chyba rzeczywiście przesadziłam, więc może 83 cm. Zreszta zobaczymy jak będę wyglądac jak dojdzie np do 85, no i najważniejsze te udka, okropne bryczesy. Chciałabym proporcjonalnie wyglądac. Bo górę noszę 36 a dół najczęściej 40, no czasem 38 ale uda nieładnie wyglądają. A do cwiczen wróce, kiedys to ze mnie typ prawdziwej sportsmenki był, codziennie godzinka cwiczen to podstawa, plus czasem jeszcze jak mnie cos natchnelo i czasem zajęcia taneczne tez z godzinke. A teraz sie zapuscilam . Dzieki i buziaki.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 14:47   #6
Sapka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 9
GG do Sapka
Dot.: Nareszcie troszke sie ruszyło....

Ja mam ten sam problem! 164 i bardzo podobne wymiary! Ćwiczę, jeżdżę na rowerze i trzymam dietę 1000-1200 kcal... I po 2 tygodniach zmierzyłam się i co... ubyło mi tylko 0,5cm w pasie! Załamałam się po tym!!! Ale teraz widzę, że nie tylko u mnie to powolny proces! Podtrzymało mnie to na duchu! Będę wytrwała i mam nadzieję, że mi się też uda! BUZIAKI!!
Sapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 18:08   #7
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Nareszcie troszke sie ruszyło....

u mnie tak samo,ale nie ma sie co zalamywac !! a walczyc dalej
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.