Majowe Panny Młode - część II - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 21:25   #4351
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

gdzies wyczytalam ze pana młodego prowadza dwie panny, zeby przypadkiem nie uciekł
__________________
zaczęło się 14 VIII 2009
zaręczyny 14 VIII 2010
ślub 21 V 2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110521580820.html

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev308pf___.png

Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:29   #4352
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
myślę że frencha


nie bardzo rozumiem, odradzasz bo jej nie lubisz
o gustach się nie dyskutuje a wódka to też indywidualna sprawa i akurat u nas rodzina i znajomi ją sobie chwalą
bo jak dla mnie różnicy nie ma bo wódka chyba nie jest po to żeby smakowała (byle zmrożona była)

tak samo ja mogę napisać że jakiś tam Krupnik czy Żubrówka są okropne w moim odczuciu co nie znaczy że inni mogą nie lubić


myślę o tacie



obrączki ładne, takie jak moje
nie , nie chodzilo mi ze jedni lubia gruszki inni truskawki. Mi osobiscie niesmakuje (w sumie to rzadko pijam jakiekolwiek trunki) ale znam osoby ktorzy lubia Maximusa
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:31   #4353
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

T'ai o ty!! Obraziłaś moją Żubrówkę
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:34   #4354
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
T'ai o ty!! Obraziłaś moją Żubrówkę
haha dobre
ja ide spac (tzn musze jeszcze pozmywac i synkowi ubranie na jutro do szkoly uszykowac, a potem spac) hmm rozleniwilam sie
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 22:06   #4355
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
T'ai o ty!! Obraziłaś moją Żubrówkę
I moją!!!
Co do cen to nie są wysokie, ja za próbny makijaż (malowanie az do skutku) 50zł
w dniu ślubu 100zł
fryzurka najmniej 150zł
frencz ok 50zł
a też bym chciała sobie dłonie jakoś 'upiększyć' bo mam brzydkie, co prawda nie będą jakieś tam cudowne, ale przynajmniej jakoś koloryt się wyrówna

Dellku
śliczne obrączki

Kurcze wyczailam śliczne długie wiszące kolczyki w New Looku (szkoda,że nie ma ich na stronie), ale nie dam za zwykły metal i szkiełko/plastik 50zł! Pojadę do maximusa i kupię podobne za 20-30zł
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 23:48   #4356
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Co do win, to polecam te z Lidla, tanie, a jakość super
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 07:24   #4357
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
nie , nie chodzilo mi ze jedni lubia gruszki inni truskawki. Mi osobiscie niesmakuje (w sumie to rzadko pijam jakiekolwiek trunki) ale znam osoby ktorzy lubia Maximusa
a bo napisałaś taki argument
jeszcze jakby się połowa gości zatruła to rozumiem

ja wam powiem że mi tam żadna wódka nie smakuje (w sensie doznań smakowych i przyjemności ) i każda jest kiedy nie jest zmrożona

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
T'ai o ty!! Obraziłaś moją Żubrówkę
Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
I moją!!!
to był tylko taki przykład laski

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Co do win, to polecam te z Lidla, tanie, a jakość super
trzeba popróbować
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 07:30   #4358
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Idę dzisiaj na to spotkanie z dyrektorką. Ma pokazać co i jak. Ale nie chcę tej roboty... Jakoś mi się nie uśmiecha latać z mopem i kible czyścić...
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 07:33   #4359
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Idę dzisiaj na to spotkanie z dyrektorką. Ma pokazać co i jak. Ale nie chcę tej roboty... Jakoś mi się nie uśmiecha latać z mopem i kible czyścić...
nie dziwię się
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:03   #4360
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dzień dobry Lachoneczki
dziękuję za pozytywne opinie an temat obrączek naszym rodzicom też sie bardzo spodobały

a co do garnituru, to pojechalismy TYLKO sie rozejrzec, pooglądać, ale oczywiscie jak namówiłam TŻ na przymierzanie to się zaczęło miał się zmieścić w okreslonej kwocie na cały swój ślubny wizaż ale ze ja pojechałam jako doradca, to wyszło oczywiście drożej ja nie wiem, ale TŻ się zawsze śmieje, że mogę wejść do sklepu i zawsze mi wpadnie w oko najdroższa w nim rzecz! niewiarygodne oko
noo ale TZ przymierzył 4 garnitury... achhh w tym co "wybralismy" wygląda poprostu jak model!

ale powiem Wam, że spedziliśmy 4 godziny na rozglądaniu się i mierzeniu.... ja juz wymiękałam! az tyle to nawet wybór mojej sukni ślubnej mi nie zajął hahahaa

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
wczoraj tata rozmawiał z TŻ i chyba ostatecznie zdecydowali się na tą wódkę Maximus
teraz tylko czekać na jakieś fajne promocje


Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Ja tez nie, ale ja sie na wodkach nie znam. Wlasnie wyslalam maila proszac o drobne poprawki w projekcie zaproszen, mam nadzieje, ze szybciutko je naniosa i ze do konca stycznia bedziemy miec nasze zaproszonka (no, najwyzszy czas). A wogole to pochwale sie, ze juz dwie pary znajomych zakupilo loty lub wykupilo wycieczki na nasz slub
extra

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Dla Ciebie to nie ma różnicy msza i cała ceremonia wygląda dokładnie jak zwykły ślub tyle, że TŻ nie dostanie opłatka, nie musi się spowiadać (chyba)
niestety nie zgodzę się, że msza i cała ceremonia wygląda tak samo jak standardowo. Byłam w kwietniu zeszłego roku na ślubie "kościelnym" gdzie panna młoda była ateistką, i było sporo różnic od stanrdowo udzielanego ślubu.

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
A co do twojego TŻ-a to bym mu powiedziała co o tym myślę. I stanowczo zaznaczyłabym że skoro nie chce ślubu ani wesela to po co ze mną planował i skoro tak to dobrze odwołajmy wszystko i dowidzenia (no ja już taka jestem i nawet parę razy powiedziałam TŻ-owi że jak nie chce wesela i ślubu to droga wolna, chociaż wiedziałam że żartuje ale mnie już denerwował).

badziabadzia ty musisz załatwiać wszystko w parafii w której mieszkasz ponad 3 miesiące! Podobno w innym przypadku ślub może nawet być nieważny, bo wg. prawa kościelnego należysz do tej parafii na terenie której mieszkasz a nie z którą się utożsamiasz. No i jeśli nie załatwiasz wszystkiego w takiej parafii to jest niezgodne z prawem kościelnym.
w życiu bym czegoś takeigo nie powiedziała swojemu TŻ. Przeciez można inaczej porozmawiać

co do prawa kościelnego, to pozwolenie może być ALBO z parafii panny młodej ALBO z parafii Pana Młodego. Nigdzie nie jest napisane, że musi być koniecznie i iwyłącznie z oby dwóch lub tylko z panny młodej.
Ja naleze do parafii, w której proboszcz robi ogromne problemy z tym, ze młodzi chcą wziąć ślub w innej parafii, wiec do niego pójdziemy tylko dac na zapowiedzi. A pozwolenie będziemy mieć z parafii TŻta.
Bo ślub będziemy mieli ani w jego ani w mojej parafii.

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
No i no i ... Dzięki za trzymanie kciuków... ALE......... Ale z tego nic Tydzień temu zadzwonili do mnie z PUPy I powiedzieli,że mają dla mnie ofertę pracy jako pomoc nauczyciela przedszkola i czy bym chciała przyjść pogadać z panią dyrektor przedszkola i że będzie parę osób i dyrektorka sobie wybierze kto ją interesuje.
I UWAGA!!!!!!!!!!
Za 900 zł-najniższą krajową-ma się być tak naprawdę sprzątaczką w tym przedszkolu. Niby pomoc nauczyciela ale... Ale ma się wysprzątać całe przedszkole, wymyć kible itd itp. Poza tym pomagać Babce-przedszkolance, no i jeszcze jako pomoc pani w kuchni. A i najlepiej jak masz wykształcenie pedagogiczne... Masz doświadczenie w pracy z dziećmi, poza tym musisz być uzdolniona artystycznie ale i mieć prawo jazdy i auto Co by dojeżdżać bez problemu No po prostu masakra. Na jednym stanowisku ma być osoba z 5 różnymi fachami! Chyba sobie żartują z ludzi!!!!!!!!!!!!! Wytypowała mnie ta cała pani dyrektor na jutro na spotkanie. Mnie i 5 innych dziewczyn. Ale mam w nosie! Z językiem na wierzchu nie będę latać i robić Im za parę osób i za taką kasę!!!
Joasiunia, szczena mi opadała! masakra poprostu jakaś...

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
dziewczynki a kto Was bedzie prowadził do ołtarza??
sądze, że mój tedi.
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:09   #4361
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
gdzies wyczytalam ze pana młodego prowadza dwie panny, zeby przypadkiem nie uciekł
lepiej, żeby teściowa prowadzila, mama Mlodej, wtedy na pewno nei ucieknie, trzeba przemyśleć

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
T'ai o ty!! Obraziłaś moją Żubrówkę
i mój krupnik

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja wam powiem że mi tam żadna wódka nie smakuje (w sensie doznań smakowych i przyjemności )
trzeba popróbować
ja też rzadko wodkę piję(średnio raz w roku) ale soplica orzechowa jest pyszna chociaz jest trochę słabsza od zwyklej
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 08:16   #4362
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
ja też rzadko wodkę piję(średnio raz w roku) ale soplica orzechowa jest pyszna chociaz jest trochę słabsza od zwyklej
to ja ciut częściej ale chodziło mi o to że to nie jest jakiś tam super smak
wolę winka, albo gin czy martini, no i drinki
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:19   #4363
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Joasiunia idź choćby celem treningu rozmów itp. A jak taka ma być praca to nie musisz jej brać i pamiętaj o tym
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:40   #4364
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

wódki w ogole sie dla smaku chyba nie pije ja tez lubie wszystko co smakowe, niestety bo martini czy innych wermuthah? umieram na drugi dzień
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:54   #4365
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
w życiu bym czegoś takeigo nie powiedziała swojemu TŻ. Przeciez można inaczej porozmawiać
I tym się właśnie różnimy. Dopóki można rozmawiać to rozmawiam, ale czasem niestety już się nie da. Mam w życiu takie a nie inne doświadczenia z facetami i dlatego chcę żeby TŻ był absolutnie pewien tego co robimy i on doskonale sobie z tego zdaje sprawe, a mimo to dalej potrafi puścić taką uwagę, która bardzo boli. Z tej racji sam czasem usłyszy to co musi i tyle.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:55   #4366
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

u moich dwuch kuzynow na slubie prowadzila ich mama a panie mlode tata
szczerze to sie pierwszy raz spotkalam z tym ze pana mlodego prowadzi mama
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 09:39   #4367
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Hej dziewczynki kurcze trafiła nam się szansa przeprowadzenia sie w marcu do kawalerki (teraz wynajmujemy z dwiema dziewczynami mieszkanie 3pokojowe). Jest na prawdę tanio bo blisko do centrum (tramwajem 4min) za 1000zł +opłaty w Warszawie to MEGA tanio. Tyle, ze teraz jak TŻ nie ma pracy to nie mamy co się przeprowadzać (teraz płacimy 500zł+opłaty)
Joasiunia idz porozmawiaj, tak jak mówi Dark potrenuj się w rozmowach kwalifikacyjnych

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Kurcze znalazłam na Grupon manicure i Pedicure SPA +parafinowanie dłoni i malowanie paznokci za 80zł... Ciekawe czy malują tylko bezbarwnym lakierem czy w cenie tez jest frencz
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:21   #4368
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dark ceny normalne ale co do parafiny to dużo.

Moja siostra robi parafinę na dłonie bo sobie kupiła cały sprzęt

Joasiuniaa tak kolega siostry z praktyk fryzjerskich :P

Dell ładne obrączki i super że twój TŻ ma już garnitur
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:29   #4369
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Idę dzisiaj na to spotkanie z dyrektorką. Ma pokazać co i jak. Ale nie chcę tej roboty... Jakoś mi się nie uśmiecha latać z mopem i kible czyścić...
Idz Joasiunia i jakby co, to powiedz jej, ze z wyzszym wyksztalceniem nie bedziesz czyscic kibli, no bez przesady! Co pracodawcy powariowali juz do reszty! Moze jeszcze wymagaja abys znala 3 jezyki obce w pracy za 900 zlotych?!

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
u moich dwuch kuzynow na slubie prowadzila ich mama a panie mlode tata
szczerze to sie pierwszy raz spotkalam z tym ze pana mlodego prowadzi mama

Tak jest w Hiszpanii wlasnie i tak bedzie na moim slubie

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki kurcze trafiła nam się szansa przeprowadzenia sie w marcu do kawalerki (teraz wynajmujemy z dwiema dziewczynami mieszkanie 3pokojowe). Jest na prawdę tanio bo blisko do centrum (tramwajem 4min) za 1000zł +opłaty w Warszawie to MEGA tanio. Tyle, ze teraz jak TŻ nie ma pracy to nie mamy co się przeprowadzać (teraz płacimy 500zł+opłaty)
Joasiunia idz porozmawiaj, tak jak mówi Dark potrenuj się w rozmowach kwalifikacyjnych

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Kurcze znalazłam na Grupon manicure i Pedicure SPA +parafinowanie dłoni i malowanie paznokci za 80zł... Ciekawe czy malują tylko bezbarwnym lakierem czy w cenie tez jest frencz
Takaya, jak szukanie pracy TZa? A co do manicuru, to french moim zdaniem nie bedzie w cenie, ale malowanie nie jest tylko bezbarwnym lakierem, lecz na jaki kolorek chcesz Wiec mozesz np. na bialo czy perlowo

DELL, super, ze TZ ma juz garnitur! Ja niestety mam podobne oko do Twojego...
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 10:30   #4370
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Heh byłam... Ale to śmiech na sali. Dyrektorka kazała nam być na 9. Każdy był punktualnie. A Ona spóźniona 15 minut,bo coś musiała załatwiać No ale to nic. Wiem,że co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie...
Są dwie duże sale do sprzątania. Poza tym dwie łazienki, szatnia, pokój nauczycielski, pokój dyrektora no i korytarz z takim przedsionkiem jakby. Im ogólnie chodzi o sprzątanie. Czasami pomoc przy dzieciach i w kuchni.

No i wczoraj w UP mówiła,że przyjmie kogoś na miesięczny okres próbny-płatny normalnie. A potem umowa. No a dzisiaj w przedszkolu już inaczej-że tydzień okres próbny i to musimy pracować za darmo. Bo nie wiadomo czy się nadajemy do tej pracy...

Więc poszłam, zamieniłam parę słów i wyszła,bo nie tak wyobrażałam sobie swoją pracę...

Swoją drogą nie wiem kogo oni szukają. Ma być sprzątaczka z wykształceniem, doświadczeniem z dziećmi i jeszcze z umiejętnościami artystycznymi. Heh do czego to doszło

DELL obrączki macie piękne

Idę się odstresować zaraz przy robieniu zaproszeń! Bo już prawie koniec Jak przykleję kwiatuchy to cyknę fotkę w końcu i Wam pokażę
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:34   #4371
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Joasiunia, to sie w glowie nie miesci! Trzymam mocno kciuki, zebyc znalazla cos fajnego! I czekamy na fotki zaproszen!

Kuleczka: kiedy masz druga fryzurke probna?
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:39   #4372
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Monita druga w sobotę

Joasiuniaa koleżanka też szuka pracy w przedszkolu i też mają takie wymagania. Powariowali w tych przedszkolach i nie tylko.
Pokazuj te swoje zaproszenia

Wczoraj wręczyliśmy pierwsze zaproszenia
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:41   #4373
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Monitko wysłał wczoraj dwa CV i tyle nie wiem już co będzie...
Joasiunia oni specjalnie takie wymogi dali aby wydawało się, że to pomoc nauczyciela a nie że sprzątaczka! Normalnie po prostu śmiać się chce jak się złucha o takich rzeczach PARANOJA!
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:48   #4374
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

takaya właśnie to mnie złości. Że nazwą coś pięknie ładnie. A w rzeczywistości to całkiem co innego. Niechby napisali w ogłoszeniu-Woźna czy tam sprzątaczka i czasami pomoc przy dzieciach. To chyba zmienia postać rzeczy! Takie robienie z ludzi idiotów!!!

Oj normalnie dobrze,że się nie nastawiałam na to,że coś z tego będzie,bo bym chyba miała tydzień z głowy... I nie wiem czy by się obeszło o melisie... Ale nie żałuję,że nie będę mieć tej roboty!!!!!!!!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:29   #4375
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dziewczyny, kiedy macie przymiarki? Z checia poogladam zdjatka

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Joasiunia, zrob no przymiarke, bo masz suknie w domu!
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:29   #4376
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Ja dopiero pod koniec kwietnia i nie wiem czy będę robić zdjęcia, bo nacykałam się podczas kupna Chociaż chciałabym zrobić fotkę samego tyłu bo mam tylko z turniurem No i może warto zrobić zdjęcie jak wyglądam w bielutkiej suknii

Ja tez liczę na wasze fotki Przód, tył i boczek poproszę
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:35   #4377
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

No ja tez dopiero w kwietniu A chcialabym juz! Dziewczyny, ile stron bedzie miala Wasza ksiga gosci? Bo mnie proponuja 40 (ta gladka) lub 100 stronnicowa (ta z esami floresami), i ta 40sto bardziej mi sie chyba podoba i nie wiem co zrobic. Myslicie, ze 40 stron na ok. 160 gosci to za malo?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0075.jpg (26,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0082.jpg (30,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0091.jpg (31,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0083.jpg (30,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0087.jpg (36,9 KB, 5 załadowań)
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:36   #4378
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Monitko rozbawiłaś mnie z tymi 3 jeżykami...

Co do sukni-heh nie chce mi się jej mierzyć Nie mam butów... A chciałabym zmierzyć już z butami Ale spoko. Przyjdzie czas i na moje fotki To normalnie żadna mi tu o diecie gadać nie będzie Bo jest mnie trochu

Idę w końcu te zaproszenia robić Bo nie zrobię hehe

DELL moja będzie miała 20 kartek, czyli 40 stron Dla mnie to wystarczająco

Edytowane przez Joasiunia:)
Czas edycji: 2011-01-19 o 11:37
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:41   #4379
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Jakie trzy jezyki? Pierwsze slysze... ?

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

A o ksiegi pytalam ja, nie DELL. Joasiunka, czys Ty przypadkiem zamiast melisy nie strzelilas sobie czegos mocniejszego?
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:49   #4380
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Monitko ja księgę będę robiła sama i będzie w formacie A4 30kartek na 80osób.
Tyle,że na będę drukowała na nich ramki, pierwsza strona będzie tytułowa a następna będzie z naszym zdjęciem czyli goście będa mieli do wpisów jakieś 50stron.
Uważam, że to wystarczająco, zastanawiałam się nawet na zmniejszeniem kartek bo jak widziałam u koleżanek, to większość osób wpisywało jakieś krótkie życzenia data +podpis. taka 100stronicowa księga to bezsens bo później trzeba wertować całą księgę w poszukiwaniu jakichś zapisanych stron. Koleżanka miała taką dużą 30x30cm i 100stron na weselu było 150osób większość wpisuje się w parach, sporo osób w ogóle zapomina o wpisie co daje max 50-60wpisów na 150osobowe wesele.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.