BEZROBOTNI łączmy się część 3 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-30, 14:06   #631
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
oo dzięki pomogłaś mi
6 zł to i tak lepiej niż na wykładaniu towaru, gdzie miałabym 5 coś, a wiesz może czy można pracować od pn-pt czy w weekendy też?

Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale to jest tak,że jak podpisujesz z nimi umowę - dostajesz login i hasło do swojego konta na ich stronie. I sama sobie w domku układasz grafik... Pracujesz wtedy kiedy Ci odpowiada czy to w weekendy czy w tygodniu. Niestety są kary - za nie stawienie się do pracy 150 złotych. Można się odwołać 2 dni przed, więc to też jest takie nie za ciekawe.. Ale spróbować można, ja sobie wyrabiam właśnie ks sanepidowską i chyba zatrudnię się przez jobmana... Lepsze to niż siedzieć w domu
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:09   #632
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

oo to, że sobie sama ustalam itp to mi pasuje, chce pracować w Bydgoszczy
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.

Edytowane przez nellady
Czas edycji: 2011-06-30 o 14:10
nellady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:21   #633
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
oo to, że sobie sama ustalam itp to mi pasuje, chce pracować w Bydgoszczy

Z tego co mi mówiła babka z jobmana, to zmiany są tak po 5, 6 godz, ale zdarza się,że można siedzieć 9 godz.. Zależy do którego Carrefoura się trafi... Oczywiście miejsce pracy wybierasz sobie sama. Co tam jeszcze - a i ma się szkolenie, które trwa 6 godz na kasę fiskalną w Carrefourze, nauczą Cię obsługi kasy fiskalnej,powiedzą wszystko odnośnie bonów itd
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:26   #634
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez rodzynekkkk Pokaż wiadomość
Z tego co mi mówiła babka z jobmana, to zmiany są tak po 5, 6 godz, ale zdarza się,że można siedzieć 9 godz.. Zależy do którego Carrefoura się trafi... Oczywiście miejsce pracy wybierasz sobie sama. Co tam jeszcze - a i ma się szkolenie, które trwa 6 godz na kasę fiskalną w Carrefourze, nauczą Cię obsługi kasy fiskalnej,powiedzą wszystko odnośnie bonów itd
a nie wiedziałam, że to Carrefour:P 6 godzin to w sumie sporo...
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:35   #635
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
a nie wiedziałam, że to Carrefour:P 6 godzin to w sumie sporo...

Mi ta babeczka mówiła tylko o Carrefourze, ale jak pojedziesz do biura w Bydgoszczy, to Ci powiedzą, co mają Ci do zaproponowania
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:38   #636
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez rodzynekkkk Pokaż wiadomość
Mi ta babeczka mówiła tylko o Carrefourze, ale jak pojedziesz do biura w Bydgoszczy, to Ci powiedzą, co mają Ci do zaproponowania
ok dzięki wielkie
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:55   #637
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Hm nie zdalam znow..ale poszlo dobrze.
Jutro 12 poprawa-dzwonila trenerka wskazala mi moje bledy i powiedziala ze mam sie tego nauczyc na jutro.
I mam nadzieje ze zalicze w koncu
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 18:58   #638
Selene _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 497
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez rodzynekkkk Pokaż wiadomość

A nie lepiej by było, jakbyś poszła do tego przedszkola ze swoim CV? Lepiej by to wyglądało i pogadałabyś od razu z kim trzeba
też mnie dziwi, po co wysyłac mailem ofertę, skoro to tak blisko i można iść osobiście
akurat do szkół warto samemu roznosić, bo od razu można się wypytać, czy od przyszlego roku są jakieś szanse na etat itp. Ja zaraz po studiach osobiście zanioslam swoje dokumenty do kilkudziesięciu szkół - w różnych cześciach miasta. Latałam tam w największe upały i tak mi się nie chcialo, że masakra, ale stwierdzilam, że tak mam przynajmniej pewność, że to CV zostanie dostarczone mniejsza o to, czy trafi ono do dyrektora, ale jednak jest większa szansa, że w razie rekrutacji do niego zajrzą. Z pewnych źródeł wiem, że jak szkola nie szuka nauczyciela, to nawet potrafi maila usunąć bez czytania

Edytowane przez Selene _
Czas edycji: 2011-06-30 o 19:00
Selene _ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 19:01   #639
Palulina
Raczkowanie
 
Avatar Palulina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 344
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Kurcze dziewczyny, Wy to chociaż macie jakieś ofert pracy, a u mnie to tylko pojawia się: dekarz, cieśla, spawacz, kierowca kategorii C, itd.
Palulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 19:19   #640
szklanka19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 955
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Hm nie zdalam znow..ale poszlo dobrze.
Jutro 12 poprawa-dzwonila trenerka wskazala mi moje bledy i powiedziala ze mam sie tego nauczyc na jutro.
I mam nadzieje ze zalicze w koncu
Ilona zastanawiałam się dzisiaj pół dnia jak Ci poszło To jutro juz na bank się uda, trzymam kciuki!

Ja w zeszłym tygodniu byłam na rozmowie i bardzo mi się podobało. Pan powiedział, że podoba mu się moje CV i podejście, chętnie mnie przeszkoli w razie czego, ale uczciwie przyznał, że na zgłoszenia czeka do 7 lipca i potem powie co i jak. I normalnie siedzę już jak na igłach
szklanka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 19:20   #641
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

szklanka będzie dobrze

ciekawe co mi jutro w tej całej agencji powiedzą
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 19:23   #642
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Hej dziewczyny.
Nie było mnie tu kilka dni, bo musiałam wysprzedać towar z mojego sklepu... Jak na razie dobrze mi idzie - 10 zł zarobiłam
I oczywiście z niecierpliwością otworzyłam strony z ogłoszeniami, myśląc że oto po kilku dniach przerwy czeka na mnie oferta moich marzeń Tymczasem cieślą, szalunkowym, operatorem wtryskiwarki nie jestem...
I zaś dół... Ale nic, jeszcze się odbiję...
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:14   #643
Niliessa
Raczkowanie
 
Avatar Niliessa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Mam pytanie co do ubezpeiczenia zdrowotnego. w kwietniu dostalam druk zglaszajacy mnie do ubezpieczenia z urzedy pracy, pozniej w maju mialam spotkanie w dziale swiadczen, nie otrzymalam nic do ubezpieczenia a slyszalam ze trzeba je co miesiac podbijac, mam zamiar wybrac sie niedlugo do lekarze , zastanawiam sie co teraz? isc ponownie do dzialu swiadczen i poprosic i jakas karte ubezpieczeniowa czy jak to wyglada?
Niliessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:21   #644
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Oj a ja nadal na bezrobociu, powysyłałam CV ale ciszaa smutneeee

Edytowane przez martusiakw
Czas edycji: 2011-07-01 o 09:22
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:33   #645
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez Niliessa Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do ubezpeiczenia zdrowotnego. w kwietniu dostalam druk zglaszajacy mnie do ubezpieczenia z urzedy pracy, pozniej w maju mialam spotkanie w dziale swiadczen, nie otrzymalam nic do ubezpieczenia a slyszalam ze trzeba je co miesiac podbijac, mam zamiar wybrac sie niedlugo do lekarze , zastanawiam sie co teraz? isc ponownie do dzialu swiadczen i poprosic i jakas karte ubezpieczeniowa czy jak to wyglada?

A chodzi Ci o Urząd Pracy? Bo jeżeli tak, to tam powinni wydać Ci zaświadczenie o ubezpieczeniu zdrowotnym, które podbijasz sobie co miesiąc
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:08   #646
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

A ja wyszukałam dziś ofertę pracy na recepcję do klubu fitness oraz na kelnerkę do restauracji sushi.

Do restauracji wymagają doświadczenia w gastronomii, ja pracowałam 9 miesięcy jako barmanka, więc myślicie, że się do tego kwalifikuję?
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:12   #647
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A ja wyszukałam dziś ofertę pracy na recepcję do klubu fitness oraz na kelnerkę do restauracji sushi.

Do restauracji wymagają doświadczenia w gastronomii, ja pracowałam 9 miesięcy jako barmanka, więc myślicie, że się do tego kwalifikuję?
Wysłać CV zawsze możesz więc nie czekaj i wysyłaj
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:14   #648
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

W sumie racja

Już raz do tego klubu fitness wysłałam, ale nie było żadnego odzewu. A z tą restauracją to całkiem fajna sprawa
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:15   #649
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Jeśli chcesz to nie czekaj
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 10:18   #650
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Spróbować zawsze warto, może W KOŃCU tym razem się uda..
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:33   #651
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Spróbować zawsze warto, może W KOŃCU tym razem się uda..
A w jakiej miejscowości są te oferty? Skąd pochodzisz?
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:35   #652
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez martusiakw Pokaż wiadomość
A w jakiej miejscowości są te oferty? Skąd pochodzisz?
A mieszkam w takim małym mieście koło Łodzi. Gdybym była z samej Łodzi, to może bym szybciej znalazła pracę, bo tutaj to głównie liczą się znajomości :/
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:36   #653
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

To musi być ciekawe zajęcie Tajemniczy Klient
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:37   #654
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A mieszkam w takim małym mieście koło Łodzi. Gdybym była z samej Łodzi, to może bym szybciej znalazła pracę, bo tutaj to głównie liczą się znajomości :/
A daleko od Łodzi? Bo jeśli nie to zawsze można dojeżdżać chyba, że to więcej niż 30 km;/ ja tez mieszkam w małym mieście i lipka jest z pracą
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:43   #655
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez Selene _ Pokaż wiadomość
też mnie dziwi, po co wysyłac mailem ofertę, skoro to tak blisko i można iść osobiście
akurat do szkół warto samemu roznosić, bo od razu można się wypytać, czy od przyszlego roku są jakieś szanse na etat itp. Ja zaraz po studiach osobiście zanioslam swoje dokumenty do kilkudziesięciu szkół - w różnych cześciach miasta. Latałam tam w największe upały i tak mi się nie chcialo, że masakra, ale stwierdzilam, że tak mam przynajmniej pewność, że to CV zostanie dostarczone mniejsza o to, czy trafi ono do dyrektora, ale jednak jest większa szansa, że w razie rekrutacji do niego zajrzą. Z pewnych źródeł wiem, że jak szkola nie szuka nauczyciela, to nawet potrafi maila usunąć bez czytania
Z tego co mi wiadomo to dostac robote w szkole nie jest wcale tak latwo, szczegolnie w tych malych miastach.
Ja sama mialam kolezanke po chemii, ktora szukala pracy jako nauczycielka, poczatkowo nigdzie nie mogla znalezc pracy w swoim miescie - musiala zaczac kariere nauczycielki od nauczania w jakis malych wioskach (wsiach), domach dziecka. Dopiero jak popracowala jakis czas i zdobyla doswiadczenie to dopiero przyjeli ja do Gimnazjum w tym miescie z ktorego pochodzi

Poza tym juz starsi nauczyciele, nie chca zbyt chetnie odchodzic na emeryturki - bo mniejsza kasa wtedy do nich wplywa. Dlatego trzymaja sie stolkow jak najdluzej moga.

Do wielu szkol juz chodzilam i niewazne czy podstawowka czy szkola srednia - taktyka jest ta sama, mimo , ze sa potrzebni nauczyciele np: do informatyki czy historii to nie zatrudnia sie nowych pracownikow, tylko starych wysyla sie na kursy aby zdobyli uprawnienia i mogli wykladac ten przedmiot
Ja nie zapomne u mnie w podstawowce jedna babka mnie uczyla polskiego a teraz z tego co wiem uczy nie tylko jezyka polskiego ale i historii a nawet informatyki
To samo bylo w szkole sredniej, babeczki od przedmiotow zawodowych uczyly informatyki.
U mnie w klasie to sie smiali, ze niedlugo wychowania fizycznego beda uczyly

I jeszcze wazne sa znajomosci, jak twoja mama uczy w szkole to wtedy latwiej jest ci tam wniknac bo masz plecy.

Tak samo jest w bibliotekach, jak mamusia przechodzi na emeryturke to wciska na swoje miejsce coreczke
Znam nawet taki przypadek, a praca bibliotekarki jakas ciezka nie jest
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:50   #656
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez Palulina Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny, Wy to chociaż macie jakieś ofert pracy, a u mnie to tylko pojawia się: dekarz, cieśla, spawacz, kierowca kategorii C, itd.
U mnie to samo

Przed wczoraj byłam w urzędzie są staże z UNI Europejskiej - dla osób powyżej 50 r.ż.

znów jestem, za młoda..

- u mnie jakiś postęp dostałam skierowanie do pracy ale 'właścicielka' salonu kosmetycznego CHCE mieć wybór więc muszę czekać do poniedziałku.

Od razu powiedziała, że dziewczyny które wybierze, że zanim dostaną umowę pokażą co umieją.. bardzo ciekawi mnie na jakiej zasadzie.

Bo moja koleżanka w jednym salonie raz chodziła 3 dni na pokazywanie które okazało się robienie ich klientek jakby przyszła normalnie do pracy. Po 3 dniach jej powiedziała, że się zastanowi ale zasugerowała jej, że fajnie by bylo jakby przyszła dnia następnego
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2011-07-01 o 11:02
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 11:43   #657
Niliessa
Raczkowanie
 
Avatar Niliessa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez rodzynekkkk Pokaż wiadomość
A chodzi Ci o Urząd Pracy? Bo jeżeli tak, to tam powinni wydać Ci zaświadczenie o ubezpieczeniu zdrowotnym, które podbijasz sobie co miesiąc
tak o urząd pracy. Nie wydali mi zasiwadczenia - chyba babka zapomniala, doslama jedynie zgłoszenie do ubezp. zdrowotnego.
Niliessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 13:38   #658
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez Niliessa Pokaż wiadomość
tak o urząd pracy. Nie wydali mi zasiwadczenia - chyba babka zapomniala, doslama jedynie zgłoszenie do ubezp. zdrowotnego.

A to będziesz musiała podjechać sobie jeszcze raz do Urzędu Pracy, pójść do pokoju gdzie wydają zaświadczenia i powiedzieć,że chcesz zaświadczenie o ubezpieczeniu zdrowotnym.
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 13:51   #659
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Ja zawsze idę do informacji i tam mi wydaja zaświadczenie o tym że jestem ubezpieczona...
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 14:32   #660
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez Palulina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie mam.
Bo ogólnie wysyłam setki CV do różnych szkół, przedszkoli itd. ale do mojego najbliższego prywatnego przedszkola nie chcą dochodzić maile bo chyba coś mają źle podany na stronie adres i jak tylko wysyłam maila z CV do nich to przychodzi za chwilę zwrot. Jak myślicie, może pocztą wysłać swoje CV ? Nie byłoby to głupie ?
Ogólnie oni raczej nikogo nie potrzebują ale ja po prostu na chama wysyłam gdzie się da te moje CV...
Ja do przedszkoli roznosiłam osobiście. Rozniosłam kilkadziesiąt CV i listów motywacyjnych w kwietniu,ale niestety nic to nie dało, nikt się nie odezwał. Ale mówili mi,że mailowo nawet nie czytają,bo mają sporo takich osobiście przyniesionych.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Selene _ Pokaż wiadomość
też mnie dziwi, po co wysyłac mailem ofertę, skoro to tak blisko i można iść osobiście
akurat do szkół warto samemu roznosić, bo od razu można się wypytać, czy od przyszlego roku są jakieś szanse na etat itp. Ja zaraz po studiach osobiście zanioslam swoje dokumenty do kilkudziesięciu szkół - w różnych cześciach miasta. Latałam tam w największe upały i tak mi się nie chcialo, że masakra, ale stwierdzilam, że tak mam przynajmniej pewność, że to CV zostanie dostarczone mniejsza o to, czy trafi ono do dyrektora, ale jednak jest większa szansa, że w razie rekrutacji do niego zajrzą. Z pewnych źródeł wiem, że jak szkola nie szuka nauczyciela, to nawet potrafi maila usunąć bez czytania
Otóż to, dokładnie tak jak napisałaś.
I co odezwał się do Ciebie ktoś z tych miejsc??

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
W sumie racja

Już raz do tego klubu fitness wysłałam, ale nie było żadnego odzewu. A z tą restauracją to całkiem fajna sprawa
Może osobiście zanieś??
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.