Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-20, 19:18   #4381
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
A jak polubi rosyjską fantatykę to polecam "Piknik na skraju drogi"Strugackich (na elementach tej ksiazki oparta jest luźno gra S.T.A.L.K.E.R). Poza tym klasyk: Kir Bułyczow i jego opowiadania o Wielkim Guslarze (są żartobliwe).
Czy czytał cykl o wiedzminie Sapkowskiego? Też na motywach ksiazki zrobiono dwie gry ("Wiedzmin").

Rewelacyjny (ale to nie na podstawie gry, klasyczne fantasy) jest cykl Grzędowicza "Pan lodowego ogrodu" (cztery tomy). Nie ma tam elfów ani żadnego cukrzenia, jest natomiast twardy facet w obcym świecie.
Dzięki za sugestie, zainteresowałaś mnie zwłaszcza Grzędowiczem, mam ochotę sama sobie sprawić prezent
Mój tż nie czyta zbyt dużo, więc próbuję go wkręcić właśnie tymi okołogrowymi pozycjami, "Piknik" będzie następny

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Apropo Taty, co im kupujecie? ja w tym roku kupiłam mu rękawice narciarskie i super ciepły sweter, ale w sumie często mam z nim problem, chętnie posłucham Waszych pomysłów
W tym roku tato dostanie skórzaną saszetkę-nerkę (sam zasugerował) i kilka wyszukanych przypraw w ładnych puszeczkach z Lidla.

TŻ natomiast prócz książki dostanie futerał na smartfona, "wyszukane" musztardy z Lidla i stolik do laptopa z Comfortable (jeszcze nie dostałam, ale póki co polecam- zamawiałam w nocy, pani z obsługi wymieniła ze mną kilka maili po godz. 23:00, bo zamówiłam specjalną bezpłatną modyfikację nóżek, chyba w nocy zrobili bezpłatny grawer z imeniem i już przed południem wysłali Ciekawe tylko ile teraz paczka będzie leżakowała w GLS..)
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 19:38   #4382
wiciana
Raczkowanie
 
Avatar wiciana
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 462
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Mój tata dostanie koszulkę z nazwą ulubionego zespołu - evanescence. Tanio - bo tylko 30zł czy tam 40zł i on bedzie sie cieszyl i nosil do porwania
__________________
wiciana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 20:51   #4383
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez zuzka92 Pokaż wiadomość
Dzięki za sugestie, zainteresowałaś mnie zwłaszcza Grzędowiczem, mam ochotę sama sobie sprawić prezent
Mój tż nie czyta zbyt dużo, więc próbuję go wkręcić właśnie tymi okołogrowymi pozycjami, "Piknik" będzie następny



W tym roku tato dostanie skórzaną saszetkę-nerkę (sam zasugerował) i kilka wyszukanych przypraw w ładnych puszeczkach z Lidla.

TŻ natomiast prócz książki dostanie futerał na smartfona, "wyszukane" musztardy z Lidla i stolik do laptopa z Comfortable (jeszcze nie dostałam, ale póki co polecam- zamawiałam w nocy, pani z obsługi wymieniła ze mną kilka maili po godz. 23:00, bo zamówiłam specjalną bezpłatną modyfikację nóżek, chyba w nocy zrobili bezpłatny grawer z imeniem i już przed południem wysłali Ciekawe tylko ile teraz paczka będzie leżakowała w GLS..)
najpierw porusze temat lezakowania paczek. w tym roku musze to okreslic dokladnie tak:
DHL stracil w moich oczach juz po raz kolejny śledze paczkę na ich stronie i oczom nie wierze ;/ - w miescie oddalonym ode mnie o 50 km paczka byla z samego rana 18go(dzis mamy 20) . w miedzy czasie nie otrzymalam od kuriera zadnego telefonu, a w statusie jest napisane, ze kurier byl u mnie w domu, a nikogo nie zastal. (z reka na sercu - w moim domu ZAWSZE ktos jest. zwlaszcza przed swietami. !)
a jak dzwonie to nikt nie odpowiada jeszcze jutro jest dzien. w sumie lipa. moga nie zdarzyc przed koncem swiata - doslownie!
no, to jak juz sie pozalilam :P

to teraz napisze pochwale dla tej Pani, dbalosc o klienta sie liczy TZ to napewno doceni
hmmm w przyszlym roku chyba wybiore sie do lidla po prezenty


ciekawe co nasi panowie nam sprawia. :P chyba stowrzymy rownolegle watek pt. :co dostalam od tza." hmmm?
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:48   #4384
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Jestem za Ja jeszcze dokupiłam dziś mojemu kieszonkowy kalendarz z cytatem lub aforyzmem na każdy tydzien w miłej zamszowej okładce. Będzie miał w czym zapisywać godziny pracy
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:54   #4385
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez lily1402 Pokaż wiadomość
Hej, poszukuję pomysłu na prezent świąteczny dla mojego Tżta. Wolałabym żeby było to coś bardziej uniwersalnego, jeśli chodzi o ubrania to już obeszłam sporo sklepów i nic mi się nie podobało. Przedstawię wam moją listę prezentów, które już dostał:
-portfel, a w środku moje zdjęcie i miła kartka,
-pasek skórzany,
-kalendarz z moimi 12 zdjęciami na każdy miesiąc, był bardzo zadowolony
-upiekłam sernik, ciasteczka z napisem 'Kocham Cię'
-list, który wysłałam pocztą bez okazji (był zaskoczony i poruszony)
-słoik ozdobny wypełniony emenemsami,
-olejek do masażu,
-kapcie takie duże pieski, lata w nich teraz zadowolony,
-koszulka sportowa z jego nazwiskiem, z tyłu zebrałam podpisy chłopaków z jego drużyny a z przodu były podpisy fanów i oczywiście mój
-budzik jeżdżący, bo straszy z niego śpioch :P
-w jego urodziny wpadłam do niego rano z balonami ok 50 i w każdym było malutkie zdjęcie nasze (z jednej naszej sesji) a z tyłu po jednym życzeniu, naprawdę fajnie wyszło, a miny Tżta chyba nigdy nie zapomnę, tę sytuację najczęściej wspomina,
-podręczny kalendarz, niestety jest zapominalski,
-masażer do głowy,
-5 prezentów-każdy dla innego zmysłu,
-rękawiczki do ekranu dotykowego żeby nie marzł zimą.

I potrzebuję teraz pomocy na prezent świąteczny, pomóżcie


Biere te pomysły na zbliżające sie walentynki i urodziny
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 23:10   #4386
Rossalio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dziękuję za pomysły
Poradźcie mi czy to dobry pomysł. Chcę do X napisać list miłosny, postarzyć i zapakować w butelkę. Ale potrzebuję też prezent praktyczny. Myślicie, że co lepiej - jakąś bluzę (znam rozmiar i kolor, ale nie znam gustu, nie będzie banalnie?), pościel/ręcznik/kalendarz ścienny z ukochaną drużyną (chce pojechać do sklepu zobaczyć jaka jakość, ale jak wszystko będzie fajne, to co wybrać?), czy książkę (ale lubi o wojnie lub biografie, to nie za smutne pod choinkę?)?
Rossalio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 07:39   #4387
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Hah, co do TŻow to nie wiem czy zauważyłyście, ale pełno ich się teraz roi po sklepach z kosmetykami i ciuszkami, i ten ich słodki wyraz twarzy, przy oglądaniu szminek i balsamów mówiący: WTF? ciekawe czy nasi też tak chodzą i szukają
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 08:21   #4388
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Hah, co do TŻow to nie wiem czy zauważyłyście, ale pełno ich się teraz roi po sklepach z kosmetykami i ciuszkami, i ten ich słodki wyraz twarzy, przy oglądaniu szminek i balsamów mówiący: WTF? ciekawe czy nasi też tak chodzą i szukają
mnie jeszcze kilka razy spotkało, jak z błagalnym wzrokiem i właśnie taką miną : ; wymieszaną z wtf pytają: niech mi pani pomoże jeden zapytał która bluzka jest kobaltowa, a drugi co jest mniejsze. s czy m
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 12:25   #4389
76c88b6cb28f04e124c9096d5ac5b4c349eb0373_652485f24647b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Portfel - wasze propozycje

Własnie byłem w jednym z Outletów.. nie stety nic ciekawego nie było, oprócz Petersona, ale ceny ponad 140zł. Chyba wybiorę coś z Sokolskiego.
76c88b6cb28f04e124c9096d5ac5b4c349eb0373_652485f24647b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 15:11   #4390
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Który najładniejszy?? (portfel)

I mnie i mojemu Tż najbardziej podoba się 3
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 16:47   #4391
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
mnie jeszcze kilka razy spotkało, jak z błagalnym wzrokiem i właśnie taką miną : ; wymieszaną z wtf pytają: niech mi pani pomoże jeden zapytał która bluzka jest kobaltowa, a drugi co jest mniejsze. s czy m
fajnie, mnie zapytał jeden czym się różni komin od szalika bo on nie wie i czy beret to każda czapka...dodam ,że w ręku trzymał taką odstającą z pomponem Ach Ci faceci Chociaż jak ja miałabym np kupić zestaw jakichś narzędzi to chyba wypadłaby jeszcze gorzej
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-23, 17:23   #4392
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
fajnie, mnie zapytał jeden czym się różni komin od szalika bo on nie wie i czy beret to każda czapka...dodam ,że w ręku trzymał taką odstającą z pomponem Ach Ci faceci Chociaż jak ja miałabym np kupić zestaw jakichś narzędzi to chyba wypadłaby jeszcze gorzej
mnie w ogóle dziwi, że sie faceci porywają na kupno takich rzeczy jak ubrania czy kosmetyki Jak się kompletnie na tym nie znają i postanawiają kupić beret czy kobaltową bluzkę... Nie wiem, czy ich kobiety ich wysyłają po takie prezenty (ja bym swojemu tak odpowiedzialnej misji nie powierzyła) czy sami wpadają na takie szalone pomysły
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 17:49   #4393
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Mój Tz dostał ode mnie na prezent na święta Helikopter zdalnie sterowany i sweter. Był bardzo zadowolony z prezentu
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 11:05   #4394
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
fajnie, mnie zapytał jeden czym się różni komin od szalika bo on nie wie i czy beret to każda czapka...dodam ,że w ręku trzymał taką odstającą z pomponem Ach Ci faceci Chociaż jak ja miałabym np kupić zestaw jakichś narzędzi to chyba wypadłaby jeszcze gorzej
żartujesz! hahaha!
a wasi wiedza co to komin? kurcze, moj wie! poczulam dume

2. hehehe no, o tym nie pomyślałam, masz racje!
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mnie w ogóle dziwi, że sie faceci porywają na kupno takich rzeczy jak ubrania czy kosmetyki Jak się kompletnie na tym nie znają i postanawiają kupić beret czy kobaltową bluzkę... Nie wiem, czy ich kobiety ich wysyłają po takie prezenty (ja bym swojemu tak odpowiedzialnej misji nie powierzyła) czy sami wpadają na takie szalone pomysły
wiesz co, moj twierdzi, ze mnie bardzo uwaznie slucha, i rzeczywiscie, gdy cos mowie, to widze u niego na twarzy maksymalna koncentracje ;D kosmtykow nie kupuje, bo nie ogarnie nigdy czytania skladow :P a ubrania czasami dostaje buty sa dla niego problemtyczne- czolenka, polbuty i te inne ;d
Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Mój Tz dostał ode mnie na prezent na święta Helikopter zdalnie sterowany i sweter. Był bardzo zadowolony z prezentu
napisalabys cos wiecej o tym helikopterze? plis


moj tez byl bardzo zadowolony z prezentu piwa o ktore wczesniej sie poklocilismy - udalam, ze je wypilam w zlosci, zapakowalam osobno - byl zaskoczony
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 19:16   #4395
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Ja sama do niedawna nie wiedziałam co to jest komin, serio Dlatego zdziwiło mnie jak taki znajomy na studiach skomentował, że 'fajny komin' Mój facet nie wie
Ja często mam tak, że facet wprost pyta co bym chciała dostać. A jak nie, to raczej dostaję od niego książkę- wie mniej więcej jakie lubię, to taki bezpieczny prezent. Jak kosmetyki, to sam by nie kupił, pogubiłby się w tym i raczej wolałby, żebym ja wybierała jak już coś miałby takiego kupić.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-12-26 o 19:17
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 12:02   #4396
FireOfMySoul
Raczkowanie
 
Avatar FireOfMySoul
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 91
Talking Prezent dla TŻ na 18 urodziny?

Wiem, że jest mnóstwo podobnych tematów, wiele z nich już przeszukałam i nie znalazłam niczego odpowiedniego dla mojego faceta.

Na wstępie wspomnę że jesteśmy razem ponad 2 lata.

Jego urodziny są w tygodniu roboczym, więc nie ma mowy o jakimś super całodniowym wyjściu, bo obydwoje kończymy szkołę przed 16.

Już kiedyś wspominał o tym, że chciałby w 18 urodziny napić się whisky.
Narodził się więc w mojej głowie pomysł kupienia dobrej whisky i 2 szklanek z jego marzeń (napije się więc ze mną ).
Chciałabym coś do tego dodać.
Na walentynki dostał koszulkę z napisem ode mnie.
Na gwiazdkę książkę, której pragnął.
Na 1. rocznicę własnoręcznie wykonany album z naszymi zdjęciami i wspomnieniami z całego roku (scrapbooking).
Na 17 urodziny grzejącego misia, który baarrdzoo mu się podoba )
FireOfMySoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 17:50   #4397
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Prezent dla TŻ na 18 urodziny?

może jakis zestaw do kapieli dla mezczyzn? Albo coś słodkiego
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 13:30   #4398
FireOfMySoul
Raczkowanie
 
Avatar FireOfMySoul
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 91
Dot.: Prezent dla TŻ na 18 urodziny?

Nie chcę żeby to było coś w stylu "nie wiedziałam co ci kupić, więc kupiłam perfum".

Ale w ostateczności - masz jakiś konkretny pomysł na fajny, męski zapach?
Wcześniej używał Playboy Ibiza ale ostatnio nigdzie nie możemy go znaleźć.
FireOfMySoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 19:57   #4399
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Prezent dla TŻ na 18 urodziny?

mało co znam się na markowych damskich perfumach, a tym bardziej męskich, bo dla siebie kupuję nie przekraczające 40zł wody perfumowane, ALE

z tego co widze, na aleggro jest ich pełno Tych, których szukasz.
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 00:05   #4400
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

my w tym roku zastosowaliśmy małą zabawę weszłam na jego konto allegro i dodałam do obserwowanych listę rzeczy, które chciałabym dostać.. on zrobił to samo na moim koncie.. potem zostało tylko wybrać jedno z wielu.. więc była i niespodzianka i zadowolenie
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 13:34   #4401
Ver88
Raczkowanie
 
Avatar Ver88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Prezent dla TŻ na 18 urodziny?

A ma jakieś konkretne zainteresowanie lub hobby? Myślę, że prezent związany z tym co lubi robić z pewnością by mu się spodobał
__________________
Więcej moich artykułów znajdziecie tutaj Marcin Wójcik - Droga Zdrowia
Ver88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 21:49   #4402
FireOfMySoul
Raczkowanie
 
Avatar FireOfMySoul
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 91
Talking Dot.: Prezent dla TŻ na 18 urodziny?

Zainteresowania to głównie militaria i asg. Dostał książkę "pluton wyrzutków". Czołgu mu jeszcze nie kupię
Boję się kupować mu jakikolwiek sprzęt do asg, bo szczerze mówiąc niewiele się na tym znam, a to o czym mi mówił - zdążył już sobie sprawić.
Ponadto zdarza mu sie grywać na basie ale zostawił go w rodzinnym domu prawie 100km stąd...
FireOfMySoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:57   #4403
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Prezent dla TŻ na 18 urodziny?

kup mu może jakis model czołgu do sklejania w sklepach modelarskich powinny być albo na allegro
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 23:33   #4404
kinguus
Zadomowienie
 
Avatar kinguus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 252
GG do kinguus
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Witam witam
zwracam się z prośbą o małą poradę :P myślę, że ją od Was drogie Panie otrzymam . otóż wpadłam na genialny pomysł na prezent dla TŻ. Mianowicie plan jest taki żeby zakupić mu miniaturki alkoholowe tyle ile ma lat wiadomka + coś do tego jeszcze. Tylko pozostają dwa dorobne problemy
Pierwszy- czy w ogóle ma to jakiś sens -czekam tutaj na opinie. Wiem, że nie wiecie jaki on jest itp itd, chodzi mi o Wasze odczucie, interpretacje co o tym myślicie.
Drugi - jeżeli już pomysł przejdzie do łask to jak go w fajny sposób zapakować. Mam nadzieje, że któraś z Was jest bardziej kreatywna i coś mi doradzi.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie
__________________
wredna baba z reklamacji
kinguus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 07:46   #4405
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez kinguus Pokaż wiadomość
Witam witam
zwracam się z prośbą o małą poradę :P myślę, że ją od Was drogie Panie otrzymam . otóż wpadłam na genialny pomysł na prezent dla TŻ. Mianowicie plan jest taki żeby zakupić mu miniaturki alkoholowe tyle ile ma lat wiadomka + coś do tego jeszcze. Tylko pozostają dwa dorobne problemy
Pierwszy- czy w ogóle ma to jakiś sens -czekam tutaj na opinie. Wiem, że nie wiecie jaki on jest itp itd, chodzi mi o Wasze odczucie, interpretacje co o tym myślicie.
Drugi - jeżeli już pomysł przejdzie do łask to jak go w fajny sposób zapakować. Mam nadzieje, że któraś z Was jest bardziej kreatywna i coś mi doradzi.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie
Fantastyczny pomysł tylko dobrze byłoby zróżnicować alkohole-np koniak, whisky, burbon. Jeśli ktoś lubi alkohole to moze byc fantastyczny prezent. Tylko obawiam sie, że może być dość drogi... A co do zapakowania, to ja zapakowałabym w formę tortu, na okrągłej podstawce i przewiązałabym wstążką
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 07:54   #4406
kinguus
Zadomowienie
 
Avatar kinguus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 252
GG do kinguus
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez karookarolina Pokaż wiadomość
Fantastyczny pomysł tylko dobrze byłoby zróżnicować alkohole-np koniak, whisky, burbon. Jeśli ktoś lubi alkohole to moze byc fantastyczny prezent. Tylko obawiam sie, że może być dość drogi... A co do zapakowania, to ja zapakowałabym w formę tortu, na okrągłej podstawce i przewiązałabym wstążką
no to tak, tak każdy inny jak wczoraj znalazłam sklep w internecie gdzie mogę to znaleźć to ucieszyłam się jak dziecko .
__________________
wredna baba z reklamacji
kinguus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 09:49   #4407
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez kinguus Pokaż wiadomość
no to tak, tak każdy inny jak wczoraj znalazłam sklep w internecie gdzie mogę to znaleźć to ucieszyłam się jak dziecko .
A mogłabyś podać link?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 11:03   #4408
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez kinguus Pokaż wiadomość
Witam witam
zwracam się z prośbą o małą poradę :P myślę, że ją od Was drogie Panie otrzymam . otóż wpadłam na genialny pomysł na prezent dla TŻ. Mianowicie plan jest taki żeby zakupić mu miniaturki alkoholowe tyle ile ma lat wiadomka + coś do tego jeszcze. Tylko pozostają dwa dorobne problemy
Pierwszy- czy w ogóle ma to jakiś sens -czekam tutaj na opinie. Wiem, że nie wiecie jaki on jest itp itd, chodzi mi o Wasze odczucie, interpretacje co o tym myślicie.
Drugi - jeżeli już pomysł przejdzie do łask to jak go w fajny sposób zapakować. Mam nadzieje, że któraś z Was jest bardziej kreatywna i coś mi doradzi.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie
trochę zbańczysz bo przeciętna cena takiej miniaturki to od 12 do 25 zł czyli np. dla 20-latka wydasz 300 zł może lepiej kupić 2-3 duże butelki ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 11:24   #4409
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
trochę zbańczysz bo przeciętna cena takiej miniaturki to od 12 do 25 zł czyli np. dla 20-latka wydasz 300 zł może lepiej kupić 2-3 duże butelki ?
Właśnie o to mi chodziło, ja byłabym zadowolona, jakbym dostała taki prezent, ale nie wiem czy właśnie nie lepiej kupić jedną dużą butelkę dobrego alkoholu i do tego coś dokupić
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 11:39   #4410
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez karookarolina Pokaż wiadomość
Właśnie o to mi chodziło, ja byłabym zadowolona, jakbym dostała taki prezent, ale nie wiem czy właśnie nie lepiej kupić jedną dużą butelkę dobrego alkoholu i do tego coś dokupić
ja też tak uważam

pomysł fajny, ale w sumie po co mu te miniaturki.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.