prezent dla ch³opaka! :) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to co¶ co lubimy otrzymywaæ i dawaæ. Podpowiadamy jak wyszukaæ odpowiedni prezent. Gdzie kupiæ po okazyjnej cenie prezenty ¶wi±teczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-01-02, 19:55   #1
_jvliv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 8
Smile

prezent dla ch³opaka! :)


13 lutego mój ch³opak ma urodziny a na drugi dzieñ ju¿ Walentynki <3 Wiem, ¿e jeszcze masa czasu, ale zawsze mam tak, ¿e kupuje prezenty du¿o wcze¶niej, bo potem jest problem jak trzeba bêdzie wszystko kupiæ/wymy¶leæ/zrobiæ na ostatni± chwile, nie lubiê tego, naprawdê :/
No wiêc tak. Nie znam go wcale jako¶ szczególnie d³ugo, ale wiem o nim naprawde du¿o rzeczy, wiadomo
Macie jakie¶ propozycje na prezent dla Niego? My¶la³am nad tym, ¿eby kupiæ ramkê i zrobiæ kola¿ Naszych zdjêæ, których po ka¿dym spotkaniu jest coraz wiêcej. Druga opcja to bransoletki lub naszyjniki z pierwszymi literkami naszych imion, ale my¶lê, ¿e literkê "£" bêdzie trudno znale¼æ Trzecia opcja to bielizna z Calvina Klein'a lub Tommy'ego Hilfiger'a

Piszcie co s±dzicie o moich pomys³ach i je¶li macie jakie¶ inne pomys³y to pisaæ ¶mia³o
_jvliv jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-02, 22:23   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

znasz go bardzo dobrze i tu siê pytasz co kupiæ?

Ramka ze zdjêciami - osobi¶cie nie znam facetów, których by to krêci³o, ale mo¿e jaki¶ romantyczny, delikatny, nie¶mia³y nastolatek siê zachwyci?

Podobnie bransoletki/naszyjniki - on nosi bi¿uteriê? Nie uzna tego za hmm...wybacz s³owo, ale to cytat: "pedalskie". Jeste¶ pewna, ¿e to prezent dla niego a nie dla ciebie?

Bielizna - piszesz, ¿e nie znasz go d³ugo a chcesz robiæ bardzo intymne prezenty. On mia³by ci kupowaæ bieliznê? Matka ciê pyta, co dosta³a¶ od ch³opaka, to powiesz, ¿e gacie?

Jakie on ma hobby?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2016-01-02 o 22:30
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-02, 23:12   #3
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Prawdê powiedziawszy zgadzam siê z Elfir.
Nie znasz ch³opaka, jeste¶cie chwilê razem, a chcesz mu prezentowaæ bieliznê? Nie bardzo.

Nie znam faceta, który cieszy³by siê z bransoletek albo innych wisiorków, a zw³aszcza takich z literkami. To raczej domena kobiet.

Ramka ze wspólnym zdjêciem no... skoro musisz. Ale powa¿nie, nie licz na ogromn± rado¶æ z takiego prezentu.

Czy ten ch³opak ma jakiekolwiek hobby? Jakiej muzyki s³ucha? Czyta ksi±¿ki, gra w co¶, a mo¿e jaki¶ sport? Mo¿e psuje mu siê portfel albo chcia³by nowe dywaniki do samochodu? A mo¿e lubi Star Wars i oszala³by na punkcie jakiego¶ gad¿etu? Albo jest majsterkowiczem? Napisz te¿, ile ma lat, bo inaczej wybiera siê prezent dla gimnazjalisty, a inaczej dla trzydziestolatka.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-01-02 o 23:14
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-03, 13:39   #4
_jvliv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Cytat:
Napisane przez kisielova Poka¿ wiadomo¶æ
Prawdê powiedziawszy zgadzam siê z Elfir.
Nie znasz ch³opaka, jeste¶cie chwilê razem, a chcesz mu prezentowaæ bieliznê? Nie bardzo.

Nie znam faceta, który cieszy³by siê z bransoletek albo innych wisiorków, a zw³aszcza takich z literkami. To raczej domena kobiet.

Ramka ze wspólnym zdjêciem no... skoro musisz. Ale powa¿nie, nie licz na ogromn± rado¶æ z takiego prezentu.

Czy ten ch³opak ma jakiekolwiek hobby? Jakiej muzyki s³ucha? Czyta ksi±¿ki, gra w co¶, a mo¿e jaki¶ sport? Mo¿e psuje mu siê portfel albo chcia³by nowe dywaniki do samochodu? A mo¿e lubi Star Wars i oszala³by na punkcie jakiego¶ gad¿etu? Albo jest majsterkowiczem? Napisz te¿, ile ma lat, bo inaczej wybiera siê prezent dla gimnazjalisty, a inaczej dla trzydziestolatka.
kocha je¼dziæ na ³y¿wach, ale nie wiem co mog³abym mu kupiæ zwi±zanego z tym.. Koñczy 17lat w lutym.. Prezent na Walentynki i jednocze¶nie na urodziny to dobry pomys³? Czy mo¿e jednak lepiej kupiæ osobno? Albo tylko na jedn± z tych okazji?
_jvliv jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-03, 16:48   #5
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

na walentynki to kup mu czekoladê z sercem, albo co¶ w tym stylu.

Jak lubi ³y¿wy to mo¿e torbê na ³y¿wy? Czy tylko ³y¿wy go krêc±? A co robi latem?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-03, 17:40   #6
Imany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Witam

My¶lê ¿e fajnym pomys³em by³by np T-shirt - jakby Ci siê uda³o znale¶æ z motywem ³y¿ew - tym lepiej. Dodatkowo s± teraz wyprzeda¿e wiêc mo¿e znalaz³aby¶ co¶ w korzystnej cenie . Tak jak poprzedniczka uwa¿am ¿e "zwyk³ych" ch³opców raczej nie interesuj± bransoletki, zawieszki (s± wyj±tki ale to sama powinna¶ wiedzieæ - je¶li mu siê to podoba to ju¿ nosi co¶ podobnego). Inne moje propozycje: brelok do kluczy, scyzoryk (je¶li to typ harcerza.Na walentynki wystarczy co¶ s³odkiego
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Imany jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-03, 19:00   #7
_jvliv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Dziêkujê za pomys³ skorzystam
_jvliv jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-01-04, 15:33   #8
lems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Je¶li chcesz mu kupiæ jak±¶ fajn± koszulkê to polecam Ci sklep [URL=www.nieczytamregulami nu.pl][COLOR=#1155cc][FONT=Arial] - maj± bardzo du¿y wybór mêskich koszulek i t-shirtów z nadrukami.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-01-04 o 16:32 Powód: link, reklama
lems jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-05, 15:53   #9
karis1502
Raczkowanie
 
Avatar karis1502
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznan
Wiadomo¶ci: 475
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Pod³±czê siê do w±tku coby nie ¶mieciæ Mój luby natomiast bêdzie mia³ nied³ugo urodziny. Jest wielkim fanem pewnej artystki i chcia³abym kupiæ mu co¶ z ni± zwi±zanego. Pomy¶la³am o najnowszej p³ycie i o wielkim plakacie 60x90 z podobizn± wspomnianej. P³yta to pewniak aczkolwiek plakat wyda³ mi siê równie fajnym pomys³em, tym bardziej, ¿e stale co¶ tam sobie na ¶cianê dokleja. Poradzicie?
karis1502 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-08, 18:24   #10
monia9595
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Hej Karis,

Polecam wrzuciæ np. na allegro.pl imiê i nazwisko artystki, któr± Twój luby wielbi. Czêsto znajdziesz takie upominki na które trudno samemu wpa¶æ.

Zdjêcie w antyramie to tak¿e fajna opcja.
monia9595 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-09, 17:34   #11
esPappa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Ju¿ to chyba nawet pisa³am w podobnym w±tku - a co np. z przeja¿d¿k± czo³giem czy monster truckiem? Takimi rzeczami faceci jaraj± siê niezale¿nie od wieku Albo jakie¶ strzelanie
esPappa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 16:24   #12
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 197
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Postanowi³am kupiæ narzeczonemu zegarek na urodziny, rozwa¿am ten: http://www.swiss.com.pl/pl/produkty/...kie.html#12390
albo ten:
http://timetrend.pl/zegarki/13110-lo...-rh884bx9.html
na oba mam 10% zni¿ki jak zap³acê kart± kredytow± to nie zbankrutujê a¿ tak co my¶licie?
grapelollipop jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-13, 16:53   #13
italiano38
Przyczajenie
 
Avatar italiano38
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Pod pierwszym linkiem wyskakuje du¿o zegarków. Drugi przez kolory paska mocno kojarzy mi siê z TH. Mo¿e te¿ nie pasowaæ do wszystkiego. Ja osobi¶cie lubie zegarki z metalow± bransolet±. Mo¿esz pomy¶leæ o grawerze z jak±¶ dedykacj±, wtedy taki zegarek zyskuje dodatkowe symobliczne znaczenie i bêdzie zawsze pamiêta³, ¿e to prezent od Ciebie.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez monia9595 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Karis,

Polecam wrzuciæ np. na allegro.pl imiê i nazwisko artystki, któr± Twój luby wielbi. Czêsto znajdziesz takie upominki na które trudno samemu wpa¶æ.

Zdjêcie w antyramie to tak¿e fajna opcja.
Monia je¿eli my¶lisz, ¿e zdjêcie w antyramie to prezent na który czeka standardowy ch³opak, to jeste¶ w du¿ym b³êdzie
__________________
¿ycie jest za krótkie ¿eby piæ tanie wino
italiano38 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-14, 15:46   #14
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 197
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Hmm u mnie wyskakuje zegarek, ale dorzucam zdjêcie Pomys³ z grawerem by³by super, ale narzeczony nie lubi zegarków z bransolet± mam te¿ zni¿kê do toys4boys, tam to w ogóle tyle dobrodziejstwa ale chyba ju¿ w tym wieku wiêkszy po¿ytek z zegarka
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg thumbnail.jpg (13,7 KB, 8 za³adowañ)
grapelollipop jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-18, 09:20   #15
MikaoSza
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Albo koszulkê z nadrukiem, co¶ takiego - koszulki z nadrukiem warszawa, wiesz tak, ¿eby¶ sama wymy¶li³a napis, albo projekt, bêdzie to wtedy osobisty i praktyczny pomys³, a do tego ¶mieszny

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-26 o 15:47 Powód: Link.
MikaoSza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-18, 12:26   #16
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Patrz±c na twoje propozycje pod k±tem mojego faceta, to ¿aden nie by³by trafiony, no mo¿e oprócz bielizny.
Kola¿ ze zdjêciami jest mily, ale cz³owiek obejrzy raz i postawi i chyba rzadko do tego wraca. Mo¿e zamiast waszych zdjêæ, zrób swoje w pikantnej wersji?
Co do b³yskotek to np. mój T¿ nosi tylko zegarki. I w sumie w¶ród znajomych ma³o który facet nosi jakie¶ bransoletki czy ³añcuszki.

Wszystko jednak zale¿y od upodobania faceta, wiêc wiesz sama najlepiej, czy mu siê to spodoba.

Jak jeste¶cie krótko to ja bym poleca³a jaki¶ gad¿et elektroniczny, co¶ nawi±zuj±cego do jego hobby albo co¶ praktycznego.
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-25, 19:03   #17
red_eye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Cze¶æ ja te¿ pod³±czê siê w±tku. Mój ch³opak równie¿ ma urodziny w lutym i mam dylemat odno¶nie do prezentu. Mam do¶æ du¿y bud¿et i zastanawiam siê nad dwiema opcjami. Pierwsza opcja to bilet na Polska Noc Kabaretow± - bardzo lubi kabarety i lubi je na¶ladowaæ, ja sama te¿ chêtnie pójdê. Druga opcja to gra planszowa iKNOW, ostatnio pokazywa³ mi j± w ksiêgarni, mówi±c, ¿e jest fajna i kiedy¶ musi sobie j± kupiæ. i nie wiem co lepsze, jednorazowe wyj¶cie czy gra? nie mogê siê zdecydowaæ co my¶licie?
red_eye jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 17:54   #18
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 1 989
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Cytat:
Napisane przez red_eye Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ ja te¿ pod³±czê siê w±tku. Mój ch³opak równie¿ ma urodziny w lutym i mam dylemat odno¶nie do prezentu. Mam do¶æ du¿y bud¿et i zastanawiam siê nad dwiema opcjami. Pierwsza opcja to bilet na Polska Noc Kabaretow± - bardzo lubi kabarety i lubi je na¶ladowaæ, ja sama te¿ chêtnie pójdê. Druga opcja to gra planszowa iKNOW, ostatnio pokazywa³ mi j± w ksiêgarni, mówi±c, ¿e jest fajna i kiedy¶ musi sobie j± kupiæ. i nie wiem co lepsze, jednorazowe wyj¶cie czy gra? nie mogê siê zdecydowaæ co my¶licie?
Gra³am w tê grê. Moim zdaniem na d³u¿sz± metê jest nudna. Mnostwo pytan jest megaciezkich do odgadniecia w polskich realiach, np. jakies dotyczace skandynawskich politykow.
nelciak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-09, 11:51   #19
MarsiAngel59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Ja czêsto przygotowuje kolacje z niespodziank± - oczywi¶cie w sensie odpowiedniego klimatu. W tym roku równie¿ planujê tak uczyniæ, a ¿eby klimat by³ odpowiedni pare ozdób nie zaszkodzi

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-02-09 o 13:30 Powód: link, reklama
MarsiAngel59 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 15:00   #20
Pinqua
Raczkowanie
 
Avatar Pinqua
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

dla ch³opaka to mo¿na kupiæ np. jaki¶ fajny multitool albo scyzoryk - oczywi¶cie jaki¶ dobry a nie z bazarku
Pinqua jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-03, 14:32   #21
kajunia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

mo¿e jaka¶ fajna ksi±¿ka? Na przyk³ad bear grylls - trenuj dla siebie?
kajunia25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-03, 19:56   #22
Marmu
Raczkowanie
 
Avatar Marmu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 152
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Cytat:
Napisane przez Pinqua Poka¿ wiadomo¶æ
dla ch³opaka to mo¿na kupiæ np. jaki¶ fajny multitool albo scyzoryk - oczywi¶cie jaki¶ dobry a nie z bazarku
A jak to jest dobry? No sorry ale takich rzeczy to siê na bazarku nie kupuje
__________________
Zapuszczam w³osy 45 ->>> 65
Marmu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-08, 10:19   #23
autoprezent
Autoprezent
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Ja polecam prezent w postaci niezapomnianego prze¿ycia. Dobrym rozwi±zaniem dla faceta (bo chyba ka¿dy kocha samochody) mo¿e byæ zakup vouchera na jazdê Ferrari. To daje wielk± frajdê. Uwierz
autoprezent jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-08, 19:53   #24
Novikau
Przyczajenie
 
Avatar Novikau
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Ja mia³am podobny problem i zdecydowa³am siê na skórzany portfel mêski Paolo Peruzzi <reklama> Dodatkowo zamówi³am grawer wewn±trz z naszym ulubionym cytatem. Polecam taki pomys³ na prezent. Mojemu facetowi portfel Peruzzi super przypad³ do gustu.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-03-08 o 20:49 Powód: reklama
Novikau jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-10, 20:43   #25
Marmu
Raczkowanie
 
Avatar Marmu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 152
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Cytat:
Napisane przez kajunia25 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e jaka¶ fajna ksi±¿ka? Na przyk³ad bear grylls - trenuj dla siebie?
My¶lisz, ¿e dobry trening jest siê wstanei zrobiæ tylko z ksi±¿ki? Kto¶ musi Ci pokazaæ jak siê przecie¿ robi niektóre æwiczenia!
__________________
Zapuszczam w³osy 45 ->>> 65
Marmu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-11, 12:39   #26
bulkacebulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

przeciez to tylko cos w stylu poradnika. taka ksiazka zawiera pomys³y, triki , podpowiedzi. tak jak tego samego autora ksiazka o survivalu-czytasz dla fanu nie nauczy cie przetrwania na syberii
bulkacebulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-14, 12:17   #27
alinka0987
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Wydajê mi siê, ¿e faceci nie za bardzo lubi± ramki ze zdjêciem, a bransoletki to ju¿ odpadaj±, zbyt romantyczne. Bielizna to trochê za ekstrawagancki prezent moim zdaniem. Jak nie masz jeszcze pomys³u to zobacz sobie ofertê tego sklepu:<nieumiemczytacreg ulaminu.pl>

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-03-14 o 16:39
alinka0987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-17, 16:11   #28
kajunia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Cytat:
Napisane przez alinka0987 Poka¿ wiadomo¶æ
Wydajê mi siê, ¿e faceci nie za bardzo lubi± ramki ze zdjêciem, a bransoletki to ju¿ odpadaj±, zbyt romantyczne. Bielizna to trochê za ekstrawagancki prezent moim zdaniem. Jak nie masz jeszcze pomys³u to zobacz sobie ofertê tego sklepu:<nieumiemczytacreg ulaminu.pl>
Ja ostatnio zauwa¿y³am trend u facetów na bransoletki z jakimi¶ narzêdziami itp. To siê nazywa chyba multitool. Fajnie to wygl±da tylko jest strasznie drogie.
kajunia25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-21, 13:53   #29
Klaudynnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

Ja preferuje praktyczne prezenty. Jak Twój ch³opak czêsto jest poza domem to mo¿e power bank? Ja kupi³am swojemu z firmy forever i jest zadowolony
Klaudynnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-22, 10:25   #30
my29butterfly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: prezent dla ch³opaka! :)

To zalezy od charakteru Twojego ch³opaka. jestem pewna, ¿e mój np na pewno nie ucieszy³by siê z jaki¶ barnsoletek i naszyjników. Ogólnie raczej stawiam na praktyczne prezenty. Z tych propozycji najbardziej by³abym za bielizn± ale i tak jak dla mnie najlepszy pomys³ na prezent to ksi±¿ka
my29butterfly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Prezenty


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2018-02-25 17:46:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.