drink bar na weselu - za i przeciw - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 23:06   #1
kakti
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 135

drink bar na weselu - za i przeciw


ostatnio bardzo modne na weselach są drink bary. moim zdaniem to dużo lepszy pomysł niż np. wiejski stół. ale czy przy drink barze serwować normalnie napoje alkoholowe na stołach weselnych? co o tym myślicie?
kakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 08:39   #2
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez kakti Pokaż wiadomość
ostatnio bardzo modne na weselach są drink bary. moim zdaniem to dużo lepszy pomysł niż np. wiejski stół. ale czy przy drink barze serwować normalnie napoje alkoholowe na stołach weselnych? co o tym myślicie?
Ja u siebie nie miałam barmana ale bardzo mi się to podoba
Byliśmy z mężem na weselu na którym był barman i na stołach stała tylko wódka a barman zajmował się robieniem drinków. Miął bardzo duży wybór alkoholi, i kilka kart z propozycjami (można tez było coś samemu wymyślić). I z tego co zauważyłam to towarzystwo było podzielone na tych, którzy pili tylko wódkę i tych którzy pili tylko drinki Ale barek miał większe powodzenie wśród gości
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 08:55   #3
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Wygląda to pewnie całkiem fajnie. Fakt faktem, że dla gości może być uciążliwe, że na stołach jest tylko wódka - my z TŻtem np. jak byliśmy na weselu, to kombinowaliśmy drinki we własnym zakresie czystej nie mieliśmy ochoty pić.

Poza tym - można trafić barmana z umiejętnościami zabawy we free style'u - i wtedy macie na weselu fajny, niecodzienny pokaz sztuki barmańskiej

Ale z drugiej strony - ile taki drink bar kosztuje? Wyposażenie barku należy do Was? Zapłata za noc dla barmana? Może wyjść drogo...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 09:02   #4
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Ta para u której bylismy zapłaciła 1200 zł - w tym alkohol barmana - czyli nie dopłacali nic więcej.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 09:51   #5
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Moim zdaniem to niezły pomysł. Sama nawet o tym kiedyś myślałam. Ale według mnie oprócz tego 'stoiska' powinno coś stać na stołach, żeby nie zrobiła się jedna wielka kolejka po %%%
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 09:55   #6
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
Ta para u której bylismy zapłaciła 1200 zł - w tym alkohol barmana - czyli nie dopłacali nic więcej.
To rzeczywście nie tak dużo

Jeśli kiedykolwiek stać nas będzie na wesele to 1200zł pewnie dużej różnicy nie zrobi chociaż dla mnie - barmanki z wykształcenia - byłoby to bolesne, że to nie ja stoję za barem chociaż jakiś pokaz ze strony panny młodej pewnie też wyglądałby fajnie

Póki co.... ogólne koszty wesela to dla nas abstrakcja finansowa...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 10:22   #7
molly18
Raczkowanie
 
Avatar molly18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 321
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Ja tez sie zastanawialam nad barmanem lub pokazem barmanskim. Powiedzcie mi tylko, czy jak sie ma takiego barmana, to wodki na stol mniej sie kupuje?
Myslalam tez o tym zeby po prostu kupic po flaszce roznych alkoholi i zeby kazdy sam sobie robil drinki na jakie by mial ochote, czy to z wodka czy z czyms innym. To na pewno tansza wersja. Zobaczymy jeszcze.
molly18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 10:27   #8
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez molly18 Pokaż wiadomość
Ja tez sie zastanawialam nad barmanem lub pokazem barmanskim. Powiedzcie mi tylko, czy jak sie ma takiego barmana, to wodki na stol mniej sie kupuje?
Myslalam tez o tym zeby po prostu kupic po flaszce roznych alkoholi i zeby kazdy sam sobie robil drinki na jakie by mial ochote, czy to z wodka czy z czyms innym. To na pewno tansza wersja. Zobaczymy jeszcze.
czyli ludzie robiliby vodka & cola i gin & tonic hehh
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 10:39   #9
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
czyli ludzie robiliby vodka & cola i gin & tonic hehh
a niekoniecznie
Ostatnio byłam na weselu, na którym był samoobsługowy stół do drinków. Były tam różne alkohole i inne składniki do drinków - w tym owoce i lód. Fajne słomki, parasolki co kto chciał A najważniejsze, że stały kartoniki z przepisami na drinki więc każdy mógł się nieco wykazać. Może nie wychodziły tak wspaniałe jakby były robione przez barmana ale pomysł był na prawdę fajny i cieszył się powodzeniem. Na swoim weselu zamierzamy go skopiować
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 10:50   #10
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
a niekoniecznie
Ostatnio byłam na weselu, na którym był samoobsługowy stół do drinków. Były tam różne alkohole i inne składniki do drinków - w tym owoce i lód. Fajne słomki, parasolki co kto chciał A najważniejsze, że stały kartoniki z przepisami na drinki więc każdy mógł się nieco wykazać. Może nie wychodziły tak wspaniałe jakby były robione przez barmana ale pomysł był na prawdę fajny i cieszył się powodzeniem. Na swoim weselu zamierzamy go skopiować
Dokładnie, pomysł warty skopiowania. To czy będzie barman czy goście sami będą robić drinki, zależy głównie od budżetu. Moim zdaniem obie opcje są super, szczególnie dla Pań które będą mogły podrywać barmana, albo dla facetów którzy będą chcieli popisać się twórczością przed swoimi kobietami
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 10:59   #11
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
a niekoniecznie
Ostatnio byłam na weselu, na którym był samoobsługowy stół do drinków. Były tam różne alkohole i inne składniki do drinków - w tym owoce i lód. Fajne słomki, parasolki co kto chciał A najważniejsze, że stały kartoniki z przepisami na drinki więc każdy mógł się nieco wykazać. Może nie wychodziły tak wspaniałe jakby były robione przez barmana ale pomysł był na prawdę fajny i cieszył się powodzeniem. Na swoim weselu zamierzamy go skopiować
pomysl jak najbardziej mi sie podoba.swietny
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 12:49   #12
Ironiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Londyn ale sercem Edinburgh
Wiadomości: 144
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Ja na swoim weselicho rozważałam dwóch barmanów którzy specjalizują się w pokazach flair i przy okazji są dobrzy w swoim fachu. Z racji tego, że są to moi kumple to wyszło by to w miare tanio. Niestety chłopaki na dzień mojego ślubu mają jakąś impreze dosyc dobrze płatna więc z pomysłu zrezygnowałam.
W sumie z załatwieniem barmana nie miałabym problemu bo połowa moich znajomych ze szkoły średniej dzisiaj jest wykwalifikowanymi barmaniami/barmankami, ale jakoś tak mi przeszło.
Potem doszłam do wniosku że zamówie fontanne alkoholowa 18 litrowa nie jest to drogi interes bo tylko 400zl za dobe wynajecia razem z transportem dokupienie alkoholu do tego to też nie jest problem. Ale TŻtowi się pomysł mniej podobał więc staneło na czystej na stołach, winie, kilku butelkach tequili i ginu no i napojach/sokach do dyspozycji gosci.
__________________
"Wierność psa zależy niekiedy od wytrzymałości smyczy"

Ironiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 21:51   #13
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

ja byłam na kilku weselach, na których był barman - na jednym weselu robił nawet pokaz z ogniem i bardzo fajnie to wyglądało ostatnio na weselu mojej siostry też był barman - ale zaprzyjaźniony znajomy, wiec wziął od młodych tylko 1000 zł, no i musieli dokupić mu napoje i alkohole. dodatkowo na stołach weselnych był pan tadeusz, bo wiadomo, że nie wszyscy goście są amatorami drink baru
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 08:59   #14
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Kurcze, barek to fajny pomysl ale ja sie balam, bo u nas bylo duzo podlotkow i balam sie, by nie dali sobie w czajnik, a inni goscie-balam sie o wybuchowe mieszanki
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 09:10   #15
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

a może macie propozycje jakichś prostych drinków do samodzielnego zrobienia, których przepisy można by ustawić na takim stoliku?
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:53   #16
molly18
Raczkowanie
 
Avatar molly18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 321
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
a niekoniecznie
Ostatnio byłam na weselu, na którym był samoobsługowy stół do drinków. Były tam różne alkohole i inne składniki do drinków - w tym owoce i lód. Fajne słomki, parasolki co kto chciał A najważniejsze, że stały kartoniki z przepisami na drinki więc każdy mógł się nieco wykazać. Może nie wychodziły tak wspaniałe jakby były robione przez barmana ale pomysł był na prawdę fajny i cieszył się powodzeniem. Na swoim weselu zamierzamy go skopiować
No wlasnie o cos takiego mi chodzilo. Poza tym ja np. znam przepisy na moje ulubione drinki, bo przy okazji domowych imprezek czesto takie robimy ze znajomymi.
Wiadomo, ze barman lepszy, ale przy ograniczonym budzecie zastanawiam sie po prostu czy nie bylby to zbedny wydatek przy mozliwosci zrobienia po prostu takiego baru samoobslugowego

Jesli chodzi o proste drinki to wejdz na pierwsza lepsza strone o drinkach, jest ich mnostwo, nazwy tylko wymyslne a to np. tylko wodka z jakims sokiem Poza tym myslalam, zeby nazwy jakies slubno-weselne powymyslac i jakies smieszne. Juz chyba ktos o tym pisal :/ Co o tym myslicie?
molly18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 21:07   #17
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Thumbs down Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Witam.
U nas na weselu byl barman. Ze wzgledu na nasze doswiadczenie zawodowe udalo nam sie wybrac prawdziwego zawodowca. Efekt byl rewelacyjny.
Drinki zadowololy wszystkich.

Polecam.
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:18   #18
kakti
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 135
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez lid-ka Pokaż wiadomość
ja byłam na kilku weselach, na których był barman - na jednym weselu robił nawet pokaz z ogniem i bardzo fajnie to wyglądało ostatnio na weselu mojej siostry też był barman - ale zaprzyjaźniony znajomy, wiec wziął od młodych tylko 1000 zł, no i musieli dokupić mu napoje i alkohole. dodatkowo na stołach weselnych był pan tadeusz, bo wiadomo, że nie wszyscy goście są amatorami drink baru
my też myślimy nas panem tadeuszem - ale to głównie ze względów ekonomicznych, bo taniej nas wyjdzie - jak się kupuje 30 litrów to za każde 10 litrów dostaje sie dodatkowo 0,5 litra trochę to skomplikowane, ale jak już się obczai o co chodzi, to się naprawdę opłaca. no i musimy rodziców jeszcze namówić na tego barmana
kakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 08:39   #19
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Dziewczynki, jeśli któraś może polecić fajnego barmana z okolic świętokrzyskiego badzo prosze namiary na priv.
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014


NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 16:36   #20
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Drink bar to zdecydowanie trafiony pomysł. Niedawno byłam na weselu gdzie państwo młodzi pochodzili z rożnych województw, na dodatkowym stole zaproponowano dania z tychże regionów, a nieco dalej wystawione były butelki z winem, koniakiem i innymi różnymi trunkami. Jeśli ktoś nie chciał pić czystej na weselu to podchodzil i nalewał sobie czego chciał, ogólnie wszystko wyszło bardzo eleganco
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 13:52   #21
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Ostatnio posypały mi się wesela, więc po tych wszystkich imprezach moge wyrazić zdanie z perspektywy gościa. W kwestii "wiejskiego stołu" - o ile chodzi tu o stół z wędlinami domowej roboty, kiszonymi ogórkami itd to wg mnie jest to świetny pomysł. Na wesleach na których byłam i na których taki stół się pojawiał ludzie non stop podchodzili i coś podbierali. Wiadomo - jak się pije trzeba coś przekąsić a dla ludzi którzy na codzien mają dostęp jedynie do "sklepowego" jedzenia domowe wyroby są naprawdę wartościowe. Jeśli chodzi o drink bar to kolejny dobry pomysł. Nie każdy musi mieć ochotę na wódkę lub wino (zazwyczaj to się pojawia na stołach), jakiś drink to myła alternatywa szczególnie dla Pań, które nie zawsze są skore do czystej wódki. Wydaje mi się, że najlepsze rozwiązanie to drink bar (tu różne alkohole i osoba, która będzie umiała przyrządzać odpowiednie drinki, tutaj też wino, nie na stołach, i może być piwo, aczkolwiek z tego co zauważyłam piwo raczej nie cieszy się prawie żadnym powodzeniem na przyjęciach weselnych), oraz wódka na stole, która zawsze neizależnie od towarzystwa i gości schodzi w większej ilości
Takie są moje obserwacje po 7 weselach w ciągu ostatniego pół roku (jeszcze jedno najważniejsze na końcu - brata ).
Pozdrawiam ciepło
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 14:12   #22
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Ja byłam na weselu kuzynki, gdzie vódka była na stołach i dodatkowo barman był. Drinki serwował przeróżne, można było samemu coś mu zaproponować do zaserwowania. Przy tym wszystkim widowiskowo podrzucał shaker'ami. Było ciekawie. Ale goście podzieleni-na tych pijących wymyślne drinki od barmana i na tych pijących czystą vódkę ze stołu
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 11:09   #23
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Ja też uważam że barman na weselu to świetny pomysł. Byłam na takim i zdecydowanie się sprawdziło.
Co do stolika z alkoholami, przepisami na drinki wykonywanymi przez gości weselnych to byłabym sceptycznie nastawiona. Wyobrażam sobie jak wyglądałby taki stolik. Alkohol porozlewany, pomieszany, itp... ogólny burdel.
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 13:41   #24
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Może to i fajny pomysł,ale obawiałabym się że goście zbyt namieszają alkohol i skończy się zbiorowym rzyganiem.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 22:31   #25
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez olenkaa Pokaż wiadomość
Ja też uważam że barman na weselu to świetny pomysł. Byłam na takim i zdecydowanie się sprawdziło.
Co do stolika z alkoholami, przepisami na drinki wykonywanymi przez gości weselnych to byłabym sceptycznie nastawiona. Wyobrażam sobie jak wyglądałby taki stolik. Alkohol porozlewany, pomieszany, itp... ogólny burdel.
Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Może to i fajny pomysł,ale obawiałabym się że goście zbyt namieszają alkohol i skończy się zbiorowym rzyganiem.
dziewczyny nie wiem na jakie Wy wesela chodzicie ale ja byłam i na takich ze stołem do samodzielnego robienia drinków i z barmanem i na żadnym nikt nie rzygał ani nie rozlewał ani w ogóle nic się strasznego nie działo. Tam gdzie był stół to cały czas obsługa sali pilnowała żeby wyglądał elegancko (w końcu za coś biorą kasę).
Na swoim weselu ostatecznie zdecydowaliśmy się na barmana i to był strzał w 10. Po pierwsze udało nam się znaleźć na prawdę świetnego barmana, który przyjechał z własnym barem, plazmą na której wyświetlane były cały czas proponowane drinki, całym sprzętem wliczając w to szkło do drinków. Ponadto przywiózł własne mieszadełka, takie flary tortowe, które wkładał w drinki, owoce, warzywa (), likiery, wermuty itd. My mu dokupiliśmy tylko trochę alkoholi typu whisky, tequila, brandy itd. oraz soki. A za to wszystko wziął na prawdę niedużo pieniędzy (tzn. w stosunku do wkładu własnego - przynajmniej my tak uważamy). Barman na weselu był rozchwytywany, przez niego została nam cała masa wódki bo goście cały czas kursowali z drinkami i ogólnie panował autentyczny szał. Mnie najbardziej rozbroił drink ogórkowy, który dał mi spróbować jeden kolega Marzę teraz tylko o tym, żeby kiedyś ktoś mnie zaprosił na wesele z podobnym barem bo na swoim wiadomo, że nie mogłam się za bardzo nim nacieszyć Także ja mam jak najlepsze doświadczenia i goście też cały czas go wspominają jako absolutny hit wesela. Generalnie polecam
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 13:43   #26
Kasiulka200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Ostatnio bylam na weselu,gdzie faktycznie byl taki barek. Zamiast czystej wodki mozna bylo sobie tam zamowic winko lub drinka. Ja jednak nie chcialabym,zeby na moim weselu byl taki bar. Na kazdym stole bedzie wodka i winko i tyle..Moze jestem zbyt duza tradycjonalistka,ale trudno,,, Pomysl z barem jest dla mnie zbyt nowoczesny
Kasiulka200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 13:52   #27
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

U mnie na stołach też będzie winko,wódka.
Ale oprócz tego będzie też barman,który będzie robił drinki,koktajle bezalkoholowe. Wsród Naszych gości jest wielu amatorów Whisky,więc dla Nas to świetny pomysł,żeby ktoś zajmował się robieniem takich drinków. Natomiast atrakcji typu żonglowanie butelkami nie przewidujemy
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 18:43   #28
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

pytanie do dziewczyn, które miały drink bary na weselu (jakoś mi to dziwnie brzmi), same zakupowałyście alkohole dla barmana? I po ile butelek? jak drogo was to wyniosło? właściciel lokalu gdzie mamy mieć wesele, zaproponował open bar ale wtedy będziemy kupować alkohol do tgeo baru a wiadomo jedna butelka wszystkiego nie wystarczy a cena jaką on nam podał w dodatku za swoją wódkę muszę płacić korkoweehh
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 22:22   #29
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

My na naszym weselu możemy też mieć drink bar. wtedy lokal daje stolik szkło cytrynę i lód a alkohol my kupujemy. Jeszcze się nie zdecydowaliśmy, bo uważamy że to spory wydatek. Tym bardziej że musielibyśmy mieć whisky a wiadomo ile kosztuje a też nie cchcemy jakiejś taniochy. No i barman, żeby takowego mieć trzeba mu zapłacić również jedzenie. To kolejny gość. Kolejnym pomysłem jest lane piwo. Może to i lepszy pomysł.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 23:10   #30
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
pytanie do dziewczyn, które miały drink bary na weselu (jakoś mi to dziwnie brzmi), same zakupowałyście alkohole dla barmana? I po ile butelek? jak drogo was to wyniosło? właściciel lokalu gdzie mamy mieć wesele, zaproponował open bar ale wtedy będziemy kupować alkohol do tgeo baru a wiadomo jedna butelka wszystkiego nie wystarczy a cena jaką on nam podał w dodatku za swoją wódkę muszę płacić korkoweehh
my dostaliśmy taką ofertę od barmana

barman przywozi ze sobą:
- podświetlany bar
- telewizor LCD, na którym wyświetlane jest wirtualne menu koktajli
alkoholowych oraz bezalkoholowych (15 propozycji drinków)
- likiery, syropy oraz wermuty potrzebne do przyrządzenia koktajli
wyświetlanych na TV
- akcesoria barmańskie (blendery, miksery oraz kruszarki do lodu)
- egzotyczne owoce do przygotowania koktajli (świeże maliny,
truskawki, mięta, ananas, pitahaya, karambola itd..) (dodam, że barman przywiózł mi. in. jeszcze świeżą miętę, bazylię, ogórki itd)
Od organizatorów potrzebne jest:
- wódka lub inne alkohole twarde (np. whisky, rum, gin, tequila)
- soki oraz napoje gazowane


na 80 gości mieliśmy ostatecznie dokupić (może się komuś przyda):
10 x 0,7 L wódka
3 x 0,7 L rum jasny (np. Bacardi, Havana Club)
3 x 0,7 L szkocka whisky (np. Johnnie Walker Red Label, Ballantine's, Grant's )
3 x 0,7 L amerykańska whiskey (najlepiej Jack Daniel's)
3 x 0,7 L gin (np. Seagram's, Gordon's)
1 x 0,7 tequila (np. Camino, Sierra)

Napoje bezalkoholowe:
5 L sok pomarańczowy
2 L sok grapefruitowy
3 L sok jabłkowy
5 L sok ananasowy
5 L sok porzeczkowy
6 L Sprite
4 L cola
3 L tonic
4 L woda gazowana



zostało nam z tego z 1,5 butelki whisky, 1 rum i 1 gin. Za alkohole (poza wódką bo wzięliśmy wódkę kupioną wcześniej na stoły) zapłaciliśmy coś między 500 a 600 zł.


Powiem Wam, że ja na bar nie żałuję ani jednej wydanej złotówki bo to była na prawdę rewelacja.
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-10 12:26:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.