Atak trądziku! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-08, 16:04   #1
_dociekliwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7

Atak trądziku!


Bardzo cieszyłam się, że jako nastolatka nie miałam trądziku młodzieńczego. Jednak jak to mówią, co ma wisieć nie utonie.
W wieku 30-stu lat dopadło i mnie. Stosowałam produkty ogólnie dostępne: Garnier, AA Therapy, Bioderma. Nawet te apteczne
jak Pharmaceris czy Tołpa. Moi znajomi i młodsze kuzynostwo stosowali tą ostatnią serię, im pomogło mi nie. Nie wiem
dlaczego, być może ze względu na wiek. Jest to możliwe? Potrzebuje czegoś co będzie skuteczne. Cena nie gra roli.
W sierpniu przyszłego roku biorę ślub i bardzo chciałabym sie tego pozbyć. Wiem, że jest makijaż i photoshop ale jednak
na własnym weselu chcę czuć się komfortowo i nie myśleć o tym czy czasem nie widać jakichś niedoskonałości na mojej
twarzy...Dlatego jeśli ktoś z Was stosował coś co dało efekt proszę o podpowiedź i radę.
_dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 18:36   #2
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Atak trądziku!

Cytat:
Napisane przez _dociekliwa Pokaż wiadomość
Bardzo cieszyłam się, że jako nastolatka nie miałam trądziku młodzieńczego. Jednak jak to mówią, co ma wisieć nie utonie.
W wieku 30-stu lat dopadło i mnie. Stosowałam produkty ogólnie dostępne: Garnier, AA Therapy, Bioderma. Nawet te apteczne
jak Pharmaceris czy Tołpa. Moi znajomi i młodsze kuzynostwo stosowali tą ostatnią serię, im pomogło mi nie. Nie wiem
dlaczego, być może ze względu na wiek. Jest to możliwe? Potrzebuje czegoś co będzie skuteczne. Cena nie gra roli.
W sierpniu przyszłego roku biorę ślub i bardzo chciałabym sie tego pozbyć. Wiem, że jest makijaż i photoshop ale jednak
na własnym weselu chcę czuć się komfortowo i nie myśleć o tym czy czasem nie widać jakichś niedoskonałości na mojej
twarzy...Dlatego jeśli ktoś z Was stosował coś co dało efekt proszę o podpowiedź i radę.
Masz tutaj na forum masę wątków o zwalczaniu trądziku. Wystarczy poszukać
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 19:56   #3
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Atak trądziku!

zbadaj hormony
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 19:32   #4
sinead_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Atak trądziku!

Witam, jak również męczyłam się przez długi czas z trądzikiem. Dermatolodzy, maści, żele, tabletki nic w 100% nie pomagało, wydałam fortunę na wszystkie specyfiki niestety bez rezultatów. Znalazłam gdzieś na jakimś innym forum opinie o kosmetykach tianDe, nie byłam przekonana ale zamówiłam na początku sam żel, zobaczyłam, że efekty są, zamówiłam do tego też lotion i pozbyłam się trądziku. Od tej pory jestem wierna firmie i jej kosmetykom, na szczęście już nie tym na trądzik

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-10 o 09:07 Powód: ukryty link
sinead_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 21:54   #5
_dociekliwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Atak trądziku!

Co to za firma? Nie znam jej, a nie chcę zastosować czegoś co może wywołać odwrotny efekt od zamierzonego....
_dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 09:50   #6
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Atak trądziku!

Cytat:
Napisane przez _dociekliwa Pokaż wiadomość
Co to za firma? Nie znam jej, a nie chcę zastosować czegoś co może wywołać odwrotny efekt od zamierzonego....
To się nazywa reklama. Na Twoim miejscu skoro do tej pory nic takiego nie dolegało poszłabym do dermatologa i endokrynologa. Na szybko i na własną rękę możesz zrobić przegląd tego co masz w domu - odstaw toniki alkoholowe, żele do mycia z sls, kremy matujące i te zawierające olejki komodenne.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.