ILE pijecie :PP ? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Ile piw pijecie na imprezie ???
1 piwo 90 17,24%
2-3 piwa 262 50,19%
4-5 piw 122 23,37%
5-10 piw 45 8,62%
powyzej 10 piw 3 0,57%
Głosujący: 522. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-09, 17:20   #121
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: ILE pijecie :PP ?

zależy od imprezy. czasem nic, a czasem i 4 piwa ale głównie to 2
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 17:26   #122
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: ILE pijecie :PP ?

2-3 piwa. Wiecej nie zmieszcze,ani nie potrzebuje. Z wodka uwazam,bo ppotrafi sciac niepostrzezenie.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 17:31   #123
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Jeśli impreza jest długa i huczna to zdarza się do 5 piw
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 17:59   #124
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Teraz to już praktycznie wcale. Ale za tych 'młodzieńczych czasów" 2-3. Zawsze najbardziej dziwiło mnie to,że pijąc wódkę lub inny alkohol wogóle nie czułam się, ani nie wyglądałam na pijaną - niezależnie od ilości A jedno piwo wystarczało i już byłam gotowa. Ale tamte niegrzeczne czasy minęły
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 18:47   #125
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: ILE pijecie :PP ?

dla mnie tez nie ma opcji do zaznaczenia.
bo nie piję piwa wcale, a jeśli już to łyk na smaka.
wolę winko albo drinka
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 20:07   #126
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Widzę, ze większość dziewczyn w drinkach gustuje Też często pijam (np. w ostatni weekend), ale latem zazwyczaj idą piwka, bo jakoś lepiej miksują się z kiełbaską z grilla i ciężko się robi driny na dworze po ciemku Za to zimą dla rozgrzania wole wieksze procenty
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 21:13   #127
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: ILE pijecie PIWA:PP ?

1-2.Mam skandalicznie słabą głowę.Po 3 piwach już bym nie wstała z kanapy
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 21:56   #128
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: ILE pijecie PIWA:PP ?

ja z reguły po dwa piwa,chociaz i tez po 1 sie zdarza,to w zaleznosci od sytuacji.ale wole jakies drinki albo wino
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 22:24   #129
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: ILE pijecie :PP ?

zaznaczylam 2-3 ale to przy normalnych imprezach, wrecz dlugich. Bardzo wolno pije. Potrafie godzine saczyc piwo. Mam slaba glowe.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 22:33   #130
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: ILE pijecie :PP ?

A mi sie smaki poprzestawiały przy zajściu w pierwsza ciąże i od tamtej pory nic z % nie pije
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 22:38   #131
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Nie piję,bo mi nie smakuje i czuję się potem jak z waty
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 07:07   #132
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
Wlasnie, uzytkowniczko hihi, dla VIPów, to moze tez porzucisz te swoje winska i sie skusisz na prawdziwego polskiego bronxa?
Użytkowniczko evil minded moje wińska, proszę zostaw w spokoju i nie wyzłośliwiaj się, również proszę, dlatego, że piwa nie pijam, bo droga użytkowniczko evil minded proszę sobie wyobrazić, że niektórzy nie piją żadnego piwa z tej prostej przyczyny, że im nie smakuje, no nie lubią i co mają zrobić? Wstydzić się, że piwa nie lubią i milczeć, bo jak głośno powiedzą, że wolą wino, to ich za zadufanych w sobie burżujów, którzy nie maja na co kasy wydawac wezmą? No nieciekawie, nieciekawie.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 07:44   #133
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: ILE pijecie :PP ?

No nie, jak prawdziwe polskie piwo może nie smakować!? Armagiedon...świat mi się zawalił.

Chociaz podobno niezlego syfu i chemii sypia w tych browarach do piw wszelakich typu "Tyskie", "Zywiec", po prezy takiej masowej produkcji nie jest możliwa inna opcja.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 07:45   #134
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
Chociaz podobno niezlego syfu i chemii sypia w tych browarach do piw wszelakich typu "Tyskie", "Zywiec", po prezy takiej masowej produkcji nie jest możliwa inna opcja.
No prawdziwe polskie piwo to to nie jest na pewno...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 07:55   #135
cytryna21
Raczkowanie
 
Avatar cytryna21
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
No nie, jak prawdziwe polskie piwo może nie smakować!? Armagiedon...świat mi się zawalił.
no właśnie...
Troszkę podróżuje po świecie i tych browarów się napróbowało w różnych krajach i muszę stwierdzić że polskie najlepsze nic tego smaku nie przebije.
cytryna21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 08:11   #136
hacel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No prawdziwe polskie piwo to to nie jest na pewno...
a niby jakie? francuskie? Tyskie,czy Zywieckie browary maja dlugoletnia polska tradycje. Pije duzo piwo i tez znam rozne smaki,Tyskie to moje ulubione
hacel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 08:18   #137
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez hacel Pokaż wiadomość
a niby jakie? francuskie? Tyskie,czy Zywieckie browary maja dlugoletnia polska tradycje. Pije duzo piwo i tez znam rozne smaki,Tyskie to moje ulubione
Kiedyś warzenie piwa to była sztuka i wtedy właśnie robiło się to "prawdziwe polskie piwo", a teraz to wygląda juz ciut inaczej i słyszałam od osób, które piwo piją, degustują, no lubią je, że... jakość piwa własnie Żywca czy Tyskiego w ciągu ostatnich kilku lat się zmieniła i nie smakuje już tak dobrze, jak kiedyś smakowało Czy tak rzeczywiście jest nie wiem, ale skoro takie głosy się pojawiają to pewnie coś w tym jest
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 08:42   #138
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Kiedyś warzenie piwa to była sztuka i wtedy właśnie robiło się to "prawdziwe polskie piwo", a teraz to wygląda juz ciut inaczej i słyszałam od osób, które piwo piją, degustują, no lubią je, że... jakość piwa własnie Żywca czy Tyskiego w ciągu ostatnich kilku lat się zmieniła i nie smakuje już tak dobrze, jak kiedyś smakowało Czy tak rzeczywiście jest nie wiem, ale skoro takie głosy się pojawiają to pewnie coś w tym jest
Ja wypiłam w życiu setki żywców i tyskich, i mi smakują Tyskie jest uważane za najlepsze piwo na świecie
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 08:47   #139
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja wypiłam w życiu setki żywców i tyskich, i mi smakują Tyskie jest uważane za najlepsze piwo na świecie
Ja mówie, że osobiście nie wiem, ale kolega, który kiedys, jakies 5-7lat temu właśnie Tyskie uwielbiał teraz go nie pija, bo mówi, że się skiepściło Podobnie o Lechu mówi

Ale może jemu smak się zmienił
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 09:06   #140
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Ciekawe, czy tyskie jest uważane za najlepsze na świecie gdziekolwiek poza krajami, gdzie stosują ten slogan reklamowy

Zresztą, ja nie rozumiem, jak można nie rozumieć, że komuś nie smakuje piwo. Może ja się zacznę zastanawiać jak komuś może nie smakować malibu, bo to takie niepojęte
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 09:07   #141
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: ILE pijecie :PP ?

No cóż, ja nie pijam wódki prawie nigdy, ponieważ jej smak i zapach mnie obrzydza. Wina raczej unikam ponieważ nie mam "ogranicznika" na wino i zawsze ile razy je piję kończy się to zgonem i przykrym samopoczuciem na następny dzień Nie cierpię wszelkich kolorowych alkoholi, szczególnie likierów oraz dżinu. Za to lubię wypić piwko wieczorem wraz z mężulkiem, ja zazwyczaj jednego reds'a góra dwa, on 2-3 inne piwka.

Natomiast na imprezach praktycznie wcale nie piję. Gdy jest to jakaś prywatka w moim domu, to max. 1 piwo, lub 1 słabego drinka, gdy jest to impreza służbowa pozwalam sobie na jednego drinka ok. godz. 22 i tyle. Śluby, wesela znajomych obchodzę bezalkoholowo, najwyżej jednym toastem z kieliszkiem wódki, który "piję" cały wieczór a i tak na koniec okazuje się, że jest go ponad połowa

Nie lubię pić alkoholu gdy jest większe grono osób, jakoś nie mam ochoty by ktoś oglądał mnie pijaną czy podpitą, albo żebym powiedziała/zrobiła coś, czego na trzeźwo nie zrobiłabym nigdy, dlatego unikam takich sytuacji. W samotności też nie pijam Najlepiej czuję się w towarzystwie mojego męża, ewentualnie jakichś innych, bliskich mi osób brata czy coś takiego.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 09:08   #142
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy tyskie jest uważane za najlepsze na świecie gdziekolwiek poza krajami, gdzie stosują ten slogan reklamowy

Zresztą, ja nie rozumiem, jak można nie rozumieć, że komuś nie smakuje piwo. Może ja się zacznę zastanawiać jak komuś może nie smakować malibu, bo to takie niepojęte
lexie weź inny trunek pod uwagę, no nie wiem, tequilę, czy coś, bo malibu to naprawde wiele osób nie lubi
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 09:09   #143
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy tyskie jest uważane za najlepsze na świecie gdziekolwiek poza krajami, gdzie stosują ten slogan reklamowy

Zresztą, ja nie rozumiem, jak można nie rozumieć, że komuś nie smakuje piwo. Może ja się zacznę zastanawiać jak komuś może nie smakować malibu, bo to takie niepojęte
Ale jako jedyne piwo zdobyło nagrodę za najlepsze piwo na świecie, aż dwa razy

To chyba oczywiste, że ludzie lubią rózne alkohole pić, nikt nie jest taki sam, ja akurat jako "smakoszka alkoholu" pijam niemalże wszystko (oprócz tanich winek, piwa z biedronki i starogardzkiej)
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 09:31   #144
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: ILE pijecie :PP ?

O jeżu, starogardzka. Dawno zapomniałam o tym wynalazku. Raz miałam przyjemność. Bimber to delicje przy tym syfie.
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 09:39   #145
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez Foka29 Pokaż wiadomość
O jeżu, starogardzka. Dawno zapomniałam o tym wynalazku. Raz miałam przyjemność. Bimber to delicje przy tym syfie.
Powinni zabronić produkcji tego czegoś. Osobiście po jednej imprezie wylałam do kibla 0,7 tej niby-wódki bo się tego wypić nie dało. Kolega napisał maila do producenta, że powinni to sprzedawać jako płyn do dezynfekcji a nie napój
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 10:11   #146
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Powinni zabronić produkcji tego czegoś. Osobiście po jednej imprezie wylałam do kibla 0,7 tej niby-wódki bo się tego wypić nie dało. Kolega napisał maila do producenta, że powinni to sprzedawać jako płyn do dezynfekcji a nie napój
Śmieszne jest to, że starogardzka kosztuje prawie tyle samo co sobieski czy żubrówka
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 10:32   #147
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Z reguły 2-3 piwa starczą a co do wódki to jest strasznie zdradziecka :/ już się nie raz przekonałam,że mam za słabą głowe na nią a później ogromny kac na zajutrz :P
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:17   #148
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ale naprawdę nigdy???
Od kiedy mam Skarba nie chodzę na dyskoteki, a przy innych okazjach nie zdarzałó mi się pić piw, bo nie znoszę ich smaku
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:39   #149
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja wypiłam w życiu setki żywców i tyskich, i mi smakują Tyskie jest uważane za najlepsze piwo na świecie


Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Użytkowniczko evil minded moje wińska, proszę zostaw w spokoju i nie wyzłośliwiaj się, również proszę, dlatego, że piwa nie pijam, bo droga użytkowniczko evil minded proszę sobie wyobrazić, że niektórzy nie piją żadnego piwa z tej prostej przyczyny, że im nie smakuje, no nie lubią i co mają zrobić? Wstydzić się, że piwa nie lubią i milczeć, bo jak głośno powiedzą, że wolą wino, to ich za zadufanych w sobie burżujów, którzy nie maja na co kasy wydawac wezmą? No nieciekawie, nieciekawie.



wreszcie zdecydowałam się zabrać głos i mogę powiedzieć że popieram hihi w całej rozciągłości. irytuje mnie też ton jaśnie założycielki tematu o dziewczynach które 'męczą jednego drinka całą noc'. cóż, ja (i całe szczęście TŻ też) pijemy dla smaku. paskudztwa typu tyskie staram się omijać szerokim łukiem. miśka84, mówisz o komercyjnych browarach, chemicznym paskudztwie.

'dobre' piwa to moim zdaniem piwka pszeniczne, niefiltrowane. ostatnio wpadliśmy z TŻ na targi żywności w blue city i powiem tak - piwo miodowe które kupiłam na tym stoisku bije wszystko na głowę. no ale jak ktoś wlewa w siebie x browarów to jednak nie wyda 7-10zł na pół litra.

do czego dążę (pomijam tendencyjność i płytkość sondy) - przydałoby się jeszcze pytanie o kulturę picia w polsce... która moim zdaniem raczej nie istnieje. mnie niestety chlanie jednego piwa za drugim kojarzy się w najlepszym przypadku z wielkimi rockowymi spędami, festynami... i tłumem podchmielonych, potencjalnie niebezpiecznych ludzi. plastikowy kubek w łapie jakoś do mnie nie przemawia.

no ale jestem zadufanym w sobie burżujem który pije alkohol dla smaku (do potrawy, albo właśnie po szklaneczce) a nie po to żeby być pijaną... no i wszyscy w polsce piją. oj Miśka, jak Ty mało wiesz o świecie. ja znam osoby które np nie piły do 18 roku życia, później stwiedziły że piwo itp. to paskudztwo i mają podpisane takie deklaracje że w ogóle nie piją. i żyją wyobraź sobie!

tak off-topicując.
dodam jeszcze że TŻ był na praktykach z PW i... mało brakowało a jeden by się utopił, drugi rozwalił o drzewo (całe szczęście tylko samochód skasował) - a to wszystko po ogromnej ilości właśnie piwa. goście po 20 lat a jakby ich ktoś ze smyczy spuścił. i oczywiście profesor też był tak pijany że musieli go odprowadzać. to jest Polska, to jest kult żłopania
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:59   #150
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez Foka29 Pokaż wiadomość
O jeżu, starogardzka. Dawno zapomniałam o tym wynalazku. Raz miałam przyjemność. Bimber to delicje przy tym syfie.
"Starogardzka" to juz jest legendarny trunek i należy mu się szacunek
A jakoś wciaz znajduje koneserów

Wie ktos moze jak wyglada teraz produkcja piwa wlasnie typu "Tyskie"? I gdzie mozna zakupic (ale w jakims powszechnym miejscu) PRAWDZIWE piwo?
Przyznam szczerze, ze w tytuły dla najlepszego piwa na swiecie, jakim niejako jest Tyskie, specjalnie nie wierzę.

No i niestety, jako narod mamy dosc niska kulture picia, a piwo to się przeważnie z Ferdkiem Kiepskim kojarzy.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.