Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-12, 21:09   #2131
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witam
Dolacze sie do Was bo moje wlosy sa ekhm.. okropne..=/
Myje wlosy szamponem Garnier Fructis ale jestem totalnie niezadowolona. Juz go kiedys mialam i bylo tak samo, ale nie wiem czmeu kupilam go znowu.
I tu mam prosbe-czy moglybyscie mi polecic jakies dobry szampon?Nie jakies z gornej polki, nie stac mnie na to. Ale zwyczajne sklepowe.

Odzywka-Timotei Wygladzajaca Pielegnacja
Jedwab Chi

I zastanawiam sie wlasnie nad Kallosem
Moje wlosy sie rozdwajaja okropnie, lamia sie, na koncach sie placza Podcinalam je ponad miesiac temu..

Ten chyba bdzie dla mnie, jak myslice/http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14505
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 21:12   #2132
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Jak zwykle mój skrót myślowy
Co jest lepsze lokówka z nakładką spiralną czy urządzenie wielofunkcyjne z różnymi końcówkami
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 21:32   #2133
Magda_1982
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Tak, ja stosowalam kosmetyki seishin, a dokladnie Genki Box na rekonstrukcje włosów i potwierdzam skuteczność. kupila przez internet bo w salonie jest ten zestaw dosc drogi.
pozdr.
Magda_1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 21:43   #2134
Magda_1982
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ja zastosowalam 3 miesieczna kuracje zestawem GENKI BOX (seishin) i chce wam polecic bo mimo iz nie nalezy do najtanszych to z czystym sumieneim moge powiedziec ze warty swojej ceny. zaplacilam 220zl na sklep.arigato.pl, wiec sporo taniej niz w salonie.
juz mi tak nie wypadaja wlosy a i sa zdecydowanie odzywione, bo czesto dos uzywam prostownicy.
moja siostra tez kupila ten sam zestaw i jest rowniez b. zadowolona.

pozdr.
Magda_1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 23:59   #2135
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

"Justin Timberlake, Kadunia chcę powiedzieć, że olejek RB wcale nie jest do prostownic. On w ogóle nie chroni przed wysoką temperaturą Że do prostownic, to jest napisane na naklejce w języku polskim, natomiast na opakowaniu nie ma słowa o prostownicy i ochronie przed nią. Olejek jeśli go się za dużo użyje, może obciążać włosy. Za to ładnie nabłyszcza i zmiękcza włosy"

oj oj.. nie doczytane wiadomosci ... kto mowil ze olejek jest prostowania wlsow?... przeciez pisalam.. ze wspomaga prostowanie.. a to roznica
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 00:04   #2136
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Magda_1982..."z czystym sumieneim moge powiedziec ze warty swojej ceny. zaplacilam 220zl na sklep.arigato.pl, wiec sporo taniej niz w salonie."
zaplacilam 220zl na sklep.arigato.pl???co zapalcilasna sklep?
a jakie sa ceny w salonach?gdzie znajduja sie salony ,ktore pracuja na tych produktach.. jak tak zachwalasz , to podaj jakies namiary... oprocz adresu sklepu... moze jednak dziewczyny by chcialy jednak skorzystac z uslug fryzjera?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 07:16   #2137
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez _carmen_ Pokaż wiadomość
Hej!!
Widzę, że temat topiku świetnie pasuje do mnie
Od końca sierpnia 2006 roku zaczęłam dbać na poważnie o moje włosy. Wcześniej było to tylko mycie włosów i kładzenie raz na jakiś czas odżywki do włosów
A teraz!! Nie wyobrażam sobie, żebym nie nałożyła sobie czegoś na włosy
Od soboty zaczynam odżywkę i mgiełkę jantar z farmony
O włosy trzeba dbac Ja tez przypominam sobie czasy, kiedy wystarczał mi szampon, a one byly w swietnej kondycji. Ale teraz po myciu obowiazkowo odzywka

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Pokaż wiadomość
A ja polecam szampon i lotion Recept. Naprawdę fajny. Jest specjalny zestaw przeciw wypadaniu włosów, a zawartosc chmielu przyspiesza wzrost.
Swego czasu polowalam na te specyfiki,ale nigdzie nie moglam ich dostac i zrezygnowalam

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Witam
Dolacze sie do Was bo moje wlosy sa ekhm.. okropne..=/
Myje wlosy szamponem Garnier Fructis ale jestem totalnie niezadowolona. Juz go kiedys mialam i bylo tak samo, ale nie wiem czmeu kupilam go znowu.
I tu mam prosbe-czy moglybyscie mi polecic jakies dobry szampon?Nie jakies z gornej polki, nie stac mnie na to. Ale zwyczajne sklepowe.

Odzywka-Timotei Wygladzajaca Pielegnacja
Jedwab Chi

I zastanawiam sie wlasnie nad Kallosem
Moje wlosy sie rozdwajaja okropnie, lamia sie, na koncach sie placza Podcinalam je ponad miesiac temu..

Ten chyba bdzie dla mnie, jak myslice/http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14505
Jak dla mnie najlepszym szamponem drogeryjnym (i moim ogólnym faworytem) jest Ziaja Plantica Ja używam czarnej rzepy bo ma zbawienny wpływ na skórę głowy. Tutaj poczytasz więcej:
http://www.ziaja.com/pl/?a=prks&idCategory=4&idKind=7

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
"Justin Timberlake, Kadunia chcę powiedzieć, że olejek RB wcale nie jest do prostownic. On w ogóle nie chroni przed wysoką temperaturą Że do prostownic, to jest napisane na naklejce w języku polskim, natomiast na opakowaniu nie ma słowa o prostownicy i ochronie przed nią. Olejek jeśli go się za dużo użyje, może obciążać włosy. Za to ładnie nabłyszcza i zmiękcza włosy"

oj oj.. nie doczytane wiadomosci ... kto mowil ze olejek jest prostowania wlsow?... przeciez pisalam.. ze wspomaga prostowanie.. a to roznica
Gago, a czy mogłabyś mi pomóc w wyborze któregoś z tych kosmetyków z Renee Blanche? Używalam dotad olejku nablyszczajacego i bylam bardzo zadowolona, ladnie mi nawilzal, wzmacnial, nablyszczal wlosy i dodawal im objetosci Teraz skonczyl sie i sama nie wiem Czy kupic go ponownie (skoro juz wiem, ze jest dobry) czy sprobowac czegos nowego?
Waham się między tymi:

1. http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...2&cat=0&page=1

2. http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...6&cat=0&page=1

3. http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...0&cat=0&page=1

4. http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...2&cat=0&page=1

5. http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...0&cat=0&page=1
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 07:33   #2138
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja poszukuje jakiejś fajnej lokówki do włosów Od czasu do czasu chce sobie porobić jakieś loki
Co uważacie o vidal sassoon??
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 08:36   #2139
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

noseknosek-dzieki
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 09:05   #2140
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
noseknosek-dzieki
blaque nie ma za co a co do kallosa to myślę, że placenta będzie dla Ciebie najlepsza
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 09:49   #2141
Zuzick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 34
GG do Zuzick
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a ja mam pytanko do tych z Was, ktore uzywaly lub uzywaja nafty kosmetycznej do włosow, a mianowicie: uzylam pierwszy raz dzis i nie wiem czy powinnam juz widziec jakis efekt? czytalam ze wlosy powinny byc lsniace i ladnie sie ukladac, a u mnie jest odwrotnie, sa spuszone i matowe... a moze efekt zobacze dopiero po kilku nastepnych myciach?
__________________
>> clovericious <<
Zuzick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 10:30   #2142
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ja używałam nafty Zużyłam dwie butelki To fakt moje włosy były miękkie i lśniące. Jednak z racji tego, że koszmarnie mi się to zmywało (ostatnio nawet skorzystałam z żela pod prysznic) odeszłam od tego Mimo to zamierzam wrócic do niej, ale to jak przetestuję trzy maski do włosów kallos (placenta, mleczna i carota) i kuracji jantar, którą zaczynam od soboty, to tak myslę, że na jesień czy zimę powrócę do nafty
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 11:38   #2143
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ja używam prostownicy codziennie ale tylko na grzywkę - więc moja rada taka, żeby jak się prostuje to jak najmniejsze partie włosów.

Odżywki to Gliss KUR dobre. A teraz dziwadło: mam wrażenie że na włosy pomaga branie kwasu foliowego - chociaż może to mi się tylko tak wydaje bo biorę witamy i dlatego włosy mi sie poprawiły. Ogólnie chyba nie trzeba bardzo sie napinać i kupować jakichś wypaśnych drogich Merzów etc - bardzo dobry jest na przykład VITARAL (polskie witaminy, całkiem porządny zestaw) i do tego skrzyp polny w tabletkach i już
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:19   #2144
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Teraz skrzypovita jest w promocji w rossmanie
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 15:18   #2145
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

scarlettmonroe pokażesz nam swoje włoski? Pliiiiiiiissss
__________________
Odchudzam sie!!!
09.11.07 - 62kg
09.12.07 - ......?
09.01.08 - .....?
09.02.08 - .....?

62kg 61kg 60kg 59kg 58kg 57kg 56kg 55kg 54kg 53kg 52 kg


Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 18:27   #2146
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Aktualnych zdjęć nie mam.Ale mam takie sprzed 2 lat. Pasowałby taki zabytek ?
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 21:16   #2147
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczęta, powtórzę moje pytanie, co sądzicie o produktach vidal sassoon??
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 11:29   #2148
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witajcie dziewczeta
Wczoraj sobie pofarbowałam włosy szamponem na 24 mycia Zaczęłam też nową odżywkę i mgiełkę z jantar
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 11:39   #2149
Aqua2000
Przyczajenie
 
Avatar Aqua2000
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 10
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cześć, mam naprawdę suche włosy które tworzą sianowaty hełm, stosuję odżywkę loreal absolut albo matrix, szampon loreal intense, jedwab, ale nie działa tylko bardziej się prztłuszczją, tylko raz jeden szmpon sprawił że włosy stały sie naprawdę jak marzenie z reklamy były gładkie lejące sie i cudownie błyszczące był to szampon timotei do włosów farbowanych choć ja nie mam farbowanych włosów użyłam przez przypadek bo nie miałam swojego, a z resztą zawsze uważałam że te szmpony sa beznadziejne. Niesety tylko po pierwszym użycu moje włosy były naprawdę IDEALNE potem znów wrociły do swojej sianowatości poprostu już wiecej tak nie zadziałał. Czy ktoż może miał takie same doświadczenia i czy znalazł cos co działa tak ale zawsze po zastosowaniu??

Ostatnio odkryłam odżywkę, która działa na moje włosy lepiej niż Loreal renew C czy power repair jest to glisskur aroma therapy ale nic nie dorówna pirwszemu zastosowaniu timotei
Aqua2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 11:54   #2150
Aqua2000
Przyczajenie
 
Avatar Aqua2000
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 10
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dodam jeszcze, że stosowałam olejek rycynowy, szmpony avene, jajko kurze (przestałam bo podobno tylko jajka wiejskich kur są dobre zwykłe ze sklepu zawierają sierkę, która niszczy włosy) ale bez zadowalających efektów. Obawiam się że nic na nie działa
Aqua2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 12:08   #2151
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

sierkę czy siarkę? bo ta ostatnia przecież pomaga włosom... świadczą o tym choćby całę serie produktów z siarką, jakie można dostać w aptekach
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 12:40   #2152
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Aktualnych zdjęć nie mam.Ale mam takie sprzed 2 lat. Pasowałby taki zabytek ?

__________________
Odchudzam sie!!!
09.11.07 - 62kg
09.12.07 - ......?
09.01.08 - .....?
09.02.08 - .....?

62kg 61kg 60kg 59kg 58kg 57kg 56kg 55kg 54kg 53kg 52 kg


Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 12:45   #2153
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
blaque nie ma za co a co do kallosa to myślę, że placenta będzie dla Ciebie najlepsza
To ja chyba zamowie na allegro
Pytalam sie w aptece, ale pani sie tylko na mnie dziwnie spojrzala..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 12:48   #2154
Aqua2000
Przyczajenie
 
Avatar Aqua2000
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 10
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Chodziło mi o siarkę, a co do tego jajka to jest tak że włosy owszem bardzo potrzebują ale aminokwasów siarkowych, a zanieczyszczeń związkami zawierających siarkę tak powiedział mi in. fryzjer z resztą logicznie patrząc to mamy np. kwas siarkowy i co z tego że zawiera siarkę nikt go na włosy nie zastosuje
Aqua2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 13:15   #2155
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Przedwczoraj przed myciem wlosow nalozylam na 30min oliwe z oliwek zmieszana z olejkiem rycynowym i kilkoma wycisnietymi kapsulkami wit E, mieszanke ladnie wczesniej podgrzalam i po nalozeniu na wlosy nalozylam folie i recznik, ten kompres podgrzewalam jeszcze suszarka do wlosow, potem umylam wlosy w vitamino color z L'oreal i nalozylam na 30min placente z Kallosa, a efekt super Moje wlosy sa z natury suche i pusza mi sie niemilosiernie, tym razem bylo inaczej wlosy byly miekkie, blyszczace i mniej napuszone. Polecam ten zestaw osobom, ktore maja takie suche, puszace sie wlosy
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 13:18   #2156
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

z paru wątkach już o to pytałam, bo nie chce zaśmiecac forum i zakładac nowych, lecz pytam jeszcze raz bo nie dostałam zadowalającej mnie odpowiedzi. Mam przetłuszczające włosy wiec musze je myć je codziennie i robie to zazwyczaj przed samym pojsciem spac. Czy chodzenie z mokrymi włosami spać źle na nie "działa"??
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 13:54   #2157
Aqua2000
Przyczajenie
 
Avatar Aqua2000
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 10
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Odnośnie suszenia włosów,
ja suszę włosy zimnym powietrzem wtedy to nie wpływa negatywnie na moje włosy tak jak suszenie zwykłą suszarką
Aqua2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 15:20   #2158
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dula32 - Ja chodze w mokrych (lekko przeschnietych) spać. Nie mam pojęcia czy źle to działa czy nie. Raz moja ciotka powiedziała mi, że włosy musza w nocy odpoczywać i mają być suche.
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 18:36   #2159
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez dula32 Pokaż wiadomość
z paru wątkach już o to pytałam, bo nie chce zaśmiecac forum i zakładac nowych, lecz pytam jeszcze raz bo nie dostałam zadowalającej mnie odpowiedzi. Mam przetłuszczające włosy wiec musze je myć je codziennie i robie to zazwyczaj przed samym pojsciem spac. Czy chodzenie z mokrymi włosami spać źle na nie "działa"??
Mokre włosy są słabsze, a przez to bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Moja siostra chodzi z mokrymi spać i widzę po jej włosach, że są sianowate przez to. Ja albo czekam aż wyschną zanim się położę, albo myję rano. Teraz jest ciepło, więc może warto wstać trochę wcześniej i umyć z rana? chyba, ze nie zauwazylas nic niepokojącego, może Twoje włosy aż bardzo się nie niszczą przez to
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 19:00   #2160
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Przedwczoraj przed myciem wlosow nalozylam na 30min oliwe z oliwek zmieszana z olejkiem rycynowym i kilkoma wycisnietymi kapsulkami wit E, mieszanke ladnie wczesniej podgrzalam i po nalozeniu na wlosy nalozylam folie i recznik, ten kompres podgrzewalam jeszcze suszarka do wlosow, potem umylam wlosy w vitamino color z L'oreal i nalozylam na 30min placente z Kallosa, a efekt super Moje wlosy sa z natury suche i pusza mi sie niemilosiernie, tym razem bylo inaczej wlosy byly miekkie, blyszczace i mniej napuszone. Polecam ten zestaw osobom, ktore maja takie suche, puszace sie wlosy
oo no to ja wyprobuje ta mieszanke a co do placenty to wlasnie ja trzymam na włoskach
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.