Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-28, 19:43   #631
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

A to się dogadalysmy ważne, że się wyjaśniło nawet nie wiedziałam, że jakieś nowe wchodzą
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 19:45   #632
CatyLolita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Ja mam olejek zarówno TdH i pięknie pachnie i nie muszę już używać nic do nawilżania "po". Teraz kupiłam olejek do masażu, no i wypróbowałam go. Cudnie pachnie, przecudnie. Jest gładki, lekki w użyciu i miły, otulacjący.
CatyLolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 19:46   #633
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A to się dogadalysmy ważne, że się wyjaśniło nawet nie wiedziałam, że jakieś nowe wchodzą
Najważniejsze, że doszłyśmy do ładu i składu Recenzje tych do mycia też mile widziane, z tym, że mnie żele wszelakie schodzą w tempie ekspresowym (podejrzewam, że to TŻ się tak chlapie :brzyda l, że nie wiem, czy jest sens inwestowania w coś powyżej 5 zł (lecę na Ziaji zamiennie z Avonem i styka )
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 19:49   #634
CatyLolita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Wbrew pozorom żel do mycia jest mega wydajny, bo bierzesz nawet niedużo, a na skórze zmienia się w lekki "jogurcik"
CatyLolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 19:50   #635
Annucha
Raczkowanie
 
Avatar Annucha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zamosc
Wiadomości: 264
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Mam pytanie. Czy jest jakiś limit zaproszeń przyjaciółek w sklepie stacjonarnym?Czy np. jak z każdą akcją promocyjną będę kogoś zapraszać, to czy mnie nie wygonią? Mam sporo koleżanek, które bardzo chętnie połasiłyby się na darmowe prezenty
Annucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 08:15   #636
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Annucha Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Czy jest jakiś limit zaproszeń przyjaciółek w sklepie stacjonarnym?Czy np. jak z każdą akcją promocyjną będę kogoś zapraszać, to czy mnie nie wygonią? Mam sporo koleżanek, które bardzo chętnie połasiłyby się na darmowe prezenty
Po to robią takie akcje, żebyśmy kogoś zapraszały, więc na pewno nie wygonią Tyle tylko że np. przy zapraszaniu z książeczki czekowej dostaniemy gratis tylko za jedną przyjaciółkę.
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 13:27   #637
locus
Raczkowanie
 
Avatar locus
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 140
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Hej, mam nadzieje, że nie było jeszcze takiego pytania (jeśli tak, to wybaczcie): w książeczce czekowej są dwa czeki na produkty do twarzy 1+1 gratis. Moje pytanie brzmi czy oferta ta łączy się z ofertą back to school?
locus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 13:48   #638
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez locus Pokaż wiadomość
Hej, mam nadzieje, że nie było jeszcze takiego pytania (jeśli tak, to wybaczcie): w książeczce czekowej są dwa czeki na produkty do twarzy 1+1 gratis. Moje pytanie brzmi czy oferta ta łączy się z ofertą back to school?
Nie wiem, czy w sklepie stacjonarnym jest jakaś oferta back to school - hasło kojarzę jedynie ze strony internetowej. Mimo to promocje nigdy się nie łączą.

Książeczka czekowa dotyczy jedynie sklepu stacjonarnego. Kupując produkty 1+1 za droższy płacisz pełną cenę podstawową (bez względu na to, czy kosmetyk do akurat jest w cenie stałej czy promocyjnej) bez jednego grosza, a za drugi, tańszy, 1 gr, tak że wychodzi cena droższego produktu za oba.
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 14:05   #639
Membroza
Rozeznanie
 
Avatar Membroza
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

W ogóle nie kusi mnie obecna oferta, prezenty są tak słabe (moim zdaniem), że nawet nie chce mi się robić zamówienia. Zaczekam na nową ofertę może coś mi przypasuje.

Dorzucę też swoje 3 grosze na temat olejków pod prysznic. Ja miałam wersję kwiat pomarańczy+migdał (prezent z poprzedniej oferty) i bardzo się z nim polubiłam. Na pewno kupię inne wersje zapachowe, jak będę robić zamówienie i będą w promocji lub nadal będzie działał kod -100zł Olejek jest gęsty, lepki (przypomina mi płynny miód), ale w połączeniu z wodą tworzy delikatną piankę/emulsję. Moja wersja zapachowa bardzo mi się podobała, bo była taka gorzkawa, fajna na lato. Natomiast wydajność raczej średnia, bo zużyłam go w jakieś 10-12 myć, a ja mam dłuuuugo żele. Jednak to może być też kwestia tego, że zużyłam go w domu chłopaka, gdzie woda jest bardzo twarda i myjemy się pod prysznicem. W domu mam wodę bardzo miękką i raczej myję się w wannie, zatem bardziej panuję nad dozowaniem produktu

Ufff, ale się rozpisałam. Mam nadzieję, że komuś to pomoże
__________________

Membroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 14:43   #640
Annucha
Raczkowanie
 
Avatar Annucha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zamosc
Wiadomości: 264
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Membroza Pokaż wiadomość
W ogóle nie kusi mnie obecna oferta, prezenty są tak słabe (moim zdaniem), że nawet nie chce mi się robić zamówienia. Zaczekam na nową ofertę może coś mi przypasuje.

Dorzucę też swoje 3 grosze na temat olejków pod prysznic. Ja miałam wersję kwiat pomarańczy+migdał (prezent z poprzedniej oferty) i bardzo się z nim polubiłam. Na pewno kupię inne wersje zapachowe, jak będę robić zamówienie i będą w promocji lub nadal będzie działał kod -100zł Olejek jest gęsty, lepki (przypomina mi płynny miód), ale w połączeniu z wodą tworzy delikatną piankę/emulsję. Moja wersja zapachowa bardzo mi się podobała, bo była taka gorzkawa, fajna na lato. Natomiast wydajność raczej średnia, bo zużyłam go w jakieś 10-12 myć, a ja mam dłuuuugo żele. Jednak to może być też kwestia tego, że zużyłam go w domu chłopaka, gdzie woda jest bardzo twarda i myjemy się pod prysznicem. W domu mam wodę bardzo miękką i raczej myję się w wannie, zatem bardziej panuję nad dozowaniem produktu

Ufff, ale się rozpisałam. Mam nadzieję, że komuś to pomoże
Kolejna rzecz, którą zapisuję na chciej liste
Annucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 16:31   #641
caeruleus
Raczkowanie
 
Avatar caeruleus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 305
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Zapewne dostałaś maila z kodem BIENVENU (darmowa wysyłka od 79zł) - jest on w ogóle nieopłacalny i nikt z niego nie korzysta a że kody się nie łączą, to albo darmowa wysyłka, albo dowolny produkt za 0zł - Ty wybierasz, z którego kodu skorzystać

W sumie to jeszcze śmieszniej - jak kliknęłam w załączony link to przekierowało mnie na str sklepu z info, że darmowa wysyłka od 109! W polu na kod nic się nie wyświetlało. Liczą, że ktoś się tak napalił, że natychmiast zrobi kolejne zakupy już bez promo?

Krem pod oczy AAG (biały) jak dla mnie dość fajny ale bez spektakularnych efektów typu znikają zasinienia czy coś podobnego.
__________________
Wizażowe odlewki szukają domu
caeruleus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 16:39   #642
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez caeruleus Pokaż wiadomość
W sumie to jeszcze śmieszniej - jak kliknęłam w załączony link to przekierowało mnie na str sklepu z info, że darmowa wysyłka od 109! W polu na kod nic się nie wyświetlało. Liczą, że ktoś się tak napalił, że natychmiast zrobi kolejne zakupy już bez promo?
Ten kod często przychodzi, jak np. zostawisz jakieś produkty w koszyku robiąc symulacje koszyka- wrzucasz i wyrzucasz produkty, a nie złożysz zamówienia. Nie wiem czemu pole z kodem było puste, pewnie trzeba wprowadzić go ręcznie... Ja maile z tym kodem od razu kasuję.
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 18:29   #643
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez greenblueviolet Pokaż wiadomość
Witaj w klubie lubiących Osmanthusa zatem Klasyczna Naturelle rzeczywiście jest zbliżona do Light Blue By Dolce & Gabbana ale moim skromnym zdaniem roszerowa woda toaletowa jest nawet ładniejsza, bo słodsza i bardziej kwiatowo-owocowa A Osmanthus jest piękny, bardzo świeży i z ogonkiem zmysłowości ale nie dla każdego.
Takie zapachy jak klasyczna Naturelle i Naturelle Osmanthus podobają mi się na każdym, bo są delikatne, świeże, nieinwazyjne i raczej nie mam obaw, że mnie od nich zemdli. Mimo iż są lekkie ich trwałość jest bardzo dobra, na mnie obie wersje trzymają się całą dobę. Kojarzą mi się z okresem wiosennym, dzisiaj testując zapachy z próbek odkryłam kolejny podobny do Naturelle, z Avonu Beautiful Butterfly, też owocowo-jaśminowy, ale słabsza moc.
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 19:28   #644
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Czy w Waszych stacjonarkach można kupić miniatury pielęgnacji, perfum?
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 19:46   #645
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Czy w Waszych stacjonarkach można kupić miniatury pielęgnacji, perfum?
To zależy od tego, co sklep akurat ma na stanie. U mnie z perfum były tylko 15 SEBS. Co do kremów i innych - trzeba pytać
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 19:49   #646
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
To zależy od tego, co sklep akurat ma na stanie. U mnie z perfum były tylko 15 SEBS. Co do kremów i innych - trzeba pytać
Pytałam i powiedziała mi ekspedientka, ze nie mają, więc jestem ciekawa jak w innych sklepach
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 20:42   #647
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Jakiś czas temu kupiłam stacjonarnie wodę toaletową o zapachu malinowym. Teraz jej tam nie widzę, na stronie też nie. Czy jej już w ogóle nie będzie?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 21:51   #648
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Jak miło Zapachy z serii Naturelle są przefajne, takie świeże, owocowo-kwiatowe i słodkie zarazem Trwałość dosyć dobra, no ale w końcu to tylko wody toaletowe. Ja i tak nie żałuję sobie ani klasycznej Naturelle, ani Osmanthusa - dużo psikam (na włosach zapach utrzymuje się od rana do wieczora), he he

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Takie zapachy jak klasyczna Naturelle i Naturelle Osmanthus podobają mi się na każdym, bo są delikatne, świeże, nieinwazyjne i raczej nie mam obaw, że mnie od nich zemdli. Mimo iż są lekkie ich trwałość jest bardzo dobra, na mnie obie wersje trzymają się całą dobę. Kojarzą mi się z okresem wiosennym, dzisiaj testując zapachy z próbek odkryłam kolejny podobny do Naturelle, z Avonu Beautiful Butterfly, też owocowo-jaśminowy, ale słabsza moc.


---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Francuzi odświeżyli całą gamę Plaisirs Nature i teraz są takie wersje wód toaletowych: kokos, wanilia, mandarynka & cytryna & cedr oraz kwiat pomaranczy & lawenda & petit grain
Mandarynka & cytryna & cedr robi furorę, zapach przypadł do gustu wielu osobom Kokos i wanilia praktycznie bez zmian, słodziaki
W sklepie internetowym są dostępne jak na razie tylko małe buteleczki o pojemności 20 ml:
http://www.yves-rocher.pl/tag/f/10,g...ec,620,kobieta

Miejmy nadzieję, że kiedyś wrzucą też te większe 100 ml.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Takie zapachy jak klasyczna Naturelle i Naturelle Osmanthus podobają mi się na każdym, bo są delikatne, świeże, nieinwazyjne i raczej nie mam obaw, że mnie od nich zemdli. Mimo iż są lekkie ich trwałość jest bardzo dobra, na mnie obie wersje trzymają się całą dobę. Kojarzą mi się z okresem wiosennym, dzisiaj testując zapachy z próbek odkryłam kolejny podobny do Naturelle, z Avonu Beautiful Butterfly, też owocowo-jaśminowy, ale słabsza moc.
[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;64713646]Jakiś czas temu kupiłam stacjonarnie wodę toaletową o zapachu malinowym. Teraz jej tam nie widzę, na stronie też nie. Czy jej już w ogóle nie będzie?[/QUOTE]
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 06:58   #649
CatyLolita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Wody mają zapachy nieziemskie, ale ich trwałość nie jest nawet minimalna, a bardzo szkoda, bo zapachy nie są do porównania z innymi, mimo wszystko warto czekac na większą objętość. Miał ktoś może mandarynkę, cytrynę i cedr, żeby go opisać, bo ja znam tylko lawendę i petitgrain i kokosik
CatyLolita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-30, 07:54   #650
Giwejra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;64713646]Jakiś czas temu kupiłam stacjonarnie wodę toaletową o zapachu malinowym. Teraz jej tam nie widzę, na stronie też nie. Czy jej już w ogóle nie będzie?[/QUOTE]


starej wersji sama malina na pewno nie będzie, może zdecydują się na wprowadzenie malina & mięta pieprzowa (takie są żele pod prysznic w sprzedaży ) ale tego nawet najstarsi Indianie nie wiedzą
Giwejra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 09:24   #651
L0wczyni
Raczkowanie
 
Avatar L0wczyni
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 494
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

"Dziś oferta, która nie zdarza się często: aż trzy promocje! Wybierz, z której z nich skorzystasz lub skorzystaj z każdej po kolei. Wybierzesz rabat czy prezent?" promocje do 4.09

1) KOD : 45PROC
-45 procent na NAJDROŻSZY produkt w koszyku

Promocja obowiązuje przy zamówieniu od 99 zł i nie obejmuje produktów przecenionych, oznaczonych Zielonym punktem, Zestawów dla Ciebie oraz produktów stanowiących Ofertę specjalną. Produkty te nie wliczają się również do wartości zamówienia od której promocja jest aktywna. Oferty promocyjne nie łączą się. Z promocji można skorzystać tylko raz.

2) KOD : GIFT1
prezent: suchy olejek Monoi

Prezent otrzymasz, gdy Twoje zamówienie przekroczy 109 zł. Z promocji można skorzystać tylko raz. Promocje nie łączą się. Promocja nie obejmuje Zestawów dla Ciebie oraz produktów stanowiących Ofertę specjalną.

3) KOD : GIFT2
prezent: edt Monoi de Tahiti

Prezent otrzymasz, gdy Twoje zamówienie przekroczy 129 zł. Z promocji można skorzystać tylko raz. Promocje nie łączą się. Promocja nie obejmuje Zestawów dla Ciebie oraz produktów stanowiących Ofertę specjalną
__________________
L0wczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 10:14   #652
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez L0wczyni Pokaż wiadomość
"Dziś oferta, która nie zdarza się często: aż trzy promocje! Wybierz, z której z nich skorzystasz lub skorzystaj z każdej po kolei. Wybierzesz rabat czy prezent?" promocje do 4.09

1) KOD : 45PROC
-45 procent na NAJDROŻSZY produkt w koszyku

Promocja obowiązuje przy zamówieniu od 99 zł i nie obejmuje produktów przecenionych, oznaczonych Zielonym punktem, Zestawów dla Ciebie oraz produktów stanowiących Ofertę specjalną. Produkty te nie wliczają się również do wartości zamówienia od której promocja jest aktywna. Oferty promocyjne nie łączą się. Z promocji można skorzystać tylko raz.

2) KOD : GIFT1
prezent: suchy olejek Monoi

Prezent otrzymasz, gdy Twoje zamówienie przekroczy 109 zł. Z promocji można skorzystać tylko raz. Promocje nie łączą się. Promocja nie obejmuje Zestawów dla Ciebie oraz produktów stanowiących Ofertę specjalną.

3) KOD : GIFT2
prezent: edt Monoi de Tahiti

Prezent otrzymasz, gdy Twoje zamówienie przekroczy 129 zł. Z promocji można skorzystać tylko raz. Promocje nie łączą się. Promocja nie obejmuje Zestawów dla Ciebie oraz produktów stanowiących Ofertę specjalną
Na początku mi się wydawało, że spoko promocja, a potem doczytałam, że w promo jest są te 3 opcje, ale do wyboru To już mi się nie podoba
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 14:24   #653
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Zapytałam dzisiaj BOK dlaczego przestali mi wysyłać oferty wysyłkowe i dostałam taką odpowiedź :

Uprzejmie informuję, iż na Pani koncie widnieje informacji, iż preferowaną formą składania zamówień jest dział Internetowy, ze względu na to, iż nie skorzystała Pani z wysłanych ofert papierowych zostały one wstrzymane.

Przekazuję jednak informację do odpowiedniego działu z prośba o comiesięczną wysyłkę dla Pani ofert papierowych.


Oczywiście nie składałam żadnej deklaracji co do ulubionej formy zamawiania, a z ofert, które mi wysłali, nie skorzystałam, bo mi się nie opłacały. Co z tego, że na dzień kobiet i urodziny są perfumy, jeśli już takie mam lub nie potrzebuję. Mimo to w ostatnim czasie złożyłam co najmniej dwa zamówienia z wysyłkowej, tylko z innych katalogów. Chyba nieopłacalny ze mnie klient


Dzisiaj przyszła moja paczka z weekendu, dostałam nowe próbki - żel-krem matujący (ten w tubce) i Accord Chic. Od razu otworzyłam chusteczkę i pachną trochę inaczej niż z testera. Brakuje tego kadzidła na początku, nie czuję też pieprzu czy przypraw. Bardzo mocno (na mnie mniej, na chusteczce bardziej) wybija się irys i żywica.

Dzisiaj nie było efektu wow, chyba sobie zamówię z wysyłkowej miniaturę i będę się zastanawiać, czy mi to odpowiada


A przy okazji zapytam - miałyśmy może top coat do paznokci? Rzeczywiście daje efekt żelu? I czy chociaż trochę przedłuża trwałość lakieru?
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 14:33   #654
CatyLolita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

U mnie top coat sie nie sprawdził, a na pewno nie daje efektu zelu athm
CatyLolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 15:11   #655
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Rzeczywiście, nowe wody są nietrwałe, niestety. Najtrwalszy jest kokos oraz wanilia. Tych małych buteleczek o pojemności 20 ml w ogóle nie opłaca się kupować.
Ja mam wersję mandarynka & cytryna & cedr. Zapach jest śliczny, bardzo świeży i przyciągający Ja najbardziej wyczuwam cedr i cytrynę. Trwałość słaba, ale na włosach i ubraniach zapach utrzymuje się trochę dłużej. W ogóle przypomina mi wodę kolońską Niebieski Cedr, która była w sprzedaży parę lat temu (z tej serii, do której należała znana i uwielbiana Zielona Herbata)

Cytat:
Napisane przez CatyLolita Pokaż wiadomość
Wody mają zapachy nieziemskie, ale ich trwałość nie jest nawet minimalna, a bardzo szkoda, bo zapachy nie są do porównania z innymi, mimo wszystko warto czekac na większą objętość. Miał ktoś może mandarynkę, cytrynę i cedr, żeby go opisać, bo ja znam tylko lawendę i petitgrain i kokosik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160409_150035-1-1~2.jpg (75,8 KB, 8 załadowań)
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 15:29   #656
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez greenblueviolet Pokaż wiadomość
Ja mam wersję mandarynka & cytryna & cedr. Zapach jest śliczny, bardzo świeży i przyciągający Ja najbardziej wyczuwam cedr i cytrynę. Trwałość słaba, ale na włosach i ubraniach zapach utrzymuje się trochę dłużej.
Zgadzam się bardzo fajny zapach na wiosnę i lato.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 15:42   #657
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Kupiłam dziś w stacjo suchy olejek Monoi, nie miałam go jeszcze a czytałam tu w wątku, że jesteście z niego zadowolone.. mam nadzieję, że nie pomyliłam z jakimś innym olejkiem
Mini balsamów gratis już nie było u mnie, dostałam mini żel do wyboru, wzięłam mango&kolendra
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 16:04   #658
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Niebieski Cedr - takie moje wspomnienie roszerowe
Znalazłam flakon z resztkami zapachu sprzed kilku lat Bardzo go lubiłam, łapałam w promocji Bambus też był mega fajny no i Zielona Herbata. Wielka szkoda, że zlikwidowali tą serię. Dobrze się sprzedawała na całym świecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160830_162500~2.jpg (123,5 KB, 17 załadowań)
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 16:17   #659
CatyLolita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dziękuję za recenzje
o tak niebieski cedr pachniał cudnie, mega przyjemne wspomnienie
CatyLolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 17:41   #660
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Byłam w końcu w stacjo powachac acord chic. Zapach kojarzy mi się że stara baba, szafa z futrami sprzed dwóch dekad etc. Nie dla mnie.
Zakupiłam w końcu wodę lawende. Miała być mandarynka ale jakoś za bardzo pachniala płynem do naczyń. A lawenda spoko. Trwałość praktycznie żadna, ale taki bajerek na poprawę humoru....
I nawet kartę sobie założyłam. tusz mi kobitka dała od razu, nie muszę robić drugiego podejścia. z próbek dostałam podkład zero default, sensitive vegetal łagodząco nawilzajacy i serum vegetal wygladzajacy zmarchy dzień.

Wypytalam o nowe serum elixir 7.9. Ma być od 5.09 w promo za 75 zł. Od aktualnego różni się podobno tym że można bez kremu je stosować, samo serum.
"Podwójne działanie przeciwzmarszczkowe odbudowa i ochrona przed zanieczyszczeniem. Extra składnik:wyciąg z aphloi.".

Skład nowego _ ten w poprzek. I poprzednie wzdluz


Dziewczyny a kod urodzinowy na mdb do sklepu internetowego ile jest ważny tak naprawdę? W mailu napisali ze tydzień, ale prezenty takie sobie i myślałam że się przeciagnie na nową ofertę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0718.jpg (154,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0719.jpg (134,8 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez GoskaVelPerla
Czas edycji: 2016-08-30 o 17:45
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 21:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.