eskimoski - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-26, 14:09   #781
ksiezycowa_pyza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezycowa_pyza
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 292
Dot.: eskimoski

Co do czyszczenia to na allegro wiem, ze są jakies preparaty. Jeszcze nie wiem jak bede czysciła swoje.
ksiezycowa_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 14:32   #782
gruba84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: eskimoski

hej nie pisałam bo musialam opiekowac sie kociakiem po zabiegu (sprobujcie upilnowac kota zeby nie skakal na wysokie meble hihi)
Ja czyszcze swoje buty preparatem w aerozolu i szczoteczka.

Co do prania w pralce to pierwsze słysze i nie ryzykowałabym .
Mam kozaki levi's ktore sa uszyte z podobnej skory wierzchniej (zamsz-rozowy) jak emu
i po namoczeniu tej skory (tylko w wannie) zamsz zrobil sie twardy i zupelnie inaczej wyglada.
Moja mama powiedziala mi ze od dawna wiadomo ze takich skor nie wolno prac ... buty wygladaja okropnie :/
gruba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 15:17   #783
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: eskimoski

Gruba, a moglabys mi napisac, co to za aerozol?
boje sie, ze juz ich nie doczyszcze
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 15:36   #784
gruba84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: eskimoski

to jest aerozol do skor zamszowych i nubuku (w kazdym sklepie obuwniczym takie maja ) sa do impregnacji przed woda i typowe do czyszczenia. Ja mam taki najtanszy z deichmana (srednio dziala bo jest raczej do zabezpieczania niz czyszczenia) ale u babci czyscilam "czyszczacym" i jest super tylko nie pamietam jakiej firmy niestety wiem ze za okolo 30 zl

chce tez zapytac w sklepie gdzie kupilam emusie (Wrocław) czy nie maja preparatow typowych do emu bo takowe widzialam na stronie emuaustralia.net bo w moim miescie tego nigdzie nie ma

aha na ktorejs stornie tez wyczytalam ze absolutnie nei nalezy stosowac preparatow w kremach i past.

....moze jeszcze jedno takie zakurzenia lekkie to schodza najlepiej rpzez potarcie mieka sucha szmatka lub gumowa szczoteczka do czyszczenia

...
aha trzeba tylko uwazac z tymi psikaczami bo niektore sa barwiace tzn czarne do czarnych butow idt wiec trzeba przeczytac dokladnie co jest w opisie
zem sie rozpisala heh ale to chyba przydatne wskazowki
gruba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 15:41   #785
gruba84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: eskimoski

cos mi sie jeszcze przypomnialo
kolezanka z Warszawy mowila ze w naszej stolicy jest gdzies punkt, w ktorym specjalizuja sie w czyszczeniu takich skór
nie pytałam gdzie bo w Wawie jestem srednio raz w roku a ponoć czyszczenie kosztuje 80 zl wiec wydaje mi sie ze to bardzo duzo jak na taka usługe

a może ktoś wie czy jest coś takiego we Wrocławiu i jeśli tak to ile kosztuje taka przyjemność ?
gruba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 16:06   #786
gruba84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: eskimoski

a to znalazlam na allegro (nie mam tych preparatów więc nie wiem czy są dobre)
http://allegro.pl/show_item.php?item=83493888
http://allegro.pl/show_item.php?item=83493974
gruba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 23:00   #787
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: eskimoski

Gruba, dzieki za info

tyle ze te strony allegro nie chca mi wskoczyc nie wiem dlaczego, generalnie nie mam w tym temacie problemow. no i szkoda, bo chyba bylabym zainteresowana tymi preparatami, tym bardziej ze sprzedawca "siedzi" w butach emu
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-26, 23:48   #788
gruba84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: eskimoski

nie działaja CI moje linki na tej stronie czy w ogole allegro?

jesli tylko linki to wejdz na www.allegro.pl wpisz w wyszukiwarce tylko nazwe "emu" i tam wsrod roznych bucikow beda na pewno te preparaty
gruba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 23:49   #789
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: eskimoski

nie wskakuja mi strony tego konkretnie uzytkownika; normalnie jest wszystko ok. kombinowalam na pare sposobow i ni huhu nie dalo rady
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 09:12   #790
gruba84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: eskimoski

hmm to faktycznie dziwne... mozna by podejrzewac wirusa ale skoro inne strony CI sie otwieraja to tez odpada.

SProbuj moze innnej przegladarki zamiast explorera np mozilla firefox

hmm na tym sie chyba wyczerpuje moja wiedza informatyczna

Proponuje wiec wizyte w kafejce lub u znajomych z mniej zlosliwym kompem lub wizyte w sklepie obuwniczym
gruba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 13:32   #791
gruba84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: eskimoski

UWAGA: na allegro dzieczyna (chyba dziewczyna tak sądzę po nicku) umiescila buty pod nazwa tytułową "oryginalne emu candies" za cene kup teraz 99 zl sa to kozaki zupełnie innej firmy (wymienionej dopioro w tekscie) i nie maja własciwosci EMU

http://allegro.pl/show_item.php?item=83748975

Nie sa to buty na zime i lato poniewaz maja zwykle sztuczne futerko i kosztuja we wrocławiu 40 zl jak również na innych aukcjach sa po 30 zl ( z zaznaczeniem ze sa to buty W STYLU EMU )
wrrr....
gruba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 14:47   #792
gruba84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: eskimoski

hej babiniec znalazlam to na stronie ugg (to buty z tej samej skory co emu i wlasciwie identyczne modele)
jest tu omowienie pielegnacji tych butow ale niestety moj angielski kuleje wiec doczytalam sie ze na pewno nie wolno prac w pralce tylko recznie, nie suszyc na sloncu ani w bezposrednim cieple, przemywac zimna czysta woda i wypychac po przemoknieciu papierem aby nie stracily formy a preparat ktory dostepny jest na ich stronie nie stosowac bezposrednio na buty tylko rozcienczyc z woda... po wyschnieciu szczotkowac szczoteczka do nubuku w jednym kierunku... kto cos wiecej wie niech pisze... buzia

*nie ponosze odpowiedzialnosci za zle przetluamaczenie
Care and Cleaning

In regards to the care and cleaning of UGG® Australia footwear, we would like to set forth the following guidelines for our sheepskin footwear.

DO NOT APPLY CLEANER & CONDITIONER DIRECTLY ONTO SHEEPSKIN FOOTWEAR

* Hand wash only. DO NOT use a washing machine.
* Moisten sheepskin footwear with clean, cold water.
* Dilute Cleaner & Conditioner with ½ water and ½ Cleaner & Conditioner.
* Apply a small amount of diluted Cleaner & Conditioner to a clean wet sponge. DO NOT apply Cleaner & Conditioner directly onto footwear.
* Gently scrub to clean entire area. Sheepskin has a delicate surface, which can be damaged if scrubbed aggressively, or with an undiluted concentration.
* Rinse clean in clean, cold water; lightly stuff with paper to hold shape; allow to dry naturally and slowly. DO NOT dry in direct heat or sunlight.
* Once footwear is dry, lightly brush with a very soft suede/nubuck brush in one direction only.

To help prevent initial staining of sheepskin footwear, we recommend using the Water & Stain Repellent as directed on the bottle prior to wearing.

* Spray the sheepskin surface evenly until it appears wet, but not soaked.
* Let the boots dry naturally for at least 24 hours. DO NOT dry in direct heat or sunlight.
* Lightly brush in one direction with a very soft bristle suede/nubuck brush to raise the nap and natural tracking.
* Please note that when properly used, UGG Australia Water & Stain Repellent with a suede/nubuck brush will help to raise the nap and natural tracking.

Please note that when properly used, UGG™ Australia Water & Stain Repellent and Cleaner & Conditioner will help to prevent and/or remove/reduce stains. Like any fine garment, sheepskin is delicate and not all stains can be prevented or removed.

With proper care and cleaning, you can expect your footwear to last longer, but we in no way guarantee that it will remove all stains nor prevent stains from occurring.
gruba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 00:18   #793
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: eskimoski

Co do zamszu to właśnie dzisiaj kupiłam sobie taką "gumkę" do czyszczenia zamszu Firmy KIWI, za 25 zł (akurat kupiłam w GC). Naprawdę jest fajna Działa ona na zasadzie chyba lekkiego ścierania zamszu kruszy się przy tym. Buty zrobiły się lekko jaśniejsze niż były nawet wtedy, kiedy były nowe Ale może to ta gumka tak barwi ? Nie wiem... Miejmy nadzieję, że zamszu nie ździera
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 01:08   #794
mng
BAN stały
 
Avatar mng
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 59
Dot.: eskimoski

[quote=gruba84]UWAGA: na allegro dzieczyna (chyba dziewczyna tak sądzę po nicku) umiescila buty pod nazwa tytułową "oryginalne emu candies" za cene kup teraz 99 zl sa to kozaki zupełnie innej firmy (wymienionej dopioro w tekscie) i nie maja własciwosci EMU

http://allegro.pl/show_item.php?item=83748975

quote]

dziewczyny! czytajcie ze zrozumieniem, czy to naprawde az takie trudne ?

"originalCandiesEMU" Takie butki sprzedawane sa w colloseum za 54zł. Oryginalne firmy colloseum, a nie emu. Zreszta, jesli ktoras wierzy ze oryginalne butki australijskiej firmy emu kupi za jedyne 99zł, to delikatnie mowiac jest nawina i tyle... i lepiej dla niej zeby na allegro nie zagladala, bo stanowi pewna klientele dla naciagaczy
mng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 02:21   #795
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez gruba84
A i owczem mamy ...

Niestety na stronke trzeba zmniejszyc rozdzielczosc stad ta jakość bylejaka
Super te buty, a ten kolor
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 06:57   #796
ksiezycowa_pyza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezycowa_pyza
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 292
Dot.: eskimoski

Hurra! Mam już swoje Emu!!!
Wczoraj przyszły poczta, są super, cieplutkie (juz testowane), chyba wczoraj z 2 godziny kombinowałam z roznymi strojami, sa naprawdę extra!
Chciałabym jeszcze jakieś kolorowe
Ale zastanawia mnie jedna rzecz. Rozmiar mam 36, i jest napewno dobry, ale noga przy chodzeniu jakos tak mi lekko człapie, tzn pięta, czy to tak u was tez jest? Moze mam za szczypła stope...
Ale co jak co, są extra i pod wieczór wstawię zdjęcie
ksiezycowa_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 09:00   #797
urbi junior
Raczkowanie
 
Avatar urbi junior
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez ksiezycowa_pyza
Hurra! Mam już swoje Emu!!!
Wczoraj przyszły poczta, są super, cieplutkie (juz testowane), chyba wczoraj z 2 godziny kombinowałam z roznymi strojami, sa naprawdę extra!
Chciałabym jeszcze jakieś kolorowe
Ale zastanawia mnie jedna rzecz. Rozmiar mam 36, i jest napewno dobry, ale noga przy chodzeniu jakos tak mi lekko człapie, tzn pięta, czy to tak u was tez jest? Moze mam za szczypła stope...
Ale co jak co, są extra i pod wieczór wstawię zdjęcie
kurcze ja tez wczoraj dolaczylam do was,do grona przyjaciol eskimoskow
tzn nie wiem dokladnie czy moje to eskimoski ale zakochalam sie w nich
sa takie delikatne i etniczne ze musialam je miec
podejrzewam oczywiscie ze cieple nie sa,ale jestem specjalistka od kupowania rzeczy bezuzytecznych ,pieknych a nie przydatnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (27,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (25,9 KB, 69 załadowań)
__________________
I've got soul but I'm not the soldier
urbi junior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 09:28   #798
ksiezycowa_pyza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezycowa_pyza
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 292
Dot.: eskimoski

Fajowe buciki
ksiezycowa_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 09:35   #799
urbi junior
Raczkowanie
 
Avatar urbi junior
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez ksiezycowa_pyza
Fajowe buciki
dziękuję bardzo,a dałam za nie 69 zeta
__________________
I've got soul but I'm not the soldier
urbi junior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 20:38   #800
gruba84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: eskimoski

[QUOTE=mng]
Cytat:
Napisane przez gruba84
UWAGA: na allegro dzieczyna (chyba dziewczyna tak sądzę po nicku) umiescila buty pod nazwa tytułową "oryginalne emu candies" za cene kup teraz 99 zl sa to kozaki zupełnie innej firmy (wymienionej dopioro w tekscie) i nie maja własciwosci EMU

http://allegro.pl/show_item.php?item=83748975

quote]

dziewczyny! czytajcie ze zrozumieniem, czy to naprawde az takie trudne ?

"originalCandiesEMU" Takie butki sprzedawane sa w colloseum za 54zł. Oryginalne firmy colloseum, a nie emu. Zreszta, jesli ktoras wierzy ze oryginalne butki australijskiej firmy emu kupi za jedyne 99zł, to delikatnie mowiac jest nawina i tyle... i lepiej dla niej zeby na allegro nie zagladala, bo stanowi pewna klientele dla naciagaczy
Koleżanko Mng. Jednak coś mi się wydaje, ze to Ty masz probemy z czytaniem ze zrozumieniem. Sprzedający na allegro buty, który wpisuje w nawie EMU jest ewidentnym oszustem. EMU jest nazwą firmy i nie może być używana jako nazwa lub cześć nazwy butów innej firmy. Sprzedający wprowadza w błąd niezorientowane osoby dodając do nazwy swoich butów wyraz EMU wywołując tym samym skojarzenie z butami tejże marki.
Po drugie nieprawdą również jest to, iż buty candies sa przystosowane do noszenia na 4 pory roku, co sugeruje sprzedawca w dalszym opisie.
Wreszcie po trzecie uwazam za nieuczciwe sprzedawanie za 99 zl butow, ktore mozna kupic za połowe niższą cenę.
Nie rozumiem tez twojego podejscia do osob ktore nie sa zorientowane na rynku i nie dosc ze im nie pomagasz to jeszcze krytkujesz pomocne wskazowki.
Forum to jest stworzone do wymienieniania informacji na temat butow tego typu wiec jesli jestes tak obeznana proponuje podzielenie sie wiadomosciami lub przejscie do działow z innymi bardziej byc moze interesujacymi dla Ciebie tematami.
gruba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 20:44   #801
gruba84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: eskimoski

Księzycowa pyzo czekam na fotki!!!!!!!!!!!!!!
Olcia ... dzieki
Urbi Twoje buty mi sie bardzo podobaja chociaż bardziej przywołuja mi na myśl kraje wschodnie, troche jakby upiekszone rosyjskie waloszki a moze troche orientalne klimaty hmmm ... świetne sa.
gruba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 21:14   #802
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez ksiezycowa_pyza
Hurra! Mam już swoje Emu!!!
Wczoraj przyszły poczta, są super, cieplutkie (juz testowane), chyba wczoraj z 2 godziny kombinowałam z roznymi strojami, sa naprawdę extra!
Chciałabym jeszcze jakieś kolorowe
Ale zastanawia mnie jedna rzecz. Rozmiar mam 36, i jest napewno dobry, ale noga przy chodzeniu jakos tak mi lekko człapie, tzn pięta, czy to tak u was tez jest? Moze mam za szczypła stope...
Ale co jak co, są extra i pod wieczór wstawię zdjęcie
Wstawiaj fotki i to juz.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 21:21   #803
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: eskimoski

A ja kupilam te http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83483884
Juz sie nie moge doczekac kiedy do mnie dojda

Wczoraj widzialam dziewczyne w rozowych, wygladaly bosko, tylko pewnie malo praktyczne przez to ze sie szybko brudza.
Widzialam juz 2 osoby w emu we Wrocku
Za to w futrzakach chodzi juz cala masa.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 21:42   #804
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: eskimoski

do butow kupilam jeszcze:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83493747
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83493974
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 12:46   #805
gruba84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: eskimoski

kolezanko Gugo rowniez nie omieszkam prosic Cie o fotki
ten kolor jest bardzo fajny i praktyczny

Edytowane przez gruba84
Czas edycji: 2006-01-30 o 20:55
gruba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 21:03   #806
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: eskimoski

oczywiscie jak tylko dotra to wstwie zdjecia.
Dzisiaj siedzialam on 7 do 21 na uczelni i caly czas myslalam o moich bucikach ktore czekaja w domku i chyba tylko to pozwolilo mi przetrwac a tu nic
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 21:14   #807
urbi junior
Raczkowanie
 
Avatar urbi junior
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: eskimoski

Cytat:
Napisane przez gruba84
Księzycowa pyzo czekam na fotki!!!!!!!!!!!!!!
Olcia ... dzieki
Urbi Twoje buty mi sie bardzo podobaja chociaż bardziej przywołuja mi na myśl kraje wschodnie, troche jakby upiekszone rosyjskie waloszki a moze troche orientalne klimaty hmmm ... świetne sa.
hahah no wlasnie
dzisiaj pierwszy dzień w ogólniaku i wzbudziłam entuzjazm...
wracając autobusem z kolegą powtarzał:"piękne buty,taki folklor,piękne te buty wiesz?fajne masz butki.." (nie wiedziałam że jest aż tak sfiksowany)albojej jakie słodkie buty!"
"oj te buty są takie...takie..."
odpowiadam więc: tak są etniczne,dziękuję lub zamknij się i skasuj bilet
__________________
I've got soul but I'm not the soldier
urbi junior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 21:16   #808
urbi junior
Raczkowanie
 
Avatar urbi junior
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: eskimoski

aha
pytanie do Gugi1:Guga skad Ci przyszedł do głowy ten podpis?
bo wyobraź sobie że ja z moją przyjaciółką mówimy do siebie Guga i jest to tak prywatnie i rozkosznie i nikt nigdy o tym nie słyszał a tu widzę że wyobraźnia równie pokaźna
__________________
I've got soul but I'm not the soldier
urbi junior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 22:05   #809
gruba84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: eskimoski

oj dziewczyny widze ze wszystkie mamy fiola na punkcie butow.
Dzisiaj potraktowalam swoje kozaczki z Ryłko takim bezbarwnym tluszczem do impregnacji (niby do wszytskich skor) i zmienily troche kolorek hehe ale nawet fajnie bo sa bardziej rude, moze uzyskaja poprzedni kolor jak tluszczyk wyschnie.
Co do emusiow musze im znalezc towrzystwo bo tak samiutkie stoja i nie moga sie zaprzyjaznic z obcasowymi kumplami ...
Powiedzialy ze przydaloby sie im towarzystwo takich zielonych przystojniakow albo czarnych... mowia ze czuja sie jako jedyni przedstawiciele gatunku w rodzinnej szafie osamotnione i wyalinowane.
a poniewaz wiem ze moj kochany mezczyzna czesto zaglada co ja tu pisze wiec pozwalam sobie wysunac maly apelik do niego :
NIE POZWOLMY EMUSIOM POPASC W DEPRESJE - podaruj im nowych przyjacioł!!!

heh pozdrawiam wszytskich papa
gruba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 12:58   #810
sonia78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: eskimoski

Gruba swietnie wyszlas na fotce

Myśle ze jak dobrze przekonasz swojego ukochanego to moze cos sie bedzie dalo zalatwic z tymi bucikami. Bo to faktycznie niedobrze zeby stały tak same Twoje emusie Później psycholog dla emusiów bedzie wiecej kosztowal niz druga para do towarzystwa

Pozdrawiam Buziaki
sonia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.