kobieca figurka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-20, 20:45   #1
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332

kobieca figurka


a ja mam takie pytanko:
Czy mozna schudnąć tylko na brzuszku? Chciaąłbym zrzucić aki mały zwałek, jednocześnie jedząć np. lody, by urosła mi pupci, ponieważ uwielbiam takie figury jak Beyonce czy J.Lo

Jak temu zaradzić??
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 12:45   #2
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: kobieca figurka

Nie można schudnąć w wybranym miejscu; chudniesz z całego ciała Aby zrzucić tłuszczyk potrzeba diety i aerobów; aby urosła pupcia potrzeba dodatniego bilansu kalorii Chyba trzeba się na coś zdecydować
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 13:27   #3
Franka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 4
Re: kobieca figurka

Tez bym tak chciala. Mnie tez bardzo podobaja sie takie figury, a niestety mam male wciecie w talii i waskie biodra, za waskie...
Franka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 17:20   #4
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: kobieca figurka

Aby zaznaczyć różnicę między talią a wąskimi jak piszesz biodrami, popracuj nad talią.
Jej wcięcie zdecydowanie poprawia kręcenie zapomnianym już hula-hop (tak, tak) i wszelakie skłony na boczki .
Proporcje klepsydry zyskasz pracując nad mięsniami pupy (wtedy będzie sterczeć jak u murzyńskich tancerek;-0) oraz nad barkami, ramionami.
Kłania się co najmniej pół roku cięzkich trebningów(aeroby plus siłownia) i dieta. Sam aerobik nic nie da.
Powodzenia
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 12:10   #5
Sadi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 27
GG do Sadi
Re: kobieca figurka

Możesz coś więcej napisać o tej diecie, tez bardzo interesuje taka figurka, jakie jeszcze ćwiczenia można wykonywać na "sterczaca" pupcie?? A jakie ćwiczenia na barki i ramiona??

PS. Na czym polegają klepsydry??
Sadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 12:25   #6
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: kobieca figurka

Po kolei: klepsydra to nie jest rodzaj ćwiczenia. Kobitki jak Wy czytacie
Klepsydra to rodzaj zegara piaskowego złożonego z 2 naczyń połaćzonych wąskim kanalikiem . Użyłam tego okreslenia jako porównania do idealnej figury kobiecej( bo takie funkcjonuje w języku potocznym). Naprawdę nigdy takowego nie słyszałaś?
Na sterczącą pupę trzeba zapracować na aerobiku i siłowni.
Wszelkie siady, przysiady, wypady nóg np z obciązeniem, etc Jazda na rowerze też jes ok.
Na ramionka i barki pomki i siłownia ( hantle, sztanga, Zapisz sie do klubu, trener Ci pomoże opracować plan.
Pozdrawiam
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 12:39   #7
Sadi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 27
GG do Sadi
Re: kobieca figurka

No tak słyszałam, sorki chyba sie nie skupiłam

I dziękuje za błyskawiczną odpowiedź
Sadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-29, 15:52   #8
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: kobieca figurka

To sa cwiczenia na "sterczaca pupcie"
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-29, 15:55   #9
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: kobieca figurka

Hula-hop na waska talie?
Naprawde?
Chyba sobie polece kupic
Czy moze byc cos prostszego
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-29, 16:21   #10
Hepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 133
Re: kobieca figurka

Ja też chcę wąską talię .
Wczoraj przekopałam całe mieszkanie i mam! Znazłam go ! Skubany za szafą się czaił .
No, a teraz pytanie praktyczne: jak tym czymś w różowe paski się kręci? Próbuje, próbuje i nic mi z tego nie wychodzi :/. Ojciec się śmieje, matka się śmieje, a pomóc mi nikt nie chce. Dziewczyny jakiś, nie wiem, patent, patencik , wskazóweczka , typu kręć zgodnie z ruchem wskazówek zegara, 1 obrót na sekundę . Proszę
Hepi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 14:12   #11
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: kobieca figurka

Załóż kółko na wysokości talii, zakręć nim rękami w wybranym kierunku, a potem staraj się tak kręcić tyłkiem (nie ruszając nóg i ramion) żeby nie spadło
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-30, 14:40   #12
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: kobieca figurka

Dziewczyny, zastanówcie sie z tą wąską talią. Ja mam 30cm różnicy między pasem a biodrami i straszne problemy z kupnem ubrania (spódnice, sukienki). Jak w tyłku pasuje to w pasie odstaje. Ach, szkoda gadać. Kobieca figurka wcale nie taka fajna!!
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 14:42   #13
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: kobieca figurka

Hehe, do każdego hoola-hop powinni dołączać taką właśnie instrukcję obsługi
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 14:47   #14
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: kobieca figurka

No właśnie!!! Jakiś, za przeproszeniem, idiota wymyslił, że idealna figura to 30 cm mniej w pasie niż w biodrach, a ja ostatnio chciałam kupić spodnie, podałam wymiar w pasie (64 cm), a pan zrobił zdziwioną minę i powiedział, że takich wąskie spodnie nie są produkowane.
Ale ja i tak chciałabym być jeszcze węższa Tylko nie wiem dlaczego od dłuższego czasu moja talia, mimo ćwiczeń wynosi nadal 64 cm... Wiecie, co może być tego powodem?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 14:52   #15
Hepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 133
Re: kobieca figurka

aha !
Dzieki
Hepi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 14:54   #16
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: kobieca figurka

Ja mam 62 cm w talii a w biodrach 82 cm i taka figura wcale nie jest fajna
Vilandra ma racje... wszystko odstaje w pasie.
Czasami mam wrazenie ze jak ide ulicą to widac tylko moje okrągłe biodra i cienką talie...
BLE
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 15:11   #17
Hepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 133
Re: kobieca figurka

Kurcze, to ja jakaś nienormalna czy jak ..? Mi się bardzo podoba taka wąska talia + okrągłe biodra. Też chce ! Choćbym miała do końca życia w paskach łazić .
Idę kręcić .
Hepi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 15:17   #18
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: kobieca figurka

Heh a ja mam 61 w pasie i tesh 82 w biodrach i wcale nie uwazam ze to duza roznica. Ba wolalabym nawet miec wiecej w biodrach nawet tak jak pisala Vilandra 30 cm hehe.
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 16:29   #19
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: kobieca figurka

hmm no tak moze taka figura az tak zle nei wyglada ( ja mam w biodrach 98 a w pasie 74) tak wiem wiem sporo!! ) ale nie o tym chcialam w sumie gdybym byla wyzsza to te wymiary bi mi pasowaly bo mam sterczacy tylek hehe, tak to rodzine zawsze pedaly mojego ojca podrywaly hehe bo mial sterczace posladki no i ja takowe odziedziczylam no i wszystko by bylo oki gdyby nie ta pieprzona moda na wieszaki!!! faktycznei ciezko jest kupic spodnie ktore by nie odstawaly w pasie, jedyne wyjscie ro biodrowki wch apeluje do projektantow mody: zauwacie ze kobietki maja pupcie!!!
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-30, 19:59   #20
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Re: kobieca figurka

Ja mam dokładnie to samo, jak coś przecisnę przez bioderka to w pasie masakra!!!!!!!!
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 20:35   #21
myszka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 10
Re: kobieca figurka

faktycznie pozostaja tylko biodrowki ale juz sie przyzwyczailam , ja mam 62 w pasie i 88 w biodrach i strasznie mi to przeszkadza poniewaz mam 82 w biuscie i czuje sie jak pokraka taka gruszka
pozdrawiam *
myszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 13:47   #22
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Re: kobieca figurka

>MartychaK napisał(a):
>wszystko by bylo oki gdyby nie ta pieprzona moda na wieszaki!!! faktycznei ciezko jest kupic spodnie ktore by nie odstawaly w pasie, jedyne wyjscie ro biodrowki wch apeluje do projektantow mody: zauwacie ze kobietki maja pupcie!!!

Pozwólcie, że Wam wytłumaczę dlaczego macie taki problem z kupnem spodni. Projektanci mody i "wieszaki" nie mają z tym nic wspólnego. Przy szyciu konfencji masowej (czyli takiej jaka trafia do sklepów) obowiązują pewne normy. Szyje się je na model sylwetki gr A (klasycznej, najbardziej popularnej), gdzie róznica między obwodem bioder a tali powinna wynosić 18cm. Różnica między obwodem bioder a biustu nie powinna być większa niż 4 cm.
No niestety, moje Panie, macie nietypowe sylwetki i problem z kupnem ciuszków (ja zresztą też ).
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 13:56   #23
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: kobieca figurka

haima napisał(a)
> Pozwólcie, że Wam wytłumaczę dlaczego macie taki problem z kupnem spodni. Projektanci mody i "wieszaki" nie mają z tym nic wspólnego. Przy szyciu konfencji masowej (czyli takiej jaka trafia do sklepów) obowiązują pewne normy. Szyje się je na model sylwetki gr A (klasycznej, najbardziej popularnej), gdzie róznica między obwodem bioder a tali powinna wynosić 18cm. Różnica między obwodem bioder a biustu nie powinna być większa niż 4 cm.
> No niestety, moje Panie, macie nietypowe sylwetki i problem z kupnem ciuszków (ja zresztą też ).

I to po raz kolejny podkreśla nonsens wyznaczania pewnych ideałów, czyli np. wymiarów 90-60-90. Bo skoro jest tak jak pisze Haima, to osoba o takich wymiarach nie znajdzie dla siebie ubrania w sklepie...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.