Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-28, 17:38   #721
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Zaraz zwariuje ze szczescia,po raz kolejny Kubuś jedząc puszcza sutek i uśmiech za milion dolarow,co za widok ☺dziś jest jak aniołek tak się śmieje i fajnie galuzy/gawozy.

Kamila,kciuki.u nas też upał,masakra.

Eskav,przy pierwszym skoku apetyt mega,karmiłam co 1,5 godz,bo taki wrzask,ze tylko cycek był w stanie pomoc.ogólnie marudny,placzliwy,jakby obojętny.potem z dnia na dzien było lepiej i pojawiły się świadome uśmiechy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 17:58   #722
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Bardzo długo zastanawiałam się między Fischer Price a Bright Stars Ingenuity i wybrałam w końcu to drugie bo ma 6 stopni prędkości bujania a Fischer ma zwykle wibrację...
Pizzowy dzień
Też biorę pod uwagę zakup tego Bright Stars. Wiesz może czy one wszystkie mają limit wagowy 9kg? Nasze chłopaki dość dorodne w końcu

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Ooooo grila też bym zjadła, taka kaszaneczke mmmmm
U nas też wczoraj pizza na obiad była

Wogole to zaczynamy jutro 5ty tydzień i już myślę czy skok będzie odczuwalny. Oby nieeee....bo Laila i bez tego jest niecierpliwa i krzyczaca chociaż od kiedy codziennie na 2 h spacer + kapiel, jest ok byle pogoda dopisywala...
Lubie kaszankę z grila

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
My się dziś roztapiamy. Mój cieplolubny synek popyla na pampku i jest spocony. Ja to już nie wiem jak się chlodzic... 30 stopni w domu :/

Na spacerek nie ma szans.

Trzymajcie kciuki za mnie jutro. Przychodzi serwis do kuchenki i modlę się żeby mi uznali gwarancję.
U nas tez dzisiaj parówa. za kuchenkę.

Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
Zaraz zwariuje ze szczescia,po raz kolejny Kubuś jedząc puszcza sutek i uśmiech za milion dolarow,co za widok ☺dziś jest jak aniołek tak się śmieje i fajnie galuzy/gawozy.


Udało nam się wyskoczyć z małym nad morze na spacer. Chyba morskie powietrze dobrze mu zrobiło bo spał po tym 3h
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 18:01   #723
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Też biorę pod uwagę zakup tego Bright Stars. Wiesz może czy one wszystkie mają limit wagowy 9kg? Nasze chłopaki dość dorodne w końcu



Lubie kaszankę z grila



U nas tez dzisiaj parówa. za kuchenkę.





Udało nam się wyskoczyć z małym nad morze na spacer. Chyba morskie powietrze dobrze mu zrobiło bo spał po tym 3h
Super! Szum morza i świeże powietrze,dzieci wiedzą co dobre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 18:06   #724
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
OLUTKA, który model tego leżaczka Bright Stars wybraliście? Do 9 czy do 11kg?

My dziś robiliśmy grilla na obiad, popiłam Lechem free i jestem pełna Jeszcze na spacer chcemy iść ale czekamy żeby choć trochę się ochłodziło.
Do 11 Boję się, że 9 to już za chwilę będzie bo Staś ma już ładnie ponad 5

Grill, mniam!

My też jeszcze przed spacerem -Stachu śpi i szkoda go budzić...

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Ooooo grila też bym zjadła, taka kaszaneczke mmmmm
U nas też wczoraj pizza na obiad była

Wogole to zaczynamy jutro 5ty tydzień i już myślę czy skok będzie odczuwalny. Oby nieeee....bo Laila i bez tego jest niecierpliwa i krzyczaca chociaż od kiedy codziennie na 2 h spacer + kapiel, jest ok byle pogoda dopisywala...

Zaciskam kciuki za bezobjawowe przejście przez skok

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
My się dziś roztapiamy. Mój cieplolubny synek popyla na pampku i jest spocony. Ja to już nie wiem jak się chlodzic... 30 stopni w domu :/

Na spacerek nie ma szans.

Trzymajcie kciuki za mnie jutro. Przychodzi serwis do kuchenki i modlę się żeby mi uznali gwarancję.

U nas też żar się z nieba lał.

Kciuki zapewnione! Wierzę, że powód jest banalny!

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Ha ha a ja już cieplejsze kocyki wyciągam bo w nocy chłodno. Mala może z raz była w bodach na krótki rękaw... Współczuje wam pogody... U mnie dzis 19 stopni ale słonecznie to już super pogoda trzeba korzystać bo niedługo pora deszczowa przyjdzie

Jak u was objawial sie pierwszy skok rozwojowy??

U nas Młody był bardziej markotny, słabo śpiący w dzień, i tak krzyczący jak nigdy... Purpurowiał na twarzy, zapominał o oddychaniu... W najgorszy, pierwszy wieczór akurat tż-ta nie było, a ja wyłam razem z Młodym...

Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
Zaraz zwariuje ze szczescia,po raz kolejny Kubuś jedząc puszcza sutek i uśmiech za milion dolarow,co za widok dziś jest jak aniołek tak się śmieje i fajnie galuzy/gawozy.

Kamila,kciuki.u nas też upał,masakra.

Eskav,przy pierwszym skoku apetyt mega,karmiłam co 1,5 godz,bo taki wrzask,ze tylko cycek był w stanie pomoc.ogólnie marudny,placzliwy,jakby obojętny.potem z dnia na dzien było lepiej i pojawiły się świadome uśmiechy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Te uśmiechy to magia!!!

Stachu nawet cycka nie chciał łapać, tak potrafił wyć...

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Też biorę pod uwagę zakup tego Bright Stars. Wiesz może czy one wszystkie mają limit wagowy 9kg? Nasze chłopaki dość dorodne w końcu



Lubie kaszankę z grila



U nas tez dzisiaj parówa. za kuchenkę.





Udało nam się wyskoczyć z małym nad morze na spacer. Chyba morskie powietrze dobrze mu zrobiło bo spał po tym 3h

Super, że się udało wyskoczyć nad morze!!


Jest kilka modeli do 11 kg i my właśnie na taki się zdecydowaliśmy. Looknę zaraz czy znajdę z necie tę huśtawkę, którą kupiliśmy

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

http://g-7.pl/mobile/pl/p/Bright-Sta...k-BS-6909-/303

Trzeba kliknąć 'pokaż pełny opis' mi zależało głównie na regulacji prędkości bujania
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 19:36   #725
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Jest kilka modeli do 11 kg i my właśnie na taki się zdecydowaliśmy. Looknę zaraz czy znajdę z necie tę huśtawkę, którą kupiliśmy

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

http://g-7.pl/mobile/pl/p/Bright-Sta...k-BS-6909-/303

Trzeba kliknąć 'pokaż pełny opis' mi zależało głównie na regulacji prędkości bujania
Dziękuję bardzo, właśnie czegoś takiego szukałam
W zamian dzielę się fotką z wypadu nad morze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_23788.jpg (98,7 KB, 16 załadowań)
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 19:45   #726
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

OLUTKA, trochę inna ta huśtawka ale też wygląda nieźle My mamy taką:
https://babynet.pl/bright-starts-hus...85-p-3958.html
I podobnie jak Tobie zależało mi żeby była właśnie do 11kg bo Antonio szybko przybiera. Dziś huśtawka uśpiła mi moje marudzące dziecko

WESOŁA ANIA, kochany Kubuś <3

My już po ponad godzinnym spacerku, Antoś po kąpieli, najedzony i śpi. Kochany synek daje matce odpocząć

Tak piszecie o tych skokach a ja nic o tym nie wiem, kiedy one występują? W jakichś określonych tygodniach życia dziecka?
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 19:49   #727
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Eska, u nas skok trwal bite 2 tyg ryku, marudzenia, wiszenia na cycku całymi dniami. Tyle ile sie naklnelam w powietrze to chyba nigdy. Jeszcze tz wtedy misl nadgodziny i delegacje, byłam praktycznie sama z Patrykiem
Spal tylko na rekach albo na poduszce do karmienia. Okropny u nas byl ten skok... i skonczyl sie z dnia na dzień. 3 ego dnia dopiero uwierzylam ze mlody nie kweka i nie ryczy i ze to już koniec
Dziecko odmienione w 100% kontaktowe, sle usmiechy na prawo i lewo, zostanie sam na dluzej niz 15 sek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-28, 20:06   #728
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo, właśnie czegoś takiego szukałam
W zamian dzielę się fotką z wypadu nad morze

Cudownie! Pozazdrościć!
My dziś na spacerze mieliśmy tę samą pieluszkę

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
OLUTKA, trochę inna ta huśtawka ale też wygląda nieźle My mamy taką:
https://babynet.pl/bright-starts-hus...85-p-3958.html
I podobnie jak Tobie zależało mi żeby była właśnie do 11kg bo Antonio szybko przybiera. Dziś huśtawka uśpiła mi moje marudzące dziecko

WESOŁA ANIA, kochany Kubuś <3

My już po ponad godzinnym spacerku, Antoś po kąpieli, najedzony i śpi. Kochany synek daje matce odpocząć

Tak piszecie o tych skokach a ja nic o tym nie wiem, kiedy one występują? W jakichś określonych tygodniach życia dziecka?

Skoki tu są fajnie opisane:
http://m.mjakmama24.pl/niemowle/rozw...,554_7827.html

A huśtawki jak znalazłam opis Twojej bardzo mało się różnią -obydwie mają 5-cio punktowe pasy, system cichej pracy, regulację prędkości (u mnie 6, u Ciebie 5 trybów), melodyjki (Ty masz bodajże 3 więcej), 3 nastawienia czasowe, są do 11 kg itd -kosmetyczne różnice
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 20:14   #729
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Kosia22 Pokaż wiadomość
Jaki kupiliscie bujaczek? My tez pizza na obiad
Zamontowalismy karuzele na lozeczko i polezala pod nia 15 min zadowolona, dostalismy tez hustawke z fisher price ale stestujemy potem bo musialam uprac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokaa karuzele i hustawke
Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
O ja robicie smaka na pizze😉
Dziś wzięliśmy pierwszy raz Kubę do kościoła,niestety po pół godz był płacz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My za tydzien idziemy pierwszy raz z mlodszym do kosciola a po mszy chcemy zamowic termin chrztu.

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
OLUTKA, trochę inna ta huśtawka ale też wygląda nieźle My mamy taką:
https://babynet.pl/bright-starts-hus...85-p-3958.html
I podobnie jak Tobie zależało mi żeby była właśnie do 11kg bo Antonio szybko przybiera. Dziś huśtawka uśpiła mi moje marudzące dziecko

WESOŁA ANIA, kochany Kubuś <3

My już po ponad godzinnym spacerku, Antoś po kąpieli, najedzony i śpi. Kochany synek daje matce odpocząć

Tak piszecie o tych skokach a ja nic o tym nie wiem, kiedy one występują? W jakichś określonych tygodniach życia dziecka?
Moj na poczatku nie chcial lezec w hustawce a teraz lepiej ona go usypia niz lezaczek.

Od 12 do 20 nas w domu nie bylo. Zajechalismy na kawe do tz siostry, a pozniej popylilismy do Piszu i trafilismy na dzien Piszu i koncert. Maly prawie caly czas spal z przerwamy na karmienie i troche popatrzyl sie co wokol niego sie dzieje. Na koniec poszlismy na spacer nakarmic kaczki i labedzie i na jedzenie. Taki korek byl jak wracalismy to szok. Dobrze, ze skroty znamy .

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 20:31   #730
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Ja nie wiem kiedy się zaczął skok a kiedy skończył ( o ile w ogóle ).
Od jakiegoś czasu po prostu jest marudny, więcej je, mniej śpi i śpi niespokojnie i nie chce pić z butli.
W zamian mam płacz ze łzami i uśmiechy
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 20:43   #731
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Ja tez nie wiem kiedy u naszego byl pierwszy skok. Maly ogolnie jest baardzo spokojny.

Od jutra sprobujemy dawac malemu enfamil premium z zageszczacze. Oby brzuszko go nie bolalo. I jutro idziemy na bioderka i popoludniu do laryngologa prywatnie. Oby bylo wszystko ok. Tz wzial wolne to mi pomoze.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-28, 20:46   #732
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Czekoladowe_Serce okej ale jitro zrobie zdjecie trzymam kciuki za wizyty a do laryngologa czemu?

My dzien 2 ze skokiem, dzis troche pospala w dzien, ale teraz cos wymysla, i tak bylo o niebo lepiej niz wczoraj.

Kamila ze lzami? Noah normalnie juz placze? Bo mojej sie robia tylko troche szkliste oczy a tak to lez nie bylo jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 20:54   #733
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

U nas jak u Kosi, łez jeszcze nie ma. I oby szybko nie było...!
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 21:05   #734
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Ja tez nie wiem kiedy u naszego byl pierwszy skok. Maly ogolnie jest baardzo spokojny.

Od jutra sprobujemy dawac malemu enfamil premium z zageszczacze. Oby brzuszko go nie bolalo. I jutro idziemy na bioderka i popoludniu do laryngologa prywatnie. Oby bylo wszystko ok. Tz wzial wolne to mi pomoze.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kciuki za dobre wieści

U nas są takie mikro łezki. Takie mokre oczka chwytają za serce jak maluszek płacze.
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 21:10   #735
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

U nas juz maly placze ze lzami albo mi sie tylko wydaje.

Do laryngologa z tym kaszlem i niedrozna dziurka od nosa. Wczesniej charczal teraz juz nie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Kciuki za dobre wieści

U nas są takie mikro łezki. Takie mokre oczka chwytają za serce jak maluszek płacze.
O u nas tez.


Dziewczyny dzieki za kciuki

Kupilismy dzis w ccc kapcie starszemu do przedszkola. Jeszcze tylko adidasy i kubek do mycia zebow i bedzie wszystko.

Siostrzenica tz dzis Dawida zaczela smyrac po brodce i zaczal sie smiac

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 21:58   #736
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Tak
Co prawda płacze z łezkami jak już jest totalna histeria ale lezki się pojawiają
To takie okropne
Wolałabym ich nie widywac. Serce pęka.

Mieliśmy ciężki wieczór i coś czuję, że na tym się nie skończy. Szkoda, że nie spalam w dzien.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 22:01   #737
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Kamila maly daje w kosc?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 22:11   #738
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Eska, u nas skok trwal bite 2 tyg ryku, marudzenia, wiszenia na cycku całymi dniami. Tyle ile sie naklnelam w powietrze to chyba nigdy. Jeszcze tz wtedy misl nadgodziny i delegacje, byłam praktycznie sama z Patrykiem
Spal tylko na rekach albo na poduszce do karmienia. Okropny u nas byl ten skok... i skonczyl sie z dnia na dzień. 3 ego dnia dopiero uwierzylam ze mlody nie kweka i nie ryczy i ze to już koniec
Dziecko odmienione w 100% kontaktowe, sle usmiechy na prawo i lewo, zostanie sam na dluzej niz 15 sek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany, nie strasz mnie, nie wytrzymam dwa tygodnie z takim diabelkiemale to co jest po skoku brzmi fajnie marzę o tym żeby Laila pogapila się chwilę na zabawkę i polezala w łóżeczku spokojnie, a nie tylko na moich rękach albo z cyckiem w buzi
Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Cudownie! Pozazdrościć!
My dziś na spacerze mieliśmy tę samą pieluszkę




Skoki tu są fajnie opisane:
http://m.mjakmama24.pl/niemowle/rozw...,554_7827.html

A huśtawki jak znalazłam opis Twojej bardzo mało się różnią -obydwie mają 5-cio punktowe pasy, system cichej pracy, regulację prędkości (u mnie 6, u Ciebie 5 trybów), melodyjki (Ty masz bodajże 3 więcej), 3 nastawienia czasowe, są do 11 kg itd -kosmetyczne różnice
Dziękuję Olutka, zaraz sobie poczytam

U nas relax od 21 zaczynamy wprowadzac tryb " idę spac o 20" wczoraj 20:34 odleciala, dziś o 20 ale się obudziła po dwudziestu minutach i usnela o 21 więc nie jest źle szkodac że w łóżeczku max pol godziny pospi. Za to kocha nasze łóżko...
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 02:39   #739
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Czy powinnam się bać kiedy dziecko nagle śpi częściej niż zwykle i dłużej??

---------- Dopisano o 03:18 ---------- Poprzedni post napisano o 03:06 ----------

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
O rany, nie strasz mnie, nie wytrzymam dwa tygodnie z takim diabelkiemale to co jest po skoku brzmi fajnie marzę o tym żeby Laila pogapila się chwilę na zabawkę i polezala w łóżeczku spokojnie, a nie tylko na moich rękach albo z cyckiem w buzi

Dziękuję Olutka, zaraz sobie poczytam

U nas relax od 21 zaczynamy wprowadzac tryb " idę spac o 20" wczoraj 20:34 odleciala, dziś o 20 ale się obudziła po dwudziestu minutach i usnela o 21 więc nie jest źle szkodac że w łóżeczku max pol godziny pospi. Za to kocha nasze łóżko...
I jak długo Aniołek śpi od tej 20 ?

---------- Dopisano o 03:39 ---------- Poprzedni post napisano o 03:18 ----------

Chyba mamy pospane 😂😂😪
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 02:51   #740
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Kamila, tylko sie cieszyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 03:01   #741
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Arida ciezka noc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 03:41   #742
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Czekoladowe_serce,też jutro,a w zasadzie dziś idziemy na usg bioderek,
Powodzenia o daj znać jak u laryngologa

U nas trochę się poprawiło w nosku,może to zasługa lampki,odpalam na noc taką solną z groty,dziś śpi e łóżeczku na plasko,więc zobaczę jak będzie rano

Kamila,A długo dłużej śp?powinnaś się chyba cieszyc 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 03:47   #743
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Helo
Dżizas jaki gorąc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 03:52   #744
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Kamila, super wieści z tym snem!

Wesoła Ania, Czekoladowe Serce -kciuki za wizyty!
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 05:35   #745
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Teraz to już chyba nie zasnie

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:06 ----------

Znalazłam uspokajacz dla marudy maskotka z pozytywka od sąsiadki
Trzeba ją co chwilkę nakręcić ale i tak jest przeroboska. Malutki bardzo ładnie się wycisza przy niej o ile jeszcze nie ma histerii.

Co ja bym bez tego zrobiła ?
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 05:53   #746
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cześć dziewczyny!

Podczytuję co u Was, ale jakoś ciężko mi znaleźć czas by się odezwać. Bardzo intensywnie ostatnio u nas.

Eskav- u nas też Gabrysia wczoraj poszła spać o 20.00. Co więcej: starsza córeczka również padła tuż po tej godzinie. Z wrażenia nie wiedzieliśmy z mężem co zrobić z wolnym wieczorem

Kamila- nie kombinuj. Ciesz się dłuższym snem i korzystaj póki możesz

Arida- widać, że Patryka nie głodzisz
Słuszna waga. Wierzę, że Twój kręgosłup może to odczuwać.

Czekoladowe_Serce- trzymam kciuki za bioderka i laryngologa.

Kosia- współczuję marudzenia i trzymam kciuki, by jak najszybciej minęło.
Przygotowywania MM też współczuję. Starszą córeczkę karmiłam MM i wiem jakie to czasem mało komfortowe, ale u Ciebie to już prawdziwe szaleństwo. Jak maleństwo reaguje na to, że musi czekać na butlę 7 minut? Tego najbardziej nie mogę sobie wyobrazić.

Od kilku dni również u nas zaczęły się świadome uśmiechy
Rozpływamy się oboje z mężem
Łez jeszcze u niej nie widziałam, ale my dopiero co zaczęliśmy 5-ty tydzień, więc chyba jesteśmy jeszcze przed tym słynnym skokiem.

Upałów na szczęście nie odczuwamy w ogóle. Mamy tak zacienione podwórko, że Gabrysię mogę wystawić w wózku nawet w samo południe (co też robię; Młoda wszystkie drzemki zalicza na dworze i śpi wtedy jak anioł; niech dzieciak korzysta ze świeżego powietrza póki może). W ogóle ogródek przy dwójce małych dzieci jest nie do przeceniania. Gabrysia śpi, a Emilka szaleje w basenie/na trampolinie/ huśtawce/zjeżdżalni/w piaskownicy i korzystamy z lata. Zamiast wakacji pod gruszą mamy wakacje "pod orzechem", bo to właśnie w jego cieniu się chowamy
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 06:12   #747
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Kosia, uwazam ze nocka super, od 23 do 7 jedna pobudka, podjadl i śpi dalej. Tez bym mogla ale juz jestem wyspana
Limonka zazdrooooo tego cienia, my w takie upalne dni nie wychodzimy, tylko rano ale najczęściej sie nie wyrabiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Powodzenia dla wizytujacych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 06:47   #748
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Ja też bym dużo dała za ogródek z kawałkiem cienia. A tak, nie damy rady wyjść rano bo zwykle jest marudzenie a wieczorem już wszyscy padają na cycki :/
Mam nadzieję, że jesień ni będzie bardzo deszczowa ci będę mogła częściej wychodzić na spacery.

Dziewczyny karmiące cyckiem : jak jesienią- zima nakarmić malucha na spacerze? Przecież to można zamarznac jak się tak wywali cycka?
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 07:18   #749
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Kamila, też już o tym myslałam
O ile nie będzie mega zimno we wrześniu to jeszcze damy radę na dworze, najwyzej na bluzkę narzucisz sweterek i rozchylisz, później to już chyba tylk butla zostaje albo idealnie wyliczone spacery, ale to się nie zawsze tak da :/ A zimą to już w ogóle nie wiem :/
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 07:35   #750
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Dobre pytanie
Wydaje mi się, że zimą nasze dzieci będą bardziej przewidywalne np. będą miały już drzemki mniej więcej w stałych porach, więc jak się je nakarmi przed spacerem, to w wózku zasną i będzie po temacie.

Chociaż ja i tak na spacerach nie karmię, bo moja okolica wybitnie temu nie sprzyja. Nie ma żadnych ławeczek itp. Tylko jak jesteśmy na placu zabaw ze starszą córką mogę usiąść jak człowiek i nakarmić, ale zimą z takich rozrywek przecież korzystać nie będziemy.
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 16:09:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.