Seks - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-20, 18:08   #571
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Jula
Ja idę do łózka z facetem wtedy, kiedy mam na to ochote. Nie wyobrażam sobie kilkumiesięcznego oczekiwania na nie wiadomo na co, chyba, ze to bylaby milosc platoniczna
Jula, to nie jest kwestia oczekiwania na niewiadomo co, tylko oczekiwania na taki moment kiedy się będzie chciało to zrobic. moim zdaniem czekanie dla czekania jest głupie. trzeba po prostu tego chcieć i zrobic to wtedy kiedy się jest gotowym. I chyba na tym polega to czekanie, na dojrzeniu do takiej decyzji. Ja poszłam do łóżka z moim pierwszym facetem po prawie roku czasu, ale nie dlatego, że tak wypada, czy że chciałam go sprawdzić. Po prostu nie byłam na to gotowa i tak naprawde nie chciałam tego. I nadszedł taki moment, gdy zachciałam. Tak samo z obecnym TŻ. Mimo, że nie byłam już dziewicą i niby nie powinnam była mieć oporów to po prostu wolałam go najpierw lepiej poznać, oswoić sie z nim. Pamiętam jak same jego pocałunki zwalały mnie z nóg . To było piękne i poszlismy na całość wtedy, gdy już oswoilismy sie z tym, że jesteśmy razem i nie wstydziliśmy sie siebie.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 19:19   #572
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Seks

Shemreolin, ale ja pisalam tylko o sobie, ze nie moglabym czekac. Raz, bo potrzebuje seksu, dwa, bo zzarlaby mnie ciekawosc
Jula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 19:33   #573
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Seks

z tego, co wiem, lekarza obowiazuje tajemnica lekarska - jesli chcesz sie dobrze zabezpieczyc, musisz przelamac swoj wstyd, zadna z rzeczy nie wyjdzie poza gabinet
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 19:39   #574
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks

ja na początku każdego związku uwielbiałam to oczekiwanie, dawkowanie emocji i zblizeń fizycznych , takich jak pieszczoty bez pełnego aktu ....mmm...aż się rozmarzyłam gdy już w końcu doszlo do stosunku byłam zadowolona ale z drugiej strony z nostalgią wspominałam to czekanie na seks
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 19:46   #575
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Aga BJ - ja z rozrzewnieniem wspominam te momenty kiedy mój obecny TŻ dawał mi buziaka w usta na powitanie i pożegnanie, a pode mną uginały sie nogi i chodziłam cała w skowronkach. Zawsze czekałam właśnie na ten moment kiedy on mnie cmoknie. I nawet z tym pierwszym nie przeżywałam aż takich emocji.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 19:54   #576
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks

Shemreolin
taaak, to było coś... chyba wtedy chodziłam bardziej naładowana...wciąż myślałam o cielesnych sprawach, o tym na ile danego dnia sobie pozwolimy... uwielbiałam pocałunki bo w ten sposób wyrażałam swoje pragnienia lepiej niż poprzez zwykły akt seksualny. Dla mnie są one czymś bardziej osobistym niż uprawianie seksu... z wieloma mężczyznami poszłam do łózka , ale nie ze wszystkimi się całowałam.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:04   #577
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Ja mam podobnie... uważam, że pocałunek jest czymś bardziej intymnym niż seks. Zawsze jak całuję to robie to z miłością. Jak jestem zła to owszem, moge zgodzic sie na seks, ale nie chcę się całować.

Podobno tak tez robią prostytutki (bez urazy ), że płaci się im za seks, ale nie można się z nimi całować, bo to jest zarezerwowane dla seksu z uczuciem. Coś w tym chyba jednak jest, że niby pocałunek to nic takiego, ale jednak dla kobiet jest o wiele intymniejszy niż seks.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-20, 20:08   #578
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
nie macie czasem mysli by uwodzic kogoś innego? Mnie czasem tego brakuje, przyznam sie szczerze... Jestem kokietką wielką

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ja mam podobnie... uważam, że pocałunek jest czymś bardziej intymnym niż seks. Zawsze jak całuję to robie to z miłością. Jak jestem zła to owszem, moge zgodzic sie na seks, ale nie chcę się całować.

Podobno tak tez robią prostytutki (bez urazy ), że płaci się im za seks, ale nie można się z nimi całować, bo to jest zarezerwowane dla seksu z uczuciem. Coś w tym chyba jednak jest, że niby pocałunek to nic takiego, ale jednak dla kobiet jest o wiele intymniejszy niż seks.
podpisuję się pod Twoją wypowiedzią
Z kilkoma mężczyznami miałam romans ale nie całowaliśmy się -bo ja tego nie chciałam.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-03 o 23:00 Powód: Post po poscie!!
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:11   #579
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Ale teraz pokrecilyscie!! :-P Bylam tyle z jednym facetem i naprawde ciezko teraz...
Znamy sie dosc dlugo, ale dopiero bylismy na kilku randkach z prawdziwego zdarzenia Po tylu latach absolutnej bliskosci z kims bardzo ciezko teraz tak dozowac te wszystkie pieszczoty! Wiecie o co mi chodzi?
Z moim bylym TŻ pogladzenie po wew stronie uda oznaczalo ze ma na mnie ochote... a moj nowy partner gladzi mnie i jest to tylko krok dalej od pocalunku... a ja jestem taka narwana!

i nie wiem co mam robci by wszystkiego nie zepsuc, bo sila przyzwyczajnia i lampak w glowie zaczynaja sie pieszczoty bedzie seks!

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-03 o 23:03 Powód: Post po poscie!!
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:16   #580
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks

seks to dla mnie coś wspaniałego, uwialbiam wszelkie rozmowy na ten temat. Jestem osobą niezwykle zmysłową -może to wpływ mojego pierwszego faceta który wprowadził mnie w świat seksu w bardzo empiryczny sposób
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:19   #581
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez agabil1
nie macie czasem mysli by uwodzic kogoś innego? Mnie czasem tego brakuje, przyznam sie szczerze... Jestem kokietką wielką
Ech...cos w tym jest. Ale przeciez niewinny flirt jeszcze nikomu nie zaszkodzil, a czasem nawet moze wyjsc na dobre Ale niewinny
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-20, 20:19   #582
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Cytat:
Napisane przez MonisiaPP
i nie wiem co mam robci by wszystkiego nie zepsuc, bo sila przyzwyczajnia i lampak w glowie zaczynaja sie pieszczoty bedzie seks!
może skup się na sobie... dawkuj przyjemności w zależności od tego czego pragniesz

Cytat:
Napisane przez Meariel
Ech...cos w tym jest. Ale przeciez niewinny flirt jeszcze nikomu nie zaszkodzil, a czasem nawet moze wyjsc na dobre Ale niewinny
ale każda z nas ma inne granice jesli chodzi o niewinny
uwielbiam uwodzić... tańcem, spojrzeniem, dotykiem

piszcie bo mam fazę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-03 o 23:05 Powód: Post po poscie!!
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:31   #583
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez agabil1
ale każda z nas ma inne granice jesli chodzi o niewinny
uwielbiam uwodzić... tańcem, spojrzeniem, dotykiem
Rzeczywiscie. U mnie granica "niewinnosci" w flircie konczy sie na spojrzeniach i slowach. Slowa mają wielką moc. Taniec plus wzrok skierowany na kogos innego niz mój ukochany to dla mnie juz troszkę za duzo.
Jesli dotyk, to tylko niewinny niby niechcący, prawie niewyczuwalny, a jednak...

I lubię tez flirtowac z moim osobistym narzeczonym. Po 3 latach uwodzimy się na nowo.



PS: jaką fazę?
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:34   #584
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks

uwielbiam uwodzić, to mój żywioł
teraz po ślubie nie mam jak , kogo...czasem mi tego brakuje,Mąż wydaje się już zdobyty
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:37   #585
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Seks

Tylko Aga ja pragne na calosc.. a nie chce zepsuc tych doznan wolnego poznawania
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:40   #586
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Seks

Shemreolin, Aga BJ A ja myslalam ze jestem nienormalna, ze mam tak samo . Chodzi o te pocalunki... Nie lubie sie calowac kiedy sie kocham...Bo nigdy nie kocham tych osob, to jedynie pociąg fizyczny badz potrzeba seksu... Zawsze mowilam, ze moge sie z kims kochac, ale calowac nie... Wtedy czulam, ze osoby, ktorym to mowie, dziwnie na mnie patrza...A teraz No zaraz dopiero dojde do siebie
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:41   #587
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks

moim zdaniem przed jest o wiele ciekawsze
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:41   #588
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez agabil1
uwielbiam uwodzić, to mój żywioł
teraz po ślubie nie mam jak , kogo...czasem mi tego brakuje,Mąż wydaje się już zdobyty
Ja to nawet jestem zdania, że tzw. "trzeba się wyszaleć" jest ważniejsze w dziedzinie uwodzenia, niz samego seksu (czyli trzeba się w życiu nauwodzić )
Zawsze uwielbiałam bawić się w tzw. kotka i myszkę przed związkiem, przeciągac moment flirtu w nieskonczonosc. Ten czas przed pierwszym pocałunkiem, dotykiem- najcudowniejszy okres.
Jak byłam młodą głupią kozą, to wolałam takie uwodzenie się niż prawdziwy związek. Ten smak oczekiwania, ciekawość połączona z fascynacją, uczucie, że jest się niezdobytym jeszcze owocem i jednoczesnie swiadomosc nieuchronnego połaczenia.

__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:43   #589
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks

mmmmmmm....uwielbiam kokietować, drażnić , zdobywać... nawet teraz po ślubie czasem o tym myślę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-20, 20:43   #590
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Seks

Monisia- a ja wlasnie pragne pokochac kogos, zeby wlasnie zaznac takiego "wolnego zapoznawania" . Wszystko tak powoli, spotkania, romantyczne słowka...Ale seks duzo pozniej... Chcialabym miec partnera, ktory nawet sam by mi powiedzial, ze nie chce tak szybko... Ehhh na dzien dzisiejszy wiem, ze to są marzenia... Nie mam szczescia do "normalnych" facetów, chowaja sie gdzies przede mna Dobra dosyc użalania sie nad sobą, polowa weekendu
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:45   #591
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez capuccino
Shemreolin, Aga BJ A ja myslalam ze jestem nienormalna, ze mam tak samo . Chodzi o te pocalunki... Nie lubie sie calowac kiedy sie kocham...Bo nigdy nie kocham tych osob, to jedynie pociąg fizyczny badz potrzeba seksu... Zawsze mowilam, ze moge sie z kims kochac, ale calowac nie... Wtedy czulam, ze osoby, ktorym to mowie, dziwnie na mnie patrza...A teraz No zaraz dopiero dojde do siebie
Oj to nie takie dziwne. Myslałam raczej, ze powszechne
Ja czułam do siebie nawet obrzydzenie, ilekroć całowałam się z kimś, kto podobał mi się jedynie zewnętrznie, a nie "duchowo". Pocałunek ma bardziej psychiczny niż cielesny wymiar.
Swoisty paradoks- możemy oddać obcej osobie ciało, a nie oddamy mu ust
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:46   #592
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez capuccino
Shemreolin, Aga BJ A ja myslalam ze jestem nienormalna, ze mam tak samo . Chodzi o te pocalunki... Nie lubie sie calowac kiedy sie kocham...Bo nigdy nie kocham tych osob, to jedynie pociąg fizyczny badz potrzeba seksu... Zawsze mowilam, ze moge sie z kims kochac, ale calowac nie... Wtedy czulam, ze osoby, ktorym to mowie, dziwnie na mnie patrza...A teraz No zaraz dopiero dojde do siebie
Ano widzisz... nie jesteś nienormalna

A ja dzisiaj zapytałam mojej babci, jak to jest możliwe, że ktoś mówi, że wie, że to jest ten/ta na całe życie. Bo ja naprawdę nie rozumiem jak można być pewnym, że własnie z tą osobą chce się spędzić resztę życia. Czasami czuje się wredna, że tak nie myślę, ale z drugiej strony przecież na świecie jest tylu mężczyzn, że naprawdę cieżko jest powiedzieć z kim by sie dopasowało najlepiej. Moja babcia powiedziała, że tak sie mówi, jak się ma wzloty... a jak sie ma upadki to sie myśli o rozwodzie
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:47   #593
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks

dokładnie
pocałunki dotykają mojej duszy i serca... seks ciała
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:47   #594
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Seks

Ten moj nowy traktuje mnie jakbym byla ze szkla... Jakby bal sie mnie dotykac hahahaahah a ja sie rzucam jak dzika Tygrysica! Ale na nastepnej randce to zmienie! Chcialabym by z nim bylo wlasnie tak ze najpierw sie poznamy, poza tym chce sie z nim kochac a nie bzykac
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:47   #595
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez agabil1
mmmmmmm....uwielbiam kokietować, drażnić , zdobywać...
Mam identycznie. Niby gest, niby spojrzenie, a widzę, że to NIBY działa tak jak powinno... Robi się atmosfera... Takie drażnienie podniebienia, hmm jak najbardziej.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:49   #596
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks

Majka, to jest the best ten wstęp , początek...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:51   #597
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Seks

Szkoda ze tak krotko trwa i jest wlasciwie nie do powtorzenia.. nie umiem uwodzic stalego partnera na nowo!
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:53   #598
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez MonisiaPP
Szkoda ze tak krotko trwa i jest wlasciwie nie do powtorzenia.. nie umiem uwodzic stalego partnera na nowo!
da się zrobić choć nie ukrywam wolę nowego uwodzić
czasmi mam takie myśli by spotkać kogoś ,uwieść...jestem niegrzeczna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:53   #599
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez agabil1
Majka, to jest the best ten wstęp , początek...
Zawsze wtedy zaczynają mi się tak dziwnie "śmiać" oczy i robią się takie szkliste... i skośne Tak to odczuwam i poniekąd widzę. Bo przeglądam się w cudzych oczetach. Inaczej się nie da, nie umiem.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:53   #600
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Seks

Meariel- no wlasnie...Oddac cialo a nie pocalowac... Powiem ze czuje sie z tym dziwnie... Oddam sie komus, co jest duzo "gorsze" (nie wiem czy ktos zrozumie o co mi chodzi), a pocalowac nie moge... Do tej pory jakos nie ciągnelo mnie do pocałunkow...Moze to wlasnie tak, jak mowisz...Ze to cos bardziej duchowego...i skoro nie kocham kogos, to jest mi to obojętne... A potrzebe seksualna każdy czuje... A nawiązując, ze czulas obrzydzenie calują c sie z kims, do kogo nic nie czulas, to ja wlasnie mam tak po seksie . Chcialabym trafic wreszcie na kogos odpowiedniego... Ale jak odmówic sobie seksu? Czy ktos ma/ mial taki problem? jak skutecznie sie powstrzymac, bo ja nie potrafie
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.