Jaka FRYZURA bêdzie mi pasowaæ ? - w±tek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2005-08-16, 17:30   #301
arachnea88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 11
jaka fryzura? pomó¿cie ;)

Od zawsze mia³am d³ugie br±zowe w³osy, ale kiedys w koncu trzeba to zmienic Jaka fryzure mi doradzacie? Jaki kolor w³osów? moze pasemka?
Moje w³osy sa geste i grube, wygladaja cie¿ko, na prostowanie poswiecam ca³e wieki, gdy schna same sa falowano-krecone, co robic zeby lepiej sie uk³ada³y?
Czekam na rady
arachnea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-16, 17:42   #302
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 4 436
Cool Dot.: jaka fryzura? pomó¿cie ;)

ja proponuje ci myc wlosy wieczorem i dac im samym wyschnac, a prostuj soebi na drugi dzien rano, beda wtedy lepiej wyprostoanie a i zajmie co to mniej czasu, ja tak robie i wlosy sa takie jak chce, a co do kolorow to wrzucam to co znalazlam
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-16, 17:51   #303
arachnea88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: jaka fryzura? pomó¿cie ;)

W³asnie jak zostawiam same do wyschniecia to juz nie uda sie wyprostowac musze suszyc zeby by³y proste i od razu wziasc sie za prostowanie, a fryzurki ca³kiem fajne, dzieki a moze cos bardziej falowane krêcone?
arachnea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-16, 18:42   #304
Filusia88
Zadomowienie
 
Avatar Filusia88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 536
Dot.: jaka fryzura? pomó¿cie ;)

witam nowa Wiazanke
a moze zamiast niszczyc wloski prostownica, podkreslic Twoje fale?
dolaczam kilka propozycji wydaje mi sie, ze ostatnia fryzurka jest wrecz dla Ciebie stworzona
buziak
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 07.jpg (33,8 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (31,6 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 28.jpg (48,8 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 05.jpg (32,7 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 06.jpg (44,5 KB, 25 za³adowañ)
__________________
Basia
17.09.2012
Filusia88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-16, 18:50   #305
arachnea88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: jaka fryzura? pomó¿cie ;)

Hej dziekuje bardzo fajna ta ostatnia fryzurka chyba nawet lepiej czuje sie w falach ale kolor jaki? zostac przy ciemnych czy moze jakies pasemka czy ogólna zmiana koloru? bo mam ochote zaszalec
arachnea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-16, 21:30   #306
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: jaka fryzura? pomó¿cie ;)

podaj swoj typ kolorystyczny bedzie ³atwiej dobrac kolor
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-16, 21:39   #307
arachnea88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: jaka fryzura? pomó¿cie ;)

yhym

Edytowane przez arachnea88
Czas edycji: 2005-11-26 o 00:18
arachnea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2005-08-21, 16:29   #308
marmod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 2
facet - jaka fryzura??

Witam! jestem facetem i jak wiadomo znam sie na modzie tyle co na szminkach otoz mam takie oto pytanie. Chcialbym zmienic fryzure z moich 5mm na cos bardziej inteligentniejszego. Problem w tym ze mam waska twarz i lekko odstajace uszy, nosze rowniez drobne okulary ale one raczej pasuja mi do twarzy . na necie nie znalazlem zadnej twarzy podobnej do swojej wiec jesli ktos moze widzial podobna osobke z dobrze wygladajaca fryzura badz dysponuje jakis zdjeciem to prosze napisac. aha dodam ze jestem jeszcze mlody (24) chetnie poslucham jakis porad. pozdrawiam
marmod jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-21, 17:35   #309
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomo¶ci: 290
Dot.: facet - jaka fryzura??

Mysle ze bez twojej fotki to tu sie nie da nic zalatwic
alex19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-21, 18:28   #310
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: facet - jaka fryzura??

jezeli nie chcesz tu wytawic fotki, a bez niej raczej nie jestesmy Ci pomoc w doborze fryzki, to wyslij mi meila
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-25, 12:31   #311
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 382
z czarnych na br±z

mam czarne wlosy i chccialabym przefarbowac je na braz. boje sie dekoloryzacji a robienie pasemek nie wchodzi w rachubê.czy robila moze ktoras z was odrosty na inny kolor np. ciemny braz? chcialabym wiedziec jak to wyglada.
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 13:11   #312
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 539
Dot.: z czarnych na br±z

ciemny braz wychodzi bardzo ciemny jak czarny wiec poglebisz tylko swoj kolor wiem to z wlasnego doswiadczenia
mania199 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-25, 13:18   #313
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 382
Dot.: z czarnych na br±z

kurcze to ja juz nie wiem co zrobic z tym czarnym, a w tej chwili nie stac mnie na fryzjera, ktory kosztuje 130 zl. dziewczyny pomozcie, juz mam dosc czarnych wlosow
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-25, 13:23   #314
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 2 052
Dot.: z czarnych na br±z

Niestety, bez dekoloryzacji sie nie obejdzie. Farb± farby siê nie rozja¶ni. Zawsze mo¿esz poczekaæ, a¿ w³osy odrosn±... Wiem, ¿e to ma³e pociesznie, ale tak to ju¿ jest z czarnymi farbami.
ewka.mnk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-25, 13:26   #315
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 613
Dot.: z czarnych na br±z

Mo¿e najpierw rozja¶nij w³osy (jakim¶ rozja¶niaczem) a potem pofarbuj na jakis br±zik. Mo¿esz to przecie¿ zrobiæ w domu i nie wyniesie Ciê to za du¿o
zuziunia13 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-25, 13:41   #316
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 382
Dot.: z czarnych na br±z

Cytat:
Napisane przez zuziunia13
Mo¿e najpierw rozja¶nij w³osy (jakim¶ rozja¶niaczem) a potem pofarbuj na jakis br±zik. Mo¿esz to przecie¿ zrobiæ w domu i nie wyniesie Ciê to za du¿o
ale czy nie zniszcze za bardzo wlosow?
mam wlosy do ramion czy starczy jeden rozjasniacz i czy rozjasniacz taki ze sklepu sie nadaje na czarne wlosy, czy nie jest za slaby?
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-25, 13:56   #317
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 613
Dot.: z czarnych na br±z

Ja nigdy nie rozja¶nia³am w³osów ale pewnie jeden rozja¶niacz Ci wystarczy. A poza tym jak rozja¶niacz to rozja¶niacz i na pewno nadaje siê na czarne w³osy. Z reszt± zapytaj w drogerii to Ci na pewno doradz± jakie rozja¶niacze s± najlepiej na czarne w³osy
zuziunia13 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-25, 13:58   #318
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 613
Dot.: z czarnych na br±z

poza tym farbuj±c w³osy nawet mo¿esz je zniszczyæ. Na pewno je troszkê os³abisz ale potem zawsze mo¿esz kupiæ jak±¶ od¿ywkê
zuziunia13 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-25, 14:08   #319
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomo¶ci: 247
Dot.: z czarnych na br±z

Jakis czas temu przefarbowalam wlosy na kolor ciemny braz co sie okazlo wyszedl zamiast brazowego -czarny,rozjasnilam wlosy rozjasniaczem -wyszly rude,wiec na to nalozylam farbe jasny platynowy blond, i mialm znowu ladny kolorek,wszyscy strasza,ze od rozjasniacza wlosy tak strasznie sie niszcza,moga nawet wypasc,moje wlosy praktycznie wogole nie ucierpialy,a wszystkie te zabiegi byly wykonywane w ciagu 1 dnia,poniewaz bylam tak zdesperowana tym czarnym kolorem,ze musialm cos z tym zrobic.
W tej chwili mam pasemka blond,ciemny blond,jasny braz, i nareszcie jestem zadowolona.
Mam wlosy za ³opatki i potrzebne mi byly 2 opakowania rozjasniacza. Pozdrawiam.
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 14:11   #320
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 2 052
Dot.: z czarnych na br±z

Jesli ju¿ zdecydujesz siê rozjasniaæ w domu, to nie kupuj te¿ najsilnieszego rozja¶niacza. W koñcu kolor, który chcesz uzyskac, to br±z, nie blond.
Oczywi¶cie po dekoloryzacji, musisz jeszcze ufarbowac w³osy na wybrany kolor. Taki zabieg napewno nie pozostaje obojetny dla w³osów, tak¿e odpowiedni od¿ywiane jest bardzo wa¿ne + regularne podcinanie koñcówek.
W zesz³ym roku mia³am 2 razu odbarwiane farbowane w³osy (u fryzjera) i nastêpnie farbowane na ¶reni blond + przenikaj±ce pasemka w jasnym br±zie. Wygl±da³o to super, ale skutki tych zabiegów odczu³am dopiero po paru miesi±cach. Na szcze¶cie teraz moje w³osy ju¿ s± w dobrej kondycji.
ewka.mnk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-25, 15:13   #321
benito_mruffkolini
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4 247
Dot.: z czarnych na br±z

ja tez ju¿ nie raz siê wkopa³am z "ciemnymi br±zami" mam za sob± 2 rodzaje powracania do swojego koloru: rozja¶nianie w domq ca³ych w³osów i stopniowe rozja¶nianie u fryca (baleja¿e) i szczerze Ci powiem, ¿e chyba wolê ten pierwszy... fakt, u fryzjera jest przyjemniej i mniej siê w³osy niszcz±, ale powracanie z czarnego do br±zu zajê³o mi 0,5 roku!!! (bo najpierw pasemka wychodzi³y takie rude bardziej, potem blond, do którego moja fryzjerka stopniowo dodawa³a br±zik) a ja wcale taka cierpliwa to nie jestem

je¶li zdecydujesz siê na samodzielne rozja¶nianie to warto zaopatrzyæ siê od razu w dobrej jako¶ci farbê (bo te odbarwione k³aki to rzadko od razu nadaj± siê do pokazania ¶wiatu ) i jakie¶ mocno regeneruj±ce od¿ywki i maski i my¶lê, ¿e wtedy Twoje w³oski nie ucierpi± tak bardzo
benito_mruffkolini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-25, 21:07   #322
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 382
Dot.: z czarnych na br±z

no nic jutro probuje, zobaczymy co to bedzie
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-26, 10:08   #323
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomo¶ci: 122
GG do Sonia1982
Dot.: z czarnych na br±z

Hej dziewczyny
Mam kilka pytan mam nadzieje ze mi pomozecie . Od kilku lat farbuje wloski na kolor czarny i to nie dlatego ze mi sie podoba tylko dlatego ze nie cierpie jak mam brazowe odrosty. Bardzo bym chciala zafarbowac wloski na jakis jasniejszy i zywszy kolor ale nie mam pojecia jak sie pozbyc czarnej farby Kiedys kupilam rozjasniacz do wlosow i rozjasnily mi sie tylko odrosty, byly koloru zoltego a czarna farba zostala dodam ze wygladalam poprostu "slicznie" . Doradzcie mi co mam zrobic zeby sie pozbyc tej czarnej farby BYlam juz u fryzjera ale powiedzili mi ze jezeli sie chce pozbyc czrnego koloru mam poczekaz az mi odrosna moje wloski
Sonia1982 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-26, 10:32   #324
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 382
Dot.: z czarnych na br±z

nic ci sie nie rozjasnily? kurde ja mam zamiar dzis rozjasnic, ale teraz to juz sama nie wiem, bo szkoda je niszczyc jesli nie bedzie efektu. a wlosy mam zdrowe, wiec co robic?
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-26, 10:59   #325
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 2 052
Dot.: z czarnych na br±z

Hmm, jak ja mia³am rozjasniane w³osy, to odrosty wysz³y mi zó³te, a w³osy farbowane mia³y taki marchewkowy kolor (a na to dopiero ¶redni blond by³ nak³adany), ale rozjasni³y siê! Byc mo¿e Sonia mia³a¶ jak±¶ mocn± jasn± farbê, ale nie by³ to preparat do dekoloryzacji?
ewka.mnk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-26, 11:02   #326
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 382
Dot.: z czarnych na br±z

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Hmm, jak ja mia³am rozjasniane w³osy, to odrosty wysz³y mi zó³te, a w³osy farbowane mia³y taki marchewkowy kolor (a na to dopiero ¶redni blond by³ nak³adany), ale rozjasni³y siê! Byc mo¿e Sonia mia³a¶ jak±¶ mocn± jasn± farbê, ale nie by³ to preparat do dekoloryzacji?
ja sie wlasnie zastanawiam jaka farbe kupic, bo jesli mi sie slabo rozjasnia to chyba bede musiala dac ciemny braz. a chcialabym jasny braz. a moze nawet ciemny blond?
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-26, 11:24   #327
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 2 052
Dot.: z czarnych na br±z

Cytat:
Napisane przez _cleooo_
ja sie wlasnie zastanawiam jaka farbe kupic, bo jesli mi sie slabo rozjasnia to chyba bede musiala dac ciemny braz. a chcialabym jasny braz. a moze nawet ciemny blond?
Niestety nie znam siê na "mocy" preparatów do dekoloryzacji do u¿ywania w domu. Ja mia³am odbarwiane u fryzjera. Najpierw wybra³am sobie ostateczny kolor i dopiero wtedy fryzjerka dobra³a mi odpowieni rozjasniacz.
Mo¿e jak bedziesz ju¿ kupowac ten rozja¶niacz, to podkre¶laj w sklepie, ¿e chcesz odbrawiæ farbowane czarne w³osy.
Albo mo¿e zrób tak - rozjasnij w³osy, ale nie kupuj jeszcze farby. Dopiero jak rozja¶nisz, miej kogos w pogotowiu, kto móg³by wyj¶æ w tym momencie do sklepu i kupiæ Ci farbê w odpowiednim kolorze (zrób wcze¶niej wywiad w slepie i napisz listê konkretnych kolorów farb - w zalezno¶ci od uzyskanego koloru podczas odbarwiania). Ja bym chyba tak zrobi³a.
ewka.mnk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-26, 11:28   #328
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 382
Dot.: z czarnych na br±z

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Niestety nie znam siê na "mocy" preparatów do dekoloryzacji do u¿ywania w domu. Ja mia³am odbarwiane u fryzjera. Najpierw wybra³am sobie ostateczny kolor i dopiero wtedy fryzjerka dobra³a mi odpowieni rozjasniacz.
Mo¿e jak bedziesz ju¿ kupowac ten rozja¶niacz, to podkre¶laj w sklepie, ¿e chcesz odbrawiæ farbowane czarne w³osy.
Albo mo¿e zrób tak - rozjasnij w³osy, ale nie kupuj jeszcze farby. Dopiero jak rozja¶nisz, miej kogos w pogotowiu, kto móg³by wyj¶æ w tym momencie do sklepu i kupiæ Ci farbê w odpowiednim kolorze (zrób wcze¶niej wywiad w slepie i napisz listê konkretnych kolorów farb - w zalezno¶ci od uzyskanego koloru podczas odbarwiania). Ja bym chyba tak zrobi³a.
juz myslalam o tym, zobaczymy jak bedzie. dzis rozjasniam, jutro farbuje
mam nadzieje ze nie bede plakala
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-26, 11:36   #329
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 2 052
Dot.: z czarnych na br±z

Cytat:
Napisane przez _cleooo_
juz myslalam o tym, zobaczymy jak bedzie. dzis rozjasniam, jutro farbuje
mam nadzieje ze nie bede plakala
Ok, to powodzenia!
Ja w tym tygodniu 2 razy farbowa³am w³osy, bo mia³am wpadke z rozjasnianiem. Ostatecznie wróci³am do koloru sprzed farbowania.
Jabys chcia³a poczytac, to tu jest ten watek, a w nim gdzies moje posty.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67029
ewka.mnk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2005-08-26, 11:40   #330
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomo¶ci: 122
GG do Sonia1982
Dot.: z czarnych na br±z

Dziewczyny a mozecie mi polecic jakis preperat do dekoloryzacji z konkretnej firmy? Sprobuje jeszcze raz moze tym razem uda mi sie pozbyc czarnego kolorku, marzy mi sie jasny braz . I mozecie mi podac jaki dokladnie ma to byc dekoloryzator chodzi mi o to czy ma to byc jakis mocniejszy czy slabszy i czy nie spala mi sie wloski ?
Sonia1982 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.