Ale Wpadka!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-10, 13:42   #1
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628

Ale Wpadka!!!


Drogie wizażanki zamieszczajcie w tym wątku wszelkie gafy i wpadki dnia codziennego jakie się wam przydażyły,
postanowiłam założyć ten watek aby opisać co mi się przytrafiło 5 minut temu:
Niosąc kawę szefowi nieopatrznie wylałam część na podłogę, na szczęście nie było go w gabinecie. Co tu zrobić pomyślałam i wpadłam na genialny pomysł ze rozmażę ją butem po posadzce i nic nie będzie widać, tak sobie mazałam a tu nagle za moimi plecami pojawił sie boss, a ja nic nie wiedząc mażę dalej, dopiero kiedy się obruciłam i go zobaczyłam stojącego z wywalonymi gałami zajażyłam o co chodzi, szybko podałam mu resztkę tej kawy i wyszłam. Ale mi było wstyd, ale po tych kilku minutach chce mi się śmiać z samej siebie i swojej watpliwej pomysłowości ( głupoty )
i jak tu teraz pójść z pocztą? Chyba muszę zmienić postać hehe
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 14:01   #2
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Ale Wpadka!!!

ajaajaj skoro nic się nie odezwał to chyba nie będzie Ci prawił kazań więc zachowuj się jakby nigdy nic bo przeciez NIC się nie stało..
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 14:14   #3
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Ale Wpadka!!!

Tylko sobie pomyśli cóż ja jeszcze wyprawiam jak go nie ma,
po za tym mi wstyd za to rozmazywanie, jeszcze pomyśli że w domu tez tak robię, cóż to nie moja pierwsza wpadka w tej pracy, często zdarzają się dziwne sytuacje nie tylko mi ale też kolezankom ze mną pracującym potem mamy ubaw po pachy jak emocje opadną, oby było ich jak najmniej!
A tak właściwie to mój szef często wylewa kawę tyle ze na swoje biurko i papiery na nim leżące, wtedy słyszę: Pani żaneto pomocy! i lecę ze "ścierką" sprzątać jego wyczyny
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 14:17   #4
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Ale Wpadka!!!

Niunieczek, dzięki za tę opowieść! Jesteś debeściak
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 15:01   #5
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Ale Wpadka!!!

Gdybym chciała opisać wszystkie moje gafy i blazeństwa to by mi dnia zabrakło, często spotykam się z kumpelami i opowiadamy sobie różne dziwne i smieszne historie z zycia wzięte, posikać się mozna czasami ze śmiechu
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 15:09   #6
ZooZoleQ=*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 513
Dot.: Ale Wpadka!!!

Jest juz taki wątek;
ZooZoleQ=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 15:31   #7
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Ale Wpadka!!!

ja ostatnio jade sobie w autobusie pelnym ludzi.. i sa takie siedzenia ktore nie sa ani pojedyncze ani podwojne... poporstu troche wieksze niz pojedyncze i siedzial na takim siedzeniu taki facet.. i ja myslalam ze tam obok niego jest wolne miejsce i powiedzialam "przepraszam bardzo" i usiadlam.. a facet zaczal spadac dopiero jak juz usiadlam zorientowalam sie ze to bylo pojedyncze siedzenie
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 16:14   #8
Asia 67
Raczkowanie
 
Avatar Asia 67
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 256
Dot.: Ale Wpadka!!!

Mam 1 klasę.Na początku nie znalam jeszcze rodziców.Gdy sprowadzalam dzieci do szatni odeazwałam się do jednego ucznia "Piotruś babcia po ciebie przyszla" On popatrzyl na mnie i powiedzial,żeto nie babcia tylko mama. Ale plama!
Asia 67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 21:06   #9
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Ale Wpadka!!!

Cytat:
Napisane przez Asia 67
Mam 1 klasę.Na początku nie znalam jeszcze rodziców.Gdy sprowadzalam dzieci do szatni odeazwałam się do jednego ucznia "Piotruś babcia po ciebie przyszla" On popatrzyl na mnie i powiedzial,żeto nie babcia tylko mama. Ale plama!

No to ładnie
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 21:40   #10
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Ale Wpadka!!!

Cytat:
Napisane przez niunieczek
Drogie wizażanki zamieszczajcie w tym wątku wszelkie gafy i wpadki dnia codziennego jakie się wam przydażyły,
postanowiłam założyć ten watek aby opisać co mi się przytrafiło 5 minut temu:
Niosąc kawę szefowi nieopatrznie wylałam część na podłogę, na szczęście nie było go w gabinecie. Co tu zrobić pomyślałam i wpadłam na genialny pomysł ze rozmażę ją butem po posadzce i nic nie będzie widać, tak sobie mazałam a tu nagle za moimi plecami pojawił sie boss, a ja nic nie wiedząc mażę dalej, dopiero kiedy się obruciłam i go zobaczyłam stojącego z wywalonymi gałami zajażyłam o co chodzi, szybko podałam mu resztkę tej kawy i wyszłam. Ale mi było wstyd, ale po tych kilku minutach chce mi się śmiać z samej siebie i swojej watpliwej pomysłowości ( głupoty )
i jak tu teraz pójść z pocztą? Chyba muszę zmienić postać hehe
No, jakby cię jeszcze złapał na wizazowaniu w pracy....
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 21:49   #11
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Ale Wpadka!!!

kiedys wiele lat temu zadzwonilam do chlopaka z ktorym wtedy bylam... zla i rozdrazniona bylam strasznie po jakiejs klotni z mama... i jak odebral telefon to zaczelma z siebie wszystko wyrzucac... rowno mi to szlo... i tak gdzies po ponad 10 min slysze chrzakniecie w sluchawce... zatkalo mnie troszke... i co sie okazalo, ze rozmawiam a raczej zarzucam potokiem slow (niekoniecznie milych w swoim wyrazie) tate tego chlopaka... ... myslalam, ze sie spale ze wstydu w tej budce telefonicznej... tak mnie zatkalo,ze slowa nie moglam z siebie wydusic... a on sie w koncu zaczal smiac... i musze powiedziec, ze zachowal sie bardzo milo... nigdy nie wspomnial o tej historii... tak jakby nic nie bylo... bylam mu bardzo wdzieczna...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 21:58   #12
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Ale Wpadka!!!

Cytat:
Napisane przez Asia 67
Mam 1 klasę.Na początku nie znalam jeszcze rodziców.Gdy sprowadzalam dzieci do szatni odeazwałam się do jednego ucznia "Piotruś babcia po ciebie przyszla" On popatrzyl na mnie i powiedzial,żeto nie babcia tylko mama. Ale plama!
mialam podobny przypadek, oddawalam kolezance ksiazke a jako ze jej nie bylo podalam "pewnej pani" na drugi dzien przekazalam tejze kolezance ze babcia ksiazke wziela - okazalo sie ze to byla mama hihi
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 22:07   #13
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Ale Wpadka!!!

oj tam kazdemu sie zdarza
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 08:11   #14
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Ale Wpadka!!!

Atram niezła jesteś gość w końcu spadł z tego siedzenia?
ja w autobusie też miałam śmieszną sytuację, ale śmieszna była tylko dla mnie.
Było to jeszcze w liceum, jak zwykle rano cisnęłam się w autobusie, oczywiście jak sledź bez trzymania się czegokolwiek, autobus nagle zahamował ja lecąc do tyłu w odruchu szukałam czegoś za co mozna się złapać... i złapałam, włosy dziewczyny stojacej obok, wyrwałam jaj ich niezłą garść! Dziewucha rzucała mięsem a ja przepraszałam jak głupia, na szczęście zaraz był mój przystanek i szybko się zmyłam... bo nie wiem czy łysa bym nie poszła do szkoły
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 08:16   #15
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Ale Wpadka!!!

Cytat:
Napisane przez niunieczek
Atram niezła jesteś gość w końcu spadł z tego siedzenia?
ja w autobusie też miałam śmieszną sytuację, ale śmieszna była tylko dla mnie.
Było to jeszcze w liceum, jak zwykle rano cisnęłam się w autobusie, oczywiście jak sledź bez trzymania się czegokolwiek, autobus nagle zahamował ja lecąc do tyłu w odruchu szukałam czegoś za co mozna się złapać... i złapałam, włosy dziewczyny stojacej obok, wyrwałam jaj ich niezłą garść! Dziewucha rzucała mięsem a ja przepraszałam jak głupia, na szczęście zaraz był mój przystanek i szybko się zmyłam... bo nie wiem czy łysa bym nie poszła do szkoły
to jest niezłe zaraz się posikam ze śmiechu
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 09:40   #16
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Ale Wpadka!!!

Cytat:
Napisane przez niunieczek
Atram niezła jesteś gość w końcu spadł z tego siedzenia?
ja w autobusie też miałam śmieszną sytuację, ale śmieszna była tylko dla mnie.
Było to jeszcze w liceum, jak zwykle rano cisnęłam się w autobusie, oczywiście jak sledź bez trzymania się czegokolwiek, autobus nagle zahamował ja lecąc do tyłu w odruchu szukałam czegoś za co mozna się złapać... i złapałam, włosy dziewczyny stojacej obok, wyrwałam jaj ich niezłą garść! Dziewucha rzucała mięsem a ja przepraszałam jak głupia, na szczęście zaraz był mój przystanek i szybko się zmyłam... bo nie wiem czy łysa bym nie poszła do szkoły
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 10:28   #17
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Ale Wpadka!!!

Cytat:
Napisane przez desti
kiedys wiele lat temu zadzwonilam do chlopaka z ktorym wtedy bylam... zla i rozdrazniona bylam strasznie po jakiejs klotni z mama... i jak odebral telefon to zaczelma z siebie wszystko wyrzucac... rowno mi to szlo... i tak gdzies po ponad 10 min slysze chrzakniecie w sluchawce... zatkalo mnie troszke... i co sie okazalo, ze rozmawiam a raczej zarzucam potokiem slow (niekoniecznie milych w swoim wyrazie) tate tego chlopaka... ... myslalam, ze sie spale ze wstydu w tej budce telefonicznej... tak mnie zatkalo,ze slowa nie moglam z siebie wydusic... a on sie w koncu zaczal smiac... i musze powiedziec, ze zachowal sie bardzo milo... nigdy nie wspomnial o tej historii... tak jakby nic nie bylo... bylam mu bardzo wdzieczna...
O rany... Ja miałam podobną wpadkę... Aż mi się głupio robi na samo wspomnienie. Ładnych parę lat temu, gdy zaczęłam się spotykać z moim obecnym mężem (znaczy się obecnym i jedynym ), obudził mnie rano telefon. Rozespana odebrałam i usłyszałam w słuchawce głos mojego TŻta. Ucieszona od razu wyznałam mu miłość i podzięowałam za miłą pobudkę. Szkoda tylko, że to wcale nie był mój TŻ, a dawny kolega z liceum, który chciał pożyczyć jakąś książkę... Zdębiałam, ale potem udawałam, że nic się nie stało. Do tej pory jak go widze na ulicy, to się chowam ze wstydu
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 12:31   #18
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Ale Wpadka!!!

Hejka, a moze twój kolega wziął sobie do serca twoje wyznanie i do tej pory żyje w poczuciu że zakochała się w nim taka swietna dziewczyna?

czy twój mężuś wie coś o tym?
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 13:30   #19
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Ale Wpadka!!!

Nie no niezłe akcje naprawdę

Edytowane przez Ines-ka
Czas edycji: 2007-11-20 o 22:27
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-11, 13:39   #20
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Ale Wpadka!!!

Dobre!
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 13:51   #21
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Dot.: Ale Wpadka!!!

Kiedyś szłam z koleżanką przez szkolny korytarz i opowiadałam jej o pewnym Grześku. Mówiłam, że jest prześliczny, ma seksowny tyłeczek i takie tam...Przypadkowo obejrzałam się za siebie, a tam on! Cały czas za nami szedł. Spaliłam buraka i złapałam koleżankę za rękaw. Oczywiście zmyłyśmy się. To było jakieś 2 miesące temu i do dziś ten chłopak uśmiecha się do mnie i puszcza mi oczka !!! Jak on to robi to zawsze uciekam z widoku. Naprawdę było mi głupio...I dalej jest...
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 14:12   #22
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Ale Wpadka!!!

Ja pamiętyam, jak miałam jakieś 10 lat i z koleżanką pokazywałysmy sobie, jakie mamy majtki (było to na dworze w ogrodzie) Nie zauważyłyśmy, że na drzewie jest mój tata i obrywa czereśnie. Już w tym wieku to mi strasznie głupio było pokazywać coś tacie
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 07:45   #23
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Ale Wpadka!!!

Cytat:
Napisane przez niunieczek
Hejka, a moze twój kolega wziął sobie do serca twoje wyznanie i do tej pory żyje w poczuciu że zakochała się w nim taka swietna dziewczyna?

czy twój mężuś wie coś o tym?
Coś Ty! W życiu bym mu o tym nie powiedziała.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 11:12   #24
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Ale Wpadka!!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
O rany... Ja miałam podobną wpadkę... Aż mi się głupio robi na samo wspomnienie. Ładnych parę lat temu, gdy zaczęłam się spotykać z moim obecnym mężem (znaczy się obecnym i jedynym ), obudził mnie rano telefon. Rozespana odebrałam i usłyszałam w słuchawce głos mojego TŻta. Ucieszona od razu wyznałam mu miłość i podzięowałam za miłą pobudkę. Szkoda tylko, że to wcale nie był mój TŻ, a dawny kolega z liceum, który chciał pożyczyć jakąś książkę... Zdębiałam, ale potem udawałam, że nic się nie stało. Do tej pory jak go widze na ulicy, to się chowam ze wstydu

ojej... tez niezle ... ja tate tego chlopaka widzialam prawie codziennie ... ale skoro on nic nie mowil to ja w koncu tez przestalam sie przejmowac ...
ale teraz jak gdzies dzwonie to sie upewniam czy to na pewno ta osoba, z ktora chcialam rozmawiac ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 15:06   #25
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Ale Wpadka!!!

Ja kiedyś bylam z koleżanką i pewną W. w bibliotece. Chciałyśmy coś sparwdzić w katalogu, w komputerze. Podchodzę do myszki, i w tym momencie W. mi ja wyrwała z ręki. Na co jej odpwiedziałam "Spokojnie, myszki w domu nie masz!". Po wyjściu dowiedziałam się, ze W. nie ma w domu myszki, ponieważ nie stać jej nakomputer. Ale mi było głuuuupio...
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 15:22   #26
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Ale Wpadka!!!

Kurczę, nie zauważyłam tego wątku wcześniej i założyłam bardzo podobny. No nic, trudno. Przepraszam za dublowanie, to było niezamierzone...
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 15:41   #27
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Ale Wpadka!!!

Mam cale mnostwo zenujacy sytuacji na swoim koncie;D
1. dawno, dawno temu w odleglej galaktyce... na biwaku klasowym w Stegnie zdaje sie, mial mnie odwiedzic pewnien chlopak (znalismy sie przez gg, sms itd. mimo ze z mojego miasta byl, ale dopiero wtedy zdobyl sie na odwage i postanowil pojechac do Stegny na moj biwak zeby mnie poznac), genialne kolezanki kiedy zobaczyly jak sie denerwuje daly mi wodki na odwage.
Wiec usiadlam sobie na podlodze w pokoju i wlalam w siebie pierszego kielonka, jedna z kolezanek stwierdzila ze jeszcze za trzezwa jestem wiec jeszcze mi polala, potem swierdzila ze moge jeszcze pic bo dobrze wygldam... wygldac moze i dobrze wygldalam ale ze wstaniem mialam problem, a juz gorzej bylo z chodzeniem... dziwne...chlopak sie sploszyl

2.calkiem niedawno... bedac na uczelni, dowiedzialam sie ze pewna Pani przyczepila sie do mnie m.in (a owszem miala o co - o nieobecnosci, ale jakos w zeszlym semestrze jej to nie przeszkadzalo) wiec poszlam z kolezanka do lazienki, okazalo sie ze kolezanka tez ma problem z ta Pania, wiec sobie troche po tej Pani "pojezdzilysmy", kolezanka weszla do WC, ja stalam przy umywalkach, oczyiscie nie przeszkadzalo na to w ublizaniu tej Pani... nagle drzwi od kabiny sie otwieraja i wychodzi ta wlasnie Pani...
myslslam ze zawalu dostane, szybko odwrocilam glowe i zamknelam sie w pierwszym wc ktore bylo wolne...
przez okolo miesiac unikalam tej Pan aby wyazala mnie sobie z pamieci.

Kurcze jak cos jeszcze sobie przypomne to napisze
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 17:14   #28
m@rusi@
Raczkowanie
 
Avatar m@rusi@
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 84
Dot.: Ale Wpadka!!!

Na początku muszę zaznaczyć, że jestem "zaawansowanym krótkowidzem". A więc, w tym tygodniu wracając sobie z mamą do domu zauważyłam mojego księdza. I powiedziałam jak przystoi porządnej uczennicy liceum: "Szczęść Boże" i w odpowiedzi usłyszałam uprzejmie aczkolwiek zdziwione "Dzień dobry". Mama zdziwiona, ja skonsternowana, a "ksiądz" poszedł spokojnie dalej.
m@rusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 18:48   #29
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Ale Wpadka!!!

Cytat:
Napisane przez niunieczek
Atram niezła jesteś gość w końcu spadł z tego siedzenia?
spadl troche.. tzn spadlby ale sie podparl... po czym powiedzial :
"bede dżentelmenem" i wstal calkiem i tak oto w autobusie pelnym ludzi wywalczylam miejsce dla siebie
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 08:02   #30
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Ale Wpadka!!!

Atram rozbawiłaś mnie
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.