Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-03, 22:55   #91
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Mahtalie, mnie sie nie podobaja. Nie wybralabym ich w zadnym wypadku. Nie ma opisanych dokladnych wymiarow ale sadzac po proporcjach na glownym zdjeciu, to pedzle do pudru sa za male, do rozu sciety za duzy, kilka pedzli do cieni za duzych, do tego czesc z nich jest zbedna dla osoby poczatkujacej. Druga sprawa - wlosie. Na zblizeniach jest potargane, rozwichrzone i nie jest gladkie. Ogolnie jestem na NIE.
Pozdrawiam
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 11:58   #92
aldis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Witajcie, prosze pomożcie mi wybrac pedzle. Zamówiłam jeden z kompletów i przyszedl wczoraj http://www.allegro.pl/item169621841_...promocja_.html
niestety przy dokladnym ogladaniu doszlam do wniosku ze gubia włosy i juz nie wiem czy naprawde duzo wypadlo czy tylko kilka,moze ejstem przewrazliwiona.Rozmawiał am z edyta ok i mowila ze na poczatku moga gubic kilka włosow jak sa nowe. Ale o decyzji odesłania ich zdecydowalo to, ze po dalszym dokladnym ogladaniu zauwazylam ze sa 2 eyelinery sa identycznej wielkosci a nie ma jednego z pedzelkow do ust takiego prosto zakonczonego. Tak wiec chyba musze odesłac ten komplet bo sie tu nie zgadza. I mam problem bo nie wiem jaki teraz wziac na wymiane,bardzo prosze Was o pomoc. Musze wybrac ktorys z tych kompletow http://www.allegro.pl/show_user_auct...54020&order=pd

Edyta ok polecala mi ten komplet na wymiane
http://www.allegro.pl/item169619056_...l_pedzel_.html
ale nie ma w nim pedzla skosnego do różu.

Pozniej polecila mi wybrac z tych dwoch
http://www.allegro.pl/item172853751_...wiewiorka.html (ten ma maly pedzelek skosny)

oraz drugi komplet
http://www.allegro.pl/item169160614_...wiewiorka.html

Sama nie wiem ktory mam juz wziac,czy sugerowac sie tym skosnym do różu(takiego jeszcze nie mialam wiec nie wiem jak bedzie sie nim kładlo róż).
Bede bardzo wdzieczna za pomoc.
aldis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 14:33   #93
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Więc tak: ostatni z tych- różowy http://www.allegro.pl/item169160614_...wiewiorka.html jest astronomicznie drogi i tylko dlatego że jest różowy

ten co ci polacała:http://www.allegro.pl/item169619056_...l_pedzel_.html jest fajny, ma pedzel do podkładu, nie ma skośnego do różo (którego ja bardzo lubię, lepiej się nim maluje niż normalnym)

z innych http://www.allegro.pl/item169621841_...promocja_.html ten jest też fajny, mieszanka sobola i kucyka, są do różu, spiczasty do ust i gratis do podkładu
ten się wydaje http://www.allegro.pl/item172404532_...promocja_.html taki gadzeciarski, ma jumbo, różne mniej spotykane pedzle do cieni, ale przyjrzeć się im nie można

to zależy jakie włosie ci odpowiada, czy koniecznie z sobola, czy kucyka?

A co do kompletu którego zamówiłaś - też na samym początku parę włosów mi wypadło z pędzli do pudru, ale później było wszystko ok
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 22:53   #94
Kussi
Raczkowanie
 
Avatar Kussi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
GG do Kussi Send a message via Skype™ to Kussi
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Ja zamawiałam pedzle juz dosc dawno. sprzedawca nazywal sie Makon. za pedzle zaplacilam z kosztem przesylki 120 zl. W sumie zadowolona jestem. Wlosie niestety troche wypada ale to nic. szczerze to czego moglam sie spodziewac po zestawie za 120 zł. Jezeli chodzi o jakosc to sa naprawde dobre! Wlosie z kozy, sobola i podajze kucyka <juz za dobrze niepamietam > Na poczatku bylam troche przerazona bo byl niezle splaszczone, az nawet pomyslalam ze to tak na zawsze odrazu je "wypralam" i doszly do siebie
__________________


"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
- Coco Chanel







Kussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 09:05   #95
aneta-w
Przyczajenie
 
Avatar aneta-w
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 19
GG do aneta-w
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

z allegro nigdy nie zamawialam pedzli, natomiast zamowilam poprzez internet pedzle Kozłowskiego i jestem bardzo zadowolona, polecam, naprawde pedzle sa super
aneta-w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 09:13   #96
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Wlsnie przyszly moje pedzle Kupowalam tez u edyta_ok z tym ze wybralam inny zestaw: http://www.allegro.pl/item172415079_...szt_sobol.html
chociaz sama nie wiem jakim cudem zdolalam sie na cos zdecydowac, bo teraz jak przegladam allegro to co 3 zestaw mi sie podoba, w tym ten, ktory kupila aldis.
Kierowalam sie chyba tym ze ma wszystkie pedzle mi potrzebne, ani jednego zbednego(co prawda w stosunku do mojego wymarzonego zestawu ma pewne braki..., ale w innye zestawy pod tym wzgledem tez sie wiele nie roznily) i jakos tak na zdjeciach wygladal najporzadniej wloski nie odstawaly itp.

Wrazenia na swiezo po macaniu i testowaniu na rece: przyjemne w dotyku, najwieksze obawy mialam co do duzych pedzli(jakos tak na rece ani sie nie rozchodza ani specjalnie nie skladaja, ale to chyba znaczy ze moga byc), za to pedzeliki do cieni maja wlosie idealnie wyprofilowanie: zaden wlosek nie wystaje, sa sprezyste i gladkie, poki co sa jeszcze takie plaskie i zbite, ale kussi mnie pocieszyla Co do wypadania wloskow to wypadly dwa jeden z duzego pedzla, a drugi z wachlarza.
Teraz czeka mnie intensywne ich testowanie podczas makijarzu
Zobacze jak beda sie sprawowaly i zdam relacje
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 09:24   #97
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Wlsnie przyszly moje pedzle Kupowalam tez u edyta_ok z tym ze wybralam inny zestaw: http://www.allegro.pl/item172415079_...szt_sobol.html
chociaz sama nie wiem jakim cudem zdolalam sie na cos zdecydowac, bo teraz jak przegladam allegro to co 3 zestaw mi sie podoba, w tym ten, ktory kupila aldis.
Kierowalam sie chyba tym ze ma wszystkie pedzle mi potrzebne, ani jednego zbednego(co prawda w stosunku do mojego wymarzonego zestawu ma pewne braki..., ale w innye zestawy pod tym wzgledem tez sie wiele nie roznily) i jakos tak na zdjeciach wygladal najporzadniej wloski nie odstawaly itp.

Wrazenia na swiezo po macaniu i testowaniu na rece: przyjemne w dotyku, najwieksze obawy mialam co do duzych pedzli(jakos tak na rece ani sie nie rozchodza ani specjalnie nie skladaja, ale to chyba znaczy ze moga byc), za to pedzeliki do cieni maja wlosie idealnie wyprofilowanie: zaden wlosek nie wystaje, sa sprezyste i gladkie, poki co sa jeszcze takie plaskie i zbite, ale kussi mnie pocieszyla Co do wypadania wloskow to wypadly dwa jeden z duzego pedzla, a drugi z wachlarza.
Teraz czeka mnie intensywne ich testowanie podczas makijarzu
Zobacze jak beda sie sprawowaly i zdam relacje
To czekam(y) na relację, bo wokół tego kompletu kręcę od dawien dawna, ale ciągle się boje, że jednak sobolowe pędzelki do cieni mi nie spasują, że będą za śliskie i za sztywne.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 13:14   #98
aldis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

ja dzisiaj testowalam moje pedzle bo jednak je zostawilam myśląc ze moze faktycznie jestem przewrazliwiona co do wypadania włosow. Niestety przy dzisiejszym uzywaniu znowu gubiły włosy buuu . Moze za duzo wymagam od pedzli za taka cene...teraz nie moge ich juz wymienic bo sa uzywane
aldis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 14:36   #99
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez aldis Pokaż wiadomość
ja dzisiaj testowalam moje pedzle bo jednak je zostawilam myśląc ze moze faktycznie jestem przewrazliwiona co do wypadania włosow. Niestety przy dzisiejszym uzywaniu znowu gubiły włosy buuu . Moze za duzo wymagam od pedzli za taka cene...teraz nie moge ich juz wymienic bo sa uzywane
Ja bym na Twoim miejscu używała ich dalej normalnie, a jak ciągle będą gubić włosy, zareklamowała W końcu nie są to pędzle z bazarku za 5zł.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 16:08   #100
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu używała ich dalej normalnie, a jak ciągle będą gubić włosy, zareklamowała W końcu nie są to pędzle z bazarku za 5zł.
racja, nie musisz mówić że były używane, trochę je przeprać i już, tak a propo to mnie wypadały pojedyncze włoski przez pierwszych kilka dni.


Jeżeli ktoś może ma albo będzie miał pędzle mieszankę sobola i kucyka to bym prosiła o relację, bo muszą być ciekawe w użytkowaniu
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 17:16   #101
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Mama troche czasu wiec napisze jak mi dzis z pedzlami poszlo.
Podczas malowania nie wypadl ani jeden wlosek z zadnego pedzla
Pedzel do pudru i rozu przyjemnie czuc na twarzy, takie delikatne sa.
Pedzle do ceni sa sliskie sprezyste i dosc plaskie, z tym ze ja bylam na to przygotowana. Cieniuje sie nimi latwo i dodatkowo jesli pedzelek ustawimy prostopadle do powieki mozna kazdym z nich zrobic siwetna kreske cieniem tzn. dosc cienka i precyzyjna. Cien sie nie obsypuje i mam wrazenie, ze nie walkuje sie tak szybko, bo naklada sie ciensza warstwe niz zwyklym aplikatorem.
Pedzelka do brwi uzylam do rozcierania kreski na dolnej powiece.
Na koniec zostawilam pedzel do podkladu. Przyznaje sie, ze po raz pierwszy mialam stycznosc z takim wynalazkiem, ale z tego co zauwazylam: pedzel calkiem fajnie rozprowadza podklad(jednak musialam pomoc reka rozetrzec podklad na koniec), mozna uzywac do rozprowadzenia korektora pod oczami, wedlug mnie wilkosc ma odpowiednia i mniej podkladu zuzylam niz wycisnelam sobie na wierzch dloni(ostatnio uzywam gabeczki stad przyzwyczajenie ze podkladu idzie dosc sporo).

Pedzel do podkladu upralam i teraz kiedy wysechl wyglada jak przed uzyciem, tylko pachnie ladniej Wniosek z tego taki ze moje pedzle pozostana juz takie plaskie...
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 20:47   #102
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

też mam z sobola i moje też pozostały takie jak na początku, czyli płaskie, ale ja nie oczekiwałam czegoś innego
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 22:08   #103
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś może ma albo będzie miał pędzle mieszankę sobola i kucyka to bym prosiła o relację, bo muszą być ciekawe w użytkowaniu
Też mnie ta mieszanka ciekawi O wiele bardziej kusząco brzmi niż sam sobol.

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
też mam z sobola i moje też pozostały takie jak na początku, czyli płaskie, ale ja nie oczekiwałam czegoś innego
A cienie się ich dobrze trzymają? W sensie nie-osypywania się? I czy dobrze się nimi cieniuje i czy łatwo je wyczyścić zdmuchując resztkę cienia czy trzeba myć?
Sto pytań do

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Mama troche czasu wiec napisze jak mi dzis z pedzlami poszlo.
Podczas malowania nie wypadl ani jeden wlosek z zadnego pedzla
Pedzel do pudru i rozu przyjemnie czuc na twarzy, takie delikatne sa.
Pedzle do ceni sa sliskie sprezyste i dosc plaskie, z tym ze ja bylam na to przygotowana. Cieniuje sie nimi latwo i dodatkowo jesli pedzelek ustawimy prostopadle do powieki mozna kazdym z nich zrobic siwetna kreske cieniem tzn. dosc cienka i precyzyjna. Cien sie nie obsypuje i mam wrazenie, ze nie walkuje sie tak szybko, bo naklada sie ciensza warstwe niz zwyklym aplikatorem.
Pedzelka do brwi uzylam do rozcierania kreski na dolnej powiece.
Na koniec zostawilam pedzel do podkladu. Przyznaje sie, ze po raz pierwszy mialam stycznosc z takim wynalazkiem, ale z tego co zauwazylam: pedzel calkiem fajnie rozprowadza podklad(jednak musialam pomoc reka rozetrzec podklad na koniec), mozna uzywac do rozprowadzenia korektora pod oczami, wedlug mnie wilkosc ma odpowiednia i mniej podkladu zuzylam niz wycisnelam sobie na wierzch dloni(ostatnio uzywam gabeczki stad przyzwyczajenie ze podkladu idzie dosc sporo).

Pedzel do podkladu upralam i teraz kiedy wysechl wyglada jak przed uzyciem, tylko pachnie ladniej Wniosek z tego taki ze moje pedzle pozostana juz takie plaskie...
Dzięki za relację.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 22:19   #104
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

hmmm, cienie jak są miękkie to potrafią mi trochę pospadać, cieniowanie ok - jestem zadowolona, myślałam że nie będzie tak różowo, ale myć raczej trzeba, bo kolor zostaje na włosiu, ale mam tyle tych pędzli w komplecie że każdy jest do innego koloru przeznaczony
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 20:43   #105
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez [B
aldis[/B];3859110]
http://www.allegro.pl/item172853751_...wiewiorka.html (ten ma maly pedzelek skosny)
mam ten komplet i jestem z niego bardzo zadowolona.
pedzle z lisa sa obledne, bardzo miekkie i delikatne
do cieni tez sa świetne jesli lubisz sliskie pedzle -bo te nie sa takie jak sephorowskie POny


Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
ale z tego co zauwazylam: pedzel calkiem fajnie rozprowadza podklad(jednak musialam pomoc reka rozetrzec podklad na koniec), .

nawet TRZEBA

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Pedzel do podkladu upralam i teraz kiedy wysechl wyglada jak przed uzyciem, tylko pachnie ladniej Wniosek z tego taki ze moje pedzle pozostana juz takie plaskie...
Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
w czym go prałaś ?????????
__________________


Edytowane przez ewelinaziaja
Czas edycji: 2008-12-25 o 17:37
ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 21:01   #106
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Ja pedzlem do podkladu idealnie rozprowadzam wszelkie mazidla i juz nie ma koniecznosci wcierania go dodatkowo palcami.
Tak, pedzel do podkladu, tak samo do plynnego korektora, jak i gabeczki lateksowe i wszystkie akcesoria, ktorych uzywamy do plynnych kosmetykow nalezy KONIECZNIE myc po kazdym uzyciu. To zbrodnia dla cery nakladac ponownie kosmetyk na twarz zaskorupialym po uprzednim uzyciu pedzlem, pelnym zaschnietych resztek, ktore sa siedliskiem bakterii. Brr...
Ja do mycia, jak i prania pedzli z naturalnego wlosia uzywam zwyklego zelu do mycia twarzy (akurat mam antybakteryjny), dobrze zeby byl bez dodatkow granulek, czy innych bonusow, zwykly zel, lub mydlo w plynie. O praniu pedzli jest tez specjalny watek "jak czyscic pedzle", wizazanki tam opisuja rozne specyfiki do czyszczenia pedzli.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 21:52   #107
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja do mycia, jak i prania pedzli z naturalnego wlosia uzywam zwyklego zelu do mycia twarzy (akurat mam antybakteryjny), dobrze zeby byl bez dodatkow granulek, czy innych bonusow, zwykly zel, lub mydlo w plynie. O praniu pedzli jest tez specjalny watek "jak czyscic pedzle", wizazanki tam opisuja rozne specyfiki do czyszczenia pedzli.
dzieki
czyli LRP sie nadaje
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 22:33   #108
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Zgadzam sie z virl w calej rozciaglosci. Ja pralam moim szamponem do wlosow i za pierwszym razem jeszcze odzywke do wlosow nalozylam
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 18:50   #109
kindza
Raczkowanie
 
Avatar kindza
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Ja się pokusiłam na ten komplet
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=171677270
I co mogę powiedzieć jestem zadowolona bo pędzle nie gubią włosia i nie są tak sztywne jak te z sephory ale z racj,i ze profesjonalistką w tej dziedzinie nie jestem to chyba nic więcej na ten temat nie mogę dodać
kindza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-12, 19:04   #110
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

To mamy ten sam zestaw Tylko ty jeszcze dodatkowo masz drugi pedzel do podkladu. Czy ten dodatkowy pedel lepiej naklada podklad niz ten z zestawu??
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 19:28   #111
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Ja też mam podobny zestaw od edyty tylko ma dodatkowo skośny pędzelek do cieni i jeszcze parę innych, pędzle są z włosia sobola i koziegio i jestem z nich zadowolona. Kosztowały 85 zł , kupowałam je w grudniu. Nie wypadł mi jeszcze ani jeden wlosek. Taki zestawik to dobra inwestycja.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 19:32   #112
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Vril - a co myślisz o tym zestawie? mam na niego chrapkę

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=172593404
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 20:21   #113
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Carolina, milo ze pytasz mnie o rade ale ja nie jestem guru Ale jak juz mam cos nastukac, to powiem tak...
Nie podoba mi sie. Na zblizeniach wlosie wyglada w porzadku (co nie znaczy, ze akurat twoj zestaw bedzie) ale nie o to biega.
Po pierwsze nie podobaja mi sie pedzle do pudru\rozu - roznia sie wylacznie wielkoscia, natomiast ciecie i rodzaj wlosia pozostaje ten sam (na co trzy identycznie wycieniowane pedzle?).
Druga sprawa - zbyt wiele "zbednych" pedzli do cieni. Podejrzewam, ze komplet ma byc do uzytku wlasnego i z tego wzgledu odradzam kupowanie tak "przeladowanego" zestawu, gdzie wiekszosc pedzli sie powtarza, wiec nie uzyskamy nimi roznych efektow i skonczy sie na tym, ze po prostu bedziemy uzywac kadego pedzelka do innego koloru cienia ale przeciez nie o to chodzi. Nie kupuje sie tylu pedzli zeby uniknac mieszania kolorow tylko zeby modelowaly oko, kazdy w okreslony sposob. Jak komus zalezy na osobnym pedzelku do kazdego cienia, to niech sie przerzuci na aplikatory, wyjdzie taniej.
Dalej - sa az 4 pedzle z wiewiorki przyciete na jedno kopyto, do tego dlugosc wlosia powyzej 1 cm (wystarczy jeden taki pedzel w zestawie do rozprowadzenia bazowego cienia na calej powiece), w praktyce pedzle takich rozmiarow sa za duze do malowania powiek, wiec cieniowanie mozna sobie miedzy bajki wlozyc. Wez te pedzle jakie juz masz w domu i zmierz sobie, ktore ci najlepiej odpowiadaja, uloz kilka obok siebie i wyobraz sobie ten zestaw z aukcji, wyjdzie ci, ze czesc pedzli i tak nie bedziesz uzywac, bo beda za duze.
Pedzle mniejsze OK (dwa rozne rodzaje i sposob ciecia).
I znow - az trzy pedzelki do malowania ust (naprawde nie potrzeba az tylu, zwlaszcza, ze te pedzle nalezy myc po kazdym uzyciu, wiec o mieszaniu kolorow nie ma mowy), proponuje tylko ten syntetyczny, jest bardziej higieniczny. Ogolnie doradzam do emulsji typu podklad, korektor, eyeliner czy pomadka uzywac pedzli z wlosia syntetycznego.
Na koniec- spiralka i grzebyk - wystarczy tylko jedno z narzedzi tego typu.
Aha, jeszcze jedno. Na aukcji nie jest podana dlugosc trzonkow ale patrzac po proporcjach beda mialy po kilkanascie cm, caly zestaw bedzie sie miescil w dosc duzym etui. Branie w podroz kolejnej paczki wielkosci kosmetyczki to akurat nie jest plus.
Podsumowujac - duzo pieniedzy za duzo niepotrzebnych rzeczy.
Opinia jest moim widzi-mi-sie, wiec wez na to poprawke
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 20:35   #114
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez martusia810 Pokaż wiadomość
Ja też mam podobny zestaw od edyty tylko ma dodatkowo skośny pędzelek do cieni i jeszcze parę innych, pędzle są z włosia sobola i koziegio i jestem z nich zadowolona. Kosztowały 85 zł , kupowałam je w grudniu. Nie wypadł mi jeszcze ani jeden wlosek. Taki zestawik to dobra inwestycja.
Kurczaki, w końcu mnie na tego sobola skusicie... Skoro żadna z Was na niego nie narzeka, to chyba musi być dobry
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 22:12   #115
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Carolina, milo ze pytasz mnie o rade ale ja nie jestem guru Ale jak juz mam cos nastukac, to powiem tak...
Nie podoba mi sie. Na zblizeniach wlosie wyglada w porzadku (co nie znaczy, ze akurat twoj zestaw bedzie) ale nie o to biega.
Po pierwsze nie podobaja mi sie pedzle do pudru\rozu - roznia sie wylacznie wielkoscia, natomiast ciecie i rodzaj wlosia pozostaje ten sam (na co trzy identycznie wycieniowane pedzle?).
Druga sprawa - zbyt wiele "zbednych" pedzli do cieni. Podejrzewam, ze komplet ma byc do uzytku wlasnego i z tego wzgledu odradzam kupowanie tak "przeladowanego" zestawu, gdzie wiekszosc pedzli sie powtarza, wiec nie uzyskamy nimi roznych efektow i skonczy sie na tym, ze po prostu bedziemy uzywac kadego pedzelka do innego koloru cienia ale przeciez nie o to chodzi. Nie kupuje sie tylu pedzli zeby uniknac mieszania kolorow tylko zeby modelowaly oko, kazdy w okreslony sposob. Jak komus zalezy na osobnym pedzelku do kazdego cienia, to niech sie przerzuci na aplikatory, wyjdzie taniej.
Dalej - sa az 4 pedzle z wiewiorki przyciete na jedno kopyto, do tego dlugosc wlosia powyzej 1 cm (wystarczy jeden taki pedzel w zestawie do rozprowadzenia bazowego cienia na calej powiece), w praktyce pedzle takich rozmiarow sa za duze do malowania powiek, wiec cieniowanie mozna sobie miedzy bajki wlozyc. Wez te pedzle jakie juz masz w domu i zmierz sobie, ktore ci najlepiej odpowiadaja, uloz kilka obok siebie i wyobraz sobie ten zestaw z aukcji, wyjdzie ci, ze czesc pedzli i tak nie bedziesz uzywac, bo beda za duze.
Pedzle mniejsze OK (dwa rozne rodzaje i sposob ciecia).
I znow - az trzy pedzelki do malowania ust (naprawde nie potrzeba az tylu, zwlaszcza, ze te pedzle nalezy myc po kazdym uzyciu, wiec o mieszaniu kolorow nie ma mowy), proponuje tylko ten syntetyczny, jest bardziej higieniczny. Ogolnie doradzam do emulsji typu podklad, korektor, eyeliner czy pomadka uzywac pedzli z wlosia syntetycznego.
Na koniec- spiralka i grzebyk - wystarczy tylko jedno z narzedzi tego typu.
Aha, jeszcze jedno. Na aukcji nie jest podana dlugosc trzonkow ale patrzac po proporcjach beda mialy po kilkanascie cm, caly zestaw bedzie sie miescil w dosc duzym etui. Branie w podroz kolejnej paczki wielkosci kosmetyczki to akurat nie jest plus.
Podsumowujac - duzo pieniedzy za duzo niepotrzebnych rzeczy.
Opinia jest moim widzi-mi-sie, wiec wez na to poprawke
Vril - z całą powagą przyznaję- jesteś moim GURU

Serdecznie dziękuję Ci za pomoc
dzięki Tobie mój zakup będzie przemyślany i z pewnością w zestawie znajdą się same potrzebne pędzle

Najbardziej potrzebne mi są pędzle - grubasy - do nakładania pudrów i bronzerów w kamieniu- chcę też zaopatrzyć się w dobre nakładacze podkładu i cieni do powiek

Jak tylko wypatrzę coś ciekawego pozwolę sobie tu wrócić
Serdecznie pozdrawiam
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 19:23   #116
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Carolina ciesze sie, ze troche pomoglam
Ja z uporem maniaka kupuje pedzle pojedynczo, tylko te co mi pasuja. Mam w planie jeszcze tylko kilka i jak juz komplet uznam za ostateczny, wtedy wezme sie za szycie etui na nie. A raczej dwoch. Jedno duze, na wszystkie, co by mi sie nie kurzyly stojac w kubku i drugi mniejszy z kilkoma przegrodkami na najpotrzebniejsze minimum podczas wyjazdow. Obaczymy jak to wyjdzie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 19:32   #117
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

ja zamawialam pedzle z kucyka i kozy i makona. powim tak - wykonane sa BARDZO niestarannie - to po prostu widac. nie sa zle, ale dobre tez nie sa:/ ja dawalam kolo 120 zl mialam do tego pedzel do podkladu. mialam tez z nimi perypetie bo dwa byly uszkodzone. Nie mam doswiadczenia z pedzlami zbyt duzego, ale pedzle sie rozkladaja na wachlarz (niestety) i bardzo gubia wlosy.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 19:37   #118
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Carolina ciesze sie, ze troche pomoglam
Ja z uporem maniaka kupuje pedzle pojedynczo, tylko te co mi pasuja. Mam w planie jeszcze tylko kilka i jak juz komplet uznam za ostateczny, wtedy wezme sie za szycie etui na nie. A raczej dwoch. Jedno duze, na wszystkie, co by mi sie nie kurzyly stojac w kubku i drugi mniejszy z kilkoma przegrodkami na najpotrzebniejsze minimum podczas wyjazdow. Obaczymy jak to wyjdzie.
Vril zamówiłam wczoraj pędzle ze strony, która podałaś
http://sklep.donegal.com.pl/?sess_id...982a35e1cd3310

już się nie mogę doczekać
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 19:47   #119
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

O prosze Mam nadzieje, ze beda ci dobrze sluzyly, tak jak mnie. Napisz, ktore zamowilas. Nie rozwazalas przejscia sie po sklepach? Sa dostepne w zwyklej sprzedazy.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 20:00   #120
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Vril- szczerze mówiąc- w tym tygodniu nie mam czasu na dreptanie po sklepach
oto , co zamówiłam:
http://sklep.donegal.com.pl/products...niu_rozu,10526
http://sklep.donegal.com.pl/products...ytu_cery,10534
http://sklep.donegal.com.pl/products...makijazu,10514
http://sklep.donegal.com.pl/products...uru_oczu,10515
http://sklep.donegal.com.pl/products...makijazu,10516
http://sklep.donegal.com.pl/products...ia_cieni,10523
http://sklep.donegal.com.pl/products...ia_pudru,10527
http://sklep.donegal.com.pl/products...ysu_oczu,10529

i jeszcze takiego grubasa, do którego link wklejałaś...a ja nie moge go teraz znaleźć
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 13:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.