Guerlain Divinora-silky smooth foundation - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-29, 07:28   #1
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee

Guerlain Divinora-silky smooth foundation


Dziewczyny,musze szybko podjac decyzje odnosnie koloru w/w podkladu,a niestety nie mam mozliwosci sprawdzenia koloru w perfumerii.Przekopalam KWC i jedyne czego sie dowiedzialam,ze numer 520 jest za jasny a 540 za ciemny .Mam cere zoltawa,moim zdaniem jest ona jasna,ale ostatnio nabylam podklad Mary Kay w kolorze Ivory 104 i jest po prostu tragiczny.Wygladam w nim jakbym wysmarowala sie czyms bialym,wiec wnioskuje,ze az tak bladolica nie jestem Obecnie uzywam Estee Lauder Ideal Matte w kolorze Soft Sand i jest odrobine za ciemny,ale jestem w trakcie stosowania kwasow,wiec moja cera jest rozjasniona.No i jestem w kropce.Dziewczyny,ktore mialy lub maja do czynienia z tym podkladem w kolorach 520 i 540 bardzo prosze o opinie,bo sama zupelnie nie potrafie podjac decyzji,a nie chce kupic kolejnego podkladu,ktory bedzie zdobil mi polke
dzieki i pozdrowki
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 12:50   #2
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Guerlain Divinora-silky smooth foundation

Cytat:
Napisane przez sunapee
Dziewczyny,musze szybko podjac decyzje odnosnie koloru w/w podkladu,a niestety nie mam mozliwosci sprawdzenia koloru w perfumerii.Przekopalam KWC i jedyne czego sie dowiedzialam,ze numer 520 jest za jasny a 540 za ciemny .Mam cere zoltawa,moim zdaniem jest ona jasna,ale ostatnio nabylam podklad Mary Kay w kolorze Ivory 104 i jest po prostu tragiczny.Wygladam w nim jakbym wysmarowala sie czyms bialym,wiec wnioskuje,ze az tak bladolica nie jestem Obecnie uzywam Estee Lauder Ideal Matte w kolorze Soft Sand i jest odrobine za ciemny,ale jestem w trakcie stosowania kwasow,wiec moja cera jest rozjasniona.No i jestem w kropce.Dziewczyny,ktore mialy lub maja do czynienia z tym podkladem w kolorach 520 i 540 bardzo prosze o opinie,bo sama zupelnie nie potrafie podjac decyzji,a nie chce kupic kolejnego podkladu,ktory bedzie zdobil mi polke
dzieki i pozdrowki

ja mam 520 i wcale nie uważam że jest za jasny!! MAm blądą cerę i jest on troszeczkę ciemniejszy od mojej skóry ale nie różni się od szyi ma kolor beżowo żółtawy więc z twojego opisu myśle że będzie pasował! 540 rzeczywiście jest za ciemny moim zdaniem będzie bardzo dobry na lato jeżeli się opalić Ja polecam 520 mam i jestem zadowolona ale decyzja należy do Ciebie
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 14:49   #3
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Guerlain Divinora-silky smooth foundation

Jedno mnie zastanawia: Czemu nie masz możliwości przetestowania podkładu w pefumerii?
Sugeruję zrobić to mimo wszystko- podkład jest podstawą makijażu jakby drugą skórą. Może się okazać, że np nie będziesz trawić jego konsystencji, albo zwarzy Ci się na skórze. Musisz się w nim świetnie czuć, a bez testowania.... to trochę jakbyś sukienke bez mierzenia chciała kupić, a sama powiedziałaś, że nie chcesz zdobić nim półki. Pozdrowionka
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 15:28   #4
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Guerlain Divinora-silky smooth foundation

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Jedno mnie zastanawia: Czemu nie masz możliwości przetestowania podkładu w pefumerii?
Sugeruję zrobić to mimo wszystko- podkład jest podstawą makijażu jakby drugą skórą. Może się okazać, że np nie będziesz trawić jego konsystencji, albo zwarzy Ci się na skórze. Musisz się w nim świetnie czuć, a bez testowania.... to trochę jakbyś sukienke bez mierzenia chciała kupić, a sama powiedziałaś, że nie chcesz zdobić nim półki. Pozdrowionka
Stosuje podklady od dobrych 10 lat,wiec lopatologiczne tlumaczenie jak powinno dobierac sie podklad jest zbedne zaznaczylam na wstepie ze nie moge sprawdzic koloru "na zywo" i nie mam zamiaru nikomu sie tlumaczycAle mimo wszystko dziekuje za odpowiedz


Anulek-dzieki za odpowiedz,musze przyznac,ze tez przychylam sie bardziej ku temu kolorowi,bo on nie wyglada na blady,tylko po prostu jasny

No dziewczyny,pomocy.Wiem,ze jest Was uzywajacych Divinore wiecej Sprawdzilam KWC
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 16:52   #5
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
Dot.: Guerlain Divinora-silky smooth foundation

Sunapee,ten 520 jest naprawde jasny..

mam jasną cerę ale nie bladą ,nie bialą jak sciana

520 wyglądal u mnie nienaturalnie,oddalam kolezance-rudowlosej pigusce o porcelanowej buzi i jest zachwycona

Sam w sobie tez mnie nie zachwycil,nie widzialam zadnego pięknego rozswietlenia tylko smętnie swiecąca sie twarz,jakby przetluszczoną
a cerę mam mieszaną,raczej w kierunku suchej..
jest gęsty,cięzki

Lubie kolorowke guerlain,ten zapach fiolkow
wiec zrobilam drugie podejscie do niego,udalo mi sie dostac dosc duzą probkę koloru 540.

Pudlo.Ciemny,bardzo ciemny..to taki niby sredni bez ale w dziwnym odcieniu..pomaranczowym?
Uzywalam w lecie-bylam nieco opalona a i tak wyglądal na mojej twarzy nienaturalnie,sztucznie


Ogolnie-nie polecam an konkretnego koloru ani samego produktu
jest gęsty,cięzki..
i mam wrazenie ze splywa z twarzy..
dla mnie przereklamowany

Edytowane przez charlotta_lotta
Czas edycji: 2006-01-29 o 17:22
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 17:07   #6
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
Dot.: Guerlain Divinora-silky smooth foundation

Przypomnialo mi sie cos
Pamiętam jak kiedys,dawno temu przeglądalam kwc..
Po przeczytaniu recenzji zapisalam sobie jego nazwe i jako licealistka obiecalam sobie ,ze jesli juz będe na siebie zarabiac,bedzie mnie stac,to kupie go w pierwszej kolejnosci

Minęlo troche czasu,kupilam i niestety,porazka
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 17:48   #7
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Guerlain Divinora-silky smooth foundation

Cytat:
Napisane przez charlotta_lotta
Ogolnie-nie polecam an konkretnego koloru ani samego produktu
jest gęsty,cięzki..
i mam wrazenie ze splywa z twarzy..
dla mnie przereklamowany

dzieki Charlotta teraz to mi dalas do myslenia znow caly dzien spedze na mysleniu co zrobic ech....
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 18:01   #8
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
Dot.: Guerlain Divinora-silky smooth foundation

sluchaj,cos mi przyszlo do glowy,jest przeciez lzejsza wersja tej divinory,chyba ultra-costam,w takiej wąskiej butelce,nie pękatej jak ta

gdzies mi sie obilo o uszy ze jest o niebo lepsza od pierwszej,sama nie uzywalam ale moze ktos sie wypowie?

Jest na pewno lzejsza

Tylko pewnie kolor tak samo do d...

pozdrawiam
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 18:25   #9
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Guerlain Divinora-silky smooth foundation

Cytat:
Napisane przez charlotta_lotta
sluchaj,cos mi przyszlo do glowy,jest przeciez lzejsza wersja tej divinory,chyba ultra-costam,w takiej wąskiej butelce,nie pękatej jak ta

uhm wlasnie zaczelam zastanawiac sie nad ta lzejsza wersja Nie zebym upierala sie przy Guerlain,ale tyyyyyyle naczytalam sie jak to pieknie rozswietlaja te podklady i komponuja sie z meteorytami .
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 18:41   #10
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
Dot.: Guerlain Divinora-silky smooth foundation

kurcze,pamietam,ze ta divinora tak mi sie slizgala po buzi ze jakbym probowala cos jescze pedzlem po niej dzialac to by calkiem zniknela

naprawde,nie chce Cie dolowac ale ..jesli chcesz kupowac w ciemno to odradzam

ktora wersje kuleczek masz?
jestem nalogowiec jesli chodzi o meteoryty,nalogowiec obecnie zakochany w beige chic
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 19:23   #11
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Guerlain Divinora-silky smooth foundation

Cytat:
Napisane przez charlotta_lotta
kurcze,pamietam,ze ta divinora tak mi sie slizgala po buzi ze jakbym probowala cos jescze pedzlem po niej dzialac to by calkiem zniknela

naprawde,nie chce Cie dolowac ale ..jesli chcesz kupowac w ciemno to odradzam

ktora wersje kuleczek masz?
jestem nalogowiec jesli chodzi o meteoryty,nalogowiec obecnie zakochany w beige chic
może to zależy od gustu i od cery bo ja jestem zadowolona z tego podkładu i używam na niego rozświetlający puder w kamieniu i w kulkach i nic się nie ściera i nie spływa. Co dla kogoś jest fe może dla kogoś być dobre
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 19:55   #12
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
Dot.: Guerlain Divinora-silky smooth foundation

alez wcale nie zaprzeczam,pisze o wlasnych traumatycznych przezyciach z tym podkladem


sunapee,poslalam pw,odezwe sie jutro
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 20:48   #13
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Guerlain Divinora-silky smooth foundation

520 jest jasnobeżowa, więc z racji tego co napisałaś może być dla Ciebie za jasna. 540 jest ciemniejsza. Zresztą świetnie się wtapia w skórę, więc nawet jeśli będzie minimalnie ciemniejsza niż koloryt cery zapewniam, że będzie niewidoczna

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 21:57   #14
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Guerlain Divinora-silky smooth foundation

Anahstasia to ja jeszcze Cie pomecze bo wiem ze mialas obydwie Divinory Ktora wedlug Ciebie jest lepsza,albo moze jaka jest zasadnicza roznica miedzy jedna a druga (z wyjatkiem tego ze jedna jest oil free).A moze wedlug Ciebie tak samo dobre sa obydwa podklady?


Dzieki dziewczyny za wszystkie opinie
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 10:37   #15
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Guerlain Divinora-silky smooth foundation

Oba podkłady są bardzo dobre, więc w tej charakterystyce nie ocenię, który lepszy, który gorszy. Tak naprawdę różni je przede wszystkim ich struktura:
Silky Smooth ma postać gęstszego kremu, podczas gdy Divinora Ultra jest bardzo lekka i absolutnie nie wyczuwalna. Pierwsza mocniej kryje, druga lepiej matuje. Pierwsza ma SPF 12, druga 15. Czas ich trwania jest porównywalny - spokojnie 10h. Dość gruntownie porównałam je w KWC dlatego zapraszam do lektury

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.