Włosomaniaczki :D - część IV - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 00:28   #2461
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Hej Piękne, czas goni, wpadłam się tylko szybciutko pożegnać, jutro z rana wyruszam w świat
Trzymajcie się, nie piszcie za dużo , do zobaczenia za 2 tygodnie
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 06:07   #2462
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

'Estelle' - no tak, to już czwartek ! Może jeszcze zajrzysz przed startem ... Życzę dobrej bezcłówki, przyjemnego lotu {bez turbulencji} no i - przede wszystkim : fajnych wakacji.
FOTOAPARATU NIE ZAPOMNIJ !!!! Ciekawe będziemy wrażeń.
Wypoczywaj, używaj i wracaj .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 07:40   #2463
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witam

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hej Piękne, czas goni, wpadłam się tylko szybciutko pożegnać, jutro z rana wyruszam w świat
Trzymajcie się, nie piszcie za dużo , do zobaczenia za 2 tygodnie
Przyłączam się do słów Heroldin Udanej podróży! Wróć do nas piękna i wypoczęta! Buziaki


A ja idę na zakupy- musze kupić jeansy, a pozniej na silownie. Pierwszy dzien moze byc kiepski Zero formy, ale moze chociaż pobiegam z 15 min za 1 razem...

3majcie kciuki! Buziaki dla wszystkich



P.S. Mój TŻ mnie nie kocha... Czy warto się tym przejmować?
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 07:40   #2464
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Hurrrra ! Śniegu już prawie nie ma .

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Jelly, a faktycznie pomagają, czy placebo? Przyznaj się
Jeszcze parę lat temu łykałam wszystko, co - zgodnie z reklamami - miało być panaceum na problemy włosowo-paznokciowe. Bez efektu ! W ostatnim czasie - przez rok przyjmowałam SILICĘ, a gdy i po niej efekty nie były widoczne - CAPIVIT.
Ze wszystkiego zrezygnowałam, bo i skutków raczej żadnych nie zauważyłam.
Postawiłabym na dietę np. ograniczającą węglowodany i tłuszcze, bogatą w minerały i witaminy. Tylko gdzie dzisiaj takie prawdziwe mineralno-witaminowe produkty znaleźć ... Wczoraj przez przypadek {muszę się w końcu gazety z programem TV dorobić} trafiłam na program w TV o modyfikowanej żywności.
Laik jestem w tym temacie, ale wiele wypowiedzi z tego wczorajszego programu do mnie dotarło. Między innymi i ta, kiedy to kucharz ugotował rosoły z kur : jeden z kury tzw. naturalnej, a drugi - z karmionej zmodyfikowaną kukurydzą i ziarnem. Rezultat powalający. W programie brali udział zwolennicy tych biochemicznych działań, jak i - przeciwnicy takowych. Ciekawy program.


Tak po prawdzie piszę dlatego, że już nie mogę zdzierżyć ! Być może to tylko ja jestem jakoś dziwnie uczulona i tylko mnie to w taki mega sposób bulwersuje.
Wierzcie mi - często pianę z ust toczę i nie jestem w stanie doczytać w całości wielu postów. W czym rzecz ?! W używaniu na WIZAŻU nagminnie zdrobnień ; np. dziewczynki,zdjątko, fryzurka, grzyweczka, kolorek, włoski, pazurki, buźka, paluszek itp.
Czy Was to nie razi ?! Czy to ja muszę poddać się specjalistycznej terapii ?!
Być może taka infantylność jest obecnie w modzie ?!


Irja - w dziale Hobby jest wątek : moje gotowanie i tam jest tez temat : herbata. Tylko nie jestem pewna czy o tym myślałaś.

Edytowane przez Heroldin
Czas edycji: 2008-11-27 o 08:23
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 08:55   #2465
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Jaka ja nie w temacie
Gdzie pojechała Estele i czemu beze mnie?
Astenko a skąd Ty wiesz ze nie kocha? Faceci nie potrafią okazywac uczuc, a co dopiero o nich mowic
Ja mam dzisiaj wolne
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 10:45   #2466
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hej Piękne, czas goni, wpadłam się tylko szybciutko pożegnać, jutro z rana wyruszam w świat
Trzymajcie się, nie piszcie za dużo , do zobaczenia za 2 tygodnie
Trzymaj się Asiu, udanego wyjazdu, będziemy tęsknić strasznie za Tobą

Swoją drogą, może się dużo u mnie wydarzyć akurat przez te 2 najbliższe tygodnie (mam na myśli kwestie związane z wyprowadzką), ciekawe, na jakim będę etapie kiedy wrócisz...

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
P.S. Mój TŻ mnie nie kocha... Czy warto się tym przejmować?
Czemu tak piszesz atsenko? Co się stało?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jeszcze parę lat temu łykałam wszystko, co - zgodnie z reklamami - miało być panaceum na problemy włosowo-paznokciowe. Bez efektu ! W ostatnim czasie - przez rok przyjmowałam SILICĘ, a gdy i po niej efekty nie były widoczne - CAPIVIT.
Ze wszystkiego zrezygnowałam, bo i skutków raczej żadnych nie zauważyłam.
Postawiłabym na dietę np. ograniczającą węglowodany i tłuszcze, bogatą w minerały i witaminy. Tylko gdzie dzisiaj takie prawdziwe mineralno-witaminowe produkty znaleźć ... Wczoraj przez przypadek {muszę się w końcu gazety z programem TV dorobić} trafiłam na program w TV o modyfikowanej żywności.
Laik jestem w tym temacie, ale wiele wypowiedzi z tego wczorajszego programu do mnie dotarło. Między innymi i ta, kiedy to kucharz ugotował rosoły z kur : jeden z kury tzw. naturalnej, a drugi - z karmionej zmodyfikowaną kukurydzą i ziarnem. Rezultat powalający. W programie brali udział zwolennicy tych biochemicznych działań, jak i - przeciwnicy takowych. Ciekawy program.
Ja zauważyłam u siebie, że najlepsze efekty są wtedy, kiedy się "pilnuję" i skrupulatnie piję te zalecane minimum 2 litry wody dziennie - to naprawdę czyni cuda, szczególnie jeśli chodzi o skórę.

A jak jeszcze to tego się wysypiam (w roku akademickim - rzadkość) i "porządnie" się odżywiam to jestem dżaga

...jak wynika z opisu powyżej - dżagą jestem rzadko


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Tak po prawdzie piszę dlatego, że już nie mogę zdzierżyć ! Być może to tylko ja jestem jakoś dziwnie uczulona i tylko mnie to w taki mega sposób bulwersuje.
Wierzcie mi - często pianę z ust toczę i nie jestem w stanie doczytać w całości wielu postów. W czym rzecz ?! W używaniu na WIZAŻU nagminnie zdrobnień ; np. dziewczynki,zdjątko, fryzurka, grzyweczka, kolorek, włoski, pazurki, buźka, paluszek itp.
Czy Was to nie razi ?! Czy to ja muszę poddać się specjalistycznej terapii ?!
Być może taka infantylność jest obecnie w modzie ?!
Kurczę Heroldin, ja sama czasem piszę per 'dziewczynki'

Ja osobiście najbardziej nie lubię tego pokemonowego pisma i pisania celowo z błędami - jak widzę coś napisanego w ten sposób to omijam i po prostu nie czytam - żeby się nie wkurzać. Myślę natomiast, że jeśli wypowiedź byłaby naciepielona tymi zdrobnieniami to pewnie też szlag by mnie trafiał czytając to... natomiast nie chcę wyjść na hipokrytkę, bo jak pisałam wcześniej, 'dziewczynki' zdarza mi się pisać...
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:33   #2467
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witam drogie panie

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Mi chodzi po głowie na Belissa Hydro (?), wcześniej łykałam Capivit HydroControl, ale kto wie, czy Belissa to nie to samo, a tańsza Muszę przyjrzeć się składnikom, chociaż zbytnio się pewnie w tym nie połapię...
najlepiej spytaj się w aptece tak Ci powiedzą jaka jest między tymi 2ma preparatami różnica w składach i różnica w skutkach.

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
No tak...ale dać 13,50zł za 10 dni kuracji to baaardzo dużo! Ja mówiłam chyba o opakowaniu 100tabletek....
a no tak! nie spojrzałam że to 3 dziennie trzeba jeść!
Ale chyba jak na razie zrezygnuje z tabletek i poszukam moich egzotycznych herbatek włosowych

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Ja jestem i szwendam się po wizażu Szukałam jakiegoś wątku o herbatach.. nie wiecie czy gdzieś jest?
Napaliłam się na jakąś miodową herbatę wiem, można do herbaty dodać miodu ale ja bym chciała taką gotową
piłam kiedyś pyyyyszną herbatkę o smaku miodku
o smaku miodowo-imbirowym z Rossmanna!

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hej Piękne, czas goni, wpadłam się tylko szybciutko pożegnać, jutro z rana wyruszam w świat
Trzymajcie się, nie piszcie za dużo , do zobaczenia za 2 tygodnie
uuuu....a gdzie jedziesz??
Miłego wyjazdu i do rychłego zobaczyska na wizażu

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
P.S. Mój TŻ mnie nie kocha... Czy warto się tym przejmować?
Matko!! A skąd taki wniosek?? Czuć w twojej wypowiedzi straszny smutek.. Czy coś się stało? Trzymaj sie kochanie


......................... ........

Wiecie co? Stwierdzam że jestem ŻAŁOSNA!!
Już czwartek, tydzień temu była moja 2ga rozmowa kwalifikacyjna do tej firmy. I już powinni się odezwać! i od samego rana chodzę wszędzie z telefonem w kieszeni. mam wrażenie że jak go położę to nie usłyszę z innego pokoju jak dzwonią i stracę okazję?? i tak chodzę z nim i czekam na telefon!
nawet rano do łazienki go wzięłam-jak myłam włosy!!!!

To już szczyt głuuupoty i żałosności!
niestety coś mam przeczucie że mogę już nie czekać i nic z tego! Wiem że to Tylko praca, a ludzie mają większe problemy ale już nic mi się nie chce!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 12:45   #2468
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Dziękuję dziewczyny za zainteresowanie A czemu myslę że TZ mnie nie kocha? Bo mi tego nie okazuje A wczoraj jeszcze napisałam mu smsa o treści "Kocham Cię" i myślę że kazdy normalny facet, nawet jeśli by mnie nie kochał to by mimo wszystko odp "Ja Ciebie też" a on nic tylko "Dziękuję kochanie za pięknego smsa" . Może to ja jestem naiwna myśląc że po pół roku facet powinien mnie kochać ale do cholery mógłby chociaż mi okazać że jestem dla niego ważna! Cały czas mam przed oczami dzień przed moim wyjazdem z UK kiedy to on zamiast ze mną siedzieć oglądał samochdy na necie... Czy nie mógł tego zrobić kiedy indziej? Ja rozumiem że dla niego to było ważne, ale nooo właśnie... Samochód był ważniejszy ode mnie! Tak samo ostatnio w żartach mu zarzuciłam że film jest ode mnie ważniejszy ( przez 3 h nie odp na smsa bo oglądał film) a on mi na to: Ojj kochanie wiesz że jesteś dla mnie ważna... Noo właśnie ważna... Ważna to może być informacja w radiu... Ja powinnam być przynajmniej bardzo ważna. Może wyolbżymiam problem ale naprawdę nie czuje że mu namnie zależy. Nie moge całe życie płacić za błedy jego eks, która go skrzywdziła i on teraz boi się wyznawać uczucia (kiedyś po pojanemu mi tak powiedział). Gdzie tu jest sens? Chandra mnie dopadła ewidentnie...
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:49   #2469
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Kurczę Heroldin, ja sama czasem piszę per 'dziewczynki'
No wiesz, te dziewczynki, to jescze jakoś {jako jedyne w poscie zdrobnienie}
wytrzymam
Ale jak mam czytać, np. coś takiego : dziewczynki radeczki od was chcę : czy ten szamponik i odżyweczka po tej farbce dla moich włosków fajniutkie będą bo wiecie ostatnio moja grzyweczka taka niedobrutka jest. A może lokóweczka co ją w telewizorku luknełam . I jeszcze problemik mam bo mi paznokietek na paluszku się złamał i nie wiem może żelik i kwiatuszek. Macie radeczkę bo taki kwiatuszek to będzie ładniutko. Też w telewizorku u jednej dziewczynki widziałam. No i te perfumki co miała to boskie były. Nie czułam bo to w telewizorku ale po jej mince wiem ze fajniutkie są.Dziewczynki kochaniutkie radeczki, radeczki.
Może to ja taka raczej marudna jestem . Zaznaczam : to nie problemy mnie denerwują, to ta dziwaczna moda na zdrobnionka. Przyjżyjcie sie same.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:59   #2470
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No wiesz, te dziewczynki, to jescze jakoś {jako jedyne w poscie zdrobnienie}
wytrzymam
Ale jak mam czytać, np. coś takiego : dziewczynki radeczki od was chcę : czy ten szamponik i odżyweczka po tej farbce dla moich włosków fajniutkie będą bo wiecie ostatnio moja grzyweczka taka niedobrutka jest. A może lokóweczka co ją w telewizorku luknełam . I jeszcze problemik mam bo mi paznokietek na paluszku się złamał i nie wiem może żelik i kwiatuszek. Macie radeczkę bo taki kwiatuszek to będzie ładniutko. Też w telewizorku u jednej dziewczynki widziałam. No i te perfumki co miała to boskie były. Nie czułam bo to w telewizorku ale po jej mince wiem ze fajniutkie są.Dziewczynki kochaniutkie radeczki, radeczki.
Może to ja taka raczej marudna jestem . Zaznaczam : to nie problemy mnie denerwują, to ta dziwaczna moda na zdrobnionka. Przyjżyjcie sie same.
kurcze, ja też pisze zdrobniałe jak np. herbatki,waxik..ale to już przesada uśmiałam się po same pachy

......................... .....
wiecie co, coraz gorzej się czuje. Mieszkam z teściami:teściowa ma sklep i tak spędza całe dnie ale teść jest na emeryturze i siedzi w domu i głupio mi że tak codziennie siedzę i nie mam pracy i tylko na tym komputerze siedzie godzina po godzinie.
mąż codziennie , kilka razy dziennie dzwoni -zdarza się że i 6 razy dziennie dzwoni do mnie i mimochodem i pyta się co robiłaś? wysyłałaś cv? etc a ja co mam mu powiedziec? nie cały dzień oglądałam telewizje albo byłam na wizażu?? taa
A ja wchodzę na neta i co widzę??? NIC! 1 wielkie NIC!
nie ma pracy..na jedne oferty jestem za mało wykształcona albo mam za małe doświadczenie a na inne jestem za mądra bo mam licencjat a nie np. kurs fryzjerki albo krawcowej. A jeszcze inne oferty są typowo męskie: tokarza, magazyniera...

Chciałabym zapaść się pod ziemię, uciec gdzieś na koniec świata...wyjechać i mieszkać sama ...by nikt mnie z nich nie widział .Myślę że jestem żałosna i do tego oni pewno już myślą że się po prostu nie staram znaleźć pracy a ja się staram .
Źle mi z samą sobą- jestem teraz na ich utrzymaniu.. taki pasożyt, utrzymanka! Po prostu jestem żałosna.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2008-11-27 o 13:00
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 13:30   #2471
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
najlepiej spytaj się w aptece tak Ci powiedzą jaka jest między tymi 2ma preparatami różnica w składach i różnica w skutkach.
racja...

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za zainteresowanie A czemu myslę że TZ mnie nie kocha? Bo mi tego nie okazuje A wczoraj jeszcze napisałam mu smsa o treści "Kocham Cię" i myślę że kazdy normalny facet, nawet jeśli by mnie nie kochał to by mimo wszystko odp "Ja Ciebie też" a on nic tylko "Dziękuję kochanie za pięknego smsa" . Może to ja jestem naiwna myśląc że po pół roku facet powinien mnie kochać ale do cholery mógłby chociaż mi okazać że jestem dla niego ważna! Cały czas mam przed oczami dzień przed moim wyjazdem z UK kiedy to on zamiast ze mną siedzieć oglądał samochdy na necie... Czy nie mógł tego zrobić kiedy indziej? Ja rozumiem że dla niego to było ważne, ale nooo właśnie... Samochód był ważniejszy ode mnie! Tak samo ostatnio w żartach mu zarzuciłam że film jest ode mnie ważniejszy ( przez 3 h nie odp na smsa bo oglądał film) a on mi na to: Ojj kochanie wiesz że jesteś dla mnie ważna... Noo właśnie ważna... Ważna to może być informacja w radiu... Ja powinnam być przynajmniej bardzo ważna. Może wyolbżymiam problem ale naprawdę nie czuje że mu namnie zależy. Nie moge całe życie płacić za błedy jego eks, która go skrzywdziła i on teraz boi się wyznawać uczucia (kiedyś po pojanemu mi tak powiedział). Gdzie tu jest sens? Chandra mnie dopadła ewidentnie...
atsenko, chyba powinniście poważnie porozmawiać, moim zdaniem powinnaś mu otwarcie powiedzieć, że taki sposób okazywania przed niego uczuć Ci nie odpowiada - czujesz sie niekochana. Może to nie wynika z jego braku uczucia do Ciebie, tylko z tego, że taki ma charakter i ekspresję okazywania uczuć (może to wynikać w z różnych kwestii, np. z wzorców rodzinnych) - dlatego koniecznie porozmawiaj z nim o tym - może on jest nieświadomy, że źle robi...? Trzymaj się kochana

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ale jak mam czytać, np. coś takiego : dziewczynki radeczki od was chcę : czy ten szamponik i odżyweczka po tej farbce dla moich włosków fajniutkie będą bo wiecie ostatnio moja grzyweczka taka niedobrutka jest. A może lokóweczka co ją w telewizorku luknełam . I jeszcze problemik mam bo mi paznokietek na paluszku się złamał i nie wiem może żelik i kwiatuszek. Macie radeczkę bo taki kwiatuszek to będzie ładniutko. Też w telewizorku u jednej dziewczynki widziałam. No i te perfumki co miała to boskie były. Nie czułam bo to w telewizorku ale po jej mince wiem ze fajniutkie są.Dziewczynki kochaniutkie radeczki, radeczki.
Heroldin, the best!

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
wiecie co, coraz gorzej się czuje. Mieszkam z teściami:teściowa ma sklep i tak spędza całe dnie ale teść jest na emeryturze i siedzi w domu i głupio mi że tak codziennie siedzę i nie mam pracy i tylko na tym komputerze siedzie godzina po godzinie.
mąż codziennie , kilka razy dziennie dzwoni -zdarza się że i 6 razy dziennie dzwoni do mnie i mimochodem i pyta się co robiłaś? wysyłałaś cv? etc a ja co mam mu powiedziec? nie cały dzień oglądałam telewizje albo byłam na wizażu?? taa
A ja wchodzę na neta i co widzę??? NIC! 1 wielkie NIC!
nie ma pracy..na jedne oferty jestem za mało wykształcona albo mam za małe doświadczenie a na inne jestem za mądra bo mam licencjat a nie np. kurs fryzjerki albo krawcowej. A jeszcze inne oferty są typowo męskie: tokarza, magazyniera...

Chciałabym zapaść się pod ziemię, uciec gdzieś na koniec świata...wyjechać i mieszkać sama ...by nikt mnie z nich nie widział .Myślę że jestem żałosna i do tego oni pewno już myślą że się po prostu nie staram znaleźć pracy a ja się staram .
Źle mi z samą sobą- jestem teraz na ich utrzymaniu.. taki pasożyt, utrzymanka! Po prostu jestem żałosna.
Jelly nie łam się! Nie jesteś beznadziejna, nie myśl o sobie w tych kategoriach!

Myślałaś może o jakimś dodatkowym kursie podnoszącym kwalifikacje?
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 13:42   #2472
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
r

Jelly nie łam się! Nie jesteś beznadziejna, nie myśl o sobie w tych kategoriach!

Myślałaś może o jakimś dodatkowym kursie podnoszącym kwalifikacje?
rzecz w tym że ja mam wykształcenie do pracy która NIE LUBIĘ! a zdałam sobie z tego sprawę jak ukończyłam licencjat i kilka miesięcy pracowałam w zawodzie!
Teraz robię mgr zaocznie i też już wiem że nie będę chciała pracować w tym zawodzie do którego się kształcę, a na zmianę wykształcenia nie mam szans bo moi rodzice już tylko marzą bym skończyła tę mgr i wiem że nie będą chcieli mi dalej finansować nauki! A mąż nie zarabia tyle by mi ją finansować (gdyby była zaoczna) albo utrzymywać nas oboje (gdyby nauka była dzienna)



jedyne co lubię to gotowanie oraz kosmetyki i makijaż... a na wizażystkę albo kosmetologa już za późno
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 13:47   #2473
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

dzien dobry
ale sie dzis wyspalam... 10h snu!
Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
A wczoraj wylicytowałam książkę "Diabeł ubiera się u Prady" za całe 10 zł (450 stron), którą poleciła mi jakiś czas temu virka. Mam nadzieje że okaże się naprawdę fajna.
ksiazka duzo lepsza niz film przynajmniej wg mnie
Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Ja już po spotkaniu (w zasadzie pierwszych kilku godzinach próbnych - miały być 2, a były 4,5 ). Atmosfera bardzo sympatyczna, jutro będzie wykazywać się moja konkurentka Do końca tygodnia mają dać znać
A do tego jeszcze zadzwonili dzisiaj z firmy, do której aplikowałam już ponad miesiąc temu (bez odzewu), że robią ponowną rekrutację i zapraszają mnie na rozmowę
bedzie dobrze, zobaczysz! niech moc wlosomaniaczek bedzie z toba!
Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Sweet_Jelly --> Z moich obserwacji i doświadczenia wynika że na włosy najlepiej działa Revalid- a uwierz próbowałam bardzo wielu preparatów. Skrzypowita i wszystkie te skrzypowe tabletki działały i owszem ale głównie na paznokcie, Belisse łykam teraz ale z ukierunkowaniem na wszystko, tj. włosy, cerę i paznokcie ale oszałamiających efektów nie widzę, włosy mniej wypadają napewno, zależy o jaki efekt Ci chodzi. A Revalid jest poprostu rewelacyjny jak dla mnie tylko drogi i denerwowało mnie łykanie 3 tabletek dziennie.
podpisuje sie w 100%, revalid jest swietny!! bralam chyba przez pol roku z przerwami i naprawde wzmocnil mi wlosy, a paznokcie...
oplaca sie, ale trzeba byc systematycznym
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hej Piękne, czas goni, wpadłam się tylko szybciutko pożegnać, jutro z rana wyruszam w świat
Trzymajcie się, nie piszcie za dużo , do zobaczenia za 2 tygodnie
milego wyjazdu! wygrzej sie za nas wszystkie
Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
P.S. Mój TŻ mnie nie kocha... Czy warto się tym przejmować?
lo rety, co sie znow stalo...?

juz czwartek, nanana dzis sadny dzien
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 14:00   #2474
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cześć dziewczyny, ja tylko na chwilę


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hej Piękne, czas goni, wpadłam się tylko szybciutko pożegnać, jutro z rana wyruszam w świat
Trzymajcie się, nie piszcie za dużo , do zobaczenia za 2 tygodnie
Udanych wakacji Baw się dobrze i wracaj szczęśliwie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość


Irja - w dziale Hobby jest wątek : moje gotowanie i tam jest tez temat : herbata. Tylko nie jestem pewna czy o tym myślałaś.
Zajrzę tam, dziękuję


Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość

piłam kiedyś pyyyyszną herbatkę o smaku miodku
o smaku miodowo-imbirowym z Rossmanna!
Nie zaglądam do Rossmanna, ale jak będę gdzieś w pobliżu to na pewno wstąpię i poszukam tej herbatki
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No wiesz, te dziewczynki, to jescze jakoś {jako jedyne w poscie zdrobnienie}
wytrzymam
Ale jak mam czytać, np. coś takiego : dziewczynki radeczki od was chcę : czy ten szamponik i odżyweczka po tej farbce dla moich włosków fajniutkie będą bo wiecie ostatnio moja grzyweczka taka niedobrutka jest. A może lokóweczka co ją w telewizorku luknełam . I jeszcze problemik mam bo mi paznokietek na paluszku się złamał i nie wiem może żelik i kwiatuszek. Macie radeczkę bo taki kwiatuszek to będzie ładniutko. Też w telewizorku u jednej dziewczynki widziałam. No i te perfumki co miała to boskie były. Nie czułam bo to w telewizorku ale po jej mince wiem ze fajniutkie są.Dziewczynki kochaniutkie radeczki, radeczki.
Może to ja taka raczej marudna jestem . Zaznaczam : to nie problemy mnie denerwują, to ta dziwaczna moda na zdrobnionka. Przyjżyjcie sie same.


Ja też zdrabniam czasami słowa, ale to jakieś jedno, poszczególne w wypowiedzi

Dostałam dzisiaj piękną piosenką świąteczną i teraz ciągle jej słucham
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 14:12   #2475
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
rzecz w tym że ja mam wykształcenie do pracy która NIE LUBIĘ! a zdałam sobie z tego sprawę jak ukończyłam licencjat i kilka miesięcy pracowałam w zawodzie!
Teraz robię mgr zaocznie i też już wiem że nie będę chciała pracować w tym zawodzie do którego się kształcę, a na zmianę wykształcenia nie mam szans bo moi rodzice już tylko marzą bym skończyła tę mgr i wiem że nie będą chcieli mi dalej finansować nauki! A mąż nie zarabia tyle by mi ją finansować (gdyby była zaoczna) albo utrzymywać nas oboje (gdyby nauka była dzienna)

jedyne co lubię to gotowanie oraz kosmetyki i makijaż... a na wizażystkę albo kosmetologa już za późno
Jelly, w dzisiejszych czasach czasem trzeba się nawet 3 razy przekwalifikować

Dlaczego za późno? Czemu nie miałabyś po skończeniu studiów pójść do pracy w zawodzie przez pewien czas, a w tym czasie robić np. kurs wizażu?

Jesteś jeszcze młoda, ludzie w dużo starszym wieku zmieniają swój profil zawodowy o 180 stopni, a życie jest tylko jedno!

A w ogóle co studiujesz?
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 14:45   #2476
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
codziennie siedzę i nie mam pracy
Nie orientuję się dokładnie, jaką masz sytuację, ale czy nie możesz zaproponować teściowej - może mogłabyś jej np. raz w tygodniu pomóc w sklepie lub nawet ją zastąpić.

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Chandra mnie dopadła ewidentnie...
A wiesz, że kota można zagłaskać na śmierć ?! Ja też prawie cały dzień chodzę za moim i pytam : nie jesteś głodny, może byś coś zjadł ?! Po dwudziestym moim pytaniu jest na granicy rozstroju nerwowego i na mój widok mówi, już bez pytania : nie, nic bym nie zjadł !!! To tak samo jak z : kochasz mnie ?! Pozwól, niech nie słowa a czyny mówią same za siebie.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
jedyne co lubię to gotowanie oraz kosmetyki i makijaż... a na wizażystkę albo kosmetologa już za późno
Dlaczego
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 14:50   #2477
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A wiesz, że kota można zagłaskać na śmierć ?! Ja też prawie cały dzień chodzę za moim i pytam : nie jesteś głodny, może byś coś zjadł ?! Po dwudziestym moim pytaniu jest na granicy rozstroju nerwowego i na mój widok mówi, już bez pytania : nie, nic bym nie zjadł !!! To tak samo jak z : kochasz mnie ?! Pozwól, niech nie słowa a czyny mówią same za siebie.
kocham czytac kazda twoja wypowiedz
nic nowego nie powiem, ale... zacznij pisac ksiazki, prosimy!!
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:01   #2478
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
jedyne co lubię to gotowanie oraz kosmetyki i makijaż... a na wizażystkę albo kosmetologa już za późno
A nie myślałaś o gotowaniu? Rozkręcenie małego(póki co) interesiku? Hah, Kasiu H., specjalnie dla Ciebie to zdrobnienie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hej Piękne, czas goni, wpadłam się tylko szybciutko pożegnać, jutro z rana wyruszam w świat
Trzymajcie się, nie piszcie za dużo , do zobaczenia za 2 tygodnie
Udanej zabawy!

Przepraszam za spóźnione, ale najszczersze życzenia imieninowe dla wszystkich Kaś
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:04   #2479
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Hej!

Pasożyt is back
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 16:08   #2480
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hej Piękne, czas goni, wpadłam się tylko szybciutko pożegnać, jutro z rana wyruszam w świat
Trzymajcie się, nie piszcie za dużo , do zobaczenia za 2 tygodnie
bezpiecznej podróży i udanego urlopu

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
P.S. Mój TŻ mnie nie kocha... Czy warto się tym przejmować?
Tak jak pisały Dziewczyny, może po prostu z Nim porozmawiaj, faceci zdecydowanie wolą "kawę na ławę" niż domysły

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Wiecie co? Stwierdzam że jestem ŻAŁOSNA!!
Już czwartek, tydzień temu była moja 2ga rozmowa kwalifikacyjna do tej firmy. I już powinni się odezwać! i od samego rana chodzę wszędzie z telefonem w kieszeni. mam wrażenie że jak go położę to nie usłyszę z innego pokoju jak dzwonią i stracę okazję?? i tak chodzę z nim i czekam na telefon!
nawet rano do łazienki go wzięłam-jak myłam włosy!!!!
Mieli dzwonić do końca tygodnia? Mogą zadzwonić jeszcze jutro

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ale jak mam czytać, np. coś takiego : dziewczynki radeczki od was chcę : czy ten szamponik i odżyweczka po tej farbce dla moich włosków fajniutkie będą bo wiecie ostatnio moja grzyweczka taka niedobrutka jest. A może lokóweczka co ją w telewizorku luknełam . I jeszcze problemik mam bo mi paznokietek na paluszku się złamał i nie wiem może żelik i kwiatuszek. Macie radeczkę bo taki kwiatuszek to będzie ładniutko. Też w telewizorku u jednej dziewczynki widziałam. No i te perfumki co miała to boskie były. Nie czułam bo to w telewizorku ale po jej mince wiem ze fajniutkie są.Dziewczynki kochaniutkie radeczki, radeczki.
Może to ja taka raczej marudna jestem . Zaznaczam : to nie problemy mnie denerwują, to ta dziwaczna moda na zdrobnionka. Przyjżyjcie sie same.

Męczące jest to czytanie
Tak jak pisała evangeline, okropnie irytują mnie też pokemony


Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
juz czwartek, nanana dzis sadny dzien
Daj znać jak będziesz PO

Dobry wieczór wszystkim
Znikam toczyć bój z żelazkiem i stosem prasowania
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:09   #2481
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hej Piękne, czas goni, wpadłam się tylko szybciutko pożegnać, jutro z rana wyruszam w świat
Trzymajcie się, nie piszcie za dużo , do zobaczenia za 2 tygodnie
udanego wypoczynku
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
wiecie co, coraz gorzej się czuje. Mieszkam z teściami:teściowa ma sklep i tak spędza całe dnie ale teść jest na emeryturze i siedzi w domu i głupio mi że tak codziennie siedzę i nie mam pracy i tylko na tym komputerze siedzie godzina po godzinie.
mąż codziennie , kilka razy dziennie dzwoni -zdarza się że i 6 razy dziennie dzwoni do mnie i mimochodem i pyta się co robiłaś? wysyłałaś cv? etc a ja co mam mu powiedziec? nie cały dzień oglądałam telewizje albo byłam na wizażu?? taa
A ja wchodzę na neta i co widzę??? NIC! 1 wielkie NIC!
nie ma pracy..na jedne oferty jestem za mało wykształcona albo mam za małe doświadczenie a na inne jestem za mądra bo mam licencjat a nie np. kurs fryzjerki albo krawcowej. A jeszcze inne oferty są typowo męskie: tokarza, magazyniera...

Chciałabym zapaść się pod ziemię, uciec gdzieś na koniec świata...wyjechać i mieszkać sama ...by nikt mnie z nich nie widział .Myślę że jestem żałosna i do tego oni pewno już myślą że się po prostu nie staram znaleźć pracy a ja się staram .
Źle mi z samą sobą- jestem teraz na ich utrzymaniu.. taki pasożyt, utrzymanka! Po prostu jestem żałosna.
znam ten ból- przez 4 miesiące między obroną magisterki i pracą przechodziłam dokładnie to samo. Jest to wybitnie deprymujące- przy czym w moim przypadku to mama zadawała pytania w stylu "wysłałaś cv?, dzwoniłaś gdzieś?"

żeby tylko znalezienie pracy w dzisiejszych czasach było takie proste....
Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Jelly, w dzisiejszych czasach czasem trzeba się nawet 3 razy przekwalifikować
jak nie wiecej
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A wiesz, że kota można zagłaskać na śmierć ?! Ja też prawie cały dzień chodzę za moim i pytam : nie jesteś głodny, może byś coś zjadł ?! Po dwudziestym moim pytaniu jest na granicy rozstroju nerwowego i na mój widok mówi, już bez pytania : nie, nic bym nie zjadł !!! To tak samo jak z : kochasz mnie ?! Pozwól, niech nie słowa a czyny mówią same za siebie.
popieram Kasiu A więcej wiary w TŻ-ta i Wasze uczucie
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:11   #2482
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Marzenko! Nie uciekaj!

Właśnie miałam pisać do Ciebie smsa, że jestem na wizazu, patrzę, jesteś, a Ty piszesz, że już uciekasz?? Nie rób mi tego!
Tak dawno nie miałam okazji sobie z Tobą porozmawiać
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:15   #2483
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witam koleżankę Agnieszkę

Mam nadzieje, że Mama ma się już lepiej i doszła do siebie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:20   #2484
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Witam koleżankę Agnieszkę

Mam nadzieje, że Mama ma się już lepiej i doszła do siebie
Hej

Niestety, mama nadal się nie odzywa
Owszem, zgadzam się, że miała prawo się zdenerwować, ale jeśli ona uwaza, że opieprz i awantura, jaką mi zrobiła nie wystarczą i to jest powód do nieodzywania się to jak Ci już napisałam - to jej sprawa i nie zamierzam się przejmować
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:25   #2485
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hej

Niestety, mama nadal się nie odzywa
Owszem, zgadzam się, że miała prawo się zdenerwować, ale jeśli ona uwaza, że opieprz i awantura, jaką mi zrobiła nie wystarczą i to jest powód do nieodzywania się to jak Ci już napisałam - to jej sprawa i nie zamierzam się przejmować
Oj w życiu bym nie pomyślała, że to może się tak długo ciągnąć. Przykro mi, że przeze mnie musisz przez to przechodzić

Najgorsze jest to, że pozbawiłam Cię darmowego źródła smsów Tak mi tego brakuje A nie chce do Ciebie pisać, żebyś nie czuła się zobowiązana odpisywać, bo 50 zł na 3 miesiące to nie jest dużo Najwyżej ja będę pisać a Ty nie odpisuj
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:27   #2486
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hej!

Pasożyt is back
hej
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:32   #2487
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Oj w życiu bym nie pomyślała, że to może się tak długo ciągnąć. Przykro mi, że przeze mnie musisz przez to przechodzić
Moja mama jest pamiętliwa i potrafi się obrażać o najgorsze głupoty Co dziwne, nigdy tak nie było, żeby do mojego brata czy ojca nie odzywała się tydzień czy dwa, tylko ze mną tak ma. Może to dlatego, że kiedy ja się wyprowadzę ona zostanie w domu sama z ojcem i jakoś będzie musiała się z nim porozumieć

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że pozbawiłam Cię darmowego źródła smsów Tak mi tego brakuje A nie chce do Ciebie pisać, żebyś nie czuła się zobowiązana odpisywać, bo 50 zł na 3 miesiące to nie jest dużo Najwyżej ja będę pisać a Ty nie odpisuj
No niestety, to jest ból i tez mi tego brakuje Ale i tak za miesiąc moja mama wróciłaby z powrotem do plusa (bo coś jej ostatnio zasięg szwankuje, może to dlatego, że play odłączył się od plusa, nie wiem ) i nie byłoby już tych darmowych smsów.
Może jak będę miała normalną pracę, to będzie mnie stać, żeby częściej kupować karty albo pomyslę o jakimś abonamencie...

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
hej
No nareszcie!
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:42   #2488
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

witaj Agus

a ja czekam i czekam na wiesci od... no, wiadomodzieki bogu to juz koniec tygodnia!!
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:43   #2489
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

No nareszcie!
ja niestety tylko na chwilkę- obowiązki domowe wzywają

miłego wieczoru
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:44   #2490
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Może jak będę miała normalną pracę, to będzie mnie stać, żeby częściej kupować karty albo pomyslę o jakimś abonamencie...
Jakie może Wielkimi krokami zbliża się (zapewne długo wyczekiwany przez Ciebie) koniec stażu Jestem pewna, że uda się coś ciekawego znaleźć W sumie nie będziesz sama szukać, bo ja też zamierzam W końcu co dwie szukające prace, to nie jedna A w kupie zawsze raźniej
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.