wady golenia?????????i veet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-05, 16:34   #1
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna

wady golenia?????????i veet


Dziewczyny..czy macie po goleniu takie smieszne czarne kropeczki?A co myslicie o tym nowym preparacie firmy veet(golarka bez ostrza i inne bajery)?
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 16:48   #2
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: wady golenia?????????i veet

Tak, kiedy się goliłam, ,miałam te "śmieszne" ( ) czarne kropeczki, to były te części włosków, których ostrze maszynki nie zdołało uchwycić.
Nowego Veeta nie próbowałam i raczej nie zamierzam, bo wg mnie da takie same efekty jak zwykły krem depilacyjny.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 16:50   #3
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: wady golenia?????????i veet

a teraz co stosujesz?radzilas sobie z tym jakos?
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 16:56   #4
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: wady golenia?????????i veet

Z tymi kropkami? W ogóle sobie nie radziłam!! tych kropek najwięcej miałam na udach, gdzie włosy są mocniejsze i grubsze. W końcu tak mnie te kropki wkurzyły, że od ok. roku używam tylko wosku na ciepło.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 17:18   #5
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: wady golenia?/depilacja cukrowa

Dziewczyny, po przeczytaniu wątku o depilacji cukrowej postanowiłam sprawdzić czy to naprawdę działa Okazuje się że działa i to jak Zrobiłam dziś bikini i efekt tak jak po wosku, skóra gładziutka, delikanta; oczywiście zaczerwienienie jest, ale napewno jutro nie będzie śladu
Dla zainteresowanych wklejam wątek:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1061462631

Co do kropek po goleniu to kiedyś (od dwóch lat używam tylko depilatora i wosku) także miałam i trochę pomagał peeling.

MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 17:34   #6
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: wady golenia?/depilacja cukrowa

Słonko, a którego przepisu na tą depilację użyłaś? Bo w tym wątku podane są 2. Ja też zastanawiam się nad samodzielnym sporządzeniem wosku. Bo wosk na ciepło w drogerii kosztuje ok. 30 zł!!!
Boję się tylko, że ten samodzielnie przygotowany wosk po wystygnięciu będzie tak twardy, że nie będzie można go nałożyć. No wiesz... taki karmel... Ty nie miałaś takiego problemu?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 17:51   #7
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: wady golenia?/depilacja cukrowa

ten wosk uzywlam i jest fajny co do deilacji to nie zabardzo tzn robilam to przez ok rok i teraz mam przebarwienia po wrastajacych wloskach i stanach zapalnych i teraz lecze nozki.Dlateg9o zastanawiam sie nad powrotem do maszynki, ale boje sie bo znow wlosy beda mocne i bede musiala je golic codziennie.A uzywalyscie moze tego nowego veet'a???????
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-05, 19:06   #8
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: wady golenia?/depilacja cukrowa

Goniu, użyłam mniej więcej szklankę cukru, ok. pół soku z cytryny i 1/4 słoiczka miodu. Mówię mniej więcej bo robiłam trochę na oko, więc zostało duuużo (jutro zużyję do końca).
Podgrzewasz to wszystko i zagotowujesz, a jak ostygnie (będzie ciepłe, nie zimne) "wosk" będzie miał konsystencję miodu. Gdy jest bardzo gorące ma postać lejącą, a gdy troszkę przestygnie jest w sam raz; z kolei gdy ostygnie stwardnieje na kamień, ale wtedy będziesz mogła ponownie podgrzać
Mam nadzieję że zrozumiałaś coś z tej mojej pisaniny
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 20:10   #9
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: wady golenia?/depilacja cukrowa

Dziewczyny, ja już na tamtym watku o cukrze byłam, a jednak ciągle nie mogę sobie z nim poradzić-wyrywają mi się po 2-3 włoski a reszta zostaje-zaznaczam, że nie ma bardzo mocnych włosów-zastanawiam się czy to przypadkiem nie w tym problem?Ale przyznaję, że do mojego wosku dodałam mało cytryny-myslicie, że to może tu błą?no bo cóż sok z cytryny ma nam dać?Mój "wosk"ma tak mi się wydaje-idealna konsystencję nawet po stygnięciu-taki jak u kosmetyczi normalny.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 20:45   #10
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: wady golenia?/depilacja cukrowa

slonko napisał(a):
> Goniu, użyłam mniej więcej szklankę cukru, ok. pół soku z cytryny i 1/4 słoiczka miodu.

Pół szklanki soku z cytryny, tak?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 06:27   #11
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: wady golenia?/depilacja cukrowa

Ja dawałam składików "na oko" Czylli sok z ok. pół cytryny, szklankę cukru i ok. 1/4 słoiczka miodu. Tylko zaznaczam, że wyszło tego duuużo i na same bikini można wziąć mniej. Wydaje mi się że sok ma sprawić aby konsystencja była bardziej lejąca, więc w zależności jak wygląda nasz "wosk" dodajemy mniej lub więcej soku
Hmm, ja spróbowałam wydepilować kawałek uda i też mi się nie udało (tam włoski są badzo cienkie i jasne), więc chyba to zależy od włosków właśnie.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.