pierwsza pilgulka!pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-29, 06:33   #1
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Exclamation

Pomocy!


Po pol rocznej przerwie znow zaczelam brac cilets.bylam u ginekologa i pani powiedziala mi ze okres mi sie zbliza.na nastepny dzien dostalam plamien i zazylam pierwsza tabletke.na nastepny dzien znow byly tylko plamienia.chcialam sie dowiedziec czy nie za wczesnie zarzylam pierwsza tabletke????czy moze powinnam zaczekac na wlsciwe krwawienie?co mam zrobic.prosze o opdowiedz
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 11:26   #2
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez janna
Po pol rocznej przerwie znow zaczelam brac cilets.bylam u ginekologa i pani powiedziala mi ze okres mi sie zbliza.na nastepny dzien dostalam plamien i zazylam pierwsza tabletke.na nastepny dzien znow byly tylko plamienia.chcialam sie dowiedziec czy nie za wczesnie zarzylam pierwsza tabletke????czy moze powinnam zaczekac na wlsciwe krwawienie?co mam zrobic.prosze o opdowiedz
Jak już zaczęłaś brać, to bierz dalej. Tak naprawdę nie stanie się nic strasznego jeśli nie weźmie się tabletki pierwszego dnia cyklu, trzeba tylko wtedy pamiętać o dodatkowym zabezpieczeniu antykoncepcyjnym przez pierwszy tydzień (chociaż według niektórych źródeł dwa tygodnie lub miesiąc) brania tabletek.
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:04   #3
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Pomocy!

A może to plamienie zwiastuje prawdziwy okres .Najlepiej bierz dalej powinno sie wszystko uregulować.Bo nie ma sensu przerywania

asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.