pomocy.....hormony, tabletki itd.!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-16, 09:23   #1
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna

pomocy.....hormony, tabletki itd.!!!!!!!


dziewczyny proszę doradźcie mi, bo nie wiem co robić. Byłam niedawno u ginekologa po tabletki antykoncepcyjne i „cudowna” pani doktor dala mi je , ale nawet nie zleciła żadnych badań .i teraz się zastanawiam co robić? słyszałam o jakiś wąsach po tabletkachJ(wiem ze to śmiesznie brzmi ..ale cóż), no i o trądziku. powiedzcie mi jak to jest z tymi hormonami. w tabletkach anty. sa hormony zenskie..jestli chodzi o mnie..to chyba mam zaduzo meskich, bo mam dosc silne owlosinei na nogach, delikatny waski itd.wiec jeśli bralabym te tablwetki to pozimo hormonow powinien mi się wyrownac..pytam bo po prostu się boje żeby nie dostac jakiegos wysypu, lub zebym nie miala wiekszego problemu z owlosieniem
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 09:26   #2
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: pomocy.....hormony, tabletki itd.!!!!!!!

Joanna napisał(a):
> dziewczyny proszę doradźcie mi, bo nie wiem co robić. Byłam niedawno u ginekologa po tabletki antykoncepcyjne i „cudowna” pani doktor dala mi je , ale nawet nie zleciła żadnych badań .i teraz się zastanawiam co robić? słyszałam o jakiś wąsach po tabletkachJ(wiem ze to śmiesznie brzmi ..ale cóż), no i o trądziku. powiedzcie mi jak to jest z tymi hormonami. w tabletkach anty. sa hormony zenskie..jestli chodzi o mnie..to chyba mam zaduzo meskich, bo mam dosc silne owlosinei na nogach, delikatny waski itd.wiec jeśli bralabym te tablwetki to pozimo hormonow powinien mi się wyrownac..pytam bo po prostu się boje żeby nie dostac jakiegos wysypu, lub zebym nie miala wiekszego problemu z owlosieniem

Powinnas wrocic do tej pani doktor i zadac jej wlasnie te pytanie. Ona najlepiej powinna znac odpowiedzi na te pytania.

Cheetah

P.s. im czesciej pojawiaja sie tego typu pytania, tym czesciej zadaje sobie pytanie "po co kobiety chodza do ginekologa?". Po recepte..?
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 09:31   #3
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: pomocy.....hormony, tabletki itd.!!!!!!!

a moze zrobic sobie badania na wlasny koszt?bo u lekarza ktory przyjmuje na kase chorych to musialby sie zdarzyc cud zeby wypisal mi skierowanie?
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 09:34   #4
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: pomocy.....hormony, tabletki itd.!!!!!!!

Joanna napisał(a):
> a moze zrobic sobie badania na wlasny koszt?bo u lekarza ktory przyjmuje na kase chorych to musialby sie zdarzyc cud zeby wypisal mi skierowanie?

Zgadza sie, ale o takich badaniach tez powienien opowiedziec ci lekarz i lekarz powinien ci zapisac jakie badania on uwaza, ze powinnas zrobic. Tak samo z wynikiem powinnas wrocic do tego lekarza, zeby mogl ocenic, czy moze przepisac ci te tabletki, czy nie.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 11:12   #5
Nefretete1001
Raczkowanie
 
Avatar Nefretete1001
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
GG do Nefretete1001
Re: pomocy.....hormony, tabletki itd.!!!!!!!

A jakie tabletki przepisał Ci lekarz jesli można wiedzieć?
__________________
Zapraszam na mojego bloga z moją skromna twórczością
http://nefretete1001.blox.pl/html
Nefretete1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 12:09   #6
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: pomocy.....hormony, tabletki itd.!!!!!!!

cilest..adobra jest?lagodna?
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 12:30   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: pomocy.....hormony, tabletki itd.!!!!!!!

hey
mnie tez lekarz nie zlecil żadnych badań ,gdy po zmianie cilestu na minulet zapytalam czy moze jakies próby wątrobowe,badanie pozimou hormonów ,lekarz odpowiedzial ze trzeby odstaiwc pigulki na ok. pół roku aby organizm pracowal wlasnym rytme i wtedy zrobic badania.
ja nie odstawie pigul na pół rok i biore je nadal.
ufam lekarzowi bo prowadzil moja ciąże zakonczoną pełnym sukcesem a o skutkach pigułek dowiemy się za jakies 30 lat ,zreszta ponosimy konsekwencje działania wszytskich leków
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-16, 13:08   #8
Nefretete1001
Raczkowanie
 
Avatar Nefretete1001
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
GG do Nefretete1001
Re: pomocy.....hormony, tabletki itd.!!!!!!!

Cilest są dobrymi tabletkami i mysle że nie masz się czego obawiać jeśli lekarz każe ci zrobić badania to pewnio po pół roku zażywania albo po 3 miesiącach pozatym sama bedziesz czuła że coś jest nie tak że np . masz większy trądzik dlatego mysle że nie masz się czego obawiać
__________________
Zapraszam na mojego bloga z moją skromna twórczością
http://nefretete1001.blox.pl/html
Nefretete1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 16:20   #9
kasjaneo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5
GG do kasjaneo
Re: pomocy.....hormony, tabletki itd.!!!!!!!

ginekolog nie wysle cie raczej na bedanie poziomu hormonów bo takie własnie jest konieczne zeby przekonać sie jaki wplyw beda mialy tabletki na twa cere i owlosienie, bo chyba tego boisz sie najbardziej.a podstawowe badania zrob sobie chociazby prywatnie zwlaszcza jesli palisz papierosy. A tak w ogole to zmien lekarza bo takie badania to podstawa.Dobrze ze sie wahasz
kasjaneo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 16:30   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: pomocy.....hormony, tabletki itd.!!!!!!!

kasja napisała:"ginekolog nie wysle cie raczej na bedanie poziomu hormonów bo takie własnie jest konieczne zeby przekonać sie jaki wplyw beda mialy tabletki na twa cere i owlosienie, bo chyba tego boisz sie najbardziej.

a dlaczego nie miałby jej wysłac?


a podstawowe badania zrob sobie chociazby prywatnie zwlaszcza jesli palisz papierosy.

czyli morfologia i badanie moczu?w zwiazku z pigułkami za duzo jej to nie pomoze.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 16:52   #11
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: pomocy.....hormony, tabletki itd.!!!!!!!

ostatnio wlasnie gdzies doczytalam ze badani nie sa potrzebne, i ze dobor tabletek odbywa sie metoda prob i bledow.troche mi sie to nie ;ppodoba, ale coz...najbardziej poje sie tradziku, cellulitisu, depresji itp.ale modle sie zeby mnie to nie dotknelo.poza tym tradzik i wlosy to ze wzgledu na hormony meskie, wiec dlaczego mam to dostac skoro przyjmowac bede w tabletkach hormony zenskie????
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-09, 23:15   #12
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Re: pomocy.....hormony, tabletki itd.!!!!!!!

Ja również dostałam bez badań. Najpierw miałam Diane, ale to na cere, b. pomogła, teraz po 3 letniej przerwie zaczełam na próbę Yasmine. zobaczymy
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.