mdłości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-04, 11:09   #1
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna

mdłości


czesc! od dwoch dni biore cilest( no coz niezbyt dlugo i mam jakies mdlosci...takie delikatne, chociaz juz prawde mowiac nie wiem czy to nie wymysl mojej wyobrazni( po przeczytaniu na ulotce "dzialania niepozadane"Myslicie ze to czasowa reakcja organizmu?ze za jakis czas sie przyzwyczai do hormonow?aha..moze ktoras z was mial podobne "przezycia"minelo wam to szybko??dzieki za kazda odpowiedz
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 14:35   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: mdłości

witaj, to normale, ja tez tak kiedys mialam, przy innych z koloei bolala mi glowa przez tydzien ale potem przeszło, jak wstawałam rano to sie zle czułam , utrzymalo sie to do 2 tygodni, jesli bedzie to trwało dłuzej idz koniecznie do lekarza, moze masz zle dobrane tabletki, mam nadzieje ze niedługo przejdzie, pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 20:22   #3
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: mdłości

wielkie dzieki za odpowiedzW sumie to juz sama nie wiemczy to moja bujna wyobraznia(bo po przeczytaniu ulotki rece mi opadlyczy mmoze naprawde tak jesttak jak mowilam nie sa one silne..i sa tylko rano)w sumie to dopiero drugi dzien..mam nadzieje ze wszystko bedzie OKpapapp
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 21:43   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: mdłości

Biorę Cilest już od naprawdę wielu lat, służy mi, jedynym działaniem niepożądanym były lekkie mdłości przez pierwszy miesiąc. Brałam tabletki zawsze rano, lekarz zasugerował żebym brała wieczorem przed snem i dolegliwości zniknęły
A na lekach lista działań niepozadanych jest zawsze olbrzymia, bo firmy farmaceutyczne muszą się tak asekurować, to wymóg prawny, piszą o jakim zjawisku nawet jeśli zdarza się ono raz na milion nie ma sensu się niepotrzebnie przejmować!
Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 07:22   #5
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: mdłości

ja biore o 22 i nad ranem do pierwszej kanapki mam takie lekkie mdlosciaha..a mialas jakies duze problemy z waga..bo mi przez te mdlosci jakos jesc sie nie chce, i wzielam dopiero 3 tabletki i juz staram sie kontrolowac wage
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 11:02   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: mdłości

No myślę że te mdłości powinny Ci przejść niedługo - skoro są tylko lekkie, to oznaka że organizm sie przystosowuje - ja miałam takie mdłości tylko przez jeden cykl potem przeszło jak ręką odjął. Zaczęłam brać Cilest na początku studiów i absolutnie nie miałam nigdy żadnych problemów z wagą. Mam raczej skłonności do tycia i bardzo się bałam że sie utuczę - mój lekarz powiedział, że to mit i nieprawda, i jedyne co może mi się przydarzyć to zwiększony nieznacznie apetyt. Nic takiego nie miało u mnie miejsca a ja naprawdę jestem łakomczuch . W ogóle okres studiów to moment kiedy bardzo zeszczuplałam - dużo nauki, stresów, na drugim roku już rozpoczełam pracę itd - wszystko to zaowocowało spadkiem wagi.
Nie przejmuj się, jedyną moja koleżanką która przytyła na hormonach była jedna, ta która brała Diane.

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 15:40   #7
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: mdłości

Biorę cilest z przerwami od kilku lat i przez długi czas odczuwałam mdłości w kilka godzin po wzięciu tabletki. Wyglądało to tak, że brałam ją na noc (mdłości lepiej przespać ) i kiedy zdarzyło mi się w nocy obudzić (nie wiem, co mnie budziło - te dolegliwości, czy coś innego), mdliło mnie i bolała mnie głowa (to się działo w jakieś 3 godziny po wzięciu tabletki). Zauważyłam, że było tak głównie wtedy, gdy kładłam się z pustym żołądkiem. Dlatego też starałam się zjadać kolacje i to pomogło. Poza tym żadnych skutków ubocznych u mnie nie było. Cera się poprawiła, waga nie skoczyła. Aha, wcześniej brałam minisiston i reagowałam na niego identycznie jak na cilest.
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-05, 17:10   #8
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: mdłości

dzieki..to moje pierwsze tabletki i tak sie stresujenarazie jest wszystko ok i mam nadzieje ze sei to utzryma
pozdrawiam
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 13:08   #9
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: mdłości

Jednak obserwuj swój organizm i jak Ci nie przejdzie, to wybierz się do lekarza. Mi akurat Cilest dobrze służył, ale za to np. jak zaczęłam brać Microgynon - miałam takie mdłości i zawroty głowy, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Jak zmieniłam z powrotem na Cilest, to przeszło jak ręką odjął. Tak więc jeśli to potrwa dłużej, to nie męcz się, może inne tabletki będą Ci bardziej odpowiadały?
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.