Pomysł na własny biznes - OUTLET/KOŃCÓWKI KOLEKCJI. Co i jak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-06, 17:18   #1
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498

Pomysł na własny biznes - OUTLET/KOŃCÓWKI KOLEKCJI. Co i jak?


Witam wizażanki

Mam do was taką prośbę - jeśli wiecie coś na temat sklepów outletowych to bardzo proszę o wszelkie informacje na ten temat

Sprawa wygląda tak, że w niedługim czasie mój chłopak będzie miał zastrzyk gotówki () i chcielibysmy zainwestować pieniądze w jakiś własny biznes. Mieszkamy w nieduzym mieście 20-30 tys. ludzi i moje koleżanki (i ja zresztą też) często narzekają, że nie ma tutaj żadnego konkretnego sklepu gdzie można się fajnie ubrać i nie tak drogo. Np takiego H&M'a nie ma w promieniu 40 km albo i więcej

Ja jako dziewczyna znam sie trochę na modzie Chcielibysmy otworzyć sklep typu outlet/końcówki kolekcji/wyprzedaże firmowych ciuszków. Najbardziej nastawiałabym się na H&M, ale tez na podobne firmy np. VERO MODA, PIMKIE, ORSAY, ZARA itp.

Tylko że za dużo nie wiemy na ten temat. Słyszałam żeby sprzedawać takie ciuszki tzreba mieć jakieś pozwolenie od producenta danej firmy. Czy to prawda w przypadku outletu? Jak się zaopatrywać itp No dosłownie cokolwiek

Jeśli wam coś wiadomo to proszę piszcie. A może pracujecie lub pracowałyście w takim sklepie lub ktoś ze znajomych czy rodziny?

Będę wdzieczna za wszelkie rady
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 17:41   #2
slodkie_dziecko
Raczkowanie
 
Avatar slodkie_dziecko
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Z fotela;)
Wiadomości: 148
Dot.: Pomysł na własny biznes - OUTLET/KOŃCÓWKI KOLEKCJI. Co i jak?

Modle się, żeby ktoś w mojej okolicy wpadł na taki pomysł
Niestety nie znam się na handlu, troszke za młoda na to jestem, ale życzę Wam powodzenia w prowadzeniu biznesu, mam nadzieję, że Wam sie uda
__________________
Największą chlubą nie jest to aby się nie potknąć, ale to aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi.
slodkie_dziecko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 11:06   #3
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pomysł na własny biznes - OUTLET/KOŃCÓWKI KOLEKCJI. Co i jak?

Cytat:
Napisane przez slodkie_dziecko Pokaż wiadomość
Modle się, żeby ktoś w mojej okolicy wpadł na taki pomysł
Niestety nie znam się na handlu, troszke za młoda na to jestem, ale życzę Wam powodzenia w prowadzeniu biznesu, mam nadzieję, że Wam sie uda
ja też bardzo bym chciała żeby było w mojej okolicy coś takiego Niestety nie zapowiada się
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.