Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-08, 15:23   #991
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Lipodermine mam z niemieckiego Omikrona,odleje Ci troche do strzykawki i podesle razem z przesylka
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 15:33   #992
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

pomylilam watki przepraszam
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 11:06   #993
evvelin
Przyczajenie
 
Avatar evvelin
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cześć dziewczyny

Od jakiegoś czasu ja również jestem zafascynowana "kręceniem"własnych kosmetyków.Tak więc w czwartek zrobiłam pierwszą, skromną listę i zamówiłam. Zdziwiło mnie jednak to, że nie dostałam maila potwierdzającego zamówienie, napisałam więc do pani Lidii(również w czwartek)ale żadnej odpowiedzi nie dostałam.Jak myślicie czekać dalej cierpliwie czy złożyć nowe zamówienie?Strasznie się napaliłam na te mazidła
evvelin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 12:18   #994
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Czekaj cierpliwie. W końcu wczoraj było święto
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 13:23   #995
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dziękuje Katarino
W przyszłym tygodniu złoze pierwsze zamówienie w mazidłach . Musze tylko sobie przemyslec czego potrzebuje.
Chciałabym składniki do zrobienia serum , olejku do mycia twarzy , balsamu do ciała i serum do włosów...Tylko ze dostaje oczopląsu za każdym razem jak wchodze na mazidła


Kizia mizia
co do pierwszego zamówienia to, pamietaj, że odstaniesz ok.6 próbek (mozesz poprosić dokładnie co chcesz wyprubować) więc jeśli nie wiesz, czy coś Ci przypadnie do gustu, lepiej poproś o próbkę. Ja np. napaliłam się na olej z dziekiej róży i jedwab hydrolizowany i obie te rzeczy mi niestety nie podchodzą - olej się nie wchałania a jedwab... mnie w sumie nic nie robi. Uważaj tez na ekstensynę, bo ma bardzo intensywny zapach... jak dla mnie coś jakby lekko zepsuty i nawet próbki nie zużyłam bo tak mi śmierdział
Z mojej strony, mogę śmiało polecić Ci:
- hydrolat różany
- kwas hialuronowy
- NMF
- lecytynę 4 i 7 ( nie musisz kupować wtedy polysorbate bo: lecytyna 4 z polysorbate dają coś jakby lecytyce 7, wiec majac 7 oszczedzasz - czyli robisz cos czego ja nie zrobilam )
Polecam Ci też zaopatrzenie się w aptece w glicerynę i witaminę e.

Pozdrawiam!
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html

Edytowane przez 19katarina82
Czas edycji: 2007-06-09 o 13:32 Powód: analfabetyzm ;)
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 13:38   #996
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Katarino dziekuje Ci serdecznie

Cera:
Cos między suchą a normalną, cienka , z niewielkimi skłonnościami do wyprysków -( wynikającychj raczej z moich zaniedbań- dotykanie twarzy w ciągu dnia , pewne luki w zdrowym odżywianiu), często wyglada na szarą , zmęczoną , mam duuuże skłonnosci do cieni pod oczami , bardzo widac na mojej twarzy stres , nieprzespaną noc itp


Chciałbym zeby cera wygladała na bardziej wypoczętą ,świeżą..i wkurzają mnie te cienie...

Włosy : gęste ale dosyć cienke, rozjasniane ale dosyć mocne , nie wypadają , od rozjasniania sa trochę matowe


Mam jeszcze mały problem z wypryskami i śladami po wypryskach na plecach. Nie jest ich dużo ale jestem perfekcjonistką i nigdy nie założyłabym bluzki odsłaniającej plecy nawet gdybym miała tam jedna malutką krostke

Edytowane przez kizia mizia
Czas edycji: 2007-06-09 o 14:02
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 18:29   #997
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Katarino dziekuje Ci serdecznie

Cera:
Cos między suchą a normalną, cienka , z niewielkimi skłonnościami do wyprysków -( wynikającychj raczej z moich zaniedbań- dotykanie twarzy w ciągu dnia , pewne luki w zdrowym odżywianiu), często wyglada na szarą , zmęczoną , mam duuuże skłonnosci do cieni pod oczami , bardzo widac na mojej twarzy stres , nieprzespaną noc itp


Chciałbym zeby cera wygladała na bardziej wypoczętą ,świeżą..i wkurzają mnie te cienie...

Włosy : gęste ale dosyć cienke, rozjasniane ale dosyć mocne , nie wypadają , od rozjasniania sa trochę matowe


Mam jeszcze mały problem z wypryskami i śladami po wypryskach na plecach. Nie jest ich dużo ale jestem perfekcjonistką i nigdy nie założyłabym bluzki odsłaniającej plecy nawet gdybym miała tam jedna malutką krostke
Cieszę się, że mogę pomóc (i oderwać sie od nauki w imie pomocy bliźnim )
Jesli chodzi o szarą cerę to na pewno przyda Ci się serum z wit. C, byłam dzisiaj na Mazidłach i Limaria zrobiła super nowe przepisy na sera z wit. C wiec zajrzyj tam. Ja zrobiłam sobie dzisiaj to dla cery suchej z kwasem hialuronowym wiec dam znać jak się ono sprawuje Na cienie pod oczami też trochę pomoże ale nie ma co się oszukiwac, że tego nic nie zmieni... przykro mi acz podobno nałożenie żelatyny rozrobionej z woda pomaga, nie wiem, nie próbowałam bo sama nie mam tego problemu, uff
Włosom przyda się odbudowanie, ja do tego używam mleczka pszenicznego i keratyny zakupionej u Thanatosa i moje włosy wyglądają coraz to ładniej. Ostatnio wyczytałam, że robienie płukanek z aloesu wzmacnia włosy, sprawia że są błyszczące i nie ima ich się łupież http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=191490 (tutaj wątek o jego sklepie)
A co do pleców i śladów po pryszczach to na pewno pomoże złuszczanie, narazie mozesz stosować np. peeling migdałowy albo z kwasami AHA (niestety ja ich nie używam więc nie wiem co i jak ale dziewczyny się na tym znają i napewno pomogą) a na jesień i zimę możesz zacząć stosowac retinoidy po których cera się poprawi, mnie nawet przed okresem nic się nie robi a ślady znikną
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 14:22   #998
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Katarino dziękuje
Nie jestem jednak az tak zielona bo przypuszczałm ze własnie te rzeczy mi polecisz( tzn serum i peeling)
Zastanawiam sie czy w moim przypadku nie wystarczy sam tonik migdałowy bo zauwzyłam ze stan plecow sie poprawił odkąd zaczełam je przecierac hydrolatem i myc dokładnie płynem antybakteryjnym..Czyli krostki wynikają z moich zaniedbań ...

Co do retinodów to mało o nich wiem i wydają mi się takie strasznie zawansowane ale poczytam i przemyślę sprawe

Jeszcze raz serdecznie dziękuje
Pewnie bede jeszcze nie raz zadawać pytania.

Aaaa mam jeszcze jedno > Jak to jest z tym kwasem hial i wodą destylowaną razem stanowią dobry nawilżacz? Gdzies mi ta informacja mignęła na forum..
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 12:25   #999
jonajona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 122
Send a message via Skype™ to jonajona
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez thanatos Pokaż wiadomość
Lipodermine mam z niemieckiego Omikrona,odleje Ci troche do strzykawki i podesle razem z przesylka
AAAA Strasznie dziękuje!! Ale sie cieszę
__________________
Joanna
jonajona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 21:42   #1000
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Mam nieco podobny problem. Mnóstwo krostek na plecach i dosyć dużo pojawia się na twarzy (kiedyś tego nie miałam, chyba nie jest to opóźnione dojrzewanie?hyhy).
Smarowałam to tonikiem oczarowym i nic. Po zielonej herbacie jeszcze gorze. Trochę poprawiło się po kwasie bornym, troszkę lepiej po maści cynkowej, ale powraca i to bardzo mocno. Takiego wysypu dawno nie miałam. Nie wiem czy mogę stosować cokolwiek z AHA, bo cerę mam naczynkową. Można to robić na plecach tylko? Ale co wtedy z twarzą? Tonik octowy?
Od pół roku stosuję też olejek Hipp i byłam nim zachwycona, ale teraz ... no comments.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 12:17   #1001
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Aaaa mam jeszcze jedno > Jak to jest z tym kwasem hial i wodą destylowaną razem stanowią dobry nawilżacz? Gdzies mi ta informacja mignęła na forum..
Na pewno to dobry nawilżacz tylko trzeba dac na to jakiś olej bo możesz sobie odwonić skórę. A co do proporcji- popróbuj i zobacz, na pewno jak dasz wody więcej niz kwasu to zrobi się woda
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-12, 12:28   #1002
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dzięki za uświadomienie upierdliwej koleżanki

Mam jeszcze 2 głupie pytania.

Chiałam zrobic sobie lekkie serum z nmf z przepisu z mazideł z tym że chciałam je stosować do ciała . Czy moge dodac do niego jeszcze odrobinę olejku eterycznego? ( mam na składzie lawendowy, waniliowy i ylang yllang)

http://mazidla.com/index.php?option=...id=20&Itemid=2


I jeszcze jedno ( pewnie wybitnie debilne) pytanie
Czy moge dodac vit c do ekspresowego serum( olej , kwas hial . nmf ,vit e?)

kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 13:34   #1003
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Dzięki za uświadomienie upierdliwej koleżanki

Mam jeszcze 2 głupie pytania.
Nie ma głupich pytań A te poniżej sa całkiem mądre

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Chiałam zrobic sobie lekkie serum z nmf z przepisu z mazideł z tym że chciałam je stosować do ciała . Czy moge dodac do niego jeszcze odrobinę olejku eterycznego? ( mam na składzie lawendowy, waniliowy i ylang yllang)
Podpinam się pod to pytanie bo ja chę dodac olejek eteryczny do kremu zawierające m.in. kwas h., nmf, ekstrakt z winogron lub soi, centelle, wit. b3


Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno ( pewnie wybitnie debilne) pytanie
Czy moge dodac vit c do ekspresowego serum( olej , kwas hial . nmf ,vit e?)


Nie jestem pewna jak się zachowuje witamina C przy NMF w którym jakby nie było jest mocznik i wiele inny skłądników. Ale jeśli zastąpisz NMF np. gliceryną (max.5%) to myślę, że powinno być ok
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 15:03   #1004
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

to jeszcze ja dodam coś na ten temat

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Chiałam zrobic sobie lekkie serum z nmf z przepisu z mazideł z tym że chciałam je stosować do ciała . Czy moge dodac do niego jeszcze odrobinę olejku eterycznego? ( mam na składzie lawendowy, waniliowy i ylang yllang)
spokojnie można dodać, nawet przy stosowaniu na twarz, tylko trzeba pamiętać, że olejków dodaje się minimalną ilość - na twarz to jedna kropelka starczy; inaczej można sobie zaszkodzic; tylko czy na pewno posiadasz olejki eteryczne a nie zapachowe? zaintrygowała mnie zwłaszcza ta wanilia - jakiej jest firmy? bo zapachowych nie stosuje się na skórę;


Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Czy moge dodac vit c do ekspresowego serum( olej , kwas hial . nmf ,vit e?)
nie bardzo, chyba że pominiesz olej /a z NMF to nie wiem, ja zawsze dawałam zamiast NMF hydromanil/
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 19:37   #1005
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dzięki dziewczyny
Czy np połączenie kwas hial.+ gliceryna + vit C było by ok?

Olejki mam z primavery
Jeszcze ich nie używałam do twarzy.
Do ciała są ok.Mieszam je sobie z balsamem albo oliwką nivea i jest ok.

http://www.primavera.com.pl/index.ph...=Olejki&poz=39
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 19:59   #1006
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Czy np połączenie kwas hial.+ gliceryna + vit C było by ok?
Myśle że było by ok Limaria zrobiła teraz nowe receptury na serum z wit. c i jest tam kwas h. mnie radzila kiedyś dodać glicerynę dla lepszego nawilżenia. Pamiętaj tylko, że wit. c trzeba w czymś rozpuścić a w kwasie to chyba nie bardzo... Prponuję iśc na mazidła i pokombinowac z recepturami istniejącymi
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 22:13   #1007
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

jest wreszcie nowy newsletter!!
ale mam ochotę na Tanositol, szkoda że póki co są tylko próbki

kizia mizia - olejki primavery jak najbardziej można dawać na twarz
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 10:38   #1008
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Wymysliłam cos takiego

Woda destylowana+ vitc+ kwas hial+ gliceryna+vit e?

Moze być?

A co do olejków primavery to wiem ze mozna je dawac na twarz ale nigdy tego nie robiłam i boje sie troche reakcji skóry
Do ciała są super ale twarz.. kurcze boje się

Jeszcze raz dziękuje za wszystkie rady



aaaa mam jeszcze pytanie> Czy olejowy ekstrakt z rozmarynu można wykorzystac w jakiejs niezobowiazującej ekspresowej mieszance?
Np kwas , olej , ekstrakt???

Edytowane przez kizia mizia
Czas edycji: 2007-06-13 o 11:11
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 16:55   #1009
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Nowy newsletter i już złożyłam zamówienie bo czekałam na próbkę lipoderminy z zamówieniem aż miesiąc i sie doczekałam
Oto to kupiłam (bez zsaleństw tylko potrzebe rzeczy):
- hydrolat neoli 150ml
- hydrolat oczrowy 50ml
- hydrolat różany 150ml
- D-panthenol
- lecytyna HLB 7
- guma ksantanowa

Nie mogę sie doczekać neroli

Kizia mizia taki pomysł jest ok
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 12:04   #1010
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość


aaaa mam jeszcze pytanie> Czy olejowy ekstrakt z rozmarynu można wykorzystac w jakiejs niezobowiazującej ekspresowej mieszance?
Np kwas , olej , ekstrakt???
Właśnie pojawił się nowy przepis na serum z ekstraktem z rozmarynu, ekspresowo to się to robi na pewno, ale czy niezobowiązująco???

http://mazidla.com/index.php?option=...d=196&Itemid=2
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 18:08   #1011
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Jak zobowiązująco to ja wymiękam

Dzięki
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 21:09   #1012
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

hej,dziewczyny! Wlasnie zabieram się do mojego pierwszego zamówienia na mazidłach (pierwsza wypłata hihi) i chciałam Was prosić o poradę. Czytałam w tym wątku,że niektóre z Was używały antycellulitowego serum do ciała algi+centella asiatica...jak efekty?Bardzo się na nie napaliłamMożecie coś napisać o efektach? Chciałam także zakupić hydrolat oczarowy, bo z tego co wyczytałam będzie najlepszy dla mojej trądzikowej, tłustej cery...chyba,że się mylę,to powiedzcie ,proszę Chciałam tez jakiś olejek,ale boję się,że mnie toto zapcha
CO o tym wszystkim myślicie? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie komentarze!
pozdrawiam
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 05:55   #1013
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Kochane, a ja z innej beczki. Otóż wraz z "remontem" receptariusza mazidłowego poznikało trochę starych przepisów - między innymi na moje ukochane serum z pine bark, ekstensyną, witaminą E i innymi rzeczami. Nie mam nigdzie zapisanego przepisu (miałam tylko link do przepisu na stronie mazideł) no i klops... Może któraś z Was ma ten przepis? Poprosiłam już o to samo na forum mazideł, ale może tu się ta receptura znajdzie. Bardzo mi to serum dobrze robiło...
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 07:39   #1014
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Silent Witch Pokaż wiadomość
hej,dziewczyny! Wlasnie zabieram się do mojego pierwszego zamówienia na mazidłach (pierwsza wypłata hihi) i chciałam Was prosić o poradę. Czytałam w tym wątku,że niektóre z Was używały antycellulitowego serum do ciała algi+centella asiatica...jak efekty?Bardzo się na nie napaliłamMożecie coś napisać o efektach? Chciałam także zakupić hydrolat oczarowy, bo z tego co wyczytałam będzie najlepszy dla mojej trądzikowej, tłustej cery...chyba,że się mylę,to powiedzcie ,proszę Chciałam tez jakiś olejek,ale boję się,że mnie toto zapcha
CO o tym wszystkim myślicie? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie komentarze!
pozdrawiam
Ja używałam przez dłuższy czas zimą tego serum do ciała z alg i centelli. Wtedy byłam zachwycona! Wiadomo, że cellulitis nie zniknął całkowicie, ale skóra była taka jędrniejsza i nawilżona po nim. Teraz nie używam z lenistwa, bo jakoś nie chce mi się tego ukręcić. Ale dobrze, że mi przypomniałaś, może zmobilizuję się w weekend..


Hydrolat oczarowy jak najbardziej

Do przesyłki Limaria często też dołącza próbki olejów. Zamiast zamawiać narazie poproś o próbki i sama stwierdzisz czy Ci pasują.



Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Kochane, a ja z innej beczki. Otóż wraz z "remontem" receptariusza mazidłowego poznikało trochę starych przepisów - między innymi na moje ukochane serum z pine bark, ekstensyną, witaminą E i innymi rzeczami. Nie mam nigdzie zapisanego przepisu (miałam tylko link do przepisu na stronie mazideł) no i klops... Może któraś z Was ma ten przepis? Poprosiłam już o to samo na forum mazideł, ale może tu się ta receptura znajdzie. Bardzo mi to serum dobrze robiło...
Schaetzchen na szczęście jakiś czas temu wydrukowałam niemalże wszystkie przepisy. Jakoś lepiej kręci mi się przy segregatorze, niż komputerze

Jak będę w domu to przepiszę, mogę też stronkę zeskanować i wysłać Tobie mailem, jak wolisz
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 09:01   #1015
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Foxino a czy mogłąbys umieścic przepisy na forum ,tzn te które poznikały. Oczywiscie nie wszystkie naraz tylko stopniowo ?
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 10:41   #1016
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Foxino a czy mogłąbys umieścic przepisy na forum ,tzn te które poznikały. Oczywiscie nie wszystkie naraz tylko stopniowo ?

Oczywiście, mogłabym

jak będę miała chwilkę, zobaczę też jak skany wypadną.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 11:30   #1017
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

foxino dzięki za rozwianie moich wątpliwości Troszkę ich sie nazbierało po tym jak zobaczyłam podsumowanie cenowe moich pierwszych zakupów hehehh,bo jednak trzeba było dokupić i jakieś miareczki i bagietę itd
czekam z niecierpliwością na paczke Ale będe kręcic...!!! Kurcze i może wreszcie jakieś skuteczne serum na celuliciaka..może chociaż troszke pomoże
pozdrówki!
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 13:51   #1018
hałas
Wiele hałasu o nic.
 
Avatar hałas
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zachodnniopomorskie
Wiadomości: 385
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Chciałam zaciągnąc Waszej opini na temat ser antyoksydacyjnych z mazideł.
Jakie macie wrażenia i rezultaty po ich używaniu, i które byłoby nalepsze dla cery miesznaej z problemami naczynkowymi.
__________________
Na ochronę przed hałasem organizm zużywa ogromne ilości energii.
hałas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 14:29   #1019
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Silent Witch Pokaż wiadomość
foxino dzięki za rozwianie moich wątpliwości Troszkę ich sie nazbierało po tym jak zobaczyłam podsumowanie cenowe moich pierwszych zakupów hehehh,bo jednak trzeba było dokupić i jakieś miareczki i bagietę itd
czekam z niecierpliwością na paczke Ale będe kręcic...!!! Kurcze i może wreszcie jakieś skuteczne serum na celuliciaka..może chociaż troszke pomoże
pozdrówki!
no niestety na początku trzeba trochę zainwestować
Pierwsze moje zamówienia były grubo powyżej 100 zł. Ale teraz już tylko co jakiś czas dokupuję hydrolaty i oleje, no i czasem jakies nowości



Cytat:
Napisane przez hałas Pokaż wiadomość
Chciałam zaciągnąc Waszej opini na temat ser antyoksydacyjnych z mazideł.
Jakie macie wrażenia i rezultaty po ich używaniu, i które byłoby nalepsze dla cery miesznaej z problemami naczynkowymi.
Hałas ja mam cerę mieszaną w kierunku suchej z naczynkami i używam antyokydacyjnego serum z ekstraktem z pestek winogron na przemian ze zmodyfikowaną 10% C.
Właśnie to z ekstraktem z pestek winogron było opisane jako do skóry naczynkowej, przynajmniej na tym starym przepisie, nie wiem jak teraz

Wrażenia rezultaty? Jestem zadowolona, choć spektakularnych efektów nie ma oczywiście, to naprawdę lubię je używać Skórę mam na pewno o niebo lepszą niż w zeszłym roku o tej porze, ale na to się składa cała wprowadzona biochemia.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 14:51   #1020
hałas
Wiele hałasu o nic.
 
Avatar hałas
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zachodnniopomorskie
Wiadomości: 385
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dzieki wielkie...
Ja rownież używam 10% serum z witaminą c ale na lato chcialam je odstawic, boje sie przebarwień, dlatego zaczęlam się zastawnaiać nad tymi serami, jakos z całej oferty mazideł one nigdy do mnie nie rpzemawialy.
Dopeiro teraz zaczęłam sie im bardzie przyglądac, moze ktoś jeszce mógłby mi powiedzieć coś na ten temat
__________________
Na ochronę przed hałasem organizm zużywa ogromne ilości energii.
hałas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.