Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-29, 19:23   #31
smutny_bluszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Jakbyś się odcięła od niego raz a porządnie to by Ci przeszło. Ale Ty ciągle do tego wracasz, masz nadzieję, szukasz sposobów. Ciągle o tym myślisz, więc nic dziwnego, że Ci nie przechodzi. Zerwij kontakt definitywnie, daj sobie czas, a zobaczysz, że Ci przejdzie.
Widzisz, tylko nie mam możliwości zerwać tego kontaktu tak definitywnie. Co prawda nie widuję go regularnie, ale jednak czasem po prostu na siebie trafiamy - żeby zerwać kontakt definitywnie, musiałabym go zerwać z całym środowiskiem, w którym się obracam i w którym mam znajomych.
smutny_bluszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 19:27   #32
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Jesteś tylko koleżanką. Upierdliwą, absorbującą ale tylko koleżanką. Nigdy nie byłaś kandydatką na dziewczynę.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 19:28   #33
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

oesu, nie masz udawać, że nie znasz człowieka. Masz go przede wszystkim usunąć ze swojej głowy, nie szukać z nim kontaktu, nie chodzić tam gdzie on, najlepiej tak długo, aż Ci nie przejdzie. Nikt Ci nie każe do niego strzelać z kałacha. Możesz mu powiedzieć cześć i iść dalej. Jak się zapyta, czemu się tak zachowujesz, to powiedz, że chwilowo nie chcesz z nim utrzymywać kontaktu, sam zresztą wie czemu i sobie iść.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 19:31   #34
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez smutny_bluszcz Pokaż wiadomość
Widzisz, tylko nie mam możliwości zerwać tego kontaktu tak definitywnie. Co prawda nie widuję go regularnie, ale jednak czasem po prostu na siebie trafiamy - żeby zerwać kontakt definitywnie, musiałabym go zerwać z całym środowiskiem, w którym się obracam i w którym mam znajomych.
Nie pisz do niego, nie szukaj z nim kontatku, staraj się unikać go. Masz go przede wszystkim wyrzucić ze swojej głowy, aż Ci przejdzie i będziesz mogła spojrzeć na chłodno na Waszą relację. Teraz jesteś zakochana i liczysz na happy end i nie dostrzegasz sygnałów jakie on Ci daje. Ciągle się łudzisz.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 19:36   #35
smutny_bluszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Masz go przede wszystkim usunąć ze swojej głowy
Ech, żeby to było takie proste...

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Możesz mu powiedzieć cześć i iść dalej. Jak się zapyta, czemu się tak zachowujesz, to powiedz, że chwilowo nie chcesz z nim utrzymywać kontaktu, sam zresztą wie czemu i sobie iść.
No ok, to akurat jest bardzo dobra rada... tyle że ja tak bardzo lubię jego towarzystwo... z drugiej strony - macie rację, dopóki mi nie przejdzie, mogę mieć duży problem z byciem tylko koleżanką.
smutny_bluszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 19:49   #36
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Nie bardzo rozumiem jak można tak bardzo chcieć awansować chociażby na koleżankę człowieka, który notorycznie, z premedytacją Cię ignoruje. Kręci Cię takie upadlanie się?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 19:55   #37
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Pieprz go i poszukaj sobie kogoś, kto prób kontaktu z Twojej strony nie będzie traktował jako narzucania się.

Osoba, w której jesteś zakochana nie popełnia w twoich oczach błędów. Natomiast osoba, w której zakochanym się nie jest, nigdy nie robi nic prawidłowo.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 19:58   #38
smutny_bluszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem jak można tak bardzo chcieć awansować chociażby na koleżankę człowieka, który notorycznie, z premedytacją Cię ignoruje. Kręci Cię takie upadlanie się?
Nie kręci. Ale on mnie ignoruje tylko jak do niego piszę - jak się widzimy jest inaczej. A poza tym on mi się po prostu podoba pod bardzo wieloma względami, i wcale nie chodzi przede wszystkim o wygląd (chodź to też), ale też o charakter, zainteresowania, no dosłownie wszystko . To jest facet którego bym wybrała gdybym patrzyła "rozumowo" (no ok, poza tym olewaniem mojego pisania), a dodatkowo podoba mi się fizycznie. Dlatego tak ciężko mi odpuścić.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Osoba, w której jesteś zakochana nie popełnia w twoich oczach błędów. Natomiast osoba, w której zakochanym się nie jest, nigdy nie robi nic prawidłowo.
No bez przesady, co do pierwszej części zdania to się zgadzam, chyba każdy trochę idealizuje (chociaż widzę też że ma wady, tylko wydają mi się mało ważne). Ale co do drugiego zdania to już się nie zgodzę. Nie mam nic specjalnego do zarzucenia żadnej z osób, w których nie jestem zakochana - a jest ich sporo
smutny_bluszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:06   #39
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Jak jest singlem w sensie nie ma innej panny i nie ma nic przeciwko temu, ze przychodzisz to przychodz.
Za to skoro nie lubi pisac to daj z tym spokoj. Nie pisz. Choc z ciekawosci co takiego mu pisalas, ze go to irytuje?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:08   #40
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez smutny_bluszcz Pokaż wiadomość
Ale on mnie ignoruje tylko jak do niego piszę - jak się widzimy jest inaczej.
Zgaduję, że widujecie się tylko z okazji spotkań/imprez ze wspólnymi znajomymi. Podoba mu się, że jesteś w nim zakochana, co z pewnością jest również widoczne dla postronnych, więc tak - podkręca w Tobie zainteresowanie, bo to dla niego komplement mieć wielbicielkę i zgrywać przed znajomymi Jamesa Bonda. A potem usadza Cię na ziemi, dając dobitnie do zrozumienia, żebyś się czasem niczego więcej nie spodziewała. Nic, tylko zabiegać o taką znajomość
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:14   #41
smutny_bluszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Choc z ciekawosci co takiego mu pisalas, ze go to irytuje?
Nooo... trochę za dużo o tym, że mi się podoba (bo początkowo mi się wydawało, że on jest zainteresowany tylko się boi zrobić konkretny ruch - w czym utwierdzało mnie zachowanie niektórych naszych kolegów). I trochę za dużo o sobie, w sensie o swoich problemach emocjonalnych A poza tym to sporo takich całkiem neutralnych wiadomości typu jakieś tam opisanie zabawnej historii, jakieś w miarę neutralne pytania (jak było na jakimś wyjściu itp. albo o ulubione cośtam).

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Zgaduję, że widujecie się tylko z okazji spotkań/imprez ze wspólnymi znajomymi. Podoba mu się, że jesteś w nim zakochana, co z pewnością jest również widoczne dla postronnych, więc tak - podkręca w Tobie zainteresowanie, bo to dla niego komplement mieć wielbicielkę i zgrywać przed znajomymi Jamesa Bonda.
Tylko że on zachowuje się wobec mnie tak samo, niezależnie od tego, czy jego znajomi nas widzą. Raz wyszliśmy nawet gdzieś razem na jakieś wydarzenie kulturalne, tylko we dwoje to zachowywał się tak samo jak przy znajomych.
smutny_bluszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 20:16   #42
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Powiedział, że nie jest zainteresowany. To powinno Ci wystarczyć. Gdzie Twoja duma?
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:19   #43
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez smutny_bluszcz Pokaż wiadomość


Tylko że on zachowuje się wobec mnie tak samo, niezależnie od tego, czy jego znajomi nas widzą. Raz wyszliśmy nawet gdzieś razem na jakieś wydarzenie kulturalne, tylko we dwoje to zachowywał się tak samo jak przy znajomych.
A ten raz to był pewnie zanim zaczęłaś atakować go wiadomościami wielbiącymi go i zarzucać problemami emocjonalnymi?
Uwierz, że żaden facet, któremu zależy, nie zachowuje się tak jak ten - widujecie się od przypadku do przypadku, z częstotliwością raz na miesiąc a w międzyczasie on Cię olewa. Gdyby widział w Tobie chociażby przyjaciółkę, zabiegałby o kontakt. I tyle.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:19   #44
topdong
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 647
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Od siebie dodam jeszcze, że nie ma czegoś takiego jak brak czasu. Zapamiętaj to sobie. Przekonałem się nawet na podstawie osoby, która teoretycznie była najbardziej zajęta (a na której mi najbardziej zależało). Jeśli komuś zależy to zawsze znajdzie dla Ciebie czas lub będzie szukał tego kontaktu w taki czy inny sposób. Tutaj tego nie ma, jest wiecznie zajęty (lub "zajęty").

Na pewno przestań się odzywać, od tego zacznij. Może kiedyś do Ciebie wróci, choć nie wiadomo czy to będzie prawdziwe zainteresowanie. Nie wiadomo czy Ty wtedy jeszcze będziesz jeszcze zainteresowana (wielu już by pogoniło raz na zawsze).
topdong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:23   #45
smutny_bluszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Powiedział, że nie jest zainteresowany. To powinno Ci wystarczyć.
No technicznie rzecz biorąc nigdy nie powiedział, że nie jest zainteresowany. Tylko że zniechęca go do mnie to moje narzucanie się i że lubi mnie jako koleżankę.

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Gdzie Twoja duma?
Ech, chyba się gdzieś zgubiła...

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
A ten raz to był pewnie zanim zaczęłaś atakować go wiadomościami wielbiącymi go i zarzucać problemami emocjonalnymi?
Tak

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
widujecie się od przypadku do przypadku, z częstotliwością raz na miesiąc
Wcześniej przez jakiś czas widywaliśmy się częściej i wtedy się mi się właśnie zakochało...

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez topdong Pokaż wiadomość
Może kiedyś do Ciebie wróci, choć nie wiadomo czy to będzie prawdziwe zainteresowanie
Co przez to rozumiesz?
smutny_bluszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:28   #46
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez smutny_bluszcz Pokaż wiadomość
No technicznie rzecz biorąc nigdy nie powiedział, że nie jest zainteresowany.
Technicznie rzec biorąc, to on Cię koncertowo ignoruje i to powinno Ci dać najwięcej do myślenia. Zamęczyłaś go nachalnymi wyzwaniami, więc się chłop wycofał i więcej się sam na sam nie spotkaliście. Proste jak konstrukcja cepa, nie wiem co tu rozkminiać.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:31   #47
smutny_bluszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
nie wiem co tu rozkminiać.
Cóż, to, czy dałoby się to jakoś odkręcić...

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Ale ok, przyjęłam już chyba do wiadomości, że to nie ma przyszłości...
smutny_bluszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:31   #48
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez smutny_bluszcz Pokaż wiadomość
Cóż, to, czy dałoby się to jakoś odkręcić...

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Ale ok, przyjęłam już chyba do wiadomości, że to nie ma przyszłości...
Nie, nie dałoby się.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:40   #49
smutny_bluszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Nie, nie dałoby się.
A gdyby on się sam zaczął odzywać jak ja przestanę?
smutny_bluszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 20:42   #50
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez smutny_bluszcz Pokaż wiadomość
A gdyby on się sam zaczął odzywać jak ja przestanę?
Chyba nie sądzisz, że chciałby Ci zaproponować randkę? Raczej byłoby to na zasadzie: czyżbym stracił fankę? Czas jej przypomnieć o moim istnieniu i podtrzymać zainteresowanie.

Nie myśl, że milczeniem cokolwiek na nim wymusisz. Musiałabyś być inną osobą, bo tą, którą jesteś, on nie akceptuje.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:45   #51
smutny_bluszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Chyba nie sądzisz, że chciałby Ci zaproponować randkę?
Nie, raczej miałam na myśli że mógłby się odezwać po prostu po koleżeńsku.
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Musiałabyś być inną osobą, bo tą, którą jesteś, on nie akceptuje.
No ale lubi mnie jako koleżankę. I to nie było grzecznościowe kłamstwo, bo jakby mnie nie lubił to by do mnie sam nie podchodził, nie zagadywał.
smutny_bluszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:46   #52
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Nie, tego faceta nie uda Ci się zdobyć. Odpuść.

Chyba że w układ f&f

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2015-12-29 o 20:48
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:48   #53
smutny_bluszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Chyba że w układ ff
No nie, tego akurat to bym nie chciała. Może i już się upokarzam, ale na tyle godności osobistej to jeszcze mam.
smutny_bluszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 21:48   #54
Uhubuhu
Z filiżanką kawy
 
Avatar Uhubuhu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 122
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Przeczytaj sobie "Faceci kochają zołzy", dla mnie to nie było odkrywcze, ale Tobie może się przyda.
__________________
www.zfilizankakawy.pl
Uhubuhu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 21:53   #55
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

ten facet nigdy nie spostrzegał cię w roli materiału na dziewczynę.
Cały czas masz do tego złe podejście o czym wybitnie świadczy tytuł wątku.

Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Jakbyś kiedykolwiek go zdobyła.

Nigdy nie byliście para i nie będziecie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 22:06   #56
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez Uhubuhu Pokaż wiadomość
Przeczytaj sobie "Faceci kochają zołzy", dla mnie to nie było odkrywcze, ale Tobie może się przyda.
tja i będzie wierzyć, że jak poda facetowi parówkę zamiast dwudaniowego obiadu, to go omota i poprowadzi do ołtarza.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 07:31   #57
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Osoba, w której jesteś zakochana nie popełnia w twoich oczach błędów. Natomiast osoba, w której zakochanym się nie jest, nigdy nie robi nic prawidłowo.
mi sie wydaje, ze to raczej kwestia charakteru plus to ze poza faza zauroczenia milosc nie oznacza klapek na oczach. Np. kochasz rodzicow, ale irytuje Cie ich zachowanie u cioci na imieninach.


Cytat:
Napisane przez smutny_bluszcz Pokaż wiadomość
Nooo... trochę za dużo o tym, że mi się podoba (bo początkowo mi się wydawało, że on jest zainteresowany tylko się boi zrobić konkretny ruch - w czym utwierdzało mnie zachowanie niektórych naszych kolegów). I trochę za dużo o sobie, w sensie o swoich problemach emocjonalnych A poza tym to sporo takich całkiem neutralnych wiadomości typu jakieś tam opisanie zabawnej historii, jakieś w miarę neutralne pytania (jak było na jakimś wyjściu itp. albo o ulubione .
ok moglo chodzic o tresc np. wprowadzaly go one w konsternacje. Lub po prostu uznal, ze nie wymagaja one odpowiedzi. Poznaj go lepiej i przemysl czy pasuje Ci jego charakter.

I nadal nie napisalas czy kogos ma.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 08:41   #58
smutny_bluszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez Uhubuhu Pokaż wiadomość
Przeczytaj sobie "Faceci kochają zołzy", dla mnie to nie było odkrywcze, ale Tobie może się przyda.
Czytałam. Tyle że czytać to jedno, a zastosowanie w praktyce mi nie wychodzi.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
tja i będzie wierzyć, że jak poda facetowi parówkę zamiast dwudaniowego obiadu, to go omota i poprowadzi do ołtarza.
No nie no, wiem, że tam po prostu chodzi o to, żeby nie być tak łatwo dostępną. Tyle że współczesnym facetom jak nie podasz na tacy to będzie się gapił, a nic nie zrobi...

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
I nadal nie napisalas czy kogos ma.
Bo nikt nie pytał - albo przegapiłam pytanie. Nie ma, i co do tego mam pewność, bo wiem to od niego.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

I nie tylko od niego, od wspólnych znajomych także.

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
ten facet nigdy nie spostrzegał cię w roli materiału na dziewczynę.
Skąd wiesz? Siedziałaś w jego głowie? JAk by nie było, zaczepiał mnie, traktował inaczej niż resztę dziewczyn, plątał się pod nogami. Może nie postrzegał - a może postrzegał. Zresztą teraz rozmawiamy o sytuacji obecnej a nie o przeszłości.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?
Jakbyś kiedykolwiek go zdobyła.
Z "jeszcze" chodziło o to, czy nie skopałam sytuacji za bardzo. Nie miałam na myśli tego, żebym go kiedykolwiek zdobyła tylko to, czy się da zdobyć w przyszłości mimo moich błędów.
smutny_bluszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 08:44   #59
marble_heart
Raczkowanie
 
Avatar marble_heart
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 164
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Matko, jakbym czytała o swoim dawnym obiekcie westchnien. Nie wypisywałam do niego co prawda, ale cała reszta się zgadza - moze to ten sam?

Popisuje się przed Tobą, nie dlatego, że mu się podobasz, tylko dlatego, że mu łaskocze ego zakochana panna i nie potrafi się powstrzymać. Niektórzy ludzie już tak mają, niestety.

Nic nie odkręcisz, co najwyżej zasłużysz sobie na wątpliwą sławę wśród znajomych "tej, co się uganiała za XY". Ja bym już do niego nie napisała słowa, serio. Ciężko się potem wspomina czasy, w których duma i szacunek do własnej osoby były mocno nieobecne - uwierz na słowo :/
marble_heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 08:48   #60
smutny_bluszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czy tego faceta da się jeszcze zdobyć?

Cytat:
Napisane przez marble_heart Pokaż wiadomość
Ciężko się potem wspomina czasy, w których duma i szacunek do własnej osoby były mocno nieobecne - uwierz na słowo :/
No ja już się czuję upokorzona własnym zachowaniem - a jednak nie potrafię się powstrzymać i nawet jak trochę nie piszę, to potem znów robię głupoty...
smutny_bluszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-30 14:00:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.