Zakochałem się w mężatce :(( pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-01, 08:32   #1
kontrolerjakosci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 21

Zakochałem się w mężatce :(( pomocy


Witajcie.
Stało sie zakochałem się w mężatce i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Może od początku. Ja mam 30 lat i jestem żonaty od 5 lat dzieci jeszcze z żoną nie mamy. Ona ma 26 lat, męza i 6cio letniego syna. Mąż tej dziewczyny pracuje za granicą i waraca raz na 4 miesiące do domu. Jakiś czas temu jego żona nie wytrzymała już samotności i dała ogłoszenie że szuka przyjaciela. nie wiem co mnie wtedy skusiło do tego żeby odpisać. Może to że z żoną nie układa mi się najlepiej. Ale stało się odpisałem bo stwierdziłem że jak kobieta cierpi to pomoge jej. Umówiłem się z nią i poznałem piękną i inteligentną kobiete moich marzeń. Spotykamy się tak już pół roku. Łączy nas wiele od przyjaźni po sex. Zresztą ona jest strasznie niezadowolona z sexu ze swoim mężem. Mąż cały czas ją krytykuje i twierdzi że jest beznadziejna. Sytuacja zrobiła się skomplikowana bo się w niej zakochałem. Nie moge bez niej żyć, ona również cierpi jak musi ze mną zerwać kontakt jak mąż wraca. Problem w tym że ona wpadła jak miała 18 lat i od tej pory jej życie kręci się wokół sprzątania, robienia obiadów itp ma zakaz wychodzenia z domu teściowie ją pilnują itp. Męczy się dziewczyna niesamowicie. Jednak odejść od męża nie może bo mają dziecko, co nie stanowiłoby jakiegoś większego problemu. Większym problemem jest to że ona i on są z bardzo małej miejscowości ,wszycy się znają i gdyby zdecydowała się na jakiś ruch zostawiająć męża to zostala by trędowatą. Więc męczy się samotna, ja w niej zakochany z zoną w domu
Zlinczujcie mnie jak chcecie.
Jest jeszcze jedno ale jak ja ją teraz zostawie to ona w desperacji zacznie szukac innego bo samotności nie strawi. A ja ją kocham i nie pozwole żeby trafiła przez przypadek znowu na jakiegoś świra który ją zgwał.... i rzuci
Kocham ją ale nie wiem co z sobą zrobić.
Pomóżcie jak możecie a jak nie to mnie zlinczujcie
kontrolerjakosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 08:45   #2
Colderia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 424
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Rozwiedźcie się oboje i zejdźcie ze sobą, bo jesteście siebie warci.
Colderia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 08:50   #3
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Cytat:
Napisane przez kontrolerjakosci Pokaż wiadomość
odpisałem bo stwierdziłem że jak kobieta cierpi to pomoge jej.
hahaha Dzięki za poprawienie humoru z rana. Odstawiacie obydwoje niezłą żenadę, uważam, że bardzo do siebie pasujecie. Popieram koleżankę wyżej, szybciutko biegnijcie po rozwód a potem do USC. Tacy ludzie jak wy, powinni być razem.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 08:57   #4
KITKA_23
Raczkowanie
 
Avatar KITKA_23
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PiotrkĂłw Trybunalski
Wiadomości: 133
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Cytat:
Napisane przez kontrolerjakosci Pokaż wiadomość
Witajcie.
Stało sie zakochałem się w mężatce i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Może od początku. Ja mam 30 lat i jestem żonaty od 5 lat dzieci jeszcze z żoną nie mamy. Ona ma 26 lat, męza i 6cio letniego syna. Mąż tej dziewczyny pracuje za granicą i waraca raz na 4 miesiące do domu. Jakiś czas temu jego żona nie wytrzymała już samotności i dała ogłoszenie że szuka przyjaciela. nie wiem co mnie wtedy skusiło do tego żeby odpisać. Może to że z żoną nie układa mi się najlepiej. Ale stało się odpisałem bo stwierdziłem że jak kobieta cierpi to pomoge jej. Umówiłem się z nią i poznałem piękną i inteligentną kobiete moich marzeń. Spotykamy się tak już pół roku. Łączy nas wiele od przyjaźni po sex. Zresztą ona jest strasznie niezadowolona z sexu ze swoim mężem. Mąż cały czas ją krytykuje i twierdzi że jest beznadziejna. Sytuacja zrobiła się skomplikowana bo się w niej zakochałem. Nie moge bez niej żyć, ona również cierpi jak musi ze mną zerwać kontakt jak mąż wraca. Problem w tym że ona wpadła jak miała 18 lat i od tej pory jej życie kręci się wokół sprzątania, robienia obiadów itp ma zakaz wychodzenia z domu teściowie ją pilnują itp. Męczy się dziewczyna niesamowicie. Jednak odejść od męża nie może bo mają dziecko, co nie stanowiłoby jakiegoś większego problemu. Większym problemem jest to że ona i on są z bardzo małej miejscowości ,wszycy się znają i gdyby zdecydowała się na jakiś ruch zostawiająć męża to zostala by trędowatą. Więc męczy się samotna, ja w niej zakochany z zoną w domu
Zlinczujcie mnie jak chcecie.
Jest jeszcze jedno ale jak ja ją teraz zostawie to ona w desperacji zacznie szukac innego bo samotności nie strawi. A ja ją kocham i nie pozwole żeby trafiła przez przypadek znowu na jakiegoś świra który ją zgwał.... i rzuci
Kocham ją ale nie wiem co z sobą zrobić.
Pomóżcie jak możecie a jak nie to mnie zlinczujcie
Zauważyłam pewną niezgodność - otóż piszesz, że dziewczyna wpadła jak miała 18lat, jej syn ma teraz 6, a ona 26 - ktoś tu TROLLuje ?
__________________
KITKA_23
KITKA_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 09:04   #5
kontrolerjakosci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 21
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

nie trola tu nie ma a szkoda. drobna pomyłka. Jakby tylko o to chodziło to nie byłoby problemu
kontrolerjakosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 09:22   #6
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

biedny miś, taki zakochany, tak bardzo konflikt tragiczny, tak bardzo brak jajec na rozstanie z żoną, tak bardzo fajnie wsadzać potajemnie innej pani, wow. Pani taka samotna, tak bardzo rzuci się na każdego, tak bardzo wartościowa, tak bardzo obydwoje nieogarnięci.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 09:26   #7
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
biedny miś, taki zakochany, tak bardzo konflikt tragiczny, tak bardzo brak jajec na rozstanie z żoną, tak bardzo fajnie wsadzać potajemnie innej pani, wow. Pani taka samotna, tak bardzo rzuci się na każdego, tak bardzo wartościowa, tak bardzo obydwoje nieogarnięci.
I tylko dziecka szkoda.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 09:29   #8
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Prawie udlawilam sie kanapka...
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 09:31   #9
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
I tylko dziecka szkoda.
mnie jest szkoda też żony autora, bo nie żyje z mężczyzną tylko jakąś imitacją
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 09:38   #10
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Skoro wiesz, że kochasz ją, nie żonę i ona wie to samo, to czemu nie zmierzyć się ze społecznym ostracyzmem dla swojego szczęścia? Nie pitol mi, że się nie da. Da się i wiem to, bo jestem z facetem, który z żoną się rozwiódł, skoro chciał być ze mną. Bez jaj jesteć, jeśli tego nie potrafisz wymyślić.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 09:40   #11
Neferath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 122
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Ok... Wszystko rozumiem, zdarza się... Tylko taka jedna prośba. Stary, teraz bierz to na klatę. Byliście oboje tacy mądrzy (to słowo powinno być wzięte w cudzysłów), to ponoście też konsekwencje za to wasze durne zachowanie! Też jestem po rozwodzie, mam dziecko i nie płaczę, powód był zgoła inny, ale niemniej jednak.
Zgadzam się z poprzedniczkami, oboje weźcie rozwody i bądźcie ze sobą, bo jesteście siebie warci.
Neferath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 09:43   #12
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
mnie jest szkoda też żony autora, bo nie żyje z mężczyzną tylko jakąś imitacją
Ale on na pewno ukrywa to przed nią z dobroci serca, bo biedaczka by się załamała... wcale nie dlatego ze nie ma jajec takie dobre serduszko
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 09:44   #13
Neferath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 122
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Cytat:
Napisane przez kiciun Pokaż wiadomość
Ale on na pewno ukrywa to przed nią z dobroci serca, bo biedaczka by się załamała... wcale nie dlatego ze nie ma jajec takie dobre serduszko
Kręgosłupa moralnego też nie, jak się okazuje. Przykre.
Neferath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 09:50   #14
kontrolerjakosci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 21
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

nieprawda wiemy o sobie dużo rozmawiamy ze soba o naszych żonach męzach itp. Sam juz nie wiem co mam robić zaplątałem się i teraz musze z tego wybrnąć.
kontrolerjakosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 09:54   #15
Neferath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 122
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

To pochwal się żonie. Będzie zachwycona
Neferath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:03   #16
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Jeśli rzeczywiście masz choć trochę przyzwoitości w tym swoim "litościwym" sercu, to daj swojej żonie wolną drogę by także mogła poznać odpowiednią osobę, a nie blokujesz ją i marnujesz jej życie sam mając już inną kobietę. Pies ogrodnika. Ona też ma prawo do szczęścia w życiu, zamiast marnować czas z Tobą.
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:05   #17
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Cytat:
Napisane przez kontrolerjakosci Pokaż wiadomość
nieprawda wiemy o sobie dużo rozmawiamy ze soba o naszych żonach męzach itp. Sam juz nie wiem co mam robić zaplątałem się i teraz musze z tego wybrnąć.
to jest poważna sprawa! jak weźmiecie rozwody, to stracicie temat do rozmów, znudzicie się sobą, Ty poszukasz kolejnej paniusi, a obecna kochanica hyc! do innego pana, z rozpaczy oczywiście i panicznego lęku przed samotnym spędzaniem czasu w wyrze
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:12   #18
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

tamtej seks z mężem nie pasuje - chyba żadna kobieta nie powie że z obecnym seks jej nie pasuje.
mąż ciągle ją krytykuje itd spytaj się jakiejkolwiek mężatki mającej romans, powie to samo czyli ta panna nie wysiliła się na jakieś bardziej wyjątkowe argumenty usprawiedliwiające jej romans.

tamta nie odejdzie od męża bo dziecko - nie dziecko, a wygodne życie się skończy więc po co to przerywać? mąż za granicą więc ma spokój, kasa co miesiąc wpada, jest fajnie wiec po co to przerywać?

no i biedna się męczy, boi się odejść bo zostanie trędowatą, a Ty biedny z żoną sie również męczysz, a co za problem zabrać miłość Twojego życia do innego miasta nawet i tam budować wspólne życie? odpowiedź jest prosta, to nie miłość, a zwykłe wyrachowanie i to z dwóch stron, pobzykać się na boku ok ale już odejść i przyjąć rozwód na klatę to już nie wy. wy wolicie jednak tych złych partnerów bo przy nich wam po prostu jest wygodnie.

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2014-12-01 o 10:14
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:14   #19
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Znam niemal identyczną sytuację. Kolega płakał o to samo parę lat temu, nadal jest tak samo może poza tym, że cała trójka niedługo wyląduje u psychiatry bo facet nie ma jaj, żeby to rozwiązać w jakikolwiek sposób. Trójka, bo żona podejrzewa ale nie ma dowodów.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 10:14   #20
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Ale jaki jest problem w tym, żebyście się rozwiedli z obecnymi małżonkami i związali ze sobą? Ja nie widzę żadnego.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:17   #21
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Cytat:
Napisane przez kontrolerjakosci Pokaż wiadomość
nieprawda wiemy o sobie dużo rozmawiamy ze soba o naszych żonach męzach itp. Sam juz nie wiem co mam robić zaplątałem się i teraz musze z tego wybrnąć.
no tak, wspólna pasja najlepszym spoiwem związku
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:18   #22
monissio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 182
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Odejdźcie od małżonków i bądźcie razem
monissio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:19   #23
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

E tam, dla mnie żadnej "miłości" z jej strony nie ma, bo skoro ona:
Cytat:
Napisane przez kontrolerjakosci Pokaż wiadomość
Jest jeszcze jedno ale jak ja ją teraz zostawie to ona w desperacji zacznie szukac innego bo samotności nie strawi.
Ty może ją i kochasz (w co również wątpię, bo już byś się rozwodził z żoną), ale ona szuka tylko wypełnienia nudy, gdy męża nie ma w domu

W każdym razie, weź się facet za siebie i zacznij porządkować swoje życie.

Urzekł mnie również fragment świadczący o Twojej szlachetności:
Cytat:
Ale stało się odpisałem bo stwierdziłem że jak kobieta cierpi to pomoge jej.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:22   #24
kontrolerjakosci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 21
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Własnie się zastanawiam jak mam sobie to życie ułożyć i dziękuje za wszystkie sugestie. Sam juz nie wiem, najlepiej sznurek na szyje i powiesić się na najbliższym drzewie :/
kontrolerjakosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:24   #25
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Cytat:
Napisane przez kontrolerjakosci Pokaż wiadomość
Jest jeszcze jedno ale jak ja ją teraz zostawie to ona w desperacji zacznie szukac innego bo samotności nie strawi. A ja ją kocham i nie pozwole żeby trafiła przez przypadek znowu na jakiegoś świra który ją zgwał.... i rzuci
Kocham ją ale nie wiem co z sobą zrobić.
Pomóżcie jak możecie a jak nie to mnie zlinczujcie
Ze co?

Chyba jakis slaby troll.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:25   #26
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Ja wiem, załóżmy organizację charytatywną i będziemy koić cierpienia biednych, niezaspokojonych mężczyzn w ramach wolontariatu pójdziemy żywcem do nieba za takie poświęcenie.
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:26   #27
monissio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 182
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Jesteście siebie warci
monissio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:26   #28
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Cytat:
Napisane przez kontrolerjakosci Pokaż wiadomość
Własnie się zastanawiam jak mam sobie to życie ułożyć i dziękuje za wszystkie sugestie. Sam juz nie wiem, najlepiej sznurek na szyje i powiesić się na najbliższym drzewie :/
na szyję to może nie, ale siusiaka w supełek to mógłbyś zawiązać.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:27   #29
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Powtórzę, jesteś bez jaj skoro nic nie robisz z sytuacją, w której wiesz, że ją kochasz, a ona ciebie. Tłumaczenie tego ostracyzmem jest tłumaczeniem siebie z niechęci do wzięcia spraw w swoje ręce.
A stwierdzenie, że jak nie ty, znajdzie innego dowodzi, że ona z tą miłością ma różnie.

Edytowane przez kalincia
Czas edycji: 2014-12-01 o 10:34
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:32   #30
Martecza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Zakochałem się w mężatce :(( pomocy

Buahahahaha! Stary, jeżeli masz świadomość, że ona lukę po tobie zapełniłaby w kilka dni "z desperacji" to znaczy że żadnej miłości nie ma z jej strony (jak ktoś wyżej już sugerował).

Miej trochę honoru bo serio, aż żal patrzeć.
Martecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-30 15:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.