Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 20:35   #3991
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

W mojej Hebe też mogłyby się pojawić Essie... Fajnie by było, tak niemal pod domem.

Nina, używasz już Revitalizing Supreme? Jestem ciekawa, jak Ci pasuje, ja nadal nie mogę się przekonać... Chociaż ostatnio testowałam ten pod oczy i jest fenomenalny.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:44   #3992
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

Skusiłam się jeszcze na śliczne szare podkolanówki z działu dziecięcego.

Kupiłam wczoraj oba upatrzone OPI, ależ one są ślicznie
Też muszę się rozejrzeć za jakimiś podkolanówkami, albo zakolanówkami , bo zimą często chodzę w spódnicach i jednak same rajstopy, choćby nie wiem jak grube to trochę za mało

O, super! Daj znać jak Ci się podobają na paznokciach
Polecam The World na ciemnej bazie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No może, nie jestem przekonana do takich pojedynczych kontrastowych paznokci, ale akurat w przypadku tego lakieru chyba spróbuję, może się przekonam.
Ja ostatnio b. często noszę brokaty, albo holo w ten sposób i jak dla mnie lepiej to wygląda niż brokat czy mocno połyskujące lakiery na całości. To drugie zostawiam na Sylwestra, ewentualnie karnawałowe imprezy

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Niemniej gdziekolwiek byśmy nie spędzali Sylwestra to lakier mam już chyba wybrany.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też Beyond Cozy idealnie wpisuje się w takie klimaty choć planów sylwestrowych na razie też brak
Ja też Tylko ja go jeszcze nie kupiłam

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wróciłam z zarową spódniczką, tym razem nie przegięli z rozmiarówką
Z jaką?

Nie wchodzę od m-ca, albo dłużej do Zary i Taranko, bo moje oszczędzanie kończy się zaraz za bramkami

Zmieniłam klub fitness na taki obok biura, bo ma więcej zajęć zumby, lepsze godziny (praktycznie od razu po pracy) no i dzięki dofinansowaniu z pracy jest sporo tańszy mimo, że to open z basenem, sauną i jacuzzi
Byłam już na 2 zajęciach i instruktorką też jestem zachwycona Jest bardzo energiczna i wreszcie wychodzę mega zmęczona i spocona z zajęć
Teraz tylko wracam do poszukiwań dobrych butów. Akurat w pracy dostaliśmy karty świąteczne, więc będzie jak znalazł
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 22:38   #3993
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość

Sleepy, wszystkiego najlepszego! dużo zdrowia, szczęścia, miłości, spełniających się marzeń i kosmetycznych perełek
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
AAA, wszystkiego dobrego


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Można jeszcze dostać Glamour? Bo też chciałam kupić ze dwie gazetki ale przez chorobę nie chodziłam za gazetą. Ja mam upatrzona bluzkę i chcę prosty czarny sweterek rozpinany.
A kiedy można z tej karty zniżkowej skorzystać? Mnie dawno w HM nie było, nie mam ciśnienia na nic konkretnego ale na pewno wybrałabym sobie coś z bielizny, rajstopy.
Szkoda, że w Mango nie ma takich akcji. Pewnie szukałabym gazet jak szalona bo sporo ciuchów mi się podoba

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się nie odważyłam na pompon w mojej pierwsze od lat czapce.

Natomiast w tym tygodniu zaczęłam w niej chodzić i nie cierpię czapek dalej. Drapie mnie w czoło, drażni, ale ciepło które daje jest cudowne i nie wiem jak przez całe lata mogłam mu się opierać.
Ja na ten sezon zimowy mam juz trzy czapki, jedna nawet w dwoma pomponami Nie wyobrażam już sobie zimy z gołą głową, szczególnie, że mieszkam w polarnym regionie kraju.


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość

byłam dziś w Hebe, jeszcze nie mają świątecznej kolekcji Essie, ale obniżyli ceny i stała to 32,99, teraz jest (szalona ) promocja i są po 31,99

wróciłam z zarową spódniczką, tym razem nie przegięli z rozmiarówką
Chciałam się wkońcu skusić na Essie i zrobić sobie mały prezent imieninowy, ale okazało się, że nie są one już dostępne w Douglasie. Na drugi koniec miasta, do SP, jest mi ostatnio bardzo nie po drodze.

Mnie też Zara zaskoczyła rozmiarówką. Prawie wszystkie ciuchy od nich mam XS. Dziś mierzyłam koszulę i sukienkę, koszula XS była nawet lekko luźna a krój ma taki że powinna być dopasowana; w kolei sukienka XS nawet nie przelazła przez tyłek, S dopiełam ale była bardzo opięta. M niestety nie wzięłam, planuję zajrzeć tam w weekend bo jakos ta kiecka mi ciągle chodzi po głowie.



Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też muszę się rozejrzeć za jakimiś podkolanówkami, albo zakolanówkami , bo zimą często chodzę w spódnicach i jednak same rajstopy, choćby nie wiem jak grube to trochę za mało
Ja mam jedną parę, ale mam na oku kolejne bo rzeczywiście dają dodatkowe ciepło. Niestety często mi zjeżdżają z kolan gdy mam pod spodem gładkie rajtki.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 06:37   #3994
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też muszę się rozejrzeć za jakimiś podkolanówkami, albo zakolanówkami , bo zimą często chodzę w spódnicach i jednak same rajstopy, choćby nie wiem jak grube to trochę za mało
Dla mnie obojętnie jaka pora roku, najczęściej chodzę w sukienkach i spódnicach, więc też mam ten sam problem. Mam kilka par podkolanówek i zakolanówek, najbardziej lubię z Marylin i z Calzedonii, w zeszłym roku kupiłam dwie pary w H&M, ale nie popatrzyłam na skład (głównie akryl + poliester) i nie przepadam za nimi... Wybieram takie z jak największą domieszką bawełny, są miłe i ciepłe.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
O, super! Daj znać jak Ci się podobają na paznokciach
Polecam The World na ciemnej bazie
Najpierw planuję wypróbować Szpiega , ale to po weekendzie, teraz pomalowałam czymś zupełnie innym.
Na pewno wypróbuję, mam czarny lakier i jestem bardzo ciekawa tego efektu.

Właściwie to mam dwa czarne lakiery, ale jeden ma już drobinki, z zeszłorocznej kolekcji gwiazdkowej Givenchy - tak mi się podobał, a wstyd się przyznać, ani razu go jeszcze nie użyłam.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio b. często noszę brokaty, albo holo w ten sposób i jak dla mnie lepiej to wygląda niż brokat czy mocno połyskujące lakiery na całości. To drugie zostawiam na Sylwestra, ewentualnie karnawałowe imprezy
Mi się Beyond Cozy bardzo podoba na całości, ale myślę, że będę też często nosić brokatowe topy w taki sposób jak Ty


Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nie wchodzę od m-ca, albo dłużej do Zary i Taranko, bo moje oszczędzanie kończy się zaraz za bramkami
Ja też nigdzie nie wchodzę, bo wolę się nie kusić w sytuacji, gdy mamy pilniejsze wydatki. Poza tym niedługo startują wyprzedaże, więc uznałam, że poczekam cierpliwie.

Chociaż dzisiaj przyszedł kupon na -30% do Mohito - znowu! Ostatnio chyba przysyłają je co dwa tygodnie, chyba słabo im schodzi kolekcja... Czemu się nie dziwię, ceny z kosmosu, a jakość niektórych ubrań pozostawia znowu wiele do życzenia.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A kiedy można z tej karty zniżkowej skorzystać? Mnie dawno w HM nie było, nie mam ciśnienia na nic konkretnego ale na pewno wybrałabym sobie coś z bielizny, rajstopy.
Szkoda, że w Mango nie ma takich akcji. Pewnie szukałabym gazet jak szalona bo sporo ciuchów mi się podoba
Od 1 do 24 grudnia można skorzystać z karty.

A do Mango dostałam dziś kupon -20% na maila, obowiązujący dziś i jutro, ale nie wiem, czy nie dotyczy tylko zakupów online
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 07:23   #3995
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W mojej Hebe też mogłyby się pojawić Essie... Fajnie by było, tak niemal pod domem.

Nina, używasz już Revitalizing Supreme? Jestem ciekawa, jak Ci pasuje, ja nadal nie mogę się przekonać... Chociaż ostatnio testowałam ten pod oczy i jest fenomenalny.
w ogóle u nas duże zmiany, na miejsce perfum weszła kolorówka, mają nowe, ładniejsze szafy
patrzyłam i stała cena cieni L'Oreal to 44zł, Rossmann trochę narzucił

kremu jeszcze nie otworzyłam teraz używam Hydrain 3, ale pewnie niedługo go zacznę EL, bo sama jestem ciekawa
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja też Tylko ja go jeszcze nie kupiłam
kupisz, kupisz
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Z jaką?

Nie wchodzę od m-ca, albo dłużej do Zary i Taranko, bo moje oszczędzanie kończy się zaraz za bramkami
z taką
no ja też kiedy nie wejdę, to coś mi wpadnie w oko (np. teraz jest taka ładna sukienka, ale za 369zł i dopiero weszła, więc trafi do nowej kolekcji, a nie na wyprzedaż)
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Zmieniłam klub fitness na taki obok biura, bo ma więcej zajęć zumby, lepsze godziny (praktycznie od razu po pracy) no i dzięki dofinansowaniu z pracy jest sporo tańszy mimo, że to open z basenem, sauną i jacuzzi
Byłam już na 2 zajęciach i instruktorką też jestem zachwycona Jest bardzo energiczna i wreszcie wychodzę mega zmęczona i spocona z zajęć
Teraz tylko wracam do poszukiwań dobrych butów. Akurat w pracy dostaliśmy karty świąteczne, więc będzie jak znalazł
ale fajnie, że tak blisko masz i wszystko Ci pasuje to najważniejsze
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Chciałam się wkońcu skusić na Essie i zrobić sobie mały prezent imieninowy, ale okazało się, że nie są one już dostępne w Douglasie. Na drugi koniec miasta, do SP, jest mi ostatnio bardzo nie po drodze.
a jaki Essie chodzi Ci po głowie?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A do Mango dostałam dziś kupon -20% na maila, obowiązujący dziś i jutro, ale nie wiem, czy nie dotyczy tylko zakupów online
a niedługo chyba wyprzedaże w Mango? czytałam, że koło połowy grudnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paski1.jpg (28,2 KB, 32 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 07:52   #3996
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a niedługo chyba wyprzedaże w Mango? czytałam, że koło połowy grudnia
Na pewno, oni zawsze są pierwsi i właśnie w połowie grudnia, przypuszczam, że mogą zacząć np. w przyszły czwartek. I zawsze przed tym jest akcja z rabtem -20%
A Inditex jak zawsze 27 grudnia
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:57   #3997
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
byłam dziś w Hebe, jeszcze nie mają świątecznej kolekcji Essie, ale obniżyli ceny i stała to 32,99, teraz jest (szalona ) promocja i są po 31,99
Fajnie wam że macie Hebe, ja też chcę.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też muszę się rozejrzeć za jakimiś podkolanówkami, albo zakolanówkami , bo zimą często chodzę w spódnicach i jednak same rajstopy, choćby nie wiem jak grube to trochę za mało
Ja też właśnie muszę, wczoraj włożyłam spódnicę i rano strasznie zmarzłam, dodatkowa warstwa mi zdecydowanie potrzebna.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja też Tylko ja go jeszcze nie kupiłam
To na co czekasz?

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A kiedy można z tej karty zniżkowej skorzystać? Mnie dawno w HM nie było, nie mam ciśnienia na nic konkretnego ale na pewno wybrałabym sobie coś z bielizny, rajstopy.
Szkoda, że w Mango nie ma takich akcji. Pewnie szukałabym gazet jak szalona bo sporo ciuchów mi się podoba
Mnie też dawno nie było tam, chyba z miesiąc, ale ostatnio jak zaglądałam to podobało mi się mnóstwo ubrań. Co nie zmienia faktu że gazety
Też żałuję że nie ma do Mango, w Mango zawsze mi się coś podoba, prawie zawsze wszystko na mnie dobrze leży i w ogóle bardzo lubię ten sklep. Dlatego już skaczę z radości na myśl o nadchodzącej wyprzedaży.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na pewno, oni zawsze są pierwsi i właśnie w połowie grudnia, przypuszczam, że mogą zacząć np. w przyszły czwartek. I zawsze przed tym jest akcja z rabtem -20%
A Inditex jak zawsze 27 grudnia
No ja też myślę że na przyszły weekend zaczną. Coś bym sobie chciała upolować, ale chyba muszę iść pooglądać bo jestem nie na bieżąco z kolekcją.

Beyond Cozy odprysnął mi na połowie paznokci. Niby nie rzuca się to w oczy dzięki temu jaki jest błyszczący, ale jak mu się przyglądam teraz to jest dramat. Długo się nim nie nacieszyłam na paznokciach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 08:58   #3998
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Fajna miniówa Ale cena trochę mniej
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:24   #3999
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Też żałuję że nie ma do Mango, w Mango zawsze mi się coś podoba, prawie zawsze wszystko na mnie dobrze leży i w ogóle bardzo lubię ten sklep. Dlatego już skaczę z radości na myśl o nadchodzącej wyprzedaży.
Ja niedawno zaglądałam i o ile we wrześniu czy październiku było mnóstwo super ciuchów, to teraz już o wiele mniej mi się podobało. A jeśli mi się podoba, to ma strasznie kiepski materiał np. Także nawet nie wiem, czy coś konkretnego upoluję na wyprzedaży - chyba, że wyjmą te ciuchy, które wisiały wcześniej, to poszaleję.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Beyond Cozy odprysnął mi na połowie paznokci. Niby nie rzuca się to w oczy dzięki temu jaki jest błyszczący, ale jak mu się przyglądam teraz to jest dramat. Długo się nim nie nacieszyłam na paznokciach.
Mi nie odpryskiwał wcale, tylko odpadał płatami (albo w połowy płytki albo ten pamiętny raz z całej), ale faktem jest, że nie jest najtrwalszy...


Skończył mi się żel to twarzy i nie mam nawet próbki w zapasach Nie wiem, jak to możliwe!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:43   #4000
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja niedawno zaglądałam i o ile we wrześniu czy październiku było mnóstwo super ciuchów, to teraz już o wiele mniej mi się podobało. A jeśli mi się podoba, to ma strasznie kiepski materiał np. Także nawet nie wiem, czy coś konkretnego upoluję na wyprzedaży - chyba, że wyjmą te ciuchy, które wisiały wcześniej, to poszaleję.
Ja mam nadzieję, że wyjmą wszystko co mają najfajniejszego w czeluściach magazynów.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Skończył mi się żel to twarzy i nie mam nawet próbki w zapasach Nie wiem, jak to możliwe!
To oznacza zakupy. A testowałaś Cleanance? Pasuje Ci ta nowa wersja?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 10:53   #4001
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że wyjmą wszystko co mają najfajniejszego w czeluściach magazynów.
Oby, oby! Mam też ogromną nadzieję, że wyjmą granatowe szpilki ze Stradivariusa!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To oznacza zakupy. A testowałaś Cleanance? Pasuje Ci ta nowa wersja?
Testowałam, pasuje mi Chyba chciałabym właśnie jego, ale w aptekach stacjonarnych wypada dość drogo. Wolałabym więc uzbierac sobie jakieś większe zamówienie apteczne. Może uproszę jeszcze małą odlewkę od siostry (coś jej nie schodzi), albo kupię jakiś inny, niedrogi w Rossmannie. Moja mama ma teraz żel z lini Eva Natura Herbal Garden, jest bardzo zadowolona, ja mam tonik z tej serii i pasuje mi, więc może na ten żel się tymczasowo skuszę.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 10:58   #4002
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Oby, oby! Mam też ogromną nadzieję, że wyjmą granatowe szpilki ze Stradivariusa!
Nie przypominaj mi o nich

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Testowałam, pasuje mi Chyba chciałabym właśnie jego, ale w aptekach stacjonarnych wypada dość drogo. Wolałabym więc uzbierac sobie jakieś większe zamówienie apteczne. Może uproszę jeszcze małą odlewkę od siostry (coś jej nie schodzi), albo kupię jakiś inny, niedrogi w Rossmannie. Moja mama ma teraz żel z lini Eva Natura Herbal Garden, jest bardzo zadowolona, ja mam tonik z tej serii i pasuje mi, więc może na ten żel się tymczasowo skuszę.
Ja wczoraj liczyłam za ile będę używać mojego Cleanance - Uriage zużyłam 1/3 w 3,5 miesiąca, więc skończę go gdzieś w... lipcu? Wydajność jest jak najbardziej fajna, ale jak klejny dobry żel czeka w zapasach to trochę mniej fajna.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 11:24   #4003
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie przypominaj mi o nich
Jestem pewna, że u Ciebie też wyjdą na sklep z magazynu, trzeba mieć nadzieję.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja wczoraj liczyłam za ile będę używać mojego Cleanance - Uriage zużyłam 1/3 w 3,5 miesiąca, więc skończę go gdzieś w... lipcu? Wydajność jest jak najbardziej fajna, ale jak klejny dobry żel czeka w zapasach to trochę mniej fajna.
Wow, niezła wydajność, ja odlewkę Cleanance 30 ml też miałam bardzo długo. Przy żelach do twarzy aż tak mi to nie przeszkadza, gorzej przy żelach pod prysznic i balsamach, bo lubię często zmieniać.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 11:45   #4004
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Od 1 do 24 grudnia można skorzystać z karty.

A do Mango dostałam dziś kupon -20% na maila, obowiązujący dziś i jutro, ale nie wiem, czy nie dotyczy tylko zakupów online
Dzięki za info. Koniecznie muszę kupić gazetkę.
Zauważyłam dziś, że też dostałam maila. Zniżka obowiązuje w sklepach stacjonarnych, i jak zawsze oprócz nowej kolekcji i rzeczy juz przecenionych.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a jaki Essie chodzi Ci po głowie?

a niedługo chyba wyprzedaże w Mango? czytałam, że koło połowy grudnia
A żeby to był jeden Największą ochotę mam na Big Spender, Smokin Hot i Sand Tropez.

W wizażowym wątku wyprzedażowym była informacja, że zaczyna się już 10 grudnia. Byłoby fajnie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Ja wczoraj liczyłam za ile będę używać mojego Cleanance - Uriage zużyłam 1/3 w 3,5 miesiąca, więc skończę go gdzieś w... lipcu? Wydajność jest jak najbardziej fajna, ale jak klejny dobry żel czeka w zapasach to trochę mniej fajna.
Ja mam obecnie w użyciu pół butelki Cleanance a w zapasach jeden żel i jeden krem do mycia. Także zakupy w tej kategorii czekają mnie na poczatku 2014 roku

ice, kilka dni temu w końcu zobaczyłam te granatowe szpilki na zywo, kosztowały 99zl. Są piękne ale bardzo wysokie, nie wiem czy byłabym w stanie chodzić w nich na co dzień.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.

Edytowane przez sleepy
Czas edycji: 2012-12-07 o 11:48
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 11:56   #4005
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jestem pewna, że u Ciebie też wyjdą na sklep z magazynu, trzeba mieć nadzieję.
Fajnie by było, żałuje strasznie że ich nie kupiłam, a w grudniowym budżecie też nie bardzo mam na nie miejsce więc licze że gdzieś przetrwają do 10 stycznia.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wow, niezła wydajność, ja odlewkę Cleanance 30 ml też miałam bardzo długo. Przy żelach do twarzy aż tak mi to nie przeszkadza, gorzej przy żelach pod prysznic i balsamach, bo lubię często zmieniać.
Mi też przy żelach do twarzy nie przeszkadza az tak bardzo, no ale jednak... Wolno idzie.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A żeby to był jeden Największą ochotę mam na Big Spender, Smokin Hot i Sand Tropez.
Smokin Hot jest cudny, bardzo go polecam

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja mam obecnie w użyciu pół butelki Cleanance a w zapasach jeden żel i jeden krem do mycia. Także zakupy w tej kategorii czekają mnie na poczatku 2014 roku
To też imponujący wynik.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
ice, kilka dni temu w końcu zobaczyłam te granatowe szpilki na zywo, kosztowały 99zl. Są piękne ale bardzo wysokie, nie wiem czy byłabym w stanie chodzić w nich na co dzień.
O to przecenili je. Ja na co dzień to nie mówię że też bym chodziła, ale są takie cudne że na pewno często.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 09:21   #4006
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Basiu jak przyjedziesz do nas to SP będziesz miała baardzo po drodze No i możemy Cię zabrać na wycieczkę do Hebe

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja na ten sezon zimowy mam juz trzy czapki, jedna nawet w dwoma pomponami Nie wyobrażam już sobie zimy z gołą głową, szczególnie, że mieszkam w polarnym regionie kraju.
A ja nie mam nadal, bo na razie nic mi nie wpadło w oko Na szczęście mam kaptur i nie czuję jeszcze wielkiego przymusu zakupu.
Jakby się pojawiły ogromne mrozy to mam taką zwykłą kupioną na narty. Ładna jest i ujdzie od biedy
Fajną miałam w zeszłym roku z Re, ale tak się rozeszła, że nie da się już jej nosić

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja mam jedną parę, ale mam na oku kolejne bo rzeczywiście dają dodatkowe ciepło. Niestety często mi zjeżdżają z kolan gdy mam pod spodem gładkie rajtki.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dla mnie obojętnie jaka pora roku, najczęściej chodzę w sukienkach i spódnicach, więc też mam ten sam problem. Mam kilka par podkolanówek i zakolanówek, najbardziej lubię z Marylin i z Calzedonii, w zeszłym roku kupiłam dwie pary w H&M, ale nie popatrzyłam na skład (głównie akryl + poliester) i nie przepadam za nimi... Wybieram takie z jak największą domieszką bawełny, są miłe i ciepłe.
Kurcze a ja nigdy nie miałam, bo jakoś tak mi to średnio wyglądało...Jak u gimnazjalistki Chyba mi się gust zmienił
Dobrze, że piszesz, żeby zwrócić uwagę na skład, bo ja niestety często jak mi się coś spodoba to zapominam o tym

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Super! I bardzo dobrze Ci w niej

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To na co czekasz?
No właśnie nie wiem Chyba aż pojawi się stacjonarnie, bo szkoda mi kasy za przesyłkę

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Moja mama ma teraz żel z lini Eva Natura Herbal Garden, jest bardzo zadowolona, ja mam tonik z tej serii i pasuje mi, więc może na ten żel się tymczasowo skuszę.
Dobrze, że piszesz, że fajne, bo jeden i drugi mam w zapasach

Co do żeli to ja teraz używam Biodermy na zmianę z kremem z Alterry (swoją drogę świetny jest i oczywiście znów wycofany ) i mimo, że ta Bioderma taka ogromna to i tak widzę, że szybciej schodzi niż Cleanance.


Miałam dziś w planach przejście się do Re w poszukiwaniu luźniejszych koszulek na fitness. Poza tym w Taranko jakieś obniżki do 40% a przydałby mi się jeszcze z jeden sweterek od nich. No i te buty muszę kupić, ale taaak mi się nie chcee
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-12-08 o 09:24
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 15:03   #4007
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na pewno, oni zawsze są pierwsi i właśnie w połowie grudnia, przypuszczam, że mogą zacząć np. w przyszły czwartek. I zawsze przed tym jest akcja z rabtem -20%
A Inditex jak zawsze 27 grudnia
fajnie choć w sumie nie mam nic na oku w Mango
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajnie wam że macie Hebe, ja też chcę.
pewnie i u Was niedługo będzie, ciągle rozszerzają swój zasięg
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie też dawno nie było tam, chyba z miesiąc, ale ostatnio jak zaglądałam to podobało mi się mnóstwo ubrań. Co nie zmienia faktu że gazety
Też żałuję że nie ma do Mango, w Mango zawsze mi się coś podoba, prawie zawsze wszystko na mnie dobrze leży i w ogóle bardzo lubię ten sklep. Dlatego już skaczę z radości na myśl o nadchodzącej wyprzedaży.
mi różnie, ale fakt, ładne rzeczy bywają w Mng tylko gorzej z rozmiarami podczas wyprzedaży
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Beyond Cozy odprysnął mi na połowie paznokci. Niby nie rzuca się to w oczy dzięki temu jaki jest błyszczący, ale jak mu się przyglądam teraz to jest dramat. Długo się nim nie nacieszyłam na paznokciach.
u, to nieciekawie - może jakiś dobry topcoat by pomógł? taki przenikający przez lakier? mam wrażenie, że Seche Vite taki jest - sama spróbuję z BC i nim, ciekawe, czy będzie lepiej się trzymał niż u Ciebie i snow

używałaś już może tej wody oczyszczającej Cleanance? to jest coś a'la micel?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Fajna miniówa Ale cena trochę mniej
fakt, jeśli by ją przecenili to tę oddam, a kupię tańszą (ale pewnie nie )
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Skończył mi się żel to twarzy i nie mam nawet próbki w zapasach Nie wiem, jak to możliwe!
mi się niedługo skończy Cleanance, na pewno kupię go kolejny raz
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A żeby to był jeden Największą ochotę mam na Big Spender, Smokin Hot i Sand Tropez.

W wizażowym wątku wyprzedażowym była informacja, że zaczyna się już 10 grudnia. Byłoby fajnie
ładne kolory, żadnym bym nie pogardziła

to szybko ale w sumie na co czekać
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Basiu jak przyjedziesz do nas to SP będziesz miała baardzo po drodze No i możemy Cię zabrać na wycieczkę do Hebe
dokładnie!

kliknęłam dziś She's pampered porażka i jak ja mam utrzymać normalną ilość lakierów
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-12-08 o 15:29
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 09:05   #4008
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Kurcze a ja nigdy nie miałam, bo jakoś tak mi to średnio wyglądało...Jak u gimnazjalistki Chyba mi się gust zmienił
Teraz jest tyle ładnych, kobiecych pod/zakolanówek, że wcale nie wygląda to tak szkolnie, przynajmniej moim zdaniem. Wczoraj rano było -12 st. to ubrałam zakolanówki na rajstopy, nawet nie było widać, że mam je dodatkowo, bo kończą się w połowie uda.
Zresztą ja już jakiś czas temu przestałam się przejmować, zimą ma mi być przede wszystkim ciepło i dzięki temu przynajmniej nie choruję.
Także polecam, jeśli też jesteś spódnicowo-sukienkowa.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dobrze, że piszesz, że fajne, bo jeden i drugi mam w zapasach
Żel kupiłam i ja, zgadzam się z opnią mamy, bardzo przyjemny, delikatny, dobrze oczyszcza, ładnie pachnie, nie wysusza - skóra po użyciu jest miękka i gładka.

I dostałam pół butelki Cleanance od siostry,b o ona się z nim jakoś nie polubiła. Także też mam zapas.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
używałaś już może tej wody oczyszczającej Cleanance? to jest coś a'la micel?
Ja testowałam ją od ice, jest świetna moim zdaniem, daje bardzo fajne wrażenie porządnego oczyszczenia, a jednocześnie jest delikatna. Makijaż usuwała bez problemu. Do demakijażu oczu nie próbowałam.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kliknęłam dziś She's pampered porażka i jak ja mam utrzymać normalną ilość lakierów
Ja też go wczoraj kliknęłam Co jakiś czas go sobie oglądałam, jak wczoraj zobaczyłam w opisie aukcji wielkie czerwone litery "ostatnie 2 sztuki", to rozsądek mnie opuścił. I w dodatku do kompletu wzięłam Where's My Schauffer, bo ten turkus jest taki ładny...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 11:32   #4009
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kliknęłam dziś She's pampered porażka i jak ja mam utrzymać normalną ilość lakierów
Najpierw trzeba byłoby ustalić jaka to jest "normalna" ilość lakierów
Ja podzieliłam moje na 2 pudełka. W jednym mam te, których na pewno nie chcę się pozbyć a w drugim te, których jeszcze nie używałam i te do których mam jakieś "ale". Będę je teraz testować i bez żalu zrobię kolejny odsiew na allegro

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Teraz jest tyle ładnych, kobiecych pod/zakolanówek, że wcale nie wygląda to tak szkolnie, przynajmniej moim zdaniem. Wczoraj rano było -12 st. to ubrałam zakolanówki na rajstopy, nawet nie było widać, że mam je dodatkowo, bo kończą się w połowie uda.
Zresztą ja już jakiś czas temu przestałam się przejmować, zimą ma mi być przede wszystkim ciepło i dzięki temu przynajmniej nie choruję.
Także polecam, jeśli też jesteś spódnicowo-sukienkowa.
Też już do tego dorosłam
Oglądałam na allegro, ale chyba wolę pomacać na żywo
No i jak zawsze jak mam za duży wybór i widzę te kilkadziesiąt stron do przejrzenia to się wkurzam i zamykam wszystkie, bo nie chce mi się porównywać gdzie taniej
Kliknęłam sobie tylko zapas bawełnianych stópek na fitness i na tym się skończyły moje zakupy
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 19:13   #4010
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem Chyba aż pojawi się stacjonarnie, bo szkoda mi kasy za przesyłkę
W sumie z przesyłką kosztował tyle co stacjonarnie.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
u, to nieciekawie - może jakiś dobry topcoat by pomógł? taki przenikający przez lakier? mam wrażenie, że Seche Vite taki jest - sama spróbuję z BC i nim, ciekawe, czy będzie lepiej się trzymał niż u Ciebie i snow
No może by pomógł, ja miałam top OPI, ale on nie przedłuża jakoś bardzo trwałości lakieru. No nie wiem, następnym razem zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
używałaś już może tej wody oczyszczającej Cleanance? to jest coś a'la micel?
Tak, używałam jestem super zadowolona. To jest coś jak micel, makijaż zmywa dobrze, zmywam nim oczy i wszystko idealnie schodzi.

Skończył mi się w końcu Dermedic i go wyjęłam do regularnego używania, przepaść jakościowa jak dla mnie.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kliknęłam dziś She's pampered porażka i jak ja mam utrzymać normalną ilość lakierów
karolina ma rację, trzeba ustalić co to normalna ilość.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Pozbyłam się dzisiaj Essie Mamba - było pożegnalne malowanie i dałam go mamie, wolę jednak Eternal Optimist a podobne są do siebie.

Miałam dzisiaj robić ciasto na pierniczki ale zapomniałam kupić śmietanę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 19:26   #4011
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja testowałam ją od ice, jest świetna moim zdaniem, daje bardzo fajne wrażenie porządnego oczyszczenia, a jednocześnie jest delikatna. Makijaż usuwała bez problemu. Do demakijażu oczu nie próbowałam.
takie lubię
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też go wczoraj kliknęłam Co jakiś czas go sobie oglądałam, jak wczoraj zobaczyłam w opisie aukcji wielkie czerwone litery "ostatnie 2 sztuki", to rozsądek mnie opuścił. I w dodatku do kompletu wzięłam Where's My Schauffer, bo ten turkus jest taki ładny...
mi się trafił za 20zł, odbiorę osobiście, więc całkiem opłacalnie
tak czułam, że nie wytrzymamy a turkusik na zdjęciach śliczny, ciekawe jak na żywo
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Najpierw trzeba byłoby ustalić jaka to jest "normalna" ilość lakierów
ostatnio ustaliłam sobie, że nie chcę przekraczać 20 Essie (bo z innymi markami mam więcej, ale nie tak znowu wiele ), a tu już 19-ty przybędzie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tak, używałam jestem super zadowolona. To jest coś jak micel, makijaż zmywa dobrze, zmywam nim oczy i wszystko idealnie schodzi.
zapamiętam choć nie mogę narzekać na brak miceli: zapas Biodermy, Eveline, Dermedic
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 19:43   #4012
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W sumie z przesyłką kosztował tyle co stacjonarnie.
To...ja poczekam aż będzie stacjonarnie w promocji
Jakoś muszę się bronić przed pokusami

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ostatnio ustaliłam sobie, że nie chcę przekraczać 20 Essie (bo z innymi markami mam więcej, ale nie tak znowu wiele ), a tu już 19-ty przybędzie
Z ciekawości policzyłam ile mam obecnie i chyba przejdą Ci wyrzuty sumienia

36 pełnowymiarowych (w tym tylko 4 Essie ), 12 maluszków L'Oreal , 2 do frencha i 5 topów brokat/holo.
Czyli przekroczyłam magiczną 50tkę i czas na pożegnanie z co najmniej 5 sztukami
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 20:26   #4013
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj robić ciasto na pierniczki ale zapomniałam kupić śmietanę.
U mnie ciasto wczoraj zrobione, a dziś upieczone - wyszło nam ok. 140 pierniczków, pyszne są

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mi się trafił za 20zł, odbiorę osobiście, więc całkiem opłacalnie

tak czułam, że nie wytrzymamy a turkusik na zdjęciach śliczny, ciekawe jak na żywo
No trafiłaś super cenę! Ja kupiłam u tego sprzedawcy, co Beyond Cozy, więc niestety w standardowej cenie.

Mnie ten turkus się kojarzy z takim zimowym niebem, a teraz tak śnieżnie na dworze, pasuje mi to i nie mogłam się powstrzymać

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ostatnio ustaliłam sobie, że nie chcę przekraczać 20 Essie (bo z innymi markami mam więcej, ale nie tak znowu wiele ), a tu już 19-ty przybędzie
Ja nie wiem, ile mam lakierów - chyba jutro zrobię przeliczanie, jak TŻ pojedzie na trening

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zapamiętam choć nie mogę narzekać na brak miceli: zapas Biodermy, Eveline, Dermedic
A u mnie tylko 2 małe Eveline i Tołpa w zapasie.


Przez pieczenie pierniczków i ogarnianie mieszkania nawet nie miałam czasu pomalować paznokci, znowu będę musiała iść do pracy z takimi gołymi
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:05   #4014
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Widzę, że temat lakierów na tapecie Bardzo polubiłam L'Orealkowe maluszki odkąd nabyłam 4 sztuki w Rossmannowej promocji, ale wczoraj pomalowałam Burgundy Diva idziś już miałam odpryski na połowie

Przejrzałam swoją pielęgnację i mam silne postanowienie, aby zredukować zapasy, bo przez ostatnie tygodnie poszalałam

Tak w ogóle to muszę Wam koniecznie polecić różowy tusz Wibo. Mam go od tygodnia, jest rewelacyjny, dawno żaden tusz nie wyczarował u mnie takich pięknych firanek, i to bez bazy Nawet tusz Benefit They're Real poszedł w odstawkę
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 08:44   #4015
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zapamiętam choć nie mogę narzekać na brak miceli: zapas Biodermy, Eveline, Dermedic
Warto na pewno go wypróbować jak wykończysz zapasy. Moim zdaniem to jeden z lepszych miceli z tych, których używałam.

Ładne zapasy, u mnie już "tylko" poza świeżo zaczętym Cleanance w zapasach siedzą LRP i Vichy.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
To...ja poczekam aż będzie stacjonarnie w promocji
Jakoś muszę się bronić przed pokusami
No to chyba że tak.

Swoją drogą mogliby w następnej gazetce SP zrobić jakąś dobrą promocję na Essie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
U mnie ciasto wczoraj zrobione, a dziś upieczone - wyszło nam ok. 140 pierniczków, pyszne są
Cos czuję że jak ich tyle wychodzi z tego przepisu to jutro nie wyjdę z kuchni przed północą.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Widzę, że temat lakierów na tapecie Bardzo polubiłam L'Orealkowe maluszki odkąd nabyłam 4 sztuki w Rossmannowej promocji, ale wczoraj pomalowałam Burgundy Diva idziś już miałam odpryski na połowie
Mi się Burgundy Diva trzymała równy tydzień i zmyłam bo urosły mi paznokcie, ciekawe czemu taka różnica.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 09:10   #4016
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Bardzo polubiłam L'Orealkowe maluszki odkąd nabyłam 4 sztuki w Rossmannowej promocji, ale wczoraj pomalowałam Burgundy Diva idziś już miałam odpryski na połowie
Dziwne, u mnie, podobnie jak u ice trzyma się bez zarzutu i zmywałam tylko dlatego, że za bardzo było już widać odrost, może końcówki były minimalnie starte, ale odpryski w ogóle się nie pojawiały

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to muszę Wam koniecznie polecić różowy tusz Wibo. Mam go od tygodnia, jest rewelacyjny, dawno żaden tusz nie wyczarował u mnie takich pięknych firanek, i to bez bazy Nawet tusz Benefit They're Real poszedł w odstawkę
O fajnie, to może wypróbuję

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Cos czuję że jak ich tyle wychodzi z tego przepisu to jutro nie wyjdę z kuchni przed północą.
Im szybciej zarobisz ciasto po powrocie z pracy, tym lepiej. Ono musi postać minimum 24 godziny w chłodzie, inaczej jest za rzadkie.

My robiłyśmy na dwóch blachach na zmianę, czas pieczenia jednej blachy u nas 9 minut. Co roku idzie nam coraz szybciej, dwa lata temu siedziałyśmy prawie do 2 w nocy, bo nierozsądnie zarobiłyśmy ciasto późnym wieczorem poprzedniego dnia. Tym razem w niecałe 3 godziny się uwinęłyśmy.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 09:12   #4017
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Im szybciej zarobisz ciasto po powrocie z pracy, tym lepiej. Ono musi postać minimum 24 godziny w chłodzie, inaczej jest za rzadkie.

My robiłyśmy na dwóch blachach na zmianę, czas pieczenia jednej blachy u nas 9 minut. Co roku idzie nam coraz szybciej, dwa lata temu siedziałyśmy prawie do 2 w nocy, bo nierozsądnie zarobiłyśmy ciasto późnym wieczorem poprzedniego dnia. Tym razem w niecałe 3 godziny się uwinęłyśmy.
No właśnie wiem i żałuję że nie mogę dziś wyjść wcześniej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:04   #4018
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

A ja dziś kompletnie nie mam pomysłu na obiad Mam piersi z kurczaka, ale wena mnie opuściła zupełnie, a zrobiłabym coś smacznego dla TŻ...

W weekend miałam przytłoczenie kosmetyczne część 2 - ze zdwojoną siłą. Po uporządkowaniu okazało się, że mam 4 spore pudełka miniatur i próbek TŻ mnie wyśmiał i powiedział, że prędzej one się zużyją (w sensie przeterminują), nim ja je zdołam zużyć

Także daję sobie absolutny zakaz kupowania jakiejkolwiek pielęgnacji, poza tym, co mi się skończy i nie mam w zapasie..
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:29   #4019
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

właśnie dziwne z tym lakierem, inne odcienie L'Oreali trzymały mi się po kilka dni...

Snow, koniecznie wypróbuj ten tusz, za 9zł warto, nawet jak nie będziesz zadowolona to dużej straty nie będzie

Ja też jestem przytłoczona ilością i dałam sobie takiego samego bana na zakupy, co Ty.
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 11:13   #4020
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to muszę Wam koniecznie polecić różowy tusz Wibo. Mam go od tygodnia, jest rewelacyjny, dawno żaden tusz nie wyczarował u mnie takich pięknych firanek, i to bez bazy Nawet tusz Benefit They're Real poszedł w odstawkę
To chyba jakiś nowy hit ten tusz, bo na kilku blogach natknęłam się na równie dobre recenzje Brzmi kusząco, nie miałam nigdy nic z kolorówki Wibo poza lakierami do paznokci.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.