KW:Eris, Cera tłusta i mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-03, 00:15   #1
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214

KW:Eris, Cera tłusta i mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory


Weszłam na KW i zobaczyłam, że ta maseczka jest już w zapomnianych kosmetykch. Moja maseczka kończy się i chciałam kupic następną. Czy jest coś w zamian?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 00:24   #2
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: KW:Eris, Cera tłusta i mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory

Jest:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7562

To dokładnie ten sam produkt, zmieniło się tylko opakowanie i dodano nazwę "Lirene", ot taki marketingowy zabieg

Poniżej oba składy, jedyna różnica to ostatni punkt: barwnik.

Skład: Aqua, Kaolin, Stearic Acid, Glycerin, Magnesium Aluminium Silicate, Ethoxydiglycol, Cellulose Gum, Propylene Glycol, Polyacrylamine, Butylene Glycol,
C13-14 Isoparaffin, Linden (Tilia Cordata) Extract, Arnica (Arnika Montana) Extract, Laureth-7, Methylparaben, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Parfum, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 42090

Skład: aqua, kaolin, stearic acid, glycerin, magnesium aluminium silicate, ethoxydiglycol, cellulose gum, propylene glycol, polyacrylamide, butylene glycol, c13-14 isoparaffin, linden (tilia cordata) extract arnica (arnica montana) extract, laureth-7, methylparaben, phenoxyethanol, methyldibromo glutaronitrile, parfum, ci 77891 (titanium dioxide), ci 42045

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 00:42   #3
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: KW:Eris, Cera tłusta i mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory

Dzięki pixie. Tak właśnie myślałam, że to teraz Lirene.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 21:23   #4
nov@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 200
Re: KW:Eris, Cera tłusta i mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory

dziewczyny! pod wplywem pozytywnych opinii na wizazu zakupilam ta maseczke i.. lezy nieuzywana
nie wiem,gdzie te spektakularne efekty wygladzajace? zastanawiam sie,czy nie jest to taki typowy specyfik po oczyszczaniu twarzy? sama powstrzymuje sie raczej o takiej "dzialalnosci" i w zamian stawialam na roznego rodzaju lagodzace kosmetyki, np. na ta maseczke, ale niestety mocno sie na niej zawiodlam, powiem nawet ze tylko pogarszal sytuacje zamiast pomagac
podzielcie sie prosze inf, w jaki sposob uzywacie tego cuda!
nov@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 00:26   #5
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: KW:Eris, Cera tłusta i mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory

hej Nova
ale co znaczy pogarszał? co takiego złego zrobiła ci ta maseczka?
byłam z niej zadowolona, ale zapragnęłąm czegoś jeszcze lepszego i...w efekcie męczę Biotherm, która oprócz ceny w niczym nie przewyższa póki co erisowej...
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 09:05   #6
nov@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 200
Re: KW:Eris, Cera tłusta i mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory

witaj
pogorszyl tzn. zamiast jakos zalagodzic powstale wypryski to jeszcze bardziej je zaognil. wydaje mi sie,ze maseczka ma wlasciwosci regulacyjne po oczyszczaniu twarzy,czyli najpierw trzeba jakos usunac "niespodzianki" i dopiero polozyc maseczke, bo polozona na nieoczyszczona skore tylko ja "czopuje" a nie leczy..
tak mi sie wlasnie wydaje,ale nie mam pewnosci.a poniewaz jest tak chetnie uzywana dlatego zapytalam
nov@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.