Czy czujecie sie kobietami?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 11:04   #1
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398

Czy czujecie sie kobietami??


Tytuł moze brzmi głupio, ale niedawno sobie zdałam sprawę z tego, ze chyba przestałam być już nastolatką,a tym bardziej dziewczynką Niedługo kończę 21 lat i dopiero teraz czuję że jestem dorosłą kobietą. Znam swoja wartość, wiem ile już osiągnęłam i ile jeszcze mogę osiągnąć. Jestem gotowa na samodzielne życie z dala od rodziców Decyzje, które podjęłam w przeciagu ostatnich 2 lat owocuja tym, że teraz jestem szczęśliwa, robię to, co najbardziej kocham. Czuję się tak, jakbym przekroczyła pewną granicę. Jakby się skończył jeden etap a zaczął drugi.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 11:13   #2
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Ja mam 21 lat i powiem tak że nie czuję się jeszcze w pełni kobietą raczej kobietką Tzn w chwili gdy poznaliśmy się z moim narzeczonym czułam się nastolatką i to on zauważył że z każdym dniem się zmieniam i że staję się kobietą. A czy tak się czuję Z pewnością tak czuję się odpowiedzialna w pełni za swoje czyny, czuję, że myślę innymi wartościami i że jestem w pełni gotowa do bycia żoną Może niewyglądam na kobietę bo ubieram się raczej na sportowo i rysy twarzy też mam raczej delikatne ale kobietką się czuję
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 11:13   #3
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

ja jak najbardziej czuje sie kobietą, równiez robie w zyciu to co chciałam, jestem na moich wymarzonych studiach, mam przy boku ukochanego faceta z którym zaczynam dorosłe i samodzielne życie. Moje życie(jak narazie) jest poukładane w taki sposób jak zawsze tego chciałam, smiało stwierdzam że czuje sie szczęsliwa kobieta. A szczęsliwa kobieta to chyba taka która jest zadowolona z swojego zycia
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 11:45   #4
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Heh, ja to już nie raz mam wrażenie, że się starzeję A na serio, to czasami sobie myśle, że jednak ten czas, to szybko mija - dopiero co miałam te naście lat, a tu już prawie 23 Są tego "plusy dodatnie i ujemne", większa swoboda - większa odpowiedzialność. Ale kobietą czuje się na pewno, chociaż czasami zachowuję się jak dziecko Ale tylko czasami
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 11:49   #5
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

a ja ogladalam odtatnio program o transseksualistach i sie wystraszylam, ze ten watek o tym bedzie
W sumie nigdy sie nad tym nie zastanawialam jak sie czuje. czuje sie soba i tyle. Wazne, ze nie mezczyzna, bo bym miala problem
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 11:50   #6
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Al etez sie ostatnio czuje bardziej pewna siebie. i z ta granica tez jest cos "na rzeczy" (modne ostatnio powiedzonko )
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 11:51   #7
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Aktualnie nie czuję sie zbyt kobieco. Mam ponad 23 lata (23,5 i jestem raczej damskim odpowiednikiem Piotrusia Pana... Nie jestem gotowa do bycia kobietą przez duże K, nie mowiac juz o byciu żoną i matką - nie spieszy mi się. Jestem raczej kobieciątkiem
Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 12:15   #8
emilak
Raczkowanie
 
Avatar emilak
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 58
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Ja mam 20 lat i tego lata po raz pierwszy poszłam do pracy,nauczyłam sie gotować i stwierdziłam,że nigdy nie chciałabym byc znowu dzieckiem.Teraz jest mi łatwiej,studiuję to co lubię,pracuje w zawodzie i dobrze mi idzie.Dzieki temu nabrałam pewności siebie,inaczej patrze na siebie i podchodze do wszystkiego bardziej na luzie.Kiedy byłam nastolatką stresowałam sie kompleksami,opinią innych,tym czy sobie poradzę itp.Teraz wiem,że dam radę.Chyba tylko na macierzyństwo jeszcze nie czuje sie gotowa;P
emilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 12:26   #9
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Ja mam 21 lat i wiele we mnie sprzeczności . Chciałabym mieć już rodzinę... własny dom i mieszkać ze swoim mężczyzną... a jednocześnie wcale nie czuję,że już do tego dorosłam . Z dnia na dzień uczę się czegoś nowego o sobie no i o życiu.
Na chwilę obecną jestem pewna jednego - chcę (a wręcz muszę ) nauczyć się gotować. Bo jak rodzina.. to i obiady i to nie tylko kotlet schabowy, ziemniaki i surówka tylko chciałabym się nauczyć gotować tak.. żeby moejmu TŻ gacie z wrażenia opadły . (ależ mam potrzeby... ).
A tak na serio.. to ja też pomimo swojego wieku (oj jaki on zaawansowany ) czuję się jeszcze dzieckiem... takim podlotkiem.. który ciąąąągle się czegoś uczy . Jednak więcej we mnie kobiecości niż rok temu .
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 12:44   #10
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Ja w listopadzie skończe 21 lat i wcale nie czuję sie z tego powodu jakos strasznie dorosła. Studiuje dziennie, mieszkam z rodzicami, i ...chyba jest mi tak wygodnie. Owszem , chciałabym mieszkać ze swoim TZ, ale nie jestem gotowa na slub czy dziecko...
Czuje sie jak najbardziej kobietą... choc nie umiem gotować. Ale kobiecośc ma się w sobie, a nie w umiejętności gotowowania, sprzątania czy bawienia dzieci.

Tak więc kobietą sie czuje, ale nie czuje sie w pełni dorosła. I chyba nie chciałabym być w pełni dorosła. Ta masa obowiązków by mnie przytłoczyła. Tak, na chwile, na miesiąc, dwa, trzy, czemu nie? Ale potem chciałabym móc uciec z powrotem do beztroskiego zycia...
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 12:55   #11
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Cytat:
Napisane przez Jula
Aktualnie nie czuję sie zbyt kobieco. Mam ponad 23 lata (23,5 i jestem raczej damskim odpowiednikiem Piotrusia Pana... Nie jestem gotowa do bycia kobietą przez duże K, nie mowiac juz o byciu żoną i matką - nie spieszy mi się. Jestem raczej kobieciątkiem
Mam podobnie . Tylko ze jestem mlodsza.
Wlasciwie to czy czuje sie kobieta czy jeszcze dziewczyną, zalezy od mojego nastroju w danym dniu, od makijazu, od ubrania...
W szpilkach i w żakiecie czuje sie doroslej... I doroslej sie zachowuje.
Natomiast kiedy przyodzieje polar i sportowe buty to mam wrazenie ze jestem jeszcze mala dziewczynka ktora ma ochote zrywac kwiatki i zajadac sie wata cukrową .

Ale tak w psychice bardziej czuje sie kobieta. Mam juz za soba lata plakania w poduszke z powodu kompleksow czy chichotania w autobusie z przyjaciolkami. Niektorzy mi mowia ze mam "dorosle poglady na zycie".
Zycie za bardzo mnie nie rozpieszczało (chocaz nie twierdze ze bylo tragiczne) i byly momenty kiedy musialam mysleć "jak dorosła". Niektore moje poglady dojrzaly wiec troche wczesniej niz poglady niektorych moich rowiesniczek. Ale dobrze mi z tym. Chociaz czasami lubie ucieć w świat beztroski. Zdarza mi sie myslec ze nie dorosłam do dorosłości .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 13:02   #12
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Niestety w dzisiejszych czasach "kobiety" kojarzą mi się bardziej z ponętnymi pannami kręcącymi zalotnie biodrami, czytającymi pisma, które są "trendy" i z przejęciem dyskutującymi o najnowszym lakierze do paznokci. Może to i dziwne, ale od lat mam takie wyobrażenie o kobietach (niestety zdobyte osobiście, bo z takimi osobami miałam wielokrotnie styczność). I jeśli tak ma się prezentować prawdziwa kobieta to nie - nie czuję się kobietą. Jestem raczej typem chłopczycy, która lubi spodnie, maluje się sporadycznie, nie puszcza zalotnych oczek do współpracowników, za to interesuje się piłką nożną i samochodami. Czasem oczywiście lubię się ślicznie ubrać/umalować i zachowywać się jak dama, ale na codzień jestem po prostu nietypową dziewczyną. I taką siebie lubię
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:06   #13
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

U mnie bywa z tym różnie...
Prawie dwa tygodnie temu skończyłam 21 lat. I rzeczywiście widzę różnicę pomiędzy tym jaka byłam mając 16 czy 17 lat, a jaka jestem teraz.
Nie bawią mnie już takie "rzeczy" jak kiedyś, stałam się o wiele dojrzalsza i odpowiedzialna.
Ale wiem, że na założenie rodziny, urodzenie dzieci nie jestem jeszcze gotowa. I z drugiej strony narazie mi się do tego nie spieszy.
Może także ze względu na to, że dobrze mi się mieszka z rodzicami .
Czasami zachowuję się jak nastolatka, ale przecież nie ma granicy wiekowej po przekroczeniu której nie przystoi nam się bawić czy imprezować.
W głebi duszy czuję się taką wyrośniętą dziewczynką .

"I'm not a girl not yet a women" jak to mawiała Britney Spears . Wybaczcie to poczucie humoru .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:28   #14
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Różnicę w zachowaniu chyba najłatwiej zauważyć Ja kiedy sobie przypomnę problemy, które miałam jeszcze 2-3 lata temu, wydają mi sie banalne i śmieszne. Przez ten czas kupa rzeczy w moim życiu się zmieniła. Inaczej myślę, inaczej postrzegam świat i problemy Rodzina... Często o tym myślę, ale chyba nie jestem jeszcze gotowa na jej założenie. Boję się, że wychodząc za mąż stracę swoja indywidualność, że stanę sie uzależniona od męża, dzieci. Wiem, ze tak nie musi wcale byc, ale bardzo mi odpowiada takie życie, jakie mam teraz. Chcę wyjśc na imprezę to wychodzę, wydaję na ciuchy tyle kasy ile chcę. Wiem, ze później to się zmieni, dlatego teraz chce korzystać ile mogę Jednocześnie wiem, ze gdyby w moim życiu pojawiło się teraz dziecko, nie byłaby to wielka tragedia. Czuję się na siłach aby temu podołać Oczywiscie przy pomocy partnera Dojrzałam do decyzji o założeniu rodziny. Kiedys nawet nie chciałam o tym słyszeć. Mąż, dzieci to nie dla mnie... Teraz patrzę na to zupełnie inaczej i boję się samotności. W pewnym momencie zmieniłam się z szarej myszki w hmm... kobietę?? Wywaliłam z szafy wszystkie bure ciuchy. Kupiłam nowe w radosnych kolorach, zmieniłam fryzurę i kolor włosów, makijaż. Ludzie na ulicy mnie nie poznają Ale to chyba dobrze Miło zaskoczyć kogoś, kogo się nie widziało dłuższy czas, zaskoczyc swoim wyglądem
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:40   #15
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Cytat:
Napisane przez aniielica
Różnicę w zachowaniu chyba najłatwiej zauważyć Ja kiedy sobie przypomnę problemy, które miałam jeszcze 2-3 lata temu, wydają mi sie banalne i śmieszne. Przez ten czas kupa rzeczy w moim życiu się zmieniła. Inaczej myślę, inaczej postrzegam świat i problemy Rodzina... Często o tym myślę, ale chyba nie jestem jeszcze gotowa na jej założenie. Boję się, że wychodząc za mąż stracę swoja indywidualność, że stanę sie uzależniona od męża, dzieci. Wiem, ze tak nie musi wcale byc, ale bardzo mi odpowiada takie życie, jakie mam teraz. Chcę wyjśc na imprezę to wychodzę, wydaję na ciuchy tyle kasy ile chcę. Wiem, ze później to się zmieni, dlatego teraz chce korzystać ile mogę Jednocześnie wiem, ze gdyby w moim życiu pojawiło się teraz dziecko, nie byłaby to wielka tragedia. Czuję się na siłach aby temu podołać Oczywiscie przy pomocy partnera Dojrzałam do decyzji o założeniu rodziny. Kiedys nawet nie chciałam o tym słyszeć. Mąż, dzieci to nie dla mnie... Teraz patrzę na to zupełnie inaczej i boję się samotności. W pewnym momencie zmieniłam się z szarej myszki w hmm... kobietę?? Wywaliłam z szafy wszystkie bure ciuchy. Kupiłam nowe w radosnych kolorach, zmieniłam fryzurę i kolor włosów, makijaż. Ludzie na ulicy mnie nie poznają Ale to chyba dobrze Miło zaskoczyć kogoś, kogo się nie widziało dłuższy czas, zaskoczyc swoim wyglądem
Imho prawdziwa dorosłość zaczyna się w chwili, w której trzeba zacząć na siebie zarabiać i brać odpowiedzialność za to, kim się jest i co się robi. Takie jest moje zdanie. O rodzinie myśli się też raczej nieco później niż w wieku "niemal" 21 lat. Wszystko przed Tobą. Za jakieś 4 lata pomyślisz, że w wieku lat 21 tak naprawdę było z Ciebie jeszcze dziecko Wiem po sobie, bo też kiedyś myślałam sobie, jaka to ja jestem dorosła. Z perspektywy czasu wszystko się zmienia. Głównie "wewnątrz", bo noszenie ciuchów w radosnych kolorach, zmiana fryzury czy koloru włosów, to tylko dodatek. I bez niego też można być dorosłą osobą. Zresztą mnóstwo nastolatek też eksperymentuje z wizerunkiem, a z dorosłością nie ma to kompletnie nic wspólnego. Pozdrawiam!
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 15:42   #16
crazyslave
Raczkowanie
 
Avatar crazyslave
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 129
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

i'm not a girl not yet a woman ale facetem tez nie jestem ani robotem
crazyslave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 23:35   #17
MarcinK
Rozeznanie
 
Avatar MarcinK
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 599
GG do MarcinK
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

ja tak patrze , ze z dnia na dzien jak " z Wami " przebywam
odkrywam kobiece cechy swojej natury
jak tak dalej pojdzie zaczne golic nogi
MarcinK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 23:41   #18
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Cytat:
Napisane przez MarcinK
ja tak patrze , ze z dnia na dzien jak " z Wami " przebywam
odkrywam kobiece cechy swojej natury
jak tak dalej pojdzie zaczne golic nogi



E tam. Ja się nie czuję taką "kobietą" o jakiej piszecie. Tyle jeszcze przede mną, że ho, ho, ho (i można dodać jeszcze z dwa 'ho"). Jak mi mąż na emeryturę przejdzie, a dzieci się wyprowadzą...może wtedy
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 07:12   #19
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Się czuję. Kobietą. Mimo młodziutkiego wieku 18 lat.
Jeszcze niedawno myślałam, jaki to ze mnie dzieciak, że nie chcę dorastać...
Niestety, czasem nie mamy wyboru. Mi go los także nie dał - musiałam dojrzeć całkiem sporo w makabrycznie szybkim czasie.

Nie powiem, że jestem dorosła i dojrzała. Ale coraz doroślejsza. Zresztą tak jest przez całe życie... Co nie znaczy, że patrząc na siebie w wieku 23 lat nie będę mogła powiedzieć, że w wieku 18 lat kobietą nie byłam. Powiem pewnie, że byłam, tylko mniej dojrzałą.

I muszę potwierdzić, że kobiecość nie zależy od tego, co ma się na sobie, tylko od tego, co nosimy w sercu i duszy.

Jak to było w rozmowie z kolegą:
Ja: Widać nie jestem laską...
On: Pewnie że nie. Jesteś kobietą, a to różnica... Masz lepsze reakcje.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 11:33   #20
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

popieram Akane, rzeczywiście do koniecosci trzeba dojrzec i ta dojrzałosć to nie jest zmiana na zewnątrz. Niektórym życie daje tak popalić, ze dojrzałymi kobietami stają się w wieku 18 czy 19lat, a niektóre 25 latki są czsami jak dzieci. Tak więc wazniejsza jest dojrzałość psychiczna. Każda dziewczyna może czuć się kobietą, kiedy założy buty na obcasie, króciutką spódniczkę i zrobi sobie makijaż, ale wewnątz może byc kompletnie niedojrzała. Kiedys usłyszałam, że prawdziwą, dojrzałą kobietą staje się, kiedy urodzi się dziecko. Nie jestem do tego przekonana, ale to chyba też jakiś bodziec. W końcu trzba myśleć o nowym życiu, być za kogoś odpowiedzialnym. I jak tak piszę to może rzeczywiście zaczne wierzyc, że najwięcej kobiecosci ma w sobie chyba tylko matka.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 12:24   #21
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

myślę, iż moja kobiecość dopiero rozkwita, mimo iz nie mam nastu lat, wciaz czekam na moment kiedy stane sie silną, niezależną kobietą
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 16:14   #22
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

ja niestety nie czuje sie kobieta... mimo moich 18-stu lat... po prostu w ogole nie widze zebym sie jakos zmienila zewnetrznie od gimnazjum... i przez to wszyscy traktuja mnie tak samo jak kiedys... nadal jestem dla nich mala gowniara... z ktora nie mozna pogadac na powazne tematy...
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 16:19   #23
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

ja mam prawie 18,5 roku a czuje sie jak ostatni dzieciuch

przypomniala mi sie jedna historyjka prowadzilam samochod (mam juz prawko zeby byla jasnosc), zrownalam sie na skrzyzowaniu na czerwonym swietle z jakims starszym panem a ten tak sie zadziwil, ze takie "dziecko" prowadzi samochod, ze juz dawno zrobilo sie "zielone" a pan nadal stal wlepiony w piejsce gdzie jeszcze przed chwila stalam ja z moim samochodem

jak widac inni tez mnie maja za dzieciucha
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 16:40   #24
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Jestem Kobietą Chociaż czasami mnie to męczy, bo to odpowiedzialna sprawa - być Kobietą. Moze za wczesnie się nia stalam, moze mam za duzo doswiadczeń... Czasami zdarza mi się mieć głupawkę, zachowywać się jak radosna nastolatka, wygłupiać sie... Czasami tesknię za tym czasem, gdy mialam naście lat, chociaż mam dopiero 23 lata Kiedy indziej czuję sie trochę jak mężczyzna, albo raczej jak Kobieta Pracujaca "żadnej pracy sie nie boję" - mój TŻ jest daleko i sama na swoich barkach dźwigam różne problemy, sama borykam sie z różnymi codziennymi sprawami

Ale ogólnie dobrze sie czuję z moja kobiecością - jestem bardziej świadoma siebie i mam więkasze poczucie wlasnej wartosci, więcej umiem, mam doswiadczenie, umiem sobie radzic w życiu, jestem odpowiedzialna, silna, etc. Jeszcze nie mam dziecka i na razie nie czuje takiej potrzeby, ale to daje mi mozliwosć popełniania błędów, bo jakby co to ja poniosę ich konsekwencje.

Cały czas pamiętam, ze "nie rodzimy się kobietami, stajemy sie nimi". Tak wiec chyba ciaglę będę stawać sie Kobietą I dobrze mi z tym!
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 18:36   #25
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

mam 21 lat a czuje sie "dzieckiem" wogole nie mysle o slubie i tych sprawach a jak pomysle to sie doluje ze jedna juz jest mezatka drugi sie zeni i tylko dola mozna zalapac - a jak pomysle to odrazu mysle przciez ja dopiero co w liceum bylam - o nie ja sie do tego nie nadaje jak narazie
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 19:41   #26
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Unhappy Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Mi za jakis czas stuknie 20 i czuje sie jak dziecko WYGLADAM JAK DZIECKO, RODZICE TRAKTUJA MNIE JAK DZIECKO, NAWET W PRACY JESTEM IGNOROWANA PRZEZ KIJENTOW, bo biora mnie za DZIECKO!! Wygladam na max 16 lat Jak mam sie czuc dorosla skoro wszyscy traktuja mnie jak dziecko To wkurzajace! ANI TROCHE NIE CZUJE SIE JAK DOROSLA KOBIETA Wszyscy robia ze mnie dziecko na sile. Nawet ubrania mam w rozmiarowce dzieciecej (przyklad: koszulki na 128 cm wzr. leza na mnie idealnie) O slubie, swoim mieszkaniu itd. wogole nie mam po co myslec. Tylko przy moim TZ czuje sie troche bardziej dojrzala, ale nie dorolsla Ogolnie moje perspektywy na doroslosc... jakby to powiedziec... NIE MA TAKICH!!!!!!! To strasznie dolujace
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 12:01   #27
Marzenia_F
Raczkowanie
 
Avatar Marzenia_F
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 90
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Właściwie już od jakiegoś czasu zauważyłam że inaczej patrze na życie. Choć nie powiem że zachowuję sie zawsze poważnie i racjonalnie, czasami mnie to poprostu męczy, dlatego zdarza mi się mieć głupawkę, zachowywac sie jak rozbawiona dziewczynka. taki odpoczynek od rzeczywistości.
__________________
..:::Największym szaleństwem jest wiara we własne marzenia...:::..
Marzenia_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 12:36   #28
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

ja się czuję sobą, nie wiem ile we mnie kobiecości ile dziewczęcości - jest dobrze jak jest, a dojrzałość emocjonalna - jest była i będzie, dużo nauki przede mną - ale nie takiej ajk być kobietą, ale dorosłym, odpowiedzialnym za siebie człowiekiem
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 12:41   #29
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

nie wiem czy 16latka moze czuc sie kobieta. ja sie dzisiaj poczulam kiedy z powodu bólu brzucha nie mogłam ugryzc bułki i sie wyprostowac, kiedy czułam ze leje sie ze mnie, i to dosłownie , i kiedy mama powiedziala ze mam nie brac tabletek na pusty zoladek a jak tu jesc kiedy to tak bolii...

a tak serio serio to nie czuje sie kobieta. raczej pol kobieta brakuje mi paru doswiadczen, a czesciej czuje sie dzieckiem.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 12:51   #30
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Czy czujecie sie kobietami??

Ja mam 21 lat i czuje się jak kobieto- dziewczynka
Czasem jestem poważna a czasem rozbrykana jak małe dziecko
Ale tak szczerze brakuje mi czasów kiedy do większosci spraw podchodziłam bardziej beztrosko.
Można powiedzieć, że pod względem zycia osobistego jestem kobietą ( poważna praca, studia, mieszkam z TŻ, jestem calkowicie samodzielna), ludzie traktują mnie jak kobiete, a mi brakuje starych dobrych czasów kiedy mogłam poczuć się jak dziecko.... ehhhhhhhhhhhh
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.