...... AMERICAN GIRLS po raz VII ......... - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-06, 16:25   #1021
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

To najlepsza dieta moim zdaniem. Ale jakie wyrzeczenia....uwielbiam słodycze, chipsy..
Nie jestem zwolenniczką diet innych niż "żp" czyli jedz połowę, wyeliminuj słodycze ale nigdy nie mogę wcielić takiej diety w życie.
Słaba silna wolna
no wlasnie ja tez mam słaba silna wolę od czekolady byłam uzalezniona ale jak sie dowiedzialam, ze jest przyczyna moich migren to jem jej mniej o polowe

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć

ogólnie to dobrze,że ten błyszczyk am tylko 3ml może go zużyję bo wstyd się przyznać ale od gimnazjum (a jestem na studiach) nie zużyłam do końca żadnego błyszczyka,tylko ciągle kupuję nowe a te co się przeterminują wywalam.. mam z ponad 40 błyszczyków jak nie wiecej..niektóre leżą zakopane i po czasie odkrywam,że je mam:/

ja to mam manię chomikowania-jak zużyję błyszczyk/perfumy itp. do połowy to wpadam w panikę,że niedługo mi się skończy a nowego nie kupię bo nie bede miała kasy/ przestaną produkować/ wybuchnie wojna i nie bedzie....

i zaczynam oszczędzać i nie zużywam nic do końca

wiem,że to dziwne ale to jeszcze nic... moja siostra kupuje zamiast jednego balsamu wszystkie z danej serii np. wszystkie z garniera i to od razu po dwa na zapas...żeby jak jej się skończy nie było,że nie bedzie miała

muszę zacząć zużywać kosmetyki bo tylko się marnują....


cytrynowa, zazdroszczę jazdy na łyżwach- ja nie mam talentu do tego (wrodzony brak równowagi ;-)) nawet na wrotkach się obalam:/ wszyscy uczą się jazdy na wrotkach w 5-20 minut a ja nie mogę załapać

a marzy mi się taki look łyżwiarki- puchaty sweterek albo kamizelka, nauszniki,szalik i spódniczka
o rany ja mam to samo, nigdy nie zuzyłam błyszczyka do konca, tak samo podkładu i tuszu. I za mania chomikowania tez.

A w ogole Chii ciesze sie, ze wrocilas...pamietam Cie z pierwszej czesci watku
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:28   #1022
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

a ja jestem w domku nr 1 a juz nie mam tu ciuchow bo wywiozlam do 2 domku i tak sie zastanawiam jak ja dojade do domku nr 2 ?? zamrazne na kosc pozatymm am tu tylko najwyzsze szpilki dziekawe ile razy zalicze ziemie a p[otem jeszcze do tz-ta jade ;/ ehhh jak zasne w tramwaju to dojade do EYO hehehe

oj ja o moja kobiete też jestem zazdrosna bardzo.... jak nadrabiam wizaz i tylko takraz 2 przelatuje wzrokiem posty to zawsze wychwyce jak milusia kojotuje z inna

a ja Ciagle nie wiem co to ten revlon czy cos tam

ja kupuje kosmetyki przypadkiem... ogolnie nie interesuje sie kosmetykami a zawsz ecos tam sie znajdzie.. i w sumieniczego nie uzywam z lenistwa
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:28   #1023
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez ladygos Pokaż wiadomość
wy tu o wadze, a ja tak bym chciala przytyc, ale nie ma szans jak ja chleba i bulek prawie nie jem, makaronow, ziemniakow tez nie bardzo i jakis tam nalesnikow, pierogow itp...
czasami tak, ale zazwyczaj jem mieso i warzywka jakies
wole zjesc sama szynke z pomidorkiem niz zeby to bylo na kanapce :P
i co tu zrobic by przytyc :P
no coz..chipsy,frytki,pizze, cheesburgery i wszystko czego dusza zapragnie a nie domowe:P

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Ciekawe jaką one mają długość z tyłu, bo na modelce widać, że są podniesione z tyłu, więc ciekawe czy nie świeci się pośladkami

Swoją drogą - "świetny" retusz nóg na zdjęciu w tych aukcjach. dziewczyna wygląda jakby miała nogi siekierą wyciosane i jakąś mega narośl na kolanie
jakie nogi

Cytat:
Napisane przez TyTeCzKa Pokaż wiadomość
tak tak Miśka odchudzamy wlasnie zjadlam 4 kawaleki Szarlotki Boze jaka ona pysznaaaaaa taka wilgotna ( i ciepla świruje )

taknie chce mi sie ogarniac a musze jechac po klucze apotem do 2 domu i do tz-ta ((((((((((((((((( oj masakra


nie no sory:P

Cytat:
Napisane przez eveline01 Pokaż wiadomość
no faktycznie .. nie wiem jak ja to szukałam zamotana jakaś dziś jestem.Dziękii lil



Chii1986 ja mam tak samo. Glupio się z tym czuję ale nie potrafię inaczej.


Wczoraj zapytałam tż o tą kolezankę od fizyki .. powiedział ze to jego dobra, fajna kolezanką ze poznał ją kiedys na kolonii.ehh od wczoraj chodzę nabuzowana na maxa , niby nic takiego ale ja tego przeboleć nie mogę ze powiedział " fajna i dobra kolezanka"chyba ze mną jest coś nie tak .. a moze po prostu kobieca intuicja mi się włącza i próbuje mnie przed czymś ostrzec?!
Nie zadreczaj sie (wiem ze to trudne) . Dobra i fajna kolezanka to co innego niz "ladna" "bardzo fajnie mi sie z nia rozmawia" itd .A to tez niekoniecznie znaczy ze cos na boku sie szykuje. No wiesz zapytalas to odpowiedzial-przecierz by nie powiedzial "taka beznadziejna laska ktora ciagle mnie denerwuje" skoro uczy sie u niej;P

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
ja to mam manię chomikowania-jak zużyję błyszczyk/perfumy itp. do połowy to wpadam w panikę,że niedługo mi się skończy a nowego nie kupię bo nie bede miała kasy/ przestaną produkować/ wybuchnie wojna i nie bedzie....

i zaczynam oszczędzać i nie zużywam nic do końca
mam tak samo

i tez zaczynam sie odchudzac bo naprawde zaczynam byc znowu sloniowata
ale ja nigdy zadnej diety nie stosowalam... ograniczenie jedzenia,jak mam wene tocos pocwicze+czerwona herbata i tyle. A ograniczenie jedzenia to u mnie nie podjadanie miedzy posilkami.Sniadanie,obiad i kolacje jem normalnie i w normalnych ilosciach. No a ze czasem jakies ciasteczko sie trafi to trudno czemu mam sie wszystkiego wyrzekac-nie bede jesc slodyczy az tyle co dotychczas i to mi starczy
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:28   #1024
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
no wlasnie ja tez mam słaba silna wolę od czekolady byłam uzalezniona ale jak sie dowiedzialam, ze jest przyczyna moich migren to jem jej mniej o polowe


o rany ja mam to samo, nigdy nie zuzyłam błyszczyka do konca, tak samo podkładu i tuszu. I za mania chomikowania tez.

A w ogole Chii ciesze sie, ze wrocilas...pamietam Cie z pierwszej czesci watku
Miło,że ktoś mnie jeszcze pamięta;-) nie udzielałam się bo ja na ag nie pasuje ale stwiedziałam, że włosy czy makijaż to wystarczające inspiracje by się udzielać ;-) mogę być półAG ;-)

poza tym dziewczyny w tym wątku mocno się zżyły i było mi głupio się wcinać

ale jest fajnie,że nas tyle pisze tylko jak wracam z zajęć to pół dnia nadrabiam i czytam tyle stron produkujecie;D


ja jestem maniak fastfoodowo-chipsowy... nie umiem żyć bez tegoi mam potem problemy żołądkowe, nie tyję na szczęście ale cellulit jest:/

nawet mi się marzy taka restauracja z chipsami z rożnych stron wiata i daniami z chipsów ale chyba tylko ja bym to jadła;-) ale jakby ktoś takie coś otworzył to bym degustowała wszystkie chipsy

jak kiedyś zwariuję i otworzę bar chipsowy to macie chipsy gratis i miejsca dla VIPów
__________________
31maj 2013 HANIA

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2009-01-06 o 16:31
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:37   #1025
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć

o

wiem,że to dziwne ale to jeszcze nic... moja siostra kupuje zamiast jednego balsamu wszystkie z danej serii np. wszystkie z garniera i to od razu po dwa na zapas...żeby jak jej się skończy nie było,że nie bedzie miała
hhaha dobre chyba padne nie no dobrze ze ja tak nie mam
dziewcyny trzecia godzine sprzatam...i jak patrze na mojego chomiczka to plakac mi sie chce wczoraj biedaczkowi sei nozka w kratke jakos zaklinowała i teraz go boli biedaczka mojego ale szaleje jak zawsze i lata tylko przełozyłam go do akwarium zeby nie miał szczebelkow bo ruch mu musze ograniczyc zeby nozka mu sie wyleczyła


CHII czy ty sie na mnioe uwziełas z tymi chipsami jestem na diecie a tutaj o jedzeniu trzeci dzien rozmowa hahah
ale jak juz schudne to przyjde do tej restauracji i przyniose asortyment z mojej z kuchnia włoska spagetii oddam zycie za spagetii

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2009-01-06 o 16:48
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:39   #1026
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

pisze sie na to - chipsy w tej chwili to moi pocieszyciele, bekonowe wcinam ;p
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:39   #1027
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

pamietam, pamietam: pasujesz doskonale na ag, a pozatym dziewczyny tu pisza o wielu wielu innych ciekawych rzeczach
no wlasnie ja tez przez pol dnia nadrabiam a pozniej nie mam juz sily nic napisac...
"nawet mi się marzy taka restauracja z chipsami z rożnych stron wiata i daniami z chipsów" o rany mi tez sie marzy

łoo milusia biedny chomiczek( mojego jednego kotka pogrzył pies i przez to ma chora noge:/ wrr
Ech, musze isc sie pouczyc, a tak bardzo mi sie nie chce jest zimno i sennie

Edytowane przez EmilkaZ
Czas edycji: 2009-01-06 o 16:41
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 16:40   #1028
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
pisze sie na to - chipsy w tej chwili to moi pocieszyciele, bekonowe wcinam ;p
o i ja lubie bekonowe
i solone:P
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:44   #1029
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

ja nie jem chipsów od 6 lat

a nie jem ich dlatego, że stwierdziłam, że musze wykluczyć z diety bo od nich sie tyje i tak nie jem w ogóle już mi nawet nie smakują


jeszcze tylko muszę zrobic to samo z czekoladą hahah
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 17:10   #1030
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

a ja kocham popcorn , mogłabym go jeść tonami

umówiłam się do fryzjera na wtorek, na farbowanie, ciemny brązikmam tylko nadzieje że mi czarne nie wyjdą.
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 17:21   #1031
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
umówiłam się do fryzjera na wtorek, na farbowanie, ciemny brązikmam tylko nadzieje że mi czarne nie wyjdą.

mogę zapytać co Cię skusiło na farbowanie u fryzjera ?
bo wcześniej chyba farbowałaś w domku...albo mi się coś pomyliło w razie czego od razu przepraszam za pomyłkę
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 17:28   #1032
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
mogę zapytać co Cię skusiło na farbowanie u fryzjera ?
bo wcześniej chyba farbowałaś w domku...albo mi się coś pomyliło w razie czego od razu przepraszam za pomyłkę
tak, w domu farbami profesjonalnymi i loreal excellence (czy jakos tak już nie chce mi sie spr jak to sie pisze ) ..zawsze wychodził mi baardzo ciemny, wręcz czarny ten kolor.
ostatni raz pofarbowałam włosy w sierpniu , o dziwo nie ma odrostów wygląda bardzo ok, tylko kolor zjaśniał i miejscami pod światło jest nierówny. ten odcień brązu który teraz mam bardzo mi odpowiada i chce go tylko wyrównać, a jakbym znowu sama farbowała to wyszłoby za ciemno. ( rozjasniać nie moge ponieważ wiosną ide na trwałe prostowanie ) no, zamotałam ale mam nadzieje że zrozumiałas
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 17:34   #1033
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
tak, w domu farbami profesjonalnymi i loreal excellence (czy jakos tak już nie chce mi sie spr jak to sie pisze ) ..zawsze wychodził mi baardzo ciemny, wręcz czarny ten kolor.
ostatni raz pofarbowałam włosy w sierpniu , o dziwo nie ma odrostów wygląda bardzo ok, tylko kolor zjaśniał i miejscami pod światło jest nierówny. ten odcień brązu który teraz mam bardzo mi odpowiada i chce go tylko wyrównać, a jakbym znowu sama farbowała to wyszłoby za ciemno. ( rozjasniać nie moge ponieważ wiosną ide na trwałe prostowanie ) no, zamotałam ale mam nadzieje że zrozumiałas
zrozumiałam

aa to że nie ma odrostów to sprawa tego że kolor aktualnie farbowanych włosów jest bardzo podobny do naturalnego ? bo chyba nie możliwe aby Ci włosy nie urosły przez tyle miesięcy Jednym słowem zaczął Ci się podobać Twój kolor ?
tak sobie wykombinowałam ale nie wiem czy dobrze rozumuję
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 17:36   #1034
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
zrozumiałam

aa to że nie ma odrostów to sprawa tego że kolor aktualnie farbowanych włosów jest bardzo podobny do naturalnego ? bo chyba nie możliwe aby Ci włosy nie urosły przez tyle miesięcy Jednym słowem zaczął Ci się podobać Twój kolor ?
tak sobie wykombinowałam ale nie wiem czy dobrze rozumuję
kolor sie troche sprał i jest niemalże identyczny jak mój naturalny dlatego
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 17:39   #1035
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

i wszystko jasne

kurcze ależ to jest...człowiek farbuje włoski a po jakimś czasie znów zaczyna mu się podobać jego naturalny kolor gdyby od razu wszystkim się podobał naturalny kolorek i się on nie nudził to... życie byłoby prostsze
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 17:46   #1036
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
i wszystko jasne

kurcze ależ to jest...człowiek farbuje włoski a po jakimś czasie znów zaczyna mu się podobać jego naturalny kolor gdyby od razu wszystkim się podobał naturalny kolorek i się on nie nudził to... życie byłoby prostsze
mi się bardzo podobał mój naturalny kolor, ale po 2 tygodniach spędzonych w egipcie stałam się ciemną blondynką. jak patrze na zdjęcia to śmiać mi się chce. a jak wróciłam to każdy kto mnie zobaczył to pierwsze co , to NIE "jak było " TYLKO " boże co ty zrobiłaś z włosami " więc tylko i wyłącznie to mnie zmusiło :/ i farbowanie bardzo przyczyniło się do tego że zniszczyłam włosy.
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 17:52   #1037
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Wy tu o odchudzaniu, a mi od godziny w brzuchu burczy Nie jem już drugą dobę. Wczoraj jak wróciłam czułam się tak masakrycznie, że poszłam spać w kożuchu, a i tak było mi zimno Teraz jest lepiej, ale czuję, że jak coś zjem, to to zwrócę
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 17:52   #1038
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

moim zdaniem aguilera wyglada tu slicznie, dziewczeco bardzo!

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1231244685
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1231244372

czutalam na pudlu ze lady gaga obsmiala ja za sciagniecie wizerunku a tak naprawde to ona jej do piet nie dorasta bo aguilera to nie blond wlosy i wielkie piersi ale przede wszystkim fenomen wokalny! czego o gaga powiedziec nie mozna..

ale mroz, w domu czuje jak zimno jest na dworzu..
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 18:15   #1039
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Mi sie podobaja Christiny soczyscie czerwone usta. Rewelacja.
Dobra ide sie przygotowac na basen, bo ostatnio recznika zapomnialam. A skoro mam sie odchudzac to trzeba tez sie ruszac. Choc na basen to ja i tak co tydzien chodze.
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 18:26   #1040
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Dziewczynki uciekam do TZ-ta trzymajcie kciuki bo jade z 3 przesiadkami i oby m nie musiala po godzinie czekac na przysankach bo zamarzne ((((((((((((((((( buziaki i życzcie mi Miłego rozgrzewania sie

haaaa zalozyalm 3 pary rajtop i 4 bluzki powinno mi byc w miare ciepło

Buziaki

Milusia Kocham Cie Suk*** Ty moja !!
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 18:29   #1041
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość


cytrynowa, zazdroszczę jazdy na łyżwach- ja nie mam talentu do tego (wrodzony brak równowagi ;-)) nawet na wrotkach się obalam:/ wszyscy uczą się jazdy na wrotkach w 5-20 minut a ja nie mogę załapać

a marzy mi się taki look łyżwiarki- puchaty sweterek albo kamizelka, nauszniki,szalik i spódniczka
Ja też jestem taka niedojda. Jak byłam dzieckiem to śmigałam na łyżwach a teraz szok - jak ktoś jeszcze mnie trzyma za rękę to daję radę ale sama to pożal sie boże...
Kiedyś podjechał nawet do mnie jakiś hokeista, bo stwierdził, że sobie krzywdę na tym lodzie zrobię i pouczył mnie troszkę, ale...i tak nie wyszło.

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ale mamy podobny gust;-) ja też marzę o bluzce dopasowanej,takiej koszulowej ze stójką,żabotem i bufkami w takim kolorze ale narazie muszę oszczędzać.... ale fajnie by wyglądała do spódnicy z wysokim stanem.

Jeszcze mi się marzyła taka bluzka ze stójką ale cała z koronki prześwitująca ale nie mogłam takiej dostać wiec kupiłam bokserkę z czarnej koronki...tylko nie wiem czy odważę się wyjść w niej bo przecież bedzie czarny stanik przebijał...jak już to chyba bardziej bluzka na wieczór....

Zdjęcie bym zrobiła ale nie działa mi lampa błyskowa i wieczorem zdjęcia nie wychodzą:/ ale to ta sukienka..taka trochę retro ale mi się podoba do góry fajnie dopasowana tylko dekolt trochę duży;-) moze w czwartek rano zrobie jak bedzie jasno w pokoju bo czwartek mam wolny.

ale marzy mi się taka dopasowana po całości np. tuba...
Ajj...faktycznie podobne upodobania ciuchowe
Też marzy mi się właśnie taka z bufkami i stójką, i z koronki też by mogła być..ajjj.


Spokojnie, spokojnie, doczekam do czwartku na zdjęcia
Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
A na lyzwach szybko nauczylam sie jezdzic. Chociaz tez mam czasami zachwiania. Wczoraj np sie przewrocilam na tylek i dzisiaj mnie kosc ogonowa boli. Boli tak ze mam problem z siadaniem heh.
Wiem co czuje Twój tyłeczek bo ja zaliczałam upadki jak jezdziłam na nartach
Cytat:
Napisane przez TyTeCzKa Pokaż wiadomość
[
a ja Ciagle nie wiem co to ten revlon czy cos tam
Revlon Colorstay to podkład

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość

jak kiedyś zwariuję i otworzę bar chipsowy to macie chipsy gratis i miejsca dla VIPów
Jak otworzysz to na pewno zaszczycę vip zone swoją obecnością - jesem chipsowym pożeraczem. Tylko poproszę solone i paprykowe:P
Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja nie jem chipsów od 6 lat

a nie jem ich dlatego, że stwierdziłam, że musze wykluczyć z diety bo od nich sie tyje i tak nie jem w ogóle już mi nawet nie smakują


jeszcze tylko muszę zrobic to samo z czekoladą hahah
Fajne podejście


Jeju, ale jestem masakrycznie wkur*****. Idiotka z mojego roku nie oddała mi moich notatek na czas, a mam egzam:/ Zniszczę ją.


Tak - jestem wredna i mściwa.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 18:36   #1042
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Miło,że ktoś mnie jeszcze pamięta;-) nie udzielałam się bo ja na ag nie pasuje ale stwiedziałam, że włosy czy makijaż to wystarczające inspiracje by się udzielać ;-) mogę być półAG ;-)

poza tym dziewczyny w tym wątku mocno się zżyły i było mi głupio się wcinać

ale jest fajnie,że nas tyle pisze tylko jak wracam z zajęć to pół dnia nadrabiam i czytam tyle stron produkujecie;D


ja jestem maniak fastfoodowo-chipsowy... nie umiem żyć bez tegoi mam potem problemy żołądkowe, nie tyję na szczęście ale cellulit jest:/

nawet mi się marzy taka restauracja z chipsami z rożnych stron wiata i daniami z chipsów ale chyba tylko ja bym to jadła;-) ale jakby ktoś takie coś otworzył to bym degustowała wszystkie chipsy




jak kiedyś zwariuję i otworzę bar chipsowy to macie chipsy gratis i miejsca dla VIPów
Ojj nie bylabys sama Ja tez jestem chipsojadem Uwieeeeelbiam je i moglabym jesc codziennie . Czasem tylko mi sie przejedzą to nie jest m przez 3 tyg i potem znow Dzs kupila sobie moje upragnione pringelsy mniaaaam
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 18:55   #1043
olusiamalusia
Rozeznanie
 
Avatar olusiamalusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 924
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

maja dzieki za pamiec, otoz kola nie bylo, ta pani jest mega zakrecona, ale za to dzis dostalam 5- z kola i 4 z zaliczenia a wy tu piszecie i piszecie
mnie chyba tez czeka zakladanie aparatu juz drugi raz !!
bo mi sie jedna szparka zrobila i nie moge na nia patrzec
pamietajcie dziewczynki, zebyscie, jak juz nie bedziecie mialy stalego, jednak wkladac ten wysuwany !!
olusiamalusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:08   #1044
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez ladygos Pokaż wiadomość
wy tu o wadze, a ja tak bym chciala przytyc, ale nie ma szans jak ja chleba i bulek prawie nie jem, makaronow, ziemniakow tez nie bardzo i jakis tam nalesnikow, pierogow itp...
też bym tak chciała..a tak to jak nie kanapka, to pizza, zupka z kluseczkami, pierogi..i tylko boczki mi się powiększają..
Cytat:
Napisane przez TyTeCzKa Pokaż wiadomość
UnbelievableGirl nie wiem czy to ja cosprzekrecilam czy Ty ale mialam w wybieranych Twój nr czyli to ja do Ciebie dzwonilam ;P
pewnie ja jak zwykle pokręciłam

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
co do Revlona- ja miałam bez softlexa, kolor idealny,krycie fajne ale wysuszał mi skórę i podkreślał suche skórki....
to co teraz używasz? bo ja właśnie szukam czegoś co zmatuje, ale nie podkreśli skórek..niestety zawsze albo się świecę, albo wyglądam jakbym miała łuszczycę czy coś...

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
jak kiedyś zwariuję i otworzę bar chipsowy to macie chipsy gratis i miejsca dla VIPów
dobra, modlę się żebyś zwariowała... Chii na królową..!!!!!!!!!!!!!!!: D

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja nie jem chipsów od 6 lat
jak Ty to zrobiłaś..? chciałabym mieć taką silną wole...świat bez chipsów, batonów i czekolady byłby piękny, ale tak mnie kuszą..
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:16   #1045
olusiamalusia
Rozeznanie
 
Avatar olusiamalusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 924
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

ja tez jestem czipsowym potworem, ale przy okazji salatowym, wiec nie jest tak zle
olusiamalusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:23   #1046
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Tytunia chyba nie zaspała w tramwaju bo jej u mnie nie ma ;(

aj Tytuś
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:57   #1047
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

ja nie jem czekolady od ok roku bo dowiedziałam sie ze jestem na nią uczulona
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:00   #1048
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

moim zdaniem śliczna ona jest... i z Polski!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7b8b96a0f2.jpg (27,4 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7d29f1af44.jpg (34,3 KB, 138 załadowań)
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:14   #1049
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
moim zdaniem śliczna ona jest... i z Polski!

skąd pewność że jest z Polski ?
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:17   #1050
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

TYYYYLE jej fake'ów widziałam na fotce i nk. w watku jej zdjęcia też były.
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.